VELKÁ KUNRATICKÁ
Výsledky 78. ročníku (rok 2011)
Žáci starší (1900m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
  1     ŠEVČÍK Štěpán     1996     2220     ČSKV Vysoké nad Jiz.     07:14.3     03:12.4  
  2     EKL Šimon     1996     2108     Falcon Rokycany     07:22.1     03:25.6  
  3     HOTOVÝ Lukáš     1996     2169     USK Praha     07:26.8     03:13.0  
  4     SMETANA Jakub     1996     2156     AC TŘEŠŤ     07:36.0     03:15.7  
  5     HODBOĎ Lukáš     1996     2171     SKP Nymburk     07:44.1     03:25.4  
  6     SVĚCHOTA Lukáš     1997     2101     Spartak Praha 4     07:49.7     03:22.7  
  7     ŠANTORA Ondřej     1996     2138     SK Rover Praha     07:50.4     03:28.2  
  8     OBHLÍDAL Vojtěch     1997     2136     SK Kotlářka Praha     07:57.0     03:29.9  
  9     KOSTOHRYZ Martin     1996     2154     Spartak Praha 4     08:03.4     03:35.4  
  10     MOJŽÍŠ Dominik     1997     2205     TJ SOKOL ATLETIKA Jaroměř     08:07.6     03:40.0  
  11     KONČICKÝ Tomáš     1996     2155     Spartak Praha 4     08:11.8     03:31.3  
  12     HORÁČEK Jan     1996     2118     Veslaři Bohemians     08:27.9     03:52.7  
  13     SLUKA Ondřej     1997     2217      Fbš BOHEMIANS Praha     08:35.8     04:01.9  
  14     NÁPRAVNÍK Jan     1997     2177     Veslaři Neratovice     08:37.3     03:36.4  
  15     TOMÍČEK Václav     1996     2219     ČSKV Vysoké nad Jiz.     08:40.3     03:46.2  
  16     NAVRÁTIL Šimon     1997     2107     SK Praga     08:40.5     03:55.7  
  17     NOVOTNÝ Tomáš     1997     2188     ---     08:43.7     03:47.8  
  18     VESELKA Petr     1996     2174     Veslaři Neratovice     08:43.9     03:51.6  
  19     PETIŠKA Ondřej     1997     2204     TJ SOKOL ATLETIKA Jaroměř     08:44.2     03:56.1  
  20     ČERMÁK Adam     1997     2152     ASK Slavia Praha     08:46.7     03:59.8  
  21     JOSEF Vojtěch     1996     2213     EAGLES Praha     08:54.2     03:54.0  
  22     NEUMAN Martin     1996     2119     Veslaři Bohemians     08:57.4     03:57.8  
  23     ŠVEC Ondřej     1996     2115     Veslaři Bohemians     08:58.6     03:40.7  
  24     HÁJEK Kryštof     1997     2224     KVS Praha     08:59.7     03:50.3  
  25     BRABEC Michal     1996     2210     Jeseniova     09:04.0     04:03.1  
  26     MORAVEC Stanislav     1997     2187     Praha - Štěrboholy     09:13.5     03:57.5  
  27     MIKSA Jan     1996     2192     Slavia Praha     09:14.3     04:11.8  
  28     ŠVÍK Dominik     1996     2116     Veslaři Bohemians     09:21.5     03:58.2  
  29     PAZDERA Tomáš     1996     2175     Veslaři Neratovice     09:28.6     04:11.6  
  30     KONVALINA Matěj     1997     2178     Veslaři Neratovice     09:33.3     04:10.0  
  31     DĚDEK Matěj     1996     2215     EAGLES Praha     09:34.5     03:58.0  
  32     VONDRÁČEK Jakub     1997     2125     Veslaři Bohemians     09:38.1     04:15.4  
  33     KOCOUREK Viktor     1997     2203     SŠK Újezd nad Lesy     09:48.1     04:19.3  
  34     SEKYRA Daniel     1996     2158     ASK Slavia Praha     09:49.2     04:19.9  
  35     MRKOUS Jan     1997     2135     Gymnázium Nový Porg     09:50.3     04:18.5  
  36     ŠTĚPÁNEK David     1997     2145     Inlinetalent Praha     09:58.6     04:12.4  
  37     SCHUCK Philipp     1997     2167     ---     10:04.2     04:17.2  
  38     JEŘÁBEK Martin     1997     2142     OpenGate     10:04.7     04:24.6  
  39     JAROŠ Michal     1996     2193     Slavia Praha     10:06.3     04:24.7  
  40     REJLEK Dominik     1996     2176     Veslaři Neratovice     10:13.0     04:28.0  
  41     ŠILHAVÝ Daniel     1996     2120     Veslaři Bohemians     10:15.8     04:20.9  
  42     FORCHTNER Daniel     1997     2191     rodinnyinstalater.cz     10:18.5     04:14.6  
  43     HŘEBÍČEK David     1997     2186     ZŠ Kunratice     10:24.8     04:21.1  
  44     FABIAN Samuel     1997     2202     ZŠ Jeseniova     10:29.7     04:31.8  
  45     MANDYS Michal     1997     2157     ČVK PRAHA     10:35.4     04:42.3  
  46     ŠIMEK Jan     1997     2216     SPARTAK Praha 4     10:38.4     04:35.2  
  47     BUŠEK Rostislav     1997     2200     TJ Bohnice     10:43.5     04:30.1  
  48     ČAMBOR Michael     1997     2184     AŠK Mazurská     11:16.6     05:14.5  
  49     ČAMBOR Marko     1997     2183     AŠK Mazurská     11:17.2     05:14.7  
  50     HRETINA Jonathan     1996     2212     RC SLAVIA Praha     11:21.6     04:31.3  
  51     POKORNÝ Martin     1997     2206     ---     12:04.2     04:59.4  
  52     KUBICZEK Jan     1997     2123     Veslaři Bohemians     12:28.8     05:18.4  
  53     KORMOUT Štěpán     1997     2185     AŠK Mazurská     13:07.3     05:42.3  
  54     HELLEBRAND Jaroslav     1996     534     VK BOHEMIANS     16:06.6     11:11.7  
Žáci mladší (840m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
1   Pasler Dominik   1998 3138   SPARTAK P4     2:53,2       
2   Kuriš Štěpán   1998 3161   AKS SLAVIA PRAHA - JITŘNÍ     2:59,4       
3   Nicolas Victor   1998 3050   PSK OLYMP PRAHA     3:03,6       
3   Běhounek Matěj   1999 3090   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:03,6       
5   Černý Ondřej   1999 3158   AKS SLAVIA PRAHA     3:05,3       
6   Souček Jakub   1998 3102   SK ZŠ JESENIOVA     3:06,2       
7   Prunar Jakub   1999 3160   USK PRAHA     3:07,3       
8   Karlík Lukáš   1998 3184   SK KOTLÁŘKA     3:07,5       
9   Honsa František   2000 3108   SKI KLUB ŠUMAVA     3:07,9       
10   Wágner Jakub   1998 3077   SSK NADUPANCI     3:10,8       
11   Kladka Jakub   1998 3153   KVS     3:11,2       
12   Větrovský Jan   1999 3193   TJ JM CHODOV     3:12,5       
13   Toupal Jakub   1998 3048   FC GRAFFIN VLAŠIM     3:15,9       
14   Stewart Gerron   1998 3018   SPARTAK PRAHA 4     3:16,4       
15   Ruda David   1999 3105   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:16,9       
16   Šufliarský Adam   1999 3074   DUKLA PRAHA     3:18,0       
17   Štros David   2000 3163   USK PRAHA     3:18,2       
18   Šmolík Jan   1998 3132   ČVK PRAHA     3:19,8       
19   Mikula Martin   1998 3068   DUKLA PRAHA     3:20,7       
20   Zoulík Jonáš   2000 3106   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:21,0       
21   Brejcha Tomáš   1998 3155   ASK SLAVIA PRAHA     3:21,1       
22   Němec Jaroslav   1999 3095   TJ SOKOL ATLETIKA JAROM     3:22,7       
23   Petiška Vojtěch   2000 3031   TJ SOKOL ATLETIKA JAROM     3:24,4       
24   Jaroš Jan   1998 3040   ASK SLAVIA PRAHA     3:24,9       
25   Pišl Radim   1998 3035   SC RADOTÍN     3:25,0       
26   Herman Tomáš   1999 3039   BOHEMIANS 1905     3:25,4       
27   Bartoš Vojtěch   1998 3137   MLOK MAR. LÁZNĚ     3:25,8       
28   Smolík Dominik   1998 3131   ČVK PRAHA     3:26,6       
29   Martinec Matěj   1998 3109   KVS     3:27,1       
30   Jinák Honza   1999 3110   KVS     3:28,1       
31   Kaisler Jan   1998 3065   ASK SLAVIA PRAHA     3:29,3       
32   Šatoplet Jakub   2000 3164   SŠK ÚJEZD NAD LESY     3:29,6       
33   Melmuka Martin   1999 3093   ASK SLAVA PRAHA     3:29,8       
34   Schwarzinger Lukáš   2000 3071   DUKLA PRAHA     3:29,9       
35   Sobíšek Martin   1998 3174   SPARTA PRAHA     3:30,3       
36   Kováč Benjamin   1999 3159   JINONICE     3:30,4       
37   Vích Matyáš   1999 3123   AC SPARTA PRAHA     3:31,5       
38   Havel Jakub   2000 3181   SŠK ÚJEZD NAD LESY     3:32,5       
39   Zavadil Jan   1998 3167   VK LYSÁ     3:33,9       
40   Vavřina Matěj   1998 3064        3:34,2       
41   Polák David   2000 3034   SC RADOTÍN     3:34,3       
42   Marcinčík Vít   2000 3117   AŠK MAZURSKÁ     3:35,6       
42   Ashby Patrik   1998 3186   RC PETROVICE     3:35,6       
42   Aschermann Martin   2000 3190   USK PRAHA     3:35,6       
45   Janeček Pavel   1999 3146   SK ARTIMA PRAHA     3:36,3       
46   Kulhánek Martin   2000 3046   ATLETIKA CHUCHLE     3:36,4       
47   Šimůnek Jakub   2000 3125   FK ŘÍČANY     3:36,8       
48   Voldřich Jakub   1998 3140   SK ARTIMA PRAHA     3:36,9       
49   Dlouhý Dominik   1998 3033   SC RADOTÍN     3:37,4       
50   Janota Šimon   1998 3175   SPARTA PRAHA     3:37,9       
51   Pařízek Lukáš   1999 3091   SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRA     3:38,2       
52   Habiger Vojtěch   1998 3075   SK LÍŠEŇ     3:38,4       
53   Linhart Ondřej   2000 3089   FK DUKLA     3:38,5       
54   Egyházi Adam   1999 3078   SOKOL NUSLE     3:39,2       
55   Solecký Jáchym   1998 3016   SPARTAK PRAHA 4     3:39,4       
56   Bartoň Pavel   1998 3156   SK KAMENICE     3:40,1       
57   Polter Jan   1998 3026   FOX KLUB PRAHA     3:40,3       
57   Basl Adam   2000 3085   FK DUKLA     3:40,3       
59   Vágner Tomáš   1999 3099   DUKLA PRAHA     3:40,7       
60   Soukup Jiří   1998 3098   SK VINOHRADY     3:41,4       
61   Radil Jakub   2000 3150   FZŠ CHODOVICKÁ     3:41,8       
62   Čičetka Quido   1999 3070   DUKLA PRAHA     3:42,1       
63   Baliamis Tomáš   1998 3047   RK PETROVICE     3:42,4       
64   Grüner Jan   1999 3127   PORTOS     3:42,5       
65   Nepomucký Ladislav   2000 3118   AŠK MAZURSKÁ     3:42,6       
66   Čečetka Albert   2000 3084   FK DUKLA     3:43,3       
66   Šindelář Jakub   1998 3177   SPARTA PRAHA     3:43,3       
68   Bóday Šimon   2000 3188   KVS PRAHA     3:43,4       
69   Kopanica Zdeněk   1999 3178   SPARTA PRAHA     3:43,7       
70   Kárník Jan   1998 3111   AKS SLAVIA     3:44,0       
71   Sluka Matouš   1998 3042   FBŠ BOHEMIANS PRAHA     3:44,2       
72   Smrkovský Vít   1999 3119   AŠK MAZURSKÁ     3:44,3       
73   Randl Samuel   1999 3100   TENIS MODLETICE     3:44,4       
74   Šesták Petr   2000 3142   SK ARTIMA PRAHA     3:44,7       
75   Suchý Michael   1999 3120   AŠK MAZURSKÁ     3:44,8       
75   Zelina Josef   1998 3154   KVS     3:44,8       
77   Zíka Jakub   1999 3139   SK ARITMA PRAHA     3:44,9       
78   Beneš Štěpán   1999 3115   AŠK MAZURSKÁ     3:45,1       
79   Jirsa Tomáš   1999 3182   SŠK ÚJEZD NAD LESY     3:45,2       
80   Kočí Václav   2000 3083   FK DUKLA     3:45,8       
81   Štolfa Karel   1998 3036   SC RADOTÍN     3:45,9       
81   Zoulík Matouš   1998 3107   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:45,9       
81   Langer Vítězslav   1999 3145   SK ARTIMA PRAHA     3:45,9       
84   Bednář Daniel   2000 3082   FK DUKLA     3:46,4       
85   Doubek David   1998 3113   FC HÁJE     3:46,9       
86   Mandys Michal   1998 3128   ČVK PRAHA     3:47,2       
87   Michal Vojtěch   1999 3007   SPARTAK PRAHA 4     3:47,3       
88   Kodiš Dominik   1998 3067   DUKLA PRAHA     3:47,5       
89   Vacek Jiří   1998 3032        3:47,7       
90   Melíček Vít   2000 3094   ZŠ KUNRATICE     3:47,8       
91   Kofnovec Michael   1998 3076        3:48,3       
92   Adamík Jakub   1999 3114   AŠK MAZURSKÁ     3:48,7       
93   Giogas Panajotis   2000 3126   FK ŘÍČANY     3:48,8       
94   Volek Maxim   1998 3149        3:49,1       
95   Pachman Vilém   1998 3058   VK SMÍCHOV     3:49,4       
96   Porubek Ondřej   2000 3029   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     3:49,5       
97   Hoffmann Tomáš   1999 3157   AKS SLAVIA PRAHA     3:49,6       
98   Kroulík Martin   1998 3162   AKS SLAVIA PRAHA     3:50,1       
99   Tesař Jan   2000 3069   SK RAKOVNÍK     3:50,2       
100   Mentberger Matouš   2000 3081   FK DUKLA     3:50,8       
101   Kudrna Jan   1999 3165   VK - LYSÁ     3:50,9       
102   Hrdina Tomáš   1999 3005   SPARTAK PRAHA 4     3:51,6       
103   Kunovjánek David   1999 3072   SLAVIA PRAHA     3:51,9       
104   Podzimek Lukáš   2000 3088   FK DUKLA     3:52,0       
105   Kovář Martin   2000 3176   HI SPORT TEAM     3:52,9       
106   Růžička Jan   1999 3194   ASK SLAVIA     3:53,0       
106   Pavinger Matěj   2000 3030   SK JESENIOVA     3:53,0       
108   Müller Vojtěch   1999 3027   ASK SLAVIA PRAHA     3:54,0       
109   Kotík Jakub   2000 3006   SPARTAK PRAHA 4     3:54,9       
110   Bašus Jan   1999 3180   FBŠ BOHEMIANS     3:55,9       
111   Valsa Pavel   1998 3121   AŠK MAZURSKÁ     3:56,0       
112   Poříz Jakub   2000 3124   FK ŘÍČANY     3:56,7       
113   Nevole Tomáš   2000 3009   SPARTAK PRAHA 4     3:56,8       
114   Tvrz Matěj   1999 3133   ČVK PRAHA     3:58,4       
115   Černý Václav   1999 3191   VOSY PRAHA     3:58,6       
116   Tyle Vojtěch   1999 3141   SK ARTIMA PRAHA     3:59,1       
117   Shaw Toby   2000 3173   PSK OLYMP     4:00,5       
118   Strnad Antonín   2000 3152   FZŠ CHODOVICKÁ     4:01,1       
119   Zikmund Marek   1998 3062   KOTLÁŘKA     4:01,5       
120   Málek Lukáš   2000 3038   SK FILOSOFSKÁ     4:02,6       
121   Vydra Slavomil   1998 3041   ZŠ KUNRATICE     4:02,7       
121   Pazourek Martin   1998 3144   SK ARTIMA PRAHA     4:02,7       
123   Kosina Jiří   1999 3063        4:03,2       
124   Pavlica Filip   2000 3011   SPARTAK PRAHA 4     4:03,7       
124   Vavřínek Petr   2000 3028   TJ VIKING KOBYLISY     4:03,7       
126   Klepsa Tomáš   2000 3151   FZŠ CHODOVICKÁ     4:04,1       
127   Černý Tomáš   2000 3002   SPARTAK PRAHA 4     4:05,5       
128   Sochor Filip   1999 3171   AKS SLAVIA     4:06,0       
129   Heran Michael   2000 3136   ČVK PRAHA     4:07,3       
130   Vevera Matěj   1999 3122   AŠK MAZURSKÁ     4:07,8       
131   Vašek Matyáš   2000 3196        4:07,9       
132   Pěnička Šimon   1999 3012   SPARTAK PRAHA 4     4:08,1       
133   Grecký Jan   2000 3004   SPARTAK PRAHA 4     4:08,9       
134   Sehnal Vojtěch   1998 3189   K.O. PODĚBRADY     4:09,5       
135   Absolín Vojtěch   2000 3079   FK DUKLA     4:10,8       
136   Bareš Ondřej   1999 3148   SK ARTIMA PRAHA     4:12,7       
137   Hančl Michal   1998 3129   ČVK PRAHA     4:13,3       
138   Dědek Vlastimil   2000 3003   SPARTAK PRAHA 4     4:14,8       
139   Mašek Tomáš   2000 3179   TJ TEMPO PRAHA     4:15,0       
140   Davis Samuel   1998 3192        4:16,3       
141   Dědek Vojtěch   1998 3097   VK SMÍCHOV     4:16,6       
142   Půta Pavel   2000 3135   FK KLÁNOVICE     4:16,8       
143   Štěpánek Martin   2000 3044   GIZMANIA     4:17,1       
144   Jeřábek Petr   2000 3183        4:17,3       
145   Louda Martin   2000 3187   SLAVOJ VYŠEHRAD     4:17,8       
146   Dvořák Daniel   2000 3172   AKS SLAVIA     4:18,5       
147   Vondráček Jaroslav   2000 3049   VIMPERK     4:19,0       
148   Šimek Petr   1999 3096        4:21,3       
149   Krabs Antonín   2000 3056   VK SMÍCHOV     4:22,0       
150   Pazdera Jiří   2000 3061   VK SMÍCHOV     4:25,6       
151   Zmátlík Jakub   2000 3170   ČVK PRAHA     4:27,4       
152   Fára Martin   2000 3054   VK SMÍCHOV     4:27,7       
153   Žáček Prokop   2000 3015   SPARTAK PRAHA 4     4:27,8       
154   Šamberger Martin   2000 3045   PSK OLYMP PRAHA     4:28,2       
155   Bertelman Ondřej   2000 3025   FOX KLUB PRAHA     4:28,5       
156   Liška Lukáš   1999 3023   FOX KLUB PRAHA     4:29,3       
157   Trunečka Adam   1999 3168   SORI PRAHA     4:31,0       
158   Sezemský Matěj   2000 3037   SQUASHARENA PRAHA     4:31,2       
159   Picek Lubomír   2000 3013   SPARTAK PRAHA 4     4:31,3       
159   Matoušek Miroslav   1999 3197   HLOUBĚTÍN     4:31,3       
161   Halama Tomáš   1998 3134   ČVK PRAHA     4:32,6       
162   Svěcený Filip   1999 3024   FOX KLUB PRAHA     4:33,6       
163   Kopecký Tomáš   1998 3019   SPARTAK PRAHA 4     4:34,8       
164   Ňachaj Pavel   2000 3092   PRAHA     4:34,9       
165   Nepraš Jiří   2000 3057   VK SMÍCHOV     4:36,1       
166   Šelelyo Roman   2000 3103   TAK PRAHA     4:36,3       
167   Ndiaye Philippe   2000 3112        4:37,6       
168   Vojta Ondřej   2000 3104        4:37,8       
169   Hackl Martin   1999 3101   TC HAMR     4:41,5       
170   Berka Jan   2000 3051   VK SMÍCHOV     4:43,3       
171   Blažek Daniel   2000 3001   SPARTAK PRAHA 4     4:43,5       
172   Mandys Matěj   2000 3169   ČVK PRAHA     4:43,6       
173   Reinhard Vilém   2000 3043   ČVK PRAHA     4:44,4       
174   Bulánek Matěj   2000 3116   AŠK MAZURSKÁ     4:44,7       
175   Stuksa Martin   1999 3143   SK ARTIMA PRAHA     4:45,4       
176   Kodad Michal   2000 3022   FOX KLUB PRAHA     4:47,2       
177   Vašek Viktor   2000 3195        4:47,5       
178   Svoboda Petr   2000 3060   VK SMÍCHOV     4:49,3       
179   Pazdera Pavel   2000 3059   VK SMÍCHOV     4:51,2       
180   Švarc Štěpán   1998 3020   PRAHA 4     5:04,3       
181   Dymchenko Dmytro   2000 3053   VK SMÍCHOV     5:04,9       
182   Zedek Miroslav   2000 3021        5:06,7       
183   Hanžl Marek   2000 3055   VK SMÍCHOV     5:08,6       
184   Trojan Václav   2000 3014   SPARTAK PRAHA 4     5:10,6       
185   Hédervári Maxmilian   2000 3066        5:23,5       
186   Timo Keseberg   1999 3166        5:37,1       
187   Hrubeš Miroslav   1999 3185   SDH SVOJŠOVICE     5:47,7       
188   Brůna Filip   2000 3052   VK SMÍCHOV     6:22,3       
189   SLANEC Matěj   1998 899   SPK ulice     19:57.0     13:57.0  
Žákyně mladší (840m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
1   Krupařová Lucie   1999 3387   PSK OLYMP PRAHA     3:04,9       
2   Duchoňová Andrea   1999 3340   ASK SLAVIA     3:06,0       
3   Kerbachová Anna   2000 3301   SPARTAK PRAHA 4     3:14,0       
4   Placatková Barbora   2000 3338   SK SPORTING PŘÍBRAM     3:18,0       
5   Vyhnálková Barbora   1998 3412   TJ SOKOL ŘÍČANY RADEŠOVIC     3:19,3       
6   Santolíková Jana   1998 3411   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:22,4       
7   Sládková Martina   1998 3332   SK SLAVIA PRAHA     3:22,9       
8   Votočková Pavlína   1999 3368   ČKS SKI JILEMNICE     3:23,2       
9   Chvalovská Lea   1998 3398   KOTLÁŘKA PRAHA 6     3:25,5       
10   Parásková Tereza   2000 3337   SK KOTLÁŘKA     3:26,4       
11   Sásková Tereza   2000 3367   ZADOV     3:27,4       
12   Vavrousová Natálie - Anna   1998 3364   ASK SLAVIA     3:29,6       
13   Šimáková Lucie   1999 3316   SPARTAK PRAHA 4     3:29,7       
14   Bouší Monika   1999 3361   DUKLA PRAHA     3:30,9       
15   Sieglová Anna   1998 3407   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:33,1       
16   Skácelová Zuzana   1998 3415   USK PRAHA     3:34,7       
17   Vykoupilová Tereza   1999 3369   ASK SLAVIA PRAHA     3:34,8       
18   Höhneová Petra   2000 3373   HORNÍ MARŠOV     3:35,4       
18   Betlachová Eliška   1998 3410   USK PRAHA     3:35,4       
20   Kaiserová Veronika   1998 3359   DUKLA PRAHA     3:35,7       
21   Konejlová Tereza   2000 3386   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:36,2       
22   Králová Barbora   1998 3371   SKP NYMBURK     3:36,5       
23   Račanová Kristýn   1998 3381   ATLETC CLUB ČIMELICE     3:38,3       
23   Herynková Anna   1998 3401   ASK SLAVIA PRAHA     3:38,3       
25   Kvasničková Kateřina   1998 3357   DUKLA PRAHA     3:39,9       
26   Hypešová Natálie   1999 3342   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     3:40,4       
27   Havlová Eliška   2000 3385   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:40,6       
28   Pasler Patricie   2000 3372   SPARTAK P4     3:40,7       
29   Rudolfská Dominika   1999 3331   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     3:40,8       
30   Zralá Aneta   1998 3358   DUKLA PRAHA     3:41,4       
31   Repiská Amálie   1998 3393   MFP ŘÍČANY     3:42,8       
32   Kinclová Sofie   2000 3399   SPARTA PRAHA     3:44,5       
33   Floriánová Kateřina   1999 3421   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:44,7       
34   Suchánková Nikola   1999 3341   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     3:45,7       
35   Špačková Tereza   2000 3348   SC RADOTÍN     3:45,9       
36   Formánková Anna   1999 3422   ÚJEZD NAD LESY     3:46,1       
37   Dobiášová Veronika   1999 3354   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:47,7       
38   Vrátilová Eliška   1998 3334   VK LYSÁ NAD LABEM     3:48,8       
39   Vavřinová Natálie   1998 3356        3:49,2       
40   Višvaderová Natálie   1998 3391   ASK SLAVIA PRAHA     3:49,5       
41   Fricová Anna   2000 3370   SK ZŠ JESENIOVA     3:50,7       
42   Špačková Tereza   2000 3394   AŠK MAZURSKÁ     3:50,9       
43   Moravcová Zuzana   1998 3302   SPARTAK PRAHA 4     3:51,4       
44   Špačková Kateřina   2000 3349   SC RADOTÍN     3:52,3       
44   Sládková Anežka - Marta   2000 3353   RK PETROVICE     3:52,3       
46   Kunická Kristýna   1999 3380   OLYMP PRAHA     3:52,5       
47   Melicherová Petra   1999 3345   SC RADOTÍN     3:52,6       
48   Seidl Stefanie   2000 3423   MICRUN     3:53,0       
49   Sedláková Tereza   1999 3363   ŠEMÍK RADOTÍN     3:53,1       
50   Kovářová Kateřina   2000 3374   FZŠ CHODOVICKÁ     3:53,4       
50   Platilová Natálie   1999 3414   OLYMP PRAHA     3:53,4       
52   Baxová Amanda   2000 3392   SK ROVER     3:53,7       
53   Crkvová Barbora   2000 3310   SPARTAK PRAHA 4     3:54,7       
54   Komárková Rozálie   1998 3424   ZŠ KUNRATICE     3:55,7       
55   Moudrá Michaela   1999 3303   SPARTAK PRAHA 4     3:56,2       
56   Vašková Magdalena   1999 3326   SPARTAK PRAHA 4     3:56,6       
56   Marešová Veronika   2000 3404   ASK SLAVIA PRAHA     3:56,6       
58   Špindlerová Eliška   2000 3335   AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     3:57,0       
59   Klesnilová Kristýna   1998 3307   SPARTAK PRAHA 4     3:57,4       
60   Kousalová Veronika   1999 3403    ŠSK ÚJEZD NAD LESY     3:57,8       
61   Šádková Jolana   2000 3347   SC RADOTÍN     3:58,5       
62   Štefková Marie   2000 3413   ČVK PRAHA     3:58,9       
63   Navrátilová Noemi   1999 3320   SPARTAK PRAHA 4     4:00,1       
64   Skácelová Alena   1998 3416        4:01,2       
65   Slámová Adéla   1999 3344   SC RADOTÍN     4:01,3       
66   Kopecká Johana   1999 3395   USK PRAHA     4:01,8       
67   Cejnarová Eliška   1999 3343   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     4:02,1       
68   Brázdová Markéta   1999 3378   FZŠ CHODOVICKÁ     4:04,1       
69   Baldová Lenka   1998 3319   SPARTAK PRAHA 4     4:06,3       
70   Tajovská Adéla   1999 3365   SOKOL NUSLE     4:06,7       
71   Králová Veronika   1999 3396   SK KOTLÁŘKA PRAHA     4:07,6       
72   Nentuichová Klára   1999 3409   OK DOBŘÍŠ     4:07,8       
73   Pourová Markéta   1999 3330   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     4:08,9       
74   Čáslavková Anežka   1999 3418        4:09,4       
75   Vodičková Barbora   2000 3382   SPARTA PRAHA     4:09,9       
76   Svobodová Tereza   1999 3325   SPARTAK PRAHA 4     4:10,1       
77   Uhlíková Petra   2000 3315   SPARTAK PRAHA 4     4:10,4       
78   Frídová Soňa   1998 3377   FZŠ CHODOVICKÁ     4:10,5       
79   Chlumská Hedvika   1999 3419   TJ SOKOL VINOHRADY     4:10,8       
80   Škarbanová Jana   2000 3406        4:11,1       
81   Sehnalová Klára   1998 3327   SPARTAK PRAHA 4     4:12,2       
82   Falaufová Kamila   1998 3390   KRČ EAGLES     4:12,8       
83   Macháčková Veronika   1999 3333   SKI KLUB SP. P 4     4:13,3       
84   Slavíčková Aneta   1999 3314   SPARTAK PRAHA 4     4:13,9       
85   Zemánková Marie   2000 3360   DUKLA PRAHA     4:14,6       
86   Kovalčíková Táňa   1998 3408   OK DOBŘÍŠ     4:15,1       
87   Šmídová Berenika   2000 3318   SPARTAK PRAHA 4     4:15,3       
88   Jonáková Magdalena   2000 3383   SŠK ÚJEZD NAD LESY     4:16,5       
89   Janatová Kateřina   2000 3306   SPARTAK PRAHA 4     4:17,0       
90   Koudelová Barbora   2000 3317   SPARTAK PRAHA 4     4:17,2       
91   Choděrová Lucie   1999 3309   SPARTAK PRAHA 4     4:18,9       
92   Šachová Barbora   1998 3388   MFP ŘÍČANY     4:19,3       
93   Mozolová Markéta   1998 3389   KRČ EAGLES     4:20,6       
94   Měrková Michaela   2000 3417   SK ARITMA PRAHA     4:22,9       
95   Hlaváčková Petra   1999 3304   SPARTAK PRAHA 4     4:23,3       
96   Janderová Barbora   2000 3375   FZŠ CHODOVICKÁ     4:23,5       
97   Mašková Barbora   1998 3321   SPARTAK PRAHA 4     4:24,1       
98   Talianová Adéla   1998 3323   SPARTAK PRAHA 4     4:24,2       
99   Drtinová Zuzana   2000 3312   SPARTAK PRAHA 4     4:24,8       
100   Peťťková Veronika   2000 3420   ÚJEZD NAD LESY     4:26,2       
101   Havlíková Natálie   1999 3311   SPARTAK PRAHA 4     4:27,7       
102   Jonášová Anna   1999 3366   SOKOL NUSLE     4:29,2       
103   Šimková Alžběta   2000 3352   SP PRAHA 4     4:29,6       
104   Lutrýnová Kristýna   1999 3328   SK PRAHA 4     4:30,3       
105   Rubešová Aneta   2000 3376   FZŠ CHODOVICKÁ     4:31,2       
106   Pokorná Veronika   1999 3329        4:37,7       
107   Forchtnerová Andrea   2000 3405   RODINNYINSTALATER. CZ     4:37,8       
108   Mohorková Magdalena   2000 3384   SK ARITMA PRAHA     4:38,7       
108   Janotová Veronika   1998 3425   TJ KAVÁRNA     4:38,7       
110   Davisová Sára   1998 3426   ZŠ KUNRATICE     4:39,5       
111   Jabůrková Klára   2000 3402   KUNRATICE     4:39,7       
112   Bartáková Eva   1999 3339   OK CHRASTAVA     4:48,0       
113   Kovářová Michaela   2000 3362   USK PRAHA     4:48,5       
114   Kosová Barbora   2000 3355   BOOTCAMP     4:51,0       
115   Lacigová Marie   2000 3379   FARKÁŇ     4:52,1       
116   Breznenová Kateřina   2000 3324   SPARTAK PRAHA 4     4:53,8       
117   Coleman Karolína   1998 3351   RAKOUSKO     5:00,7       
118   Černá Anna   1999 3397   AC OH PRAHA     5:20,8       
119   Šafrhancová Anna   1999 3400        5:45,1       
Kluci starší (370m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
1   Merta Sebastián   2001 5155   USK PRAHA     1:13,5       
2   Provazník Adam   2001 5025   SC RADOTÍN     1:13,7       
3   Brabec Jakub   2001 5127   SPARTA PRAHA     1:13,8       
4   Stodola Prokop   2002 5068   KSBM PRAHA     1:14,1       
5   Hodboď Ondřej   2001 5058   SKP NYMBURK     1:14,4       
6   Vacek Matyáš   2001 5065   SK JESENIOVA     1:15,3       
6   Sobíček Tomáš   2001 5128   AC SPARTA PRAHA     1:15,3       
8   Přibík Jan   2001 5097   KSBM PRAHA     1:15,5       
9   Staněk Ondřej   2001 5039   KRALOVICE     1:15,8       
10   Patka Jan   2001 5064   CAFC PRAHA     1:15,9       
11   Havlík Adam   2002 5140   AŠK MAZURSKÁ     1:17,7       
12   Kohout Kryštof   2001 5153   SOKOL ŘÍČANY     1:18,1       
13   Štěpánek Filip   2001 5103   DUKLA PRAHA     1:18,4       
13   Kuban Ondřej   2001 5110   SPORTOVNÍ JIŽNÍ MĚSTO     1:18,4       
15   Šikola Jindřich   2002 5042   ČSKV VYSOKÉ N. JIZEROU     1:19,2       
15   Randus Jakub   2002 5130   SJM PRAHA 4     1:19,2       
15   Bouší Marek   2001 5160   ASK SLAVIA PRAHA     1:19,2       
18   Eisenkolb Matěj   2002 5080   AC SPARTA PRAHA FLORBAL     1:20,0       
19   Střeleček Jakub   2001 5018   SPARTAK PRAHA 4     1:21,8       
20   Vybíral Mikuláš   2001 5014   SPARTAK PRAHA 4     1:21,9       
21   Bacílek Jakub   2001 5048   SK VELO PRAHA     1:22,3       
22   Polák Alexandr   2002 5026   SC RADOTÍN     1:22,6       
23   Dekan Jakub   2001 5114   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:22,9       
24   Prášek Miloslav   2001 5057   AO SUŠICE     1:23,0       
25   Švihel Jakub   2001 5136   AŠK MAZURSKÁ     1:23,2       
26   Knapp Jakub   2001 5093   SOKOL KOLOVRATY     1:23,3       
27   Bém Kamil   2001 5083   MŠENO - SEVER     1:23,4       
28   Gajda Jan   2001 5074   USK PRAHA     1:23,5       
29   Jindra Pavel   2002 5037   SC RADOTÍN     1:23,6       
30   Zdobnický Matěj   2003 5002   SPARTAK PRAHA 4     1:23,8       
30   Kára Kristián   2003 5081   ATLETIKA ÚJEZD NAD LESY     1:23,8       
32   Friedlaender Sam   2001 5029        1:24,2       
32   Mrkous Matyáš   2002 5054   ZŠ NOVÝ PORG     1:24,2       
34   Egyházi David   2002 5032   SOKOL NUSLE     1:24,7       
35   Jurečka Hynek   2003 5096   PLZEŇ     1:24,9       
35   Šlouf Hynek   2002 5108   ASK SLAVIA + AC KOVOŠROT     1:24,9       
37   Dobiáš Jakub   2003 5040   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:25,0       
37   Stuchlík Michal   2002 5129   TJ JIŽNÍ MĚSTO     1:25,0       
39   Pavlica Marek   2002 5012   SPARTAK PRAHA 4     1:25,2       
40   Faltus Jakub   2001 5124   DUKLA PRAHA     1:25,4       
41   Macháček Filip   2001 5033   SKI KLUB SPARTAK P4     1:25,6       
41   Čivrný David   2001 5041   ČSKV VYSOKÉ N. JIZEROU     1:25,6       
43   Forman Max   2002 5159        1:25,7       
44   Havlíček Adam   2002 5003   SPARTAK PRAHA 4     1:26,4       
45   Bartoň Michal   2001 5056   SK KAMENICE     1:26,5       
46   Chaloupka Viktor   2003 5051   EXIT TEAM     1:27,4       
47   Pirk Adam   2001 5157   ZŠ JESENIOVA     1:27,6       
48   Mareš Jan   2001 5098   TJ JM CHODOV     1:27,8       
48   Hanousek Lukáš   2002 5021   ATLETIKA CHUCHLE     1:27,8       
50   Šlauf Václav   2003 5044   ČSKV VYSOKÉ N. JIZEROU     1:28,1       
50   Jisl David   2003 5132   AŠK MAZURSKÁ     1:28,1       
52   Štěpánek Marek   2003 5101   ASK SLAVIA     1:28,3       
53   Kolský Pavel   2002 5061   KERTEAM PRAHA     1:28,4       
54   Dvořáček Toník   2003 5077   DB LABROXER     1:28,5       
55   Burget Matouš   2001 5082   IN LINE TALENT     1:28,9       
55   Kopeček Karel   2002 5145   AŠK MAZURSKÁ     1:28,9       
57   Kubias Šimon   2001 5084   KOLOVRATY     1:29,0       
58   Průša Kryštof   2001 5088   ASK SLAVIA PRAHA     1:29,1       
58   Hloušek Jan   2002 5079   STRÁŽ NAD NISOU     1:29,1       
60   Račan David   2002 5063   ATLETIC CLUB ČIMELICE     1:29,2       
60   Šimek Vítězslav   2002 5053        1:29,2       
62   Kohout Josef   2002 5137   AŠK MAZURSKÁ     1:29,3       
62   Ulma Lukáš   2002 5149        1:29,3       
64   Skuhravý Matěj   2001 5017   SPARTAK PRAHA 4     1:29,4       
64   Stauch Tomáš   2003 5036   SC RADOTÍN     1:29,4       
66   Bolehovský Michal   2002 5095   OLYMP PRAHA     1:29,5       
66   Měšťan Ondřej   2001 5141   AŠK MAZURSKÁ     1:29,5       
68   Nečas Jakub   2001 5016   SPARTAK PRAHA 4     1:29,8       
69   Vybíral Matyáš   2001 5013   SPARTAK PRAHA 4     1:30,2       
70   Kos Jan   2003 5109   NOVÝ PORG     1:30,5       
71   Popelka Šimon   2002 5011   SPARTAK PRAHA 4     1:30,7       
72   Sáska Jan   2002 5047   ZADOV     1:30,8       
73   Tajovský Pavel   2001 5045   SOKOL NUSLE     1:30,9       
74   Touš Olin   2001 5161   SK SLAVIA JESENICE     1:31,5       
75   Šmaus Ondřej   2002 5107        1:31,6       
76   Jeřábek Vojta   2001 5062   OCELOVÍ LETCI     1:31,8       
76   Šmída Filip   2002 5138        1:31,8       
78   Zuza Vojtěch   2002 5008   SPARTAK PRAHA 4     1:32,0       
79   Němec Jan   2002 5052   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     1:32,1       
80   Kolařík Matěj   2002 5072        1:32,3       
81   Vacík Michal   2002 5094        1:32,5       
81   Coat Michal   2003 5139   AŠK MAZURSKÁ     1:32,5       
83   Svěchota Matyáš   2003 5015   SPARTAK PRAHA 4     1:32,6       
84   Martoš Václav   2001 5059   MLOK MAR. LÁZNĚ     1:32,7       
85   Čáslavka Vít   2001 5070        1:32,8       
85   Kazlou Maxim   2001 5146        1:32,8       
87   Kraus Robin   2002 5151   DOKTOR KRAUS     1:33,2       
87   Apjár Adam   2003 5009   SPARTAK PRAHA 4     1:33,2       
89   Hubatá - Vacek Dávid   2002 5049   OLYMP PRAHA     1:33,3       
90   Karlík Jan   2001 5117   SK ROVER PRAHA     1:33,4       
91   Gubiem Jakub   2001 5165        1:33,7       
92   Kovanic Pavel   2002 5143   ZŠ KUNRATICE     1:33,9       
93   Nidetzký Richard   2002 5022        1:34,3       
94   Friedlaender Marek   2003 5030        1:34,5       
94   Moučka Jindřich   2002 5043   KLÍČEK     1:34,5       
94   Šenkýř Vojta   2003 5106   ZZU PRAHA     1:34,5       
97   Švach Jan   2003 5162   SLAVIA PRAHA     1:34,7       
98   Uhlík Jan   2003 5004   SPARTAK PRAHA 4     1:35,0       
99   Švihel Ondřej   2003 5135   AŠK MAZURSKÁ     1:35,1       
100   Teplý Filip   2002 5115   ÚVALY     1:35,2       
101   Maruniak Víte   2003 5163   SPARTAK PRAHA 4     1:35,6       
102   Preisler Pavel   2003 5154   SLAVIA     1:35,7       
103   Prokop Michal   2003 5142   AŠK MAZURSKÁ     1:35,8       
104   Bohunický Adam   2003 5035   SC RADOTÍN     1:36,3       
105   Mihulka Marek   2002 5121   SK ROVER PRAHA     1:36,5       
105   Kraus Samuel   2003 5150   DOKTOR KRAUS     1:36,5       
107   Karlík Petr   2003 5116   SK ROVER PRAHA     1:36,6       
108   Lehovec Matouš   2002 5087        1:36,7       
109   Rožek Vilém   2003 5071   MFP ŘÍČANY     1:36,8       
110   Nedvěd Tim   2003 5122        1:37,4       
110   Jón Ondřej   2001 5076        1:37,4       
112   Vincenc Dan   2003 5073   SOKOL STARÉ MĚSTO     1:37,6       
112   Janeček Josef   2003 5100        1:37,6       
114   Vlk Vojtěch   2002 5010   SPARTAK PRAHA 4     1:37,9       
114   Gubiem Matěj   2002 5164        1:37,9       
116   Berounský Jan   2003 5133   AŠK MAZURSKÁ     1:38,2       
117   Vopěnka Sebastián   2003 5148   USK PRAHA     1:38,3       
118   Smetana Josef   2001 5027   AC TŘEŠŤ     1:38,7       
119   Burda Vojtěch   2002 5099   SOKOL NUSLE     1:38,9       
120   Bakoč Antonín   2003 5006   SPARTAK PRAHA 4     1:39,6       
121   Jasanský Ondřej   2001 5134   AŠK MAZURSKÁ     1:40,1       
122   Ballario Daniel   2002 5031        1:40,3       
123   Trunečka Marek   2003 5060   SORI PRAHA     1:40,4       
124   Vagenknecht Tadeáš   2002 5069        1:41,8       
125   Balov Daniel   2001 5123        1:41,9       
125   Termer Václav   2003 5126   SPARTA PRAHA     1:41,9       
127   Pokoj Ondřej   2002 5119   PRAHA 5     1:42,4       
127   Lisner Matouš   2002 5147   PRAHA 5     1:42,4       
127   Málek Vojtěch   2003 5023   SK FILOSOFSKÁ     1:42,4       
130   Miřejovský Matěj   2003 5131   AŠK MAZURSKÁ     1:42,5       
131   Janeček Josef   2002 5125   AC SPARTA PRAHA     1:42,8       
132   Maleček Václav   2003 5085   STODŮLKY     1:42,9       
133   Kučera Martin   2002 5028        1:43,4       
134   Fráňa Adam   2002 5120   TK WILSON - VÍZNER PROTEA     1:43,7       
135   Jindra Josef   2001 5090   SOKOL LIBEŇ     1:43,8       
136   Libecajt Tomáš   2003 5091   ZŠ LYČKOVO NÁMĚSTÍ     1:44,2       
137   Skřivánek Roderik Kare   2003 5112        1:44,3       
137   Kalista Jakub   2003 5055   ASK SLAVIA PRAHA     1:44,3       
139   Strnad Ondřej   2003 5105   9O     1:44,5       
140   Msallam Filip   2003 5111   SLAVIA PRAHA     1:44,9       
141   Šimek Michal   2003 5118   TJ DUKLA PRAHA     1:46,6       
142   Pavlica Adam   2002 5102        1:49,4       
143   Horčík Jan   2003 5066   ZŠ METEO LIBUŠ     1:49,5       
143   Peroutka Vojtěch   2003 5067   ZZET     1:49,5       
145   Novák Matěj   2003 5089   TE7     1:49,8       
146   Adensam Matěj   2001 5104   4MA     1:49,9       
147   Vašek Lukáš   2002 5158   TATRAN PRAHA 7     1:50,4       
148   Lehovec Štěpán   2003 5086        1:50,6       
149   Lebduška Pavel   2002 5038   PRAHA 8     1:50,8       
150   Machotka Martin   2002 5050        1:54,9       
151   Špůr Jakub Richard   2002 5092   FBŠ BOHEMIANS PRAHA     1:55,4       
152   Novotný Roman   2002 5113   SPONGE BOB     1:56,9       
153   Šubert Matěj   2002 5078   ALGOS     1:57,3       
154   Balaria Alex   2002 5144   HONEM KRČ     1:57,4       
155   Schier Erik   2003 5024   SKI SPARTAK     1:57,9       
156   Svoboda Matouš   2003 5019   PRAHA 4     1:58,9       
157   Domažlický Kristián   2001 5046   GOLF CLUB PRAHA     2:08,7       
158   Lorenc Matouš   2001 5156   OLOMOUC     2:11,2       
Děvčata starší (370m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
1   Kordová Eliška   2001 5471   LOKO BEROUN ATLETIKA     1:11,7       
2   Pourová Alžběta   2002 5327   TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘ     1:11,8       
3   Šťastná Veronika   2001 5373   ASK SLAVIA PRAHA     1:15,8       
3   Eibichová Eliška   2002 5440   SŠK ÚJEZD NAD LESY     1:15,8       
5   Kalátová Lucie   2003 5464   AŠK MAZURSKÁ     1:17,1       
6   Šídlová Klára   2002 5429   USK PRAHA     1:17,4       
7   Reichelová Daniela   2001 5450   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:18,1       
8   Seidl Sabrina   2002 5379   MICRUN     1:18,2       
9   Dufková Linda   2001 5311   SPARTAK PRAHA 4     1:19,2       
10   Gärtnerová Věra   2002 5474   TJ SOKOL ŘÍČANY     1:19,3       
11   Holková Eliška   2002 5401   OLYMP     1:19,4       
12   Jaškina Anna   2001 5457   OLYMP PRAHA     1:19,6       
12   Durdová Michaela   2003 5418   SK JESENIOVA PRAHA     1:19,6       
14   Bartošová Veronika   2002 5462   AŠK MAZURSKÁ     1:20,3       
15   Baliamisová Tereza   2003 5335   RK PETROVICE     1:21,5       
16   Reichelová Milada   2003 5449   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:21,8       
17   Andresová Petra   2002 5353   PRAHA 4     1:22,0       
18   Chaloupková Hana   2002 5349   EXIT TEAM     1:22,4       
19   Kotková Daniela   2002 5301   SPARTAK PRAHA 4     1:22,5       
20   Betlachová Barbora   2001 5366   USK PRAHA     1:22,9       
21   Hornofová Barbora   2001 5377   ŠAK NOVOBORSKÁ     1:23,2       
22   Vincencová Ester   2001 5382   SOKOL STARÉ MŠSTO     1:23,5       
22   Eliášová Kateřina   2001 5312   SPARTAK PRAHA 4     1:23,5       
24   Němcová Alžběta   2002 5422   ZS PETŘINY JIH, USK PRAHA     1:23,6       
24   Kocianová Magdalena   2002 5423   TJ OLYMP PRAHA     1:23,6       
26   Šimáčková Barbora   2001 5362   ASK SLAVIA PRAHA     1:23,7       
27   Plazzerová Vendula   2003 5331   SC RADOTÍN     1:24,0       
28   Honsová Anežka   2003 5350   SKI KLUB ŠUMAVA     1:24,3       
28   Tobolková Tatiana   2003 5420   USK PRAHA PETŘINY JIH     1:24,3       
30   Honzáková Kateřina   2002 5416   ASK SLAVIA PRAHA     1:24,4       
30   Nováková Anna   2001 5374   ASK SLAVIA PRAHA     1:24,4       
32   Žáková Anna   2001 5320   SPARTAK PRAHA 4     1:24,5       
32   Kramcha Natálie   2001 5428        1:24,5       
34   Bruková Aneta   2001 5372   HORNÍ JIRČANY     1:24,6       
35   Winterová Aneta   2001 5318   SPARTAK PRAHA 4     1:24,7       
35   Šádková Elena   2003 5332   SC RADOTÍN     1:24,7       
35   Šobístková Štěpánka   2001 5411   SPARTA PRAHA     1:24,7       
38   Švíková Kateřina   2001 5355   RODOP     1:24,9       
39   Ortová Anna Marie   2001 5319   SPARTAK PRAHA 4     1:25,2       
40   Husková Marie   2003 5460   AŠK MAZURSKÁ     1:25,3       
41   Leschová Anna   2001 5427   ZS PETŘINY JIH/USK     1:25,4       
41   Vyhnálková Marie   2001 5369   TJ SOKOL ŘÍČANY A RADEŠOV     1:25,4       
41   Bumbalová Barbora   2002 5303   SPARTAK PRAHA 4     1:25,4       
41   Kheilová Andrea   2002 5467   ATLETIKA VINOHRADY     1:25,4       
45   Švarcová Magdalena   2003 5326   PRAHA 4     1:25,7       
45   Šrámková Anna   2001 5432        1:25,7       
47   Mikšovská Melánie   2001 5388        1:25,9       
48   Kotrbová Karolína   2001 5406        1:26,0       
49   Jindrová Petra   2001 5431   KERTEAM/FC BUČIS     1:26,2       
50   Joklová Alicia   2002 5400   ARITMA     1:26,4       
51   Šafářová Tereza   2001 5324   SPARTAK PRAHA 4     1:26,7       
52   Rusá Vendula   2001 5330   SC RADOTÍN     1:26,9       
53   Růžičková Veronika   2002 5360   ASK SLAVIA     1:27,0       
53   Janoušková Sarah   2002 5424   SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY     1:27,0       
55   Štěpánková Agáta   2003 5398   ASK SLAVIA     1:27,2       
56   Kaletová Ema   2002 5309   SPARTAK PRAHA 4     1:27,3       
56   Rabiňáková Nikola   2001 5322   SPARTAK PRAHA 4     1:27,3       
56   Krausová Lucie   2002 5438   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:27,3       
59   Kadrmasová Anna   2003 5413   KERTEAM     1:27,5       
59   Floriánková Anežka   2002 5444   USK PRAHA     1:27,5       
61   Šebková Tereza   2001 5344   ZŠ FILOSOFSKÁ     1:27,6       
61   Karlíková Denisa   2002 5470        1:27,6       
63   Slámová Julie   2001 5329   SC RADOTÍN     1:27,7       
64   Hloušková Tereza   2002 5443   SJM     1:27,8       
65   Měšťanová Barbora   2003 5459   AŠK MAZURSKÁ     1:28,0       
66   Ashby Sára   2002 5358        1:28,1       
67   Sztogrýnová Františka   2003 5439   SPARTAK P4     1:28,2       
67   Stoilova Lara   2003 5473   SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY     1:28,2       
69   Procházková Lucie   2002 5343   ASK SLAVIA PRAHA     1:28,5       
70   Bezdíčková Barbora   2003 5404   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:28,6       
71   Šedá Pája   2002 5430   USK PRAHA     1:29,0       
72   Dostálová Radana   2001 5425   NOBILES NUSLE     1:29,4       
72   Potůčková Barbora   2002 5414   AŠK MAZURSKÁ     1:29,4       
74   Eichlerová Šárka   2001 5415        1:29,5       
74   Plachá Adéla   2001 5435   ASK SLAVIA PRAHA     1:29,5       
76   Macháčková Vendula   2002 5354   KK AEOROBIC     1:29,6       
76   Ťupová Magda   2001 5463   AŠK MAZURSKÁ     1:29,6       
78   Šimlová Nikola   2002 5351   SK AKTIS     1:29,8       
78   Krejčí Eliška   2002 5445   USK PRAHA     1:29,8       
80   Trachtová Kačka   2003 5419   ASK SLAVIA PRAHA     1:30,5       
81   Trocino Natalia   2001 5321   SPARTAK PRAHA 4     1:30,6       
82   Bečková Veronika   2002 5466   HB BASKET PRAHA     1:30,7       
83   Husková Anna   2001 5461   AŠK MAZURSKÁ     1:30,8       
84   Rubešová Magdaléna   2001 5314   SPARTAK PRAHA 4     1:30,9       
84   Kobiánová Viktorka   2003 5310   SPARTAK PRAHA 4     1:30,9       
86   Kotlíková Eliška   2002 5336   RAKOVNÍK     1:31,1       
87   Jonášová Barbora   2001 5346   SOKOL NUSLE     1:31,2       
87   Říhová Šárka   2001 5383   ATLETIKA CHUCHLE     1:31,2       
87   Čepelová Adéla   2003 5468   SK SLAVIA     1:31,2       
90   Bajičová Aleksandra   2002 5426   SPARTAK P 4     1:31,4       
91   Schmidtová Emma   2003 5380   SOKOL STARÉ MĚSTO     1:31,6       
92   Kučerová Veronika   2002 5446   ASK SLAVIE     1:31,7       
93   Knetlová Tereza   2001 5325   SPARTAK PRAHA 4     1:31,8       
94   Hulcová Sofie   2003 5381   SOKOL STARÉ MŠSTO     1:31,9       
95   Böhmová Nicole   2002 5465   AŠK MAZURSKÁ     1:32,2       
96   Jedličková Marika   2003 5340   RUN PORG     1:32,4       
97   Vavrousová Julie   2001 5342   ASK SLAVIA     1:32,5       
97   Dostálová Lucie   2003 5367   STS CHVOJKOVICE BROD     1:32,5       
97   Marková Kateřina   2001 5386   OLYMP PRAHA     1:32,5       
100   Ferdinandová Julie   2003 5304   SPARTAK PRAHA 4     1:32,7       
101   Neumannová Johana   2001 5317   SPARTAK PRAHA 4     1:32,9       
101   Šimůnková Adéla   2003 5453   SPARTAK PRAHA 4     1:32,9       
103   Kejnovská Alžběta   2003 5402   SLAVIA     1:33,0       
104   Andresová Míša   2002 5352   PRAHA 4     1:33,2       
105   Jakubcová Josefina   2001 5436        1:33,4       
106   Kučerová Amálie   2003 5347   SK FOLIMANKA     1:33,5       
107   Raplová Nikola   2001 5316   SPARTAK PRAHA 4     1:33,7       
108   Kanoute Tereza   2002 5305   SPARTAK PRAHA 4     1:33,8       
109   Skřivánková Anna Julie   2001 5405        1:34,0       
110   Jasanská Markéta   2003 5458   AŠK MAZURSKÁ     1:34,3       
111   Martínková Monika   2003 5361   ČSKV VYSOKÉ N. JIZEROU     1:34,6       
112   Škopová Hana   2001 5408   GINKGO     1:34,8       
113   Vodrážková Barbora   2003 5338   VESLAŘI BOHEMIANS     1:35,0       
114   Richterová Agáta   2001 5433   TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHR     1:35,3       
115   Hánělová Marie   2002 5337   SPARTAK P4     1:35,6       
115   Rothová Zuzana   2001 5451   HRADEŠÍN     1:35,6       
117   Faltusová Klára   2002 5409        1:35,7       
118   Fantová Sofie   2002 5341   RUN PORG     1:35,9       
119   Nentvichová Julie   2003 5365   OK DOBŘÍŠ     1:36,2       
120   Mlejnecká Marie   2002 5392        1:36,3       
121   Součková Natálie   2001 5412   AC SPARTA PRAHA     1:36,4       
122   Peroutková Eliška   2001 5370   ZZEV     1:36,5       
123   Krůtová Tereza   2002 5375   ASK SLAVIA PRAHA     1:36,6       
124   Kaszová Sára   2003 5390   ZŠ LYČKOVO NÁM     1:37,1       
125   Kubíčková Karolína   2003 5454   SK ARITMA     1:37,3       
125   Šindelářová Linda   2001 5368   SK SEDMIKRÁSKA     1:37,3       
127   Buriánková Veronika   2003 5455   SLAVIA PRAHA     1:37,4       
127   Toncarová Barbora   2001 5403   BK VARIACE LIBEREC     1:37,4       
129   Hymplová Tereza   2002 5434   SPARTAK PRAHA 4     1:37,5       
130   Bakočová Anežka   2002 5308   SPARTAK PRAHA 4     1:37,8       
131   Černá Veronika   2001 5421   SK PRAHA 4     1:38,1       
132   Bučilová Aneta   2003 5395   SPARTAK PRAHA 4     1:38,5       
133   Beranová Eva   2002 5378   USK PRAHA     1:38,6       
133   Šmolíková Markéta   2003 5394   SPARTAK PRAHA 4     1:38,6       
135   Ventová Vendula   2001 5393   SOKOL DEJVICE     1:38,7       
136   Mašková Agáta   2001 5323   SPARTAK PRAHA 4     1:39,4       
137   Nekolová Eliška   2003 5456   SLAVIA PRAHA     1:40,0       
138   Issová Kateřina   2002 5328   SKI KLUB PRAHA 4     1:40,5       
139   Fremrová Magdalena   2003 5410   KOS PLZEŇ     1:40,6       
140   Podolinská Anežka   2003 5302   SPARTAK PRAHA 4     1:40,8       
140   Lochmanová Viktorka   2003 5399        1:40,8       
142   Urbanová Denisa   2003 5442   SK ARITMA PRAHA     1:41,0       
143   Petrášková Emílie   2002 5396   DĚKANKA     1:41,1       
144   Kuželková Josefína   2002 5339        1:41,5       
144   Stolínová Karolína   2001 5385   RELATIVE TEAM     1:41,5       
146   Laburdová Kateřina   2002 5397   ATLETIKA CHUCHLE     1:41,6       
147   Volková Nathálie   2002 5348        1:41,9       
148   Benešová Ema   2003 5387   RADIOCOMBIKE TEAM     1:42,3       
149   Vidovičová Jovana   2002 5384   SK DANSPORT     1:42,4       
150   Moserová Aneta   2003 5447   TJ SPARTAK PRAHA     1:42,8       
150   Klímová Magdaléna   2003 5469   SVĚTLUŠKY     1:42,8       
152   Blažková Veronika   2002 5345   SK ZVOLE     1:42,9       
153   Kadlecová Veronika   2003 5437        1:43,9       
154   Jelínková Karolína   2003 5391        1:44,8       
155   Mengerová Terezie   2001 5407   PRAHA 5     1:44,9       
156   Blahová Pavla   2001 5389   SK ROVER     1:45,1       
157   Steinbaueová Tereze   2001 5356   TJ KRČ     1:45,7       
158   Joslová Nina   2003 5417        1:46,2       
159   Matoušková Eliška   2002 5363   HLOUBĚTÍN     1:47,5       
160   Sedláčková Alice   2003 5448   HRADEŠÍN     1:47,8       
161   Noasová Ráchel   2003 5306   SPARTAK PRAHA 4     1:48,3       
162   Jirasová Anežka   2003 5364   OK DOBŘÍŠ     1:49,7       
163   Šachová Anastázie   2001 5357   SDH SVOJŠOVICE     1:50,0       
164   Sedláčková Klára   2001 5452   HRADEŠÍN     1:50,5       
165   Horčíková Zuzana   2002 5371   ZŠ METEO, LIBUŠ     1:53,7       
166   Pluhařová Lucie   2002 5376   SOKOL SMIŘICE     1:54,9       
167   Šamalíková Kamila   2001 5359   LCC + LACROSSE     1:56,3       
168   Pěšalová Karolína   2002 5441        1:59,2       
Děvčata mladší (370m)
Pořadí   Jméno    Ročník Start.č.   Jednota Čas Mezičas
1   Florová Monika   2004 4413   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:24,4       
2   Chaloupková Stella   2004 4406   PRAHA 8     1:26,9       
3   Placatková Tereza   2004 4366   SK SPORTING PŘÍBRAM     1:27,4       
4   Vaňková Barbora   2004 4403   ASK SLAVIA     1:27,8       
5   Seidlová Eliška   2004 4323   ČSKV VYSOKÉ N JIZEROU     1:32,1       
6   Staňková Veronika   2004 4320   KRALOVICE     1:32,5       
7   Stodolová Johana   2005 4358   KSBM PRAHA     1:35,0       
8   Kratochvílová Amélie   2004 4317   SC RADOTÍN     1:36,8       
9   Aschermannová Klára   2004 4346   USK PRAHA     1:37,0       
10   Sedláčková Šárka   2004 4402   AŠK MAZURSKÁ PRAHA 8     1:37,4       
11   Štrosová Aneta   2004 4338   USK PRAHA     1:37,5       
12   Adámková Nikola   2005 4332   AC TŘEŠŤ     1:37,7       
13   Holková Anežka   2005 4423   OLYMP     1:38,3       
14   Procházková Barbora   2004 4441   USK PRAHA     1:38,5       
15   Šimáčková Kateřina   2004 4349   ASK SLAVIA PRAHA     1:38,9       
16   Stodolová Zuzana   2005 4357   KSBM PRAHA     1:39,2       
17   Bezdíčková Alice   2005 4445   ŠSK ÚJEZD NAD LESY     1:39,3       
18   Hanousková Alena   2005 4313   ATLETIKA CHUCHLE     1:39,4       
18   Vacíková Olga   2004 4301   SPARTAK PRAHA 4     1:39,4       
20   Šamalíková Agáta   2004 4344   ATLETIKA VELKÁ CHUCHLE     1:39,8       
21   Seemanová Johana   2004 4376   KLUB KZ     1:39,9       
22   Větrovská Petra   2005 4345   PRAHA 4 CHODOV     1:40,2       
23   Jindrová Michaela   2005 4316   SC RADOTÍN     1:40,8       
24   Švíková Barbora   2004 4339   RODOP     1:41,6       
25   Přibylová Mariana   2005 4424   TJ LUKEŠOVA     1:42,6       
26   Bičíková Barbora   2005 4305   SPARTAK PRAHA 4     1:42,8       
27   Klimešová Adéla   2004 4387   ZŠ LYČKOVO NÁM.     1:42,9       
28   Bělíková Natálie   2005 4315   SC RADOTÍN     1:43,8       
29   Tichánková Žofie   2004 4411   BRANDÝS N. L.     1:44,1       
30   Pelantová Martina   2005 4354   TK RADOŠOVICE     1:45,4       
31   Gabrielová Zuzana   2005 4400        1:45,7       
32   Bergmannová Hana   2005 4359   TEMPO LHOTKA     1:46,2       
33   Vatěrová Eliška   2005 4351   DGP PRAHA     1:46,4       
34   Hornofová Adéla   2004 4361   ŠAK NOVOBORSKÁ     1:46,5       
35   Ibrahimová Janet   2004 4330        1:46,6       
36   Nováková Markéta   2004 4394   TE7     1:46,7       
37   Kovářová Julie   2004 4324   MK TEAM CZ     1:47,2       
38   Švecová Eva   2005 4337   POLICIE ČAKOVICE     1:47,4       
38   Arnoštová Veronika   2004 4356   OK DOBŘÍŠ     1:47,4       
40   Böhmová Lucie   2005 4442   AŠK MAZURSKÁ     1:47,5       
41   Loose Katarína   2005 4398   ZŠ KUNRATICE     1:47,7       
42   Ulíková Berenika   2004 4350   1. KKNJ ČESKÝ BROD     1:47,8       
43   Tichá Tereza   2005 4397   ZŠ KUNRATICE     1:48,2       
44   Osičková Aneta   2005 4331   ASTRA PRAHA     1:48,5       
44   Burešová Ema   2004 4408   SPCHS     1:48,5       
46   Popelová Eliška   2004 4321   KRALOVICE     1:48,6       
47   Grünerová Michaela   2004 4335        1:48,7       
47   Mihulová Zuzana   2004 4436        1:48,7       
49   Miulková Markéta   2005 4447   SK ROVER PRAHA     1:48,8       
50   Novotná Karolína   2004 4419   SYMPA PRAHA     1:48,9       
51   Selzáková Dominika   2004 4440   AKTIS     1:49,5       
52   Hrušková Kristýna   2005 4314   DIDRIKSONS TEAM     1:49,6       
53   Pračková Ema   2004 4396   SOKOL ŘÍČANY     1:49,8       
54   Stričková Adéla   2006 4369        1:50,3       
55   Štajmatová Andělka   2005 4355   OK DOBŘÍŠ     1:50,6       
56   Přibylová Karolína   2004 4386   ZŠ LYČKOVO NÁM.     1:51,2       
57   Ulbrichová Lucie   2005 4380   PRAHA 4     1:52,0       
58   Cikánková Anita Klára   2005 4449   BRNO SENIORS     1:52,1       
59   Reyttová Anna   2005 4444   AŠK MAZURSKÁ     1:54,0       
60   Beranová Hana   2004 4363   USK PRAHA     1:54,4       
61   Dvořáková Natálie   2005 4414        1:54,9       
61   Machová Marie   2007 4333   NAHOŠÍN     1:54,9       
63   Moulíková Agáta   2004 4326   FIDIBUS     1:55,8       
64   Šloufová Nela   2005 4438   AC KOVOŠROT     1:56,4       
65   Böhmová Tereze   2006 4379   ŘÍČANY     1:56,6       
66   Vaňková Anežka   2004 4328   TJ SOKOL BESEDNICE     1:56,7       
67   Zachová Petra   2005 4405   MAMA HOTEL     1:57,2       
68   Issová Tereza   2004 4312        1:57,5       
69   Teplá Magdalena   2005 4446   ÚVALY     1:57,6       
70   Jedličková Klára   2006 4327   RUN PORG     1:57,7       
71   Ondřejčková Tereza   2005 4418        1:58,0       
71   Jelínková Ella   2005 4395   SPARTA PRAHA     1:58,0       
73   Bauerová Agáta   2005 4348   TJ PEDRO PEREZ CHODOV     1:58,4       
74   Kotlíková Adéla   2005 4329   RAKOVNÍk     1:58,5       
75   Mikšovská Nikoleta   2005 4385        1:58,7       
76   Kresčíková Marjánka   2006 4439        1:59,8       
77   Svobodová Alžběta   2005 4309   FOX KLUB PRAHA     2:00,1       
77   Issová Lucie   2005 4311        2:00,1       
79   Sátrová Klára   2005 4425   ATLETIKA VLAŠIM     2:00,4       
80   Noasová Sára   2005 4302   SPARTAK PRAHA 4     2:00,6       
81   Šimková Markéta   2004 4304   SPARTAK PRAHA 4     2:01,4       
82   Mahovská Kateřina   2004 4412   PRAHA 4 DĚKANKA     2:01,8       
83   Mecerová Maria Katarina   2005 4430        2:02,9       
84   Malečková Hedvika   2005 4382   STODŮLKY     2:03,0       
85   Horadová Rozálie   2004 4393   SK TOMMI     2:03,6       
86   Burdová Johana   2005 4409   SOKOL NUSLE     2:03,7       
87   Procházková Rozálie   2007 4373        2:03,9       
88   Kindlová Dominika   2004 4429   ZŠ KUNRATICE ATLETIKA     2:04,6       
89   Dryjáková Františka   2005 4378   MŠ GEN. FAJTLA     2:04,7       
90   Kupková Adéla   2004 4325   FIDIBUS     2:05,1       
91   Klesnilová Klára   2006 4347        2:05,7       
92   Issová Barbora   2005 4310        2:05,8       
93   Vašková Klára   2006 4432        2:06,6       
94   Hračová Barbora   2006 4399   PRAHA 4 KRČ     2:06,8       
95   Mandíková Daniela   2007 4343   AK KUNRATICE     2:07,0       
95   Velenská Barbora   2005 4383   PÍSNICE     2:07,0       
97   Uhlová Nela Sára   2004 4388   ZŠ LYČKOVO NÁM.     2:08,7       
98   Kejnovská Barbora   2005 4435   SLAVIE     2:09,0       
99   Bloudková Verča   2007 4420   DGP     2:10,2       
100   Podrábská Julie   2006 4428        2:10,5       
101   Štěpánková Anna   2005 4417   SK DLOUHÉ NOHY     2:11,8       
102   Dušátková Kristýna   2004 4322        2:12,2       
102   Geferová Agáta   2007 4384   SK ŘEVNICE     2:12,2       
104   Kohoutová Mariana   2005 4342   SDH SVOJŠOVICE     2:12,7       
105   Frančiáková Klára   2005 4375        2:13,7       
106   Puchernová Barbora   2006 4340        2:13,9       
107   Friesingerová Marie   2006 4433        2:14,2       
108   Šubertová Kateřina   2005 4370   ALGOS     2:15,1       
109   Šmaysová Kristýna   2006 4434        2:15,4       
110   Pěkná Lenka   2005 4367        2:20,5       
111   Sátrová Tereza   2006 4426   ATLETIKA VLAŠIM     2:21,2       
112   Šimerková Eva   2007 4410   SK DLOUHÉ NOHY     2:23,1       
113   Kozlíková Barbora   2006 4404   SK DLOUHÉ NOHY     2:23,6       
113   Pavlicová Aneta   2006 4415        2:23,6       
115   Colmen Amelie   2006 4319   RAKOUSKO     2:24,6       
116   Jindrová Anna   2004 4391   SOKOL LIBEŇ     2:24,8       
117   Kopčilová Ema   2006 4389        2:25,3       
118   Sedláčková Radka   2007 4401   AŠK MAZURSKÁ PRAHA 8     2:25,4       
119   Lorencová Agáta   2006 4360        2:25,9       
120   Mecerová Nella Antonie   2007 4431        2:28,0       
121   Šimková Tereza   2007 4306   PRAHA 3     2:28,8       
122   Dolejšová Sára   2007 4390   MŠ ZŠ KV CHODOV     2:28,9       
123   Taške Valerie   2007 4377   BĚCHOVITŠTÍ SRŠNI     2:31,9       
124   Akrmanová Marie   2007 4364   PRAHA 6     2:32,6       
125   Poláková Klára   2007 4318   SC RADOTÍN     2:33,5       
126   Petrová Marie   2006 4362   STEPP PRAHA     2:34,3       
127   Velenská Ema   2007 4381   PÍSNICE     2:34,8       
128   Melzmufová Valentina   2007 4443        2:37,7       
129   Skleníčková Alžběta   2007 4352   BD VALPARTA     2:39,4       
130   Vojtíková Klára   2007 4368   TJ SPARTA ČELAKOVICE     2:43,1       
130   Marešová Barbora   2006 4407   SOKOL HÁJE     2:43,1       
132   Červinková Beata   2005 4422   REGGAE RUN     2:48,4       
133   Musilová Kriytina   2007 4392   ASK SLAVIA PRAHA     3:07,9       
134   Bradnová Magdaléna   2007 4365   BARÁČCI     3:09,4       
135   Procházková Anna   2005 4374        3:10,9       
136   Bandrianová Eva   2007 4336   USK PRAHA O.B.     3:14,1       
137   Mihulová Gabriela   2007 4437        3:19,4       
138   Kohoutová Eliška   2007 4341   SDH SVOJŠOVICE     3:25,2       
139   Šubertová Anna   2007 4371   ALGOS     3:30,8       
140   Bednářová Anička   2007 4353   ZA MALÉ FRIESOVKY     3:34,5       
141   Petrželová Barbora   2007 4427        3:51,5       
142   Nemšovská Madlenka   2007 4416   PRAGA PRAHA PGP     3:53,6