Přebor Prahy mladšího žactva na dráze





Datum konání: 7. - 8. 6. 2017


Místo konání: Praha - Kotlářka


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 7.6.2017) Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 08.07
2 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 08.33
3 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.44
4 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 08.73
5 Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha 09.77

Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 2 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.51
2 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 08.66
3 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.74
4 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.78
5 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 08.84
6 Bruno Jakeš 051120 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89





Rozběh 3 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 08.80

Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.80
3 Jan Uma 040712 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.88
4 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.19
5 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 09.24

Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha DNS





Rozběh 4 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.01
2 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 09.08
3 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 09.18
4 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.52
5 Jiří Pospíšil 050711 PSK Olymp Praha, z.s. 09.53
6 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.91





Rozběh 5 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Pechar 050514 A. C. Sparta Praha 08.90
2 Norbert Marášek 051009 TJ Dukla Praha 09.24
3 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 09.32
4 Ondřej Turek 050228 ASK Slavia Praha 09.66

Filip Hanzlík 050728 SK Aritma Praha 09.66

Martin Prchal 051225 SK Aritma Praha DNS





Rozběh 6 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard Hradocký 041111 TJ Dukla Praha 09.08
2 Tomáš Jeřábek 040810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.40
3 Benjamin Talich 040302 SK Aritma Praha 09.41
4 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha z.s. 09.87
5 Matyáš Matoušek 041217 ASK Slavia Praha 10.52

Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále A (st, 7.6.2017) Vítr: -2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 07.99
2 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 08.28
3 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.40
4 Adam Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.60
5 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 08.66
6 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 08.77





Finále B (st, 7.6.2017) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.72
2 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.78
3 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 08.83
4 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.87
5 Jan Uma 040712 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.90
6 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 08.93





60 m - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 7.6.2017) Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.27
2 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.49
3 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 08.62
4 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.65

Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Adamková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Rozběh 2 (st, 7.6.2017) Vítr: +2.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 08.43
2 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.61
3 Tereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s. 08.67
4 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 08.72
5 Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 08.85
6 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 08.86





Rozběh 3 (st, 7.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Grögerová 055205 ASK Slavia Praha 08.64
2 Michaela Mahrová 055220 PSK Olymp Praha, z.s. 08.89
3 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 09.02
4 Ellen Olšavská 045413 Univerzitní sportovní klub Praha 09.09
5 Amálie Šteflová 045724 Atletika Jižní Město z.s. 09.16

Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Rozběh 4 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 08.84
2 Anna Rýparová 045330 PSK Olymp Praha, z.s. 08.84
3 Lora Cassidy 045224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.06
4 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 09.06
5 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.08
6 Veronika Šeflová 045706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.11





Rozběh 5 (st, 7.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Skočdopolová 045417 Univerzitní sportovní klub Praha 09.02
2 Barbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha 09.04
3 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 09.17
4 Anna Králová 055721 ASK Slavia Praha 09.33
5 Marie Trojanová 056008 PSK Olymp Praha, z.s. 09.77

Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha DNS





Rozběh 6 (st, 7.6.2017) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valérie Václavíková 055419 ASK Slavia Praha 08.92
2 Nikol Dolníčková 055407 PSK Olymp Praha, z.s. 09.10
3 Julie Mrázová 045825 ASK Slavia Praha 09.14
4 Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.19
5 Žaneta Mrázová 045610 ASK Slavia Praha 09.33
6 Emma Prouzová 055805 ASK Slavia Praha 09.51





Rozběh 7 (st, 7.6.2017) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s. 08.51
2 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.07
3 Anna Wicková 055508 ASK Slavia Praha 09.31
4 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.49
5 Nina Koroušová 045401 ŠAK Novoborská Praha 09.93
6 Jana Ševčíková 045404 ASK Slavia Praha 10.00





Rozběh 8 (st, 7.6.2017) Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 09.08
2 Sofie Gucfová 045325 Spartak Praha 4 09.24
3 Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha 09.35
4 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 09.51
5 Tereza Svatošová 045408 ASK Slavia Praha 09.78





Rozběh 9 (st, 7.6.2017) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 09.02
2 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 09.30
3 Natálie Švadlenová 046018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.00
4 Tereza Procházková 056108 ŠAK Novoborská Praha 10.69

Kateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 10 (st, 7.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šimíčková 055327 SK Kotlářka Praha 08.84
2 Sára Noasová 056017 Spartak Praha 4 09.12
3 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 09.32
4 Karla Prouzová 055805 ASK Slavia Praha 09.58
5 Andrea Šajnová 045904 ŠAK Novoborská Praha 10.21





Rozběh 11 (st, 7.6.2017) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 08.63
2 Barbora Čepková 045715 TJ Dukla Praha 09.58
3 Lucie Plochová 055324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.83
4 Sofie Amaral 045813 SK Aritma Praha 10.01
5 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.49





60 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (st, 7.6.2017) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.27
2 Martina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s. 08.45
3 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.47
4 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 08.50
5 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 08.55
6 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.63





Finále B (st, 7.6.2017) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.55
2 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 08.59
3 Laura Grögerová 055205 ASK Slavia Praha 08.60
4 Tereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s. 08.82
5 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 08.84
6 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 08.88





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 18.78
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 19.93
3 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 20.66
4 Karel Jareš 040223 Univerzitní sportovní klub Praha 20.67
5 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 20.83

Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha DNS





Běh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Matějka 040414 Univerzitní sportovní klub Praha 20.71
2 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.01
3 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.23
4 Tomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s. 21.23
5 Bruno Jakeš 051120 Univerzitní sportovní klub Praha 21.24
6 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 21.38





Běh 3 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 21.42
2 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha 21.63
3 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 21.69
4 Richard Hradocký 041111 TJ Dukla Praha 21.98
5 Norbert Marášek 051009 TJ Dukla Praha 22.28

Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 4 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 22.12
2 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 22.18
3 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 23.35
4 Jan Krumpholc 050406 SK Kotlářka Praha 23.41
5 Matyáš Matoušek 041217 ASK Slavia Praha 26.69

Adam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 5 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.99
2 Benjamin Svoboda 050727 TJ Dukla Praha 22.41
3 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.68
4 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha z.s. 23.50

Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha DNS





Běh 6 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Uma 040712 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.66
2 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 22.15
3 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.93
4 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 23.03
5 Filip Nemšovský 051203 SK Aktis Praha z.s. 23.50





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 19.80
2 Anna Skálová 045418 PSK Olymp Praha, z.s. 20.15
3 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 20.32
4 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha 20.59
5 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha, z.s. 21.00





Běh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s. 21.06
2 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 21.33
3 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.38
4 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 21.41

Anna Rýparová 045330 PSK Olymp Praha, z.s. DNS





Běh 3 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.02
2 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 21.09
3 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.34
4 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 21.85
5 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 22.88





Běh 4 (čt, 8.6.2017) Vítr: -2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 21.76
2 Adéla Kupková 046021 ASK Slavia Praha 22.26
3 Monika Prokopová 055209 Univerzitní sportovní klub Praha 22.41
4 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.53
5 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 22.96

Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Běh 5 (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Mahrová 055220 PSK Olymp Praha, z.s. 21.55
2 Barbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha 22.02
3 Julie Mrázová 045825 ASK Slavia Praha 22.39
4 Sára Noasová 056017 Spartak Praha 4 22.70
5 Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.00
6 Laura Kněžková 055607 PSK Olymp Praha, z.s. 23.24





Běh 6 (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s. 20.79
2 Jolana Charousková 056023 ASK Slavia Praha 22.76
3 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 23.44

Marie Trojanová 056008 PSK Olymp Praha, z.s. DNS

Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. DNS

Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Běh 7 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 20.70
2 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 21.17
3 Eliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská Praha 22.76
4 Kateřina Brdičková 055214 TJ Dukla Praha 23.18
5 Veronika Dobrová 046028 TJ Dukla Praha 23.34
6 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.02





Běh 8 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha 19.85
2 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 21.65
3 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 21.84
4 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.70
5 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.83

Sabina Derková 045831 ASK Slavia Praha DNS





Běh 9 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 23.05
2 Anna Kymlová 045112 PSK Olymp Praha, z.s. 24.44
3 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 24.71
4 Nina Koroušová 045401 ŠAK Novoborská Praha 24.89
5 Tereza Procházková 056108 ŠAK Novoborská Praha 27.60

Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha DNS





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 39.52
2 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 41.93
3 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 44.28
4 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 46.60
5 Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha 48.15
6 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 49.75





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 45.74
2 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 49.12
3 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 50.54
4 Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha 52.70
5 Jáchym Flachs 051214 ASK Slavia Praha 53.66





Běh 3 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Juraj Slovák 040424 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.71
2 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 48.81
3 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.52
4 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 51.57
5 Sebastian Pippal 051019 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 53.36





Běh 4 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vajsochr 050321 AC Praha 1890 50.68
2 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 51.46
3 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 52.05
4 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 53.24

Adam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 5 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 43.85
2 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 45.61
3 Jiří Pospíšil 050711 PSK Olymp Praha, z.s. 51.72
4 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 52.54
5 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 53.16





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 43.99
2 Adéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha, z.s. 45.29
3 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha, z.s. 45.90
4 Monika Prokopová 055209 Univerzitní sportovní klub Praha 46.73
5 Karolína Gladišová 045414 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.02

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 46.43
2 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 47.28
3 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s. 48.03
4 Karla Prouzová 055805 ASK Slavia Praha 51.52
5 Emma Prouzová 055805 ASK Slavia Praha 51.78

Viktorie Dolistová 055913 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 3 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 49.05
2 Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 50.12
3 Adéla Kubánková 055909 ASK Slavia Praha 51.82
4 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 53.89
5 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 54.84

Kim Boketta 055927 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 4 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 49.54
2 Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. 50.89
3 Laura Kněžková 055607 PSK Olymp Praha, z.s. 51.88
4 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 54.09

Markéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Barbora Kašparová 055202 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.34
2 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 48.82
3 Sabina Derková 045831 ASK Slavia Praha 50.05
4 Anna Davidová 046221 Univerzitní sportovní klub Praha 50.19
5 Karolína Hrušková 045118 AC Praha 1890 50.72
6 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 53.28





Běh 6 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.76
2 Julie Šorbanová 055801 ASK Slavia Praha 52.14
3 Amélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘ 52.50
4 Adéla Marková 055828 ASK Slavia Praha 53.23
5 Karolína Helísková 055413 ASK Slavia Praha 55.18
6 Adéla Johová 055203 PSK Olymp Praha, z.s. 57.33





Běh 7 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha 42.63
2 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 47.18
3 Lucie Majznerová 055318 ASK Slavia Praha 51.64
4 Veronika Dobrová 046028 TJ Dukla Praha 52.60
5 Mariana Votavová 046006 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 53.15





Běh 8 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 46.53
2 Kateřina Brdičková 055214 TJ Dukla Praha 51.16
3 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 51.35
4 Kristýna Mazouchová 055624 ASK Slavia Praha 52.25
5 Miriam Culková 045301 SK Aktis Praha z.s. 52.46

Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 9 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.67
2 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha z.s. 50.05
3 Františka Götzová 055809 Univerzitní sportovní klub Praha 50.86
4 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 51.30

Aneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





800 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 2:28.47
2 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2:30.44
3 Eliška Kubátová 045113 ASK Slavia Praha 2:41.89
4 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 2:46.87
5 Nela Dorazinová 055428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:48.41
6 Elisa Vorlová 045705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:49.71
7 Jolana Anderlová 045602 ASK Slavia Praha 2:51.70
8 Sofie Gucfová 045325 Spartak Praha 4 2:54.22
9 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:54.70
10 Nela Šebestová 045809 SK Kotlářka Praha 2:58.17
11 Patricie Schwarz 045718 ASK Slavia Praha 2:58.61
12 Andrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha z.s. 2:59.89

Anežka Peroutková 055528 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.04
2 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.41
3 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.26
4 Klára Kohoutová 046227 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:48.28
5 Ludmila Vávrová 055803 ATLETIK RUDNÁ 2:51.22
6 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 2:51.78
7 Alžběta Brejchová 055223 ASK Slavia Praha 2:53.10
8 Julie Hačecká 045224 PSK Olymp Praha, z.s. 2:53.94
9 Gabriela Nováková 055917 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.23
10 Anna Hřebíčková 055411 PSK Olymp Praha, z.s. 2:57.31
11 Kateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4 2:59.06
12 Tereza Burešová 055305 ASK Slavia Praha 3:01.49
13 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 3:04.54
14 Barbora Benešová 055114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:13.26





1500 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 4:51.66
2 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4:53.05
3 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 5:08.23
4 Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha 5:15.19
5 Matyáš Perner 040803 A. C. Sparta Praha 5:16.92
6 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 5:19.80
7 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 5:23.39
8 Filip Nemšovský 051203 SK Aktis Praha z.s. 5:25.84
9 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha 5:26.58
10 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 5:31.04
11 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 5:31.38
12 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 5:33.85
13 Vít Novotný 041112 SK Aktis Praha z.s. 5:34.58
14 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha z.s. 5:35.45
15 Andrej Škoda 040616 A. C. Sparta Praha 6:17.75

Nikolas Konykov 050802 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub Praha 5:03.94
2 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:05.76
3 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:15.14
4 Jakub Surga 040828 TJ Dukla Praha 5:20.87
5 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5:23.13
6 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 5:33.15
7 Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha 5:35.85
8 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 5:36.33
9 Benjamin Svoboda 050727 TJ Dukla Praha 5:45.13
10 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:47.37
11 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 5:48.22
12 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 5:55.57
13 Jan Krumpholc 050406 SK Kotlářka Praha 6:05.20

Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha DNS

Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha DNS

Jan Vojar 040510 TJ Dukla Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 09.84
2 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 09.87
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 10.45
4 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 10.47

Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Rozběh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.08
2 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 10.18
3 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 10.57
4 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 10.58
5 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 10.85





Rozběh 3 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 10.73
2 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.05
3 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 11.33
4 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.41

Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (čt, 8.6.2017) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 11.30
2 Marek Prchlík 050403 ASK Slavia Praha 11.84
3 Tomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.18
4 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.46

Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 5 (čt, 8.6.2017) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.30
2 Patrik Buzický 050701 ŠAK Novoborská Praha 12.59
3 Adam Matějovič 051104 SK Aktis Praha z.s. 12.78
4 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha 13.01

Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Finále)








Finále A (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.64
2 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 09.69
3 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 09.78
4 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 10.05
5 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 10.32
6 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 10.46





Finále B (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 10.43
2 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 10.58
3 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 10.72
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.96
5 Matyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4 11.04
6 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 11.20





60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.02
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.03
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha, z.s. 10.19
4 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s. 10.34
5 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.64
6 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 12.34





Rozběh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 10.25
2 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 10.31
3 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.42
4 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 10.55
5 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.91
6 Eliška Němečková 055301 ASK Slavia Praha 11.63





Rozběh 3 (čt, 8.6.2017) Vítr: +2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha 10.76
2 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 11.21
3 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.42
4 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 11.45
5 Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.55
6 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.61





Rozběh 4 (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Jelínková 055731 Univerzitní sportovní klub Praha 11.18
2 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 11.21
3 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 11.31
4 Anna Iballa Holá 046117 PSK Olymp Praha, z.s. 11.83
5 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 12.02
6 Tisa Kirby 055417 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.07





Rozběh 5 (čt, 8.6.2017) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 11.84
2 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.15
3 Viktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4 12.16
4 Žaneta Mrázová 045610 ASK Slavia Praha 12.21
5 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.24
6 Eliška Adamková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.49





Rozběh 6 (čt, 8.6.2017) Vítr: +3.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Vyroubalová 046022 ASK Slavia Praha 12.28
2 Adéla Johová 055203 PSK Olymp Praha, z.s. 12.86

Kateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4 DNF

Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Barbora Seidlová 055330 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 7 (čt, 8.6.2017) Vítr: +2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 11.62
2 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 12.44
3 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.56
4 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 12.67
5 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 13.15





60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 09.86
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 09.98
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha, z.s. 10.01
4 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 10.03
5 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s. 10.16
6 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 10.36





Finále B (čt, 8.6.2017) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.36
2 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.54
3 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 10.54
4 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.65
5 Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha 10.81

Barbora Jelínková 055731 Univerzitní sportovní klub Praha DNF





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Holeček A., Myslivec, Procházka, Beseda
ASK Slavia Praha 32.86
2 A - Fritz, Pavlyuk, Jareš, Jakeš
Univerzitní sportovní klub Praha 32.87
3 Němec, Kubala, Jára, Král
Spartak Praha 4 33.88
4 Kopřiva, Vandírek, Šimek, Černoch
Atletika Jižní Město z.s. 35.40
5 Maštalíř, Bělohlávek, Adamík, Labuť
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.79

Beránek, Kudláček, Tran, Hlaváček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Novosad, Šulc J., Hruška M., Kubák J.
ASK Slavia Praha 33.82
2 Hradocký, Suchan, Jelínek, Sup
TJ Dukla Praha 34.57
3 B - Vyskočil, Lebeda, Matějka, Nop
Univerzitní sportovní klub Praha 34.88

C - Spálenka, Kopenec, Flachs, Prchlík
ASK Slavia Praha DQ

Martínek, Pippal, Kukla, Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DQ





4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Zunová, Šimíčková An., Sokolová, Lopušková
SK Kotlářka Praha 32.10
2 A - Grögerová, Solničková, Pacáková, Novotná
ASK Slavia Praha 32.71
3 Peštová, Skalíková, Saidlová, Švíbková
Spartak Praha 4 33.99
4 Millerová, Ledvinková, Kůstková, Pecková
SC Radotín Praha 35.19
5 Culková, Suchánková, Fidlerová, Mariani
SK Aktis Praha z.s. 36.91

A - Nosková, Sojková, Zemánková, Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 2 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Radoušková, Dvořáková, Jakabová, Elfmarková
Univerzitní sportovní klub Praha 32.72
2 Tomanová, Suchá, Teplá, Zajícová
Atletika Jižní Město z.s. 32.97
3 B - Migová, Němečková, Václavíková, Vojtěchovská
ASK Slavia Praha 33.16
4 B - Votinská T., Šaljič, Svobodová, Šebestová
SK Kotlářka Praha 35.50
5 Talpová, Dobrová, Čepková, Brdičková
TJ Dukla Praha 36.83
6 B - Burdová, Kučerová, Rousková, Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 37.17





Běh 3 (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C - Mrázová, Grecmanová, Hacklová, Trnková
ASK Slavia Praha 34.75
2 Carr, Ridvanová, Balážová, Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.44
3 Doležalová, Moutelíková, Dorazinová, Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.16
4 E - Rychlovská, Králová, Hesiková, Majznerová
ASK Slavia Praha 36.30

F - Mazouchová, Šorbanová, Kubánková, Marková
ASK Slavia Praha DQ

D - Prouzová E., Prouzová K., Seidlová, Vyroubalová
ASK Slavia Praha DQ





4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Kubák, Myslivec, Holeček, Musil
ASK Slavia Praha 2:53.63
2 A - Veselý, Šufliarský, Sečkář, Tolj
A. C. Sparta Praha 2:59.57
3 Vaněk, Poděbradský, Nemšovský, Grulich
SK Aktis Praha z.s. 3:05.01
4 Loucký, Jánský, Sulejmani, Beneš
Univerzitní sportovní klub Praha 3:06.37
5 Kunický, Karásek, Zlesák, Kroutil
PSK Olymp Praha, z.s. 3:24.72





Běh 2 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Procházka, pelant, Koller, Vinš
ASK Slavia Praha 3:07.35
2 Rajmon, Štětka, Gajda, Dissou
Spartak Praha 4 3:17.41
3 Štorek, Jech, Talich, Nádoba
SK Aritma Praha 3:18.94
4 B - Perner, Tulis, Boček, Matouš
A. C. Sparta Praha 3:19.29





Běh 3 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marášek, Mrkvička, Svoboda, Surga
TJ Dukla Praha 3:20.66
2 C - Kopenec, Kárník, Spálenka, Bakus
ASK Slavia Praha 3:21.92
3 Kukla, Kára, Studničný, Dlabač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:25.56
4 Martínek, Vlasák Vo., Pippal, Vlasák Vl.
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:39.65
5 D - Kasan, Jašek, Matoušek, Kostka
ASK Slavia Praha 3:47.23





4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Skálová, Chaloupková, Šulcová, Haasová A.
PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.68
2 Lautnerová, Vistrá, Jakoubková, Vilímová
SK Aritma Praha 3:12.14
3 B - Derková, Věžníková, Anderlová, Kubátová
ASK Slavia Praha 3:14.66
4 Prokopová, Olšavská, Balcarová, Davidová
Univerzitní sportovní klub Praha 3:15.62

A - Solničková, Pacáková, Šimůnková, Vaňková
ASK Slavia Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 170.13








Běh 2 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Flieflová, Součková, Melounová, Karásková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:05.55
2 Konířová, Navrátilová, Křížová, Kautská
A. C. Sparta Praha 3:09.51
3 Kirby, Kollárová, Cassidy, Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:18.72
4 C - Gregorová, Mrázová, Polívková, Ployharová
ASK Slavia Praha 3:19.24
5 Peštová, Jančíková, Skalíková, Švíbková
Spartak Praha 4 3:27.96
6 D - Kubánková, Mazouchová, Šorbanová, Charounková
ASK Slavia Praha 3:33.46





Běh 3 (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Malátová, Kosařová, Teplá, Vosecká
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:14.05
2 B - Neruda, Knéžková, Haasová M., Mahrová
PSK Olymp Praha, z.s. 3:20.08
3 F - Burešová, Kupková, Koucká, Bučányová
ASK Slavia Praha 3:23.89
4 E - Wicková, Caldrová, Schwarz, Vyroubalová
ASK Slavia Praha 3:35.07
5 Bárová, Brabencová, čadová, Tomasová
ŠAK Novoborská Praha 3:44.98





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 1.51
2 Dan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 1.48
3 Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ 1.45
4 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 1.42
5 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.38
6 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.38
7= Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.38
7= Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 1.38
9 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 1.38
10 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 1.38
11 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.38
12 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 1.34
13 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 1.34
14 Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha 1.34
15 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.30
16 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 1.30
17 Adam Holeček 040419 ASK Slavia Praha 1.30
18 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
19 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.25
20 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.25
21 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 1.20

Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ DNS

Alexander Tulis 040311 A. C. Sparta Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ellen Olšavská 045413 Univerzitní sportovní klub Praha 1.41
2 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 1.41
3 Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha 1.38
4 Patricie Schwarz 045718 ASK Slavia Praha 1.38
5 Olivie Carr 055217 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.35
6 Tereza Chalupová 056013 ATLETIK RUDNÁ 1.32
7 Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha 1.32
8= Anna Wicková 055508 ASK Slavia Praha 1.28
8= Amálie Durajová 046231 SK Aritma Praha 1.28
10 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1.28
11 Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 1.28
12 Klára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.28
13 Anna Hrušková 045205 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.28
14 Aneta Rákosníková 055107 ASK Slavia Praha 1.24
15 Kristýna Dohnalová 045723 A. C. Sparta Praha 1.24
16= Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
16= Julie Frantová 055128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20
18 Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 1.20
19 Anita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁ 1.15

Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha DNS

Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.96
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.72
3 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 4.63
4 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 4.49
5 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 4.41
6 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 4.41
7 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 4.35
8 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 4.24
9 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.24
10 Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ 4.23
11 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.22
12 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.14
13 Karel Jareš 040223 Univerzitní sportovní klub Praha 4.11
14 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 4.08
15 Marek Prchlík 050403 ASK Slavia Praha 3.88
16 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 3.85
17 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.82
18 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha 3.79
19 Šimon Opočenský 040616 TJ Dukla Praha 3.37

Martin Prchal 051225 SK Aritma Praha DNS

Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha DNS

Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.87
2 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha, z.s. 4.66
3 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.62
4 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 4.59
5 Karolína Gladišová 045414 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.57
6 Adéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha, z.s. 4.52
7 Eliška Němečková 055301 ASK Slavia Praha 4.51
8 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.48
9 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 4.46
10 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 4.46
11 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 4.40
12 Laura Grögerová 055205 ASK Slavia Praha 4.27
13 Anna Šimíčková 055327 SK Kotlářka Praha 4.19
14 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 4.15
15 Klára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.09
16 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.09
17 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.06
18 Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha 4.06
19 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.03
20 Anna Iballa Holá 046117 PSK Olymp Praha, z.s. 3.93
21 Klára Kohoutová 046227 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.74
22 Kateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4 3.74

Klára Brandejsová 055624 ATLETIK RUDNÁ DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.79
2 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.52
3 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 09.94
4 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 09.68
5 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.25
6 Klára Sionková 055911 ATLETIK RUDNÁ 09.13
7 Terezie Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 08.91
8 Eliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.76
9 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 08.66
10 Anna Skálová 045418 PSK Olymp Praha, z.s. 08.47
11 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.38
12 Nikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub Praha 08.30
13 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 08.12
14 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.83
15 Valérie Václavíková 055419 ASK Slavia Praha 07.80
16 Hana Skočdopolová 045417 Univerzitní sportovní klub Praha 07.75
17 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 07.60
18 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 07.52
19 Magdaléna Kůstková 045213 SC Radotín Praha 07.39
20 Tereza Svatošová 045408 ASK Slavia Praha 07.05
21 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.99

Karolína Šimková 056107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Anna Hrušková 045205 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 7.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 12.47
2 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 11.31
3 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 09.95
4 Filip Matějka 040414 Univerzitní sportovní klub Praha 09.74
5 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha 09.11
6 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.99
7 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 08.81
8 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.74
9 Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha 08.31
10 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.94
11 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.84
12 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.58
13 Jiří Sebastian Havelka 040317 ATLETIK RUDNÁ 07.42
14 David Gottwald 050225 ATLETIK RUDNÁ 07.24
15 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 07.23
16 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 07.01
17 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 06.96
18 Ondřej Turek 050228 ASK Slavia Praha 06.43
19 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha, z.s. 06.29
20 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 04.99

Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Filip Pechar 050210 ASK Slavia Praha NM





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 64.96
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 63.49
3 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 62.99
4 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 56.97
5 Otakar Nádoba 040114 SK Aritma Praha 56.54
6 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 55.17
7 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha 50.74
8 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 46.07
9 Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ 45.72
10 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 44.95
11 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha, z.s. 43.91
12 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 41.55
13 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 41.31
14 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 40.61
15 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha 39.97
16 Patrik Buzický 050701 ŠAK Novoborská Praha 37.32
17 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 37.03
18 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 36.72
19 Mirek Šťastný 041211 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.34
20 Benjamin Talich 040302 SK Aritma Praha 24.36

Filip Hanzlík 050728 SK Aritma Praha DNS

Julián Boschat 051109 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Lukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla Praha DNS

Marek Veselý 050512 Spartak Praha 4 DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 8.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana Anderlová 045602 ASK Slavia Praha 48.94
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 48.35
3 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.20
4 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 45.34
5 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 44.26
6 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 44.05
7 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 42.99
8 Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha 42.40
9 Natálie Kryštofová 055603 PSK Olymp Praha, z.s. 39.18
10 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.98
11 Eliška Kubátová 045113 ASK Slavia Praha 36.40
12 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 35.51
13 Dominika Frkousová 045731 A. C. Sparta Praha 32.24
14 Nikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub Praha 30.32
15 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 28.91

Barbora Jakešová 055801 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Miriam Culková 045301 SK Aktis Praha z.s. DNS