3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A







Datum konání: 21. 6. 2017




Místo konání: Praha - Eden




Pořadatel: ASK Slavia Praha




Výsledky zpracoval:





Ředitel závodu:





Hlavní rozhodčí:





Technický delegát:





Poznámka:












60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.21 11.00
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 07.71 9.00
3 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 07.82 8.00
4 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 07.95 6.00
5 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 07.96 5.00

Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 DNS








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 07.84 7.00
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.28 3.00
3 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 08.31 2.00
4 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 08.37

5 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 08.47


Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha DNS








Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 08.03 4.00
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 08.35 1.00
3 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 08.53

4 Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha 09.04


Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS


Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 DNS








Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef Bašus 030604 Spartak Praha 4 08.56

2 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha 09.04

3 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 09.57

4 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha 09.82

MB Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 08.11


Michal Ozga 021028 Spartak Praha 4 DNS


Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 DNS








60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.99 11.00
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.33 9.00
3 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 08.35 8.00
4 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 08.40 6.00
5 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.55 3.00
6 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.56 1.00
7 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.61








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 08.45 5.00
2 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 08.55 3.00
3 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha z.s. 08.60

4 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 08.64

5 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. 08.76

6 Marie Hurajová 035329 Spartak Praha 4 08.93

7 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 09.04








Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžběta Johanová 035801 ASK Slavia Praha DNS

2 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 08.57

3 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.59

4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 08.60

5 Jana Ticháčková 035714 Spartak Praha 4 08.96

6 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 08.97

7 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.38


Anna Dvořáková 026104 ASK Slavia Praha DNS








Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha 08.36 7.00
2 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 08.87

3 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 09.32

4 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 09.55

5 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 09.71


Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha DNS


Lucie Šmolíková 035811 Spartak Praha 4 DNS








Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 08.55 3.00
2 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 08.67

3 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 08.81

4 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 09.14

5 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 09.29

MB Petra Špačková 035226 ASK Slavia Praha 08.64


Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 6 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 08.66

2 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 08.82

3 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 09.03

4 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 09.88

5 Aneta Felcmanová 036216 ASK Slavia Praha 10.30


Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha z.s. DNS


Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS








150 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 16.89 11.00
2 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 17.81 9.00
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 18.07 8.00
4 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 18.52 6.00
5 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 18.61 4.50

Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha DNS


Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha DNS








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.4 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 18.49 7.00
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.66 3.00
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.99

4 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.16

5 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.20


Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha DNS








Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 18.61 4.50
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 18.67 2.00
3 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 18.91 1.00
4 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 19.20

5 Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha 21.89

6 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.15








Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 19.05

2 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 19.21

3 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha 24.57


Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha DNS


Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNS


Iaroslav Shumeilo 030716 ŠAK Novoborská Praha DNS








150 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 18.96 11.00
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.65 9.00
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.06 8.00
4 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 20.39 4.00
5 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 20.53 2.00
6 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 20.86








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 20.11 7.00
2 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.27 5.00
3 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 20.45 3.00
4 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.66

5 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 21.14

6 Marie Hurajová 035329 Spartak Praha 4 21.43


Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. DNS








Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha 20.20 6.00
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 20.59 1.00
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 20.75

4 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha z.s. 21.13

5 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 21.44

6 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 21.58

7 Magdaléna Krumlovská 026015 Spartak Praha 4 23.66








Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 21.19

2 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 21.53

3 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 21.82

4 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 21.95

5 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 22.30


Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha DNS


Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha DNS








Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 21.06

2 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 21.52

3 Jana Ticháčková 035714 Spartak Praha 4 21.84

4 Tereza Vokounová 035925 ASK Slavia Praha 22.21

5 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 22.85

6 Aneta Felcmanová 036216 ASK Slavia Praha 25.91


Alžběta Johanová 035801 ASK Slavia Praha DNS


Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha DNS








Běh 6 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 21.08

2 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 21.53

3 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.13

4 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha z.s. 23.17

5 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 24.42

MB Petra Špačková 035226 ASK Slavia Praha 21.12


Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha DNS


Anna Dvořáková 026104 ASK Slavia Praha DNS








1500 m - Žáci (Finále)












Finále (st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 4:58.32 11.00
2 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha 5:07.54 9.00
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 5:19.13 8.00
4 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 5:25.53 7.00

Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS








1500 m - Žákyně (Finále)












Finále (st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 5:32.15 11.00
2 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:51.80 9.00
3 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 6:04.71 8.00

Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha DNS








100 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +4.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 14.60 11.00
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 15.49 9.00
3 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 15.65 8.00
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 15.73 7.00
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 15.75 6.00

Vojtěch Kupka 020722 ASK Slavia Praha DNS


Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha DNS








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 15.99 5.00
2 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 16.22 4.00
3 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.86 3.00
4 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 18.37 2.00
5 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 18.57 1.00

Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS








100 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 16.00 9.00
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 16.10 8.00
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 16.34 7.00

Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha DNS


Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha DNS








Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 15.87 11.00
2 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 18.04 6.00
3 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 19.51 5.00
4 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 19.62 4.00
5 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 20.12 3.00

Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha DNS








200 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 28.51 9.00
2 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 29.04 8.00
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 30.60 7.00
4 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 31.78 6.00
5 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 32.27 5.00
6 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 35.99 3.00







Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 26.53 11.00
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 33.01 4.00
3 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 39.54 2.00

Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 DNS


Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 DNS








200 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 29.87 11.00
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 31.48 9.00
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 31.70 8.00
4 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 33.01 6.00
5 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 33.18 5.00
6 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 33.25 4.00







Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 32.35 7.00
2 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 33.87 3.00
3 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha z.s. 34.03 1.00
4 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 37.90

5 Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.56


Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha DNS








Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 33.88 2.00
2 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 37.87

3 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha z.s. 39.42

MB Kateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 29.83

MB Sára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.32


Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 DNS








4 x 300 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A: Starý,Žák,Bohman,Žák
Spartak Praha 4 2:46.00 11.00
2 AA: Schneider,Novotný,Hrubý,Hrubý
ASK Slavia Praha 2:46.19 9.00
3 AB: Koblic,Klokočník,Koucký,Dvořák
ASK Slavia Praha 2:57.80 8.00
4 A: Kostka,Říha,Procházka, Hospodka
A. C. Sparta Praha 3:02.38 7.00
5 B: Kordík,Pavlica,Helcl,Šmergl
Spartak Praha 4 3:05.92 6.00







4 x 300 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A: Hymplová, Kotková, Hrdličková, Kaletová
Spartak Praha 4 2:59.87 11.00
2 A: Drašnarová, Trhoňová, Damišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 3:03.61 9.00
3 AA: Eliášová, Fojtíková, Polívková, Šedá
ASK Slavia Praha 3:10.06 8.00
4 Pašková, Šimlová, Pácalová, Tóthová
SK Aktis Praha z.s. 3:13.21 7.00
5 B: Ferdinandová, Voršilková, Kučerová, Gaigrová
Spartak Praha 4 3:16.19 6.00
6 B: Kalálová, Bláhová, Crowther, Zaddem
A. C. Sparta Praha 3:17.55 5.00
7 BA: Obuškevičová, Metelková, Kavanová, Zájíčková
ASK Slavia Praha 3:25.01 4.00







Skok vysoký - Žáci












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 1.71 11.00
2 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.62 9.00
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.53 8.00
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 1.53 7.00
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 1.53 6.00
6 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.50 5.00
MB David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.45


Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha DNS


Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNS








Skok vysoký - Žákyně












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 1.49 11.00
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.46 9.00
3 Vendula Obuškevičová 035928 ASK Slavia Praha 1.40 7.50
3 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. 1.40 7.50
5 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 1.40 6.00
6 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 1.30 5.00
MB Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 1.52


Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha DNS


Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha DNS


Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha DNS








Skok daleký - Žáci












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Výkon reg. Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 5.75 +3.0 m/s
11.00
2 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 5.71 +2.6 m/s 5.51 +2.0 m/s 9.00
3 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 5.45 +1.8 m/s
8.00
4 David Marek Čihák 030207 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.95 +1.5 m/s
7.00
5 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 4.84 +1.4 m/s
6.00
6 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 4.66 +4.1 m/s 4.53 +2.0 m/s 5.00
7 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 4.44 +2.3 m/s
4.00
8 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 4.02 +1.7 m/s
3.00
9 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.96 +1.3 m/s
2.00
MB David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.75 +1.9 m/s


Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 DNS


Iaroslav Shumeilo 030716 ŠAK Novoborská Praha DNS


Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha DNS


Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha DNS


Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha DNS


Vojtěch Kupka 020722 ASK Slavia Praha DNS








Skok daleký - Žákyně












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Výkon reg. Body
1 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 5.26 +1.2 m/s
11.00
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 5.10 +3.1 m/s 4.85 +1.8 m/s 9.00
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 5.05 +1.1 m/s
8.00
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 5.00 +2.2 m/s 4.63 +0.7 m/s 7.00
5 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 4.97 +2.8 m/s 4.48 +1.9 m/s 6.00
6 Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 4.85 +5.4 m/s 4.81 +0.7 m/s 5.00
7 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 4.43 +3.3 m/s 4.40 +1.4 m/s 4.00
8 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 4.32 +1.5 m/s
3.00
9 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha z.s. 4.28 +1.1 m/s
2.00
10 Magdaléna Krumlovská 026015 Spartak Praha 4 4.23 +2.3 m/s 4.17 +1.1 m/s 1.00
11 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 4.20 +1.6 m/s

12 Vendula Obuškevičová 035928 ASK Slavia Praha 4.18 +2.5 m/s 4.16 +1.1 m/s
13 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 4.13 +1.6 m/s

14 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 4.03 +0.9 m/s

15 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 4.01 +2.1 m/s

16 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.90 +1.7 m/s

17 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 3.88 +3.3 m/s 3.84 +1.1 m/s

Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha DNS


Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha z.s. DNS


Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha NM








Vrh koulí 3kg - Žákyně












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 10.95 11.00
2 Agáta Mikundová 025420 Spartak Praha 4 10.90 9.00
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.69 8.00
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 09.07 7.00
5 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.04 6.00
6 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 07.88 5.00
7 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.82 4.00
8 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 07.39 3.00
9 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.28 2.00
10 Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha 06.93 1.00

Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha DNS


Magdalena Vondrová 035518 A. C. Sparta Praha DNS


Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 DNS








Vrh koulí 4kg - Žáci












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 11.55 11.00
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.33 9.00
3 Petr Hron 020301 ASK Slavia Praha 11.32 8.00
4 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 08.85 7.00
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.66 6.00
6 Josef Bašus 030604 Spartak Praha 4 08.46 5.00







Hod diskem 0,75kg - Žákyně












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta Mikundová 025420 Spartak Praha 4 32.60 11.00
2 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 30.72 9.00
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 28.14 8.00
4 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 23.04 7.00
5 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 21.51 6.00
6 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 19.95 5.00
7 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 19.76 4.00
8 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 17.48 3.00
9 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 16.39 2.00
10 Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.92 1.00
11 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.33

12 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 13.68

13 Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha 12.40


Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha DNS


Magdalena Vondrová 035518 A. C. Sparta Praha DNS


Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha DNS


Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 DNS


Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 DNS








Hod diskem 1kg - Žáci












(st, 21.6.2017)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 35.35 11.00
2 Petr Hron 020301 ASK Slavia Praha 30.85 9.00
3 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 29.37 8.00
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 27.51 7.00
5 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.06 6.00
6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.37 5.00
7 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.76 4.00
8 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 20.92 3.00
9 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.20 2.00
10 David Marek Čihák 030207 TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.32 1.00
11 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 15.06

12 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 12.28

MB František Doubek 020404 TJ SOKOL Nová Paka 46.09


Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha DNS








Celkový bodový stav - Žáci





Umí. Družstvo
Oddíl/stát Body

1 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 180,5

2 Spartak Praha 4
Spartak Praha 4 147

3 Atletický školní klub Mazurská, z. s.
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 33

4 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 30

5 SC Radotín Praha
SC Radotín Praha 28

6 A. C. Sparta Praha
A. C. Sparta Praha 28

7 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 22

8 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 19,5

9 ASK Slavia Praha B
ASK Slavia Praha B 14

10 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 10








Celkový bodový stav - Žákyně





Umí. Družstvo
Oddíl/stát Body

1 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 142

2 Spartak Praha 4
Spartak Praha 4 112

3 A. C. Sparta Praha
A. C. Sparta Praha 111

4 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 52,5

5 ASK Slavia Praha B
ASK Slavia Praha B 50,5

6 SC Radotín Praha
SC Radotín Praha 25

7 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 16

8 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 10

9 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 4

10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 0