3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B





Datum konání: 1. 6. 2017


Místo konání: Praha - Podvinný mlýn


Pořadatel: A. C. Sparta Praha


Výsledky zpracoval: Veronika Purmanová


Ředitel závodu: Vladimír Tikal


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 08.71
2 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha C 09.22
3 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha A 09.31
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.32
5 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 09.69
6 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha B 10.51





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.01
2 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 09.05
3 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha A 09.07
4 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 09.19
5 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 09.23
6 Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. 12.07





Běh 3 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha D 08.59
2 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha A 09.23
3 Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha D 09.33
4 Eduard Vodvářka 060121 Atletika Jižní Město z.s. 09.74
5 Vojtěch Cádra 051109 SC Radotín Praha 10.82

Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 4 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Holeček 040419 ASK Slavia Praha D 08.63
2 Jaroslav Kopp 060207 ASK Slavia Praha C 09.55
3 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.98
4 Ondřej Novák 050220 AK VEGA z.s. 10.81





Běh 5 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha C 09.94
MS Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha D 09.84
MS Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -3.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šimková 060228 A. C. Sparta Praha B 09.15
2 Eliška Vojtěchovská 041126 ASK Slavia Praha D 09.15
3 Eliška Kramešová 061220 Atletika Jižní Město z.s. 09.48
4 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha A 09.61
5 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 09.97
6 Aneta Rákosníková 050107 ASK Slavia Praha D 10.56





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Bučányová 041007 ASK Slavia Praha C 09.33
2 Klára Kostelecká 040320 Atletika Jižní Město z.s. 09.48
3 Eliška Brabencová 040726 ŠAK Novoborská Praha 09.58
4 Kristýna Dohnalová 040723 A. C. Sparta Praha A 09.58
5 Matilda Lejla Briglová 051005 AK VEGA z.s. 09.83
6 Lucie Plochová 050324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 10.09





Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: -3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 09.68
2 Veronika Koucká 050711 ASK Slavia Praha C 09.87
3 Lucie Böhmová 050312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.56
4 Patricie Schwarz 040718 ASK Slavia Praha D 10.58
5 Barbora Benešová 050114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 10.86
6 Lucie Haladová 040818 SC Radotín Praha 10.97





Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 050405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 08.78
2 Klára Honsů 050507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.34
3 Alžběta Olšovská 040816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.71
4 Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha B 09.76
5 Karolína Ledvinková 041017 SC Radotín Praha 09.96
6 Berenika Hrášová 050703 A. C. Sparta Praha A 10.29





Běh 5 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Sojková 040307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 09.33
2 Petra Sedlmajerová 050224 ASK Slavia Praha C 09.76
3 Nicol Čadová 050821 ŠAK Novoborská Praha 09.91
4 Karolína Parkanová 050209 A. C. Sparta Praha A 09.95
5 Karla Prouzová 050805 ASK Slavia Praha D 10.03
6 Alžběta Trefná 051228 A. C. Sparta Praha B 10.55





Běh 6 (čt, 1.6.2017) Vítr: -2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Žohová 060219 ASK Slavia Praha C 09.56
2 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha B 10.73
MS Eliška Němečková 050301 ASK Slavia Praha D 08.97
MS Julie Šorbanová 050801 ASK Slavia Praha C 09.85
MS Nelly Onderková 041118 ASK Slavia Praha D 12.26





Běh 7 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Žaneta Mrázová 040610 ASK Slavia Praha D 09.26
MS Emma Prouzová 050805 ASK Slavia Praha D 09.47
MS Apolena Švábíková 060514 ASK Slavia Praha D 09.63
MS Johana Burdová 051129 ASK Slavia Praha C 09.90
MS Adéla Marková 050828 ASK Slavia Praha C 09.98
MS Barbora Seidlová 050330 ASK Slavia Praha D 10.19





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.0 m/s


Excel



Info




Přihlášky Výsledky


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha A 19.18
2 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 22.78
3 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha C 23.38
4 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 23.91
5 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 27.11





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 21.23
2 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 22.74
3 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 23.50
4 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 24.78
5 Robert Fešar 050801 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.01

Nikolas Konykov 050802 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha D 21.21
2 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha C 22.00
3 Jakub Hrbáček 060815 AK VEGA z.s. 24.72
4 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.64

Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha A DNS





Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Prokop Sládek 060303 ASK Slavia Praha C 23.02
2 Tomáš Jeřábek 040810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.47
3 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 24.15
4 Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha 24.80
5 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 25.15





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha A 20.45
2 Eliška Stachová 040416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 21.76
3 Karolína Doležalová 050607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.17
4 Tereza Moravcová 051231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.35
5 Laura Brodilová 051114 ASK Slavia Praha C 25.46





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 20.49
2 Adéla Kupková 041021 ASK Slavia Praha C 22.28
3 Barbora Zadražilová 040107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 22.29
4 Kristýna Krýdová 050201 A. C. Sparta Praha B 22.64
5 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha B 25.82





Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nosková 040524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 21.44
2 LINH NGOC NGVYEN 041018 A. C. Sparta Praha A 23.29
3 Julie Vosmíková 040526 SC Radotín Praha 24.50
4 Lucie Vítková 050914 SC Radotín Praha 24.51
5 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha B 24.63
6 Aneta Mírovská 110905 ŠAK Novoborská Praha 26.87





Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Růžičková 060402 A. C. Sparta Praha B 22.62
2 Magdaléna Kůstková 040213 SC Radotín Praha 22.66
3 Karolína Rousková 050120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.07
4 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 23.10
5 Barbora Kašparová 050202 ASK Slavia Praha D 23.95





Běh 5 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Tomanová 050829 Atletika Jižní Město z.s. 21.43
2 Barbora Hacklová 041130 ASK Slavia Praha D 22.59
3 Karolína Šimková 051107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.01
4 Nikola Skalická 041029 AK VEGA z.s. 23.25
5 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha B 25.37





Běh 6 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha A 23.30
2 Eva Caldrová 040713 ASK Slavia Praha D 23.46
3 Kateřina Bárová 040501 ŠAK Novoborská Praha 24.99
4 Anna Čermáková 050514 ASK Slavia Praha C 25.84
MS Nela Zatloukalová 051221 SC Radotín Praha 26.30

Ada Matoušů 050727 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 7 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Julie Šorbanová 050801 ASK Slavia Praha C 24.07
MS Johana Burdová 051129 ASK Slavia Praha C 24.40
MS Viktorie Hubová 050605 ASK Slavia Praha C 25.32
MS Adéla Marková 050828 ASK Slavia Praha C 25.79
MS Eliška Klégrová 040617 ASK Slavia Praha C 26.32
MS Nelly Onderková 041118 ASK Slavia Praha D 30.39





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Perner 040803 A. C. Sparta Praha B 1:47.94
2 Juraj Slovák 040424 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1:52.56
3 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:54.11
4 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha A 2:02.44
5 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha D 2:05.37
6 Julián Boschat 051109 Atletika Jižní Město z.s. 2:06.72
7 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 2:07.44
8 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 2:09.46
9 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha C 2:13.83
10 Mikuláš Cuřín 060625 SC Radotín Praha 2:20.29





Běh 2 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1:55.11
2 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha A 1:56.86
3 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 2:02.11
4 Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha A 2:05.72
5 Oleksandr Ivanyus 060222 A. C. Sparta Praha B 2:07.79
6 Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 2:15.50
MS Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha D 1:51.16
MS Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha C 2:12.65

Ondřej Kos 051025 ASK Slavia Praha D DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Navrátilová 040916 A. C. Sparta Praha A 2:01.85
2 Anežka Kárníková 060614 ASK Slavia Praha C 2:04.36
3 Julie Durychová 050507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 2:05.18
4 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha A 2:10.44
5 Beata Franzbergerová 040928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 2:13.67
6 Barbora Havlová 061223 ASK Slavia Praha C 2:15.32
7 Aneta Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 2:16.73
8 Natálie Kloudová 060808 A. C. Sparta Praha B 2:17.41
9 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha B 2:17.71
10 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha B 2:17.97

Eliška Kubíčková 051124 SC Radotín Praha DNS

Klára Pelikánová 040628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Běh 2 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magda Váchová 060113 Atletika Jižní Město z.s. 1:58.34
2 Tereza Burešová 050305 ASK Slavia Praha C 2:00.81
3 Alžběta Brejchová 050223 ASK Slavia Praha D 2:01.79
4 Kristýna Mazouchová 050624 ASK Slavia Praha C 2:07.11
5 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha A 2:15.27
6 Leontýna Krimláková 051020 A. C. Sparta Praha B 2:19.97
7 Daniela Jeřábková 051231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:22.78
8 Venuše Kempfová 050831 AK VEGA z.s. 2:23.64
9 Dominika Frkousová 040731 A. C. Sparta Praha B 2:23.96
10 Tereza Procházková 051108 ŠAK Novoborská Praha 2:26.08

Anna Ludvíková 040420 SC Radotín Praha DNS





Běh 3 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela Dorazinová 050428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:02.74
2 Valérie Václavíková 050419 ASK Slavia Praha D 2:03.62
3 Kim Boketta 050927 Atletika Jižní Město z.s. 2:04.58
4 Aneta Osičková 050420 ASK Slavia Praha C 2:09.89
5 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha B 2:13.72
6 Nina Koroušová 040401 ŠAK Novoborská Praha 2:14.39
7 Josephine Crowther 051216 A. C. Sparta Praha B 2:15.68
8 Valentýna Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 2:27.45
MS Nicole Scheibová 061220 SC Radotín Praha 2:26.85
MS Natálie Hanley 050527 SC Radotín Praha 2:10.20
MS Adéla Bláhová 051111 SC Radotín Praha 2:24.77
MS Eliška Urbanová 050725 ASK Slavia Praha 2:59.66





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 11.91
2 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha A 12.33
3 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 12.98
4 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha C 14.03
5 Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.74





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha A 11.65
2 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 12.11
3 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 12.21
4 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.98
5 Filip Koča 051017 ASK Slavia Praha C 12.99





Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha D 11.46
2 Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 12.96
3 František Čechák 051115 ASK Slavia Praha C 13.48
4 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 14.27
5 Filip Drbal 050617 A. C. Sparta Praha B 14.72





Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 10.39
2 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 10.40
3 Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha D 12.71
4 Martin Pechar 050514 A. C. Sparta Praha A 13.76
5 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 13.80





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha A 10.68
2 Zdena Poborská 050705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 12.49
3 Veronika Šeflová 040706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 12.87
4 Dominika Štekerová 041124 A. C. Sparta Praha B 13.43
5 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha A 13.58
6 Karolína Kučerová 050126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 14.84





Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 040725 ASK Slavia Praha D 10.57
2 Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha 10.70
3 Laura Grögerová 050205 ASK Slavia Praha C 11.50
4 Simona Suchánková 040612 ŠAK Novoborská Praha 12.65
5 Klára Macíková 040719 SC Radotín Praha 13.99
6 Markéta Brunclíková 050920 ASK Slavia Praha C 15.14





Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 10.62
2 Eliška Vatěrová 051101 ASK Slavia Praha C 12.05
3 Adéla Trnková 040201 ASK Slavia Praha D 12.09
4 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha A 12.50
5 Alžběta Pěnkavová 050120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 12.54
6 Andrea Šajnová 040904 ŠAK Novoborská Praha 14.48





Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Nekvasilová 050406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.82
2 Klára Nováková 051013 A. C. Sparta Praha A 13.25
3 Aneta Otcovská 041213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 13.49
4 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha B 13.94
5 Eliška Krimláková 051020 A. C. Sparta Praha B 14.04
6 Veronika Brabcová 060908 SC Radotín Praha 14.08





Běh 5 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdalena Suchá 050525 Atletika Jižní Město z.s. 11.47
2 Natálie Vyroubalová 041022 ASK Slavia Praha D 12.79
3 Adéla Pejcharová 040611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.50
4 Natálie Švadlenová 041018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 14.41
MS Žaneta Mrázová 040610 ASK Slavia Praha D 12.91

Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha B DNS





Běh 6 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Eliška Klégrová 040617 ASK Slavia Praha C 14.31
MS Apolena Švábíková 060514 ASK Slavia Praha D 12.38
MS Viktorie Hubová 050605 ASK Slavia Praha C 13.71
MS Eliška Němečková 050301 ASK Slavia Praha D 11.12
MS Emma Prouzová 050805 ASK Slavia Praha D 13.48
MS Barbora Seidlová 050330 ASK Slavia Praha D 13.89





4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kaucká, Křížová, Tolj, Veselý
A. C. Sparta Praha A 31.51
2 Václavíková, Vojtěchovská, Pelant, Novosad
ASK Slavia Praha D 32.95
3 Pěnkavová, Šeflová, Hrdlička, Hlaváček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 34.54
4 Doležalová, Dorazinová, Adamík, Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. B 35.45
5 Jeřábková, Raschová, Boček, Pohl
A. C. Sparta Praha A 36.00
6 Kučerová, Plochová, Jeřábek, Studničný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 36.32





Běh 2 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sojková, Stachová, Matějka, Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 33.47
2 Nekvasilová, Olšovská, Labuť, Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská, z. s. A 34.73
3 Millerová, Pecková, Matl, Carda
SC Radotín Praha A 34.80
4 Nováková, Pastuchová, Pechar, Sečkař
A. C. Sparta Praha A 34.90
5 Kostelecká, Teplá, Šimek, Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. B 35.19





Běh 3 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Grögerová, Žohová, Kopp, Koča
ASK Slavia Praha C 34.95
2 Otcovská, Rousková, Kukla, Šafránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 35.88
3 Ledvinková, Vosmíková, Konečný, Chyba
SC Radotín Praha C 38.40
4 Jeřábková, Pejcharová, Kokeš, Špoutil
Atletický školní klub Mazurská, z. s. D 39.17

Böhmová, Šimková, Pečený, Fešar
Atletický školní klub Mazurská, z. s. C DQ





Běh 4 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nosková, Zemánková, Tran, Kudláček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 32.14
2 Kašparová, Prouzová, Koller, Pihera
ASK Slavia Praha D 36.18
3 Kůstková, Macíková, Jordanidis, Jordanidis
SC Radotín Praha B 37.01
4 Boketta, Kramešová, Vodvárka, Boschat
Atletika Jižní Město z.s. C 37.31

Nováková, Pastuchová, Pechar, Sečkař
A. C. Sparta Praha A DNS





Běh 5 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Konířová, Navrátilová, Matouš, Šufliarský
A. C. Sparta Praha A 33.71
2 Durychová, Zadražilová, Dlabač, Auředník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 34.01
3 Caldrová, Hacklová, Kos, Kostka
ASK Slavia Praha D 35.77
4 Čermáková, Koucká, Buriánek, Čechák
ASK Slavia Praha C 35.81
5 Růžičková, Šimková, Vítek, Perner
A. C. Sparta Praha B 36.36
6 Kloudová, Nosková, Ivanyus, Drbal
A. C. Sparta Praha B 38.45





Běh 6 (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Migová, Trnková, Holeček V., Holeček A.
ASK Slavia Praha D 32.36
2 Suchá, Tomanová, Vandírek, Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. A 33.20
3 Kárníková, Mazouchová, Bakus, Šulc
ASK Slavia Praha C 35.09
4 Briglová, Skalická, Hrbáček, Kaftan
AK VEGA z.s. A 36.07
5 Bučányová, Havlová, Sládek, Kárník
ASK Slavia Praha C 37.14
6 Brabcová, Vítková, mikuláš, Hájek
SC Radotín Praha D 38.61





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha D 1.35
2 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1.35
3 Samuel Koller 050805 ASK Slavia Praha D 1.35
4 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha A 1.30
5 Adam Holeček 040419 ASK Slavia Praha D 1.30
6 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.30
7 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 1.20
8 Vojtěch Cádra 051109 SC Radotín Praha 1.20
9 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha A 1.20
10 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha A 1.20
11 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1.15
12 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
13 Jaroslav Kopp 060207 ASK Slavia Praha C 1.15
14 Eduard Vodvářka 060121 Atletika Jižní Město z.s. 1.15
15 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1.15
16 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha C 1.10
17 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.05
18 Jaroslav Vítek 061015 A. C. Sparta Praha B 1.05

Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha NM

Ondřej Novák 050220 AK VEGA z.s. NM

Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. NM

Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha D DNS





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vojtěchovská 041126 ASK Slavia Praha D 1.42
2 Patricie Schwarz 040718 ASK Slavia Praha D 1.30
3 Veronika Koucká 050711 ASK Slavia Praha C 1.30
4 Kristýna Dohnalová 040723 A. C. Sparta Praha A 1.30
5 Aneta Rákosníková 050107 ASK Slavia Praha D 1.25
6 Alžběta Zemánková 050405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1.25
7 Anna Šimková 060228 A. C. Sparta Praha B 1.25
8 Amélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta Praha A 1.25
9 Klára Kostelecká 040320 Atletika Jižní Město z.s. 1.20
10 Eliška Kramešová 061220 Atletika Jižní Město z.s. 1.20
11 Kateřina Žohová 060219 ASK Slavia Praha C 1.20
12 Tereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s. 1.20
13= Klára Honsů 050507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.15
13= Matilda Lejla Briglová 051005 AK VEGA z.s. 1.15
15= Hana Sojková 040307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 1.15
15= Alžběta Olšovská 040816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
15= Helena Nosková 050216 A. C. Sparta Praha B 1.15
18= Karolína Ledvinková 041017 SC Radotín Praha 1.15
18= Karolína Parkanová 050209 A. C. Sparta Praha A 1.15
20 Mariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská Praha 1.15
21 Eliška Brabencová 040726 ŠAK Novoborská Praha 1.15
22 Berenika Hrášová 050703 A. C. Sparta Praha A 1.15
23 Adriana Žuffová 050407 A. C. Sparta Praha B 1.15
24 Nicol Čadová 050821 ŠAK Novoborská Praha 1.10
25 Barbora Benešová 050114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.10
26 Lucie Plochová 050324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.10
27 Petra Bučányová 041007 ASK Slavia Praha C 1.10
28= Karla Prouzová 050805 ASK Slavia Praha D 1.05
28= Petra Sedlmajerová 050224 ASK Slavia Praha C 1.05
30 Alžběta Trefná 051228 A. C. Sparta Praha B 1.05
31 Lucie Haladová 040818 SC Radotín Praha 1.00

Lucie Böhmová 050312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 4.60
2 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 4.58
3 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 4.30
4 Filip Koča 051017 ASK Slavia Praha C 4.16
5 Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha A 4.13
6 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha C 4.08
7 Antonín Pihera 040111 ASK Slavia Praha D 4.03
8 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha A 4.01
9 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha D 3.99
10 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 3.99
11 Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 3.95
12 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 3.89
13 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.86
14 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 3.81
15 František Čechák 051115 ASK Slavia Praha C 3.78
16 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 3.63
17 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.50
18 Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.38
19 Martin Pechar 050514 A. C. Sparta Praha A NM

Filip Drbal 050617 A. C. Sparta Praha B NM





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 040725 ASK Slavia Praha D 4.70
2 Magdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s. 4.43
3 Karolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta Praha A 4.40
4 Laura Grögerová 050205 ASK Slavia Praha C 4.36
5 Tereza Kaucká 051210 A. C. Sparta Praha A 4.36
6 Klára Nováková 051013 A. C. Sparta Praha A 4.32
7 Magdalena Suchá 050525 Atletika Jižní Město z.s. 4.15
8 Adéla Trnková 040201 ASK Slavia Praha D 4.14
9 Klára Honzíková 050105 A. C. Sparta Praha A 4.08
10 Natálie Millerová 040705 SC Radotín Praha 4.03
11 Zdena Poborská 050705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.93
12 Natálie Vyroubalová 041022 ASK Slavia Praha D 3.90
13 Natálie Švadlenová 041018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.88
14 Klára Macíková 040719 SC Radotín Praha 3.86
15 Eliška Vatěrová 051101 ASK Slavia Praha C 3.80
16 Alžběta Pěnkavová 050120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 3.79
17 Kateřina Nekvasilová 050406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.77
18 Simona Suchánková 040612 ŠAK Novoborská Praha 3.75
19 Andrea Šajnová 040904 ŠAK Novoborská Praha 3.64
20 Adéla Pejcharová 040611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.59
21 Aneta Otcovská 041213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.58
22 Eliška Krimláková 051020 A. C. Sparta Praha B 3.56
23 Dominika Štekerová 041124 A. C. Sparta Praha B 3.55
24 Karolína Kučerová 050126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.51
25 Veronika Šeflová 040706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 3.48
26 Veronika Danišová 050928 A. C. Sparta Praha B 3.46
MS Natálie Hanley 050527 SC Radotín Praha 3.29
MS Adéla Bláhová 051111 SC Radotín Praha 3.50

Markéta Brunclíková 050920 ASK Slavia Praha C NM
MS Nela Zatloukalová 051221 SC Radotín Praha NM

Veronika Brabcová 060908 SC Radotín Praha NM

Eliška Blahunková 050306 A. C. Sparta Praha B DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nosková 040524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 10.11
2 Eva Caldrová 040713 ASK Slavia Praha D 09.27
3 Barbora Křížová 050630 A. C. Sparta Praha A 08.89
4 Karolína Šimková 051107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.32
5 Magdaléna Kůstková 040213 SC Radotín Praha 07.96
6 Anna Čermáková 050514 ASK Slavia Praha C 07.80
7 Eliška Stachová 040416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 07.56
8 Laura Brodilová 051114 ASK Slavia Praha C 07.55
9 Barbora Kašparová 050202 ASK Slavia Praha D 07.44
10 Dita Buriánová 040322 A. C. Sparta Praha B 07.33
11 Barbora Zadražilová 040107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 07.29
12 Julie Vosmíková 040526 SC Radotín Praha 07.28
13 Tereza Moravcová 051231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 07.17
14 Kristýna Krýdová 050201 A. C. Sparta Praha B 07.09
15 Michaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s. 07.05
16 Karolína Pecková 040220 SC Radotín Praha 07.03
17 Barbora Hacklová 041130 ASK Slavia Praha D 06.90
18 Tereza Tomanová 050829 Atletika Jižní Město z.s. 06.86
19 Nikola Skalická 041029 AK VEGA z.s. 06.80
20 Karolína Doležalová 050607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.73
21 Kateřina Bárová 040501 ŠAK Novoborská Praha 06.71
22 Aneta Bendlová 040302 A. C. Sparta Praha A 06.52
23 Karolína Rousková 050120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.33
24 LINH NGOC NGVYEN 041018 A. C. Sparta Praha A 06.22
25 Adéla Kupková 041021 ASK Slavia Praha C 05.86
26 Adéla Svobodová 040123 A. C. Sparta Praha B 05.68
27 Šárka Růžičková 060402 A. C. Sparta Praha B 05.46
28 Lucie Vítková 050914 SC Radotín Praha 05.15
29 Barbora Klattová 051029 A. C. Sparta Praha B 05.13
30 Aneta Mírovská 110905 ŠAK Novoborská Praha 04.91

Ada Matoušů 050727 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha D 10.04
2 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha A 08.47
3 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 07.85
4 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 07.37
5 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 07.08
6 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.06
7 Tomáš Jeřábek 040810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.78
8 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 06.35
9 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 06.08
10 Nikolas Konykov 050802 ASK Slavia Praha D 05.96
11 Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 05.92
12 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha C 05.51
13 Robert Fešar 050801 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.33
14 Prokop Sládek 060303 ASK Slavia Praha C 05.33
15 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 05.22
16 Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha 04.70
17 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 04.68
18 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 04.49
19 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha C 04.07
20 Jakub Hrbáček 060815 AK VEGA z.s. 02.61

Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha A DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 60.99
2 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha A 58.18
3 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 48.09
4 Julián Boschat 051109 Atletika Jižní Město z.s. 40.68
5 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 39.40
6 Matyáš Perner 040803 A. C. Sparta Praha B 38.52
7 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha C 37.50
8 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha A 36.42
9 Juraj Slovák 040424 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 36.30
10 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 35.71
11 Jonáš Kostka 040809 ASK Slavia Praha D 32.10
12 Mikuláš Cuřín 060625 SC Radotín Praha 31.32
13 Oleksandr Ivanyus 060222 A. C. Sparta Praha B 30.50
14 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 29.31
15 Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 20.89
16 Ondřej Kos 051025 ASK Slavia Praha D 18.13

Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha A DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 1.6.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Beata Franzbergerová 040928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 46.86
2 Julie Durychová 050507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. A 39.37
3 Dominika Frkousová 040731 A. C. Sparta Praha B 35.12
4 Anežka Kárníková 060614 ASK Slavia Praha C 33.49
5 Klára Pelikánová 040628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.80
6 Kateřina Hájková 050203 A. C. Sparta Praha B 30.77
7 Valérie Václavíková 050419 ASK Slavia Praha D 29.67
8 Aneta Osičková 050420 ASK Slavia Praha C 29.39
9 Magda Váchová 060113 Atletika Jižní Město z.s. 27.95
10 Kim Boketta 050927 Atletika Jižní Město z.s. 27.49
11 Klára Raschová 041106 A. C. Sparta Praha A 26.82
12 Tereza Burešová 050305 ASK Slavia Praha C 26.12
13 Tereza Navrátilová 040916 A. C. Sparta Praha A 25.76
14 Eliška Bednárková 050319 A. C. Sparta Praha B 25.34
15 Nela Dorazinová 050428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.29
16 Aneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta Praha A 24.90
17 Barbora Havlová 061223 ASK Slavia Praha C 24.41
18 Natálie Kloudová 060808 A. C. Sparta Praha B 24.17
19 Leontýna Krimláková 051020 A. C. Sparta Praha B 23.92
20 Kristýna Mazouchová 050624 ASK Slavia Praha C 23.54
21 Venuše Kempfová 050831 AK VEGA z.s. 23.03
22= Nina Koroušová 040401 ŠAK Novoborská Praha 22.72
22= Anna Ludvíková 040420 SC Radotín Praha 22.72
24 Eliška Kubíčková 051124 SC Radotín Praha 21.19
25 Alžběta Brejchová 050223 ASK Slavia Praha D 21.16
26 Valentýna Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 21.08
27 Daniela Jeřábková 051231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.04
28 Anna Ručková 050518 A. C. Sparta Praha B 20.00
29 Aneta Škorpíková 050729 SC Radotín Praha 17.78
30 Josephine Crowther 051216 A. C. Sparta Praha B 15.68
31 Tereza Procházková 051108 ŠAK Novoborská Praha 14.69
MS Nicole Scheibová 061220 SC Radotín Praha 21.02