MPD mladšího žactva - finále B






Datum konání: 21. 9. 2017



Místo konání: Praha-Mazurská



Pořadatel: Atletický školní klub Mazurská, z. s.



Výsledky zpracoval: Filip Kubelka



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí: Zdeněk Simon



Technický delegát:




Poznámka: cílová kamera: Jan Feher (FTVS), 1 x větroměr (běhy)









60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.28 11.00
2 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 08.42 9.00
3 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.52 7.00
4 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 08.76 6.00
5 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 08.97 5.00
2 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha 09.07 3.00
3 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.20 1.00
4 Radim Votava 060915 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.56
5 Patrik Manych 060915 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.89






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 09.00 4.00
2 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.78
3 Kryštof Basch 050617 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.85
4 Adam Černý 050506 A. C. Sparta Praha 10.43

Jáchym Křepelka 060714 SK Aktis Praha z.s. DNS






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 08.48 8.00
2 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 09.17 2.00
3 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 09.70
4 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.29
5 Josef Svoboda 060516 SC Radotín Praha 11.40






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.53 11.00
2 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 08.89 9.00
3 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha z.s. 09.07 7.00
4 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.21 4.00
5 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.40






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 09.09 6.00
2 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.26 3.00
3 Klára Brandejsová 055624 ATLETIK RUDNÁ 09.27 2.00
4 Karolína Šimková 056107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.43
5 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 09.82






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha 09.94
2 Viktorie Ostenová 055618 ATLETIK RUDNÁ 10.17
3 Anna Sellnerová 055226 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.63
4 Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha 11.45

Sofie Amaral 045813 SK Aritma Praha DNS






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Adamková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
2 Tereza Hiltscherová 065101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.49
3 Barbora Čepková 045715 TJ Dukla Praha 09.59
4 Monika Cuřínová 056227 Atletika Jižní Město z.s. 11.18

Daniela Barabasheva 045910 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 5 (čt, 21.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Dobrová 046028 TJ Dukla Praha 09.30 1.00
2 LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 09.49
3 Barbora Tlustá 046109 ATLETIK RUDNÁ 10.04
4 Kateřina Kalabisová 055423 SK Aritma Praha 10.08
5 Agáta Kracíková 045217 Univerzitní sportovní klub Praha 10.14






Běh 6 (čt, 21.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Paula Moreira 046201 Univerzitní sportovní klub Praha 09.06 8.00
2 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 09.18 5.00
3 Helena Nosková 055216 A. C. Sparta Praha 09.63
4 Alžběta Vodenková 055819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.81

Lucie Vítková 055914 SC Radotín Praha DNS






Běh 7 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mariana Votavová 046006 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.34
2 Alžběta Wogurková 065507 SK Aktis Praha z.s. 09.92
3 Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 10.09
MB Anna Svobodová 046216 TJ Dukla Praha 09.13






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 19.86 11.00
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 19.90 9.00
3 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 20.92 8.00
4 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 21.11 7.00






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.60 6.00
2 Vojtěch Děcký 050128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.37 5.00
3 Richard Hrádocký 041111 TJ Dukla Praha 22.58 4.00
4 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.46






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +3.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš Sgalitzer 061215 SC Radotín Praha 23.36 2.00
2 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.50
3 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha 26.53
4 Tomáš Mlčoch 060227 SC Radotín Praha 29.26






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 22.86 3.00
2 Denis Holik 042606 A. C. Sparta Praha 24.46
3 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 24.87
4 Petr Martínek 050328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.62






Běh 5 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha 24.00 1.00
2 František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 27.73
3 Josef Svoboda 060516 SC Radotín Praha 29.08

Lukáš Trachta 051007 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 6 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 24.01
2 Jan Vetešník 051111 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.54

Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. DNS






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 22.32 8.00
2 Magdaléna Kůstková 045213 SC Radotín Praha 22.82 5.00
3 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 23.49 1.00

Julie Frantová 055128 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Šebrlová 065130 SK Aritma Praha 21.50 11.00
2 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.81 9.00
3 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.34 7.00
4 Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. 23.35 3.00






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Kubíčková 056124 SC Radotín Praha 25.26
2 Nela Peterková 065620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.57
3 Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha 29.70

Adéla Kalousová 055411 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Brdičková 055214 TJ Dukla Praha 22.88 4.00
2 Kateřina Hájková 055203 A. C. Sparta Praha 23.42 2.00
3 Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 27.26
4 Monika Cuřínová 056227 Atletika Jižní Město z.s. 28.42






Běh 5 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 22.61 6.00
2 LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 23.58
3 Stella Kollárová 066225 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.60
4 Kateřina Polanská 055430 ATLETIK RUDNÁ 25.66






Běh 6 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub Praha 24.02
2 Mariana Konvičková 055602 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.75

Tereza Vespalcová 065723 TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
Poznámky:




Diskvalifikace podle pravidla 163.3a










Běh 7 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mariana Votavová 046006 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.52
2 Soňa Snížková 055220 Univerzitní sportovní klub Praha 25.46
3 Lucie Vítková 055914 SC Radotín Praha DNS






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 2:32.38 11.00
2 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 2:32.74 9.00
3 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:35.46 8.00
4 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:37.08 7.00
5 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 2:46.82 6.00
6 Dalibor Ťulák 051229 ATLETIK RUDNÁ 2:49.03 5.00
7 Jáchym Hořejší 060912 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:50.09 4.00
8 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 2:55.46 1.00

Radek Svozil 050502 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 2 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 2:54.34 3.00
2 Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha 2:54.44 2.00
3 Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha 2:56.56
4 Adam Krnáč 050531 ATLETIK RUDNÁ 2:57.30
5 Tadeáš Tichý 050728 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.21
6 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:03.40
7 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 3:04.96
8 Patrik Manych 060915 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:08.01
9 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 3:08.47
10 Adam Černý 050506 A. C. Sparta Praha 3:14.49






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2:32.99 11.00
2 Kateřina Brdičková 055214 TJ Dukla Praha 2:41.07 9.00
3 Ludmila Vávrová 055803 ATLETIK RUDNÁ 2:47.39 8.00
4 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 2:48.00 7.00
5 Nela Dorazinová 055428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:48.38 6.00
6 Tereza Dvořáková 065109 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:48.61 5.00
7 Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. 2:48.96 4.00
8 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:51.11 2.00
9 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:52.25 1.00
10 Anastázie Oplištilová 065119 SK Aktis Praha z.s. 3:06.29
11 Lucie Špačková 055202 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:17.97
12 Anna Krabsová 065720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:18.70

Anna Davidová 046221 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 2 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magda Váchová 065113 Atletika Jižní Město z.s. 2:50.92 3.00
2 Valerie Lišková 066021 SC Radotín Praha 2:52.44
3 Stella Kollárová 066225 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:54.88
4 Františka Götzová 055809 Univerzitní sportovní klub Praha 2:55.34
5 Michaela Špičáková 045808 A. C. Sparta Praha 2:56.85
6 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:00.07
7 Kateřina Polanská 055430 ATLETIK RUDNÁ 3:03.24
8 Michaela Větrovská 045531 TJ Dukla Praha 3:04.34
9 Tereza Vespalcová 065723 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:05.60
10 Veronika Danišová 055928 A. C. Sparta Praha 3:06.13
11 Natálie Hanley 055527 SC Radotín Praha 3:20.31
12 Barbora Klattová 056029 A. C. Sparta Praha 3:25.46

Eliška Vacková 045510 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 10.14 11.00
2 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 10.65 9.00
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 11.05 8.00
4 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 11.63 7.00






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 12.53 3.00
2 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.59 2.00
3 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 13.07
4 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 13.50






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha 12.30 5.00
2 Kryštof Basch 050617 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.67 1.00
3 Lukáš Holinka 061107 ATLETIK RUDNÁ 14.06
4 Tomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub Praha 14.45






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Kubišta 050421 ATLETIK RUDNÁ 11.91 6.00
2 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.42 4.00
3 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha z.s. 12.73
4 Jakub Kaván 040605 Univerzitní sportovní klub Praha 12.75






Běh 5 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.71
2 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.27
3 Josef Ureš 060929 A. C. Sparta Praha 13.97
4 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.20






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.25 11.00
2 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.35 9.00
3 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 10.59 8.00
4 Barbora Jelínková 055731 Univerzitní sportovní klub Praha 10.82 7.00






Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.48 3.00
2 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.82 0.50
3 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 13.00
4 Tisa Kirby 055417 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.05






Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 11.88 6.00
2 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 12.15 5.00
3 Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha 13.97
4 Anna Sellnerová 055226 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.00






Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 12.82 0.50
2 Kateřina Hájková 055203 A. C. Sparta Praha 13.26
3 Agáta Kracíková 045217 Univerzitní sportovní klub Praha 13.54
4 Lucie Špačková 055202 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.09






Běh 5 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Adamková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.77 2.00
2 Kateřina Jirásková 056021 Univerzitní sportovní klub Praha 13.05

Klára Raschová 046106 A. C. Sparta Praha DQ
Poznámky:




Diskvalifikace podle pravidla 68.7










Běh 6 (čt, 21.9.2017) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Šmehilová 065302 A. C. Sparta Praha 12.31 4.00
2 Anna Vondrová 066212 ATLETIK RUDNÁ 13.89
3 Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 15.59






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Schnajberk, Šimek, Teplá, Ondríková
Atletika Jižní Město z.s. 34.50 9.00
2 A - Vačkář, Sgalitzer, Kůstková, Pecková
SC Radotín Praha 34.54 8.00
3 A - Hrádocký, Svobodová, Talpová, Pavlas
TJ Dukla Praha 34.85 6.00
4 A - Doležalová, Moutelíková, Labuť, Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.90 5.00






Běh 2 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Mogg M., Kukla, Kollárová, Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 34.59 7.00
2 A - Sellner, Kroa, Adamková, Malečková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.62 2.00
3 A - Kracíková, Prokelová, Fritz, Inemann
Univerzitní sportovní klub Praha 37.52
4 A - Tuša, Holíková, Hájková, Raschová
A. C. Sparta Praha 37.53






Běh 3 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Grulich, Mariani, Suchánková, Vaněk
SK Aktis Praha z.s. 33.70 11.00
2 B - Basch, Kirby, Hořejší, Burešová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 36.59
3 A - Červenka, Kulišta, Brandejsová, Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ 37.52
4 B - Koutníková, Olšovská, Adamík, Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 40.42






Běh 4 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B - Kopřiva, Černoch, Pristačová, Suchá
Atletika Jižní Město z.s. 35.52 3.00
2 B - Jelínková, Mereira, Měchura, Vyskočil
Univerzitní sportovní klub Praha 35.90
3 B - Janoušek, Dětský, Frantová, Špačková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.90
4 B - Jordanidis T., Jordanidis J., Görlingová, Ludvíková
SC Radotín Praha 38.17






Běh 5 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B - Dobrová, Jelínek, Čepková, Sup
TJ Dukla Praha 35.40 4.00
2 C - Jakubů, Votavová, Vlasák V., Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.84
3 B - Černý, Hanzal, Špičáková, Nguyen
A. C. Sparta Praha 38.99

B - Polanská, Svoboda, Šaloun, Vávrová
ATLETIK RUDNÁ DQ
Poznámky:




Diskvalifikace podle pravidla 170.7










Běh 6 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C - Suchá, Brdičková, Surga, Masopustová
TJ Dukla Praha 35.68 1.00
2 C - Nekvasilová, Šimková, Pečený, Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.97
3 C - Konečný, Koukal, Lišková, Hanley
SC Radotín Praha 37.82
4 C - Šmehilová, Tulis, Daněk, Parkanová
A. C. Sparta Praha 38.01






Běh 7 (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C - Kaván, Vaccino, Götzová, Pitt
Univerzitní sportovní klub Praha 36.05
2 D - Martínek, Kollárová S., Votava, Vodenková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.11
3 C - Manych, Moucha, Sellnerová, Berisha
TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.48
4 D - Mlčoch, Svoboda, Bláhová, Scheibová
SC Radotín Praha 42.29






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 1.40 11.00
2 Eugen Šaloun 040921 ATLETIK RUDNÁ 1.35 9.00
3= Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20 7.00
3= Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20 7.00
3= Ondřej Kubišta 050421 ATLETIK RUDNÁ 1.20 7.00
6 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20 5.00

Tomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub Praha NM

František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady NM

Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady NM

Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM

Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha NM

Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ NM






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára Brandejsová 055624 ATLETIK RUDNÁ 1.35 11.00
2 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.35 9.00
3= Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 1.30 7.50
3= Magdaléna Kůstková 045213 SC Radotín Praha 1.30 7.50
5 Veronika Dobrová 046028 TJ Dukla Praha 1.30 6.00
6 Klára Raschová 046106 A. C. Sparta Praha 1.25 5.00
7 Viktorie Ostenová 055618 ATLETIK RUDNÁ 1.25 4.00
8= Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20 2.00
8= Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 1.20 2.00
8= Johana Šmehilová 065302 A. C. Sparta Praha 1.20 2.00
11= Julie Frantová 055128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15
11= Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 1.15
13 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 1.15
14 Soňa Snížková 055220 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15

Markéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Hedvika Malečková 055607 TJ Stodůlky Praha, o.s. NM

Klára Sionková 055911 ATLETIK RUDNÁ DNS

Eliška Vacková 045510 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha DNS






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.95 11.00
2 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 4.53 9.00
3 Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ 4.20 8.00
4 Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ 4.17 7.00
5 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 4.14 6.00
6 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.08 5.00
7 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha 3.99 4.00
8 Radim Votava 060915 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.95 3.00
9 Jáchym Hořejší 060912 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.75 2.00
10 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha z.s. 3.69 1.00
11 Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha 3.63
12 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.62
13 Jakub Kaván 040605 Univerzitní sportovní klub Praha 3.56
14 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.52
15 Lukáš Holinka 061107 ATLETIK RUDNÁ 3.52
16 Jonáš Sgalitzer 061215 SC Radotín Praha 3.49
17 Josef Ureš 060929 A. C. Sparta Praha 3.39
18 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha 3.32
19 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.26
20 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.20
21 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 3.19

Norbert Marášek 051009 TJ Dukla Praha DNS

Lukáš Trachta 051007 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. DNS






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 4.36 11.00
2 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.33 9.00
3 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 4.08 8.00
4 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.05 7.00
5 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.04 6.00
6 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha z.s. 3.92 5.00
7 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 3.92 4.00
8 Helena Nosková 055216 A. C. Sparta Praha 3.66 3.00
9 Lucie Jakoubková 066127 SK Aritma Praha 3.62 2.00
10 Ludmila Vávrová 055803 ATLETIK RUDNÁ 3.56 1.00
11 Barbora Tlustá 046109 ATLETIK RUDNÁ 3.54
12 Zuzana Pospíšilová 065908 ATLETIK RUDNÁ 3.54
13 Michaela Špičáková 045808 A. C. Sparta Praha 3.43
14 Magda Váchová 065113 Atletika Jižní Město z.s. 3.31
15 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 3.31
16 Alžběta Wogurková 065507 SK Aktis Praha z.s. 3.30
17 Angelina Berisha 055422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.28
18 Eliška Kubíčková 056124 SC Radotín Praha 3.25
19 Barbora Čepková 045715 TJ Dukla Praha 3.20
20 Tereza Hiltscherová 065101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.11
21 Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 3.06
22 Kateřina Jirásková 056021 Univerzitní sportovní klub Praha 3.02
23 Nela Peterková 065620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.93
24 Mariana Konvičková 055602 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.08
MB Anna Svobodová 046216 TJ Dukla Praha 3.22

Agáta Kracíková 045217 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Adéla Kalousová 055411 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Terezie Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 09.30 11.00
2 Angelina Berisha 055422 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.20 9.00
3 Kateřina Kalabisová 055423 SK Aritma Praha 09.04 8.00
4 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.60 7.00
5 Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha 08.48 6.00
6 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 08.23 5.00
7 Karolína Šimková 056107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.15 4.00
8 Anna Paula Moreira 046201 Univerzitní sportovní klub Praha 07.93 3.00
9 Anna Ručková 055518 A. C. Sparta Praha 07.79 2.00
10 Karolína Parkanová 055209 A. C. Sparta Praha 07.76 1.00
11 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 07.75
12 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.73
13 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 07.17
14 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 07.03
15 Natálie Kramlová 055225 ATLETIK RUDNÁ 06.93
16 Tereza Dvořáková 065109 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.68
17 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 06.41
18 Karolína Kutalová 055306 ATLETIK RUDNÁ 06.38
19 Františka Götzová 055809 Univerzitní sportovní klub Praha 06.15
20 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.11
21 Alžběta Vodenková 055819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.87
22 Barbora Klattová 056029 A. C. Sparta Praha 05.85
23 Anna Krabsová 065720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 04.87

Daniela Barabasheva 045910 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Klára Sionková 055911 ATLETIK RUDNÁ DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.93 11.00
2 Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha 08.76 9.00
3 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 08.47 8.00
4 Vojtěch Děcký 050128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.41 7.00
5 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 07.93 6.00
6 Denis Holik 042606 A. C. Sparta Praha 07.90 5.00
7 David Gottwald 050225 ATLETIK RUDNÁ 07.83 4.00
8 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 07.68 3.00
9 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.41 2.00
10 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.75 1.00
11 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 06.25
12 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 05.93
13 Petr Martínek 050328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.63
14 Adam Krnáč 050531 ATLETIK RUDNÁ 05.55
15 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.51
16 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 05.19
17 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 05.11
18 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 04.61

Radek Svozil 050502 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 57.65 11.00
2 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 54.80 9.00
3 Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha 51.27 8.00
4 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.59 7.00
5 Eugen Šaloun 040921 ATLETIK RUDNÁ 47.06 6.00
6 Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ 46.71 5.00
7 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 45.74 4.00
8 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 43.55 3.00
9 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 42.92 2.00
10 Jan Vetešník 051111 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 38.21 1.00
11 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.01
12 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 35.13
13 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 32.72
14 Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha 32.56
15 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 31.28
16 Dalibor Ťulák 051229 ATLETIK RUDNÁ 31.25
17 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 30.24
18 Tomáš Mlčoch 060227 SC Radotín Praha 29.86
19 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 28.77
20 Norbert Marášek 051009 TJ Dukla Praha 26.51
21 Tadeáš Tichý 050728 Univerzitní sportovní klub Praha 26.40

Jáchym Křepelka 060714 SK Aktis Praha z.s. DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 21.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.44 11.00
2 Kateřina Šebrlová 065130 SK Aritma Praha 42.12 9.00
3 Terezie Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 39.48 8.00
4 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 38.78 7.00
5 Lucie Jakoubková 066127 SK Aritma Praha 36.90 6.00
6 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.81 5.00
7 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 34.33 4.00
8 Barbora Jelínková 055731 Univerzitní sportovní klub Praha 34.16 3.00
9= Anna Vondrová 066212 ATLETIK RUDNÁ 33.10 1.50
9= Karolína Kutalová 055306 ATLETIK RUDNÁ 33.10 1.50
11 Zuzana Pospíšilová 065908 ATLETIK RUDNÁ 32.25
12 Tisa Kirby 055417 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 29.63
13 Karolína Parkanová 055209 A. C. Sparta Praha 28.80
14 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.52
15 Hedvika Malečková 055607 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.21
16 Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 23.57
17 Michaela Větrovská 045531 TJ Dukla Praha 23.42
18 Veronika Danišová 055928 A. C. Sparta Praha 23.26
19 Anna Ručková 055518 A. C. Sparta Praha 22.68
20 Valerie Lišková 066021 SC Radotín Praha 21.92
21 Natálie Hanley 055527 SC Radotín Praha 18.41
22 Anastázie Oplištilová 065119 SK Aktis Praha z.s. 13.24

Anna Davidová 046221 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Agáta Kracíková 045217 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 DUKPR
TJ Dukla Praha 087.00
2 ATLJM
Atletika Jižní Město z.s. 061.00
3 AKTPR
SK Aktis Praha z.s. 060.00
4 ATRUD
ATLETIK RUDNÁ 057.00
5 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 048.00
6 VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 047.00
7 SPAPR
A. C. Sparta Praha 035.00
8 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 035.00
9 ARIPR
SK Aritma Praha 031.00
10 RADPR
SC Radotín Praha 017.00
11 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 016.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 073.50
2 ARIPR
SK Aritma Praha 066.00
3 ATLJM
Atletika Jižní Město z.s. 056.00
4 RADPR
SC Radotín Praha 047.50
5 DUKPR
TJ Dukla Praha 046.00
6 VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 043.00
7 ATRUD
ATLETIK RUDNÁ 029.00
8 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 027.00
9 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 022.00
10 AKTPR
SK Aktis Praha z.s. 019.00
11 SPAPR
A. C. Sparta Praha 019.00