Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva






Datum konání: 14. 9. 2017



Místo konání: Praha - Jeseniova



Pořadatel: SK Jeseniova



Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.55 11.00
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 A 08.63 9.00
3 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova A 09.30 4.00
4 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.45 1.00
5 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova A 09.06 6.00
2 Petr Hegar 060302 SC Radotín Praha 09.67
3 Jakub Liška 060406 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.70
4 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 B 10.22






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 A 09.15 5.00
2 Tomáš Jankovský 041101 SK Jeseniova A 09.37 3.00
3 Jonáš Sgalitzer 061215 SC Radotín Praha 09.38 2.00
4 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 09.98






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 08.94 8.00
2 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 A 09.57
3 Jiří Pospíšil 050711 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.88
4 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 10.04
5 Tomáš Mlčoch 060227 SC Radotín Praha 11.28






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.03 7.00
2 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.89
3 Matěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4 B 10.14
4 Marek Strach 051115 AK VEGA z.s. 10.56






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 08.48 11.00
2 Kateřina Šebrlová 060130 SK Aritma Praha 08.76 8.00
3 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 09.07 6.00
4 Karolína Doležalová 050607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.14 4.50
5 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.47






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Mahrová 050220 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.14 4.50
2 Valerie Steindlová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. B 09.44
3 Isolda Steindlerová 050602 PSK Olymp Praha, z.s. B 09.89
4 Valerie Lišková 061021 SC Radotín Praha 10.11
5 Adéla Lustigová 061022 SC Radotín Praha 11.10






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Vilímová 040215 SK Aritma Praha 08.66 9.00
2 Sára Noasová 051017 Spartak Praha 4 A 09.55
3 Barbora Stodolová 050109 Spartak Praha 4 B 09.74
4 Lucie Plochová 050324 SK Jeseniova A 09.76






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 09.17 3.00
2 Veronika Šeflová 040706 SK Jeseniova A 09.29 1.00
3 Kateřina Nekvasilová 050406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.60
4 Barbora Landová 041005 Univerzitní sportovní klub Praha 10.15
5 Barbora Kotrčová 040423 AK VEGA z.s. 10.25






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol Dolníčková 050407 PSK Olymp Praha, z.s. B 09.24 2.00
2 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 A 09.35
3 Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 B 09.35
MS Adéla Bláhová 051111 SC Radotín Praha 10.60
MS Aneta Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 11.07






Běh 6 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 09.06 7.00
2 Viktorie Jančíková 050825 Spartak Praha 4 A 09.71
MS Natálie Hanley 050527 SC Radotín Praha 10.38

Daniela Barabasheva 040910 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 7 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Laura Šplechtnová 041105 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.30
2 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova A 09.45
3 Lucie Petlachová 040625 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.96
MS Eliška Pekárková 050414 SC Radotín Praha 11.10






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.82 11.00
2 Václav Dlabač 050222 SK Jeseniova A 22.59 9.00
3 Pavel Hlaváček 040909 SK Jeseniova A 22.80 8.00
4 Lukáš Beránek 040512 SK Jeseniova A 23.25 6.00






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Hegar 060302 SC Radotín Praha 24.12 4.00
2 Filip Starý 060506 Spartak Praha 4 B 25.80
3 Martin Ovčiak 060908 PSK Olymp Praha, z.s. B 26.30

Hugo Haman 050921 PSK Olymp Praha, z.s. A DNS






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 A 23.19 7.00
2 Jan Malina 041105 Univerzitní sportovní klub Praha 23.90 5.00
3 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 B 24.66
4 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 29.58






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pospíšil 050711 PSK Olymp Praha, z.s. A 24.27 3.00
2 Martin Gajda 040503 Spartak Praha 4 A 24.57 1.00
3 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.22
4 Marek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub Praha 25.64






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 A 24.48 2.00
MS Ondřej Šafránek 041129 SK Jeseniova A 24.95

Denis Červený 041113 Spartak Praha 4 B DNS






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 20.88 11.00
2 Anna Skálová 040418 PSK Olymp Praha, z.s. A 21.38 9.00
3 Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. A 22.21 8.00
4 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 23.40






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Mahrová 050220 PSK Olymp Praha, z.s. A 22.37 7.00
2 Tereza Jakoubková 040409 SK Aritma Praha 22.47 6.00
3 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 22.95 3.00
4 Hana Sojková 040307 SK Jeseniova A 23.37






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Doležalová 050607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.58 5.00
2 Kristýna Koutníková 040527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.94 4.00
3 Soňa Ledvinková 050419 Spartak Praha 4 B 23.46
4 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 A 24.05






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Prokelová 041012 Univerzitní sportovní klub Praha 23.95
2 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 A 24.37
3 Dominika Rajchlová 050818 PSK Olymp Praha, z.s. B 25.30
4 Aneta Hovorková 060221 AK VEGA z.s. 29.02






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka Holková 050430 PSK Olymp Praha, z.s. B 23.21 2.00
2 Karolína Görglová 051121 SC Radotín Praha 24.28
3 Anika Burdová 050729 SK Jeseniova A 25.24
4 Anna Sopková 051007 Spartak Praha 4 B 25.74






Běh 6 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova A 23.28 1.00
2 Vendula Hofmannová 041201 AK VEGA z.s. 25.50
3 Soňa Snížková 050220 Univerzitní sportovní klub Praha 25.79
MS Zuzana Camphuijsen 060330 SC Radotín Praha 25.59






Běh 7 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christina Pitt 040729 Univerzitní sportovní klub Praha 23.95
2 Adéla Kalousová 050411 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.64
3 Anna Mrázová 041225 Spartak Praha 4 A 25.10
4 Ella Zavoralová 050110 PSK Olymp Praha, z.s. B 25.18






Běh 8 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola Skalická 041029 AK VEGA z.s. 24.75
MS Adéla Lustigová 061022 SC Radotín Praha 28.34
MS Aneta Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 28.95






Běh 9 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MS Adéla Bláhová 051111 SC Radotín Praha 29.74
MS Eliška Pekárková 050414 SC Radotín Praha 30.27
MS Natálie Hanley 050527 SC Radotín Praha 28.05






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Hrdlička 041204 SK Jeseniova A 2:35.99 11.00
2 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 A 2:38.12 9.00
3 Martin Gajda 040503 Spartak Praha 4 A 2:44.46 6.00
4 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 A 2:44.60 5.00
5 Hugo Haman 050921 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:45.93 4.00
6 Petr Zlesák 060918 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:50.62 3.00
7 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha, z.s. B 2:52.94
8 David Karásek 060207 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:54.46
9 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 2:55.88
10 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 3:04.58






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Jankovský 041101 SK Jeseniova A 2:41.50 8.00
2 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:42.40 7.00
3 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 2:50.83 2.00
4 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova A 2:50.89 1.00
5 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:55.54
6 Tadeáš Tichý 050728 Univerzitní sportovní klub Praha 2:57.03
7 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.40
8 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 3:01.44
9 Matěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4 B 3:07.17
10 Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 3:08.44






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Vilímová 040215 SK Aritma Praha 2:39.49 11.00
2 Laura Šplechtnová 041105 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:40.10 9.00
3 Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha 2:42.50 8.00
4 Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:49.76 7.00
5 Nela Dorazinová 050428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:52.41 6.00
6 Viktorie Šmeralová 041128 Spartak Praha 4 A 2:55.93 2.00
7 Kateřina Nekvasilová 050406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:57.60 1.00
8 Sofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4 A 2:59.34
9 Anna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s. B 2:59.82
10 Barbora Hrabáková 060707 PSK Olymp Praha, z.s. B 3:04.56
11 Eliška Stachová 040416 SK Jeseniova A 3:13.64

Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova A DNS






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Davidová 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 2:53.65 5.00
2 Anna Robková 050722 PSK Olymp Praha, z.s. B 2:54.65 4.00
3 Matylda Haasová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. A 2:55.82 3.00
4 Františka Götzová 050809 Univerzitní sportovní klub Praha 2:59.34
5 Alžběta Olšovská 040816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:03.37
6 Zuzana Camphuijsen 060330 SC Radotín Praha 3:05.82
7 Eliška Vacková 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 3:11.78
8 Barbora Zadražilová 040107 SK Jeseniova A 3:17.61
9 Lucie Ulbrichová 050714 Spartak Praha 4 B 3:18.51
10 Nela Endlicherová 041103 Spartak Praha 4 B 3:19.28

Veronika Brabcová 060908 SC Radotín Praha DNS

Zuzana Demeke 051016 SC Radotín Praha DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Kudláček 040126 SK Jeseniova A 10.51 11.00
2 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 A 10.69 9.00
3 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 A 11.36 8.00
4 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 A 11.42 7.00
5 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.45 6.00






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Albert Matějka 040521 SK Jeseniova A 11.77 5.00
2 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 12.30 4.00
3 Tomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub Praha 14.47
4 Vojtěch Cádra 051109 SC Radotín Praha 14.90






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Beránek 040512 SK Jeseniova A 12.40 3.00
2 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 12.66 2.00
3 David Karásek 060207 PSK Olymp Praha, z.s. A 13.41
4 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.85






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Kaván 040605 Univerzitní sportovní klub Praha 12.87 1.00
2 Martin Prchal 051225 SK Aritma Praha 13.14
3 Bruno Slavíček 050612 PSK Olymp Praha, z.s. B 14.07
4 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.27






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 B 13.47
2 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 13.68
MS Ondřej Šafránek 041129 SK Jeseniova A 12.18

Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. A DNS






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. A 10.10 11.00
2 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. A 10.56 9.00
3 Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. A 11.08 6.00
4 Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha 11.20 5.00
5 Eliška Stachová 040416 SK Jeseniova A 11.63 4.00






Běh 2 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jasna Peštová 040901 Spartak Praha 4 A 11.07 7.50
2 Barbora Jelínková 050731 Univerzitní sportovní klub Praha 11.07 7.50
3 Emilie Skalíková 040114 Spartak Praha 4 A 11.69 3.00
4 Denisa Moutelíková 041208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.01 2.00
5 Zuzana Demeke 051016 SC Radotín Praha 13.90






Běh 3 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Laura Kněžková 050607 PSK Olymp Praha, z.s. B 12.61
2 Agatha Lautnerová 040101 SK Aritma Praha 12.66
3 Veronika Kohoutová 050715 AK VEGA z.s. 13.47
4 Veronika Hovorková 040409 AK VEGA z.s. 13.79

Hana Sojková 040307 SK Jeseniova A DQ






Běh 4 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie Jančíková 050825 Spartak Praha 4 A 12.19 1.00
2 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. B 12.57
3 Aneta Motešická 050315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.95
4 Barbora Landová 041005 Univerzitní sportovní klub Praha 14.21






Běh 5 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka Holková 050430 PSK Olymp Praha, z.s. B 12.28
2 Zuzana Ronová 040929 Spartak Praha 4 B 12.92

Amálie Durajová 041231 SK Aritma Praha DNS

Veronika Brabcová 060908 SC Radotín Praha DNS






Běh 6 (čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžběta Pěnkavová 050120 SK Jeseniova A 12.66
2 Kateřina Jirásková 051021 Univerzitní sportovní klub Praha 13.74
3 Matilda Lejla Briglová 051005 AK VEGA z.s. 14.65

Zuzana Camphuijsen 060330 SC Radotín Praha DNS






4 x 60 m - Ml. žáci










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Kudláček, Beránek 040101 SK Jeseniova 33.86 11.00
2 C Auředník, Dlabač 040101 SK Jeseniova 34.94 9.00
3 AB Kunický, Haman 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 35.48 8.00
4 B Lebeda, Vyskočil 040101 Univerzitní sportovní klub Praha 35.69 7.00
5 AA Kroutil, Pospíšil 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 35.75 6.00
6 AD Zlesák, Karásek 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 35.88 5.00
7= A Maštalíř, Labuť 040101 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.96 3.50
7= AC Štětka, Kúžel 040101 Spartak Praha 4 35.96 3.50
9 B Matějka, Krista 040101 SK Jeseniova 36.07 2.00
10 AA Jára, Král, 040101 Spartak Praha 4 36.08 1.00
11 D Hlaváček, Jankovsk 040101 SK Jeseniova 36.17
12 ACLiška, Liška 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 36.34
13 BA Zuzánek, Pšenička 040101 Spartak Praha 4 36.47
14 A Vačkář, Hegar 040101 SC Radotín Praha 36.55
15 Štroner, Adamík, 040101 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.86
16 AB Rajmon, Dissou 040101 Spartak Praha 4 37.27
17 A Kaván, Inneman 040101 Univerzitní sportovní klub Praha 37.56
18 B Bělohlávek, Pečený 040101 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.70
19 BB Bolehovský, Ovčia 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 37.98
20 C Cádra, Konečný 040101 SC Radotín Praha 38.23
21 D Tichý, Zelenka V. 040101 Univerzitní sportovní klub Praha 38.32
22 AD Veselý, Gajda 040101 Spartak Praha 4 38.43
23 BB Starý, Červený 040101 Spartak Praha 4 38.95
24 B Sgalitzer, Netolic 040101 SC Radotín Praha 39.00
25 D Klečka, Špoutil, 040101 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 39.42
26 BC Schejbal, Endršt 040101 Spartak Praha 4 40.22
27 BA Slavíček, Pachand 040101 PSK Olymp Praha, z.s. 43.96
28 D Mlčoch, Chyba 040101 SC Radotín Praha 46.27

A Štorek, Vávra 040101 SK Aritma Praha DNS

B Jech, Prchal 040101 SK Aritma Praha DNS

C Vccino, Malina 040101 Univerzitní sportovní klub Praha DQ

Kaftan, Žilina 040101 AK VEGA z.s. DQ






Skok vysoký - Ml. žáci










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.38 11.00
2 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 A 1.33 9.00
3 Albert Matějka 040521 SK Jeseniova A 1.33 8.00
4 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.33 7.00
5 Václav Dlabač 050222 SK Jeseniova A 1.33 6.00
6 Jan Krista 040228 SK Jeseniova A 1.28 5.00
7 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.28 4.00
8= Jakub Liška 060406 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.23 2.50
8= Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 1.23 2.50

Benjamin Talich 040302 SK Aritma Praha DNS

Tomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM

Martin Prchal 051225 SK Aritma Praha NM






Skok vysoký - Ml. žákyně










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jasna Peštová 040901 Spartak Praha 4 A 1.33 11.00
2 Anežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s. 1.33 9.00
3 Andrea Švíbková 040710 Spartak Praha 4 A 1.28 8.00
4= Viktorie Šmeralová 041128 Spartak Praha 4 A 1.28 6.50
4= Adéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.28 6.50
6 Soňa Ledvinková 050419 Spartak Praha 4 B 1.28 5.00
7 Karolína Rousková 050120 SK Jeseniova A 1.23 4.00
8 Eliška Vacková 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 1.23 3.00
9= Michaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.18 1.50
9= Anna Iballa Holá 041117 PSK Olymp Praha, z.s. A 1.18 1.50
11 Alžběta Pěnkavová 050120 SK Jeseniova A 1.18

Anika Burdová 050729 SK Jeseniova A NM

Soňa Snížková 050220 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Markéta Prokelová 041012 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Sofie Amaral 040813 SK Aritma Praha NM

Nikola Skalická 041029 AK VEGA z.s. NM

Lucie Baldová 050622 Spartak Praha 4 B NM

Amálie Durajová 041231 SK Aritma Praha DNS

Nikol Dolníčková 050407 PSK Olymp Praha, z.s. B DNS






Skok daleký - Ml. žáci










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Kudláček 040126 SK Jeseniova A 4.72 11.00
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 A 4.32 9.00
3 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 4.09 8.00
4 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova A 3.85 7.00
5 Vojtěch Jaroš 040619 SK Jeseniova A 3.82 6.00
6 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 3.80 5.00
7 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. A 3.74 4.00
8 Petr Zlesák 060918 PSK Olymp Praha, z.s. A 3.71 3.00
9 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50 2.00
10 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 3.49 1.00
11 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 B 3.48
12 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.43
13 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 A 3.40
14 Filip Starý 060506 Spartak Praha 4 B 3.36
15 Martin Ovčiak 060908 PSK Olymp Praha, z.s. B 3.35
16 Jakub Kaván 040605 Univerzitní sportovní klub Praha 3.31
17 Bruno Slavíček 050612 PSK Olymp Praha, z.s. B 3.28
18 Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 3.22
19 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.21
20 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.10
21 Tomáš Mlčoch 060227 SC Radotín Praha 2.87

Benjamin Talich 040302 SK Aritma Praha DNS






Skok daleký - Ml. žákyně










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s. A 4.35 11.00
2 Adéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. A 4.15 9.00
3 Denisa Moutelíková 041208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.99 8.00
4 Kristýna Koutníková 040527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.96 7.00
5 Christina Pitt 040729 Univerzitní sportovní klub Praha 3.92 6.00
6 Magdaléna Kůstková 040213 SC Radotín Praha 3.85 5.00
7 Valerie Steindlová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. B 3.69 4.00
8 Lucie Jakoubková 061127 SK Aritma Praha 3.66 3.00
9 Anna Iballa Holá 041117 PSK Olymp Praha, z.s. A 3.64 2.00
10 Anastasija Panova 041230 Spartak Praha 4 A 3.62 1.00
11 Agáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s. B 3.60
12 Veronika Šeflová 040706 SK Jeseniova A 3.58
13 Anna Mrázová 041225 Spartak Praha 4 A 3.56
14 Zuzana Ronová 040929 Spartak Praha 4 B 3.56
15 Lucie Plochová 050324 SK Jeseniova A 3.46
16 Barbora Kotrčová 040423 AK VEGA z.s. 3.46
17 Adéla Kalousová 050411 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.45
18 Kateřina Jirásková 051021 Univerzitní sportovní klub Praha 3.45
19 Isolda Steindlerová 050602 PSK Olymp Praha, z.s. B 3.37
20 Matilda Lejla Briglová 051005 AK VEGA z.s. 3.33
21 Vendula Třeštíková 051220 Spartak Praha 4 B 3.19
22 Veronika Kohoutová 050715 AK VEGA z.s. 3.18
23 Nela Endlicherová 041103 Spartak Praha 4 B 3.15
24 Barbora Zadražilová 040107 SK Jeseniova A 3.10
25 Lucie Haladová 040818 SC Radotín Praha 2.89
26 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 2.81
27 Valerie Lišková 061021 SC Radotín Praha 2.76

Sofie Amaral 040813 SK Aritma Praha NM






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s. A 10.03 11.00
2 Tereza Nosková 040524 SK Jeseniova A 09.88 9.00
3 Anna Skálová 040418 PSK Olymp Praha, z.s. A 09.34 8.00
4 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova A 09.15 7.00
5 Lucie Böhmová 050312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.63 6.00
6 Kateřina Kalabisová 050423 SK Aritma Praha 08.39 5.00
7 Karolína Šimková 051107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.29 4.00
8 Sára Noasová 051017 Spartak Praha 4 A 08.18 3.00
9 Natálie Kryštofová 050603 PSK Olymp Praha, z.s. A 07.80 2.00
10 Petra Vostrá 041103 SK Aritma Praha 07.69 1.00
11 Klára Pelikánová 040628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.62
12 Magdaléna Kůstková 040213 SC Radotín Praha 07.57
13 Zuzana Vrzáková 040516 SK Jeseniova A 07.56
14 Karolína Ledvinková 041017 SC Radotín Praha 07.39
15 Anna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub Praha 07.21
16 Karolína Görglová 051121 SC Radotín Praha 07.18
17 Ela Torbová 050615 PSK Olymp Praha, z.s. B 06.88
18 Aneta Hovorková 060221 AK VEGA z.s. 06.75
19 Markéta Šimková 040318 Spartak Praha 4 A 06.59
20 Ella Zavoralová 050110 PSK Olymp Praha, z.s. B 06.57
21 Františka Götzová 050809 Univerzitní sportovní klub Praha 06.33
22 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 A 06.22
23 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. B 06.14
24 Veronika Hovorková 040409 AK VEGA z.s. 06.10
25 Vendula Hofmannová 041201 AK VEGA z.s. 05.64

Daniela Barabasheva 040910 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 THAI BAO TRAN 040511 SK Jeseniova A 08.82 11.00
2 Jan Auředník 050316 SK Jeseniova A 08.39 9.00
3 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 08.30 8.00
4 Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. A 08.18 7.00
5 Matěj Hrdlička 041204 SK Jeseniova A 07.95 6.00
6 Jan Malina 041105 Univerzitní sportovní klub Praha 07.43 5.00
7 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.08 4.00
8 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 A 07.03 3.00
9 Filip Pšenička 040211 Spartak Praha 4 B 06.67 2.00
10 Marek Veselý 050512 Spartak Praha 4 A 06.38 1.00
11 Denis Červený 041113 Spartak Praha 4 B 06.11
12 Lukáš Pacanda 060428 PSK Olymp Praha, z.s. B 06.08
13 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 05.74
14 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 05.72
15 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 05.48
16 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha, z.s. A 05.46
17 Vítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4 B 05.27
18 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 05.10
19 Ruben Szabó 060725 PSK Olymp Praha, z.s. B 04.68
20 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 A 04.60






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Krista 040228 SK Jeseniova A 58.16 11.00
2 Sebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s. A 47.62 9.00
3 Marek Veselý 050512 Spartak Praha 4 A 46.70 8.00
4 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha, z.s. A 46.04 7.00
5 Mikuláš Jan Kára 050410 SK Jeseniova A 44.07 6.00
6 Vojtěch Jaroš 040619 SK Jeseniova A 42.73 5.00
7 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 40.82 4.00
8 Lukáš Pacanda 060428 PSK Olymp Praha, z.s. B 39.52 3.00
9 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. A 38.81 2.00
10 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 38.13 1.00
11 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.66
12 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha, z.s. B 34.80
13 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.62
14 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 A 31.35
15 Tadeáš Tichý 050728 Univerzitní sportovní klub Praha 30.57
16 Ruben Szabó 060725 PSK Olymp Praha, z.s. B 29.79
17 Vítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4 B 29.47
18 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 28.95
19 Vojtěch Cádra 051109 SC Radotín Praha 28.90
20 Jonáš Sgalitzer 061215 SC Radotín Praha 28.85
21 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 26.58
22 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 24.44
23 Marek Strach 051115 AK VEGA z.s. 16.48






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně










(čt, 14.9.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Beata Franzbergerová 040928 SK Jeseniova A 46.25 11.00
2 Natálie Kryštofová 050603 PSK Olymp Praha, z.s. A 46.10 9.00
3 Julie Durychová 050507 SK Jeseniova A 45.00 8.00
4 Zuzana Vrzáková 040516 SK Jeseniova A 38.22 7.00
5 Kateřina Šebrlová 060130 SK Aritma Praha 37.71 6.00
6 Alžběta Olšovská 040816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.95 5.00
7 Andrea Švíbková 040710 Spartak Praha 4 A 35.99 4.00
8 Klára Pelikánová 040628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.03 3.00
9 Barbora Jelínková 050731 Univerzitní sportovní klub Praha 34.66 2.00
10 Lucie Jakoubková 061127 SK Aritma Praha 33.91 1.00
11 Vendula Třeštíková 051220 Spartak Praha 4 B 30.80
12 Emilie Skalíková 040114 Spartak Praha 4 A 30.48
13 Anežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4 A 29.86
14 Laura Kněžková 050607 PSK Olymp Praha, z.s. B 28.86
15 Lucie Böhmová 050312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.19
16 Anna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s. A 27.10
17 Karolína Ledvinková 041017 SC Radotín Praha 25.88
18 Stella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s. B 24.23
19 Agáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub Praha 23.11
20 Kateřina Kalabisová 050423 SK Aritma Praha 21.00
21 Anna Davidová 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 20.81
22 Lucie Haladová 040818 SC Radotín Praha 10.32

Eliška Dolejší 060322 PSK Olymp Praha, z.s. B DNS