IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B





Datum konání: 20. 6. 2017


Místo konání: Praha - Radotín


Pořadatel: SC Radotín Praha


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí: Ivanka Lebrová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 07.73
2 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.47
3 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha 08.57
4 Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha 09.20
5 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
6 Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 09.48





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.22
2 Julián Boschat 051109 Atletika Jižní Město z.s. 09.30
3 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 09.52
4 Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha 09.54
5 Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha 09.73
6 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.90





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha 08.60
2 Josef Liška 050601 A. C. Sparta Praha 08.97
3 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha 09.22
4 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 09.57
5 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.59
6 Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.41





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 09.07
2 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha 09.09
3 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 09.36
4 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 10.60

Tobiáš Hrubý 050812 A. C. Sparta Praha DNS





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.15
2 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.54
3 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.88
4 Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha 09.00
5 Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 09.78
6 Anna Ručková 055518 A. C. Sparta Praha 10.03





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 08.57
2 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.98
3 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.03
4 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 09.58
5 Kristýna Rybová 056221 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.71
6 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 09.83





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha 08.82
2 Anežka Fořtová 045427 AK VEGA z.s. 08.85
3 Tereza Sasková 045916 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.19
4 Františka Floriánková 055524 A. C. Sparta Praha 09.39
5 Julie Vosmíková 045526 SC Radotín Praha 09.69
6 Andrea Jakubíčková 055627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.00





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 08.57
2 Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.11
3 Barbora Klattová 056029 A. C. Sparta Praha 10.12

Josephine Crowther 056216 A. C. Sparta Praha DNS

Aneta Rákosníková 055107 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 09.09
2 Natálie Švadlenová 046018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.92
3 Eliška Blahunková 055306 A. C. Sparta Praha 10.05
4 Eliška Bednárková 055319 A. C. Sparta Praha 10.06
5 Natalia Pakurová 065604 SC Radotín Praha 11.02





Běh 6 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Burešová 055305 ASK Slavia Praha 09.05
2 Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.15
3 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 09.30
4 LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 09.35
5 Natálie Hanley 055527 SC Radotín Praha 10.26





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.60
2 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.73
3 Petr Hegar 060302 SC Radotín Praha 22.51





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 21.43
2 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 24.04

Dominik Sork 050810 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 21.37
2 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 22.18
3 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.53





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 23.50
2 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.81
3 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 23.86





Běh 5 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Igor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.22
2 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha 22.16
3 Adam Černý 050506 A. C. Sparta Praha 24.69





Běh 6 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 19.17
2 Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 21.84
3 Eduard Vodvářka 060121 Atletika Jižní Město z.s. 22.98





Běh 7 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.84
MB Mikuláš Cuřín 060625 SC Radotín Praha 27.78

Matyáš Perner 040803 A. C. Sparta Praha DNS





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.63
2 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.89
3 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 23.21





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 22.79
2 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.36
3 Eliška Krimláková 056020 A. C. Sparta Praha 24.21





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.71
2 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.58
3 Veronika Kohoutová 055715 AK VEGA z.s. 23.95





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 20.96
2 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.63
3 Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha 28.86





Běh 5 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Honzíková 055105 A. C. Sparta Praha 21.89
2 Žaneta Mrázová 045610 ASK Slavia Praha 22.13
3 Natálie Trávníčková 056117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.90





Běh 6 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.89
2 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 23.25

Eliška Urbanová 055725 ASK Slavia Praha DNS





Běh 7 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Marková 055828 ASK Slavia Praha 23.44
2 Veronika Hovorková 045409 AK VEGA z.s. 24.84
3 Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 25.70





Běh 8 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 21.09
2 Veronika Šeflová 045706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.56

Aneta Osičková 055420 ASK Slavia Praha DNS





Běh 9 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Čechová 045522 ASK Slavia Praha 23.36
2 Veronika Danišová 055928 A. C. Sparta Praha 23.94
3 Olga Soukupová 045615 SC Radotín Praha 24.56





Běh A (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leontýna Krimláková 056020 A. C. Sparta Praha 23.72
MB Adéla Lustigová 066022 SC Radotín Praha 26.73





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:47.69
2 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:53.42
3 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 1:53.76
4 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s. 1:54.65
5 Adam Bulíř 040908 ŠAK Novoborská Praha 2:04.68
6 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 2:07.99
7 Andrej Škoda 040616 A. C. Sparta Praha 2:10.44
8 Josef Svoboda 060516 SC Radotín Praha 2:17.77





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:07.39
2 Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha 2:07.99
3 Tomáš Jeřábek 040810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:08.20
4 Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha 2:08.42
5 Filip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:11.49
6 Filip Holý 061111 SC Radotín Praha 2:19.42

Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Šlápotová 055526 SC Radotín Praha 1:58.46
2 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:58.81
3 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 2:01.39
4 Šárka Růžičková 065402 A. C. Sparta Praha 2:02.98
5 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:03.52
6 Kateřina Žohová 065219 ASK Slavia Praha 2:05.04





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1:46.56
2 Helena Nosková 055216 A. C. Sparta Praha 2:05.44
3 Lucie Hrodková 065228 ŠAK Novoborská Praha 2:06.44
4 Aneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:18.35
5 Elena Horynová 046114 A. C. Sparta Praha 2:23.22
6 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:25.64





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kramešová 066220 Atletika Jižní Město z.s. 2:00.41
2 Michaela Špičáková 045808 A. C. Sparta Praha 2:03.10
3 Petra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha 2:05.37
4 Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:05.60
5 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 2:20.56
6 Barbora Sedláčková 065509 SC Radotín Praha 2:38.78





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha 10.08
2 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 10.19
3 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.14
4 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.20

Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha DNS

Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha DNS





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Hošek 040820 Atletika Jižní Město z.s. 12.79
2 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.07
3 Josef Ureš 060929 A. C. Sparta Praha 13.72
4 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 14.13
5 Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. 17.44

Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.79
2 Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha 12.16
3 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 13.86
4 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha 14.05
5 Jakub Podlešák 060428 SC Radotín Praha 14.67

Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha DNS





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 11.45
2 Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.53
3 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 12.70
4 Berenika Hrášová 055703 A. C. Sparta Praha 13.57
5 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.23
6 Ela Mikšíková 056220 AK VEGA z.s. 14.46





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 11.44
2 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 11.82
3 Julie Šorbanová 055801 ASK Slavia Praha 13.21
4 Lucie Plochová 055324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.92
5 Aneta Hovorková 065221 AK VEGA z.s. 18.26

Aneta Rákosníková 055107 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.97
2 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 12.57
3 Kateřina Hájková 055203 A. C. Sparta Praha 12.82
4 Nela Dvořáková 056001 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.04
5 Ema Küblbecková 055117 ASK Slavia Praha 15.39

Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha DNS





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Kárníková 065614 ASK Slavia Praha 12.37
2 Zuzana Demeke 056016 SC Radotín Praha 12.76
3 Eliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská Praha 12.84
4 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 13.19
5 Adriana Žuffová 055407 A. C. Sparta Praha 14.51

Anna Šimková 065228 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 5 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Šmehilová 065302 A. C. Sparta Praha 12.17
2 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.28
3 Alžběta Hrehorová 055519 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.32
4 Barbora Havlová 066223 ASK Slavia Praha 13.91
5 Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 14.61
6 Barbora Benešová 055114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.67





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.31
2 A A Tolj, Veselý, Kaucká, Nováková
A. C. Sparta Praha 31.76
3 A Kramešová, Teplá, Jarvinen, Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. 33.20





Běh 2 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 BA Škoda, Tulis, Hájková, Růžočková
A. C. Sparta Praha 36.47
2 A Fořtová, Hovorková V., Žilina, Kaftan
AK VEGA z.s. 36.66
3 A Pecková, Mullerová, Matl, Podlešák
SC Radotín Praha 41.63





Běh 3 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Doležalová, Moutelíková, Maštalíř, Labuť
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.49
2 Bulíř, Kocman, Brabencová, Tomasová
ŠAK Novoborská Praha 34.99
3 BA Studničný, Kukla, Rousková, Otcovská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.15





Běh 4 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AB Beránek, Matějka, Sojková, Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.83
2 AB Šufliarský, Pohl, Křížová, Navvrátilová
A. C. Sparta Praha 33.62
3 B Rubešová, Pristačová, Boschat, Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. 35.83





Běh 5 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 CA Küblvecková, Šulc, Vakus, Kárníková
ASK Slavia Praha 35.23
2 BB Kureš, Černý, Klattová, Nosková
A. C. Sparta Praha 38.14

B Hegar, Netolický, Gerglová, Demeke
SC Radotín Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 170.7








Běh 6 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Nekvasilová,, Olšovská, Bělohlávek, Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.31
2 CB Šorbanová, Spálenka, Kárník, Havlová
ASK Slavia Praha 37.05
3 BB Jeřábek, Hübsch, Kučerová, Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 37.10





Běh 7 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AC Jankovský, Jaroš, Šeflová, Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.31
2 CC Žohová, Bučányová, Kopenec, Buriánek
ASK Slavia Praha 35.15
3 AC Sečkář, Matouš, Honzíková, Konířová
A. C. Sparta Praha 35.21





Běh 8 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Koutníková, Pelikánová, Děvěr, Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.35
2 BC Hejna I., Hejna V., Benešová, Švadlenová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.75
3 C Ledvinková, Vosmíková, Jordanidis J., Jordanidis T
SC Radotín Praha 37.44





Běh 9 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 DA Holeček, Pelant, Migová, Trnková
ASK Slavia Praha 32.57
2 AD Hlaváček, Kára, Burdová, Pěnkavová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.95





Běh 10 (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 DB Kostka, Řezáč, Grecmanová, Mrázová
ASK Slavia Praha 35.31

D Holý, Hájek, Haladová, Scheibová
SC Radotín Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 170.7








Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.44
2 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha 1.35
3 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha 1.35
4 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 1.30
5 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha 1.30
6 Josef Liška 050601 A. C. Sparta Praha 1.25
7 Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha 1.25
8 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha 1.25
9 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
10= Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.15
10= Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
12 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.10
13 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 1.10
14 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 1.10
15= Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 1.10
15= Julián Boschat 051109 Atletika Jižní Město z.s. 1.10
15= Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.10

Tobiáš Hrubý 050812 A. C. Sparta Praha DNS

František Chyba 051125 SC Radotín Praha DNS

Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha NM

Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha NM

Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. NM

Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 1.44
2= Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha 1.36
2= Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 1.36
4 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 1.36
5 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 1.31
6 Anežka Fořtová 045427 AK VEGA z.s. 1.31
7 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.26
8 Julie Vosmíková 045526 SC Radotín Praha 1.26
9 Eliška Blahunková 055306 A. C. Sparta Praha 1.26
10= Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 1.21
10= Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha 1.21
12 Františka Floriánková 055524 A. C. Sparta Praha 1.21
13 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.21
14= Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.14
14= Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.14
14= Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 1.14
17 Natálie Švadlenová 046018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.14
18= Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.14
18= Tereza Burešová 055305 ASK Slavia Praha 1.14
20= LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 1.14
20= Tereza Sasková 045916 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.14
22= Anna Ručková 055518 A. C. Sparta Praha 1.07
21= Barbora Klattová 056029 A. C. Sparta Praha 1.07
21= Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 1.07
24 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 1.07
25 Eliška Bednárková 055319 A. C. Sparta Praha 1.07
26 Kristýna Rybová 056221 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.07
28 Andrea Jakubíčková 055627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.00
28 Natálie Hanley 055527 SC Radotín Praha 1.00

Josephine Crowther 056216 A. C. Sparta Praha NM

Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Natalia Pakurová 065604 SC Radotín Praha NM





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 4.74
2 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha 4.21
3 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.06
4 Viktor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.05
5 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.04
6 Matěj Hošek 040820 Atletika Jižní Město z.s. 3.85
7 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.61
8 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 3.51
9 Josef Ureš 060929 A. C. Sparta Praha 3.50
10 Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha 3.33
11 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 3.23
12 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.19
13 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha 3.09
14 Jakub Podlešák 060428 SC Radotín Praha 3.01
15 Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. 2.47

Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha DNS

Vojtěch Cádra 051109 SC Radotín Praha DNS

Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha DNS

Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 4.15
2 Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.04
3 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 3.98
4 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.91
5 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.85
6 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 3.83
7 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 3.80
8 Julie Šorbanová 055801 ASK Slavia Praha 3.77
9 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 3.70
10 Kateřina Hájková 055203 A. C. Sparta Praha 3.68
11 Eliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská Praha 3.58
12 Johana Šmehilová 065302 A. C. Sparta Praha 3.55
13 Alžběta Hrehorová 055519 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.52
14 Anežka Kárníková 065614 ASK Slavia Praha 3.52
15 Ema Küblbecková 055117 ASK Slavia Praha 3.50
16 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 3.40
17 Barbora Havlová 066223 ASK Slavia Praha 3.37
18 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.23
19 Adriana Žuffová 055407 A. C. Sparta Praha 3.16
20 Berenika Hrášová 055703 A. C. Sparta Praha 3.16
21 Barbora Benešová 055114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.07
22 Lucie Plochová 055324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.02
23 Nela Dvořáková 056001 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.02
24 Zuzana Demeke 056016 SC Radotín Praha 3.00
25 Ela Mikšíková 056220 AK VEGA z.s. 2.99
26 Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 2.82
27 Aneta Hovorková 065221 AK VEGA z.s. 2.42

Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha DNS

Aneta Rákosníková 055107 ASK Slavia Praha DNS

Anna Šimková 065228 A. C. Sparta Praha DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 09.42
2 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.37
3 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 08.00
4 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.89
5 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.75
6 Veronika Šeflová 045706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.42
7 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.35
8 Žaneta Mrázová 045610 ASK Slavia Praha 07.30
9 Eliška Krimláková 056020 A. C. Sparta Praha 07.08
10 Tereza Čechová 045522 ASK Slavia Praha 07.02
11 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.92
12 Olga Soukupová 045615 SC Radotín Praha 06.92
13 Veronika Hovorková 045409 AK VEGA z.s. 06.85
14 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 06.55
15 Klára Honzíková 055105 A. C. Sparta Praha 06.45
16 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 06.37
17 Veronika Danišová 055928 A. C. Sparta Praha 06.16
18 Natálie Trávníčková 056117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.91
19 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 05.69
20 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.56
21 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.40
22 Leontýna Krimláková 056020 A. C. Sparta Praha 05.39
23 Veronika Kohoutová 055715 AK VEGA z.s. 05.34
24 Adéla Marková 055828 ASK Slavia Praha 04.91
25 Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 04.17

Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha DNS

Eliška Urbanová 055725 ASK Slavia Praha DNS

Aneta Osičková 055420 ASK Slavia Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.07
2 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 08.75
3 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.51
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.72
5 Igor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.71
6 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.61
7 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 07.43
8 Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 07.34
9 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.07
10 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 06.57
11 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 06.21
12 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha 05.30
13 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 05.19
14 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 04.74
15 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 04.70
16 Petr Hegar 060302 SC Radotín Praha 04.59
17 Eduard Vodvářka 060121 Atletika Jižní Město z.s. 04.52
18 Adam Černý 050506 A. C. Sparta Praha 03.97

Matyáš Perner 040803 A. C. Sparta Praha DNS

Dominik Sork 050810 A. C. Sparta Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 48.85
2 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.00
3 Tomáš Jeřábek 040810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 38.02
4 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 37.24
5 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.28
6 Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha 34.52
7 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.00
8 Adam Bulíř 040908 ŠAK Novoborská Praha 31.53
9 Andrej Škoda 040616 A. C. Sparta Praha 28.86
10 Filip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.61
11 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s. 26.00
12 Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha 21.80
13 Filip Holý 061111 SC Radotín Praha 20.05
14 Josef Svoboda 060516 SC Radotín Praha 15.90

Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (út, 20.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 41.28
2 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 35.49
3 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.88
4 Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.70
5 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.69
6 Helena Nosková 055216 A. C. Sparta Praha 26.05
7 Nikola Šlápotová 055526 SC Radotín Praha 25.25
8 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 24.89
9 Petra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha 24.73
10 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.67
11 Michaela Špičáková 045808 A. C. Sparta Praha 24.42
12 Lucie Hrodková 065228 ŠAK Novoborská Praha 23.08
13 Aneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.83
14 Šárka Růžičková 065402 A. C. Sparta Praha 22.30
15 Eliška Kramešová 066220 Atletika Jižní Město z.s. 22.06
16 Barbora Sedláčková 065509 SC Radotín Praha 19.53
17 Elena Horynová 046114 A. C. Sparta Praha 18.52
18 Kateřina Žohová 065219 ASK Slavia Praha 16.24

Eliška Kubíčková 056124 SC Radotín Praha DNS

Nelly Onderková 046118 ASK Slavia Praha DNS

Karolína Parkanová 055209 A. C. Sparta Praha DNS