Soutěž družstev atletických přípravek Prahy 8 a 9 – 2. kolo













Datum konání: 20. 9. 2017








Místo konání: ZŠ Mazurská








Pořadatel: AŠK Mazurská








Výsledky zpracoval: Filip Kubelka








Ředitel závodu: Pavel Petrlík








Hlavní rozhodčí:









Technický delegát:









Poznámka:



















Skok daleký – KLUCI MLADŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

18 Hušák Radim 2008 ŠAK Novoborská 3,66 3,77 3,59 3,77 1.

22 Pečený Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 2,84 3,41 3,40 3,41 2.

25 Symerský Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 3,39 3,29 3,24 3,39 3.

15 Böhm Viktor 2008 AC Praha 1890 3,07 3,09 2,88 3,09 4.

1 Hradec Petr 2010 ŠAK Novoborská 3,09 2,83 2,82 3,09 5.

19 Jirásek Vojtěch 2008 ŠAK Novoborská 2,67 3,06 2,91 3,06 6.

26 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 2,99 2,71 3,05 3,05 7.

11 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 2,86 2,99 2,98 2,99 8.

7 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 2,90 2,98 2,76 2,98 9.

17 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 2,78 2,90 2,53 2,90 10.

14 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 2,57 2,75 2,87 2,87 11.

20 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská 2,86 2,76 X 2,86 12.

4 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 2,67 2,46 2,78 2,78 13.

24 Slaba Jan 2008 AC Praha 1890 2,77 2,61 2,73 2,77 14.

27 Vaněček Michal 2010 AŠK Mazurská 2,73 2,40 2,74 2,74 15.

9 Kindl Adam 2009 AŠK Mazurská 2,74 2,54 2,68 2,74 16.

6 Dinka Samuel 2009 ŠAK Novoborská 2,50 2,12 2,56 2,56 17.

13 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská X 2,55 2,55 2,55 18.

10 Mornštejn Fred 2009 ŠAK Novoborská 2,29 2,40 2,45 2,45 19.

2 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 2,38 2,23 2,09 2,38 20.

23 Sieger Ondřej 2008 AŠK Mazurská 2,38 X 2,18 2,38 21.

3 Stavrakis Thomas 2010 ŠAK Novoborská 2,04 2,35 2,36 2,36 22.

5 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 1,89 2,33 2,19 2,33 23.

16 Girsa Jiljí 2008 AŠK Mazurská 2,22 2,29 2,32 2,32 24.

8 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 2,10 1,93 2,32 2,32 25.

21 Kryštof Jan 2008 AŠK Mazurská 2,23 1,89 1,92 2,23 26.

12 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 1,72 1,74 1,82 1,82 27.












Skok daleký – KLUCI STARŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

13 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 3,35 3,49 3,69 3,69 1.

14 Pečený František 2006 AŠK Mazurská X 3,62 3,57 3,62 2.

9 Špidlen Tonda 2007 AŠK Mazurská 3,47 3,12 3,35 3,47 3.

17 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 1890 3,46 2,43 3,10 3,46 4.

4 Michetschläger Lukáš 2007 AC Praha 1890 3,37 3,45 3,37 3,45 5.

11 Toninger Filip 2007 AŠK Mazurská 3,30 3,10 3,24 3,30 6.

2 Hausdorf Ondřej 2007 ŠAK Novoborská 3,27 3,08 3,02 3,27 7.

15 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 1890 3,20 3,14 3,22 3,22 8.

7 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 3,18 2,65 3,10 3,18 9.

10 Štroner Adam 2007 AŠK Mazurská 3,16 2,96 3,04 3,16 10.

3 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 2,70 2,93 2,94 2,94 11.

1 Friedrich Adam 2007 AŠK Mazurská 2,92 2,47 X 2,92 12.

16 Sieger Tomáš 2006 AŠK Mazurská 2,88 2,77 2,86 2,88 13.

8 Smiggels Adam 2007 AC Praha 1890 2,80 2,52 2,70 2,80 14.

5 Mornštejn Arne 2007 ŠAK Novoborská 2,50 2,80 2,68 2,80 15.

6 Nedbal Tomáš 2007 ŠAK Novoborská 2,61 2,55 2,46 2,61 16.

12 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská DNS












Skok daleký – DÍVKY MLADŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

23 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 3,33 3,25 3,17 3,33 1.

17 Měřičková Magdalena 2008 AC Praha 1890 3,08 3,11 3,24 3,24 2.

8 Uchytilová Anna 2009 AC Praha 1890 3,17 3,20 3,20 3,20 3.

24 Kovaříková Klára 2008 AŠK Mazurská 2,76 2,82 2,97 2,97 4.

20 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 2,96 X 2,48 2,96 5.

21 Šídová Denisa 2008 AŠK Mazurská 2,85 2,95 2,88 2,95 6.

14 Hánová Sophie 2008 AC Praha 1890 2,93 2,89 2,80 2,93 7.

16 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 2,68 2,87 2,60 2,87 8.

22 Štanclová Anna 2008 AŠK Mazurská 2,58 2,55 2,82 2,82 9.

12 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 2,48 2,44 2,77 2,77 10.

9 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 2,68 2,02 1,98 2,68 11.

7 Šindelářová Lenka 2009 ŠAK Novoborská 2,66 2,46 2,45 2,66 12.

19 Slaměníková Barbora 2008 AŠK Mazurská 2,60 2,53 2,13 2,60 13.

11 Čtvrtečková Lucie 2008 AŠK Mazurská 2,49 2,54 2,56 2,56 14.

15 Hasilová Johana 2008 AŠK Mazurská 2,47 2,18 2,55 2,55 15.

18 Pelikánová Veronika 2008 AŠK Mazurská 2,54 2,35 2,39 2,54 16.

13 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 2,53 2,41 2,53 2,53 17.

6 Skálová Adéla 2009 ŠAK Novoborská 2,33 2,51 2,34 2,51 18.

3 Böhmová Ester 2009 AC Praha 1890 2,40 2,50 2,40 2,50 19.

5 Pavlová Tereza 2009 AŠK Mazurská X 2,49 2,28 2,49 20.

1 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská 2,31 2,28 2,17 2,31 21.

10 Čermáková Daniela 2008 ŠAK Novoborská 2,31 2,22 2,15 2,31 22.

4 Dalekorejová Barbora 2009 AŠK Mazurská 2,29 2,22 2,09 2,29 23.

2 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 2,14 2,17 1,93 2,17 24.












Skok daleký – DÍVKY STARŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

17 Zítková Markéta 2006 ŠAK Novoborská 3,45 3,73 3,48 3,73 1.

18 Vanidze Taisia 2006 AŠK Mazurská X 3,39 3,52 3,52 2.

3 Hrnčířová Nela 2007 AC Praha 1890 3,42 3,31 3,17 3,42 3.

5 Kaňková Barbora 2007 AŠK Mazurská 3,23 3,10 2,84 3,23 4.

13 Kryštofová Eliška 2006 AŠK Mazurská 3,16 3,10 3,02 3,16 5.

15 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská 3,15 3,08 2,94 3,15 6.

1 Dvořáková Kristína 2007 AŠK Mazurská 3,08 3,13 2,84 3,13 7.

6 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 3,03 3,00 3,10 3,10 8.

16 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 3,07 3,08 2,98 3,08 9.

4 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská 2,88 3,07 2,87 3,07 10.

12 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 2,97 2,79 2,70 2,97 11.

11 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská 2,86 2,87 2,88 2,88 12.

9 Vaňková Leona 2007 AŠK Mazurská 2,79 2,64 2,59 2,79 13.

8 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská X 2,69 2,68 2,69 14.

10 Želinská Anna 2007 AC Praha 1890 2,37 2,59 2,64 2,64 15.

2 Hoffmannová Emílie 2007 AŠK Mazurská 2,52 2,51 2,11 2,52 16.

7 Provazníková Ema 2007 AŠK Mazurská 2,47 2,10 2,29 2,47 17.

14 Kukelková Josefína 2006 AŠK Mazurská 2,44 2,16 2,42 2,44 18.












Hod kriketovým míčkem – KLUCI MLADŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

18 Hušák Radim 2008 ŠAK Novoborská 36,40 34,10 41,50 41,50 1.

22 Pečený Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 34,70 34,50 29,30 34,70 2.

15 Böhm Viktor 2008 AC Praha 1890 24,00 30,00 27,40 30,00 3.

9 Kindl Adam 2009 AŠK Mazurská 29,90 22,50 25,90 29,90 4.

17 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 28,20 20,60 25,60 28,20 5.

1 Hradec Petr 2010 ŠAK Novoborská 26,70 27,30 27,60 27,60 6.

20 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská 26,01 16,50 19,10 26,01 7.

24 Slaba Jan 2008 AC Praha 1890 24,99 23,30 19,50 24,99 8.

11 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 23,00 20,00 23,60 23,60 9.

4 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 22,20 14,80 19,00 22,20 10.

10 Mornštejn Fred 2009 ŠAK Novoborská 22,00 19,30 22,10 22,10 11.

16 Girsa Jiljí 2008 AŠK Mazurská 17,00 20,80 17,80 20,80 12.

23 Sieger Ondřej 2008 AŠK Mazurská 19,70 11,50 X 19,70 13.

14 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 13,80 18,50 15,90 18,50 14.

7 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 18,30 15,80 10,20 18,30 15.

25 Symerský Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 16,40 16,80 16,20 16,80 16.

27 Vaněček Michal 2010 AŠK Mazurská 16,50 14,00 14,50 16,50 17.

19 Jirásek Vojtěch 2008 ŠAK Novoborská 15,70 15,20 16,30 16,30 18.

8 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 16,30 11,00 12,60 16,30 19.

13 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská 14,70 15,40 15,60 15,60 20.

2 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 14,20 4,40 9,90 14,20 21.

21 Kryštof Jan 2008 AŠK Mazurská 12,40 12,20 13,70 13,70 22.

6 Dinka Samuel 2009 ŠAK Novoborská 12,20 7,70 10,60 12,20 23.

26 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 11,70 X 10,30 11,70 24.

12 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 10,70 11,00 10,40 11,00 25.

3 Stavrakis Thomas 2010 ŠAK Novoborská 8,20 10,10 11,00 11,00 26.

5 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 8,60 9,90 9,80 9,90 27.












Hod kriketovým míčkem – KLUCI STARŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

14 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 37,70 36,70 38,70 38,70 1.

17 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 1890 37,20 35,80 27,60 37,20 2.

13 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 33,40 36,60 34,50 36,60 3.

11 Toninger Filip 2007 AŠK Mazurská 29,10 30,30 31,70 31,70 4.

1 Friedrich Adam 2007 AŠK Mazurská 29,10 31,10 28,10 31,10 5.

5 Mornštejn Arne 2007 ŠAK Novoborská 29,60 23,60 24,40 29,60 6.

2 Hausdorf Ondřej 2007 ŠAK Novoborská 29,20 28,80 29,00 29,20 7.

15 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 1890 29,20 27,60 24,70 29,20 7.

7 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 28,00 25,60 27,40 28,00 9.

16 Sieger Tomáš 2006 AŠK Mazurská 23,30 24,70 17,30 24,70 10.

9 Špidlen Tonda 2007 AŠK Mazurská 23,20 22,50 22,60 23,20 11.

6 Nedbal Tomáš 2007 ŠAK Novoborská 22,00 23,20 21,60 23,20 12.

4 Michetschläger Lukáš 2007 AC Praha 1890 22,30 X X 22,30 13.

10 Štroner Adam 2007 AŠK Mazurská 20,90 18,60 22,00 22,00 14.

3 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 21,70 13,30 21,40 21,70 15.

8 Smiggels Adam 2007 AC Praha 1890 X X 18,40 18,40 16.

12 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská DNS












Hod kriketovým míčkem – DÍVKY MLADŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

20 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 32,10 28,03 27,30 32,10 1.

13 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 24,00 27,10 22,60 27,10 2.

12 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 22,30 X 17,90 22,30 3.

16 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 18,30 19,73 14,70 19,73 4.

22 Štanclová Anna 2008 AŠK Mazurská 12,00 15,50 18,40 18,40 5.

21 Šídová Denisa 2008 AŠK Mazurská 16,50 18,00 15,20 18,00 6.

19 Slaměníková Barbora 2008 AŠK Mazurská 17,50 15,00 17,90 17,90 7.

5 Pavlová Tereza 2009 AŠK Mazurská 13,00 16,10 14,50 16,10 8.

14 Hánová Sophie 2008 AC Praha 1890 11,70 15,01 10,80 15,01 9.

8 Uchytilová Anna 2009 AC Praha 1890 13,40 14,90 14,70 14,90 10.

23 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 13,60 14,30 14,90 14,90 11.

7 Šindelářová Lenka 2009 ŠAK Novoborská 12,50 12,40 12,30 12,50 12.

24 Kovaříková Klára 2008 AŠK Mazurská 10,60 11,00 12,50 12,50 13.

10 Čermáková Daniela 2008 ŠAK Novoborská 10,00 10,60 12,00 12,00 14.

18 Pelikánová Veronika 2008 AŠK Mazurská 8,50 11,40 10,70 11,40 15.

6 Skálová Adéla 2009 ŠAK Novoborská 11,00 11,30 10,50 11,30 16.

11 Čtvrtečková Lucie 2008 AŠK Mazurská 10,90 10,70 9,20 10,90 17.

9 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 7,90 10,60 10,20 10,60 18.

17 Měřičková Magdalena 2008 AC Praha 1890 8,70 10,60 10,00 10,60 19.

3 Böhmová Ester 2009 AC Praha 1890 7,80 3,70 10,20 10,20 20.

15 Hasilová Johana 2008 AŠK Mazurská 10,00 9,40 6,20 10,00 21.

4 Dalekorejová Barbora 2009 AŠK Mazurská 8,90 9,70 9,50 9,70 22.

1 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská 6,20 7,80 3,70 7,80 23.

2 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 5,40 5,40 5,80 5,80 24.












Hod kriketovým míčkem – DÍVKY STARŠÍ přípravka







20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská












start. pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl 1. 2. 3. výkon pořadí

17 Zítková Markéta 2006 ŠAK Novoborská 12,60 22,60 28,00 28,00 1.

16 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 20,40 19,70 25,10 25,10 2.

11 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská 20,80 24,50 22,40 24,50 3.

8 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 23,60 18,70 24,00 24,00 4.

5 Kaňková Barbora 2007 AŠK Mazurská 17,30 20,60 23,90 23,90 5.

13 Kryštofová Eliška 2006 AŠK Mazurská 22,50 23,70 20,80 23,70 6.

6 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 22,70 22,50 21,60 22,70 7.

14 Kukelková Josefína 2006 AŠK Mazurská X 22,60 19,90 22,60 8.

4 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská X 16,80 20,20 20,20 9.

18 Vanidze Taisia 2006 AŠK Mazurská X 19,80 20,10 20,10 10.

12 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 18,50 19,80 19,50 19,80 11.

2 Hoffmannová Emílie 2007 AŠK Mazurská 13,20 18,30 15,50 18,30 12.

9 Vaňková Leona 2007 AŠK Mazurská 15,00 17,50 14,80 17,50 13.

15 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská 15,70 16,50 13,30 16,50 14.

7 Provazníková Ema 2007 AŠK Mazurská 11,40 14,10 16,30 16,30 15.

10 Želinská Anna 2007 AC Praha 1890 14,90 15,10 13,80 15,10 16.

1 Dvořáková Kristína 2007 AŠK Mazurská 12,90 13,90 14,20 14,20 17.

3 Hrnčířová Nela 2007 AC Praha 1890 13,10 12,60 13,90 13,90 18.











60m – KLUCI MLADŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Příjmení Jméno Ročník Oddíl ČAS pořadí


1 2 Hušák Radim 2008 ŠAK Novoborská 9,3 1.


2 5 Pečený Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 9,7 2.


1 1 Böhm Viktor 2008 AC Praha 1890 10,1 3.


3 3 Symerský Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 10,2 4.


5 4 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 10,2 4.


1 5 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 10,3 6.


2 3 Jirásek Vojtěch 2008 ŠAK Novoborská 10,6 7.


5 3 Kindl Adam 2009 AŠK Mazurská 10,6 7.


4 3 Dinka Samuel 2009 ŠAK Novoborská 10,8 9.


1 4 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská 10,9 10.


2 1 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 10,9 10.


6 2 Hradec Petr 2010 ŠAK Novoborská 10,9 10.


3 2 Slaba Jan 2008 AC Praha 1890 11,0 13.


4 2 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 11,1 14.


6 1 Vaněček Michal 2010 AŠK Mazurská 11,1 14.


2 2 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 11,2 16.


1 3 Sieger Ondřej 2008 AŠK Mazurská 11,3 17.


4 5 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 11,4 18.


2 4 Kryštof Jan 2008 AŠK Mazurská 11,6 19.


5 5 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská 11,6 19.


6 5 Mornštejn Fred 2009 ŠAK Novoborská 11,7 21.


3 5 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 11,8 22.


6 4 Stavrakis Thomas 2010 ŠAK Novoborská 12,0 23.


3 4 Girsa Jiljí 2008 AŠK Mazurská 12,3 24.


5 2 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 12,3 24.


6 3 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 12,4 26.


4 4 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 13,3 27.













60m – KLUCI STARŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Příjmení Jméno Ročník Oddíl ČAS pořadí


1 4 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 9,4 1.


1 1 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 9,7 2.


4 2 Toninger Filip 2007 AŠK Mazurská 9,7 2.


3 3 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 1890 10,0 4.


1 2 Michetschläger Lukáš 2007 AC Praha 1890 10,1 5.


4 5 Štroner Adam 2007 AŠK Mazurská 10,1 5.


2 4 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 1890 10,3 7.


2 5 Hausdorf Ondřej 2007 ŠAK Novoborská 10,5 8.


3 2 Sieger Tomáš 2006 AŠK Mazurská 10,5 8.


2 2 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 10,7 10.


1 5 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 11,0 11.


4 3 Špidlen Tonda 2007 AŠK Mazurská 11,0 11.


3 5 Smiggels Adam 2007 AC Praha 1890 11,1 13.


3 4 Mornštejn Arne 2007 ŠAK Novoborská 11,4 14.


4 4 Friedrich Adam 2007 AŠK Mazurská 11,4 14.


1 3 Nedbal Tomáš 2007 ŠAK Novoborská 11,8 16.


2 3 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská DNS













60m – DÍVKY MLADŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Příjmení Jméno Ročník Oddíl ČAS pořadí


4 2 Uchytilová Anna 2009 AC Praha 1890 10,1 1.


1 2 Šídová Denisa 2008 AŠK Mazurská 10,2 2.


3 4 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 10,2 2.


4 3 Měřičková Magdalena 2008 AC Praha 1890 10,3 4.


3 5 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 10,6 5.


2 2 Hánová Sophie 2008 AC Praha 1890 10,7 6.


2 4 Šindelářová Lenka 2009 ŠAK Novoborská 10,7 6.


1 4 Slaměníková Barbora 2008 AŠK Mazurská 10,8 8.


5 4 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 10,8 8.


3 1 Štanclová Anna 2008 AŠK Mazurská 10,9 10.


2 1 Skálová Adéla 2009 ŠAK Novoborská 11,0 11.


1 5 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 11,2 12.


2 5 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 11,2 12.


4 5 Čtvrtečková Lucie 2008 AŠK Mazurská 11,2 12.


5 1 Kovaříková Klára 2009 AŠK Mazurská 11,2 12.


2 3 Hasilová Johana 2008 AŠK Mazurská 11,3 16.


3 3 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 11,5 17.


5 3 Pavlová Tereza 2009 AŠK Mazurská 11,6 18.


1 3 Böhmová Ester 2009 AC Praha 1890 11,7 19.


4 4 Pelikánová Veronika 2008 AŠK Mazurská 11,8 20.


1 1 Čermáková Daniela 2008 ŠAK Novoborská 12,0 21.


3 2 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská 12,4 22.


5 5 Dalekorejová Barbora 2009 AŠK Mazurská 12,6 23.


5 2 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 12,9 24.













60m – DÍVKY STARŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Příjmení Jméno Ročník Oddíl ČAS pořadí


1 3 Zítková Markéta 2006 ŠAK Novoborská 9,4 1.


2 2 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská 9,9 2.


4 1 Vanidze Taisia 2006 AŠK Mazurská 9,9 2.


3 4 Kryštofová Eliška 2006 AŠK Mazurská 10,1 4.


1 5 Hrnčířová Nela 2007 AC Praha 1890 10,3 5.


3 2 Dvořáková Kristína 2007 AŠK Mazurská 10,4 6.


1 1 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 10,5 7.


2 3 Kaňková Barbora 2007 AŠK Mazurská 10,7 8.


2 5 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 10,7 8.


2 4 Želinská Anna 2007 AC Praha 1890 10,8 10.


3 3 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 10,8 10.


4 3 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská 11,0 12.


1 2 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 11,1 13.


1 4 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská 11,1 13.


4 2 Vaňková Leona 2007 AŠK Mazurská 11,2 15.


3 5 Provazníková Ema 2007 AŠK Mazurská 11,6 16.


4 4 Kukelková Josefína 2006 AŠK Mazurská 12,0 17.


4 5 Hoffmannová Emílie 2007 AŠK Mazurská 12,5 18.













4x125m – KLUCI MLADŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Složení štafety Oddíl ČAS pořadí


1 2 A – Jirásek, Jiřinec, Symerský, Hušák ŠAK Novoborská 1:29,9 1.


1 4 A – Folda, Hruška, Slaba, Šára AC Praha 1890 1:32,0 2.


1 1 A – Vyšín, Kindl, Sieger, Girsa AŠK Mazurská 1:35,0 3.


1 3 B – Bednář, Dinka, Šafránek, Procházka ŠAK Novoborská 1:37,9 4.













4x125m – KLUCI STARŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Složení štafety Oddíl ČAS pořadí


1 1 A – Pečený, Mach, Špidlen, Toninger AŠK Mazurská 1:21,0 1.


1 2 B – Sieger, Friedrich, Štroner, Pečený AŠK Mazurská 1:25,8 2.


1 4 A – Mitchelschläger, Novotný, Ptáček, Uchytil AC Praha 1890 1:26,1 3.


1 3 A – Kolář, Nedral, Hausdorf, Mornštejn ŠAK Novoborská 1:34,9 4.













4x125m – DÍVKY MLADŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Složení štafety Oddíl ČAS pořadí


1 1 A – Šárová, Holodňáková, Uchytilová, Znojilová AC Praha 1890 1:35,5 1.


1 4 A – Slaměníková, Hasilová, Štanclová, Šídová AŠK Mazurská 1:37,8 2.


1 3 A – Skálová, Šindelářová, Brumovská, Hradec ŠAK Novoborská 1:39,2 3.


1 2 B – Böhmová, Hánová, Měřičková, Čermáková AC Praha 1890 1:40,4 4.


1 4 B – Pelikánová, Hampelová, Hájková, Čtvrtečková AŠK Mazurská 1:40,9 5.













4x125m – DÍVKY STARŠÍ přípravka





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Složení štafety Oddíl ČAS pořadí


1 4 A – Rezková, Hrnčířová, Želinská, Vavrušková AC Praha 1890 1:28,9 1.


1 1 A – Kryštofová, Pejcharová, Provazníková, Dvořáková AŠK Mazurská 1:29,5 2.


1 2 B – Hejdová, Bulínová, Kaňková, Vaněčková AŠK Mazurská 1:31,4 3.


1 3 C – Nedvědová, Kukelková, Hoffmannová, Vaňková AŠK Mazurská 1:39,7 4.













4x125m – SMÍŠENÉ (mimo soutěž)





20.9.2017 - stadion ZŠ Mazurská













rozběh dráha Složení štafety Oddíl ČAS pořadí


1 1 A – Zítková, Vanidze, Janečková, Bulínová AŠKM + ŠAKN 1:24,2 1.


1 2 A – Vaněček, Kovaříková, Pečený, Špidlen AŠK Mazurská 1:28,2 2.


1 4 A – Šolc, Smiggels, Böhm, Hrnčíř AC Praha 1890 1:37,6 3.


1 3 B – Pavlová, Dalekorejová, Kryštof, Stodůlka AŠK Mazurská 1:45,9 4.