Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva





Datum konání: 13. 9. 2017


Místo konání: Praha - Vinohrady


Pořadatel: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady


Výsledky zpracoval: Anita Ešpandrová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Venclová 020205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.87





Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 42.65
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 34.62
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.09
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.39
5 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.02
6 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.91
7 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.61
8 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.00





Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Plecitá 970919 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 28.14





Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Dobiášová 990916 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.32





Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Štruncová 011112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.26





Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Venclová 020205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.46
2 Aneta Dvořáková 030731 SK Míle, z.s. 18.16





Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 13.9.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.50
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.71
3 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.56
4 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.48
5 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.92