Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva





Datum konání: 7. 6. 2017


Místo konání: Praha - Vinohrady


Pořadatel: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady


Výsledky zpracoval: Anita Ešpandrová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








Hod diskem 0,75kg - Žákyně








(st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Mikundová 020420 Spartak Praha 4 28.56
2 Michaela Durdová 030622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.44
3 Daniela Kozačová 021121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.29
4 Eliška Hrachová 020611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.35
5 Markéta Lexová 020129 ASK Slavia Praha 19.57
6 Aneta Dvořáková 030731 SK Míle, z.s. 18.69
7 Patricie Žídková 030715 ASK Slavia Praha 18.27
8 Michaela Metelková 021023 ASK Slavia Praha 16.05
9 Anna Strnadová 030619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.40

Klára Venclová 020205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Hod diskem 1kg - Žáci








(st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 39.22
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 36.49
3 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.89
4 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 29.64
5 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.61
6 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.82
7 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.23
8 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.60
9 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.62
10 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.46
11 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.69
12 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 17.42





Hod kladivem 3kg - Dorostenky








(st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.47





Hod kladivem 3kg - Žákyně








(st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 020211 ASK Slavia Praha 28.03
2 Klára Venclová 020205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.68
3 Agáta Mikundová 020420 Spartak Praha 4 26.56
4 Daniela Kozačová 021121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.76
5 Aneta Dvořáková 030731 SK Míle, z.s. 18.99
6 Anna Strnadová 030619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.41





Hod kladivem 4kg - Žáci








(st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Chalupa 020129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.64
2 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.57
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.10
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.42
5 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.21
6 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.87
7 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.36