Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva














Datum konání: 6. 9. 2017











Místo konání: Praha - Juliska











Pořadatel: SK Aktis Praha











Výsledky zpracoval: Jana Zemanová











Ředitel závodu:












Hlavní rozhodčí:












Technický delegát:












Poznámka:


























60 m - Žáci (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.6 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.71 11.00







2 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.87 9.00







3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 07.92 8.00







4 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 08.04 7.00







5 Tomáš Dvorčuk 030515 PSK Olymp Praha, z.s. 08.33 4.00







6 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 08.41 2.00







7 František Kaftan 030818 Atletika Jižní Město z.s. 08.53






















Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.2 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 08.19 6.00







2 Šimon Jarolímek 021206 PSK Olymp Praha, z.s. 08.39 3.00







3 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.45 1.00







4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.68








5 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha, z.s. 09.25








6 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.33






















Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.9 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.64








2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s. 08.70








3 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s. 08.75








4 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.19








5 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 10.53






















Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.2 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Quoc Viet Nguyen 020908 Atletika Jižní Město z.s. 08.20 5.00







2 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 08.49








3 Matěj Pavlát 030813 SK Jeseniova B 09.08








4 Jáchym Bureš 031013 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.25








5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 09.73






















60 m - Žákyně (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.9 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Anna Koppová 020207 ASK Slavia Praha 08.68 11.00







2 Kristýna Polívková 021220 PSK Olymp Praha, z.s. 08.90 9.00







3 Vanessa Anna Müllerová 021101 SK Jeseniova B 09.13 3.00







4 Anna Mňoučková 021028 SK Jeseniova B 09.15 1.00







5 Gabriela Balcarová 021224 SK Jeseniova B 09.30








6 Karolína Štoglová 020301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.30








7 Anna Steinerová 021216 SK Jeseniova B 09.31









Vanessa Rebecca Keprtová 021017 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Thalia Pandelides 020901 SK Jeseniova B 08.96 7.00







2 Zuzana Augustová 030126 ASK Slavia Praha 09.19








3 Tereza Tóthová 030508 SK Aktis Praha z.s. 09.36








4 Tran Kieu Trinh Nguyen 030709 SK Jeseniova B 09.38








5 Barbora Bezdíčková 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.49








6 Hana Skořepová 020407 SK Aritma Praha 09.61









Klára Sondelová 031220 SK Aritma Praha DNS






















Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: -1.0 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Viktorie Macháčková 021106 PSK Olymp Praha, z.s. 08.94 8.00







2 Petra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s. 09.11 4.00







3 Veronika Valtrová 030929 PSK Olymp Praha, z.s. 09.17








4 Barbora Maivaldová 020713 SK Jeseniova B 09.32









Ivona Matějková 031214 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Lucie Křenová 030328 ATLETIK RUDNÁ DNS






















Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: -1.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Ela Kolomazníková 031111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.47








2 Eliška Šárová 030226 PSK Olymp Praha, z.s. 09.65








3 Tereza Weberová 020401 ŠAK Novoborská Praha 09.72








4 Catharine Serafinová 031201 SK Aritma Praha 09.73








5 Aneta Řehořová 031014 ASK Slavia Praha 09.73








6 Barbora Slabá 020518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.11






















Běh 5 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Nicole Böhmová 020502 SK Jeseniova B 08.98 6.00







2 Anna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s. 09.02 5.00







3 Barbora Vlčková 030425 ŠAK Novoborská Praha 09.14 2.00







4 Veronika Poštová 030108 PSK Olymp Praha, z.s. 09.16








5 Kateřina Šmejkalová 030630 PSK Olymp Praha, z.s. 09.52









Adéla Tvrdková 031007 ASK Slavia Praha DNS






















300 m - Žáci (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 38.20 11.00







2 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 38.34 9.00







3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 38.98 8.00







4 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 40.88 7.00







5 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 41.07 6.00







6 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 43.48






















Běh 2 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 42.13 5.00







2 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 42.74 4.00







3 Matěj Lukeš 020412 Atletika Jižní Město z.s. 42.80 3.00







4 Šimon Jarolímek 021206 PSK Olymp Praha, z.s. 43.43 1.00







5 František Kaftan 030818 Atletika Jižní Město z.s. 43.52








6 Tomáš Dvorčuk 030515 PSK Olymp Praha, z.s. 43.75






















Běh 3 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s. 43.24 2.00







2 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 43.78








3 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 45.71








4 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 46.58








5 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s. 47.49








6 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha 48.89






















300 m - Žákyně (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Barbora Šplechtnová 020731 PSK Olymp Praha, z.s. 40.18 11.00







2 Monika Pašková 020724 SK Aktis Praha z.s. 43.84 9.00







3 Anna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s. 45.17 8.00







4 Kristýna Polívková 021220 PSK Olymp Praha, z.s. 45.58 7.00







5 Petra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s. 47.70 6.00








Viktorie Macháčková 021106 PSK Olymp Praha, z.s. DNS






















Běh 2 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Kateřina Šmejkalová 030630 PSK Olymp Praha, z.s. 51.82 2.00







2 Ela Kolomazníková 031111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.16 1.00







3 Anna Maria Hovorka 021115 ASK Slavia Praha 52.87








4 Barbora Bezdíčková 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.50









Ivona Matějková 031214 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Vanessa Rebecca Keprtová 021017 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















Běh 3 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Anna Koppová 020207 ASK Slavia Praha 47.99 5.00







2 Aneta Kůrková 030329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.26 4.00







3 Michaela Metelková 021023 ASK Slavia Praha 51.12 3.00







4 Barbora Dudkova 031005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.03









Lucie Křenová 030328 ATLETIK RUDNÁ DNS









Adéla Tvrdková 031007 ASK Slavia Praha DNS






















1500 m - Žáci (Finále)


























Finále (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Matěj Lukeš 020412 Atletika Jižní Město z.s. 4:46.78 11.00







2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 4:48.89 9.00







3 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha, z.s. 4:58.91 8.00







4 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 5:06.20 7.00







5 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s. 5:11.58 6.00







6 Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ 5:22.28 5.00







7 Michael Cam 020807 PSK Olymp Praha, z.s. 5:35.45 4.00







8 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:39.92 3.00







9 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:45.21 2.00







10 Adam Novotný 030530 SK Jeseniova B 5:45.88 1.00







11 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 5:51.95






















1500 m - Žákyně (Finále)


























Finále (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Lucie Kalátová 030615 PSK Olymp Praha, z.s. 5:45.31 11.00







2 Veronika Bartošová 020406 SK Jeseniova B 5:52.19 9.00







3 Eva Hřebíčková 030303 PSK Olymp Praha, z.s. 5:55.09 8.00







4 Ludmila Fišerová 030504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:05.86 7.00







5 Radka Šulcová 020815 SK Jeseniova B 6:09.18 6.00







6 Klára Bábíčková 031030 ASK Slavia Praha 6:11.92 5.00







7 Eliška Vejdovcová 030924 SK Jeseniova B 6:14.05 4.00







8 Zuzana Prchalová 030717 SK Aritma Praha 6:15.98 3.00








Kateřina Hošková 020608 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Lada Moravcová 030104 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Alena Škvánová 030318 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















100 m překážek - Žáci (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.7 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.43 11.00







2 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 17.16 9.00







3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 18.23 8.00







4 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha, z.s. 18.25 7.00







5 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 18.55 5.00





















Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.8 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.36 6.00







2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 18.80 4.00







3 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.05 3.00







4 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.34 2.00





















100 m překážek - Žákyně (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.2 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Barbora Šplechtnová 020731 PSK Olymp Praha, z.s. 15.13 11.00







2 Monika Pašková 020724 SK Aktis Praha z.s. 16.41 9.00







3 Aneta Pazderová 030425 ATLETIK RUDNÁ 17.62 8.00







4 Lucie Hliňáková 030420 SK Jeseniova B 17.77 7.00







5 Anna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s. 18.32 6.00







6 Michaela Metelková 021023 ASK Slavia Praha 18.44 5.00





















Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.1 m/s











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Sára Rybková 020522 PSK Olymp Praha, z.s. 18.49 4.00







2 Justýna Königsmarková 030412 SK Jeseniova B 19.43 3.00







3 Patricia Grandová 030313 SK Aktis Praha z.s. 19.63 2.00







4 Aneta Řehořová 031014 ASK Slavia Praha 19.71 1.00







5 Klára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.14









Johana Lipowská 030228 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















4 x 60 m - Žáci (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Jisl, John, Miřejovský, Šmida 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.09 11.00







2 Gnip, Nguyen Quoc, Novák, Vejlupek 030213 Atletika Jižní Město z.s. 30.14 9.00







3 Bolardt, Dvorčuk, Jarolímek, Randus 030629 PSK Olymp Praha, z.s. 32.30 8.00







4 Hunal, Šalanda, Šlouf, Veselý 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 32.42 7.00







5 Ludvík, Michlík, Msallam, Procházka 020929 ASK Slavia Praha 33.36 6.00







6 Argaláč, Gaži, Jindra, Vašina 030725 PSK Olymp Praha, z.s. 33.64 5.00







7 Kožina, Kreidl, Plaček, Valo 031029 SK Aktis Praha z.s. 34.95 4.00





















4 x 60 m - Žákyně (Běh)


























Běh 1 (st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Pácalová, Pašková, Tóthová, Viplerová 020121 SK Aktis Praha z.s. 32.54 11.00







2 Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová, Žížalová 021106 PSK Olymp Praha, z.s. 32.67 9.00







3 Hliňáková, Königsmarková, Maivaldová, Müllerová 030420 SK Jeseniova 34.36 8.00







4 Černá, Polívková, Poštová, Šárová 031027 PSK Olymp Praha, z.s. 34.68 7.00







5 Augustová, Koppová, Metelková, Řehořová 030126 ASK Slavia Praha 34.83 6.00







6 Kalátová, Rybková, Szabo, Šmejkalová 030615 PSK Olymp Praha, z.s. 35.27 5.00







7 Grandová, Hladíková, Jedličková, Šimlová 010408 SK Aktis Praha z.s. 35.47 4.00







8 Celecká, Fišerová, Kolomazníková, Štoglová 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.63 3.00





















Skok vysoký – Žáci


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1.52 11.00







2 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 1.40 9.00







3 Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ 1.40 8.00







4 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 1.35 7.00








Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s. NM









Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha, z.s. NM






















Skok vysoký - Žákyně


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Klára Žížalová 020416 PSK Olymp Praha, z.s. 1.50 11.00







2 Aneta Pazderová 030425 ATLETIK RUDNÁ 1.44 9.00







3 Tereza Weberová 020401 ŠAK Novoborská Praha 1.35 8.00







4 Tereza Tóthová 030508 SK Aktis Praha z.s. 1.35 7.00







5 Sára Rybková 020522 PSK Olymp Praha, z.s. 1.30 6.00







6 Eva Hřebíčková 030303 PSK Olymp Praha, z.s. 1.30 5.00







7= Berenika Zemanová 030922 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.25 3.50







7= Aneta Kůrková 030329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.25 3.50







9 Johana Kašparová 030829 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1.25 2.00








Nikola Šimlová 021102 SK Aktis Praha z.s. NM









Catharine Serafinová 031201 SK Aritma Praha NM






















Skok daleký - Žáci


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body






Body
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 5.58 11.00







2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5.47 9.00







3 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s. 5.04 8.00







4 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 5.00 7.00







5 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha, z.s. 4.87 6.00







6 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4.77 5.00







7 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 4.66 4.00







8 Quoc Viet Nguyen 020908 Atletika Jižní Město z.s. 4.48 3.00







9 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.46 2.00







10 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.38 1.00







11 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha 4.15








12 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha, z.s. 4.12








13 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.02








14 Adam Halbich 030920 SK Jeseniova B 3.96








15 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 3.90








16 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 3.80








17 Matěj Pavlát 030813 SK Jeseniova B 3.77








18 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.43









Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















Skok daleký - Žákyně


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body






Body
1 Barbora Vlčková 030425 ŠAK Novoborská Praha 4.39 11.00







2 Lucie Hliňáková 030420 SK Jeseniova B 4.38 9.00







3 Vanessa Anna Müllerová 021101 SK Jeseniova B 4.30 8.00







4 Rebecca Szabo 030902 PSK Olymp Praha, z.s. 4.23 7.00







5 Gabriela Balcarová 021224 SK Jeseniova B 4.20 6.00







6 Anna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s. 4.15 5.00







7 Nikola Šimlová 021102 SK Aktis Praha z.s. 4.14 4.00







8 Karolína Fantová 020102 ŠAK Novoborská Praha 4.01 3.00







9 Ludmila Fišerová 030504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.91 2.00







10 Justýna Königsmarková 030412 SK Jeseniova B 3.90 1.00







11 Tereza Hladíková 030716 SK Aktis Praha z.s. 3.90








12 Klára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.75








13 Berenika Zemanová 030922 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.74








14 Tran Kieu Trinh Nguyen 030709 SK Jeseniova B 3.71








15 Terezie Buriánková 030518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.70








16 Zuzana Augustová 030126 ASK Slavia Praha 3.70








17 Nicole Böhmová 020502 SK Jeseniova B 3.68








18 Adéla Blahová 030623 SK Jeseniova B 3.68








19 Eliška Šárová 030226 PSK Olymp Praha, z.s. 3.67








20 Johana Kašparová 030829 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3.61








21 Barbora Maivaldová 020713 SK Jeseniova B 3.32









Adéla Skoupá 030903 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Johana Lipowská 030228 Atletika Jižní Město z.s. DNS









Anna Steinerová 021216 SK Jeseniova B NM






















Vrh koulí 3kg - Žákyně


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Klára Žížalová 020416 PSK Olymp Praha, z.s. 10.54 11.00







2 Petra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s. 08.92 9.00







3 Anna Mňoučková 021028 SK Jeseniova B 08.42 8.00







4 Karolína Fantová 020102 ŠAK Novoborská Praha 08.39 7.00







5 Hana Skořepová 020407 SK Aritma Praha 08.02 6.00







6 Veronika Valtrová 030929 PSK Olymp Praha, z.s. 07.96 5.00







7 Julie Provazníková 030812 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.71 4.00







8 Eliška Černá 031027 PSK Olymp Praha, z.s. 07.65 3.00







9 Klára Bábíčková 031030 ASK Slavia Praha 07.44 2.00







10 Kristina Anna Doležalová 030627 ŠAK Novoborská Praha 07.24 1.00







11 Markéta Lexová 020129 ASK Slavia Praha 07.10








12 Thalia Pandelides 020901 SK Jeseniova B 06.94








13 Patricia Grandová 030313 SK Aktis Praha z.s. 06.90








14 Kateřina Weberová 020401 ŠAK Novoborská Praha 06.87








15 Barbora Slabá 020518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.80








16 Veronika Poštová 030108 PSK Olymp Praha, z.s. 06.58








17 Tereza Hladíková 030716 SK Aktis Praha z.s. 06.11








18 Terezie Buriánková 030518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.98








19 Barbora Dudkova 031005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.55









Kateřina Hronová 030517 ATLETIK RUDNÁ DNS









Adéla Skoupá 030903 Atletika Jižní Město z.s. DNS






















Vrh koulí 4kg - Žáci


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 10.99 11.00







2 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 10.98 9.00







3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.68 8.00







4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.51 7.00







5 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.12 6.00







6 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s. 09.46 5.00







7 Oliver Gaži 020624 PSK Olymp Praha, z.s. 09.05 4.00







8 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha, z.s. 08.21 3.00







9 Jáchym Bureš 031013 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.00 2.00







10 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha, z.s. 06.48 1.00





















Hod diskem 0,75kg - Žákyně


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 Kateřina Hronová 030517 ATLETIK RUDNÁ 27.49 11.00







2 Viktorie Vydrová 021026 SK Aktis Praha z.s. 25.34 9.00







3 Marie Anna Červenková 030701 SK Jeseniova B 25.18 8.00







4 Rebecca Szabo 030902 PSK Olymp Praha, z.s. 22.46 7.00







5 Petra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s. 22.07 6.00







6 Eliška Černá 031027 PSK Olymp Praha, z.s. 21.07 5.00







7 Anna Maria Hovorka 021115 ASK Slavia Praha 20.80 4.00







8 Markéta Lexová 020129 ASK Slavia Praha 20.55 3.00







9 Julie Provazníková 030812 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.02 2.00







10 Karolína Štoglová 020301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.48 1.00







11 Kristina Anna Doležalová 030627 ŠAK Novoborská Praha 14.32








12 Adéla Blahová 030623 SK Jeseniova B 14.04








13 Kateřina Weberová 020401 ŠAK Novoborská Praha 12.85









Denisa Krublová 030226 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS






















Hod diskem 1kg - Žáci


























(st, 6.9.2017)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body







1 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 36.74 11.00







2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.44 9.00







3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.57 8.00







4 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 26.06 7.00







5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.60 6.00







6 Oliver Gaži 020624 PSK Olymp Praha, z.s. 25.42 5.00







7 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.23 4.00







8 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha, z.s. 23.25 3.00







9 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 21.84 2.00







10 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.41 1.00







11 Adam Halbich 030920 SK Jeseniova B 14.93






















Celkový bodový stav - Žáci












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body








1 Atletika Jižní Město z.s.
Atletika Jižní Město z.s. 84








2 PSK Olymp Praha, z.s.
PSK Olymp Praha, z.s. 83








3 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 82








4 Atletický školní klub Mazurská, z. s.
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 68








5 SK Aritma Praha
SK Aritma Praha 41








6 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 34








7 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 32








8 ATLETIK RUDNÁ
ATLETIK RUDNÁ 25








9 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 17








10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7








11 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 2








12 SK Jeseniova B
SK Jeseniova B 1






















Celkový bodový stav - Žákyně












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body








1 PSK Olymp Praha, z.s.
PSK Olymp Praha, z.s. 166








2 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 90








3 SK Jeseniova B
SK Jeseniova B 86








4 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 45








5 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 32








6 ATLETIK RUDNÁ
ATLETIK RUDNÁ 28








7 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 14








8 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11








9 SK Aritma Praha
SK Aritma Praha 9








10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8








11 SK Jeseniova
SK Jeseniova 8








12 Atletika Jižní Město z.s.
Atletika Jižní Město z.s. 0