Atletický školní klub MAZURSKÁ

Domů
Nahoru
Aktuality
Kdo jsme...
Jak nás najdete
Tréninky a trenéři
Současný stav
Nábor členů
Z historie
...proč ?
Výsledky
Fotogalerie
Pár odkazů

 

Soustředění - léto 2005:

 

    Na konci srpna 2005 proběhlo tradiční soustředění všech čtyř tréninkových skupin našeho oddílu. Tentokrát se jelo na dvě různá místa (vždy jedna skupina chlapců a jedna skupina děvčat). V obou případech se velice vyvedlo počasí, kdy bylo celý pobyt jasno a teplo. Až na výjimky nás nepostihly ani výrazné zdravotní problémy.

   Děvčata Aničky Vostatkové a chlapci Věry Maškové pobývali pět dní na již několikrát vyzkoušeném místě u Sobenského rybníka, nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem. 

 

    Děvčata Věry Tunkrové a chlapci ze skupiny Radka Vašíčka vyrazili na místo "nové". Tím místem bylo městečko Plasy, ležící 20 km severně od Plzně. Shodou okolností jsme tedy trénovali kousek od rodného místa našeho předsedy.

    Tradiční náplní byly nejen atletické tréninky, ale i míčové (a míčkové) hry, "orienťák", půldenní výlet, trocha teorie a "střihli" jsme si i noční stezku odvahy. Závěrečné vyhlášení a táborák s buřtíky byly příjemnou tečkou za soustředěním i za letošními letními prázdninami.

    "Změna je život" nebo "život jde dál"... Tak by se dala částečně popsat atmosféra v chlapecké skupině. Důvodem je jejich plánovaný přestup na "Jesenijku" a tudíž fakt, že toto soustředění je jejich poslední velkou akcí v AŠK. Zbývají už jen poslední dva závody a několik tréninků. Možná i proto nebyly žádné "kázeňské" problémy. A nebo prostě jen proto, že přijeli opravdu kvůli sportu...

 

Radek

 

 

Zde pouze společné foto, více najdete ve fotogalerii... 

 

 

 

                            2005 (c)  VaR   poslední aktualizace 9. září 2014