84. Velká kunratická








Datum konání: 12. 11. 2017





Místo konání: Praha – Kunratice





Pořadatel: Spartak Praha 4





Výsledky zpracoval:






Ředitel závodu:






Hlavní rozhodčí:






Technický delegát:






Poznámka:














Výsledky — Žáci starší














Pořadí Start. č. Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 4076 Honsa Antonín 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Žáci starší 3:48.0 7:40.8
2. 4082 Šimša Martin 2003 SK Praga Žáci starší 3:57.7 7:40.9
3. 4115 Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha Žáci starší 3:55.8 7:42.5
4. 4083 Stodola Prokop 2002 KSBM Praha Žáci starší 3:50.5 7:43.9
5. 4034 Pergler Jan 2003 ŠAK Přeštice Žáci starší 3:43.2 7:44.0
6. 4073 Švarc Antonín 2002 OOB Kotlářka Praha Žáci starší 3:55.0 7:56.4
7. 4101 Bohumský Tomáš 2002 Diakonie - Běžím proti násilí! Žáci starší 4:01.6 8:02.9
8. 4084 Culliver Robert 2002 SC Radotín Žáci starší 4:02.6 8:14.7
9. 4113 Kos Vojtěch 2002 LBS Sport Tým Žáci starší 4:03.2 8:22.2
10. 4069 Bolehovský Michal 2002 PSK Olymp Praha Žáci starší 4:11.9 8:24.8
11. 4016 Starý Adam 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:23.9 8:33.3
12. 4058 Novák Matěj 2002 BA Nymburk Žáci starší 4:15.6 8:33.5
13. 4008 Matys Martin 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:15.9 8:38.3
14. 4077 Chaloupka Viktor 2003 EXIT TEAM Žáci starší 4:25.7 8:41.0
15. 4067 Šnajdr Adam 2003 VK Smíchov Žáci starší 4:12.9 8:42.8
16. 4039 Rychnovský Matyáš 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 4:31.8 8:45.9
17. 4068 Holubec Jakub 2002 KSBM Praha Žáci starší 4:13.5 8:48.6
18. 4054 Egyházi David 2002
Žáci starší 4:14.8 8:50.7
19. 4047 Mikeš Matěj 2003 Judo Sokol Vršovice Žáci starší 4:17.5 8:55.9
20. 4085 Kuzma Tomáš 2003
Žáci starší 4:28.3 8:57.5
21. 4011 Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:23.7 9:00.2
22. 4097 Novák Matěj 2003 VK Smíchov Žáci starší 4:22.9 9:01.3
23. 4052 Svěchota Matyáš 2003 TJ Dukla Praha Žáci starší 4:20.9 9:03.2
24. 4029 Seifert William 2003 Vodní Stavby Žáci starší 4:28.5 9:03.7
25. 4074 Gribbin Daniel Sebastian 2003 SK4DVORY Č.Budějovice Žáci starší 4:21.2 9:05.0
26. 4090 Bena Ondrej 2003 USK Praha Žáci starší 4:28.7 9:08.2
27. 4089 Fiala Martin 2003 TJ Sokol Jaroměř Žáci starší 4:27.0 9:15.5
28. 4050 Rejnek Lukáš 2002
Žáci starší 4:32.6 9:17.3
29. 4100 Karabec Adam 2003 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:22.5 9:18.3
30. 4095 Hušek Radek 2003 Atletika Neratovice Žáci starší 4:35.8 9:19.6
31. 4106 John Jakub 2002 AŠK Mazurská Žáci starší 4:41.1 9:22.6
32. 4048 Tajbl Mikuláš 2003 TJ Sokol Praha Vršovice - Judo Žáci starší 4:41.7 9:24.5
33. 4038 Nedvěd Tim 2003 Kunratice Žáci starší 4:44.2 9:27.1
34. 4079 Sáska Jan 2002 Fischer Ski klub Šumava Žáci starší 4:29.6 9:30.5
35. 4112 Pavelec Štěpán 2003
Žáci starší 4:36.6 9:34.1
36. 4114 Gregor Patrik 2002 ŠSK Chodovická Žáci starší 4:49.9 9:35.7
37. 4093 Gubien Matěj 2002 FBŠ Bohemians Žáci starší 4:56.7 9:41.0
38. 4103 Lenghart Ondřej 2003 SC Radotín Žáci starší 4:48.9 9:48.0
39. 4104 Maléř Martin 2003 ASK Slavia Praha Žáci starší 4:50.1 9:54.5
40. 4062 Dobiáš Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova Žáci starší 4:42.1 9:57.1
41. 4021 Matoušek Jiří 2003 SC Radotín Žáci starší 4:47.7 10:12.9
42. 4078 Plášil Jan 2002 TJ.Sokol Senohraby Žáci starší 5:07.3 10:20.0
43. 4049 Veselý Matyáš 2002
Žáci starší 5:01.4 10:25.4
44. 4099 Šlouf Hynek 2002 Atletika Hostivař z.s. Žáci starší 5:05.1 10:33.0
45. 4041 Svoboda Vojtěch 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:07.9 10:34.8
46. 4042 Princ Adam 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:09.0 10:35.7
47. 4107 Kolek Jan 2003 AŠK Mazurská Žáci starší 5:01.6 10:47.5
48. 4044 Mondschein Jaromír 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:29.8 10:48.9
49. 4046 Lambl Hynek 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:29.0 10:54.6
50. 4014 Fröhlich Vít 2003 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:12.6 11:00.3
51. 4018 Vrána Vítek 2003 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:26.3 11:01.5
52. 4065 Zoula Filip 2002 VK Smíchov Žáci starší 5:24.5 11:04.5
53. 4040 Krejčí Richard 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:26.9 11:05.1
54. 4017 Nguyen Martin 2003 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:24.7 11:08.5
54. 4045 Švec Ladislav 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:38.7 11:08.5
56. 4043 Ambler Artur 2003 VK Bohemians Praha Žáci starší 5:42.0 11:18.2
57. 4108 Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská Žáci starší 5:06.7 11:20.1
58. 4081 Hrebík Jan 2002 OPENGATE Babice Žáci starší 5:17.0 11:23.0
59. 4015 Helcl Matyáš 2003 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:39.7 11:29.6
60. 4086 Matek Ondřej 2002 SC Radotín Žáci starší 5:30.8 11:36.0
61. 4036 Golda Jakub 2002
Žáci starší 6:03.4 12:38.1
62. 4072 Albrecht Adam 2002 OK Kamenice Žáci starší 6:32.6 13:38.9
63. 4098 Pokoj Ondřej 2002 VK Smíchov Žáci starší 7:04.9 14:38.3








Výsledky — Žáci mladší














Pořadí Start. č. Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Čas
1. 5049 Petrilák Matouš 2004 OK Dobříš Žáci mladší 2:53.5
2. 5020 Kubala Mikuláš 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 2:56.4
3. 5019 Swlesmami Denis 2004 USK Praha Žáci mladší 2:56.7
3. 5213 Vinduška Pavel 2004 Atletika Stará Boleslav Žáci mladší 2:56.7
5. 5214 Pergler Michal 2005 ŠAK Přeštice Žáci mladší 3:00.5
6. 5068 Hejna Igor 2004 USK Praha Žáci mladší 3:04.0
7. 5168 Moulík Jakub 2004
Žáci mladší 3:05.9
8. 5215 Kubeš Jan 2004 RunPORG Žáci mladší 3:06.1
9. 5116 Pavlas Ondřej 2004
Žáci mladší 3:06.4
10. 5228 Kroužel Tomáš 2005 SKP Nymburk Žáci mladší 3:08.3
11. 5108 Průša Dominik 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:08.4
12. 5115 Kulhánek Ondřej 2004
Žáci mladší 3:10.4
13. 5012 Gajda Martin 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:10.8
13. 5069 Hejna Viktor 2004 USK Praha Žáci mladší 3:10.8
15. 5117 Košina Tobiáš 2005
Žáci mladší 3:11.2
16. 5217 Česnek Richard 2004 Atletika Stará Boleslav Žáci mladší 3:11.3
17. 5243 Dlabáč Václav 2005 SK Jeseniova Žáci mladší 3:11.9
18. 5158 Procházka Jindřich 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:12.2
19. 5125 Hořejší Ondřej 2005 ski-team.cz Žáci mladší 3:14.0
20. 5157 Duda Adam 2004
Žáci mladší 3:14.8
21. 5162 Dolejš Marek 2004 Atletika Jižní Město Žáci mladší 3:15.0
22. 5129 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město Žáci mladší 3:15.2
23. 5185 Vítek Václav 2004
Žáci mladší 3:15.7
23. 5009 Dissou Anikwale Adam 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:15.7
25. 5225 Ložek Samuel 2004 ČVK Praha Žáci mladší 3:17.6
26. 5008 Češka Jiří Pavel 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:18.0
27. 5018 Král Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:18.9
28. 5153 Kvapil Lukáš 2004 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší 3:19.2
29. 5088 Herynek Jan 2004 OK Dobříš Žáci mladší 3:19.4
30. 5058 Beneš Jan 2005 USK Praha Žáci mladší 3:20.0
31. 5046 Říha Daniel 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:20.8
32. 5212 Koblovský Jakub 2005 AK Moravská Třebová Žáci mladší 3:21.2
33. 5137 Dlouhý Aleš 2005 SK Praga Žáci mladší 3:21.9
34. 5229 Bašta Martin 2004 FC Tempo PRAHA Žáci mladší 3:22.1
35. 5120 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha Žáci mladší 3:22.5
36. 5151 Potoček Vojtěch 2004 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší 3:23.3
37. 5015 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:23.4
38. 5166 Vencel Jakub 2004
Žáci mladší 3:23.8
39. 5167 Hurdálek Jan 2006 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:25.0
40. 5195 Mlejnek Daniel 2004 Sokol Cholupice Žáci mladší 3:25.1
41. 5067 Vítek Matěj 2005 OK Jihlava Žáci mladší 3:26.0
41. 5178 Bělohlávek Josef 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší 3:26.0
43. 5112 Fridrich Martin 2005 SK ČAFC Žáci mladší 3:26.3
44. 5196 Čermák Matěj 2004 LBS Multisport Žáci mladší 3:26.6
45. 5099 Klimeš Ondřej 2005 SK Dansport Žáci mladší 3:27.9
46. 5071 Simbartl Eduard 2006 Bikeclinic junior team Žáci mladší 3:28.2
47. 5113 Kulhánek Jáchym 2006
Žáci mladší 3:28.9
48. 5021 Kužel Martin 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:29.2
49. 5197 Sládek Prokop 2006
Žáci mladší 3:29.6
50. 5026 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:30.4
51. 5073 Hollmann Jakub 2005
Žáci mladší 3:31.0
52. 5170 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:31.1
53. 5105 Koukal Adam 2006 SC Radotín Žáci mladší 3:31.3
54. 5036 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:31.6
55. 5098 Vinkler Jakub 2006 TJ Tempo Praha Žáci mladší 3:31.7
55. 5189 Novotný František 2006 VK Blesk Žáci mladší 3:31.7
57. 5061 Lis Jan 2005 LAP Liga Atletů Pelhřimov Žáci mladší 3:31.9
58. 5038 Štětka Filip 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:32.7
59. 5224 Havlísek Antonín 2006 SOKOL VRŠOVICE Žáci mladší 3:33.3
59. 5223 Hampl David 2006 Slovan Kunratice Žáci mladší 3:33.3
61. 5076 Jiras Jan 2005 OK Dobříš Žáci mladší 3:33.7
62. 5234 Voller Ondřej 2004
Žáci mladší 3:34.1
63. 5025 Michal Kryštof 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:34.4
64. 5239 Vido Tomáš 2006 VkliduVpohode Žáci mladší 3:34.5
65. 5211 Svoboda Lukáš 2004 Atletika Chuchle Žáci mladší 3:34.7
66. 5023 Lukeš Matyáš 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:34.8
67. 5154 Postupa Filip 2005 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší 3:35.0
68. 5193 Vosátka Matěj 2004 FBC Start 98 Kunratice Žáci mladší 3:35.3
69. 5024 Mašek Ondřej 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:35.6
70. 5057 Siblík David 2004 Siblíci Úvaly Žáci mladší 3:35.8
71. 5207 Sobotka Vojtěch 2005 Eagles Praha Žáci mladší 3:36.1
71. 5173 Schmidt Štěpán 2006 SŠK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:36.1
73. 5232 Zajíc Jakub 2005 SK Radim Žáci mladší 3:36.2
74. 5083 Smejkal Tobiáš 2004
Žáci mladší 3:36.4
75. 5127 Jelen Tomáš 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:36.7
76. 5096 Krbec Lukáš 2006 Triatlet Karlovy Vary Žáci mladší 3:36.8
77. 5149 Rosen Vojtěch 2006 FBK Kobylisy Žáci mladší 3:36.9
78. 5095 Vačkář Petr 2004 SC Radotín Žáci mladší 3:37.6
79. 5161 Reichold Filip 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:38.6
80. 5082 Hegar Petr 2006 SC Radotín Žáci mladší 3:39.2
81. 5237 Škarda Jan 2005 SŠK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:39.6
82. 5011 Fifka Petr 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:39.9
83. 5070 Pavinger Jakub 2006 SK Jeseniova Žáci mladší 3:40.1
83. 5119 Zajíček Miroslav 2006 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:40.1
85. 5030 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:40.3
86. 5218 Vožický Šimon 2006 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:40.7
87. 5074 Koča Filip 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:40.9
88. 5141 Burian Jáchym 2006 ŚSK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:41.0
89. 5174 Ort Lukáš 2005 PSK Olymp Praha Žáci mladší 3:41.6
90. 5006 Červený Denis 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:41.7
91. 5226 Bart Martin 2004 ČVK Praha Žáci mladší 3:42.1
91. 5031 Němeček Tomáš 2005 SK SW Kunratice Žáci mladší 3:42.1
93. 5002 Bednář Tomáš 2006 ski club Žáci mladší 3:42.2
94. 5177 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší 3:42.4
95. 5194 Vosátka Vojtěch 2006 FBC Start 98 Kunratice Žáci mladší 3:42.6
96. 5042 Zuzánek Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:42.7
96. 5040 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:42.7
98. 5013 Stařecký Artuš 2004 Pražští Zvoníci Žáci mladší 3:42.8
99. 5050 Feigl Martin 2006 SK Luštěnice 2012 Žáci mladší 3:43.3
100. 5094 Konečný Filip 2005 SC Radotín Žáci mladší 3:43.5
101. 5244 Kus Štěpán 2006 TJ Sokol Říčany Žáci mladší 3:43.6
101. 5004 Střelba Antonín 2006 SK Praga Žáci mladší 3:43.6
103. 5182 Muzikář Václav 2004 Gymnázium Jana Nerudy Žáci mladší 3:44.1
104. 5126 Lišťanský Adam 2006 ski-team.cz Žáci mladší 3:44.3
105. 5054 Frýdl Jan 2006 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:44.4
105. 5152 Nouza Michal 2005 SOS Jidřichův Hradec Žáci mladší 3:44.4
107. 5130 Andrš Vojtěch 2005 SK Kesl Ryu Shotokan Žáci mladší 3:44.6
108. 5175 KOVANDA JAKUB 2006
Žáci mladší 3:46.3
109. 5078 Kavka Frantisek 2006 ZS Klicek Žáci mladší 3:47.0
110. 5003 Brázdil Roman 2005 Buči Žáci mladší 3:47.7
111. 5016 Koller David 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:48.5
112. 5055 Podrábský Jan 2005 TJ Sokol Velké Meziříčí Žáci mladší 3:48.9
112. 5059 Bílý Adam 2006 BMX Řepy Žáci mladší 3:48.9
114. 5181 Surjomartono Filip 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší 3:49.1
115. 5103 Skripnik Nikola 2006 Fenri - klub sportů v přírodě Žáci mladší 3:50.1
115. 5186 Hovorka Tomáš Alexander 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší 3:50.1
117. 5241 Voller Ondřej 2004
Žáci mladší 3:50.6
118. 5163 Frank Daniel 2006
Žáci mladší 3:51.1
119. 5097 Mrštný Filip 2006 SC Radotín Žáci mladší 3:51.6
120. 5104 Klepetko Adam 2006 Fenri - klub sportů v přírodě Žáci mladší 3:52.0
121. 5156 Pohanka Michal 2005
Žáci mladší 3:52.6
122. 5028 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:53.5
122. 5041 Vyleta Albert 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:53.5
124. 5143 Kmiť Adam Pavol 2005 Loko Beroun - Atletika Žáci mladší 3:53.7
125. 5032 Schejbal Adam 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:53.9
126. 5221 Navrátil Patrik 2004
Žáci mladší 3:54.4
127. 5085 Blažek Martin 2006
Žáci mladší 3:54.8
127. 5060 Linha Marek 2006
Žáci mladší 3:54.8
129. 5139 Kadleček Tomáš 2005 Slavia Praha Žáci mladší 3:55.0
130. 5159 Gubien Marek 2004 ČVK Praha Žáci mladší 3:55.2
131. 5132 Šalom Vojtěch 2004 ski-team.cz Žáci mladší 3:55.3
132. 5183 Štroner Štěpán 2004 AŠK Mazurská Žáci mladší 3:55.4
133. 5065 Szabó Ruben 2006 PSK Olymp Praha Žáci mladší 3:55.6
134. 5101 Cuřín Mikuláš 2006 SC Radotín Žáci mladší 3:56.3
134. 5079 Poč Frantisek 2006
Žáci mladší 3:56.3
136. 5179 Kouřímský Tobiáš 2006 AŠK Mazurská Žáci mladší 3:56.4
137. 5064 Munzar Matej 2006 Vrchlabí Žáci mladší 3:57.0
138. 5124 Pícl Daniel 2004 TJ Sokol Spořilov Žáci mladší 3:57.6
139. 5039 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:57.7
140. 5192 Popelka Štěpán 2005
Žáci mladší 3:57.8
141. 5110 Řezníček Josef 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší 3:57.9
142. 5102 Maňour Vojtěch 2005 USK Praha Orientační běh Žáci mladší 3:58.1
143. 5222 Zarah Šimon 2004
Žáci mladší 3:58.2
144. 5121 Culliver Daniel 2004
Žáci mladší 3:58.8
145. 5240 Vido Ondřej 2005 VkliduVpohode Žáci mladší 3:59.0
146. 5001 Polívka Čeněk 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 3:59.2
147. 5144 Šedivý Lucián 2005 Praha Žáci mladší 4:00.0
148. 5231 Kučera Ondřej 2004 Praha 8 Žáci mladší 4:00.1
149. 5093 Netolický Filip 2006 SC Radotín Žáci mladší 4:00.3
150. 5238 Hanzel Dan 2004 ČVK Praha Žáci mladší 4:00.8
151. 5033 Starý Filip 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:00.9
152. 5145 KRÁL MATĚJ 2006
Žáci mladší 4:01.1
153. 5180 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská Žáci mladší 4:01.8
154. 5090 Čáp Jan 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší 4:01.9
154. 5063 Baldrian Tomáš 2004 USK Praha Žáci mladší 4:01.9
156. 5171 Hamerník Matyáš 2006 SK Aktis Praha Žáci mladší 4:02.0
157. 5017 Koverdynský Jan 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:03.5
157. 5043 Žák Jakub 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:03.5
159. 5084 Kučera Josef 2005
Žáci mladší 4:03.8
160. 5022 Matoušek Jiří 2005 Hloubětín Žáci mladší 4:04.0
160. 5230 Horčík Tomáš 2005 ZŠ Meteo Žáci mladší 4:04.0
162. 5106 Jordanidis Jan 2005 SC Radotín Žáci mladší 4:04.4
163. 5051 Dlouhý Jan 2006 Olympia Kladno Žáci mladší 4:04.6
164. 5220 Kraus Jakub 2006
Žáci mladší 4:04.7
164. 5210 Bird Joachym 2005 VŠ Technika Praha Žáci mladší 4:04.7
166. 5155 Feix Adam 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší 4:04.9
167. 5029 Ptáček Ondřej 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:05.1
168. 5089 Havlíček Martin 2006 OK Dobříš Žáci mladší 4:05.5
169. 5044 Pogorelský Miroslav 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:05.6
170. 5081 Vávra Kajetán 2006
Žáci mladší 4:05.9
171. 5047 Hloušek Kristián 2004 Sokol Kbely Žáci mladší 4:07.1
172. 5140 Buriánek Tomáš 2006 ASK Slavia Praha Žáci mladší 4:08.5
172. 5191 Moulík Adam 2006 VK Blesk Žáci mladší 4:08.5
174. 5219 Janoušek Vojtěch 2004
Žáci mladší 4:09.7
175. 5037 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:09.8
176. 5027 Pajskr Jan 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:09.9
177. 5077 Cádra Vojtěch 2005 SC Radotín Žáci mladší 4:10.2
177. 5107 Jordanidis Tomáš 2005 SC Radotín Žáci mladší 4:10.2
179. 5122 Kovář Matěj 2006 Sokol Říčany a Radošovice Žáci mladší 4:11.0
180. 5233 Viznér Antonín 2006
Žáci mladší 4:11.3
181. 5014 Holý Jan 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:12.6
182. 5035 Stejskal Matyáš 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:12.7
183. 5091 Svěcený Robin 2006 Start98 Žáci mladší 4:12.9
184. 5007 Kovář Filip 2005 Rytíři Kladno Žáci mladší 4:13.0
184. 5123 Laštovka Jakub 2005 FbŠ Bohemians Žáci mladší 4:13.0
186. 5048 Hloušek Štěpán 2006 Sokol Kbely Žáci mladší 4:13.1
187. 5190 Kalaš Ondřej 2006 VK Blesk Žáci mladší 4:13.4
188. 5134 Beneš Štěpán 2006 SK Jeseniova Žáci mladší 4:14.7
188. 5184 Hlaváč Jan 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší 4:14.7
190. 5198 Harbal Julian 2004 ČVK Praha Žáci mladší 4:15.0
191. 5128 Měchura Matěj 2006
Žáci mladší 4:15.8
192. 5146 Chyba František 2005 SC Radotín Žáci mladší 4:16.5
193. 5053 Francl Pavel 2006 Petrovice Žáci mladší 4:16.7
194. 5208 Nekvasil Filip 2006
Žáci mladší 4:18.0
195. 5005 Čabrádek Adam 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:18.4
196. 5109 Svoboda Josef 2006 SC Radotín Žáci mladší 4:18.5
197. 5148 Perkner Vít 2006 SK ZVOLE Žáci mladší 4:19.8
198. 5034 Steiner Oliver 2006 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:23.2
199. 5087 Hruška Marek 2006 OK Dobříš Žáci mladší 4:23.3
200. 5227 Vaněk Tomáš 2005 UNION CERMOVIUCE Žáci mladší 4:24.8
201. 5072 Hamarčák Kryštof 2006 Praha 10 Žáci mladší 4:26.0
202. 5118 Šimek Viktor 2006 Velké Přílepy Žáci mladší 4:27.1
203. 5204 Novotný Marek 2006 ČVK Praha Žáci mladší 4:28.0
204. 5160 Blín Jaromír 2004 SK Slovan Kunratice Žáci mladší 4:28.3
205. 5201 Skácel Jan 2004 ČVK Praha Žáci mladší 4:28.8
206. 5136 Krenželok Filip 2005 Atletika Chuchle Žáci mladší 4:29.8
207. 5010 Endršt Vítězslav 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší 4:29.9
208. 5138 Čermák Ondřej 2006 SOKOL PRAHA STAREÉ MĚSTO Žáci mladší 4:32.0
209. 5052 Dlouhý Jiří 2006 Olympia Kladno Žáci mladší 4:32.6
210. 5206 Volf Martin 2006
Žáci mladší 4:34.5
211. 5236 Viznér František 2004
Žáci mladší 4:35.1
211. 5235 Vojta Tom 2006
Žáci mladší 4:35.1
213. 5209 Štěpánek Petr 2006 TJ Chodov Žáci mladší 4:36.6
213. 5203 Burinský Timotey 2006 ČVK Praha Žáci mladší 4:36.6
215. 5200 Frunc Matyáš 2005 ČVK Praha Žáci mladší 4:37.3
216. 5242 Procházka Vojtěch 2005
Žáci mladší 4:38.5
217. 5202 Kašpar Václav 2005
Žáci mladší 4:41.7
218. 5114 Bokoč Karel 2006 KVS Žáci mladší 4:43.0
219. 5086 Smrčka Dominik 2006 SK Slavia Praha Žáci mladší 4:48.1
220. 5075 Michalčík Šimon 2006
Žáci mladší 4:50.0
221. 5199 Jelínek Josef 2004 ČVK Praha Žáci mladší 4:54.8
222. 5131 Sochor Jan 2006 ZŠ Kunratice Žáci mladší 4:58.6
223. 5205 Veselý Filip 2005 TJ Astra Praha Žáci mladší 5:01.7
224. 5135 Kadlec Adam 2006 Kladno Žáci mladší 5:01.8
225. 5111 Bánovský Jan 2004 Vinoř Žáci mladší 7:27.7








Výsledky — Žákyně mladší














Pořadí Start. č. Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Čas
1. 5608 Placatková Tereza 2004 SK Sporting Příbram Žákyně mladší 2:49.3
2. 5678 Šimůnková Aneta 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 2:58.6
3. 5618 Peřinová Anna 2005
Žákyně mladší 3:00.0
4. 5677 Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:03.8
5. 5614 Nováčková Johanka 2004
Žákyně mladší 3:08.3
6. 5615 Teplá Magdaléna 2005
Žákyně mladší 3:11.7
7. 5602 Millerová Natálie 2004 SC Radotín Žákyně mladší 3:12.5
8. 5686 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:12.9
9. 5642 Jonáková Lucie 2004 TJ Sokol Říčany a Radošovice Žákyně mladší 3:14.4
10. 5657 Štrosová Aneta 2004 USK Praha Žákyně mladší 3:15.3
11. 5619 Študlarová Zuzana 2005
Žákyně mladší 3:16.4
12. 5661 Chaloupková Stella 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší 3:18.1
13. 5554 Krubová Natálie 2004 Branovský statek Žákyně mladší 3:18.6
14. 5571 Machovcová Julie 2005 Mámintým Žákyně mladší 3:20.4
14. 5617 Peřinová Zuzana 2005
Žákyně mladší 3:20.4
16. 5563 Kotlíková Adéla 2005 CK Loko Rakovník Žákyně mladší 3:21.4
16. 5703 Seidlová Eliška 2004 ČSKV Vysoké nad Jizerou Žákyně mladší 3:21.4
18. 5669 Fliegelová Kristýna 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:21.7
19. 5512 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:24.2
19. 5671 Voborníková Marie 2005 TJ Sokol Jaroměř Žákyně mladší 3:24.2
21. 5665 Kučerová Karolína 2006 Atletika Benešov Žákyně mladší 3:24.7
22. 5508 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:26.8
23. 5651 Jakubská Beáta 2004 TJ Sokol Jaroměř Žákyně mladší 3:27.5
24. 5639 Jarošová Karolína 2006
Žákyně mladší 3:29.4
25. 5645 Stodolová Johana 2005 KSBM Praha Žákyně mladší 3:31.3
26. 5700 Radová Daniela 2005 Atletika Benešov Žákyně mladší 3:32.4
27. 5710 Pacáková Simona 2004 Slavia Praha Žákyně mladší 3:32.6
28. 5504 Gucfová Sofie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:33.5
29. 5559 Kohoutová Klára 2004 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:33.8
30. 5561 Sobotová Alžběta 2005 Fox-klub Praha Žákyně mladší 3:33.9
31. 5616 Hřebíčková Anna 2005 PSK Olymp Praha Žákyně mladší 3:34.1
32. 5658 Štraitová Jolana 2004 OOB USK Praha Žákyně mladší 3:34.7
32. 5668 Vatěrová Eliška 2005 Slavia Praha Žákyně mladší 3:34.7
34. 5693 Drábová Eliška 2005 SŠK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:34.9
35. 5675 Vrbová Veronika 2005 TJ Sokol Říčany Žákyně mladší 3:36.0
36. 5641 Skálová Anna 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší 3:36.5
37. 5722 Štaflová Viktorie 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:36.7
38. 5515 Baldová Lucie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:37.5
38. 5656 Košařová Karolína 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:37.5
40. 5605 Lacková Karolína 2006 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Žákyně mladší 3:38.4
41. 5507 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:38.9
42. 5637 Rendlová Michaela 2004
Žákyně mladší 3:40.2
43. 5558 Caldrová Eva 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:40.6
43. 5643 Šimšová Pavla 2005 Atletika Jižní Město Žákyně mladší 3:40.6
45. 5742 Chmátalová Adéla 2004 LBS Multisport Žákyně mladší 3:40.9
46. 5687 Novotná Karolína 2004 VK Blesk Žákyně mladší 3:41.2
46. 5502 Smetanová Anna 2006 SDH Sedlec Žákyně mladší 3:41.2
46. 5736 Martinková Natálie 2006 ČSKV Vysoké nad Jizerou Žákyně mladší 3:41.2
49. 5518 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:41.5
50. 5673 Malečková Hana 2005 USK Praha Žákyně mladší 3:41.8
51. 5646 Stodolová Zuzana 2005 KSBM Praha Žákyně mladší 3:42.1
52. 5625 Ondráčková Lucie 2005 ski-team.cz Žákyně mladší 3:42.3
53. 5548 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město Žákyně mladší 3:42.5
54. 5649 Novotná Adéla 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:43.0
55. 5664 Nováková Markéta 2004 VK Smíchov Žákyně mladší 3:43.4
55. 5663 Beranová Hana 2004 USK Praha Žákyně mladší 3:43.4
57. 5628 Konířová Karolína Anna 2004 AC SPARTA PRAHA Žákyně mladší 3:43.5
58. 5666 Chvátalová Vendula 2006 SK Sokol Zlatníky Žákyně mladší 3:43.8
59. 5531 Velenská Barbora 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:44.0
60. 5527 Stodolová Barbora 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:45.0
61. 5517 Hrušková Kristýna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:45.6
62. 5568 Nedvědová Kitty 2005 Kunratice Žákyně mladší 3:45.7
63. 5705 Balcarová Nikol 2004 USK Praha Žákyně mladší 3:46.0
64. 5721 Brožová Viktorie 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:46.1
65. 5532 Češková Tereza Petra 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:46.3
66. 5539 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:46.4
67. 5572 Kupková Adéla 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:46.6
68. 5624 Nýdrlová Eliška 2006 ski-team.cz Žákyně mladší 3:47.1
68. 5659 Dvořáková Veronika 2006 Atletika Jižní Město Žákyně mladší 3:47.1
70. 5652 Hochsteigerová Aneta 2005 TJ Sokol Jaroměř Žákyně mladší 3:47.8
71. 5713 Pelantová Martina 2005 OB Říčany Žákyně mladší 3:48.7
71. 5516 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:48.7
71. 5610 Hríbová Eliška 2006 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:48.7
74. 5636 Elfmarková Eliška 2004 USK Žákyně mladší 3:48.9
75. 5591 Camphuijsen Zuzana 2006 SC Radotín Žákyně mladší 3:49.3
76. 5632 Marková Ilona 2006 SK Slavia Praha Žákyně mladší 3:50.7
76. 5601 Hanley Natalie 2005 SC Radotín Žákyně mladší 3:50.7
78. 5600 Demeke Zuzana 2005 SC Radotín Žákyně mladší 3:50.9
79. 5552 Kofroňová Carolina 2006
Žákyně mladší 3:51.1
80. 5555 Šťastná Lucie 2006 TJ Sokol Senohraby Žákyně mladší 3:52.2
81. 5654 Šamalíková Agáta 2004 Atletika Velká Chuchle Žákyně mladší 3:52.6
82. 5598 Kučerová Lenka 2006 SC Radotín Žákyně mladší 3:53.3
83. 5638 Neumannová Šárka 2004
Žákyně mladší 3:53.6
84. 5570 Osičková Aneta 2005 Astra Žákyně mladší 3:54.2
85. 5609 Břízová Veronika 2005 SK HAMR Žákyně mladší 3:54.3
86. 5505 Machová Anna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:54.5
87. 5662 Hušková Hana 2005 Atletika Neratovice Žákyně mladší 3:55.0
88. 5730 Holubcová Eva 2005 KSBM Praha Žákyně mladší 3:55.1
89. 5519 Kolářová Kateřina 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:55.3
90. 5581 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská Žákyně mladší 3:55.5
91. 5723 Komárová Sarah 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:55.9
92. 5729 Kozohorská Karolína 2006
Žákyně mladší 3:56.2
93. 5594 Svobodová Adriana 2006 Fenri - klub sportů v přírodě Žákyně mladší 3:56.4
94. 5725 Červenková Barbora 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:56.6
95. 5734 Kernerová Julie 2005 GJK Žákyně mladší 3:56.7
96. 5557 Caldrová Jana 2006
Žákyně mladší 3:56.8
97. 5529 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 3:57.0
97. 5501 Brázdilová Alžběta 2006 Buči Žákyně mladší 3:57.0
97. 5727 Vejtasová Jůlie 2006 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:57.0
100. 5565 Řeháková Ludmila 2004 Sokol Spořilov Žákyně mladší 3:57.5
101. 5741 Čermáková Ema 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:58.2
102. 5711 Kubešová Anna 2006 RunPORG Žákyně mladší 3:58.6
103. 5620 Čáslavská Klára 2005
Žákyně mladší 3:58.7
104. 5743 Pokorná Magdaléna 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 3:58.9
105. 5706 Koblovská Veronika 2005 AK Moravská Třebová Žákyně mladší 3:59.0
106. 5682 Rychlovská Šárka 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:59.3
106. 5724 Krýdová Kristýna 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 3:59.3
106. 5733 Žohová Kateřina 2006 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 3:59.3
109. 5670 Šloufová Nela 2005 Atletika Hostivař Žákyně mladší 3:59.4
110. 5567 Kotyková Nina 2004 JK Redmill Žákyně mladší 3:59.6
111. 5596 Suchá Isabela 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:00.8
112. 5612 Šimková Magdalena 2004 Velké Přílepy Žákyně mladší 4:01.1
113. 5717 Mudrová Sabina 2004 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 4:01.3
114. 5549 Seifertová Margaret 2006
Žákyně mladší 4:01.9
115. 5536 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:02.0
116. 5697 Issová Lucie 2005 SK HAMR Žákyně mladší 4:02.6
117. 5735 Váchová Kateřina 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 4:02.8
118. 5716 Holá Anna 2004 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 4:03.3
119. 5521 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:03.4
120. 5647 Görglová Karolina 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:03.5
121. 5660 Bejdáková Bára 2004 VK Blesk Žákyně mladší 4:04.0
122. 5715 Obuškevičová Anna 2006 SK Slavia Žákyně mladší 4:04.2
123. 5533 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:04.9
124. 5528 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:05.0
124. 5695 Mikšová Anna Marie 2006 Fox-klub Praha Žákyně mladší 4:05.0
126. 5540 Procházková Lucie 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:06.0
127. 5731 Jirešová Ema 2006 SK Luštěnice 2012 Žákyně mladší 4:06.1
128. 5595 Lustigová Adéla 2006 SC Radotín Žákyně mladší 4:06.2
129. 5542 Szilvásiová Alžběta 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:06.4
130. 5562 Kocourková Nikola 2006 Atletika Neratovice Žákyně mladší 4:06.5
131. 5503 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:06.6
132. 5718 Sekzrková Marína 2004 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 4:06.7
132. 5712 Gulfová Bernadeta 2005 XXX Žákyně mladší 4:06.7
134. 5732 Čechová Tereza 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 4:08.0
134. 5739 Kopecká Vian 2004 ČVK Praha Žákyně mladší 4:08.0
136. 5546 Foxová Julie 2004 FortMedica Žákyně mladší 4:08.4
137. 5566 Řeháková Karolína 2006 Sokol Spořilov Žákyně mladší 4:08.8
138. 5707 Lorencová Agáta 2006 Mufloni Kunratice Žákyně mladší 4:09.0
139. 5597 Scheibová Nicole 2006 SC Radotín Žákyně mladší 4:09.7
140. 5585 Škorpíková Valentýna 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:09.8
141. 5590 Behenská Petra 2005 BMX Bohnice Žákyně mladší 4:10.1
142. 5696 Issová Barbora 2005 SK HAMR Žákyně mladší 4:10.2
143. 5606 Nováková Magdaléna 2005
Žákyně mladší 4:10.6
144. 5688 Hejdová Bára 2004 vk blesk Žákyně mladší 4:10.9
145. 5522 Machová Marie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:11.3
145. 5537 Kolářová Magdalena 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:11.3
147. 5634 Tichá Tereza 2005 Atletika JM/SK Tichý Žákyně mladší 4:11.4
148. 5520 Křenová Lenka 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:11.6
149. 5593 Machová Karolína 2006 SC Radotín Žákyně mladší 4:12.2
150. 5523 Mocová Vendula 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:12.3
151. 5538 Marešová Barbora 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:12.4
152. 5584 Škorpíková Aneta 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:12.5
153. 5689 Jonášová Diana 2004 vk blesk Žákyně mladší 4:13.3
154. 5543 Trojánková Lenka 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:13.5
155. 5698 Dušátková Kristýna 2004
Žákyně mladší 4:14.0
156. 5635 Friesingerová Marie 2006 BŠ Letňany Žákyně mladší 4:14.4
156. 5622 Zachova Natalie 2005 Texas Žákyně mladší 4:14.4
156. 5690 Johová Adéla 2005 vk blesk Žákyně mladší 4:14.4
159. 5556 Košařová Barbora 2006 Runsasan Žákyně mladší 4:14.6
160. 5726 Slabá Karolína 2005 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 4:14.7
161. 5719 Sibai Andrea 2004 ŠSK Chodovická Žákyně mladší 4:14.9
162. 5681 Niklová Amálie 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 4:15.3
163. 5740 Svobodová Rozálie 2006
Žákyně mladší 4:15.5
164. 5579 Vlašaná Michaela 2004 OK Dobříš Žákyně mladší 4:17.0
165. 5611 Šimonová Kateřina 2005 SK HAMR Žákyně mladší 4:17.5
166. 5685 Vyhnalová Lucie 2006 VK Blesk Žákyně mladší 4:17.8
167. 5551 Vodičková Veronika 2006 OK Lokomotiva Pardubice Žákyně mladší 4:18.0
168. 5550 Jedličková Klára 2006 RunPORG Žákyně mladší 4:18.3
169. 5655 Králová Natálie 2004 ski-team.cz Žákyně mladší 4:18.6
170. 5626 Jünglingová Tereza 2004 ski-team.cz Žákyně mladší 4:19.0
171. 5589 Penková Klára 2006 SC Radotín Žákyně mladší 4:19.3
172. 5702 Štěpánková Anna 2004 ČVK Praha Žákyně mladší 4:20.5
173. 5680 Kordíková Anna 2006 Atipic Jílové u Prahy Žákyně mladší 4:20.9
174. 5506 Mrázová Anna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:21.0
175. 5728 Navrátilová Katka 2006 SOKOL BRÁNA Žákyně mladší 4:21.1
176. 5720 Jančová Evelína 2004 ŠSK CHODOVICKÁ Žákyně mladší 4:21.5
177. 5613 Jochová Kristýna 2006 ŚSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší 4:21.8
178. 5573 Magazu Annabelle 2006 OK Dobříš Žákyně mladší 4:22.0
179. 5653 Tišerová Natálie 2005 TJ Radlice Žákyně mladší 4:22.7
180. 5576 Skotáková Klára 2006
Žákyně mladší 4:22.8
181. 5714 Peštová Vanda 2006 TGL Kunratice Žákyně mladší 4:23.1
182. 5587 Pekárková Eliška 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:23.3
183. 5699 Šťovíčková Adéla 2005 Škola sv. Augustina Žákyně mladší 4:23.4
184. 5599 Bruijnová Veronika 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:24.2
185. 5623 Issová Tereza 2004 --- Žákyně mladší 4:24.3
186. 5692 Lejčková Agáta 2004 vk blesk Žákyně mladší 4:24.4
187. 5738 Dryáková Františka 2005 Praha 18 Letňany Žákyně mladší 4:24.6
188. 5588 Zatloukalová Nela 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:25.0
188. 5583 Bláhová Adéla 2005 SC Radotín Žákyně mladší 4:25.0
190. 5547 Hullcová Sofie 2004 SOKOL PRAHA STAREÉ MĚSTO Žákyně mladší 4:25.2
191. 5524 Němečková Julie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:25.3
192. 5541 Rivas Elisabeth Kate 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:26.9
193. 5737 Prusecká Hana 2006 Déčko Žákyně mladší 4:28.6
194. 5509 Ronová Zuzana 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:29.2
195. 5679 Luňáková Kateřina 2005 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 4:29.3
196. 5694 Votočková Anna 2005
Žákyně mladší 4:29.4
197. 5580 Neuerová Anna 2006 OK Dobříš Žákyně mladší 4:30.0
198. 5744 Zdemková Barbora 2006 České Budějovice Žákyně mladší 4:30.3
199. 5704 Kuzimská Elsa 2005 ČVK Praha Žákyně mladší 4:31.1
200. 5627 Petrová Marie 2006 Stepp Praha Žákyně mladší 4:33.0
201. 5621 Lukšová Eliška 2006 TJ Jižní Město Žákyně mladší 4:36.0
202. 5534 Hračová Barbora 2006 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:37.0
203. 5560 Dvořáková Eliška 2005 SK Sport Zbraslav Žákyně mladší 4:37.4
204. 5564 Zachová Dora 2005 Godyjak Žákyně mladší 4:38.0
205. 5553 Hájková Magdaléna 2005 MLOK Mariánské Lázně Žákyně mladší 4:38.5
206. 5644 Indráková Anna 2005
Žákyně mladší 4:40.1
207. 5526 Sopková Anna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:42.1
208. 5691 Kamišová Sára 2005 vk blesk Žákyně mladší 4:44.7
209. 5525 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší 4:44.8
210. 5575 Koubková Tereza 2006 OK Dobříš Žákyně mladší 4:47.0
211. 5650 Sedláčková Barbora 2006 SC Radotín Žákyně mladší 4:47.3
212. 5577 Kavkova Adela 2005 ZS Klicek Žákyně mladší 4:56.7
213. 5683 Svobodová Klára 2006 VK Blesk Žákyně mladší 4:57.0
214. 5578 Černá Kateřina 2006 ASK Slavia Praha Žákyně mladší 5:03.9
215. 5701 Fruncová Eva 2006 ČVK Praha Žákyně mladší 5:04.7
216. 5569 Březinová Klára 2005 ZŠ Bílá Žákyně mladší 5:06.1
217. 5684 Poršová Barbora 2006 VK Blesk Žákyně mladší 5:09.0
218. 5607 Mecerová Maria Katarina 2005
Žákyně mladší 5:10.6
219. 5708 Hornigová Anna 2006
Žákyně mladší 5:24.5
220. 5631 Jendrichovska Anna 2006
Žákyně mladší 5:40.3
221. 5709 Horniková Marie 2006
Žákyně mladší 5:42.4








Výsledky — Kluci starší














Pořadí Start. č. Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Čas
1. 7036 Blažek Aleš 2007 Nasavrky bikers Kluci starší 1:56.7
2. 7137 Jelen Lukáš 2008 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší 2:00.3
3. 7214 Mlích Ondřej 2007 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:01.3
4. 7127 Bauer David 2007
Kluci starší 2:04.4
5. 7080 Ondrušák Jan 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:06.6
6. 7094 Deif Karim 2008 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší 2:08.5
7. 7090 Novotný Ondřej 2007
Kluci starší 2:08.6
8. 7167 Štrait Vilém 2007 OOB USK Praha Kluci starší 2:09.7
9. 7180 Šolc Antonín 2009 AC 1890 Kluci starší 2:11.1
9. 7051 Geist Patrik 2008 Sokol Říčany a Radošovice Kluci starší 2:11.1
11. 7125 Gašek Šimon 2007
Kluci starší 2:12.1
12. 7107 Skripnik Matouš 2008 Fenri - klub sportů v přírodě Kluci starší 2:12.2
13. 7103 Vojáček Filip 2007 USK Praha Kluci starší 2:13.1
14. 7083 Lorenc Václav 2007 OK Dobříš Kluci starší 2:13.4
15. 7174 Novák Marek 2007 HC Dukla Praha Kluci starší 2:13.6
16. 7008 Fillo David 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:13.9
17. 7195 Maléř Štěpán 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:14.0
18. 7060 Vajsejtl Jan 2009 Bikeclinic junior team Kluci starší 2:14.1
19. 7138 Petrák Tobiáš 2008 Triatlon Fojtka Kluci starší 2:14.3
20. 7096 Vačkář Jan 2007 SC Radotín Kluci starší 2:14.7
21. 7031 Maleček Pavel 2007 ski club Kluci starší 2:14.8
22. 7156 Skokan Jan 2008 Sokol Roudnice n/L Atletika Kluci starší 2:15.1
23. 7113 Strádal David 2007 SC Radotín Kluci starší 2:15.5
23. 7074 Matys Ondřej 2008 OK Dobříš Kluci starší 2:15.5
25. 7095 Rubeš Adam 2007 SC Radotín Kluci starší 2:15.6
26. 7018 Ulrych Jiří 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:16.3
27. 7187 Marhoul Václav 2008 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Kluci starší 2:16.7
28. 7128 Topič Jonáš 2008
Kluci starší 2:17.7
29. 7140 Bouša Martin 2007 Dukla Praha Kluci starší 2:18.0
30. 7069 Tříska Lukáš 2009 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší 2:18.1
31. 7070 Freudl David 2009 SC Radotín Kluci starší 2:18.2
32. 7193 Bachet Jonáš 2007
Kluci starší 2:19.1
33. 7093 Krejbich Robin 2009
Kluci starší 2:19.3
33. 7217 Bureš Lukáš 2009 Fit CENTRUM Kluci starší 2:19.3
35. 7086 Veitz Šimon 2007 SK Aritma Kluci starší 2:19.5
36. 7199 Váňa Marek 2007 PSK Olymp Praha Kluci starší 2:19.6
37. 7178 Kodym Filip 2008 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:19.7
38. 7150 Svítil Martin 2009 SK Praga Kluci starší 2:19.8
38. 7047 Křesťan Kryštof 2008 SK Jeseniova Kluci starší 2:19.8
40. 7063 Měchura Albert 2008 PUNK Tým Kluci starší 2:20.4
40. 7046 Kovářík Vojtěch 2007 Sokol Horní Počernice Kluci starší 2:20.4
42. 7149 Svítil Patrik 2007 SK Praga Kluci starší 2:20.5
43. 7035 Bočan Vojtěch 2007
Kluci starší 2:20.6
43. 7025 Brodský Štěpán 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:20.6
45. 7209 Velebil Matyáš 2007
Kluci starší 2:20.7
46. 7044 Řehák Tomáš 2007 Hvězda Pardubice atletika Kluci starší 2:20.8
47. 7049 Šťastný Pavel 2009 TJ Sokol Senohraby Kluci starší 2:21.0
48. 7175 Pautov Nikita 2008 SK Rover Praha Kluci starší 2:21.4
49. 7081 Pirk Vojtěch 2007 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:21.6
50. 7218 Hlinecký Tomáš 2009
Kluci starší 2:21.7
51. 7054 Zelenka Lukáš 2007 FK Plácek Spořilov Kluci starší 2:21.8
51. 7108 Vrba Matyáš 2007 Fenri - klub sportů v přírodě Kluci starší 2:21.8
51. 7064 Rákosník Tadeáš 2009
Kluci starší 2:21.8
54. 7226 Pelant Jan 2007 TK Radošovice Kluci starší 2:22.0
55. 7065 Simbartl Richard 2009
Kluci starší 2:22.3
56. 7176 Chudoba Viktor 2007 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:22.5
57. 7015 Štěpánek Jaromír 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:22.6
58. 7133 Kokeš Filip 2008 Slovan Kunratice Kluci starší 2:22.9
59. 7188 Bohumský Martin 2007 KSBM Praha Kluci starší 2:23.2
60. 7215 Burget Šimon 2009 Dukla Praha Kluci starší 2:23.5
61. 7045 Bercha Matouš 2008 TJ Sokol Vráž Kluci starší 2:23.6
61. 7072 Jiras Antonín 2007 OK Dobříš Kluci starší 2:23.6
63. 7062 Bráza Jim 2008 SK Uhelné sklady Kluci starší 2:23.7
63. 7014 Šimůnek Štěpán 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:23.7
65. 7087 Čáp Jakub 2007 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:24.2
66. 7111 Brdička Tomáš 2007 Fenri - klub sportů v přírodě Kluci starší 2:24.7
67. 7154 Šafránek Eliáš 2007 Slovan Hradištko Kluci starší 2:25.2
68. 7153 Buck Vilém 2007 SOKOL PRAHA STAREÉ MĚSTO Kluci starší 2:25.4
69. 7071 Magazu Lukas 2008 OK Dobříš Kluci starší 2:25.6
70. 7182 Kaše Petr 2008 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:25.8
71. 7124 Šimon Jakub 2007 FC Háje Kluci starší 2:25.9
71. 7001 Litster Joseph 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:25.9
73. 7056 Sobota Oto 2008 Fox-klub Praha Kluci starší 2:26.0
73. 7050 Hromádka Jakub 2007
Kluci starší 2:26.0
73. 7075 Hlaváč Ondřej 2007 SC Radotín Kluci starší 2:26.0
76. 7212 Gajda Petr 2009 USK Praha Kluci starší 2:26.2
76. 7208 Voda Štěpán 2007 SP4 family Kluci starší 2:26.2
76. 7026 Schick Filip 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:26.2
79. 7012 Rolet Samuel 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:26.3
79. 7017 Polívka Jonáš 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:26.3
79. 7068 Klement Jindřich 2007
Kluci starší 2:26.3
82. 7004 Jára Martin 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:26.4
83. 7109 Svoboda Fabián 2007 Fenri - klub sportů v přírodě Kluci starší 2:26.9
84. 7244 Weiss Jiří 2007 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:27.6
84. 7147 Krenželok Kryštof 2008 Atletika Chuchle Kluci starší 2:27.6
86. 7191 Hekrl Hynek 2007 SC Radotín Kluci starší 2:27.7
87. 7002 Mareš Lukáš 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:27.8
87. 7204 Dušek Vojta 2008 Letňany Kluci starší 2:27.8
89. 7115 Medal Matěj 2009
Kluci starší 2:28.1
90. 7186 Dolejš Albert 2009 VSK ČVUT Praha Kluci starší 2:28.3
90. 7222 Navrátil Robert 2007
Kluci starší 2:28.3
92. 7101 Cocula Jakub 2007 SC Radotín Kluci starší 2:28.4
92. 7252 Kučera Jakub 2009 TJ Slovan Praha Zdravotník Kluci starší 2:28.4
94. 7160 Vojtěch Lukáš 2008 SK Míle Kluci starší 2:28.9
95. 7211 Janský David 2007 FC Tempo PRAHA Kluci starší 2:29.0
96. 7196 Mrštný Vojtech 2008 SK Rover Praha Kluci starší 2:29.1
96. 7159 Burian Hynek 2008 SC Radotín Kluci starší 2:29.1
98. 7168 Boček Jáchym 2009
Kluci starší 2:29.4
99. 7197 Vedral Max 2008 Bikeclinic junior team Kluci starší 2:30.1
100. 7243 Bašta Daniel 2007 FC Tempo PRAHA Kluci starší 2:30.3
101. 7198 Kaštovský Michael 2007 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:30.5
102. 7021 Němec Jaromír 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:30.6
102. 7190 Štroner Adam 2007 AŠK Mazurská Kluci starší 2:30.6
104. 7202 Vítězslav Zátka 2007 Atletika Jižní Město Kluci starší 2:31.1
105. 7131 Issa Martin 2007 --- Kluci starší 2:31.4
106. 7089 Kučera Antonín 2007
Kluci starší 2:31.6
106. 7129 Fibír Jakub 2009 FSP Kluci starší 2:31.6
108. 7130 Zach Martin 2008 USK Praha Kluci starší 2:31.8
109. 7241 Nosek David 2007 RunPORG Kluci starší 2:32.0
110. 7066 Mikeš Kryštof 2007 Judo Sokol Vršovice Kluci starší 2:32.1
111. 7157 Procházka Tomáš 2007 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:32.3
111. 7085 Pudláč David 2008
Kluci starší 2:32.3
113. 7038 Stalmach Tobiáš 2009
Kluci starší 2:32.4
114. 7232 John Tobiáš 2009
Kluci starší 2:32.6
115. 7231 Kežlínek Michal 2007 Atletika Jižní Město Kluci starší 2:32.8
116. 7227 Kubala Alex 2008
Kluci starší 2:33.0
116. 7088 Mašín Matouš 2008 ZŠ Kunratice Kluci starší 2:33.0
118. 7048 Křesťan Tomáš 2008 SK Jeseniova Kluci starší 2:33.3
118. 7200 Jahoda Štěpán 2008 Sport Analytic Kluci starší 2:33.3
120. 7142 Skrbek Vladimír 2007 Hasiči Bozkov Kluci starší 2:33.5
121. 7024 Možíš Vojtěch 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:33.8
122. 7019 Škopek Ondřej 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:34.5
123. 7256 Henžlík Šimon 2007
Kluci starší 2:34.9
124. 7224 Kříž Matěj 2009 Atletika Benešov Kluci starší 2:35.4
124. 7165 Blín Marco 2007 SK Slovan Kunratice Kluci starší 2:35.4
126. 7158 Indrák Přemysl 2007
Kluci starší 2:35.8
127. 7078 Etrych Jonáš 2009 SC Radotín Kluci starší 2:36.3
128. 7059 Melíšek Robert 2007 Atletika Jižní Město Kluci starší 2:36.5
128. 7192 Braňka Lukáš 2007
Kluci starší 2:36.5
130. 7146 Tichý Štěpán 2008 Atletika JM/SK Tichý Kluci starší 2:36.8
131. 7155 Viktora Michal 2007 Zličín Kluci starší 2:36.9
131. 7076 Tsouassa Armel Rémy 2008 SC Radotín Kluci starší 2:36.9
131. 7183 Ševela Robert 2009 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:36.9
134. 7134 Pícl František 2007 TJ Sokol Spořilov Kluci starší 2:37.1
134. 7213 Tejnora Hubert 2009 TJ Sokol Praha Královské Vinohradz Kluci starší 2:37.1
134. 7099 Kadeřábek Matěj 2007 LongRun Kluci starší 2:37.1
134. 7003 Endršt Jáchym 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:37.1
138. 7041 Uriča Daniel 2007 Uri Team Kluci starší 2:37.3
139. 7172 Chudoba Ivan 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:37.5
140. 7143 Zeman Jakub 2008 Fox-klub Praha Kluci starší 2:38.0
141. 7141 Mašek Matěj Kryštof 2008
Kluci starší 2:38.4
142. 7102 Baňka Matyáš 2007 SC Radotín Kluci starší 2:38.5
143. 7117 Novák Mikuláš 2009
Kluci starší 2:38.6
144. 7148 Hauba Robin 2009
Kluci starší 2:38.7
145. 7179 Matějka Lukáš 2009 SK Slavia Praha Kluci starší 2:39.6
145. 7203 Kolařík Jakub 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:39.6
147. 7151 Cihlář František Josef 2008
Kluci starší 2:40.1
147. 7119 Duben Cyril 2007
Kluci starší 2:40.1
149. 7248 Vodička Jonáš 2009 OK Lokomotiva Davle Kluci starší 2:40.3
150. 7253 Pešata Vojtěch 2007 FTVS - Praha Kluci starší 2:40.4
151. 7225 Kuřil Adam 2009
Kluci starší 2:40.5
152. 7255 Dryák Pavel 2008 Praha 18 Letňany Kluci starší 2:40.7
152. 7235 Šrogl Jáchym 2008 Ragby Babice Kluci starší 2:40.7
152. 7161 Perkner Jonáš 2008 ZŠ L.COŇKA Kluci starší 2:40.7
155. 7098 Železný Václav 2007 SC Radotín Kluci starší 2:40.9
156. 7009 Vrbický Filip Jan 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:41.1
157. 7240 Donner Jan 2007 RunPORG Kluci starší 2:41.2
158. 7223 Strnad Denis 2009 AC Lehovec Kluci starší 2:41.3
158. 7055 Pernička Mikuláš 2009
Kluci starší 2:41.3
160. 7171 Klak Jan 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:41.7
161. 7079 Horváth Vincent 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší 2:41.9
161. 7166 Cardineau Mathieu 2009 Sokol Vinohrady Praha 2 Kluci starší 2:41.9
163. 7221 Bříya Štěpán 2007
Kluci starší 2:42.4
164. 7164 Hrdina Pavel 2008 Jižní supi Kluci starší 2:42.5
164. 7247 Vinkler Ondřej 2009
Kluci starší 2:42.5
164. 7189 Hubka Antonín 2008 SVĚTICE Kluci starší 2:42.5
164. 7006 Vlček Adam 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:42.5
168. 7077 Pelikán Martin 2009 SC Radotín Kluci starší 2:42.6
169. 7091 Falge Daniel 2009
Kluci starší 2:42.9
170. 7029 Javůrek Matěj Adam 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:43.0
170. 7177 Mráček Matouš 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:43.0
172. 7132 Haulíček Daniel 2008 USK Praha Kluci starší 2:43.2
172. 7152 Vach Michal 2009 FbŠ Bohemians Kluci starší 2:43.2
174. 7067 Michalčík Jonáš 2008
Kluci starší 2:43.4
175. 7120 Duben Metoděj 2008
Kluci starší 2:43.8
176. 7163 Pohanka Daniel 2008
Kluci starší 2:43.9
177. 7023 Čakrt Vojtěch 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:44.3
178. 7207 Voda František 2009 SP4 family Kluci starší 2:44.5
179. 7097 Behenský Pavel 2008
Kluci starší 2:44.8
180. 7013 Pajskr Štěpán 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:45.3
181. 7053 Tučný Kryštof 2008
Kluci starší 2:45.4
182. 7205 Čermák Vojtěch 2008 SOKOL PRAHA STAREÉ MĚSTO Kluci starší 2:45.7
183. 7229 Vašica Samuel 2007 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:46.1
184. 7254 Pešata Jakub 2009 FTVS - Praha Kluci starší 2:46.2
185. 7250 Winter Jakub 2008
Kluci starší 2:46.3
186. 7122 Faistauer Jan 2008
Kluci starší 2:47.1
186. 7237 Korbel Matyáš 2007 Ragby Babice Kluci starší 2:47.1
188. 7135 Mráz Jakub 2009 ski-team.cz Kluci starší 2:48.2
189. 7145 Jelenek Adam 2007
Kluci starší 2:48.4
190. 7092 Šterzl Kryštof 2009
Kluci starší 2:48.5
190. 7242 Sosna Petr 2007 Sokol Kunratice Kluci starší 2:48.5
192. 7216 Šímunek Kilián 2009 26 Kluci starší 2:48.8
192. 7030 Chvátal Daniel 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:48.8
194. 7170 Jandík Zdeněk 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:48.9
195. 7219 Pšenička Martin 2009 Mufloni Kunratice Kluci starší 2:49.0
196. 7121 Zmátlo Norbert 2009
Kluci starší 2:49.5
197. 7057 Hamouz Jáchym 2009
Kluci starší 2:49.6
198. 7032 Průka Vojtěch 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:49.9
199. 7112 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská Kluci starší 2:50.2
200. 7169 Hříbal David 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:50.4
201. 7033 Kala Tomáš 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:50.9
202. 7184 Tomas Ludvík 2008 ZŠ COMPASS Kluci starší 2:51.0
203. 7228 Stelzer Jan 2009 Hokovičky Sokol Kluci starší 2:51.2
204. 7251 Seidl Tomáš 2007 ČSKV Vysoké nad Jizerou Kluci starší 2:51.4
205. 7039 Horníček Kryštof 2008
Kluci starší 2:51.7
205. 7040 Valasek Eduard 2009 STS Chvojkovice Brod Kluci starší 2:51.7
207. 7073 Jiras František 2009 OK Dobříš Kluci starší 2:51.9
208. 7020 Mareš Jakub 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:52.3
209. 7249 Kovář Jiří 2009 PZ Kladno Kluci starší 2:52.7
210. 7144 Severa Martin 2007 Fox-klub Praha Kluci starší 2:52.9
211. 7257 Kordík Antonín 2009 Atipic Jílové u Prahy Kluci starší 2:53.3
212. 7084 Gerbrands Clint 2009
Kluci starší 2:53.4
213. 7238 Morkes Daniel 2008 Kunratice Kluci starší 2:53.6
214. 7042 Hybš Ondřej 2009 Alcasys Kluci starší 2:53.7
215. 7201 Viktora Lukáš 2007 Zličín Kluci starší 2:54.0
215. 7011 Gebert Kryštof 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:54.0
217. 7082 Svoboda Vojta 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:54.1
218. 7037 Ševčík Adam 2007 T.J. Sokol Unhošť Kluci starší 2:54.4
219. 7010 Horad Antonín 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:54.9
220. 7194 Bachet Šimon 2009
Kluci starší 2:55.0
221. 7007 Jirman Jan 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší 2:55.1
222. 7052 Szabó Aaron 2009 PSK Olymp Praha Kluci starší 2:57.2
223. 7220 Janoušek Adam 2007
Kluci starší 2:58.0
224. 7185 Šácha Filip 2008 ZS Drtinova, Praha 5 Kluci starší 2:59.4
225. 7061 Plavec Vítězslav 2009 Slapy Kluci starší 3:00.5
226. 7233 Froněk Hugo 2009 Ragby Babice Kluci starší 3:00.6
227. 7246 Krejčí Michal 2009
Kluci starší 3:01.7
228. 7118 Hoffmann Vojtěch 2008 AŠK Mazurská Kluci starší 3:02.2
229. 7139 Měchura Jakub 2007
Kluci starší 3:02.3
230. 7100 Fabián Max 2009 TopMonks Runners Kluci starší 3:02.8
231. 7123 Šetela Antonín 2007 ZŠ V Rybníčkách Kluci starší 3:03.8
232. 7126 Pergler Jakub 2009 STS Chvojkovice Brod Kluci starší 3:04.0
233. 7173 Brynych Adam 2007 ski-team.cz Kluci starší 3:05.0
234. 7230 Kučera Adam 2007 Praha 8 Kluci starší 3:05.3
235. 7234 Markvart Matěj 2009 Ragby Babice Kluci starší 3:06.5
236. 7162 Kopečný Matyáš 2009 Jižní supi Kluci starší 3:08.4
237. 7258 Vávra Viktor 2007 VSK ČVUT Praha Kluci starší 3:09.2
238. 7028 Kotek Prokop 2009 Spartak Praha 4 Kluci starší 3:11.1
239. 7245 Chaloupka Tomáš 2009
Kluci starší 3:11.2
240. 7210 Čermák Vojta 2009 LBS Multisport Kluci starší 3:11.5
241. 7043 Šplíchal Filip 2009 PeMaLiFi Kluci starší 3:12.0
242. 7058 Sitař Jonáš 2009 Rokoska Kluci starší 3:16.6
243. 7022 Dimmer Štěpán 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší 3:16.7
244. 7116 Seman Jakub 2007 Letňany Kluci starší 3:26.8
245. 7136 Seidl Vojtěch 2009
Kluci starší 3:43.9
246. 7236 Bláha Josef 2008 Ragby Babice Kluci starší 4:07.5








Výsledky — Děvčata starší














Pořadí Start. č. Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Čas
1. 7708 Mandíková Daniela 2007 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:00.4
2. 7688 Dudová Dominika 2007 SK Stodulky Děvčata starší 2:04.6
3. 7668 Machová Marie 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Děvčata starší 2:06.9
4. 7645 Lacková Eliška 2008 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Děvčata starší 2:07.9
5. 7689 Tocháčková Anna 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:08.4
6. 7503 Kličková Barbora 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:11.2
7. 7761 Krutilová Nicoleta 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:12.2
8. 7754 Teplá Hana 2007 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:13.1
9. 7653 Pátková Viktorie 2007
Děvčata starší 2:13.3
10. 7576 Osičková Erika 2008 SK Slavia Děvčata starší 2:13.9
11. 7539 Johnová Amálie 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:15.1
11. 7661 Pavliščová Marie 2009 Atipic Jílové u Prahy Děvčata starší 2:15.1
13. 7611 Vyšná Karolína 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:15.2
14. 7641 Rybková Dina 2007 PSK Olymp Praha Děvčata starší 2:15.5
15. 7621 Daňková Tereza 2007
Děvčata starší 2:17.0
16. 7646 Mecerová Nella Antonie 2007
Děvčata starší 2:17.6
17. 7563 Vítková Hana 2007 OK Jihlava Děvčata starší 2:18.1
18. 7652 Bauerová Aneta 2007
Děvčata starší 2:18.2
19. 7658 Nýdrlová Štěpánka 2009 ski-team.cz Děvčata starší 2:18.8
20. 7599 Fílová Justýna 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:19.2
21. 7651 Peřinová Eliška 2007
Děvčata starší 2:19.4
22. 7709 Daněčková Silvie 2007 USK Praha Děvčata starší 2:19.5
23. 7642 Rybková Gaja 2007 PSK Olymp Praha Děvčata starší 2:19.7
24. 7687 Machovcová Johana 2009 Sokol Říčany Děvčata starší 2:19.9
25. 7673 Jarošová Eliška 2008
Děvčata starší 2:20.1
25. 7582 Řeháková Laura 2008 Atletika Benešov Děvčata starší 2:20.1
27. 7731 Nováková Magdaléna 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:20.7
28. 7659 Čellárová Zuzana 2007 ski-team.cz Děvčata starší 2:21.1
28. 7637 Ježková Lucie 2007 Videoanalyza.cz Děvčata starší 2:21.1
30. 7698 Šarapatková Žofie 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:21.2
31. 7655 Fibírová Lucie 2007 FSP Děvčata starší 2:21.4
32. 7558 Ďurkechová Marie 2008 Atletika Človíček Děvčata starší 2:21.5
32. 7746 Balcerová Kateřina 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:21.5
34. 7527 Velenská Ema 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:22.2
35. 7760 Weissová Tereza 2009 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:22.7
36. 7556 Baldrianová Eva 2007 USK Praha Děvčata starší 2:22.8
37. 7634 Zvoníčková Jana 2007 Sokol Královské Vinohrady Děvčata starší 2:23.0
38. 7683 Kahle Helena 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:23.2
39. 7505 Šimánková Lada 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:23.6
39. 7726 Zikmundová Aneta 2007
Děvčata starší 2:23.6
41. 7567 Švejdová Karolína 2007 OB SK Zvole Děvčata starší 2:23.9
42. 7657 Škodová Nela 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:24.1
43. 7628 Leinweberová Julie 2007 Fenri - klub sportů v přírodě Děvčata starší 2:24.3
43. 7706 Šídlová Magdaléna 2007 USK Praha Děvčata starší 2:24.3
45. 7522 Plačková Linda 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:24.8
46. 7616 Duchoňová Alice 2009
Děvčata starší 2:25.8
46. 7633 Hanley Emily 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:25.8
48. 7511 Patáková Nikola 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:26.1
49. 7572 Geffertová Agáta 2007
Děvčata starší 2:26.3
50. 7571 Krejbichová Berta 2007
Děvčata starší 2:26.5
51. 7583 Honzejková Klára 2008 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:26.7
52. 7729 Tereza Mikulová 2008 SP4 family Děvčata starší 2:26.9
52. 7534 Bambušková Vesna 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:26.9
54. 7667 Šperlová Iva 2008 LK Slovan Karlovy Vary Děvčata starší 2:27.0
55. 7638 Ježková Kateřina 2009 Videoanalyza.cz Děvčata starší 2:27.2
55. 7532 Schmidt Anissa 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:27.2
55. 7733 Šedlbaverová Ema 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:27.2
58. 7685 Šťastná Nataly 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:27.5
59. 7501 Bloudková Veronika 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:28.0
60. 7573 Barbora Burdová 2008
Děvčata starší 2:28.1
60. 7564 krejčíková kateřina 2009 atletika vinohrady Děvčata starší 2:28.1
62. 7635 Koukalová Eliška 2009 SC Radotín Děvčata starší 2:28.3
63. 7684 Šťastná Dominika 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:28.7
64. 7551 Jedličková Gabriela 2008 RunPORG Děvčata starší 2:28.9
65. 7537 Hrubá Eliška 2009 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:29.1
66. 7647 Břízová Tereza 2007 SK HAMR Děvčata starší 2:29.4
67. 7507 Andršová Johana 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:29.5
68. 7555 Kortankova Katerina 2008 Rumoplast Děvčata starší 2:29.6
69. 7592 Vlašaná Karolína 2007 OK Dobříš Děvčata starší 2:29.7
70. 7736 Svobodová Anna 2007 Atletika Chuchle Děvčata starší 2:29.9
70. 7615 Seidlová Klára 2009 ZŠ Kunratice Děvčata starší 2:29.9
72. 7513 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:30.2
73. 7548 Smetanová Běla 2008 SDH Sedlec Děvčata starší 2:30.4
74. 7691 Dvořáková Lucie 2009 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:30.6
75. 7742 Havlíčková Barbora 2008 Sabat Praha Děvčata starší 2:31.0
76. 7699 Pěkná Zuzana 2008
Děvčata starší 2:31.1
76. 7565 Hejnová Barbora 2008 USK Praha Děvčata starší 2:31.1
78. 7690 Franková Sára 2009 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:31.2
78. 7541 Žáková Kateřina 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:31.2
80. 7552 Jelínková Zuzana 2007 TTK Slavia VŠ Plzeň Děvčata starší 2:31.4
80. 7577 Conova Tereza 2008 Cacori juniorka Děvčata starší 2:31.4
82. 7702 Beidáková Klára 2007 USK Praha atletika Děvčata starší 2:31.5
83. 7762 Frýdlová Anna 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:31.8
83. 7674 Rodrová Adélka 2008
Děvčata starší 2:31.8
85. 7721 Haase Vanesa 2007
Děvčata starší 2:31.9
85. 7518 Adámková Anika 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:31.9
87. 7502 Kubínová Markéta 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:32.0
88. 7718 Veselková Josefína 2007 USK Děvčata starší 2:32.1
89. 7559 Sobotová Veronika 2008 Fox-klub Praha Děvčata starší 2:32.2
89. 7745 Mullis Carolina 2009 Atletický klub Kotlářka Děvčata starší 2:32.2
91. 7735 Míčková Tereza 2007 SK NEPTUN Děvčata starší 2:32.4
92. 7654 Malečková Marie 2007 Atletika Stodůlky Děvčata starší 2:32.6
93. 7526 Dobrá Lucie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:32.7
94. 7584 Honzejková Veronika 2008 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:32.8
95. 7722 Dinterová Kira 2008 Klub Grebovka Děvčata starší 2:33.1
96. 7714 Hekrlová Anežka 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:33.2
96. 7594 Kašparová Alžběta 2007 OK Dobříš Děvčata starší 2:33.2
98. 7769 Kučerová Kateřina 2009 TJ Slovan Praha Zdravotník Děvčata starší 2:33.3
99. 7550 Petriláková Amálie 2009 OK Dobříš Děvčata starší 2:33.4
99. 7686 Tišerová Eliška 2008 TJ Radlice Děvčata starší 2:33.4
101. 7602 Marcová Anežka 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:33.7
101. 7515 Máchová Barbora 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:33.7
103. 7568 Štěpánová Sára 2007 ŠSK Újezd nad Lesy Děvčata starší 2:33.8
104. 7707 Choutková Marie 2009 SK Aktis Praha Děvčata starší 2:33.9
105. 7672 Šalomová Adéla 2007 ski-team.cz Děvčata starší 2:34.2
105. 7590 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská Děvčata starší 2:34.2
107. 7622 Klimešová Olga 2008 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:34.3
108. 7520 Mazánková Lenka 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:34.6
109. 7663 Čápová Tereza 2007 VS Tábor Děvčata starší 2:34.7
110. 7554 Bílá Adéla 2009 BMX Řepy Děvčata starší 2:34.8
111. 7609 Dítětová Denisa 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:35.1
112. 7716 Hamerníková Adéla 2009 SK Aktis Praha Děvčata starší 2:35.3
112. 7765 Sulejmani Viktorie 2008 USK Praha Děvčata starší 2:35.3
112. 7601 Kettnerová Tereza 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:35.3
115. 7525 Fohlová Anna 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:35.6
116. 7748 Krouželová Adéla 2008 SKP Nymburk Děvčata starší 2:35.9
116. 7724 Dolanová Anna 2007
Děvčata starší 2:35.9
116. 7596 Zemánková Anna 2007 Čechtice Děvčata starší 2:35.9
119. 7506 Popiolková Gabriela 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:36.1
119. 7626 Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:36.1
121. 7512 Habartová Veronika 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:36.2
122. 7529 Matušková Marie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:36.3
122. 7589 Ondryášová Veronika 2008 BMV Děvčata starší 2:36.3
124. 7671 Jünglingová Aneta 2007 ski-team.cz Děvčata starší 2:36.6
125. 7697 Nováková Martina 2009
Děvčata starší 2:36.7
126. 7531 Valešová Barbora 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:37.0
127. 7530 Nyklová Klaudie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:37.5
128. 7588 Klausová Nela 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:37.8
129. 7536 Kandová Michaela 2009 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:38.1
130. 7636 Ambrožová Hana 2009 SC Radotín Děvčata starší 2:38.2
130. 7710 Daněčková Sofie 2009 USK Praha Děvčata starší 2:38.2
132. 7681 Dušková Martina 2009
Děvčata starší 2:38.5
132. 7587 Roušalová Adéla 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:38.5
134. 7517 Poláčková Emma 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:38.6
135. 7560 Přichystalová Josefina 2008 Restaurace "U Fousatýho dítěte" Děvčata starší 2:38.9
135. 7613 Pekárková Hana 2009 SC Radotín Děvčata starší 2:38.9
137. 7575 Mrázová Daria 2009 TJ Vodní stavby zelená Praha Děvčata starší 2:39.0
138. 7763 Petrželová Barbora 2008 Volvo - rock machine Děvčata starší 2:39.2
139. 7524 Bednářová Anna 2008 ski club Děvčata starší 2:39.3
140. 7739 Ochecová Markéta 2009 Ochecovi Děvčata starší 2:39.6
141. 7544 Davisová Zuzana 2007
Děvčata starší 2:39.8
142. 7608 Morozovová Janička 2008 neviddiven Děvčata starší 2:39.9
143. 7528 Koubová Kateřina 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:40.1
144. 7720 Šafářová Lucie 2008
Děvčata starší 2:40.3
145. 7629 Švestková Nela 2009
Děvčata starší 2:40.5
145. 7711 Malečková Pavlína 2008 USK Praha Děvčata starší 2:40.5
145. 7631 Krejčí Hana 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:40.5
148. 7580 Doležalová Ema 2007 Galerie Karlov Děvčata starší 2:40.6
149. 7540 Čížková Gita 2009 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:40.7
150. 7680 Dušková Petra 2007
Děvčata starší 2:40.8
151. 7758 Hobzová Lenka 2008
Děvčata starší 2:40.9
151. 7738 Jobová Adéla 2008
Děvčata starší 2:40.9
153. 7585 Kaletová Tereza 2008 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:41.0
154. 7624 Milotová Marie 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:41.3
155. 7514 Kůželová Jasmína 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:41.5
156. 7516 Rosenová Karolína 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:41.6
157. 7676 Jelenekova Adela 2009
Děvčata starší 2:41.8
157. 7757 Procházková Nikola 2008
Děvčata starší 2:41.8
159. 7574 Smjekalová Rozálie 2008
Děvčata starší 2:42.0
160. 7670 Hendrichová Aneta 2007 Fox-klub Praha Děvčata starší 2:42.1
161. 7595 Počová Kateřina 2008
Děvčata starší 2:42.6
161. 7713 Havlová Elen 2009 Atletika Hostivař Děvčata starší 2:42.6
163. 7639 Bejšovcová Amálie 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:43.1
164. 7509 Krsková Adéla 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:43.3
165. 7715 Hamerníková Eliška 2009 SK Aktis Praha Děvčata starší 2:43.7
166. 7607 Morozovová Anička 2008 neviddiven Děvčata starší 2:43.8
167. 7533 Endrštová Magdaléna 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:44.0
168. 7744 Vaňková Klára 2008 Střela žebrák Děvčata starší 2:44.1
169. 7712 Vítová Berenika 2009 AC Mydlinky Děvčata starší 2:44.2
170. 7656 Kopečná Anastázie 2009 Mámintým Děvčata starší 2:44.4
171. 7614 Čápová Barbora 2008 SC Radotín Děvčata starší 2:44.7
172. 7519 Pacovská Alžběta 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:44.8
173. 7586 Vožická Eliška 2009 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:45.0
173. 7649 Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město Děvčata starší 2:45.0
175. 7740 Bimerková Linda 2008 SK DLOUHÉ NOHY Děvčata starší 2:45.2
176. 7557 Jozová Alžběta 2008
Děvčata starší 2:45.4
177. 7604 Baštová Justýna 2009 OK Dobříš Děvčata starší 2:46.1
177. 7562 Goldová Eliška 2009
Děvčata starší 2:46.1
179. 7605 Novotná Aneta 2008
Děvčata starší 2:46.8
179. 7741 Zardová Barbora 2008
Děvčata starší 2:46.8
181. 7570 Veselý Eliška 2009
Děvčata starší 2:47.2
181. 7696 Spáčilová Edita 2009 ZŠ COMPASS Děvčata starší 2:47.2
183. 7523 Šebková Ema 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 2:47.3
184. 7725 Alexová Zuzana 2009 ASK Slavia Praha Děvčata starší 2:47.5
185. 7579 Skotáková Adéla 2008
Děvčata starší 2:47.7
185. 7695 Rakušan Elisa Sofia 2009 ZŠ COMPASS Děvčata starší 2:47.7
187. 7701 HORAKOVA NATALIE SAMANTHA 2007 TJ ZÁLUŽÍ Děvčata starší 2:48.2
187. 7717 Kaštovská Nela 2009 Atipic Jílové u Prahy Děvčata starší 2:48.2
189. 7669 Hanzalová Eliška 2009
Děvčata starší 2:48.3
189. 7766 Štasová Vanda 2009
Děvčata starší 2:48.3
191. 7640 Medalová Tereza 2007
Děvčata starší 2:48.6
192. 7737 Tomšů Kristýna 2009 TJ SIS Děvčata starší 2:48.7
193. 7578 Conova Rozalie 2008 Cacori juniorka Děvčata starší 2:48.9
194. 7617 Volešová Viola 2009 SC Radotín Děvčata starší 2:49.0
195. 7591 Fialová Kateřina 2007 OK Dobříš Děvčata starší 2:49.2
195. 7743 Teltscherová Alžběta 2008 SKC ONDŘEJOV Děvčata starší 2:49.2
197. 7620 Vinklerová Gabriela 2009 Hasiči Praha 4 Děvčata starší 2:49.3
198. 7678 Haubová Veronika 2008
Děvčata starší 2:49.4
199. 7650 Háječková Laura 2008 DHC Slavia Praha Děvčata starší 2:49.6
199. 7749 Klímová Anna 2009 Montessori na Beránku Děvčata starší 2:49.6
201. 7753 Korbelová Lucie 2009 Ragby Babice Děvčata starší 2:49.8
202. 6136 Zemánková Kateřina 2007 Čechtice Děvčata starší 2:49.9
203. 7619 Vinklerová Kristýna 2009 Hasiči Praha 4 Děvčata starší 2:51.1
204. 7545 Líznerová Gabriela 2009
Děvčata starší 2:51.5
205. 7768 Sládková Monika 2008
Děvčata starší 2:52.4
206. 7679 Čížková Anežka 2007
Děvčata starší 2:52.6
207. 7581 Šenková Barbora 2009
Děvčata starší 2:52.7
208. 7747 Peštová Linda 2009 TGL Kunratice Děvčata starší 2:53.3
209. 7759 Hánělová Lucie 2009 SK ZVOLE Děvčata starší 2:53.5
210. 7625 Kubíčková Anna 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:53.6
211. 7618 Musilová Alžběta 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:54.8
212. 7767 Štasová Eva 2007
Děvčata starší 2:55.2
213. 7693 Dobešová Eliška 2008 ZŠ COMPASS Děvčata starší 2:55.4
214. 7561 Goldová Anna 2009
Děvčata starší 2:55.8
215. 7752 Dvořáková Sára 2009 Ragby Babice Děvčata starší 2:56.0
216. 7665 Čápová Denisa 2009 VS Tábor Děvčata starší 2:56.1
217. 7694 Macková Adéla 2008 ZŠ COMPASS Děvčata starší 2:56.2
218. 7547 Křepelková Johana 2009
Děvčata starší 2:56.4
219. 7700 Pfeiferová Anna Marie 2008
Děvčata starší 2:57.6
220. 7751 Markvartová Kateřina 2007 Ragby Babice Děvčata starší 2:58.5
221. 7538 Křížková Adéla 2009
Děvčata starší 2:58.7
222. 7719 Bervidová Lucie 2008 Atletika Benešov Děvčata starší 2:59.3
222. 7612 Košařová Anna 2007 SC Radotín Děvčata starší 2:59.3
224. 7648 Staňková Simona 2009
Děvčata starší 2:59.4
225. 7662 Němcová Nikola 2008
Děvčata starší 2:59.7
226. 7546 Davisová Lucie 2009
Děvčata starší 3:00.0
227. 7664 Čápová Šárka 2009 VS Tábor Děvčata starší 3:00.3
228. 7549 Kučerová Klaudie 2009 Ičy & Skrečy Děvčata starší 3:00.4
228. 7630 Víšková Adriana 2007
Děvčata starší 3:00.4
230. 7521 Jelínková Ema 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší 3:01.0
231. 7750 Stratilová Adéla 2009 Hůrka Děvčata starší 3:01.9
232. 7703 Šebellová Šárka 2008 Řeporyje Děvčata starší 3:02.7
233. 7732 Misič Mia 2009 Spartak Praha 4 Děvčata starší 3:03.3
234. 7704 Dyntarová Barbora 2009 ZŠ COMPASS Děvčata starší 3:06.0
235. 7675 Koblížková Julie 2007
Děvčata starší 3:07.9
236. 7623 Černická Klára 2009 SC Radotín Děvčata starší 3:10.0
237. 7727 Popelkova Anna 2007
Děvčata starší 3:11.4
238. 7730 Dušatková Natálie 2009
Děvčata starší 3:12.4
239. 7553 Šplíchalová Linda 2009 PeMaLiFi Děvčata starší 3:13.4
240. 7606 Kuiper Simona Jana 2009 TJ Slovan Praha Zdravotník Děvčata starší 3:13.8
241. 7566 Moravcová Anežka 2009 TJ Břevnov Děvčata starší 3:14.0
242. 7660 Čellárová Jolana 2007 ski-team.cz Děvčata starší 3:15.6
243. 7543 Líznerová Barbora 2007
Děvčata starší 3:20.8
244. 7728 Tůmová Elisa 2009
Děvčata starší 3:22.8
245. 7666 Jendrichovska Marie 2009
Děvčata starší 3:22.9
246. 7644 Bánovská Adéla 2007 Vinoř Děvčata starší 3:32.6
247. 7764 Kalfinová Klára 2008 Praha 4 Děvčata starší 3:37.9
248. 7723 Zusková Jana 2008
Děvčata starší 3:44.3
249. 7705 Dita Elena 2009 ZŠ COMPASS Děvčata starší 3:50.8