Atletický školní klub Mazurská, z. s.

Domů
Aktuality
Jak nás najdete
Tréninky a trenéři
Současný stav
Nábor členů
Z historie
...proč ?
Výsledky
Pár odkazů

 

 

 

 


 

 

Tréninky a trenéři jednotlivých skupin

 

kategorie

ročník narození

časy tréninků

trenéři

GSM

mladší minipřípravka

příjem nových členů - viz. Nábor členů


2013 - 2014

út: 17:00 - 18:00

Helena Eichingerová

(hlavní trenér)

Dita Tomanová

Zuzana Chmátalová

Filip Kubelka

(kontaktní osoba)
604 819 430

776 378 374

721 444 274

739 511 417
 

starší minipřípravka

příjem nových členů - viz. Nábor členů

2011 - 2012

út: 18:00 - 19:00

Helena Eichingerová

(hlavní trenér)

Dita Tomanová

Zuzana Chmátalová

Filip Kubelka

(kontaktní osoba)
604 819 430

776 378 374

721 444 274

739 511 417

přípravka žákyně

příjem nových členů na dotaz

2008 - 2010

po: 16:30 - 18:00,

čt: 16:30 - 18:00

Pavel Petrlík

(hlavní trenér)

Magda Pečená

Zuzana Chmátalová

Alžběta Petrlíková

605 532 016

 

x

721 444 274

(v zahraničí)

přípravka žáci

příjem nových členů na dotaz

2008 - 2010

po: 16:30 - 18:00,

čt: 16:30 - 18:00

Pavlína Potůčková

(hlavní trenér)

Marian Král

605 789 870

 

720 750 976

mladší žákyně

2006 - 2007

po 17:30 - 19:30,

čt 17:30 - 19:30

Pavel Petrlík

(hlavní trenér)

605 532 016

 

starší žákyně (+dorostenky)

2002 - 2005

po, st, čt: 18:00 - 19:30

Věra Formanová

(hlavní trenér)

Michael Forman

Michal Volf

723 250 683

 

777 240 786

721 300 761

mladší žáci

starší žáci

2004 - 2007

po 17:30 - 19:30,

čt 17:30 - 19:30,

starší ročníky (03-05) též

st 18:00 - 19:30

Filip Kubelka

(hlavní trenér)

Filip Strnad

Lukáš Jabůrek

Magda Tomášková

Iveta Dusílková

739 511 417

 

737 543 994

721 355 542

(přerušila činn.)

(nepravidelně)

 

E-maily na trenéry jsou ve tvaru: jmeno.prijmeni@askmazurska.cz

 

  

Naši trenéři:

 

tréninková skupina

jméno

foto

co je zač

mladší žáci

starší žáci

 Filip Kubelka

Trenér III. třídy a rozhodčí II. třídy, místopředseda AŠK, správce oddílových výsledků a rekordů, aktivní atlet (cca 4x do roka :-)) a florbalista (FKÚ Ovocné Báze - Regionální liga mužů), inženýr geodezie v praxi.

 

Radek Vašíček


Trenér II. třídy, rozhodčí III. třídy, předseda AŠK, bývalý aktivní atlet a lyžař, odborný asistent v Centru experimentální geotechniky, FSv ČVUT

mladší žáci

starší žáci

Iveta Dusílková

 

Trenérka s kvalifikací TŽ (trenér žactva), magistra farmacie, lékárnice, bývalá atletka oddílu

mladší žáci

starší žáci

Lukáš Jabůrek

 

Pomocný trenér (kvalifikace TAP), odchovanec oddílu, studující

přípravka žáci

Pavlína Potůčková

 

Trenérka s kvalifikací TŽ (trenér žactva), bývalá atletka Slovanu Bohnice (předchůdce AŠK), maminka...

přípravka žáci

Marian Král

Trenér III. třídy, bývalý atlet Slovanu Bohnice (předchůdce AŠK), aktivní atlet (občas), telekomunikační technik, cestovatel...

mladší žáci

starší žáci

Magda Tomášková

Trenérka III. třídy, aktivní atletka (občas), čerstvě vystudovaná lékařka, t.č. na mateřské dovolené...

starší žákyně

Věra Formanová

Trenérka II. třídy a rozhodčí III. třídy, člen revizní komise AŠK, aktivní atletka (občas), Ing. Ph.D. ekonomie, odbornice na dotace z EU, t.č. na rodičovské dovolené

starší žákyně

Michael Forman

Trenér II. třídy a rozhodčí III. třídy,  bývalý aktivní atlet, inženýr ekonomie ve státní správě

starší žákyně

Michal Volf

Pomocný trenér (kvalifikace TAP), stavební inženýr, bývalý plavec, atlet, rychlostní kanoista i slalomář, příležitostný triatlonista (účastník prvního triatlonu v Evropě - 1979 :-)

přípravka žákyně

Alžběta Petrlíková

Trenérka a rozhodčí III. třídy,  bývalá aktivní atletka, absolventka Fakultu architektury ČVUT, t.č. v Norsku
a na rodičovské dovolené...

přípravka žákyně

Petra Šáchová

Trenérka III. třídy, absolventka Fakulty stavební ČVUT, též čerstvá maminka

přípravka žákyně, mladší žákyně

Pavel Petrlík

Trenér a rozhodčí III. třídy, povoláním programátor, srdcem sportovec. Někdejší krajský přeborník v běhu na 400m, 60m a skoku do dálky. Současný pokořitel maratónského běhu.

žáci

Filip Strnad

Trenér III. třídy a rozhodčí II. třídy, bývalý atlet AŠK Mazurská a ASC Dukly Praha, inženýr vodohospodář

přípravka žákyně

Magda Pečená

Pomocná trenérka (kvalifikace TAP), bývalá aktivní gymnastka, bývalá trenérka a rozhodčí III. třídy gymnastiky, amatérská běžkyně, normálně také centrální bankéřka a maminka tří nadšených sportovců...

přípravka žákyně, minipřípravka

Zuzana Chmátalová

Trenérka III. třídy, bývalá atletka oddílu, vyučující biochemii na vysoké škole, nadšená amatérská běžkyně a zuřivá zahradnice se zálibou v chemických pokusech a meditaci...

minipřípravka

Helena Eichingerová

Absolventka FTVS (obor tělesná výchova - biologie), tedy trenérka III. třídy čehokoli, současně i trenérka nejmenších basketbalistů BK Real Roudnice n./L., dvojnásobná matka...

minipřípravka

Dita Tomanová

Pomocná trenérka, kvalifikace TAP (trenérka atletické přípravky), bývalá atletka našeho oddílu...

???

???

???

Místo pro ty, kteří se k nám chtějí přidat...

 

Kromě těchto trenérů AŠK různě pomáhají (např. při organizování závodů) bývalí závodníci, kamarádi, rodiče a přátelé...