2.kolo MPD mladších žáků skupina C
Datum konání :  16.5.2007 
Místo konání :  Praha-Kotlářka 
Pořadatel :  SK Kotlářka Praha 
Výsledky zpracoval :  Michal Krejčí 
Oficiální orgán :  
ředitel závodu :  Kateřina Gondová 
hlavní rozhodčí :  Jitka Fialová 
Poznámka :  Měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE 
60 m/Ml. žáci/Běh 1, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
09.05
   
11.00
2 Chlumský Tomáš
94
AC Kovošrot Praha
09.24
   
9.00
3 Svoboda Petr
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
09.46
   
8.00
4 Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
09.91
   
4.00
5 Hanzal Vojtěch
95
SK Kotlářka Praha
09.97
   
3.00
  
60 m/Ml. žáci/Běh 2, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vaněk Jakub
96
ASK Slavia Praha
09.50
   
7.00
2 Macháček Stanislav
94
AC Kovošrot Praha
09.51
   
6.00
3 Nitsche Martin
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
09.72
   
5.00
4 Šach Martin
95
SK Kotlářka Praha
10.17
   
1.50
5 Freiberg Jakub
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
10.25
   
 
  
60 m/Ml. žáci/Běh 3, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jakerle Jakub
96
SK Kotlářka Praha
10.17
   
1.50
2 Dejčman Radek
95
AŠK Mazurská B
10.46
   
 
3 Blaha Oskar
98
SK Kotlářka Praha
10.51
   
 
4 Potůček Jakub
98
AŠK Mazurská B
11.36
   
 
5 Štros Oldřich
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.58
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 1, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
22.46
   
9.00
2 Hála Michal
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
23.74
   
6.00
3 Hladík Michal
94
SK Kotlářka Praha
25.44
   
1.00
4 Kašpar Adam
94
AC Kovošrot Praha
25.95
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 2, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
22.21
   
11.00
2 Pavelka Ondřej
94
AC Kovošrot Praha
23.11
   
7.00
3 Semanský Marek
94
SK Kotlářka Praha
24.62
   
4.00
4 Žitný Jakub
95
AŠK Mazurská B
26.56
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 3, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jaroš Gabriel
94
SK Kotlářka Praha
22.55
   
8.00
2 Novák Petr
95
AC Kovošrot Praha
24.30
   
5.00
3 Kaválek jakub
96
ASK Slavia Praha
28.82
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 4, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Miksa Jan
97
ASK Slavia Praha
24.79
   
3.00
2 Hofman Martin
97
ASK Slavia Praha
25.27
   
2.00
3 Křapa Viktor
96
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
27.72
   
 
4 Balihar Martin
97
AŠK Mazurská B
29.96
   
 
  
150 m/Ml. žáci/Běh 5, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
27.01
   
 
2 Melmuka Martin
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
27.03
   
 
3 Kolář Martin
98
AŠK Mazurská B
27.30
   
 
  
600 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Babiš Matěj
94
SK Kotlářka Praha
1:49.50
   
11.00
2 Sova Jeremy
94
SK Kotlářka Praha
1:52.33
   
9.00
3 Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
1:53.83
   
8.00
4 Jabůrek Lukáš
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
2:03.15
   
7.00
5 Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
2:03.60
   
6.00
6 Mulis Jan
97
AŠK Mazurská B
2:07.12
   
5.00
7 Hlaváč Jan
94
AC Kovošrot Praha
2:07.97
   
4.00
8 Nedvěd Petr
95
SK Kotlářka Praha
2:13.05
   
3.00
9 Železný Jan
95
AC Kovošrot Praha
2:13.13
   
2.00
10 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
2:18.66
   
1.00
11 Hladík Martin
95
SK Kotlářka Praha
2:22.48
   
 
12 Zelenka Jindřich
96
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
2:25.94
   
 
13 Hampel Hynek
99
AŠK Mazurská B
2:26.01
   
 
14 Stanovský Jakub
98
AŠK Mazurská B
2:31.55
   
 
15 Příhoda Matouš
98
AŠK Mazurská B
2:35.14
   
 
16 Eremiáš Daniel
00
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:39.37
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 1, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Klapka Petr
94
ASK Slavia Praha
12.15
   
9.00
2 Himmel Jakub
94
SK Kotlářka Praha
12.17
   
8.00
3 Pleskač Tomáš
95
AC Kovošrot Praha
12.93
   
3.50
4 Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.76
   
 
5 Kesian David
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
13.79
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 2, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sekyra Daniel
96
ASK Slavia Praha
12.44
   
7.00
2 Dynybyl Matěj
96
SK Kotlářka Praha
12.60
   
6.00
3 Štefec David
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
13.02
   
2.00
4 Háček David
97
AŠK Mazurská B
13.45
   
1.00
5 Tourek Filip
95
AC Kovošrot Praha
14.27
   
 
  
60 m překážek/Ml. žáci/Běh 3, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
11.51
   
11.00
2 Jetmar Marek
94
SK Kotlářka Praha
12.80
   
5.00
3 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
12.93
   
3.50
4 Sládek Jiří
95
ASK Slavia Praha
13.97
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A Babiš, Semanský, Jetmar, Himmel
SK Kotlářka Praha
36.75
   
11.00
2 Kesian, Křapa, Freiberg, Nitsche
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
41.13
   
7.00
  Vaněk, Jarolím, Šíp, Kuna
ASK Slavia Praha
DQ
   
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák, Pleskač, Macháček, Pavelka
AC Kovošrot Praha
37.78
   
9.00
2 B Jakerle, Blaha, Šach, Dynybyl
SK Kotlářka Praha
39.04
   
8.00
3 Žitný, Stanovský, Potůček, Musil
AŠK Mazurská B
43.00
   
6.00
  
3 x 300 m/Ml. žáci/Běh 1, wN/A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 A Papoušek, Kubeš, Jaroš
SK Kotlářka Praha
2:29.34
   
11.00
2 B Jiřík, Sova, Hanzal
SK Kotlářka Praha
2:36.35
   
9.00
3 Klapka, Miksa, Šmahel
ASK Slavia Praha
2:38.04
   
8.00
4 Hlaváč, Železný, Chlumský
AC Kovošrot Praha
2:44.31
   
7.00
5 Hála, Štefec, Svoboda
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
2:49.85
   
6.00
6 A Matyska, Soukup, Soukup
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:56.61
   
5.00
7 Háček, Dejčmar, Kolář
AŠK Mazurská B
3:06.45
   
4.00
8 B Eremíáš, Melmuka, Štros
Sokol Král.Vinohrady Praha
3:30.26
   
3.00
  
skok vysoký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nitsche Martin
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
1.31
   
11.00
2 Šach Martin
95
SK Kotlářka Praha
1.28
   
9.00
3 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
1.25
   
8.00
4 Macháček Stanislav
94
AC Kovošrot Praha
1.19
   
7.00
5 Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.19
   
6.00
6 Freiberg Jakub
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
1.13
   
5.00
  Svoboda Petr
94
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
1.13
   
4.00
8 Hanzal Vojtěch
95
SK Kotlářka Praha
1.13
   
3.00
9 Vaněk Jakub
96
ASK Slavia Praha
1.10
   
2.00
10 Jakerle Jakub
96
SK Kotlářka Praha
1.05
   
1.00
11 Dejčman Radek
95
AŠK Mazurská B
1.05
   
 
  Potůček Jakub
98
AŠK Mazurská B
0
   
 
  Blaha Oskar
98
SK Kotlářka Praha
0
   
 
  Štros Oldřich
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
0
   
 
  Chlumský Tomáš
94
AC Kovošrot Praha
0
   
 
  
skok daleký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Himmel Jakub
94
SK Kotlářka Praha
4.20
   
11.00
2 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
4.12
   
9.00
3 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
3.96
   
8.00
4 Pleskač Tomáš
95
AC Kovošrot Praha
3.95
   
7.00
5 Dynybyl Matěj
96
SK Kotlářka Praha
3.84
   
6.00
6 Jetmar Marek
94
SK Kotlářka Praha
3.83
   
5.00
7 Klapka Petr
94
ASK Slavia Praha
3.70
   
4.00
8 Sekyra Daniel
96
ASK Slavia Praha
3.68
   
3.00
9 Sládek Jiří
95
ASK Slavia Praha
3.56
   
2.00
10 Kesian David
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
3.35
   
1.00
11 Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.08
   
 
12 Tourek Filip
95
AC Kovošrot Praha
3.04
   
 
13 Štefec David
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
3.02
   
 
14 Háček David
97
AŠK Mazurská B
3.00
   
 
  
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jaroš Gabriel
94
SK Kotlářka Praha
08.05
   
11.00
2 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
07.62
   
9.00
3 Nožička Matouš
95
ASK Slavia Praha
07.24
   
8.00
4 Novák Petr
95
AC Kovošrot Praha
06.92
   
7.00
5 Hladík Michal
94
SK Kotlářka Praha
06.92
   
6.00
6 Žitný Jakub
95
AŠK Mazurská B
06.60
   
5.00
7 Pavelka Ondřej
94
AC Kovošrot Praha
06.53
   
4.00
8 Kašpar Adam
94
AC Kovošrot Praha
06.18
   
3.00
9 Semanský Marek
94
SK Kotlářka Praha
06.03
   
2.00
10 Hála Michal
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
05.71
   
1.00
11 Miksa Jan
97
ASK Slavia Praha
05.23
   
 
12 Kaválek jakub
96
ASK Slavia Praha
05.15
   
 
13 Hofman Martin
97
ASK Slavia Praha
05.06
   
 
14 Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
04.90
   
 
15 Křapa Viktor
96
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
04.69
   
 
16 Melmuka Martin
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
04.05
   
 
17 Kolář Martin
98
AŠK Mazurská B
03.89
   
 
18 Balihar Martin
97
AŠK Mazurská B
03.87
   
 
  
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jarolím Tomáš
96
ASK Slavia Praha
46.00
   
11.00
2 Babiš Matěj
94
SK Kotlářka Praha
45.21
   
9.00
3 Sova Jeremy
94
SK Kotlářka Praha
44.20
   
8.00
4 Zelenka Jindřich
96
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
36.71
   
7.00
5 Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
35.90
   
6.00
6 Nedvěd Petr
95
SK Kotlářka Praha
32.66
   
5.00
7 Stanovský Jakub
98
AŠK Mazurská B
32.26
   
4.00
8 Jabůrek Lukáš
95
AŠK Mazurská-Bohnice Praha
29.62
   
3.00
9 Příhoda Matouš
98
AŠK Mazurská B
27.50
   
2.00
10 Hlaváč Jan
94
AC Kovošrot Praha
25.63
   
1.00
11 Železný Jan
95
AC Kovošrot Praha
24.51
   
 
12 Eremiáš Daniel
00
Sokol Král.Vinohrady Praha
24.06
   
 
13 Mulis Jan
97
AŠK Mazurská B
23.86
   
 
14 Hampel Hynek
99
AŠK Mazurská B
19.96
   
 
15 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
17.06
   
 
MB Hladík Martin
95
SK Kotlářka Praha
25.16
   
 
  
 
www.atletika.cz