Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích






Datum konání: 28. 9. 2017



Místo konání: Praha - Podvinný mlýn



Pořadatel: A. C. Sparta Praha



Výsledky zpracoval: Veronika Purmanová



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 08.74 364.00
2 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 09.37 227.00
3 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 09.41 220.00
4 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 09.90 135.00
5 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 10.78 32.00






Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 09.35 231.00
2 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 09.41 220.00
3 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.47 208.00
4 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. 09.48 207.00
5 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.91 134.00
6 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 10.04 115.00






Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 09.39 224.00
2 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 09.79 153.00
3 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 09.87 140.00
4 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 09.98 123.00
5 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 09.99 122.00
6 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.62 46.00






Běh 4 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 08.95 315.00
2 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 09.13 276.00
3 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 09.29 243.00
4 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 09.36 229.00
5 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 09.88 138.00
6 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 09.90 135.00






Běh 5 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 09.39 224.00
2 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44 214.00
3 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.78 154.00
4 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.82 148.00
5 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 09.85 143.00






Běh 7 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 07.97 568.00
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 08.22 498.00
3 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 08.30 476.00
4 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 08.56 408.00
5 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 08.62 393.00
6 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 10.62 46.00






Běh 8 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44 439.00
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.49 426.00
3 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 08.57 406.00
4 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.87 333.00
5 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 08.96 313.00






Běh 9 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 08.74 364.00
2 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89 329.00
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 08.90 327.00
4 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 08.95 315.00
5 Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. 08.97 311.00
6 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 09.19 264.00






Běh 10 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 08.97 311.00
2 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 09.00 304.00
3 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 09.14 274.00
4 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.28 245.00
5 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 09.32 237.00
6 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 09.69 169.00






Běh 11 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 08.98 309.00
2 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 09.29 243.00
3 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 09.33 235.00
4 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 09.41 220.00
5 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 09.42 218.00
6 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 09.57 190.00






Běh 12 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.32 470.00
2 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 09.32 237.00
3 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 09.52 199.00
4 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 09.53 197.00
5 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 09.87 140.00
6 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.10 106.00






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 08.97 574.00
2 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 09.32 487.00
3 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 09.39 470.00
4 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 09.55 433.00
5 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 09.62 417.00
6 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 09.87 363.00






Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 09.67 406.00
2 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 09.75 389.00
3 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 09.86 365.00
4 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 10.18 300.00
5 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.20 297.00
6 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 12.06 41.00






Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.88 597.00
2 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28 496.00
3 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 09.49 447.00
4 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 09.57 428.00
5 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.92 353.00
6 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 10.22 293.00






Běh 4 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.20 516.00
2 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.28 496.00
3 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 10.66 214.00
4 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 10.79 193.00






Běh 5 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 09.53 438.00
2 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 10.36 267.00
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 09.39 470.00






Běh 6 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 08.68 651.00
2 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 09.24 506.00
3 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 09.49 447.00
4 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 09.85 367.00
5 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 09.91 355.00






Běh 7 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 09.69 402.00
2 Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 10.16 304.00
3 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 10.22 293.00
4 Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.35 268.00
5 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 10.97 166.00






Běh 8 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35 480.00
2 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 09.64 413.00
3 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 09.99 338.00
4 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 10.93 171.00

Terezie Masopustová 040419 TJ Dukla Praha DNS






Běh 9 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 09.10 541.00
2 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 09.55 433.00
3 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 10.24 289.00
4 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 10.25 287.00

Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha DNS






Běh 10 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 09.32 487.00
2 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 09.42 463.00
3 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 09.70 400.00
4 Anna Poláková 050113 SK Jeseniova 09.91 355.00
5 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 10.10 316.00






Běh 11 (čt, 28.9.2017) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 08.88 597.00
2 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 08.93 584.00
3 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 09.20 516.00
4 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.21 513.00
5 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 09.50 444.00
6 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 09.78 382.00






Běh 12 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha 09.22 511.00
2 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 09.36 477.00
3 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 09.39 470.00
4 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 09.51 442.00
5 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 10.12 312.00
6 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.27 283.00






Běh 13 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 09.12 536.00
2 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 09.67 406.00
3 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 09.81 376.00
4 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 10.22 293.00






Běh 14 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 09.28 496.00
2 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 09.34 482.00
3 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 09.72 395.00
4 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 09.91 355.00
5 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 10.38 263.00






Běh 15 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 09.18 521.00
2 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 09.32 487.00
3 Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha 09.63 415.00
4 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 10.22 293.00






Běh 16 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 08.45 715.00
2 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 08.47 709.00
3 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.88 597.00
4 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.97 574.00
5 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 09.12 536.00






Běh 17 (čt, 28.9.2017) Vítr: +1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 08.74 635.00
2 Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha 08.91 589.00
3 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 08.92 587.00
4 Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha 08.92 587.00
5 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 09.10 541.00
6 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. 09.13 533.00






Běh 18 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 08.75 632.00
2 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 08.91 589.00
3 Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.00 566.00
4 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 09.02 561.00
5 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 09.15 528.00
6 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.21 513.00






Běh 19 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. 08.61 670.00
2 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 08.95 579.00
3 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 09.17 523.00
4 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18 521.00
5 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 09.43 461.00






Běh 20 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93 584.00
2 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.01 564.00
3 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 09.10 541.00
4 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 09.10 541.00
5 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha 10.14 308.00






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 2:34.87 441.00
2 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:41.10 380.00
3 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 2:42.06 371.00
4 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 2:46.09 334.00
5 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 2:47.81 318.00
6 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.32 314.00
7 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 2:49.11 307.00
8 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:54.37 263.00
9 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 2:55.29 256.00
10 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:58.38 232.00
11 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 2:58.74 229.00
12 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 2:59.42 224.00
13 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 3:01.76 207.00

Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. DNS






Běh 2 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 2:30.85 483.00
2 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 2:47.50 321.00
3 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.15 307.00
4 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 2:49.64 303.00
5 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 2:49.82 301.00
6 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 2:51.01 291.00
7 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 2:51.09 290.00
8 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 2:51.24 289.00
9 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 2:54.55 262.00
10 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 2:57.56 238.00
11 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.83 214.00
12 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.07 212.00
13 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.86 206.00
14 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 3:02.21 204.00






Běh 4 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 2:21.01 593.00
2 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 2:27.60 518.00
3 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.52 487.00
4 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 2:30.59 486.00
5 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 2:30.93 482.00
6 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 2:33.51 455.00
7 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 2:34.93 441.00
8 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 2:41.59 375.00
9 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 2:44.34 350.00
10 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 2:46.15 333.00
11 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 2:56.15 249.00
12 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 2:57.53 238.00






Běh 5 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 2:27.85 516.00
2 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 2:34.03 450.00
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 2:35.00 440.00
4 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:36.45 425.00
5 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 2:36.59 424.00
6 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 2:38.30 407.00
7 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 2:46.37 331.00
8 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:49.25 306.00
9 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 2:49.61 303.00
10 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 2:50.85 292.00
11 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 3:17.62 107.00

Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. DNS






Běh 6 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 2:41.65 375.00
2 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 2:46.48 330.00
3 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 2:47.68 320.00
4 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 2:49.24 306.00
5 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:56.29 248.00
6 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 2:58.91 228.00
7 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 2:59.07 227.00
8 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.43 217.00
9 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.19 211.00
10 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 3:11.20 144.00

Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. DNS






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.19 653.00
2 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 2:42.69 542.00
3 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 2:43.61 532.00
4 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 2:51.06 453.00
5 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 2:52.66 436.00
6 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:53.80 425.00
7 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 2:54.39 419.00
8 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 2:56.16 402.00
9 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:02.32 344.00
10 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 3:06.41 308.00
11 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 3:07.11 302.00
12 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 3:12.43 258.00






Běh 2 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.55 360.00
2 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 3:03.22 336.00
3 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 3:03.76 331.00
4 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 3:04.00 329.00
5 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 3:12.32 259.00
6 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 3:14.98 239.00
7 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 3:21.85 189.00
8 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 3:25.50 165.00
9 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 3:31.89 126.00
10 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 3:38.70 90.00
11 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:42.27 74.00
12 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 4:11.20
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 2:54.89 414.00






Běh 3 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 2:43.09 538.00
2 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.92 518.00
3 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 2:44.96 517.00
4 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 2:51.40 449.00
5 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 2:52.31 440.00
6 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 2:52.53 438.00
7 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 2:53.73 426.00
8 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.39 419.00
9 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 2:54.77 415.00
10 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 2:54.78 415.00
11 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 2:56.71 396.00
12 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 3:13.75 248.00

Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 4 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 3:01.26 354.00
2 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.26 354.00
3 Anna Poláková 050113 SK Jeseniova 3:03.85 330.00
4 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 3:12.34 259.00
5 Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 3:13.76 248.00
6 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 3:15.54 234.00
7 Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:19.56 205.00
8 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 3:21.50 191.00
9 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 3:21.73 190.00
10 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 3:27.56 152.00
11 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 3:43.55 68.00

Terezie Masopustová 040419 TJ Dukla Praha DNS

Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha DNS






Běh 5 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 2:54.70 416.00
2 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 2:56.03 403.00
3 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.08 393.00
4 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 2:57.24 391.00
5 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 2:57.74 386.00
6 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 2:59.62 369.00
7 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 3:03.30 335.00
8 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 3:09.43 283.00
9 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 3:10.33 275.00
10 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 3:15.44 235.00
11 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 3:25.69 164.00

Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha DNS






Běh 6 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.05 473.00
2 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 2:49.59 468.00
3 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 2:50.56 458.00
4 Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha 2:50.58 458.00
5 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 2:51.16 452.00
6 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 2:51.46 449.00
7 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 2:51.63 447.00
8 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 2:59.57 369.00
9 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 3:03.74 331.00
10 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 3:13.06 253.00
11 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 3:20.09 201.00
12 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 3:26.50 158.00

Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha DNF






Běh 7 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.73 576.00
2 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 2:40.46 568.00
3 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.53 567.00
4 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:42.31 547.00
5 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:43.41 534.00
6 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 2:44.50 522.00
7 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 2:46.11 505.00
8 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 2:47.41 491.00
9 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 2:49.46 469.00
10 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.99 464.00
11 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 2:54.54 418.00
12 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.94 356.00

Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha DNF






Běh 8 (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 2:47.79 487.00
2 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 2:50.10 463.00
3 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:52.23 441.00
4 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 2:52.99 433.00
5 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 2:56.49 398.00
6 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 2:58.92 375.00
7 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 3:00.78 358.00
8 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 3:02.36 344.00
9 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 3:03.97 329.00
10 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha 3:04.43 325.00

Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. DNS

Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 10.40 468.00
2 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 10.68 420.00
3 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. 10.84 393.00
4 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 11.41 306.00
5 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 13.72 62.00






Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 12.04 222.00
2 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 12.10 215.00
3 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 13.10 110.00
4 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.43 23.00
5 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 14.71 13.00






Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 11.51 292.00
2 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.23 199.00
3 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 12.27 194.00
4 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 13.24 98.00
5 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 13.29 94.00






Běh 4 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 11.43 303.00
2 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 11.70 266.00
3 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 12.40 180.00
4 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.53 165.00
5 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 15.92






Běh 5 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 12.16 207.00
2 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.43 176.00
3 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 12.57 161.00
4 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 13.72 62.00






Běh 6 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 12.15 209.00
2 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 12.94 124.00
3 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 13.75 60.00
4 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 14.15 36.00






Běh 7 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 09.81 578.00
2 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 10.10 522.00
3 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 10.17 509.00
4 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 10.42 464.00
5 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 10.61 432.00






Běh 8 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 10.47 456.00
2 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 10.49 452.00
3 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 10.51 449.00
4 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 10.60 433.00
5 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 11.12 349.00






Běh 9 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 10.61 432.00
2 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 10.86 390.00
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 11.12 349.00
4 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 11.29 324.00
5 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.67 270.00






Běh 10 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 10.85 392.00
2 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 10.98 371.00
3 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 11.73 262.00
4 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.78 255.00
5 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 12.87 131.00
6 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 12.88 130.00






Běh 11 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 11.32 319.00
2 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 11.86 245.00
3 Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. 11.96 232.00
4 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 12.54 164.00
5 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 13.44 82.00






Běh 12 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 11.28 325.00
2 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 12.56 162.00
3 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 12.69 149.00






Běh 13 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.90 560.00
2 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 12.36 184.00
3 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 12.58 160.00
4 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 13.74 60.00
5 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.76 59.00
6 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 13.77 58.00






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.57 447.00
2 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 12.34 337.00
3 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 12.42 327.00
4 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.50 316.00
5 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 12.70 291.00
6 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 12.87 270.00






Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 12.79 280.00
2 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 12.87 270.00
3 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 13.04 250.00
4 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 14.12 139.00
5 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 15.92 23.00

Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 11.94 392.00
2 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 12.74 286.00
3 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 12.86 271.00
4 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 13.25 226.00
5 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 13.41 209.00
6 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.90 159.00






Běh 4 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 12.92 264.00
2 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 12.97 258.00
3 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.35 215.00
4 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.80 169.00
5 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 15.16 61.00






Běh 5 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 14.64 96.00
2 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 19.38
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 12.97 258.00






Běh 6 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 10.99 538.00
2 Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha 11.43 468.00
3 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 11.76 418.00
4 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 12.41 328.00
5 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 12.78 281.00






Běh 7 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 12.29 344.00
2 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 13.09 244.00
3 Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.25 226.00
4 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 13.26 225.00
5 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 14.46 110.00






Běh 8 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 11.41 471.00
2 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 11.99 385.00
3 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 12.60 303.00
4 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 12.91 265.00
5 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 13.05 249.00






Běh 9 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 12.52 314.00
2 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 13.43 207.00
3 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 13.68 181.00
4 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 14.14 137.00
5 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 14.93 76.00






Běh 10 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 12.64 298.00
2 Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 13.50 199.00
3 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 14.74 89.00

Terezie Masopustová 040419 TJ Dukla Praha DNF






Běh 11 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 10.68 590.00
2 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 11.49 459.00
3 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 11.60 442.00
4 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 11.96 389.00
5 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 12.26 348.00
6 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.93 157.00






Běh 12 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 11.25 496.00
2 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 12.35 336.00
3 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.90 267.00
4 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 13.45 204.00
5 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 13.89 160.00






Běh 13 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 12.26 348.00
2 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 12.29 344.00
3 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 12.31 341.00
4 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 12.95 261.00
5 Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha 13.89 160.00
6 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 14.55 103.00






Běh 14 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 12.21 355.00
2 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 12.61 302.00
3 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 13.33 217.00
4 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 13.36 214.00
5 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 13.70 179.00






Běh 15 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha 12.48 319.00
2 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 12.84 274.00
3 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 15.83 26.00






Běh 16 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha 10.08 697.00
2 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 10.23 670.00
3 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 10.25 666.00
4 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 10.31 655.00
5 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 10.36 646.00
6 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 10.78 573.00






Běh 17 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. 10.31 655.00
2 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.61 602.00
3 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.77 575.00
4 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 10.85 561.00
5 Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha 11.22 501.00
6 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.37 477.00






Běh 18 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 10.75 578.00
2 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 10.84 563.00
3 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 11.21 503.00
4 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 11.65 435.00
5 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 11.97 388.00
6 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 12.27 347.00






Běh 19 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 11.69 429.00
2 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.83 408.00
3 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 12.15 363.00
4 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. 13.92 157.00

Anna Poláková 050113 SK Jeseniova DNS






Běh 20 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.55 450.00
2 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 11.75 420.00
3 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 11.83 408.00
4 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 13.59 190.00
5 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha 14.15 136.00






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále A (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 4.35 264.00
2 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.33 261.00
3 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 4.26 249.00
4 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 4.11 224.00
5 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 4.09 220.00
6 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 4.05 214.00
7 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 3.98 203.00
8 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 3.91 191.00
9 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.90 190.00
10 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 3.89 188.00
11 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 3.81 176.00
12 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 3.79 173.00
13 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 3.75 167.00
14 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 3.75 167.00
15 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.72 162.00
16 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.69 158.00
17 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 3.64 150.00
18 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 3.61 146.00
19 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 3.59 143.00
20 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 3.56 139.00
21 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 3.52 133.00
22 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 3.52 133.00
23 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 3.47 126.00
24 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 3.41 118.00
25 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 3.40 116.00
26 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 3.36 111.00

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. NM






Finále B (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 5.28 437.00
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.01 384.00
3 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 4.94 371.00
4 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.90 363.00
5 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 4.63 313.00
6 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 4.60 308.00
7 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 4.58 304.00
8 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 4.51 292.00
9 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 4.50 290.00
10 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 4.39 271.00
11 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 4.28 252.00
12 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06 215.00
13 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 4.02 209.00
14 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 4.00 206.00
15 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 3.99 204.00
16 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 3.96 199.00
17 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.95 198.00
18 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 3.95 198.00
19 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 3.93 195.00
20 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 3.92 193.00
21 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 3.89 188.00
22 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 3.87 185.00
23 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 3.87 185.00
24 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3.84 181.00
25 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 3.84 181.00
26 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 3.80 174.00
27 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 3.75 167.00
28 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.59 143.00
29 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 3.58 142.00
30 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 3.44 122.00
31 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 3.37 112.00
32 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.35 110.00
33 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 3.34 108.00

Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. DNS

Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. NM






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 4.31 381.00
2 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 4.17 347.00
3 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 4.00 308.00
4 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3.97 301.00
5 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 3.92 290.00
6 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 3.87 279.00
7 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3.86 276.00
8 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 3.80 263.00
9 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.78 259.00
10 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 3.76 254.00
11 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 3.75 252.00
12 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 3.71 244.00
13 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 3.60 220.00
14 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 3.58 216.00
15 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 3.56 212.00
16 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.48 196.00
17 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 3.45 190.00
18 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 3.45 190.00
19 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 3.42 184.00
20 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.27 155.00
21 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 3.14 131.00
22 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 3.13 130.00
23 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 2.77 70.00
24 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 2.44 27.00
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 3.74 250.00






Finále B (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 4.10 331.00
2 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 4.06 322.00
3 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 4.01 310.00
4 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 3.98 303.00
5 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 3.96 299.00
6 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 3.95 296.00
7 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 3.93 292.00
8 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 3.79 261.00
9 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 3.71 244.00
10 Anna Poláková 050113 SK Jeseniova 3.70 242.00
11 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 3.56 212.00
12 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 3.46 192.00
13 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 3.43 186.00
14 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 3.41 182.00
15 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 3.39 178.00
16 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 3.38 176.00
17= Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.35 170.00
17= Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 3.35 170.00
19 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 3.30 161.00
20 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 3.25 151.00
21 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 3.22 146.00
22 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 3.13 130.00
23 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 2.92 94.00

Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha DNS

Terezie Masopustová 040419 TJ Dukla Praha DNS






Finále C (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 4.23 362.00
2 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 4.04 317.00
3 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 3.98 303.00
4 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 3.90 285.00
5 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 3.88 281.00
6 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 3.87 279.00
7 Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86 276.00
8 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 3.79 261.00
9 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 3.79 261.00
10 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 3.76 254.00
11 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.73 248.00
12 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 3.73 248.00
13 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 3.72 246.00
14 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 3.71 244.00
15 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 3.67 235.00
16 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 3.64 229.00
17 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.61 223.00
18 Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha 3.60 220.00
19 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 3.49 198.00
20 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 3.47 194.00
21 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 3.44 188.00
22 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 3.24 150.00
23 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 3.20 142.00
24 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 2.90 91.00
25 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 2.68 57.00






Finále D (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha 4.71 482.00
2 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 4.70 479.00
3 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 4.61 456.00
4 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 4.51 431.00
5 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 4.51 431.00
6 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.36 393.00
7 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 4.22 359.00
8 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 4.21 357.00
9 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 4.21 357.00
10 Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha 4.21 357.00
11 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 4.17 347.00
12 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 4.13 338.00
13 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.03 315.00
14 Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.99 306.00
15 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 3.94 294.00
16 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.90 285.00
17 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. 3.85 274.00
18 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 3.80 263.00
19 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 3.76 254.00
20 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 3.75 252.00
21 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 3.66 233.00
22 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 3.61 223.00
23 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 3.58 216.00
24 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 3.53 206.00
25 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 3.53 206.00

Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. DNS

Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha NM






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále A (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 44.77 264.00
2 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 43.94 257.00
3 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 43.09 250.00
4 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 41.59 237.00
5 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.31 235.00
6 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. 38.78 214.00
7 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.55 212.00
8 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 38.31 210.00
9 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 37.54 204.00
10 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 37.49 204.00
11 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 37.48 204.00
12 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 36.49 195.00
13 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 36.35 194.00
14 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 35.88 190.00
15 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 35.76 190.00
16 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 34.90 183.00
17 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 34.64 180.00
18 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 33.93 175.00
19 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 33.74 173.00
20 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.92 143.00
21 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 29.70 141.00
22 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.47 139.00
23 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 29.25 137.00
24 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 28.23 129.00
25 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 28.05 128.00
26 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 27.38 123.00
27 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 23.26 91.00
28 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 20.44 70.00






Finále B (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 66.13 447.00
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 56.69 365.00
3 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 56.43 363.00
4 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 53.92 341.00
5 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 51.22 318.00
6 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 49.79 306.00
7 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 49.43 303.00
8 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 49.41 303.00
9 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 48.56 296.00
10 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 47.21 284.00
11 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 46.52 278.00
12 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 46.48 278.00
13 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 45.93 273.00
14 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 45.66 271.00
15 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 44.32 260.00
16 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 44.19 259.00
17 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 44.02 258.00
18 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 43.88 256.00
19 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 43.48 253.00
20 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 43.15 250.00
21 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 42.44 244.00
22 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 41.90 240.00
23 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 40.51 228.00
24 Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. 39.24 218.00
25 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 38.39 211.00
26 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 37.31 202.00
27 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 34.56 180.00
28 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 34.48 179.00
29 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 34.17 177.00
30 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 33.80 174.00
31 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 32.37 162.00
32 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 31.79 158.00
33 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 31.29 154.00
34 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.26 130.00
35 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 24.95 104.00






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 47.82 452.00
2 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 43.87 403.00
3 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 38.98 343.00
4 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 38.81 341.00
5 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 36.93 318.00
6 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 35.95 306.00
7 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 33.28 274.00
8 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.12 272.00
9 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 32.57 266.00
10 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 31.63 254.00
11 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 31.47 253.00
12 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 27.99 212.00
13 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 24.52 171.00
14 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.55 160.00
15 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 21.92 142.00
16 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 21.38 136.00
17 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.34 124.00
18 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 19.41 114.00
19 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 18.83 108.00
20 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 18.75 107.00
21 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 18.06 99.00
22 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 17.79 96.00
23 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 17.30 91.00
24 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 14.18 58.00
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 42.97 392.00






Finále B (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 37.82 329.00
2 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 32.04 259.00
3 Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 31.51 253.00
4 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 30.90 246.00
5 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 29.82 233.00
6 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 29.42 228.00
7 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 28.53 218.00
8 Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.24 215.00
9 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 27.29 203.00
10 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 26.87 199.00
11 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 25.95 188.00
12 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 25.81 186.00
13 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 24.60 172.00
14 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 24.59 172.00
15 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 24.39 170.00
16 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 24.35 170.00
17 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 23.91 165.00
18 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 22.96 154.00
19 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 21.67 139.00
20 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 21.26 135.00
21 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 17.78 96.00
22 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 16.06 78.00
23 Anna Poláková 050113 SK Jeseniova 15.67 74.00

Terezie Masopustová 040419 TJ Dukla Praha DNS

Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha DNS






Finále C (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 40.54 362.00
2 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 37.74 328.00
3 Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha 37.43 324.00
4 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 34.69 291.00
5 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 33.35 275.00
6 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 32.75 268.00
7 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 32.00 259.00
8 Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha 30.42 240.00
9 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 29.94 234.00
10 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 29.87 234.00
11 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 29.01 224.00
12 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 28.40 216.00
13 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.35 216.00
14 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 28.16 214.00
15 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 27.76 209.00
16 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 25.96 188.00
17 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 25.76 186.00
18 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 25.16 179.00
19 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.96 177.00
20 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 24.39 170.00
21 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 24.30 169.00
22 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 23.11 155.00
23 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 22.67 150.00
24 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 21.71 140.00
25 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 17.22 90.00






Finále D (čt, 28.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 45.21 420.00
2 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 42.81 390.00
3 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 40.28 359.00
4 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 39.80 353.00
5 Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha 39.64 351.00
6 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 39.34 347.00
7 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.68 327.00
8 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 37.44 324.00
9 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 37.26 322.00
10 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 36.53 313.00
11 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. 33.95 282.00
12 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 33.42 276.00
13 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 32.83 269.00
14 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 32.15 261.00
15 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 31.49 253.00
16 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 30.71 244.00
17 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 30.04 236.00
18 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 29.67 231.00
19 Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. 29.34 227.00
20 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 29.15 225.00
21 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 29.07 224.00
22 Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha 29.00 223.00
23 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 28.92 222.00
24 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.62 219.00
25 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 26.43 193.00
26 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha 21.75 140.00
27 Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.69 117.00






Pětiboj - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2348
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 2295
3 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 2102
4 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 2038
5 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 1999
6 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 1865
7 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 1840
8 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova 1728
9 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 1723
10 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 1708
11 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 1688
12 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 1604
13 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 1588
14 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 1586
15 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 1582
16 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 1540
17 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 1524
18 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 1499
19 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova 1460
20 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova 1443
21 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 1396
22 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1394
23 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 1384
24 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 1352
25 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 1260
26 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 1239
27 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1237
28 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 1215
29 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 1190
30 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 1170
31 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1167
32 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 1120
33 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 1092
34 Tomáš Walter 050627 TJ Dukla Praha 1088
35 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 1080
36 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova 1062
37 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 1030
38 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 1000
39 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0990
40 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 0929
41 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 0928
42 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 0921
43 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 0917
44 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 0876
45 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 0872
46 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 0849
47 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 0834
48 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0834
49 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 0826
50 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 0823
51 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 0823
52 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 0790
53 Matěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. 0769
54 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0767
55 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 0698
56 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 0683
57 Jakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská Praha 0599
58 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 0553
59 Filip Luxemburk 050630 TJ Dukla Praha 0539

Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. DNF

Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. DNF

Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. DNF

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNF






Pětiboj - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Barbora Vaňková 040423 ASK Slavia Praha 2837
2 Natalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub Praha 2492
3 Simona Pacáková 040819 ASK Slavia Praha 2462
4 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 2397
5 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. 2389
6 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. 2355
7 Kateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub Praha 2271
8 Marina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2264
9 Monika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2262
10 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 2227
11 Aneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub Praha 2166
12 Sofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub Praha 2165
13 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha 2150
14 Karolína Gladišová 040414 SK Jeseniova 2140
15 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha 2074
16 Júlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2032
17 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. 2027
18 Nikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub Praha 2007
19 Adéla Novotná 040426 ASK Slavia Praha 1989
20 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova 1983
21 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha 1970
22 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 1965
23 Nela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1942
24 Kristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1940
25 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. 1925
26 Anna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha 1903
27 Andrea Ployharová 040514 ASK Slavia Praha 1889
28 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 1889
29 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha 1873
30 Amálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s. 1872
31 Ellen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub Praha 1853
32 Kateřina Brdičková 050214 TJ Dukla Praha 1826
33 Barbora Čepková 040715 TJ Dukla Praha 1751
34 Michaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub Praha 1748
35 Julie Mrázová 040825 ASK Slavia Praha 1741
36 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 1731
37 Zdena Poborská 050705 SK Jeseniova 1702
38 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova 1691
39 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 1687
40 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova 1687
41 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova 1672
42 Evelína Stará 040928 SK Kotlářka Praha 1666
43 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova 1658
44 Michaela Buriánková 051208 ASK Slavia Praha 1644
45 Magdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1637
46 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 1629
47 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha 1628
48 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 1626
49 Anna Machová 040507 Spartak Praha 4 1577
50 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 1573
51 Olivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1555
52 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 1550
53 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha 1549
54 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 1538
55 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 1536
56 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 1514
57 Kateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4 1482
58 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha 1465
59 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha 1464
60 Anna Svobodová 041216 TJ Dukla Praha 1450
61 Barbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s. 1443
62 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 1411
63 Eliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1391
64 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. 1383
65 Veronika Dobrová 041028 TJ Dukla Praha 1338
66 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. 1330
67 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha 1329
68 Magdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1313
69 Marie Krátká 040929 SK Kotlářka Praha 1235
70 Michaela Špičáková 040808 A. C. Sparta Praha 1225
71 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 1218
72 Aneta Otcovská 041213 SK Jeseniova 1205
73 Adéla Kubánková 050909 ASK Slavia Praha 1174
74 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha 1155
75 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. 1152
76 Barbora Talpová 040614 TJ Dukla Praha 1131
77 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha 1111
78 Kristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4 1101
79 Hedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1084
80 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha 0982
81 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha 0909
82 Adéla Kadlecová 040225 TJ Dukla Praha 0859
83 Hana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0855
84 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha 0847
85 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha 0839
86 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha 0753
87 Karolína Kučerová 050126 SK Jeseniova 0735
88 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha 0721
89 Ella Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s. 0646
90 Barbora Benešová 050114 SK Jeseniova 0612
91 Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha 0535
92 Monika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s. 0216
MS Julie Vaňková 051101 TJ Jilemnice 1784

Anna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub Praha DNF

Karolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub Praha DNF

Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. DNF

Nicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNF

Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha DNF

Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. DNF

Anna Poláková 050113 SK Jeseniova DNF