1.kolo MPD starší žáci
Datum konání :  21.5.2007 
Místo konání :  Praha-Stromovka 
Pořadatel :  SK ZŠ Jeseniova Opraha 
Výsledky zpracoval :  Jana Svobodová, Jaroslava Weberová 
Oficiální orgán :  
ředitel závodu :  
hlavní rozhodčí :  
Poznámka :  
60 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.44
   
11
2 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
07.62
   
8
3 Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
07.66
   
7
4 Černík Miroslav
92
TJ Dukla Praha
07.66
   
9
5 Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
07.84
   
6
6 Němec Tomáš
92
USK Praha
08.07
   
2
7 Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
08.35
   
 
  Hájek Pavel
92
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.87
   
5
2 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
08.01
   
3
3 Zobač Tomáš
92
AC Kovošrot Praha
08.09
   
1
4 Chotěboř Tomáš
92
TJ Dukla Praha
08.11
   
 
5 Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
08.18
   
 
6 Matzner Lukáš
93
SK Kotlářka Praha
08.19
   
 
7 Ondračka Daniel
93
USK Praha
09.02
   
 
  Koudelák Petr
92
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
60 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.13
   
 
2 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
08.21
   
 
3 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.22
   
 
4 Dobiáš Petr
92
SK Spartak Praha 4
08.29
   
 
5 Chomát Martin
93
ŠAK Novoborská Praha
08.33
   
 
6 Sedlák Matěj
92
USK Praha
08.51
   
 
7 Počta Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.52
   
 
8 Grygorskyy Vitaliy
92
AC Kovošrot Praha
08.57
   
 
  
60 m/Žáci/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Regál Ondřej
93
PSK Olymp Praha
08.45
   
 
2 Kromka Karel
92
ASK Slavia Praha
08.67
   
 
3 Kazatel Tomáš
92
SK Kotlářka Praha
08.73
   
 
4 Železný Jiří
93
AC Kovošrot Praha
08.82
   
 
5 Čihák Vojtěch
93
SK Kotlářka Praha
09.02
   
 
6 Balán Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.34
   
 
7 Novotný Jakub
92
SK Kotlářka Praha
09.46
   
 
8 Horský Pavel
93
AC Kovošrot Praha
09.83
   
 
  
60 m/Žáci/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Krejčí Tomáš
92
ASK Slavia Praha
07.94
   
4
2 Němeček Jan
93
ASK Slavia Praha
08.54
   
 
3 Syrovatský Jiří
93
ASK Slavia Praha
09.19
   
 
  Vávra Jan
93
TJ Dukla Praha
DNP
   
 
  Vrana Tomáš
93
TJ Dukla Praha
DNP
   
 
  Drážek Milan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.51
   
11
2 Černík Miroslav
92
TJ Dukla Praha
17.79
   
9
3 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.14
   
8
4 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
18.28
   
7
5 Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
18.52
   
4
  Hájek Pavel
92
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Krčál Filip
93
PSK Olymp Praha
18.38
   
 
2 Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
18.48
   
5
3 Lenghart Michal
92
SK Spartak Praha 4
18.82
   
3
4 Dvořák Michal
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.03
   
1.5
5 Chundela Jakub
93
USK Praha
19.15
   
 
  Koudelák Petr
92
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.40
   
6
2 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
19.03
   
1.5
3 Zobač Tomáš
92
AC Kovošrot Praha
19.24
   
 
4 Navrátil Matěj
92
SK Spartak Praha 4
19.42
   
 
5 Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
19.68
   
 
6 Grygorskyy Vitaliy
92
AC Kovošrot Praha
20.38
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.10
   
 
2 Chomát Martin
93
ŠAK Novoborská Praha
20.38
   
 
3 Zerza Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.80
   
 
4 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
21.25
   
 
  Regál Ondřej
93
PSK Olymp Praha
DNP
   
 
  Matzner Lukáš
93
SK Kotlářka Praha
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šimeček Stanislav
93
ASK Slavia Praha
21.56
   
 
2 Čihák Vojtěch
93
SK Kotlářka Praha
21.73
   
 
3 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.54
   
 
4 Horský Pavel
93
AC Kovošrot Praha
24.24
   
 
  Fiedler Štěpán
92
USK Praha
DNF
   
 
  Balán Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
DNP
   
 
  
800 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
2:06.96
   
11
2 Daněk Petr
92
PSK Olymp Praha
2:11.82
   
9
3 Panáček Adam
93
AC Kovošrot Praha
2:22.24
   
8
4 Liška Jan
93
SK Spartak Praha 4
2:26.20
   
7
5 Král Lukáš
92
ASK Slavia Praha
2:26.53
   
6
6 Novotný Filip
93
SK Spartak Praha 4
2:27.18
   
5
7 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
2:27.96
   
4
8 Procházka Tomáš
93
ASK Slavia Praha
2:28.08
   
3
9 Vošický Jan
93
AC Kovošrot Praha
2:31.59
   
2
10 Klecker Tadeáš
93
SK Spartak Praha 4
2:50.65
   
1
  Simon Adam
92
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
1500 m/Žáci/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrudka Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4:44.29
   
11
2 Farkaš Dominik
92
ASK Slavia Praha
4:48.50
   
9
3 Sedlák Matěj
92
USK Praha
4:52.05
   
8
4 Sluka Petr
93
USK Praha
5:04.18
   
7
5 Svěchota Ondřej
93
SK Spartak Praha 4
5:10.44
   
6
6 Sedláček Cyril
92
SK Kotlářka Praha
5:11.19
   
5
7 Urbánek Jan
92
ASK Slavia Praha
5:16.39
   
4
8 Kubeček Martin
92
TJ Dukla Praha
5:28.11
   
3
  
100 m překážek/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
14.62
   
11
2 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
14.88
   
9
3 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
14.95
   
8
4 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
15.28
   
7
5 Chundela Jakub
93
USK Praha
15.70
   
5
  6
100 m překážek/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Valenta Petr
92
ASK Slavia Praha
15.65
   
6
2 Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
16.22
   
4
3 Maskaluk Martin
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.06
   
3
4 Horák Lukáš
92
USK Praha
21.30
   
 
  Lenghart Michal
92
SK Spartak Praha 4
DNF
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.21
   
2
2 Kroupa Tomáš
92
PSK Olymp Praha
17.42
   
1
3 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
17.76
   
 
4 Šimeček Stanislav
93
ASK Slavia Praha
17.89
   
 
5 Smeták David
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
18.68
   
 
6 Doboš Michael
92
ŠAK Novoborská Praha
21.30
   
 
  15
skok vysoký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.60
   
11
2 Krčál Filip
93
PSK Olymp Praha
1.60
   
9
3 Pertlík Karel
92
ŠAK Novoborská Praha
1.55
   
8
4 Černík Miroslav
92
TJ Dukla Praha
1.55
   
7
5 Daněk Petr
92
PSK Olymp Praha
1.55
   
6
6 Lhotský Lukáš
92
ŠAK Novoborská Praha
1.50
   
4.5
6 Doležal Tadeáš
92
ASK Slavia Praha
1.50
   
4.5
8 Němec Tomáš
92
USK Praha
1.50
   
3
9 Sluka Petr
93
USK Praha
1.50
   
2
10 Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.50
   
0.5
10 Kromka Karel
92
ASK Slavia Praha
1.50
   
0.5
12 Vávra Petr
93
ASK Slavia Praha
1.45
   
 
12 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
1.45
   
 
14 Kroupa Tomáš
92
PSK Olymp Praha
1.45
   
 
15 Horák Lukáš
92
USK Praha
1.45
   
 
16 Ondračka Daniel
93
USK Praha
1.40
   
 
17 Novotný Filip
93
SK Spartak Praha 4
1.35
   
 
  Simon Adam
92
SK Spartak Praha 4
0
   
 
  Hrudka Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
skok daleký/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
5.85
   
11
2 Kebrle Lukáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
5.56
   
9
3 Votinský Ondřej
92
SK Kotlářka Praha
5.52
   
8
4 Valenta Petr
92
ASK Slavia Praha
5.32
   
7
5 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
5.29
   
6
6 Lenghart Michal
92
SK Spartak Praha 4
5.14
   
5
7 Dobiáš Petr
92
SK Spartak Praha 4
5.00
   
4
8 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.99
   
3
9 Chundela Jakub
93
USK Praha
4.90
   
2
10 Karhánek Jakub
92
SK Kotlářka Praha
4.89
   
1
11 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.72
   
 
12 Sluka Petr
93
USK Praha
4.68
   
 
13 Chotěboř Tomáš
92
TJ Dukla Praha
4.63
   
 
14 Rubeš Josef
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.61
   
 
15 Lhotský Lukáš
92
ŠAK Novoborská Praha
4.58
   
 
16 Matzner Lukáš
93
SK Kotlářka Praha
4.56
   
 
17 Abu Dayeh Šádí
92
USK Praha
4.55
   
 
18 Adámek Michal
93
ASK Slavia Praha
4.49
   
 
19 Babor Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.48
   
 
20 Železný Jiří
93
AC Kovošrot Praha
4.43
   
 
21 Landa Adam
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.41
   
 
22 Kroupa Tomáš
92
PSK Olymp Praha
4.39
   
 
23 Dvořák Adam
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
4.14
   
 
24 Kubeček Martin
92
TJ Dukla Praha
4.11
   
 
25 Syrovatský Jiří
93
ASK Slavia Praha
4.01
   
 
26 Regál Ondřej
93
PSK Olymp Praha
3.97
   
 
27 Balán Jan
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
3.88
   
 
28 Bečvář Michal
93
ASK Slavia Praha
3.68
   
 
29 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Louženský Filip
92
ASK Slavia Praha
11.11
   
11
2 Šípek Richard
92
ASK Slavia Praha
11.06
   
9
3 Bartůněk David
93
USK Praha
10.88
   
8
4 Pertlík Karel
92
ŠAK Novoborská Praha
10.80
   
7
5 Kubánek Jan
92
PSK Olymp Praha
10.32
   
6
6 Svoboda Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
10.20
   
5
7 Pečev Adam
92
ASK Slavia Praha
10.16
   
4
8 Svatoň Petr
92
USK Praha
09.99
   
3
9 Němec Tomáš
92
USK Praha
09.77
   
2
10 Kazatel Tomáš
92
SK Kotlářka Praha
09.65
   
1
11 Krčál Filip
93
PSK Olymp Praha
09.63
   
 
12 Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
09.51
   
 
13 Černý Jakub
93
ASK Slavia Praha
08.95
   
 
14 Hlásek Daniel
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
08.85
   
 
15 Novotný Jakub
92
SK Kotlářka Praha
07.39
   
 
16 Šťastný Michal
92
TJ Dukla Praha
07.38
   
 
17 Počta Marek
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
07.35
   
 
18 Sýkora Tomáš
93
ASK Slavia Praha
07.26
   
 
19 Dvořák Adam
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
06.61
   
 
20 Myslivec František
92
USK Praha
06.45
   
 
  Milec Filip
93
SK Spartak Praha 4
0
   
 
  
hod diskem 1kg/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svatoň Petr
92
USK Praha
30.40
   
11
2 Škvára Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.98
   
9
3 Zápotocký Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
29.32
   
8
4 Bartůněk David
93
USK Praha
27.92
   
7
5 Němeček Jan
93
ASK Slavia Praha
26.30
   
6
6 Sýkora Tomáš
93
ASK Slavia Praha
25.57
   
5
7 Horák Lukáš
92
USK Praha
25.05
   
4
8 Topolánek Tomáš
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
24.82
   
3
9 Urbánek Jan
92
ASK Slavia Praha
21.88
   
2
10 Drexler Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
20.94
   
1
11 Král Lukáš
92
ASK Slavia Praha
20.89
   
 
12 Bečvář Michal
93
ASK Slavia Praha
18.60
   
 
13 Adámek Michal
93
ASK Slavia Praha
18.04
   
 
  Zerza Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
0
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novotný Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
36.84
   
11
2 Burian Miroslav
92
TJ Dukla Praha
34.56
   
9
3 Chotěboř Tomáš
92
TJ Dukla Praha
34.40
   
8
4 Svatoň Petr
92
USK Praha
32.50
   
7
5 Svoboda Jakub
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
32.33
   
6
6 Kazatel Tomáš
92
SK Kotlářka Praha
30.46
   
5
7 Doležal Tadeáš
92
ASK Slavia Praha
28.66
   
4
8 Fiedler Štěpán
92
USK Praha
28.41
   
3
9 Zápotocký Ondřej
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
26.83
   
2
10 Čerbačeský Ondřej
92
USK Praha
26.70
   
1
11 Daněk Petr
92
PSK Olymp Praha
24.80
   
 
12 Vávra Petr
93
ASK Slavia Praha
24.45
   
 
13 Bečvář Michal
93
ASK Slavia Praha
22.90
   
 
14 Mai Walter
92
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.54
   
 
15 Drexler Lukáš
93
SK ZŠ Jeseniova Praha
22.24
   
 
16 Němeček Jan
93
ASK Slavia Praha
19.01
   
 
17 Myslivec František
93
USK Praha
13.38
   
 
  Adámek Michal
93
ASK Slavia Praha
0
   
 
  Šípek Richard
92
ASK Slavia Praha
0
   
 
  
3 x 300 m/Žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Černý, Král, Valenta
ASK Slavia Praha A
2:00.22
   
11
2 Zobač, Grygorskyy, Vošický
AC Kovošrot Praha
2:12.54
   
9
3 Novotný, Zápotocký, Hrudka
SK ZŠ Jeseniova Praha A
2:13.61
   
8
4 Dobiáš, Navrátil, Liška
SK Spartak Praha 4
2:13.90
   
7
5 Bartůněk, Sedlák, Čerbačeský
USK Praha
2:14.83
   
6
6 Pertlík, Lhotský, Doboš
ŠAK Novoborská Praha
2:17.03
   
5
  6
3 x 300 m/Žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dvořák, Zerza, Topolánek
SK ZŠ Jeseniova Praha B
2:17.13
   
4
2 Procházka, Sýkora, Šimeček
ASK Slavia Praha B
2:18.06
   
3
3 Smeták, Rubeš, Počta
SK ZŠ Jeseniova Praha C
2:22.74
   
2
4 Fiedler, Ondračka, Myslivec
USK Praha B
2:30.12
   
1
  10
Celkový bodový stav/Žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 SK ZŠ Jeseniova Praha
149.5
   
8
2 ASK Slavia Praha
110
   
7
3 USK Praha
97
   
6
4 TJ Dukla Praha
82
   
5
5 PSK Olymp Praha
50
   
4
6 SK Spartak Praha 4
41
   
3
7 ŠAK Novoborská Praha
24.5
   
2
8 AC Kovošrot Praha
20
   
1
  
 
www.atletika.cz