Atletický školní klub Mazurská, z. s.

Domů
Aktuality
Jak nás najdete
Tréninky a trenéři
Současný stav
Nábor členů
Z historie
...proč ?
Výsledky
Pár odkazů

 

 

 

 

Výsledky závodů

 

2018

 

18.5.18 Vinohrady - 9. veřejné závody žactva (Filipova skupina)

16.5.18 Dukla - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina B
15.5.18 FTVS - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B
11.5.18 Slavia - 8. veřejné závody žactva (Filipova a Pavlova skupina)

2.-3.5.18 Děkanka - 6. veřejné závody žactva (Filipova a Pavlova skupina)

2.5.18 Vinohrady - 5. veřejné závody žactva (Filipova skupina)

23.4.18 Jeseniova - 2. veřejné závody žactva (Filipova a Pavlova skupina)

19.4.18 Bohnice - Běh Třešňovkou (oddílový závod přípravek)
18.4.18 Vinohrady - 1. veřejné závody žactva (Filipova skupina)

21.3.18 Hvězda - 1. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

11.3.18 Stromovka - Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladšího žactva v hale

3.-4.3.18 Ostrava - Halové mistrovství ČR jednotlivců - žactvo

22.2.18 Strahov - 6. veřejné závody (staršího) žactva v hale (Filipova skupina)

21.2.18 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

7.2.18 Stromovka - 5. veřejné závody žactva v hale - 6. Olympcup (Filipova, Pavlova a Věřina skupina)

31.1.18 Stromovka - 4. veřejné závody žactva v hale - 5. Olympcup (Filipova a Pavlova skupina)

27.-28.1.18 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

18.1.18 Juliska - 3. veřejné závody (staršího) žactva v hale (Filipova skupina)

11.1.18 Juliska - 2. veřejné závody (mladšího) žactva v hale (Filipova a Pavlova skupina)

10.1.18 Stromovka - 1. veřejné závody žactva v hale - 2. Olympcup (Filipova, Pavlova a Věřina skupina)

 

 

2017

 

18.11.17 Stromovka - Přebor Prahy jednotlivců v přespolním běhu - vybraná kategorie
12.11.17 Kunratice - 84. Velká kunratická - vybrané kategorie

28.9.17 Podvinný mlýn - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva v pětiboji
21.9.17 Mazurská - Finále "B" MPD mladšího žactva
20.9.17 Mazurská - Soutěž družstev atletických přípravek Prahy 8 a 9
14.9.17 Jeseniova - Semifinále "B" MPD mladšího žactva
13.9.17 Vinohrady - Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (Filipova skupina)

6.9.17 Juliska - Finále "B" MPD staršího žactva
21.6.17 Slavia - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina A
20.6.17 Radotín - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina B
14.-15.6.17 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva na dráze

12.6.17 AC Praha - Soutěž družstev atletických přípravek Prahy 8 a 9
7.6.17 Vinohrady - Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (Filipova skupina)

7.-8.6.17 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

1.6.17 Podvinný mlýn - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B
31.5.17 Děkanka - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina A
18.5.17 Jeseniova - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B
17.5.17 Podvinný mlýn - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina A
11.5.17 Bohnice - Běh Třešňovkou

24.4.17 Jeseniova - 1. veřejné závody žactva

29.3.17 Vítkov - 2. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

4.-5.3.17 Stromovka - Halové mistrovství ČR jednotlivců - žactvo

22.-23.2.17 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

19.2.17 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

15.2.17 Stromovka - 4. veřejné závody žactva v hale (Filipova, Pavlova a Věřina skupina)

1.2.17 Stromovka - 3. veřejné závody žactva v hale (Filipova, Pavlova a Věřina skupina)

27.1.17 Strahov - 2. veřejné závody (staršího) žactva v hale (Filipova a Věřina skupina)

11.1.17 Stromovka - 1. veřejné závody žactva v hale (Filipova a Pavlova skupina)

2016

 

10.12.16 Stromovka - Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

13.11.16 Kunratice - 83. Velká kunratická - vybrané kategorie

13.10.16 Bohnice - Běh Třešňovkou

28.9.16 Podvinný mlýn - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva v pětiboji

22.9.16 Olymp - Finále "A" MPD mladšího žactva

15.9.16 Olymp - Semifinále "B" MPD mladšího žactva

8.9.16 Olymp - Finále "B" MPD staršího žactva

22.6.16 Juliska - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina B

15.-16.6.16 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

9.6.16 Strahov - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina A

8.6.16 Kotlářka - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina B

31.5.16 Slavia - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina A

25.-26.5.16 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva na dráze

19.5.16 Slavia - 3. veřejné závody žactva

12.5.16 Kotlářka - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina A

11.5.16 Slavia - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina B

2.5.16 Jeseniova - 2. veřejné závody žactva

25.4.16 Děkanka - 1. veřejné závody žactva

14.4.16 Bohnice - Běh Třešňovkou

30.3.16 Hvězda - 3. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina A

12.3.16 Ostrava - Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladšího žactva v hale

24.-25.2.16 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

17.2.16 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

10.2.16 Stromovka - 6. veřejné závody žactva v hale (Pavlova a Věřina skupina)

3.2.16 Stromovka - 5. veřejné závody žactva v hale (Pavlova a Věřina skupina)

29.1.16 Strahov - 4. veřejné závody žactva v hale (Pavlova skupina)

21.1.16 Juliska - 3. veřejné závody (jen mladšího) žactva v hale (Filipova a Pavlova skupina)

13.1.16 Stromovka - 2. veřejné závody žactva v hale (Filipova a Pavlova skupina)

7.1.16 Juliska - 1. veřejné závody (jen staršího) žactva v hale (Filipova skupina)

2015

22.10.15 Bohnice - Běh Třešňovkou

5.10.15 Podvinný mlýn - 6. kolo Poháru atletických přípravek Prahy 8 a 9

28.9.15 Podvinný mlýn - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva v pětiboji

24.9.15 Jeseniova -  Finále "B" MPD mladšího žactva

21.9.15 Podvinný mlýn - 5. kolo Poháru atletických přípravek Prahy 8 a 9

17.9.15 Slavia - Semifinále "A" MPD mladšího žactva

10.9.15 Olymp - Finále "B" MPD staršího žactva

23.6.15 Slavia - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina A

22.6.15 Slavia - 2. veřejné závody přípravek

11.6.15 Jeseniova - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

5.-6.6.15 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva a dorostu na dráze

1.6.15 Mazurská - 3. kolo Poháru atletických přípravek Prahy 8 a 9

28.-29.5.15 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

27.5.15 Podvinný mlýn - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina A

21.5.15 Slavia - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

14.5.15 Kotlářka - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

13.5.15 Děkanka - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina A

27.4.15 Podvinný mlýn - 1. kolo Poháru atletických přípravek Prahy 8 a 9

27.4.15 Děkanka - 2. veřejné závody žactva

20.4.15 Jeseniova - 1. veřejné závody žactva

16.4.15 Bohnice - Běh Třešňovkou

8.4.15 Hvězda - 3. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

18.-19.2.15 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

11.2.15 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

5.2.15 Strahov - 6. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa, Pavla a Věry F.)

30.1.15 Strahov - 5. veřejné závody žactva v hale (Pavlova skupina)

15.1.15 Juliska - 4. veřejné závody (jen mladšího) žactva v hale (skupiny Filipa a Pavla)

13.1.15 Stromovka - 3. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa, Pavla a Věry F.)

8.1.15 Juliska - 2. veřejné závody (jen staršího) žactva v hale (skupiny Filipa a Věry F.)

 

 

2014

7.12.14 Ďáblický háj - 23. Mikulášský kros

9.11.14 Kunratice - 81. Velká kunratická - vybrané "dětské" kategorie

11.-12.10.14 Juliska - Přebor Prahy ve vícebojích (od st. žactva po dospělé)

2.10.14 Bohnice - Běh Třešňovkou

29.9.14 Děkanka - 9. veřejné závody přípravek

25.9.14 Kotlářka - Finále B MPD mladšího žactva

22.9.14 Slavia - 8. veřejné závody přípravek

20.-21.9.14 Plzeň - Mistrovství ČR jednotlivců žactva

18.9.14 Slavia - Semifinále A MPD mladšího žactva

8.9.14 Jeseniova - 5. veřejné závody žactva

4.9.14 Mazurská - Finále B MPD staršího žactva

26.6.14 Slavia - 4. veřejné závody žactva

19.6.14 Slavia - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina A

16.6.14 Slavia - 7. veřejné závody přípravek

14.6.14 Vlašim - Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

11.-12.6.14 Podvinný mlýn - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

10.6.14 Jeseniova - 3. kolo soutěže přípravek “POHÁR JESKY“

6.-7.6.14 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva a dorostu na dráze

5.6.14 Jeseniova - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

2.6.14 Děkanka - 5. veřejné závody přípravek

29.5.14 Podvinný mlýn - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

28.5.14 Podvinný mlýn - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina A

27.5.14 Jeseniova - 2. kolo soutěže přípravek “POHÁR JESKY“

22.5.14 Jeseniova - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

15.5.14 Slavia - 3. veřejné závody žactva

6.5.14 Děkanka - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina A

5.5.14 Slavia - 3. veřejné závody přípravek

28.4.14 Děkanka - 2. veřejné závody přípravek

24.4.14 Jeseniova - 1. kolo soutěže přípravek “POHÁR JESKY“

23.4.14 Děkanka - 1. veřejné závody žactva

26.3.14 Vítkov - 2. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

13.3.14 Stromovka - 3. veřejné závody přípravek v hale (Pavlova skupina)

8.3.14 Stromovka - Meziměstské utkání Praha - Brno mladšího žactva v hale

6.3.14 Juliska - 2. veřejné závody přípravek v hale (do 8 let - Pavlova skupina)

5.3.14 Juliska - 1. veřejné závody přípravek v hale (do 11 let - Pavlova a Pavlínina skupina)

1.-2.3.14 Jablonec n./Nisou - Mistovství ČR žactva v hale

20.2.14 Stromovka - 4. veřejné závody žactva v hale (skupina Filipa)

13.-14.2.14 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

12.2.14 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

31.1.14 Strahov - 3. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa, Pavla a Věry F.)

16.1.14 Juliska - 2. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa, Pavla a Věry F.)

 

 

2013

1.12.13 Ďáblický háj - 22. Mikulášský kros

  10.11.13 Kunratice - 80. Velká kunratická - "dětské" kategorie

 12.10.13 Strahov - Přebor Prahy ve vícebojích všech kategorií - pětiboj mladších žáků

  9.10.13 Kotlářka - Odložený Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na 300m

 3.10.13 Slavia - Veřejné závody atletických přípravek

29.9.13 Kolín - Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

23.9.13 Děkanka - Veřejné závody atletických přípravek

24.9.13 Radotín - Finále B MPD mladšího žactva

21.9.13 Slavia - Mistrovství ČR jednotlivců - starší žáci - vrh koulí (4kg), hod oštěpem (600g)

17.9.13 Strahov - Semifinále B MPD mladšího žactva

12.-13.9.13 Podvinný mlýn - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

4.9.13 Slavia - 2. finále MPD staršího žactva

18.6.13 Děkanka - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

13.6.13 Slavia - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina A

7.-8.6.13 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva a dorostu na dráze

5.6.13 Strahov - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

29.5.13 Strahov - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina A

28.5.13 Jeseniova - II. kolo soutěže atletických přípravek

16.5.13 Strahov - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

15.5.13 Strahov - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina A

13.5.13 Slavia - 3. veřejné závody atletických přípravek

9.5.13 Děkanka - Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže 2013

7.5.13 Děkanka - Veřejné závody atletických přípravek

24.4.13 Jeseniova - 2. veřejné závody žactva (Pavlova skupina ml. žákyň)

22.4.13 Děkanka - 1. veřejné závody žactva (skupiny Filipa a Pavla)

20.3.-10.4.12 ABPM - Konečné pořadí Adidas běžeckého poháru mládeže 2013

3.4.13 Hvězda - 3. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

3.3.13 Jablonec n./N. - Halové mistrovství ČR jednotlivců - starší žáci - vrh koulí (4kg)

26.2.13 Stromovka - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

6.2.13 Stromovka - 4. veřejné závody žactva v hale (skupina Filipa)

30.-31.1.13 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

24.1.13 Juliska - 3. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa a Věry T.)

9.1.13 Stromovka - 1. veřejné závody žactva v hale (skupiny Filipa a Věry T.)

 

 

2012

9.12.12 Ďáblický háj - 21. Mikulášský kros

  11.11.12 Kunratice - 79. Velká kunratická - vybrané kategorie

18.10.12 Třešňovka - Běh Třešňovkou - přípravky

13.-14.10.12 Strahov - Přebor Prahy ve vícebojích všech kategorií

4.10.12 Slavia - 3. veřejné závody atletických přípravek

26.9.12 Mazurská - Finále "B" MPD mladšího žactva

19.9.12 Jeseniova - Semifinále MPD mladšího žactva

16.9.12 Kladno - Mezikrajové utkání mladšího žactva - skupina A

12.9.12 Kotlářka - Finále "A" a finále "B" MPD staršího žactva

19.6.12 Strahov - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina A

14.6.12 Mazurská - 4. kolo MPD mladšího žactva - skupina C (3. kolo dvojbojů)

13.6.12 Slavia - 2. veřejné závody atletických přípravek

8.-9.6.12 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva a dorostu dráze

30.-31.5.12 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva na dráze

24.5.12 Kotlářka - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina C (2. kolo dvojbojů)

23.5.12 Strahov - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina A

16.5.12 Slavia - 3. veřejné závody žactva (skupina Filipa)

10.5.12 Slavia - 1. veřejné závody atletických přípravek

9.5.12 Kotlářka - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina A

3.5.12 Strahov - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina C (1. kolo dvojbojů)

21.3.-11.4.12 ABPM - Konečné pořadí Adidas běžeckého poháru mládeže 2012

11.4.12 Butovice - 4. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže (skupina Věry T.)

4.4.12 Hvězda - 3. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže a zároveň 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

28.3.12 Vítkov - 2. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže (skupina Věry T.)

21.3.12 Džbán - 1. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže (skupina Věry T.)

11.3.12 Olymp - Meziměstské utkání Praha - Brno mladšího žactva

7.3.12 Juliska - 7. veřejné závody žactva v hale (přípravky do 9 let)

6.3.12 Juliska - 6. veřejné závody žactva v hale (přípravky do 11 let)

4.3.12 Jablonec n./N. - Halové mistrovství ČR jednotlivců - starší žáci - vrh koulí (4kg)

28.2.12 Olymp - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

22.-23.2.12 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

1.2.12 Olymp - 5. veřejné závody žactva v hale

18.1.12 Olymp - 3. veřejné závody žactva v hale

5.1.12 Juliska - 1. veřejné závody žactva v hale (skupina Věry T.)

 

 

2011

4.12.11 Ďáblický háj - 20. Mikulášský kros

19.11.11 Olymp - Běh Olympu - Přebor Prahy v přespolním běhu (přípravka děvčat - r.2000-2003)

19.11.11 Olymp - Běh Olympu - Přebor Prahy v přespolním běhu (přípravka děvčat - r.2004 a mladší)

13.11.11 Kunratice - 78. Velká kunratická - vybrané kategorie

20.10.11 Třešňovka - Běh Třešňovkou - přípravky

15.-16.10.11 Strahov - Přebor Prahy jednotlivců ve vícebojích

28.9.11 Brno Meziměstské utkání Praha - Brno mladšího žactva

22.9.11 Mazurská - Pohár přípravek - 3. kolo

22.9.11 Dukla - Finále B MPD mladšího žactva

15.9.11 Děkanka - 2. finále MPD staršího žactva

13.9.11 Slavia - Semifinále "A" MPD mladšího žactva

23.6.11 Mazurská - Závody atletické školky

15.6.11 Strahov - 3. kolo MPD staršího žactva - skupina B

10.-11.6.10 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva a dorostu

8.6.11 Slavia - Veřejné závody atletických přípravek - dívky

8.6.11 Slavia - Veřejné závody atletických přípravek - chlapci

6.6.2011 Mazurská -  čtyřboj pro veřejnost

2.-3.6.10 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladšího žactva

26.5.11 Slavia - Veřejné závody atletických přípravek

25.5.11 Jeseniova - Pohár přípravek - 1. kolo

19.5.11 Mazurská - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

18.5.11 Olymp - 2. kolo MPD staršího žactva - skupina B

9.5.11 Děkanka - Nominační závod Letní olympiády dětí a mládeže 2011

4.5.11 Strahov - 1. kolo MPD staršího žactva - skupina B

3.5.11 Kotlářka - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

28.3.11 Třešňovka - Přespolní běh AŠK

23.3.11 Džbán - 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

23.3.11 Džbán - 1. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže - starší žákyně

23.3.11 Džbán - 1. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže - starší žáci

8.3.11 Juliska - 6. veřejné závody žactva v hale (přípravky)

6.3.11 Olymp - Meziměstské utkání Praha - Brno mladšího žactva

2.-3.3.11 Strahov - Halový přebor Prahy jednotlivců - starší žactvo

24.2.11 Olymp - Halový přebor Prahy jednotlivců - mladší žactvo

17.2.11 Olymp - 5. veřejné závody žactva v hale

27.1.11 Strahov - 3. veřejné závody žactva v hale (skupina Filipa)

 

 

2010

 

27.11.10 Olymp - Běh Olympu - Přebor Prahy v přespolním běhu (přípravka děvčat)

21.11.10 Ďáblický háj - Vodácký běh - přípravka děvčat (320 m)

14.11.10 Kunratice - 77. Velká kunratická - děvčata starší a mladší (370 m)

14.11.10 Kunratice - 77. Velká kunratická - kluci starší (370 m)

14.11.10 Kunratice - 77. Velká kunratická - žáci mladší (840 m)

12.10.10 Újezd nad Lesy - přípravky - 4. kolo - přespolní běh

30.9.10 Mazurská - přípravky - 3. kolo

23.9.10 Strahov - Finále "A" MPD mladšího žactva

23.9.10 Jeseniova - Finále "B" MPD mladšího žactva

15.9.10 Mazurská - Finále "B" MPD staršího žactva

9.9.10 Dukla - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

9.9.10 Mazurská - 3. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

22.6.10 Strahov - 3. kolo MPD staršího žactva

17.6.2010 AŠK Mazurská -  čtyřboj

15.6.10 Slavia - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

15.6.10 Novoborská - 2. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

11.6.10 Děkanka - Přebor Prahy jednotlivců starších žáků

10.6.10 Mazurská - přípravky

3.6.10 Kotlářka - Přebor Prahy jednotlivců mladších žáků

26.5.10 Jeseniova - přípravky

20.5.10 Dvojka - 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina B

20.5.10 Jeseniova - 1. kolo MPD mladšího žactva - skupina C

19.5.10 Strahov - 2. kolo MPD staršího žactva

5.5.10 Slavia - 1. kolo MPD staršího žactva

4.5.10 Jeseniova - 2. kolo kvalifikace MPD mladšího žactva - skupina C

4.5.10 Kotlářka - 2. kolo kvalifikace MPD mladšího žactva - skupina A

18.4.10 Ďáblický háj - Jarní běh Ďáblickým hájem (přípravka děvčat)

15.4.10 Třešňovka - chlapci

15.4.10 Třešňovka - dívky

7.4.10 Park Butovice - 1. kolo kvalifikace MPD ml. žactva - skupina A

7.4.10 Park Butovice - 1. kolo kvalifikace MPD ml. žactva - skupina C

18.3.10 Juliska - VZ přípravky

 

 

2009

 

21.11.09 - Přebor Prahy v přespolním běhu - Olymp

22.11.09 - Běh Ďáblickým hájem

1.10.09 Strahov - přípravka dívky, chlapci

24.9.09 Třešňovka - přespolák

11.6.09 AŠK Mazurská - Přebor Prahy 8

 

 

2008

 

12.6.08 AŠK Mazurská - Přebor přípravek

5.6.08  AŠK Mazurská - Přebor Prahy 8

 

 

2007

 

9.-10.6.07 Juliska - Přebory Prahy jednotlivců st. a ml. žáků

7.6.07 Mazurská - MPD ml. žáci, skupina o 10.-19.místo (útěcha), 1. kolo

4.6.07 Sparta - MPD ml. žákyně, skup. B, 3. kolo

30.5.07 Vinohrady - kvalifikace MPD ml. žáci, skup. C, 3. kolo

21.5.07 Olymp - MPD st. žáci, 1. kolo

21.5.07 Olymp - MPD st. žákyně, 1. kolo

16.5.07 Kotlářka - kvalifikace MPD ml. žáci, skup. C, 2. kolo

14.5.07 ZŠ Jitřní - MPD ml. žákyně, skup. B, 2. kolo

9.5.07 AC Kovošrot - MPD ml. žákyně, skup. B, 1. kolo

2.5.07 Mazurská - kvalifikace MPD ml. žáci, skup. C, 1. kolo

 

 

2006

 

19.9.06 Mazurská - MPD ml. žáci, skup. B, 5. kolo - Útěcha II. (2.kolo)

11.9.06 Juliska - MPD ml. žáci, skup. B, 4. kolo - Útěcha II. (1.kolo)  

21.9.06 Mazurská - MPD ml. žákyně, skup. A1, 5. kolo - Útěcha II.

11.9.06 Kotlářka - MPD ml. žákyně, skup. A1, 4. kolo - Útěcha I.

11.9.06 - MPD ml. žákyně, skup. A1, 4. kolo - pětiboj

21.6.06 Mazurská - MPD ml. žákyně, skup. A1, 3. kolo

15.6.06 Jeseniova - MPD ml. žáci, 3. kolo

8.6.06 Slavia - MPD st. žákyně, 2. kolo

  7.6.06 Mazurská -  "Přebor Prahy 8"

31.5.06 Jitřní - MPD ml. žákyně, 2. kolo

23.5.06 Sparta - MPD ml. žáci, 2. kolo

4.5.06 Mazurská - MPD ml. žáci, 1. kolo

3.5.06 Děkanka - MPD ml. žákyně, skup. A1

14.3.06 Juliska - VZ žáci

27.2.06 Olymp - VZ žáci

 

 

2005

 

20.9.05 nábor žáci, žákyně

15.9.05 Vinohrady - MPD ml. žákyně, 2. kolo soutěže útěchy

14.9.05 Juliska - MPD st. žáci a žákyně, 2. kolo soutěže útěchy