Přebor Prahy v přespolním běhu






Datum konání: 18. 11. 2017



Místo konání: Praha – Stromovka



Pořadatel: PSK Olymp Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










mladší žáci 2004-2005 1 410 m 12,00






Pořadí Příjmení Jméno Ročník narození Oddíl, klub, město Čas
1 Vinduška Pavel 2004 Atletika Stará Boleslav 05:12
2 Sulejmani Denis 2004 Univerzitní sportovní klub Praha 05:13
3 Hrdlička Matěj 2004 SK Jeseniova 05:16
4 Svoboda Lukáš 2005 TJ Maratonstav Úpice 05:16
5 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis Praha z.s. 05:17
6 Musil Josef 2004 ASK Slavia Praha 05:23
7 Krejčíř Jakub 2004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05:27
8 Hušek Jan 2004 Sokol Kněžmost 05:34
9 Dolejš Marek 2004 Atletika Jižní Město z.s. 05:35
10 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město z.s. 05:46
11 Hejsler Jan 2004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05:48
12 Loucký Jakub 2004 Univerzitní sportovní klub Praha 05:51
13 Bělohlávek Josef 2005 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05:53
14 Svoboda Benjamin 2005 TJ Dukla Praha 05:56
15 Mogg Matyáš 2004 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05:57
16 Kubák Jindřich 2004 ASK Slavia Praha 05:58
17 Hošek Štefan 2004 Univerzitní sportovní klub Praha 05:59
18 Hořejší Ondřej 2005 ski-team.cz 06:00
19 Jánský Dan 2004 Univerzitní sportovní klub Praha 06:01
20 Radzo Matěj 2005 TJ Dukla Praha 06:03
21 Švarc Kryštof 2005 TJ Dukla Praha 06:04
22 Hrádocký Richard 2004 TJ Dukla Praha 06:05
23 Grulich Samuel 2004 SK Aktis Praha z.s. 06:06
24 Matějka Filip 2004 Univerzitní sportovní klub Praha 06:06
25 Řehák Jakub 2004 SK Kotlářka Praha 06:07
26 Beneš Jan 2005 Univerzitní sportovní klub Praha 06:08
27 Hollmann Jakub 2005 Univerzitní sportovní klub Praha 06:11
28 Šimek Maxim 2004 ŠSK Chodovická 06:13
29 Ťulák Dalibor 2005 ATLETIK RUDNÁ 06:19
30 Greger Jakub 2005 TJ Dukla Praha 06:22
31 Tran Thai Bao 2004 SK Jeseniova 06:24
32 Škarda Jan 2005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:25
33 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 1890 06:25
34 Vačkář Petr 2004 SC Radotín Praha 06:29
35 Hartman Šimon 2005 TJ Dukla Praha 06:31
36 Vlasák Vojtěch 2004 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06:34
37 Vinš Kirill 2004 ASK Slavia Praha 06:35
38 Reichold Filip 2004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:35
39 Vaccino Alessandro 2005 Univerzitní sportovní klub Praha 06:37
40 Kara Andrej 2005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:42
41 Kudrnovský Martin 2004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:42
42 Vlasák Václav 2004 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06:43
43 Martínek Petr 2005 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06:46
44 Kuťák Tomáš 2004 TJ Maratonstav Úpice 06:47
45 Matějka Albert 2004 SK Jeseniova 06:48
46 Nádoba Otakar 2004 SK Aritma Praha 06:54
47 Slovák Jakub 2005 ŠAK Novoborská Praha 06:57
48 Feix Adam 2005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:59
49 Jíra Šimon 2004 ASK Slavia Praha 06:59
50 Zvánovec Filip 2004 SK Aktis Praha z.s. 07:09
51 Rys Jáchym 2005 AC Praha 1890 07:11
52 Melč Jan 2005 AC Praha 1890 07:14
53 Štroner Štěpán 2004 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07:19
54 Culliver Daniel 2004 SC Radotín 07:20
55 Vrla Adam 2005 AC Praha 1890 07:28
56 Kasan Filip 2004 ASK Slavia Praha 07:30
57 Pechar Filip 2005 ASK Slavia Praha 08:55