Soutěž družstev atletických přípravek Prahy 8 a 9 – 1. kolo






Datum konání: 12. 6. 2017



Místo konání: AC Praha 1890



Pořadatel: AC Praha 1890



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - přípravka 2006-2007 dívky
Dráha Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Brabencová Julie 2006 ŠAK Novoborská 9,2 1.
2 Dvořáková Kristýna 2007 AŠK Mazurská 10,7 13.
3 Friesingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 9,7 6.-7.
4 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 10,1 9.






1 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 9,5 5.
2 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská 9,3 2.
3 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 9,4 3.-4.
4 Kordovská Veronika 2006 ŠAK Novoborská 9,4 3.-4.






1 Nosková Adéla 2007 ŠAK Novoborská - -
2 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 10,0 8.
3 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 10,5 11.
4 Podlipská Karolína 2007 AC Praha 1890 11,0 14.






1 Přádová Amálie 2007 AC Praha 1890 12,1 15.
2 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 10,6 12.
3 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 10,2 10.
4 Vanidze  Taisia 2006 AŠK Mazurská 9,7 6.-7.






60 m - přípravka 2006-2007 kluci
Dráha Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Brouk Kryštof 2006 AŠK Mazurská 10,8 13.
2 Černý Sebastian 2006 AC Praha 1890 12,0 16.
3 Svatoš Matěj 2006 AŠK Mazurská 10,0 6.-8.
4 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská 11,8 15.






1 Hušák Radim 2007 ŠAK Novoborská 8,7 1.-2.
2 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 9,8 5.
3 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 8,7 1.-2.
4 Marek Dan 2007 AŠK Mazurská 9,4 3.






1 Marek Václav 2007 AC Praha 1890 10,1 9.-10.
2 Michetschläger Lukáš  2007 AC Praha 1890 10,1 9.-10.
3 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 10,5 11.-12.
4 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 9,5 4.






1 Roubíček Vítek 2007 AŠK Mazurská 11,2 14.
2 Sieger Tomáš 2007 AŠK Mazurská 10,5 11.-12.
3 Špidlen Antonín 2007 AŠK Mazurská 10,0 6.-8.
4 Tuček Jan 2007 AC Praha 1890 10,0 6.-8.






60 m - přípravka 2008 a mladší dívky
Dráha Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Beranová Magdaléna 2009 AC Praha 1890 10,8 7.-9.
2 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská - -
3 Čermáková Daniela 2008 AC Praha 1890 11,4 15. - 17.
4 Derevjaníková Nikola 2010 ŠAK Novoborská 13,4 23






1 Hájková Eliška 2010 ŠAK Novoborská 11,9 21
2 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 11,1 11. - 12.
3 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 11,4 15. - 17.
4 Hánová Sophia 2008 AC Praha 1890 10,8 7.-9.






1 Havelková Kristina 2008 AC Praha 1890 10,4 2
2 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 11,1 11. - 12.
3 Jirousová Edita 2010 ŠAK Novoborská 12,3 22
4 Kovaříková Klára 2008 AŠK Mazurská 10,7 5.-6.






1 Kozderová Barbora 2008 ŠAK Novoborská 11,6 18. - 19.
2 Kozderová Viktorie 2008 ŠAK Novoborská 11,6 18. - 19.
3 Krausová Agáta 2008 AC Praha 1890 - -
4 Nedomová Anežka 2009 ŠAK Novoborská 10,6 4






1 Palivcová Karolína 2009 AC Praha 1890 11,3 14
2 Savane Mariam 2008 ŠAK Novoborská 11,7 20
3 Slaměníková Barbora 2009 AŠK Mazurská 10,8 7.-9.
4 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 11,2 13






1 Šindelářová Lenka  2009 ŠAK Novoborská 10,7 5.-6.
2 Špoutilová Barbora 2008 AŠK Mazurská - -
3 Träger Rebeka  2008 ŠAK Novoborská - -
4 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 10,3 1






1 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 11,4 15. - 17.
2 Votavová Elisabeth 2008 ŠAK Novoborská - -
3 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 10,5 3
4 Nigrinová Alice 2009 ŠAK Novoborská 11,0 10






60 m - přípravka 2008 a mladší kluci
Dráha Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 11,8 16. - 19.
2 Carvan Marek 2010 ŠAK Novoborská 13,0 25
3 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 10,6 7.- 8.
4 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 15,0 28






1 Gjorgjiev Milan 2009 AC Praha 1890 10,0 2
2 Hoffman Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 12,4 20
3 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 11,8 16. - 19.
4 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 11,0 10. - 11.






1 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 13,2 26
2 Hurrle Frederik 2008 AC Praha 1890 10,3 3. - 4.
3 Checa Carlos 2009 AC Praha 1890 11,8 16. - 19.
4 Ivanovič Aleksa 2010 ŠAK Novoborská 14,2 27






1 Ježek Matouš 2008 AC Praha 1890 10,4 5. - 6.
2 Ježek Mikuláš 2011 AC Praha 1890 12,8 23. - 24.
3 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská -
4 Konopásek Vojtěch 2010 AC Praha 1890 11,6 15






1 Kratochvíl Miroslav 2009 ŠAK Novoborská 12,6 21. - 22.
2 Novák Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 11,4 13
3 Otipka Prokop 2010 ŠAK Novoborská 10,9 9
4 Pečený Vojta 2008 AŠK Mazurská 9,3 1






1 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 10,6 7.- 8.
2 Slaba Jakub 2008 AC Praha 1890 -
3 Souček Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 12,6 21. - 22.






1 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská 11,8 16. - 19.
2 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 11,3 12
3 Šedina Benedikt 2008 ŠAK Novoborská - -






1 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 11,0 10. - 11.
2 Tomšů Richard 2009 ŠAK Novoborská 11,5 14
3 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 10,3 3. - 4.






1 Šulc Jan 2009 AC Praha 1890 10,4 5. - 6.
2 Šulc Filip 2011 AC Praha 1890 12,8 23. - 24.






Kriketový míček - přípravka 2006-2007 dívky
Start. pořadí Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Brabencová Julie 2006 ŠAK Novoborská 22,9 6.
2 Dvořáková Kristýna 2007 AŠK Mazurská 12,8 15.
3 Friesingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 26,3 5.
4 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 28,6 3.
5 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 18,2 9.
6 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská 18,3 8.
7 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 34,0 2.
8 Kordovská Veronika 2006 ŠAK Novoborská 17,4 10.
9 Nosková Adéla 2007 ŠAK Novoborská - -
10 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 34,3 1.
11 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 16,7 11.
12 Podlipská Karolína 2007 AC Praha 1890 13,7 14.
13 Přádová Amálie 2007 AC Praha 1890 14,5 13.
14 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 26,6 4.
15 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 19,4 7.
16 Vanidze  Taisia 2006 AŠK Mazurská 16,6 12.






Kriketový míček - přípravka 2006-2007 kluci
Start. pořadí Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Brouk Kryštof 2006 AŠK Mazurská 24,1 12.
2 Černý Sebastian 2006 AC Praha 1890 18,7 15.
3 Fridrich Adam 2007 AŠK Mazurská - -
4 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská 30,5 7.
5 Hušák Radim 2007 ŠAK Novoborská 36,4 3.
6 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 26,5 10.
7 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 39,1 2.
8 Marek Dan 2007 AŠK Mazurská 35,5 4.
9 Marek Václav 2007 AC Praha 1890 31,3 5.
10 Michetschläger Lukáš  2007 AC Praha 1890 28,9 8.
11 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 23,3 13.
12 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 42,6 1.
13 Roubíček Vítek 2007 AŠK Mazurská 15,4 16.
14 Sieger Tomáš 2007 AŠK Mazurská 25,8 11.
15 Špidlen Antonín 2007 AŠK Mazurská 31,1 6.
16 Tuček Jan 2007 AC Praha 1890 20,3 14.
17 Svatoš Matěj 2006 AŠK Mazurská 28,6 9.






Kriketový míček - přípravka 2008 a mladší dívky
Start. pořadí Jméno Nar. Oddíl Výkon Pořadí
1 Beranová Magdaléna 2009 AC Praha 1890 10,9 17.
2 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská - -
3 Čermáková Daniela 2008 AC Praha 1890 14,1 7.
4 Derevjaníková Nikola 2010 ŠAK Novoborská 8,4 20.
5 Hájková Eliška 2010 ŠAK Novoborská 7,4 21. - 22.
6 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 18,3 4.
7 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 22,3 2.
8 Hánová Sophia 2008 AC Praha 1890 11,0 15. - 16.
9 Havelková Kristina 2008 AC Praha 1890 13,2 9.
10 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 15,7 6.
11 Jirousová Edita 2010 ŠAK Novoborská 4,8 23.
12 Kovaříková Klára 2008 AŠK Mazurská 11,0 15. - 16.
13 Kozderová Barbora 2008 ŠAK Novoborská 10,0 18.
14 Kozderová Viktorie 2008 ŠAK Novoborská 11,2 14.
15 Krausová Agáta 2008 AC Praha 1890 - -
16 Nedomová Anežka 2009 ŠAK Novoborská 11,9 13.
17 Palivcová Karolína 2009 AC Praha 1890 13,1 10.
18 Savane Mariam 2008 ŠAK Novoborská 13,6 8.
19 Slaměníková Barbora 2009 AŠK Mazurská 19,6 3.
20 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 24,9 1.
21 Šindelářová Lenka  2009 ŠAK Novoborská 9,9 19.
22 Špoutilová Barbora 2008 AŠK Mazurská - -
23 Träger Rebeka  2008 ŠAK Novoborská - -
24 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 16,4 5.
25 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 7,4 21. - 22.
26 Votavová Elisabeth 2008 ŠAK Novoborská - -
27 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 12,0 12.
28 Nigrinová Alice 2009 ŠAK Novoborská 12,1 11.






Kriketový míček - přípravka 2008 a mladší kluci
Start. pořadí Jméno Nar Oddíl Výkon Pořadí
1 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 9,70 20. - 21.
2 Carvan Marek 2010 ŠAK Novoborská 8,10 25.
3 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 15,70 10. - 11.
4 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 11,50 18.
5 Gjorgjiev Milan 2009 AC Praha 1890 15,70 10. - 11.
6 Hoffman Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 8,60 24.
7 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 9,70 20. - 21.
8 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 25,50 2.
9 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 9,10 23.
10 Hurrle Frederik 2008 AC Praha 1890 9,90 19.
11 Checa Carlos 2009 AC Praha 1890 15,80 8. - 9.
12 Ivanovič Aleksa 2010 ŠAK Novoborská 6,70 28.
13 Ježek Matouš 2008 AC Praha 1890 20,30 4.
14 Ježek Mikuláš 2011 AC Praha 1890 15,30 12.
15 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská - -
16 Konopásek Vojtěch 2010 AC Praha 1890 14,10 14.
17 Kratochvíl Miroslav 2009 ŠAK Novoborská 9,60 22.
18 Novák Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 15,80 8. - 9.
19 Otipka Prokop 2010 ŠAK Novoborská 16,30 6.
20 Pečený Vojta 2008 AŠK Mazurská 29,40 1.
21 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 20,80 3.
22 Slaba Jakub 2008 AC Praha 1890 - -
23 Souček Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 8,00 26.
24 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská 17,50 5.
25 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 16,00 7.
26 Šedina Benedikt 2008 ŠAK Novoborská - -
27 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 14,80 13.
28 Tomšů Richard 2009 ŠAK Novoborská 13,90 15.
29 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 13,70 16.
30 Šulc Jan 2009 AC Praha 1890 12,70 17.
31 Šulc Filip 2011 AC Praha 1890 7,40 27.






Skok do dálky - přípravka 2006-2007 dívky
Start. pořadí Jméno Nar Oddíl Výkon Pořadí
1 Brabencová Julie 2006 ŠAK Novoborská 352 2.
2 Dvořáková Kristýna 2007 AŠK Mazurská 315 8.
3 Friesingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 352 1.
4 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 341 3.
5 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 309 9.
6 Janečková Ema 2007 ŠAK Novoborská 316 7.
7 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 340 4.
8 Kordovská Veronika 2006 ŠAK Novoborská 272 14.
9 Nosková Adéla 2007 ŠAK Novoborská - -
10 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 318 6.
11 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská 295 12.
12 Podlipská Karolína 2007 AC Praha 1890 309 10.
13 Přádová Amálie 2007 AC Praha 1890 285 13.
14 Rezková Taťána 2006 AC Praha 1890 307 11.
15 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 265 15.
16 Vanidze  Taisia 2006 AŠK Mazurská 320 5.






Skok do dálky - přípravka 2006-2007 kluci
Start. pořadí Jméno Nar Oddíl Výkon Pořadí
1 Brouk Kryštof 2006 AŠK Mazurská 308 13.
2 Černý Sebastian 2006 AC Praha 1890 295 15.
3 Fridrich Adam 2007 AŠK Mazurská - -
4 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská 315 10.
5 Hušák Radim 2007 ŠAK Novoborská 379 1.
6 Kolář David 2007 ŠAK Novoborská 317 8.
7 Mach Marek 2006 AŠK Mazurská 357 2.
8 Marek Dan 2007 AŠK Mazurská 336 5.
9 Marek Václav 2007 AC Praha 1890 324 7.
10 Michetschläger Lukáš  2007 AC Praha 1890 347 4.
11 Novotný Luboš 2007 AC Praha 1890 316 9.
12 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 355 3.
13 Roubíček Vítek 2007 AŠK Mazurská 270 16.
14 Sieger Tomáš 2007 AŠK Mazurská 307 14.
15 Špidlen Antonín 2007 AŠK Mazurská 313 11.
16 Tuček Jan 2007 AC Praha 1890 310 12.
17 Svatoš Matěj 2006 AŠK Mazurská 336 6.






Skok do dálky - přípravka 2008 a mladší dívky
Start. pořadí Jméno Nar Oddíl Výkon Pořadí
1 Beranová Magdaléna 2009 AC Praha 1890 284 6.
2 Brumovská Markéta 2010 ŠAK Novoborská - -
3 Čermáková Daniela 2008 AC Praha 1890 277 9.
4 Derevjaníková Nikola 2010 ŠAK Novoborská 214 21.
5 Hájková Eliška 2010 ŠAK Novoborská 246 18.
6 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská 263 14.
7 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská 279 8.
8 Hánová Sophia 2008 AC Praha 1890 292 4.
9 Havelková Kristina 2008 AC Praha 1890 275 10.
10 Holodňáková Gabriela 2008 AC Praha 1890 293 3.
11 Jirousová Edita 2010 ŠAK Novoborská 197 23.
12 Kovaříková Klára 2008 AŠK Mazurská 268 13.
13 Kozderová Barbora 2008 ŠAK Novoborská 257 16.
14 Kozderová Viktorie 2008 ŠAK Novoborská 246 17.
15 Krausová Agáta 2008 AC Praha 1890 - -
16 Nedomová Anežka 2009 ŠAK Novoborská 283 7.
17 Palivcová Karolína 2009 AC Praha 1890 272 11.
18 Savane Mariam 2008 ŠAK Novoborská 241 19.
19 Slaměníková Barbora 2009 AŠK Mazurská 295 2.
20 Šárová Ema 2008 AC Praha 1890 285 5.
21 Šindelářová Lenka  2009 ŠAK Novoborská 270 12.
22 Špoutilová Barbora 2008 AŠK Mazurská - -
23 Träger Rebeka  2008 ŠAK Novoborská - -
24 Vavrušková Karolína 2008 AC Praha 1890 328 1.
25 Vavrušková Viola 2010 AC Praha 1890 199 22.
26 Votavová Elisabeth 2008 ŠAK Novoborská - -
27 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 260 15.
28 Nigrinová Alice 2009 ŠAK Novoborská 222 20.






Skok do dálky - přípravka 2008 a mladší kluci
Start. pořadí Jméno Nar Oddíl Výkon Pořadí
1 Bednář David 2009 ŠAK Novoborská 216 25.
2 Carvan Marek 2010 ŠAK Novoborská 229 22.
3 Folda Ondřej 2009 AC Praha 1890 298 5.
4 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská 187 28.
5 Gjorgjiev Milan 2009 AC Praha 1890 296 6.
6 Hoffman Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 204 27.
7 Hrnčíř Patrik 2009 AC Praha 1890 246 17.
8 Hruška Marek 2008 AC Praha 1890 275 9.
9 Hruška Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 236 20.
10 Hurrle Frederik 2008 AC Praha 1890 272 11.
11 Checa Carlos 2009 AC Praha 1890 270 12.
12 Ivanovič Aleksa 2010 ŠAK Novoborská 249 16.
13 Ježek Matouš 2008 AC Praha 1890 307 3.
14 Ježek Mikuláš 2011 AC Praha 1890 216 24.
15 Jiřinec David 2008 ŠAK Novoborská - -
16 Konopásek Vojtěch 2010 AC Praha 1890 282 8.
17 Kratochvíl Miroslav 2009 ŠAK Novoborská 257 15.
18 Novák Matyáš 2008 ŠAK Novoborská 273 10.
19 Otipka Prokop 2010 ŠAK Novoborská 267 13.
20 Pečený Vojta 2008 AŠK Mazurská 337 1.
21 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská 299 4.
22 Slaba Jakub 2008 AC Praha 1890 - -
23 Souček Štěpán 2010 ŠAK Novoborská 233 21.
24 Šafránek David 2009 ŠAK Novoborská 285 7.
25 Šára Petr 2010 AC Praha 1890 262 14.
26 Šedina Benedikt 2008 ŠAK Novoborská - -
27 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 209 26.
28 Tomšů Richard 2009 ŠAK Novoborská 240 19.
29 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská 313 2.
30 Šulc Jan 2009 AC Praha 1890 246 18.
31 Šulc Filit 2011 AC Praha 1890 223 23.






Štafeta 4x250 m - přípravka 2006-2007
Dráha Jméno a příjmení Rok narození Příslušnost Čas Celkové umístění
1 Hušák Radim 2007 Novoborská B 03:05,5 2.
Janečková Ema 2007
Kolář David 2007
Kordovská Veronika 2007
2 Černý Sebastian 2007 AC Praha 1890 B 03:21,8 7.
Marek Václav 2007
Prádová Amálie 2007
Tuček Jan 2007
3 Brouk Kryštof 2006 AŠK Mazurská B 03:10,7 4.
Golda Adam 2006
Mach Marek 2006
Pečený František 2006
4 Špidlen Antonín 2007 AŠK Mazurská C 03:19,0 6.
Marek Dan 2007
Roubíček Vítek 2007
Sieger Tomáš 2007






1 Brabencová Julie 2006 Novoborská A 02:53,6 1.
Friesingerová Marie 2006
Kastnerová Michaela 2006
Nosková Veronika 2006
2 Vanidze  Taisia 2006 AŠK Mazurská A 03:06,4 3.
Vaněčková Věra 2007
Hejdová Anežka 2006
Fymanová Josefína 2006
3 Podlipská Karolína 2007 AC Praha 1890 A 03:16,9 5.
Michetschläger Lukáš  2007
Ježek Matouš 2007
Rezková Taťána 2006






Štafeta 4x250 m - přípravka 2008 a mladší
Dráha Jméno a příjmení Rok narození Příslušnost Čas Celkové umístění
1 Procházka Martin 2009 ŠAK Novoborská A 03:27,0 2.
Nedomová Anežka 2009
Kozderová Barbora 2008
Hájková Eliška 2010
2 Votavová Elisabeth 2008 ŠAK Novoborská B - -
Kozderová Viktorie 2008
Hájková Eliška 2010
Jiřinec David  2008
3 Ježek Matouš 2008 AC Praha 1890 A 03:29,0 3.
Havelková Kristina 2008
Hruška Marek 2008
Vavrušková Karolína 2008
4 Znojilová Anna 2009 AC Praha 1890 B 03:14,5 1.
Gjorgjiev Milan 2009
Šárová Ema 2008
Folda Ondřej 2009
5 Stodůlka Vojtěch 2009 AŠK Mazurská A 03:36,3 6.
Hoffman Vojtěch 2008
Pečený Vojta 2008
Vyšín Ondřej 2008






1 Tomšů Richard 2009 ŠAK Novoborská C 03:46,7 9.
Kratochvíl Miroslav 2009
Bednář David 2009
Šafránek David 2009
2 Šindelářová Lenka  2009 ŠAK Novoborská D 03:43,8 7.
Savane Mariam 2008
Novák Matyáš 2008
Kozderová Viktorie 2008
3 Hrnčíř Patrik 2008 AC Praha 1890 C 03:45,0 8.
Hánová Sophia 2008
Beranová Magdaléna 2009
Šára Petr 2010
4 Šolc Antonín 2009 AC Praha 1890 D 03:35,1 5.
Ježek Matouš 2008
Palivcová Karolína 2009
Konopásek Vojtěch 2010
5 Hájková Karolína 2008 AŠK Mazurská B 03:30,7 4.
Kovaříková Klára 2008
Hampalová Veronika 2008