Přebor Prahy staršího žactva





Datum konání: 14. - 15. 6. 2017


Místo konání: Praha - Děkanka


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Petr Kašpar, Tomáš Nakládal


Ředitel závodu: Jaromír Nevečeřal, Jan Koutník


Hlavní rozhodčí: Helena Fanturová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.18
2 Jakub Zámyslický 020112 Atletika Jižní Město z.s. 07.84
3 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 07.93
4 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.12
5 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 08.30
6 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.37





Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 07.56
2 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.72
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.01
4 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 08.07
5 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 08.11
6 Vítězslav Filip Vojtěch 030326 TJ Dukla Praha 08.44





Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.65
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 07.75
3 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 07.90
4 Pavel Frantík 020810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.04
5 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 08.42
6 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 08.52





Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 07.52
2 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 07.69
3 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 07.81
4 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.23

Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha DNS

Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 07.80
2 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 07.80
3 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.91
4 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.24
5 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.32

Roman Adam 020228 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 6 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.27
2 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.41
3 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 08.46
4 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.53
5 Filip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.76

Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha DNS





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (st, 14.6.2017) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.19
2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.46
3 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 07.47
4 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 07.48
5 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 07.63
6 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 07.72





Finále B (st, 14.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.62
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 07.74
3 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 07.84
4 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 07.85
5 Jakub Zámyslický 020112 Atletika Jižní Město z.s. 07.95

Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha DNS





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.78
2 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 08.21
3 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.30
4 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.36
5 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 08.52

Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.98
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.27
3 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 08.45
4 Vanessa Rebecca Keprtová 026017 Atletika Jižní Město z.s. 08.50
5 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.54
6 Natálie Kavříková 035514 SK Kotlářka Praha 08.85





Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.09
2 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.35
3 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.36
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 08.51

Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Petra Špačková 035226 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 08.26
2= Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.37
2= Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.37
4 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.59
5 Adéla Dembowski 036201 Univerzitní sportovní klub Praha 08.60

Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 08.01
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.12
3 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.29
4 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.50
5 Rozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub Praha 08.53

Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 6 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.53
2 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 08.70
3 Tereza Kamarýtová 035531 SK Kotlářka Praha 08.75
4 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 08.76
5 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.87

Růžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 14.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.75
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.90
3 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.97
4 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 07.98
5 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.10
6 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 08.26





Finále B (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.26
2 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 08.31
3 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.36
4 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.38
5 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.39
6 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.40





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 16.99
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 17.62
3 Dominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub Praha 17.62
4 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 17.85
5 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 18.02





Běh 2 (čt, 15.6.2017) Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 17.78
2 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.05
3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 18.42
4 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 18.48
5 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 19.18

Roman Adam 020228 TJ Dukla Praha DNS





Běh 3 (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 18.26
2 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 18.71
3 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.81
4 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 19.22
5 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.33

Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha DNS





Běh 4 (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Frantík 020810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.22
2 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 19.52
3 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 19.62
4 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.73
5 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 20.23

Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.79
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 19.99
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 19.99
4 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.02
5 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s. 20.20
6 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.87





Běh 6 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 19.59
2 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.15
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 22.47
4 Jakub Kojan 030317 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.17
5 Erik Ehrenberger 030822 Univerzitní sportovní klub Praha 23.56

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 18.12
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.11
3 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.29
4 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 19.32
5 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 19.74
6 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 19.88





Běh 2 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.65
2 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 20.03
3 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 20.26
4 Barbora Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.38
5 Rozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub Praha 20.76

Vanessa Rebecca Keprtová 026017 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 3 (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.98
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 20.28
3 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 20.33
4 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s. 20.40
5 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 20.55
6 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 21.18





Běh 4 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 20.40
2 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.56
3 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 20.85
4 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 21.15
5 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 21.25

Petra Špačková 035226 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.85
2 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.98
3 Adéla Dembowski 036201 Univerzitní sportovní klub Praha 21.23
4 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.44
5 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.60

Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha DNS





Běh 6 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.95
2 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 21.06
3 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.15
4 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 21.39
5 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 21.71
6 Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.88





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 37.21
2 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 37.84
3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 38.53
4 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 38.56
5 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 39.47
6 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 40.54





Běh 2 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 38.51
2 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 39.52
3 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 39.61
4 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 40.07
5 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 40.37
6 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 40.41





Běh 3 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 39.79
2 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 40.46
3 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 40.90
4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 40.96
5 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 41.39
6 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 42.27





Běh 4 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 41.88
2 Šimon Jarolímek 021206 PSK Olymp Praha, z.s. 42.68
3 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.12
4 Jakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.99
5 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.51

Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 42.44
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 43.34
3 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 43.68
4 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 45.38
5 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 47.47
6 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 48.74





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 42.69
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 43.52
3 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 43.72
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 43.89
5 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 44.34





Běh 2 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s. 44.01
2 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 44.34
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha, z.s. 44.71
4 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 44.99
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 45.69
6 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 47.68





Běh 3 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 45.04
2 Barbora Měšťanová 035726 Univerzitní sportovní klub Praha 45.47
3 Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.95
4 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 46.44
5 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. 46.91

Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 4 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 44.86
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 45.77
3 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 46.35
4 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.79
5 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 47.64
6 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 48.13





Běh 5 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 48.01
2 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 48.81
3 Tereza Kamarýtová 035531 SK Kotlářka Praha 50.25
4 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.39
5 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 51.59

Ivona Matějková 036214 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 6 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Václavíková 035331 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.28
2 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 48.51
3 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 48.65
4 Julie Pohořelická 035812 SK DVOJKA Praha z.s. 48.67
5 Magdaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 49.26
6 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 49.99





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 2:05.06
2 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 2:06.52
3 Matěj Lukeš 020412 Atletika Jižní Město z.s. 2:06.85
4 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 2:10.91
5 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 2:12.37
6 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:17.42
7 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 2:22.64
8 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 2:23.09
9 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 2:27.27

Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 2 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan Minol 030524 TJ Dukla Praha 2:20.89
2 Vítězslav Filip Vojtěch 030326 TJ Dukla Praha 2:21.47
3 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s. 2:21.87
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 2:22.03
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 2:25.39
6 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 2:25.63
7 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:28.50
8 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 2:29.02
9 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 2:31.25
10 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 2:38.25

David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha, z.s. DNS





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 2:20.12
2 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 2:22.47
3 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 2:24.22
4 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:29.03
5 Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 2:29.12
6 Lucie Kalátová 035615 PSK Olymp Praha, z.s. 2:31.54
7 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:33.24
8 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 2:35.78
9 Radka Šulcová 025815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:43.54
10 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 2:45.54
11 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 2:47.99





Běh 2 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Kubeschová 035224 SK DVOJKA Praha z.s. 2:46.30
2 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:49.49
3 Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:51.09
4 Lada Moravcová 035104 Atletika Jižní Město z.s. 2:51.54
5 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:53.21
6 Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 2:53.30
7 Žofie Mrázková 035823 TJ Dukla Praha 2:55.34
8 Magdaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 2:56.29

Zuzana Prchalová 035717 SK Aritma Praha DNS

Lucia Davis 026211 TJ Dukla Praha DNS

Ivona Matějková 036214 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Alena Škvánová 035318 Atletika Jižní Město z.s. DNS





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 4:15.06
2 Matěj Lukeš 020412 Atletika Jižní Město z.s. 4:36.76
3 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 4:41.06
4 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 4:42.07
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 4:42.74
6 Dan Minol 030524 TJ Dukla Praha 4:42.83
7 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 4:44.73
8 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 5:03.64
9 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 5:04.57
10 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 5:06.50
11 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5:46.20

Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha DNS

Vítězslav Filip Vojtěch 030326 TJ Dukla Praha DNS





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 4:50.31
2 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 4:50.84
3 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 5:05.62
4 Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 5:07.12
5 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 5:07.87
6 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 5:08.74
7 Milada Kočárková 035327 Univerzitní sportovní klub Praha 5:24.07
8 Veronika Bartošová 025406 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:42.87
9 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:48.02
10 Marie Kubeschová 035224 SK DVOJKA Praha z.s. 5:49.21
11 Lada Moravcová 035104 Atletika Jižní Město z.s. 5:58.87
12 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 6:04.47
13 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha, z.s. 6:08.97

Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 DNF





100 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 15.6.2017) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 14.46
2 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 16.55
3 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 17.32
4 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 17.49
5 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.13





Rozběh 2 (čt, 15.6.2017) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 14.77
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.24
3 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 16.79
4 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 18.53
5 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.89





Rozběh 3 (čt, 15.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 14.46
2 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.82
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 18.06
4 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.63

Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Rozběh 4 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 14.95
2 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.19
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 16.93
4 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 18.61
5 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 19.07





Rozběh 5 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 15.42
2 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 15.59
3 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.76
4 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.35

Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 DNS





100 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 13.74
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 13.80
3 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 13.91
4 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 14.80
5 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 15.62
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 15.67





Finále B (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 15.66
2 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.81
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 16.14
4 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.32
5 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 16.39
6 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.45





100 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 15.6.2017) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 14.67
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 15.96
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 16.07
4 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.38
5 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 17.78





Rozběh 2 (čt, 15.6.2017) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 15.17
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 15.83
3 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 16.72
4 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 17.37
5 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.94





Rozběh 3 (čt, 15.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.06
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 16.15
3 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 16.33
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha, z.s. 23.25

Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (čt, 15.6.2017) Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 15.27
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 15.82
3 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 16.85
4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.27
5 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 19.39
6 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.34





100 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 14.26
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.58
3 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 14.73
4 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 15.42
5 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 15.48

Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 DNF





Finále B (čt, 15.6.2017) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 15.29
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 15.69
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 15.87
4 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 16.00
5 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 16.12
6 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 16.53





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 27.57
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 27.61
3 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.30
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 30.52
5 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 31.60





Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 30.43
2 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 30.72
3 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.81
4 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 31.20
5 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 31.94





Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.51
2 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s. 31.60
3 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.75

Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha DNS

Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha DNS





Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 32.88
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 33.67
3 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.20

Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha DNS

Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 DNS





Běh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 29.07
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 34.92
3 Filip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.45
4 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 38.75

Petr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁ DNS





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 29.08
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 29.11
3 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 31.39
4 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.55

Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 31.83
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 31.89
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 32.31
4 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 32.51
5 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 33.60





Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 32.81
2 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 34.00
3 Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.13
4 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 34.69
5 Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha 35.04





Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.57
2 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha z.s. 34.89
3 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 42.88

Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. DNS

Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ DNS

Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha DNS





1500 m překážek - Žáci (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 4:58.06
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 4:59.63
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 5:02.71
4 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:08.28
5 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha, z.s. 5:20.87
6 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha 5:26.84
7 Ondřej Beňa 030321 Univerzitní sportovní klub Praha 5:48.62
8 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:51.72
9 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:58.25
10 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:00.05
11 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 6:00.13
12 Adam Novotný 030530 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6:08.73





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Žák, Starý, Wooller, Kozák
Spartak Praha 4 27.41
2 Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý
SK Kotlářka Praha 28.93
3 A Paták, Schneider, Hykš, Hrubý Š.
ASK Slavia Praha 29.27
4 Makovec, Dostál R., Toula, Podlena
Univerzitní sportovní klub Praha 29.36
5 A Zuklín, Nýč, Frantík, Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.50
6 Zámyslický, Kroupa, Gnip, Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s. 30.01





Běh 2 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šebek, Šalanda, Hunal, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 29.62
2 Vološin, Tobiáš M., Fišar, Tobiáš A.
TJ Dukla Praha 30.22
3 Jisl, Miřejovský, Kolek, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.25
4 B Konvalina, Adamec, Koucký, Cihlář
ASK Slavia Praha 30.38
5 B Bohman, Jaroš, Šmergl, Žák
Spartak Praha 4 30.74

Kreidl, Plaček, Valo, Kožina
SK Aktis Praha z.s. DNS





Běh 3 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Pokorný, Hrubý O., Beneš, Dvořák
ASK Slavia Praha 30.40
2 D Maléř, Msallam, Piroch, Ludvík
ASK Slavia Praha 30.81
3 B Karol, Koller, Weiser, Filip
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.99

C Kordík, Dallal, Pavlica, Vrána
Spartak Praha 4 DQ

D Hanousek, Cypro, Kolář, Fröhlich
Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:



DQ dle pravidla 170.7








4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Šimůnková, Hymplová, Kotková, Kaletová
Spartak Praha 4 30.00
2 A Krbcová, Strnadová, Pardubská, Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.88
3 A Ljjungren, Nováková, Supová, Semecká
TJ Dukla Praha 30.97
4 Trhoňová, Kalálová, Zaddem, Červinková
A. C. Sparta Praha 31.46

A Kotrhonzová, Eliášová, Feitová, Šedá
ASK Slavia Praha DQ

A Dembowski, Krejčí, Benová, Jakubová
Univerzitní sportovní klub Praha DNF
Poznámky:



DQ dle pravidla 170.7








Běh 2 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Harazímová, Ulmanová, Venclová B., Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.82
2 Vydrová, Viplerová, Pácalová, Tóthová
SK Aktis Praha z.s. 32.06
3 Ambrožová, Kavříková, Kamarýtová, Lánská
SK Kotlářka Praha 32.22
4 B Smejkalová, Fojtíková, Augustová, Tesařová
ASK Slavia Praha 32.23
5 B Gaigrová, Hrdličková, Kučerová, Ferdinandová
Spartak Praha 4 32.36

C Veverková, Skývová, Venclová K., Michálková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ





Běh 3 (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 D Václavíková, Nguyen, Ksandrová, Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.95
2 B Antoňová, Přibylová, Vaculíková, Johnová
TJ Dukla Praha 33.44
3 B Měšťanová, Lantnerová, Kočárková, Křepelková
Univerzitní sportovní klub Praha 33.95
4 C Zajíčková, Draslarová, Kavanová, Rejholcová
ASK Slavia Praha 34.46
5 E Poborská, Skývová, Venclová K., Michálková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.66
6 Hobzová, Kročková, Masnerová, Pexová
SC Radotín Praha 35.41





4 x 300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Wooller, Žák, Starý, Kozák
Spartak Praha 4 2:34.03
2 A Vejlupek, Novák, Boketta, Grip
Atletika Jižní Město z.s. 2:34.85
3 A Hykš, Konvalina, Beneš, Hrubý
ASK Slavia Praha 2:40.78
4 Toula, Makovec, Volf, Podlena
Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.42
5 Šlouf, Šalanda, Hunal, Knap
ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:49.19
6 Tobiáš M., Tobiáš A., Fišar, Vološin
TJ Dukla Praha 2:49.85





Běh 2 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oulický, Lenghart, Sgalitzer, Culliver
SC Radotín Praha 2:46.41
2 Jisl, Miřejovský, Kolek, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:00.59
3 Kreidl, Plaček, Valo, Kožina
SK Aktis Praha z.s. 3:09.80

Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý
SK Kotlářka Praha DQ

B Ludvík, Dvořák, Beneš, Pokorný
ASK Slavia Praha DQ





Běh 3 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Jaroš, Pavlica, Bohdan, Šmergl
Spartak Praha 4 2:50.99
2 B Lukeš, Kroupa, Bednář, Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s. 2:51.05
3 C Smetana, Cihlář, Koucký, Adamec
ASK Slavia Praha 2:54.57
4 C Kordík, Žák, Vrána, Dallal
Spartak Praha 4 2:56.55

D Piroch, Msallam, Michlík, Maléř
ASK Slavia Praha DNS





4 x 300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:55.35
2 Ljjungren, Nováková, Supová, Semecká
TJ Dukla Praha 2:57.54
3 A Kotrhonzová, Feitová, Fojtíková, Rejholcová
ASK Slavia Praha 2:59.42
4 Jakabová, Měšťanová, Křepelková, Kočárková
Univerzitní sportovní klub Praha 3:02.11
5 Lánská, Cibiková, Ambrožová, Onderková
SK Kotlářka Praha 3:05.87
6 Viplerová, Pácalová, Vydrová, Tóthová
SK Aktis Praha z.s. 3:07.64





Běh 2 (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Hymplová, Kotková, Hrdličková, Kaletová
Spartak Praha 4 2:56.25
2 Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 2:56.58
3 B Cerhová, Strnadová, Vojtěchová, Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:01.53
4 B Šebáková, Zajíčková, Dreslerová, Konvalinová
ASK Slavia Praha 3:10.79
5 Schonpflugová, Balcarová, Čechová, Sýkorová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:20.09

B Ferdinandová, Pážiková, Kučerová, Hymplová
Spartak Praha 4 DNS





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 1.70
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 1.65
3 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.65
4 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 1.65
5 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.60
6 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 1.60
7 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 1.60
8 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.55
9 Matyáš Jan Martinský 030114 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.55
10 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.55
11 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 1.50
12 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 1.50
13 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 1.50
14 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.50
15 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 1.45

Filip Sedláček 020920 ATLETIK RUDNÁ DNS

Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha DNS

Lukáš Lamač 030725 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha DNS

Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ NM





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1.60
2 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 1.60
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1.51
4 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.51
5 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 1.48
6 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 1.45
7 Thalia Pandelides 025901 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
8 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
9 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha, z.s. 1.40
10= Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40
10= Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 1.40
12= Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
12= Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 1.35
14= Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
14= Vendula Obuškevičová 035928 ASK Slavia Praha 1.35
14= Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha, z.s. 1.35
17= Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
17= Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 1.35

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha DNS

Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha, z.s. NM





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 3.30
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2.75
3= Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 2.65
3= Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2.65
5 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 2.65
6 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 2.50
7 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 2.35
8 Jakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2.20

Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ

Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ NM

Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. NM





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 3.00
2 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 2.90
3 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2.70
4 Rozálie Lautnerová 036014 Univerzitní sportovní klub Praha 2.30
5 Alena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2.20
6 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2.10
MS Karolína Podlahová 035828 TJ VS Tábor, z. s. 2.90
MS Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ DNS

Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. DNS

Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha DNS

Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)








Kvalifikace (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.72 +0.1 m/s
2 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 5.42 +1.0 m/s
3 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 5.42 +0.8 m/s
4= Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.37 +1.8 m/s
4= Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 5.37 +2.2 m/s
6 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.26 +1.4 m/s
7 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.25 +0.5 m/s
8 Jakub Zámyslický 020112 Atletika Jižní Město z.s. 5.24 +0.7 m/s
9 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 5.22 +0.8 m/s
10 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 5.14 +1.9 m/s
11 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s. 5.12 +0.7 m/s
12 Matyáš Jan Martinský 030114 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.08 +1.3 m/s
13 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 5.06 +1.2 m/s
14 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.96 +0.9 m/s
15 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha, z.s. 4.88 +2.3 m/s
16 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 4.79 +0.5 m/s
17 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 4.76 +2.0 m/s
18 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 4.67 +1.1 m/s
19 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.61 +1.9 m/s
20 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.60 +0.8 m/s
21 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.53 +0.0 m/s
22 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 4.49 +1.2 m/s
23 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.44 +0.5 m/s
24 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 4.32 +1.4 m/s
25 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.29 +1.5 m/s
26 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.28 +2.5 m/s
27= Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.20 +1.4 m/s
27= Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha 4.20 +0.8 m/s

Jakub Kojan 030317 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha DNS

Roman Adam 020228 TJ Dukla Praha DNS





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.82 +0.4 m/s
2 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 5.73 +0.0 m/s
3 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 5.53 -0.2 m/s
4 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.52 +0.6 m/s
5 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.48 +0.3 m/s
6 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 5.44 +0.5 m/s
7 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.36 -1.0 m/s
8 Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 5.32 +0.0 m/s
9 Jakub Zámyslický 020112 Atletika Jižní Město z.s. 5.20 +0.0 m/s
10 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s. 5.03 +1.1 m/s
11 Matyáš Jan Martinský 030114 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.96 +0.1 m/s

Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)








Kvalifikace (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 5.32 +0.6 m/s
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 5.28 +0.7 m/s
3 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 5.03 +0.0 m/s
4 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.94 +0.9 m/s
5 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.88 +1.5 m/s
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.85 +0.7 m/s
7 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.84 +0.1 m/s
8 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.75 +1.3 m/s
9 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 4.73 +0.9 m/s
10 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 4.70 +0.2 m/s
11 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 4.62 +1.0 m/s
12 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 4.56 +1.2 m/s
13 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 4.55 +0.6 m/s
14 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha, z.s. 4.50 +1.9 m/s
15 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 4.46 +0.3 m/s
16 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 4.44 +0.7 m/s
17 Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 4.43 +0.4 m/s
18 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 4.36 +0.8 m/s
19 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 4.33 +2.1 m/s
20= Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha 4.28 +0.4 m/s
20= Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 4.28 +0.9 m/s
20= Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha, z.s. 4.28 +1.6 m/s
23 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.20 +0.4 m/s
24 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 4.14 +1.7 m/s
25 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 4.12 +1.0 m/s
26 Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.06 +0.1 m/s
27 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 3.98 +1.8 m/s
28 Tereza Veverková 026206 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.81 +1.4 m/s

Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNS

Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha DNS

Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. DNS

Anežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 5.33 +1.9 m/s
2 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 5.28 +0.3 m/s
3 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 5.01 +0.3 m/s
4 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 5.01 +0.8 m/s
5 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.86 +0.5 m/s
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.85 +1.4 m/s
7 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.78 +0.0 m/s
8 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.76 +0.4 m/s
9 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 4.72 +0.5 m/s
10 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 4.67 -0.6 m/s
11 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 4.57 +0.7 m/s

Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 0





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.98
2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 10.89
3 Agáta Mikundová 025420 Spartak Praha 4 10.84
4 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.55
5 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 10.24
6 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha, z.s. 10.20
7 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.08
8 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.31
9 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 09.24
10 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 09.08
11 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.94
12 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 08.74
13 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.73
14 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.67
15 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 08.23
16 Anna Mňoučková 026028 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.11
17 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 07.80
18 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 07.71
19 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 07.53
20 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 07.26
21 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.90
22 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 13.87
2 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.83
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.71
4 Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha 10.71
5 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.57
6 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.43
7 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 10.40
8 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.29
9 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 09.63
10 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 09.53
11 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 09.39
12 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 09.06
13 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 08.93
14 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.30
15 Jakub Červený 031220 AC Praha 1890 05.71





Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 30.54
2 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.73
3 Agáta Mikundová 025420 Spartak Praha 4 28.42
4 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.09
5 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 26.15
6 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 26.00
7 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.49
8 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 23.73
9 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.46
10 Kateřina Hronová 035517 ATLETIK RUDNÁ 22.68
11 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 21.99
12 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 19.98
13 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 18.32
14 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 17.79
15 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 17.65
16 Anna T. Voříšková 035322 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.20
17 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha z.s. 17.05
18 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.95
19 Teresa Miller 025220 Univerzitní sportovní klub Praha 16.50
20 Magdalena Vondrová 035518 A. C. Sparta Praha 15.53
21 Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.30

Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha DNS

Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha DNS

Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha DNS

Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha NM





Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 39.95
2 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 35.85
3 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 34.95
4 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.76
5 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 30.63
6 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.23
7 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.68
8 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.52
9 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 27.08
10 Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.98
11 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.76
12 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 24.21
13 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 23.90
14 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha, z.s. 23.64
15 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.30
16 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 23.13
17 Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.40
18 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 20.90
19 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.79

Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha DNS





Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 28.07
2 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 26.71
3 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.16
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 23.88
5 Teresa Miller 025220 Univerzitní sportovní klub Praha 21.37
6 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 20.92
7 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 20.69
8 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 17.82
9 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.40
10 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 17.12

Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 DNS





Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)








Finále (čt, 15.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 34.98
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 32.53
3 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 25.02
4 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.94
5 Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.90
6 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.67
7 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 23.02
8 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.15
9 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.97
10 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 19.95
11 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 17.78

Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Vojtěch Eduard Prycl 030328 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 37.02
2 Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 32.71
3 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.56
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 28.15
5 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 27.89
6 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.41
7 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 26.60
8 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 26.32
9 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.06
10 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 24.87
11 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.67
12 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 23.11
13 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 22.53
14 Rozálie Lautnerová 036014 Univerzitní sportovní klub Praha 22.18
15 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha, z.s. 20.87
16 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 19.41
17 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 18.13
18 Alena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.99

Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha NM

Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)








Finále (st, 14.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub Praha 47.35
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 46.39
3 Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 42.50
4 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 39.68
5 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 37.39
6 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 35.79
7 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 35.42
8 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 33.58
9 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.31
10 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 33.29
11 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 32.29
12 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.98
13 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.63
14 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 30.91
15 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha, z.s. 30.40
16 Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ 30.32
17 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 29.79
18 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 26.68
19 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 25.78
20 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 24.81
21 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 23.65
22 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha 21.93
23 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 19.26

Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS