Přebor Prahy staršího a mladšího žactva na dráze
Datum konání :  9.6.2007 -10.6.2007
Místo konání :  Praha 
Pořadatel :  PAS 
Výsledky zpracoval :  
Oficiální orgán :  ČAS 
ředitel závodu :  
hlavní rozhodčí :  
Poznámka :  
60 m/Ml. žákyně/Rozběh, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.34
   
 
2 Kobiánová Kristýna
95
SK DVOJKA Praha
08.48
   
 
3 Gotschalková Markéta
94
SK Kotlářka Praha
08.91
   
 
4 Kapcová Michaela
94
SK Spartak Praha 4
08.96
   
 
5 Kubíková Eliška
95
ASK Slavia Praha
09.64
   
 
6 Dneboská Michaela
97
PSK Olymp Praha
10.95
   
 
  Burdová Eliška
95
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Hájková Denisa
94
USK Praha
DNP
   
 
  
60 m/Ml. žákyně/Rozběh 2, w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotná Adéla
94
SK Aktis Praha
08.17
   
 
2 Padevětová Markéta
95
SK Aktis Praha
08.69
   
 
3 Procházková Michaela
94
TJ Sokol Stodůlky Praha
08.84
   
 
4 Burdová Karolína
95
SK Spartak Praha 4
09.09
   
 
5 Kočí Gabriela
94
PSK Olymp Praha
09.12
   
 
6 Kyselá Pavlína
94
USK Praha
09.20
   
 
7 Antošová Kateřina
94
ASK Slavia Praha
09.77
   
 
8 Dvořáková Edita
92
ASK Slavia Praha
11.10
   
 
  
60 m/Ml. žákyně/Rozběh 3, w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Táborská Jitka
94
SK Aktis Praha
08.15
   
 
2 Dostálová Daniela
95
TJ Sokol Stodůlky Praha
09.13
   
 
3 Hendricks Yoko
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.38
   
 
4 Bydžovská Barbora
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.42
   
 
5 Satková Zuzana
94
SK DVOJKA Praha
09.58
   
 
6 Havlatová Dominika
95
PSK Olymp Praha
11.27
   
 
  Javůrková Olga
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  Zouharová Diana
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
60 m/Ml. žákyně/Rozběh 4, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šímová Karolína
94
USK Praha
08.61
   
 
2 Růžičková Barbora
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.00
   
 
3 Dvořáková Aneta
95
PSK Olymp Praha
09.27
   
 
4 Kolínová Adéla
96
ASK Slavia Praha
09.63
   
 
5 Soldátová Barbora
95
SK DVOJKA Praha
09.92
   
 
6 Vavříková Anna
95
PSK Olymp Praha
11.24
   
 
  Myslíková Natálie
97
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  Čížová Nikola
94
AC Kovošrot Praha
DNP
   
 
  
60 m/Ml. žákyně/Finále A, w-1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotná Adéla
94
SK Aktis Praha
08.15
   
 
2 Táborská Jitka
94
SK Aktis Praha
08.17
   
 
3 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.42
   
 
4 Kobiánová Kristýna
95
SK DVOJKA Praha
08.50
   
 
5 Šímová Karolína
94
USK Praha
08.70
   
 
6 Padevětová Markéta
95
SK Aktis Praha
08.77
   
 
  
60 m/Ml. žákyně/Finále B, w-0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Růžičková Barbora
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.88
   
 
2 Kapcová Michaela
94
SK Spartak Praha 4
08.97
   
 
3 Gotschalková Markéta
94
SK Kotlářka Praha
09.01
   
 
4 Kočí Gabriela
94
PSK Olymp Praha
09.16
   
 
  Burdová Karolína
95
SK Spartak Praha 4
DQS
   
 
  Procházková Michaela
94
TJ Sokol Stodůlky Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh, w-0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Plisková Sabrina
93
PSK Olymp Praha
08.44
   
 
2 Rohlenová Nicole
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.45
   
 
3 Fraňková Klára
92
USK Praha
08.74
   
 
4 Pavlicová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.77
   
 
5 Kuviková Klára
92
USK Praha
09.16
   
 
6 Šittová Magdalena
93
TJ Dukla Praha
09.22
   
 
7 Durychová Kateřina
92
TJ Dukla Praha
09.32
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 2, w+0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.32
   
 
2 Odložilová Barbora
93
ŠAK Novoborská Praha
08.47
   
 
3 Cílková Anna
93
SK Spartak Praha 4
08.65
   
 
4 Malecká Anna
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.00
   
 
5 Gažurová Veronika
92
PSK Olymp Praha
09.06
   
 
6 Boučková Barbora
93
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09.20
   
 
  Robejšková Tereza
92
PSK Olymp Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 3, w-0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Makešová Kristýna
93
USK Praha
08.20
   
 
2 Kratochvílová Lucie
92
SK DVOJKA Praha
08.42
   
 
3 Derzsiová Kristýna
92
ASK Slavia Praha
08.55
   
 
4 Plíhalová Kateřina
93
SK Spartak Praha 4
08.62
   
 
5 Šejnohová Lucie
92
SK Kotlářka Praha
08.99
   
 
6 Lenzová Barbora
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.21
   
 
7 Jakešová Johana
93
PSK Olymp Praha
10.27
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále A, w+1.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Makešová Kristýna
93
USK Praha
08.10
   
 
2 Rohlenová Nicole
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.18
   
 
3 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.29
   
 
4 Kratochvílová Lucie
92
SK DVOJKA Praha
08.35
   
 
5 Plisková Sabrina
93
PSK Olymp Praha
08.38
   
 
6 Odložilová Barbora
93
ŠAK Novoborská Praha
08.51
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále B, w+2.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Derzsiová Kristýna
92
ASK Slavia Praha
08.44
   
 
2 Pavlicová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.55
   
 
3 Plíhalová Kateřina
93
SK Spartak Praha 4
08.60
   
 
4 Cílková Anna
93
SK Spartak Praha 4
08.65
   
 
5 Fraňková Klára
92
USK Praha
08.69
   
 
6 Šejnohová Lucie
92
SK Kotlářka Praha
08.98
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Rozběh, w-1.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Skala Jan
94
PSK Olymp Praha
08.36
   
 
2 Rýdlo Ondřej
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.97
   
 
3 Jabůrek Lukáš
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
09.06
   
 
4 Hanzal Vojtěch
95
TJ Dukla Praha
09.83
   
 
5 Moravec Jakub
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.93
   
 
  Tlustý Michal
94
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Myslík Daniel
95
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubíček Jakub
94
SK Spartak Praha 4
07.90
   
 
2 Vondrát Vojtěch
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.68
   
 
3 Pikálek Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.10
   
 
4 Dokládal Ondřej
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.13
   
 
5 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
09.39
   
 
6 Nedvěd Petr
95
TJ Dukla Praha
09.68
   
 
  Švarc Michal
95
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Rozběh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
08.63
   
 
2 Kotarba Daniel
95
ASK Slavia Praha
09.13
   
 
3 Halada Martin
95
SK Spartak Praha 4
09.20
   
 
4 Němec Lukáš
95
USK Praha
09.40
   
 
5 Bolvan Pavel
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.69
   
 
6 Loginov Anton
95
USK Praha
09.83
   
 
7 Kaválek Jakub
96
ASK Slavia Praha
10.67
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Finále A, w-1.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubíček Jakub
94
SK Spartak Praha 4
08.07
   
 
2 Skala Jan
94
PSK Olymp Praha
08.21
   
 
3 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
08.67
   
 
4 Vondrát Vojtěch
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.94
   
 
5 Jabůrek Lukáš
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
09.03
   
 
6 Rýdlo Ondřej
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.20
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Finále B, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kotarba Daniel
95
ASK Slavia Praha
08.94
   
 
2 Halada Martin
95
SK Spartak Praha 4
09.24
   
 
3 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
09.30
   
 
  Dokládal Ondřej
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.30
   
 
5 Pikálek Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.32
   
 
  Němec Lukáš
95
USK Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
07.82
   
 
2 Šenar Šimon
92
SK Aktis Praha
07.90
   
 
3 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.22
   
 
4 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.34
   
 
5 Drašnar Pavel
93
ASK Slavia Praha
08.58
   
 
6 Bojarský Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.63
   
 
7 Šmídl Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.65
   
 
  Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 2, w-0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.60
   
 
2 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
08.11
   
 
3 Fryč Michal
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.63
   
 
4 Jirka Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.65
   
 
5 Procházka Tomáš
93
ASK Slavia Praha
08.67
   
 
6 Počta Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.76
   
 
  Bubík Jan
93
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Hejret Jakub
92
PSK Olymp Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.61
   
 
2 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
07.79
   
 
3 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.08
   
 
4 Loužecký Martin
93
SK Kotlářka Praha
08.34
   
 
5 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
08.36
   
 
6 Morys Filip
93
USK Praha
08.51
   
 
7 Suk Vladimír
92
SK Aktis Praha
09.91
   
 
  Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Finále A, w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.41
   
 
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
07.52
   
 
3 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
07.62
   
 
4 Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
07.67
   
 
5 Šenar Šimon
92
SK Aktis Praha
07.72
   
 
6 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.87
   
 
  
60 m/Žáci/Finále B, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
07.98
   
 
2 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
08.16
   
 
3 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.17
   
 
4 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.18
   
 
5 Loužecký Martin
93
SK Kotlářka Praha
08.22
   
 
6 Morys Filip
93
USK Praha
08.80
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Rozběh, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Táborská Jitka
94
SK Aktis Praha
19.44
   
 
2 Padevětová Markéta
95
SK Aktis Praha
21.45
   
 
3 Marchioniová Aneta
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.51
   
 
4 Dvořáková Aneta
95
PSK Olymp Praha
22.88
   
 
5 Málková Veronika
94
SK DVOJKA Praha
23.36
   
 
6 Satková Zuzana
94
SK DVOJKA Praha
24.25
   
 
7 Jarošová Agáta
96
USK Praha
24.48
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Rozběh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.52
   
 
2 Píšová Martina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.87
   
 
3 Nechutová Dominika
95
A. C. Sparta Praha
26.20
   
 
  Myslíková Natálie
97
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  Sládková Kateřina
94
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Zouharová Diana
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  Burdová Eliška
95
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Rozběh 3, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kobiánová Kristýna
95
SK DVOJKA Praha
21.72
   
 
2 Ryndová Šárka
94
A. C. Sparta Praha
22.01
   
 
3 Gotschalková Markéta
94
SK Kotlářka Praha
22.07
   
 
4 Prášková Hana
97
SK DVOJKA Praha
22.31
   
 
5 Beková Anna
95
SK DVOJKA Praha
23.23
   
 
6 Hůlová Eliška
96
A. C. Sparta Praha
24.45
   
 
7 Antošová Kateřina
94
ASK Slavia Praha
24.52
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Rozběh 4, w-0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Schwanová Denisa
94
SK DVOJKA Praha
21.32
   
 
2 Jonášová Petra
96
PSK Olymp Praha
21.57
   
 
3 Bydžovská Barbora
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.68
   
 
4 Hájková Denisa
94
USK Praha
22.87
   
 
5 Lososová Kristýna
96
ASK Slavia Praha
23.33
   
 
6 Volná Tereza
96
USK Praha
26.23
   
 
7 Dneboská Michaela
97
PSK Olymp Praha
28.60
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Rozběh 5, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brožková Kristýna
94
SK DVOJKA Praha
20.66
   
 
2 Váchová Gabriela
95
SK DVOJKA Praha
22.05
   
 
3 Vondrášková Denisa
94
ASK Slavia Praha
22.09
   
 
4 Ciprová Lucka
94
SK DVOJKA Praha
22.32
   
 
5 Havlatová Dominika
95
PSK Olymp Praha
28.23
   
 
6 Vavřínová Alice
94
PSK Olymp Praha
28.74
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Finále A, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Táborská Jitka
94
SK Aktis Praha
18.79
   
 
2 Brožková Kristýna
94
SK DVOJKA Praha
19.80
   
 
3 Padevětová Markéta
95
SK Aktis Praha
20.46
   
 
4 Rohlenová Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.05
   
 
5 Marchioniová Aneta
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.25
   
 
  Schwanová Denisa
94
SK DVOJKA Praha
DNP
   
 
  
150 m/Ml. žákyně/Finále B, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jonášová Petra
96
PSK Olymp Praha
21.17
   
 
2 Ryndová Šárka
94
A. C. Sparta Praha
21.89
   
 
3 Vondrášková Denisa
94
ASK Slavia Praha
22.14
   
 
4 Gotschalková Markéta
94
SK Kotlářka Praha
22.18
   
 
5 Váchová Gabriela
95
SK DVOJKA Praha
22.62
   
 
  
150 m/Žákyně/Rozběh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Plisková Sabrina
93
PSK Olymp Praha
20.29
   
 
2 Jiříčková Květoslava
93
PSK Olymp Praha
20.86
   
 
3 Šittová Magdalena
93
TJ Dukla Praha
22.01
   
 
4 Jakešová Johana
93
PSK Olymp Praha
24.33
   
 
  Soudná Marie
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Robejšková Tereza
92
PSK Olymp Praha
DNP
   
 
  
150 m/Žákyně/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Makešová Kristýna
93
USK Praha
19.62
   
 
2 Jeníková Iveta
93
ASK Slavia Praha
21.03
   
 
3 Pavlicová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.27
   
 
4 Jičínská Michaela
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.30
   
 
5 Očenášková Lucie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.89
   
 
6 Vrecionová Daniela
92
A. C. Sparta Praha
22.19
   
 
  
150 m/Žákyně/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sangho Aline
92
USK Praha
20.87
   
 
2 Havrdová Tereza
93
SK DVOJKA Praha
20.88
   
 
3 Šejnohová Lucie
92
SK Kotlářka Praha
21.84
   
 
4 Zbořilová Jana
93
TJ Dukla Praha
21.98
   
 
5 Gažurová Veronika
92
PSK Olymp Praha
22.05
   
 
6 Vlčková Gabriela
93
PSK Olymp Praha
22.21
   
 
  
150 m/Žákyně/Rozběh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.95
   
 
2 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.79
   
 
3 Derzsiová Kristýna
92
ASK Slavia Praha
20.92
   
 
4 Morávková Amélie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.03
   
 
5 Loučková Markéta
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.22
   
 
6 Malecká Anna
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.05
   
 
7 Durychová Kateřina
92
TJ Dukla Praha
22.52
   
 
  
150 m/Žákyně/Finále A, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Makešová Kristýna
93
USK Praha
19.19
   
 
2 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.45
   
 
3 Plisková Sabrina
93
PSK Olymp Praha
19.80
   
 
4 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.95
   
 
5 Sangho Aline
92
USK Praha
19.97
   
 
6 Jiříčková Květoslava
93
PSK Olymp Praha
20.37
   
 
  
150 m/Žákyně/Finále B, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Derzsiová Kristýna
92
ASK Slavia Praha
20.21
   
 
2 Morávková Amélie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.88
   
 
3 Loučková Markéta
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.93
   
 
4 Pavlicová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.15
   
 
5 Havrdová Tereza
93
SK DVOJKA Praha
21.18
   
 
  Jeníková Iveta
93
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Rozběh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Skala Jan
94
PSK Olymp Praha
19.62
   
 
2 Grabmuller Adam
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
20.81
   
 
3 Sluka David
94
USK Praha
20.94
   
 
4 Budíček Matouš
94
SK Spartak Praha 4
21.02
   
 
5 Brabec David
94
SK Aktis Praha
21.96
   
 
6 Štička Antonín
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.11
   
 
7 Loginov Anton
95
USK Praha
24.41
   
 
  Mixa Jan
96
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Križánek Matouš
95
PSK Olymp Praha
20.81
   
 
2 Antsiou Christian
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.05
   
 
3 Haas Ondřej
94
USK Praha
22.73
   
 
4 Svoboda Petr
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
22.96
   
 
5 Němec Lukáš
95
USK Praha
23.42
   
 
  Tlustý Michal
94
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Drešer Jakub
94
PSK Olymp Praha
20.71
   
 
2 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
20.79
   
 
3 Brokeš Kryštof
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.16
   
 
4 Vobořil Tomáš
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.25
   
 
5 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
22.61
   
 
6 Řáha Jan
94
TJ Sokol Stodůlky Praha
23.29
   
 
7 Hanzal Vojtěch
95
TJ Dukla Praha
24.72
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Finále A, w+1.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Skala Jan
94
PSK Olymp Praha
19.18
   
 
2 Križánek Matouš
95
PSK Olymp Praha
20.11
   
 
3 Drešer Jakub
94
PSK Olymp Praha
20.14
   
 
4 Grabmuller Adam
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
20.38
   
 
5 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
20.41
   
 
6 Sluka David
94
USK Praha
21.10
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Finále B, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Budíček Matouš
94
SK Spartak Praha 4
20.79
   
 
2 Brokeš Kryštof
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.90
   
 
3 Štička Antonín
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.04
   
 
4 Brabec David
94
SK Aktis Praha
22.40
   
 
5 Vobořil Tomáš
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
23.27
   
 
  Antsiou Christian
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNF
   
 
  
150 m/Žáci/Rozběh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.42
   
 
2 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
19.10
   
 
3 Wilkner Vojtěch
92
ASK Slavia Praha
19.17
   
 
4 Doboš Michael
92
ŠAK Novoborská Praha
20.32
   
 
5 Jirka Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.49
   
 
6 Slabý Jakub
93
A. C. Sparta Praha
23.67
   
 
7 Slabý Jiří
93
A. C. Sparta Praha
23.74
   
 
  
150 m/Žáci/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
18.01
   
 
2 Poruba Jakub
92
USK Praha
18.41
   
 
3 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
18.49
   
 
4 Král Lukáš
92
ASK Slavia Praha
19.07
   
 
5 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.15
   
 
6 Drašnar Pavel
93
ASK Slavia Praha
21.03
   
 
  
150 m/Žáci/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.32
   
 
2 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
19.75
   
 
3 Sýkora Tomáš
93
ASK Slavia Praha
20.51
   
 
4 Šimeček Stanislav
93
ASK Slavia Praha
20.94
   
 
5 Škrinar Eduard
93
USK Praha
21.73
   
 
6 Panáček Adam
93
AC Kovošrot Praha
21.86
   
 
  
150 m/Žáci/Finále A, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.20
   
 
2 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
17.61
   
 
3 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.89
   
 
4 Poruba Jakub
92
USK Praha
18.19
   
 
5 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
18.20
   
 
6 Král Lukáš
92
ASK Slavia Praha
18.66
   
 
  
150 m/Žáci/Finále B, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.03
   
 
2 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
19.04
   
 
3 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
20.10
   
 
4 Jirka Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.57
   
 
  Doboš Michael
92
ŠAK Novoborská Praha
DNP
   
 
  Wilkner Vojtěch
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
300 m/Ml. žákyně/Běh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
46.05
   
 
2 Schwanová Denisa
94
SK DVOJKA Praha
46.40
   
 
3 Šejnohová Klára
95
SK Kotlářka Praha
46.53
   
 
4 Kočí Gabriela
94
PSK Olymp Praha
46.65
   
 
5 Váchová Gabriela
95
SK DVOJKA Praha
49.32
   
 
6 Zabranská Dominika
94
SK Spartak Praha 4
51.30
   
 
7 Vodičková Gabriela
94
USK Praha
51.80
   
 
  
300 m/Ml. žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tůmová Tereza
94
SK Spartak Praha 4
49.40
   
 
2 Burdová Karolína
95
SK Spartak Praha 4
49.79
   
 
3 Baranová Kateřina
94
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
50.20
   
 
4 Svobodová Andrea
95
PSK Olymp Praha
53.81
   
 
  Váchová Anna
95
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rohlenová Nicole
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
44.12
   
 
2 Jiříčková Květoslava
93
PSK Olymp Praha
44.81
   
 
3 Petrovová Kateřina
93
Sokol Král.Vinohrady Praha
45.28
   
 
4 Pospíšková Anna
92
ASK Slavia Praha
45.31
   
 
5 Kolorosová Alžběta
93
SK Kotlářka Praha
45.39
   
 
6 Jičínská Michaela
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
45.66
   
 
7 Šittová Magdalena
93
TJ Dukla Praha
48.58
   
 
8 Potužníková Tereza
92
TJ Dukla Praha
50.60
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Loučková Markéta
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
46.58
   
 
2 Vlčková Gabriela
93
PSK Olymp Praha
48.50
   
 
3 Očenášková Lucie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
48.79
   
 
4 Kučerová Klára
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
49.25
   
 
5 Boláčková Gabriela
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
49.28
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šimková Barbora
93
USK Praha
45.99
   
 
2 Krčálová Rebeka
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
47.44
   
 
3 Škorpíková Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
47.76
   
 
4 Boučková Barbora
93
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
50.66
   
 
  
300 m/Ml. žáci/Běh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubíček Jakub
94
SK Spartak Praha 4
42.87
   
 
2 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
44.67
   
 
3 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
46.23
   
 
4 Skipala Miroslav
94
ŠAK Novoborská Praha
46.62
   
 
5 Babiš Matěj
94
SK Kotlářka Praha
46.70
   
 
6 Knopp Ondřej
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
47.95
   
 
  Horák Jan
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
300 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Budíček Matouš
94
SK Spartak Praha 4
47.15
   
 
2 Hölzel Vladan
94
USK Praha
48.05
   
 
3 Adamec Tomáš
94
USK Praha
48.37
   
 
4 Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
49.02
   
 
5 Haas Ondřej
94
USK Praha
54.17
   
 
  Mixa Jan
96
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
300 m/Ml. žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sluka David
94
USK Praha
45.69
   
 
2 Sekyra Daniel
96
ASK Slavia Praha
50.88
   
 
3 Řehák Antonín
94
ASK Slavia Praha
51.47
   
 
4 Vávra Jan
96
PSK Olymp Praha
52.70
   
 
5 Hanzal Vojtěch
95
TJ Dukla Praha
53.11
   
 
  
300 m/Žáci/Běh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
37.94
   
 
2 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
38.27
   
 
3 Poruba Jakub
92
USK Praha
39.58
   
 
4 Král Lukáš
92
ASK Slavia Praha
40.21
   
 
5 Valenta Petr
92
ASK Slavia Praha
42.28
   
 
  Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
41.30
   
 
2 Procházka Tomáš
93
ASK Slavia Praha
43.47
   
 
3 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
46.99
   
 
4 Vošický Jan
93
Sokol Král.Vinohrady Praha
47.33
   
 
  Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
800 m/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kirjužina Valerie
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:36.46
   
 
2 Johová Lucie
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
2:39.18
   
 
3 Emanovská Gabriela
94
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
2:39.39
   
 
4 Nováková Aneta
95
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
2:42.56
   
 
5 Baranová Kateřina
94
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
2:48.46
   
 
6 Holá Marie
94
SK DVOJKA Praha
2:50.87
   
 
7 Mařasová Kristýna
96
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
2:57.85
   
 
8 Váchová Anna
95
ASK Slavia Praha
2:59.79
   
 
9 Urbanová Tereza
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
3:00.15
   
 
10 Svobodová Andrea
95
PSK Olymp Praha
3:04.79
   
 
11 Horová Tereza
96
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
3:05.01
   
 
  
800 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Všelichová Markéta
92
ASK Slavia Praha
2:26.82
   
 
2 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:28.74
   
 
3 Kadeřábková Nikola
92
USK Praha
2:39.43
   
 
4 Potužníková Tereza
92
TJ Dukla Praha
2:51.01
   
 
5 Sobotková Alžběta
93
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:55.81
   
 
  
800 m/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Babiš Matěj
94
SK Kotlářka Praha
2:31.60
   
 
2 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
2:32.99
   
 
3 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
2:34.46
   
 
4 Knotek Jan
94
PSK Olymp Praha
2:37.53
   
 
5 Hölzel Vladan
94
USK Praha
2:39.70
   
 
6 Bartůněk Vojtěch
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:49.27
   
 
7 Jakerle Jakub
96
SK Kotlářka Praha
2:54.52
   
 
8 Vávra Jan
96
PSK Olymp Praha
3:06.46
   
 
  
800 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
2:09.85
   
 
2 Sluka Petr
93
USK Praha
2:27.04
   
 
3 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
2:30.92
   
 
4 Kopecký Jakub
93
ASK Slavia Praha
2:33.14
   
 
5 Vondráček Radek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:33.92
   
 
6 Škrinar Eduard
93
USK Praha
2:42.46
   
 
7 Klecker Tadeáš
93
SK Spartak Praha 4
2:46.00
   
 
8 Škrinár Robert
93
USK Praha
2:50.58
   
 
  
1500 m/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Emanovská Gabriela
94
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
5:34.53
   
 
2 Nováková Aneta
95
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
5:39.10
   
 
3 Hendricks Shiney
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:58.06
   
 
4 Mařasová Kristýna
96
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
6:16.26
   
 
5 Horová Tereza
96
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
6:21.12
   
 
  
1500 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Všelichová Markéta
92
ASK Slavia Praha
5:13.80
   
 
2 Kadeřábková Nikola
92
USK Praha
5:28.95
   
 
3 Morávková Amélie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:30.68
   
 
4 Škopová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:34.43
   
 
5 Zimová Michaela
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:56.86
   
 
6 Červená Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
6:02.69
   
 
7 Pourová Veronika
93
A. C. Sparta Praha
6:20.84
   
 
  
1500 m/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Polák Jan
94
USK Praha
5:13.75
   
 
2 Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
5:18.60
   
 
3 Skipala Miroslav
94
ŠAK Novoborská Praha
5:21.75
   
 
4 Berka Kryštof
94
USK Praha
5:24.10
   
 
5 Rýdlo Ondřej
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:31.94
   
 
6 Brabec David
94
SK Aktis Praha
5:46.18
   
 
7 Vobořil Tomáš
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
5:55.31
   
 
8 Stejskal Jan
95
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
6:07.48
   
 
9 Hlaváč Jan
94
AC Kovošrot Praha
6:13.22
   
 
10 Stejskal Tomáš
95
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
6:19.03
   
 
  Svěchota Ondřej
93
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
1500 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Daněk Petr
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
4:34.16
   
 
2 Hrudka Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4:40.82
   
 
3 Sedlák Matěj
92
USK Praha
4:49.55
   
 
4 Panáček Adam
93
AC Kovošrot Praha
4:56.85
   
 
5 Urbánek Jan
92
ASK Slavia Praha
5:11.73
   
 
6 Svěchota Ondřej
93
SK Spartak Praha 4
5:15.46
   
 
7 Klecker Tadeáš
93
SK Spartak Praha 4
5:46.50
   
 
  Vohnout Oldřich
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
60 m překážek/Ml. žákyně/Rozběh, w-0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.59
   
 
2 Brožková Kristýna
94
SK DVOJKA Praha
10.96
   
 
3 Bešťáková Lucie
94
ŠAK Novoborská Praha
11.78
   
 
4 Křaková Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
11.97
   
 
5 Hendricks Shiney
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
12.42
   
 
6 Váchová Gabriela
95
SK DVOJKA Praha
12.75
   
 
7 Soldátová Barbora
95
SK DVOJKA Praha
13.30
   
 
8 Ježdíková Daniela
96
ASK Slavia Praha
14.26
   
 
  
60 m překážek/Ml. žákyně/Rozběh 2, w-0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vyšínová Monika
94
AC Kovošrot Praha
11.28
   
 
2 Košková Veronika
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
11.29
   
 
3 Davidová Gabriela
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
11.40
   
 
4 Šejnohová Klára
95
SK Kotlářka Praha
11.70
   
 
5 Dramorádová Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
11.93
   
 
6 Ciprová Lucka
94
SK DVOJKA Praha
12.44
   
 
7 Urbanová Tereza
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
12.51
   
 
8 Růžičková Zuzana
97
SK DVOJKA Praha
12.54
   
 
  
60 m překážek/Ml. žákyně/Finále A, w+0.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hlavatá Karolina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.54
   
 
2 Brožková Kristýna
94
SK DVOJKA Praha
10.81
   
 
3 Davidová Gabriela
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
11.04
   
 
4 Šejnohová Klára
95
SK Kotlářka Praha
11.58
   
 
  Vyšínová Monika
94
AC Kovošrot Praha
DNP
   
 
  Košková Veronika
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
DNP
   
 
  
60 m překážek/Ml. žákyně/Finále B, w+1.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dramorádová Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
11.65
   
 
2 Bešťáková Lucie
94
ŠAK Novoborská Praha
11.76
   
 
3 Urbanová Tereza
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
12.09
   
 
4 Ciprová Lucka
94
SK DVOJKA Praha
12.61
   
 
  Křaková Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
DNP
   
 
  Hendricks Shiney
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Rozběh, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Petrák Vojtěch
95
SK Aktis Praha
10.41
   
 
2 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
11.31
   
 
3 Štička Antonín
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
11.79
   
 
4 Sekyra Daniel
96
ASK Slavia Praha
12.22
   
 
5 Himmel Jakub
94
SK Kotlářka Praha
12.47
   
 
6 Bolvan Pavel
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
13.16
   
 
7 Švarc Michal
95
SK Spartak Praha 4
14.20
   
 
  Polák Jan
94
USK Praha
DNP
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Rozběh 2, w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Drešer Jakub
94
PSK Olymp Praha
10.83
   
 
2 Kříž Radek
94
USK Praha
10.99
   
 
3 Sova Jeremy
94
TJ Dukla Praha
11.17
   
 
4 Pikálek Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
11.21
   
 
5 Budíček Matouš
94
SK Spartak Praha 4
11.73
   
 
6 Nitsche Martin
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
11.97
   
 
7 Halada Martin
95
SK Spartak Praha 4
12.76
   
 
  Haas Ondřej
94
USK Praha
DQ
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Finále A, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Petrák Vojtěch
95
SK Aktis Praha
10.29
   
 
2 Drešer Jakub
94
PSK Olymp Praha
10.77
   
 
3 Kříž Radek
94
USK Praha
10.78
   
 
4 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
11.16
   
 
5 Sova Jeremy
94
TJ Dukla Praha
11.81
   
 
6 Pikálek Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
14.82
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Finále B, w+0.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nitsche Martin
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
11.13
   
 
2 Budíček Matouš
94
SK Spartak Praha 4
11.39
   
 
3 Štička Antonín
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
11.54
   
 
4 Himmel Jakub
94
SK Kotlářka Praha
12.49
   
 
5 Halada Martin
95
SK Spartak Praha 4
12.50
   
 
6 Sekyra Daniel
96
ASK Slavia Praha
12.61
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Rozběh, w+0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pacovská Martina
93
PSK Olymp Praha
15.45
   
 
2 Kolorosová Alžběta
93
SK Kotlářka Praha
16.59
   
 
3 Strejčková Tereza
92
SK Spartak Praha 4
16.64
   
 
4 Nejedlová Michaela
93
ASK Slavia Praha
17.26
   
 
5 Dorazilová Bára
92
SK DVOJKA Praha
18.85
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Rozběh 2, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bártová Jessica
93
PSK Olymp Praha
16.96
   
 
2 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.94
   
 
3 Kadlčíková Nikol
93
SK DVOJKA Praha
18.21
   
 
  Sýkorová Jitka
92
SK Aktis Praha
DNF
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Finále A, w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pacovská Martina
93
PSK Olymp Praha
15.56
   
 
2 Strejčková Tereza
92
SK Spartak Praha 4
16.16
   
 
3 Kolorosová Alžběta
93
SK Kotlářka Praha
16.21
   
 
4 Nejedlová Michaela
93
ASK Slavia Praha
16.90
   
 
5 Bártová Jessica
93
PSK Olymp Praha
17.14
   
 
6 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.97
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Rozběh
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
14.47
   
 
2 Janda Martin
92
ASK Slavia Praha
16.86
   
 
3 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
16.92
   
 
4 Doboš Michael
92
ŠAK Novoborská Praha
17.98
   
 
  Ondračka Daniel
93
USK Praha
DNF
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Rozběh 2, w+1.6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
14.72
   
 
2 Alfery Jan
92
USK Praha
15.03
   
 
3 Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
16.83
   
 
4 Matouš Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.51
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Finále A, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
14.52
   
 
2 Alfery Jan
92
USK Praha
14.98
   
 
3 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
16.84
   
 
4 Janda Martin
92
ASK Slavia Praha
17.23
   
 
5 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.38
   
 
  Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dorazilová Bára
92
SK DVOJKA Praha
32.22
   
 
2 Havrdová Tereza
93
SK DVOJKA Praha
32.88
   
 
3 Brezíková Barbora
92
SK Spartak Praha 4
33.29
   
 
4 Bártová Jessica
93
PSK Olymp Praha
33.54
   
 
5 Pacovská Martina
93
PSK Olymp Praha
37.34
   
 
  Kalinová Jana
92
TJ Dukla Praha
DNP
   
 
  Sýkorová Jitka
92
SK Aktis Praha
DNP
   
 
  Klečková Michaela
92
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kolorosová Alžběta
93
SK Kotlářka Praha
32.49
   
 
2 Kodrová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.81
   
 
3 Kadlčíková Nikol
93
SK DVOJKA Praha
34.41
   
 
4 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
34.63
   
 
5 Plíhalová Kateřina
93
SK Spartak Praha 4
35.04
   
 
6 Červená Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
36.82
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 3, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šturmová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.83
   
 
2 Kučerová Veronika
93
PSK Olymp Praha
33.25
   
 
3 Vernerová Klára
93
SK Kotlářka Praha
35.11
   
 
4 Plachá Tereza
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
36.99
   
 
  Krčálová Rebeka
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
DNP
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh, w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
27.89
   
 
2 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
28.21
   
 
3 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
28.62
   
 
4 Wilkner Vojtěch
92
ASK Slavia Praha
28.92
   
 
5 Valenta Petr
92
ASK Slavia Praha
28.93
   
 
6 Matouš Jakub
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
38.53
   
 
  Loužecký Martin
93
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 2, w+0.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.59
   
 
2 Šimeček Stanislav
93
ASK Slavia Praha
32.30
   
 
3 Regál Ondřej
92
PSK Olymp Praha
32.32
   
 
4 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.46
   
 
  
1500 m překážek/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Škopová Kateřina
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
3:47.56
   
 
2 Lohrová Tereza
93
USK Praha
3:56.62
   
 
3 Krčálová Rebeka
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
4:04.40
   
 
4 Boláčková Gabriela
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
4:17.03
   
 
  Běh se uskutečnil na 1000m překážek.
1500 m překážek/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Daněk Petr
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
4:54.31
   
 
2 Sedlák Matěj
92
USK Praha
5:09.88
   
 
  Douša Matěj
92
USK Praha
DNF
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A - Hlavatá, Davidová, Vacková, Marchionová
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.16
   
 
2 Zábranská, Burdová, Tůmová, Kapcová
SK Spartak Praha 4
34.10
   
 
3 B - Rohlenová, Růžičková, Kirjužina, Píšová M.
SK ZŠ Jeseniova Praha
34.23
   
 
4 A - Brožková, Schwanová, Kobiánová, Váchová
SK DVOJKA Praha
34.26
   
 
5 C - Krejčí, Ciprová, Soldátová, Satková
SK DVOJKA Praha
35.78
   
 
6 Kolínová, Antošová, Kubíková, Vondrášková
ASK Slavia Praha
36.29
   
 
7 B - Růžičková, Prášková, Málková, Beková
SK DVOJKA Praha
36.62
   
 
  
4 x 60 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vaňková, Brzíková, Strejčková, Plíhalová
SK Spartak Praha 4
31.66
   
 
2 A - Zimová, Kodrová, Rohlenová, Pavlicová
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.95
   
 
3 Havrdová, Dorazilová, Kratochvílová, Kadlčíková
SK DVOJKA Praha
32.11
   
 
4 Fraňková, Kadeřábková, Sangho, Makešová
USK Praha
32.97
   
 
5 C - Zemanová, Šturmová, Škorpíková, Stránská
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.13
   
 
6 B - Beránková, Lenzová, Podroužková, Korbelová
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.79
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A - Antsiou, Janeš, Scheinherr, Vondát
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.15
   
 
2 Himmel, Babiš, Kubeš, Papoušek
SK Kotlářka Praha
33.39
   
 
3 Sluka D., Kříž, Holzel, Polák
USK Praha
33.60
   
 
4 B - Brokeš, Knopp, Rýdlo, Vobořil
SK ZŠ Jeseniova Praha
33.89
   
 
5 Jarolím, Šíp, Kuna, Šmahel
ASK Slavia Praha
34.17
   
 
6 Svoboda, Jabůrek, Nitsche, Grabmuller
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
34.72
   
 
7 C - Dokládal, Štička, Michalec, Moravec
SK ZŠ Jeseniova Praha
36.30
   
 
  
4 x 60 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A - Svoboda J., Svoboda D., Kerble, Škvára
SK ZŠ Jeseniova Praha
28.66
   
 
2 A - Cysař, Poruba, Alfery, Abu Dayeh
USK Praha
28.97
   
 
3 A - Černý, Janda, Král, Wilkner
ASK Slavia Praha
30.41
   
 
4 B - Hlásek, Jirka, Maskaluk, Dvořák
SK ZŠ Jeseniova Praha
31.81
   
 
5 B - Drašnar, Procházka, Sýkora, Šimeček
ASK Slavia Praha
31.98
   
 
6 B . Sluka, Moris, Ondračka, Čerbačeský
USK Praha
32.34
   
 
7 C - Novotný, Gottlieb, Vondráček, Matouš
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.60
   
 
8 D - Počta, Fryč, Babor, Rubeš
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.79
   
 
  
3 x 300 m/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Padevětová,Táborská,Novotná
SK Aktis Praha
2:14.85
   
 
2 Dvořáková,Jonášová,Kočí
PSK Olymp Praha
2:22.07
   
 
3 A-Rohlenová,Vacková,Kirjužina
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:22.79
   
 
4 A-Schwanová,Brožková,Beková
SK DVOJKA Praha
2:24.00
   
 
5 B-Růžičková,Urbanová,Karambatsa
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:29.71
   
 
6 Burdová,Kapcová,Tůmová
SK Spartak Praha 4
2:31.32
   
 
7 Lososová,Kolínová,Váchová
ASK Slavia Praha
2:37.76
   
 
  
3 x 300 m/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Strejčková,Breziková,Plíhalová
SK Spartak Praha 4
2:12.43
   
 
2 A-Plisková,Jiříčková,Pacovská
PSK Olymp Praha
2:14.40
   
 
3 A-Šimková,Kuviková,Sangho
USK Praha
2:18.41
   
 
4 Kratochvílová,Dorazilová,Havrdová
SK DVOJKA Praha
2:19.61
   
 
5 Pospíšková, Derzsiová, Klečková
ASK Slavia Praha
2:19.64
   
 
6 A-Kodrová,Rohlenová,Pavlicová
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:22.29
   
 
7 B-Šturmová,Zimová,Kučerová
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:23.65
   
 
  
3 x 300 m/Žákyně/Finále 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 B-Makešová,Kadeřábková,Lohrová
USK Praha
2:20.08
   
 
2 B-Vlčková,Bártová,Kučerová
PSK Olymp Praha
2:21.59
   
 
3 C-Jičínská,Očenášková,Loučková
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:23.44
   
 
  
3 x 300 m/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Babiš,Kubeš,Papoušek
SK Kotlářka Praha
2:16.40
   
 
2 Križánek,Drešer,Skala
PSK Olymp Praha
2:16.94
   
 
3 B-Brokeš,Rýdlo,Vobořil
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:19.96
   
 
4 A-Janeš,Knopp,Vondrák
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:20.65
   
 
5 B-Adamec,Kříž,Polák
USK Praha
2:24.50
   
 
6 A-Sluka D.,Berka,Holzel
USK Praha
2:24.58
   
 
7 Jarolím,Šíp,Kuna
ASK Slavia Praha
2:24.62
   
 
  
3 x 300 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A - Cysař, Alfery, Poruba
USK Praha
1:59.92
   
 
2 A - Svoboda D., Kebrle, Škvára,
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:00.51
   
 
3 A - Wilkner, Král, Valenta
ASK Slavia Praha
2:04.77
   
 
4 B - Černý, Procházka, Janda
ASK Slavia Praha
2:11.79
   
 
5 B- - Dvořák, Smeták, Topolánek
SK ZŠ Jeseniova Praha
2:13.52
   
 
6 B - Sluka P., Čerbačeský, Sedlák
USK Praha
2:14.50
   
 
7 C - Šimeček, Kopecký, Sýkora
ASK Slavia Praha
2:21.88
   
 
  
skok vysoký/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zabranská Dominika
94
SK Spartak Praha 4
1.37
   
 
2 Krejčí Monika
95
SK DVOJKA Praha
1.37
   
 
3 Tůmová Tereza
94
SK Spartak Praha 4
1.37
   
 
4 Dramorádová Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
1.33
   
 
5 Beková Anna
95
SK DVOJKA Praha
1.33
   
 
6 Vacková Sára
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.20
   
 
  Bešťáková Zuzana
94
ŠAK Novoborská Praha
1.20
   
 
8 Dostálová Daniela
95
TJ Sokol Stodůlky Praha
1.20
   
 
  Čížová Nikola
94
AC Kovošrot Praha
0
   
 
  Sládková Kateřina
94
ASK Slavia Praha
0
   
 
  Košková Veronika
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
0
   
 
  
skok vysoký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Strejčková Tereza
92
SK Spartak Praha 4
1.53
   
 
2 Odložilová Barbora
93
ŠAK Novoborská Praha
1.50
   
 
3 Kratochvílová Lucie
92
SK DVOJKA Praha
1.50
   
 
4 Gažurová Veronika
92
PSK Olymp Praha
1.47
   
 
5 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.43
   
 
6 Korbelová Anastázie
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.39
   
 
7 Kadlčíková Nikol
93
SK DVOJKA Praha
1.35
   
 
8 Grussová Michaela
92
SK DVOJKA Praha
1.30
   
 
9 Kučerová Veronika
93
PSK Olymp Praha
1.20
   
 
  Bártová Jessica
93
PSK Olymp Praha
0
   
 
  Červenková Pavla
93
ASK Slavia Praha
0
   
 
  
skok vysoký/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubíček Jakub
94
SK Spartak Praha 4
1.70
   
 
2 Scheinherr Prokop
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.42
   
 
3 Janeš Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.38
   
 
4 Kříž Radek
94
USK Praha
1.38
   
 
  Nitsche Martin
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
1.38
   
 
6 Mendl Daniel
94
USK Praha
1.38
   
 
7 Grabmuller Adam
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
1.34
   
 
8 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
1.25
   
 
  Dokládal Ondřej
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.25
   
 
10 Moravec Jakub
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.15
   
 
  Nedvěd Petr
95
TJ Dukla Praha
1.15
   
 
  Jetmar Marek
94
SK Kotlářka Praha
0
   
 
  Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
0
   
 
  Malý Michal
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
skok vysoký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.71
   
 
2 Janda Martin
92
ASK Slavia Praha
1.55
   
 
3 Kroupa Tomáš
92
PSK Olymp Praha
1.45
   
 
4 Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.45
   
 
  Sluka Petr
93
USK Praha
1.45
   
 
6 Regál Ondřej
92
PSK Olymp Praha
1.40
   
 
7 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.40
   
 
  Němec Tomáš
92
USK Praha
0
   
 
  
skok o tyči/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cílková Anna
93
SK Spartak Praha 4
2.50
   
 
2 Sachová Zuzana
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
2.00
   
 
  
skok o tyči/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Alfery Jan
92
USK Praha
3.00
   
 
2 Douša Matěj
92
USK Praha
2.90
   
 
3 Sedlák Matěj
92
USK Praha
2.30
   
 
4 Daněk Petr
92
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
2.20
   
 
  
skok daleký/Ml. žákyně/Kvalifikace
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotná Adéla
94
SK Aktis Praha
4.52
   
 
2 Schwanová Denisa
94
SK DVOJKA Praha
4.40
   
 
3 Šímová Karolína
94
USK Praha
4.28
   
 
4 Vacková Sára
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.22
   
 
5 Vyšínová Monika
94
AC Kovošrot Praha
4.19
   
 
6 Málková Veronika
94
SK DVOJKA Praha
4.13
   
 
7 Kapcová Michaela
94
SK Spartak Praha 4
4.12
   
 
8 Vondrášková Denisa
94
ASK Slavia Praha
4.03
   
 
9 Hájková Denisa
94
USK Praha
3.97
   
 
10 Bešťáková Lucie
94
ŠAK Novoborská Praha
3.90
   
 
11 Jonášová Petra
96
PSK Olymp Praha
3.89
   
 
12 Johová Lucie
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
3.82
   
 
13 Šejnohová Klára
95
SK Kotlářka Praha
3.79
   
 
14 Křaková Veronika
94
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
3.78
   
 
15 Kolínová Adéla
96
ASK Slavia Praha
3.74
   
 
16 Müllerová Anna
94
USK Praha
3.66
   
 
17 Bešťáková Zuzana
94
ŠAK Novoborská Praha
3.43
   
 
18 Kubíková Eliška
95
ASK Slavia Praha
3.39
   
 
19 Lososová Kristýna
96
ASK Slavia Praha
3.38
   
 
  
skok daleký/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotná Adéla
94
SK Aktis Praha
4.77
   
 
2 Šímová Karolína
94
USK Praha
4.77
   
 
3 Schwanová Denisa
94
SK DVOJKA Praha
4.62
   
 
4 Vacková Sára
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.51
   
 
5 Vyšínová Monika
94
AC Kovošrot Praha
4.47
   
 
6 Kapcová Michaela
94
SK Spartak Praha 4
4.31
   
 
7 Bešťáková Lucie
94
ŠAK Novoborská Praha
4.08
   
 
8 Vondrášková Denisa
94
ASK Slavia Praha
3.99
   
 
9 Hájková Denisa
94
USK Praha
3.94
   
 
10 Málková Veronika
94
SK DVOJKA Praha
3.79
   
 
11 Jonášová Petra
96
PSK Olymp Praha
3.69
   
 
  Johová Lucie
95
ŠSK ZŠ Jitřní Praha
0
   
 
  
skok daleký/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dorazilová Bára
92
SK DVOJKA Praha
5.05
   
 
2 Nejedlová Michaela
93
ASK Slavia Praha
4.96
   
 
3 Plisková Sabrina
93
PSK Olymp Praha
4.84
   
 
4 Kratochvílová Lucie
92
SK DVOJKA Praha
4.78
   
 
5 Čermáková Tereza
92
SK Kotlářka Praha
4.60
   
 
6 Odložilová Barbora
93
ŠAK Novoborská Praha
4.51
   
 
7 Sangho Aline
92
USK Praha
4.46
   
 
8 Havrdová Tereza
93
SK DVOJKA Praha
4.40
   
 
9 Grussová Michaela
92
SK DVOJKA Praha
4.32
   
 
10 Zimová Klára
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.25
   
 
11 Kalinová Jana
92
TJ Dukla Praha
4.13
   
 
12 Kučerová Veronika
93
PSK Olymp Praha
3.69
   
 
  Vaňková Marie
93
SK Spartak Praha 4
0
   
 
  Šlaufová Marta
93
ASK Slavia Praha
0
   
 
  
skok daleký/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Antsiou Christian
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.64
   
 
2 Sova Jeremy
94
TJ Dukla Praha
4.60
   
 
3 Petrák Vojtěch
95
SK Aktis Praha
4.41
   
 
4 Himmel Jakub
94
SK Kotlářka Praha
4.36
   
 
5 Križánek Matouš
95
PSK Olymp Praha
4.35
   
 
6 Vondrát Vojtěch
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.26
   
 
7 Střihavka David
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.05
   
 
8 Kotarba Daniel
95
ASK Slavia Praha
3.98
   
 
  Růžička Miroslav
95
TJ Sokol Stodůlky Praha
0
   
 
  
skok daleký/Žáci/Kvalifikace
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
5.82
   
 
2 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
5.75
   
 
3 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
5.29
   
 
4 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
5.25
   
 
5 Cysař Štěpán
92
USK Praha
5.24
   
 
6 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
5.23
   
 
7 Loužecký Martin
93
SK Kotlářka Praha
4.94
   
 
8 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.86
   
 
9 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.85
   
 
10 Sluka Petr
93
USK Praha
4.84
   
 
11 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
4.74
   
 
12 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.57
   
 
13 Regál Ondřej
92
PSK Olymp Praha
4.45
   
 
14 Morys Filip
93
USK Praha
4.40
   
 
15 Kroupa Tomáš
92
PSK Olymp Praha
4.36
   
 
16 Drašnar Pavel
93
ASK Slavia Praha
4.31
   
 
17 Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.18
   
 
  Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
0
   
 
  
skok daleký/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
6.03
   
 
2 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
5.74
   
 
3 Cysař Štěpán
92
USK Praha
5.63
   
 
4 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
5.43
   
 
5 Lenghart Michal
97
SK Spartak Praha 4
5.15
   
 
6 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.80
   
 
7 Loužecký Martin
93
SK Kotlářka Praha
4.70
   
 
8 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
4.63
   
 
9 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.61
   
 
10 Sluka Petr
93
USK Praha
4.42
   
 
11 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.16
   
 
  Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
0
   
 
  
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lafková Barbora
94
SK DVOJKA Praha
08.57
   
 
2 Čížová Nikola
94
AC Kovošrot Praha
08.40
   
 
3 Beková Anna
95
SK DVOJKA Praha
07.86
   
 
4 Růžičková Barbora
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.76
   
 
5 Vyšínová Monika
94
AC Kovošrot Praha
07.57
   
 
6 Hendricks Yoko
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.19
   
 
7 Krňanská Alžběta
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
06.87
   
 
  
vrh koulí 3kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kaltounková Martina
92
SK DVOJKA Praha
10.45
   
 
2 Podroužková Petra
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.98
   
 
3 Jeníková Šárka
93
SK Spartak Praha 4
09.74
   
 
4 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.54
   
 
5 Malá Sabine
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.46
   
 
6 Brezíková Barbora
92
SK Spartak Praha 4
09.01
   
 
7 Fraňková Markéta
93
USK Praha
08.98
   
 
8 Fridrichová Pavla
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.62
   
 
  
vrh koulí 3kg/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubíček Jakub
94
SK Spartak Praha 4
10.41
   
 
2 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
09.65
   
 
3 Fiala Samuel
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.13
   
 
4 Janeš Martin
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.98
   
 
5 Kříž Radek
94
USK Praha
08.26
   
 
6 Knopp Ondřej
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.50
   
 
7 Machovec Josef
95
PSK Olymp Praha
06.56
   
 
8 Nedvěd Petr
95
TJ Dukla Praha
06.40
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bartůněk David
93
USK Praha
11.37
   
 
2 Poruba Jakub
92
USK Praha
11.32
   
 
3 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
10.85
   
 
4 Soukup Martin
93
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
09.17
   
 
5 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.15
   
 
6 Fryč Michal
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.05
   
 
7 Drexler Lukáš
93
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
08.95
   
 
8 Počta Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.21
   
 
  Svatoň Petr
92
USK Praha
0
   
 
  Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
0
   
 
  Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
0
   
 
  
hod diskem 1kg/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Fridrichová Pavla
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
24.04
   
 
2 Zemanová Dominika
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.56
   
 
3 Fraňková Markéta
93
USK Praha
20.42
   
 
4 Fraňková Klára
92
USK Praha
20.12
   
 
5 Beránková Adéla
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
15.21
   
 
6 Stránská Lucie
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
13.20
   
 
  Myšková Bára
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
hod diskem 1kg/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Bartůněk David
93
USK Praha
32.28
   
 
2 Cysař Štěpán
92
USK Praha
30.48
   
 
3 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
30.11
   
 
4 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
28.11
   
 
5 Frydrych Štěpán
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
27.76
   
 
6 Sýkora Tomáš
93
ASK Slavia Praha
26.43
   
 
7 Douša Matěj
92
USK Praha
25.96
   
 
8 Horák Lukáš
92
USK Praha
23.79
   
 
9 Gottlieb Vojtěch
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.53
   
 
10 Myslivec František
93
USK Praha
18.84
   
 
  Fiedler Štěpán
92
USK Praha
0
   
 
  Drexler Lukáš
93
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
0
   
 
  Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
0
   
 
  Zápotocký Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  Svatoň Petr
92
USK Praha
0
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kaltounková Martina
92
SK DVOJKA Praha
32.84
   
 
2 Podroužková Petra
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
24.64
   
 
3 Fraňková Klára
92
USK Praha
22.18
   
 
  Číhalová Tereza
92
USK Praha
0
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kristofovič Ondřej
92
A. C. Sparta Praha
38.14
   
 
2 Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
35.48
   
 
3 Sedlák Matěj
92
USK Praha
34.83
   
 
4 Zimmel Luboš
92
A. C. Sparta Praha
34.58
   
 
5 Douša Matěj
92
USK Praha
33.74
   
 
6 Frydrych Štěpán
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.59
   
 
7 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
27.83
   
 
8 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
26.68
   
 
9 Novák Jan
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
24.66
   
 
10 Procházka Tomáš
93
ASK Slavia Praha
24.16
   
 
11 Škrinár Robert
93
USK Praha
22.92
   
 
12 Gottlieb Vojtěch
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.91
   
 
13 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
21.84
   
 
14 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
20.44
   
 
  Drexler Lukáš
93
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
0
   
 
  Fiedler Štěpán
92
USK Praha
0
   
 
  Svatoň Petr
92
USK Praha
0
   
 
  
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Píšová Martina
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
44.89
   
 
2 Hejretová Kristýna
95
PSK Olymp Praha
43.52
   
 
3 Tůmová Tereza
94
SK Spartak Praha 4
42.29
   
 
4 Bešťáková Lucie
94
ŠAK Novoborská Praha
42.00
   
 
5 Bešťáková Zuzana
94
ŠAK Novoborská Praha
34.93
   
 
6 Procházková Michaela
94
TJ Sokol Stodůlky Praha
32.85
   
 
7 Krňanská Alžběta
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
30.66
   
 
8 Volná Tereza
96
USK Praha
29.85
   
 
9 Burdová Karolína
95
SK Spartak Praha 4
27.68
   
 
10 Rynešová Markéta
94
USK Praha
27.50
   
 
  
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
56.43
   
 
2 Brokeš Kryštof
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
54.83
   
 
3 Michalec Jan
95
SK ZŠ Jeseniova Praha
50.09
   
 
4 Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
49.52
   
 
5 Řehák Antonín
94
ASK Slavia Praha
39.93
   
 
6 Řáha Jan
94
TJ Sokol Stodůlky Praha
38.09
   
 
  Horák Jan
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  Malý Michal
94
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
 
www.atletika.cz