3.kolo MPD mladší žáci skupina C
Datum konání :  30.5.2007 
Místo konání :  Praha-Vinohrady 
Pořadatel :  AC Kovošrot a Sokol Královské 
Výsledky zpracoval :  Martin Ešpandr 
Oficiální orgán :  
ředitel závodu :  
hlavní rozhodčí :  
Poznámka :  
60 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Grabmuller Adam
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
08.7
   
 
2 Molnár Daniel
96
SK Kotlářka Praha
09.0
   
 
3 Pleskač Tomáš
95
AC Kovošrot Praha
09.1
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
08.4
   
 
2 Žitný Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
10.5
   
 
3 Červený Janek
97
Sokol Král.Vinohrady Praha
10.6
   
 
4 Křapa Viktor
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
10.7
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
09.0
   
 
2 Hipš Jan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
09.1
   
 
3 Spousta Jan
95
AC Kovošrot Praha
10.0
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
21.8
   
 
2 Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
22.7
   
 
3 Svoboda Petr
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
23.1
   
 
4 Josefus Kryštof
94
AC Kovošrot Praha
23.4
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tlustý Michal
94
ASK Slavia Praha
22.6
   
 
2 Jetmar Marek
94
SK Kotlářka Praha
23.0
   
 
3 Hlaváč Jan
94
AC Kovošrot Praha
25.4
   
 
4 Puškin Nicolas
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
27.2
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Musil Jan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
24.9
   
 
2 Freiberg Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
25.5
   
 
3 Pavlík Dominik
97
Sokol Král.Vinohrady Praha
30.0
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vojtěšek Jan
95
ASK Slavia Praha
25.0
   
 
2 Plavec Heřman
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
28.8
   
 
3 Heřmanský Vladislav
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
30.4
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Potůček Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
28.0
   
 
2 Eremiáš Daniel
Sokol Král.Vinohrady Praha
29.0
   
 
3 Kadlec David
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
31.1
   
 
  
600 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
1:50.6
   
 
2 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
1:57.4
   
 
3 Chlumský Tomáš
94
AC Kovošrot Praha
2:03.0
   
 
4 Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:06.6
   
 
5 Dejčmar Radek
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:13.4
   
 
6 Farkaš Vojtěch
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
2:40.2
   
 
  
600 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák Petr
95
AC Kovošrot Praha
2:14.9
   
 
2 Hofman Martin
97
ASK Slavia Praha
2:19.2
   
 
3 Rerko Dan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:31.4
   
 
4 Kormout Štěpán
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:39.6
   
 
  Štefec David
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
DNF
   
 
  Zbořil Stanislav
95
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nitsche Martin
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
11.8
   
 
2 Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
12.7
   
 
3 Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.9
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
13.3
   
 
2 Miksa Jan
96
ASK Slavia Praha
13.8
   
 
3 Holubec Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
15.1
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zelenka Jindřich
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
13.4
   
 
2 Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
17.1
   
 
3 Příhoda Matouš
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
21.1
   
 
  
skok vysoký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Pleskač Tomáš
95
AC Kovošrot Praha
1.33
   
 
2. Grabmuller Adam
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
1.25
   
 
3= Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
1.25
   
 
3= Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
1.25
   
 
5= Žitný Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
1.10
   
 
5= Spousta Jan
95
AC Kovošrot Praha
1.10
   
 
7. Molnár Daniel
96
SK Kotlářka Praha
1.10
   
 
8. Hipš Jan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
1.10
   
 
9. Červený Janek
97
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.00
   
 
10. Křapa Viktor
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
0
   
 
  
skok daleký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Nitsche Martin
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
4.48
   
 
2. Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
4.13
   
 
3. Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.78
   
 
4. Miksa Jan
96
ASK Slavia Praha
3.68
   
 
5. Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
3.60
   
 
5. Zelenka Jindřich
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
3.18
   
 
7. Holubec Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
3.00
   
 
8. Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
2.91
   
 
9. Příhoda Matouš
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2.80
   
 
  
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
07.93
   
 
2. Tlustý Michal
94
ASK Slavia Praha
07.60
   
 
3. Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
07.22
   
 
4. Jetmar Marek
94
SK Kotlářka Praha
06.84
   
 
5. Svoboda Petr
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
06.72
   
 
6. Hlaváč Jan
94
AC Kovošrot Praha
06.35
   
 
7. Josefus Kryštof
94
AC Kovošrot Praha
06.30
   
 
8. Vojtěšek Jan
95
ASK Slavia Praha
05.41
   
 
9. Freiberg Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
05.20
   
 
10. Musil Jan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
04.66
   
 
11. Puškin Nicolas
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
04.42
   
 
12. Plavec Heřman
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
04.40
   
 
13. Kadlec David
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
04.30
   
 
14. Eremiáš Daniel
Sokol Král.Vinohrady Praha
03.77
   
 
15. Pavlík Dominik
97
Sokol Král.Vinohrady Praha
03.44
   
 
16. Potůček Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
03.08
   
 
17. Heřmanský Vladislav
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
02.95
   
 
  
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
52.24
   
 
2. Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
49.65
   
 
3. Chlumský Tomáš
94
AC Kovošrot Praha
40.49
   
 
4. Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
37.47
   
 
5. Novák Petr
95
AC Kovošrot Praha
32.02
   
 
6. Hofman Martin
97
ASK Slavia Praha
31.94
   
 
7. Rerko Dan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
25.83
   
 
8. Dejčmar Radek
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
25.70
   
 
9. Štefec David
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
24.41
   
 
10. Kormout Štěpán
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
24.32
   
 
11. Farkaš Vojtěch
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
18.40
   
 
  Zbořil Stanislav
95
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tlustý, Nožička, Kuna, Šmahel
ASK Slavia Praha
36.7
   
 
2 Grabmuller, Svoboda, Štefec, Zelenka
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
38.8
   
 
3 Musil, Dejčmar, Rerko, Hibš
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
42.0
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Molnár, Jetmar, Kubeš, Papoušek
SK Kotlářka Praha
37.9
   
 
2 Heřmanský, Eremiáš, Kadlec, Červený
Sokol Král.Vinohrady Praha
45.7
   
 
  
3 x 300 m/Ml. žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jarolím, Miksa, Šíp
ASK Slavia Praha
2:40.2
   
 
2 Soukup J., Soukup V., Matyska
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:51.5
   
 
3 Freiberg, Křapa, Nitsche
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
2:54.4
   
 
4 Holubec, Plavec, Příhoda
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
3:28.8
   
 
  
 
www.atletika.cz