1.kolo soutěže MPD mladších žáků skupina C
Datum konání :  2.5.2007 
Místo konání :  Praha-Bohnice 
Pořadatel :  AŠK Mazurská-Bohnice Praha 
Výsledky zpracoval :  Věra Tunkrová 
Oficiální orgán :   
ředitel závodu :   
hlavní rozhodčí :   
Poznámka :  Jasno, vítr neměřen, časy měřeny ručně 
60 m/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
08.7
     
 
2 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
09.0
     
 
3= Jetmar Marek
95
SK Kotlářka Praha
09.3
     
 
3= Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
09.3
     
 
5 Myslík Daniel
95
SK Kotlářka Praha
09.5
     
 
6 Zelenka Jindřich
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
10.0
     
 
7 Háček David
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
10.2
     
 
8 Memulka Martin
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
10.5
     
 
9 Příhoda Matouš
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
11.0
     
 
10 Holubec Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
11.2
     
 
11 Kučera Kryštof
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.4
     
 
  Nitsche Martin
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
NP
     
 
  
150 m/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
21.5
     
 
2 Peterlin Davor
95
SK Kotlářka Praha
22.5
     
 
3 Sova Jeremy
94
SK Kotlářka Praha
22.6
     
 
4 Jabůrek Lukáš
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
23.9
     
 
5 Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
24.5
     
 
6 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
24.8
     
 
7 Stanovský Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
26.8
     
 
8 Zbořil Stanislav
95
SK Kotlářka Praha
27.0
     
 
9 Hampel Hynek
99
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
27.2
     
 
10 Novotný Ondřej
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
28.2
     
 
11 Puškin Nicolas
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
28.7
     
 
12 Farkaš Vojtěch
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
30.7
     
 
13 Eremiáš David
Sokol Král.Vinohrady Praha
31.1
     
 
  
600 m/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:03.9
     
 
2 Hála Michal
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
2:05.2
     
 
3 Klapka Petr
94
ASK Slavia Praha
2:05.9
     
 
4 Jakerle Jakub
96
SK Kotlářka Praha
2:07.5
     
 
5 Blaha Oskar
98
SK Kotlářka Praha
2:07.8
     
 
6 Semanský Marek
94
SK Kotlářka Praha
2:10.8
     
 
7 Soukal Matěj
94
SK Kotlářka Praha
2:14.6
     
 
8 Louda Daniel
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:15.8
     
 
9 Křapa Viktor
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
2:19.4
     
 
10 Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:21.3
     
 
11 Kolář Martin
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:21.6
     
 
12 Žitný Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:26.7
     
 
13 Balihar Martin
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2:35.8
     
 
  
60 m překážek/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
11.8
     
 
2 Molnár Daniel
96
SK Kotlářka Praha
12.1
     
 
3= Dejčmar Radek
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
13.5
     
 
3= Hanzal Vojtěch
95
SK Kotlářka Praha
13.5
     
 
5 Svoboda Petr
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
13.9
     
 
6 Kormout Štěpán
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
17.2
     
 
  Jenderka Matěj
Sokol Král.Vinohrady Praha
DQ
     
 
  Aubrecht Ivan
94
SK Kotlářka Praha
DQ
     
 
  Potůček Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
DQ
     
 
  Štros Oldřich
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
DQ
     
 
  Rerko Daniel
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
DQ
     
 
  Grabmüller Adam
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
NP
     
 
  
skok vysoký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubeš Jan
94
SK Kotlářka Praha
1.25
     
 
2 Papoušek Václav
94
SK Kotlářka Praha
1.25
     
 
3 Jetmar Marek
95
SK Kotlářka Praha
1.25
     
 
4 Šíp Jan
95
ASK Slavia Praha
1.25
     
 
5 Zelenka Jindřich
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
1.16
     
 
6 Háček David
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
1.05
     
 
7 Myslík Daniel
95
SK Kotlářka Praha
1.05
     
 
8 Holubec Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
1.00
     
 
  Příhoda Matouš
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
0
     
 
  Kučera Kryštof
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
0
     
 
  Memulka Martin
99
Sokol Král.Vinohrady Praha
0
     
 
  Nitsche Martin
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
NP
     
 
  Hibš Jan
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
NP
     
 
  
skok daleký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Aubrecht Ivan
94
SK Kotlářka Praha
4.67
     
 
2 Šmahel Michal
94
ASK Slavia Praha
3.99
     
 
3 Svoboda Petr
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
3.61
     
 
4 Molnár Daniel
96
SK Kotlářka Praha
3.58
     
 
5 Hanzal Vojtěch
95
SK Kotlářka Praha
3.28
     
 
6 Dejčmar Radek
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
3.24
     
 
7 Kormout Štěpán
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
3.14
     
 
8 Rerko Daniel
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2.73
     
 
9 Štros Oldřich
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
2.61
     
 
10 Potůček Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
2.53
     
 
11 Jenderka Matěj
Sokol Král.Vinohrady Praha
2.15
     
 
  Grabmüller Adam
94
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
NP
     
 
  
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kuna Michal
94
ASK Slavia Praha
09.14
     
 
2 Peterlin Davor
95
SK Kotlářka Praha
08.72
     
 
3 Sova Jeremy
94
SK Kotlářka Praha
06.76
     
 
4 Novotný Ondřej
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
06.50
     
 
5 Soukup Vít
95
Sokol Král.Vinohrady Praha
05.92
     
 
6 Farkaš Vojtěch
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
05.61
     
 
7 Jabůrek Lukáš
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
05.41
     
 
8 Stanovský Jakub
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
05.19
     
 
9 Zbořil Stanislav
95
SK Kotlářka Praha
04.60
     
 
10 Jiřík Filip
95
SK Kotlářka Praha
04.60
     
 
11 Hampel Hynek
99
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
04.56
     
 
12 Puškin Nicolas
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
04.27
     
 
13 Eremiáš David
Sokol Král.Vinohrady Praha
03.90
     
 
  
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Matyska Jakub
94
Sokol Král.Vinohrady Praha
46.74
     
 
2 Hála Michal
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
45.02
     
 
3 Semanský Marek
94
SK Kotlářka Praha
44.39
     
 
4 Soukup Jiří
98
Sokol Král.Vinohrady Praha
38.95
     
 
5 Žitný Jakub
95
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
35.84
     
 
6 Jakerle Jakub
96
SK Kotlářka Praha
34.20
     
 
7 Soukal Matěj
94
SK Kotlářka Praha
34.08
     
 
8 Blaha Oskar
98
SK Kotlářka Praha
32.31
     
 
9 Klapka Petr
94
ASK Slavia Praha
32.03
     
 
10 Křapa Viktor
96
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
21.58
     
 
11 Kolář Martin
98
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
21.00
     
 
12 Balihar Martin
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
18.37
     
 
13 Louda Daniel
97
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
18.19
     
 
  
4 x 60 m/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Klapka, Kuna, Šíp, Šmahel
ASK Slavia Praha
35.0
     
 
2 Jetmar, Molnár, Peterlin, Sova
SK Kotlářka Praha
36.2
     
 
3 Semanský, Soukal, Jiřík, Myslík
SK Kotlářka Praha
38.6
     
 
4 Jabůrek, Zelenka, Křapa, Hála
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
38.8
     
 
5 Háček, Holubec, Dejčmar, Hampel
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
42.1
     
 
6 Potůček, Louda, Kolář, Stanovský
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
44.1
     
 
7 Memulka, Štros, Jenderka, Kučera
Sokol Král.Vinohrady Praha
48.2
     
 
  
3 x 300 m/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Papoušek, Aubrecht, Kubeš
SK Kotlářka Praha
2:27.1
     
 
2 Jakerle, Blaha, Zbořil
SK Kotlářka Praha
2:55.3
     
 
3 Soukup, Soukup, Matyska
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:57.5
     
 
  Kormout, Příhoda, Novotný
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""B"""
DQ
     
 
 
ASK Slavia Praha
NP
     
 
 
"AŠK Mazurská-Bohnice Praha ""A"""
NP
     
 
  
 
www.atletika.cz