2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A






Datum konání: 31. 5. 2017



Místo konání: Praha - Děkanka



Pořadatel: Spartak Praha 4



Výsledky zpracoval: Petr Kašpar



Ředitel závodu: Jaromír Nevečeřal



Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová



Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.28 11.00
2 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 07.56 9.00
3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 07.59 8.00
4 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 07.71 6.50
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.79 5.00

Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (st, 31.5.2017) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 07.99 1.50
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.02
3 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 08.07
4 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.08
5 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 08.17

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Běh 3 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 08.21
2 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 08.27
3 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.27
4 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 08.33
5 Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha 08.56
6 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 08.58






Běh 4 (st, 31.5.2017) Vítr: +1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 08.13
2 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.53
3 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 08.67
4 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha 08.90
5 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.98
6 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 09.50






Běh 5 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 07.71 6.50
2 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 07.85 4.00
3 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 08.31
4 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 08.82
5 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha 09.27
6 Ondřej Žilka 030606 ASK Slavia Praha 09.68






Běh 6 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 07.95 3.00
2 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 08.03
3 Čeněk Šustr 030411 ASK Slavia Praha 08.54
4 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 09.52
5 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha 09.95

Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha DNS






Běh 7 (st, 31.5.2017) Vítr: +1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 07.99 1.50
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 08.38
3 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 08.54
4 Michal Ozga 021028 Spartak Praha 4 09.07

Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS

Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha DNS






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017) Vítr: +2.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.93 11.00
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.30 9.00
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.31 8.00
4 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 08.32 7.00
5 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 08.40 5.00
6 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 08.60 1.50
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu časy některých závodnic nebyly změřeny.










Běh 2 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 08.55 4.00
2 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 08.58 3.00
3 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.60 1.50
4 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 08.74
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 08.79
6 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 08.82
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu časy některých závodnic nebyly změřeny.










Běh 3 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.6 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 08.62
2 Jana Ticháčková 035714 Spartak Praha 4 08.91
3 Klára Mašková 025426 SC Radotín Praha 08.94
4 Tereza Macháčková 035413 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.01
5 Marie Hurajová 035329 Spartak Praha 4 09.04
6 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 09.32
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu časy některých závodnic nebyly změřeny.










Běh 4 (st, 31.5.2017) Vítr: +1.2 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.34 6.00
2 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 08.76
3 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 08.94
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










Běh 5 (st, 31.5.2017) Vítr: +2.1 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 09.02
2 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.29
3 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.33
4 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.65
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










Běh 6 (st, 31.5.2017) Vítr: +2.4 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 08.73
2 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.21
3 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 09.85
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










Běh 7 (st, 31.5.2017) Vítr: +2.0 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.65
2 Šárka Kyselová 035504 ŠAK Novoborská Praha 09.12
3 Magdaléna Krumlovská 026015 Spartak Praha 4 09.39

Petra Klimešová 035115 A. C. Sparta Praha DNS

Alžběta Johanová 035801 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










Běh 8 (st, 31.5.2017) Vítr: +0.6 m/s



Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 08.93
2 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 09.27
3 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 09.30
4 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 09.36

Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha DNS
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










Běh 9 (st, 31.5.2017)




Excel




Info





Přihlášky Výsledky



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ela Kolomazníková 036111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.16
MB Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 08.42
MB Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 09.34
MB Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.41
MB Lucie Šmolíková 035811 Spartak Praha 4 09.73
Poznámky:




Z důvodu zaměnění řady závodnic v bězích 4-6 na startu, nebyly časy některých závodnic změřeny.










300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 38.10 11.00
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 38.32 9.00
3 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 40.72 6.00
4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 40.98 4.00
5 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 42.84 1.00

Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 40.08 8.00
2 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 40.28 7.00
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 42.15 2.00
4 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 42.96
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 47.36

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Běh 3 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 42.14 3.00
2 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 43.98
3 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 44.03
4 Čeněk Šustr 030411 ASK Slavia Praha 46.47
5 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 53.92
6 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha 56.87






Běh 4 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 40.79 5.00
2 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 43.00
3 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 44.94
4 Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha 47.76

Matěj Pošíval 030602 ASK Slavia Praha DNS

Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNS






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 45.79 11.00
2 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. 46.71 9.00
3 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 47.83 6.00
4 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 48.05 4.00
5 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 51.24

Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 48.72 2.00
2 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 49.01 1.00
3 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha z.s. 49.39
4 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha z.s. 50.42
5 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha z.s. 54.46

Tereza Mašková 035429 ASK Slavia Praha DNS






Běh 3 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 50.60
2 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 52.66
3 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 53.29
4 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 53.66

Petra Klimešová 035115 A. C. Sparta Praha DNS

Daniela Krejčí 035418 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 4 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 46.75 8.00
2 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 47.92 5.00
3 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 49.82
4 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 50.40
5 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.11

Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 5 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 47.73 7.00
2 Marie Hurajová 035329 Spartak Praha 4 48.36 3.00
3 Vendula Obuškevičová 035928 ASK Slavia Praha 49.91
4 Magdalena Vondrová 035518 A. C. Sparta Praha 50.07
5 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 50.19

Alžběta Johanová 035801 ASK Slavia Praha DNS






800 m - Žáci (Finále)










Finále (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 2:26.64 11.00
2 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 2:27.34 9.00
3 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:30.12 8.00
4 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 2:34.84 7.00
5 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 2:38.57 6.00
6 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:41.80 5.00
7 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 2:43.96 4.00
8 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:46.42 3.00
9 Michal Ozga 021028 Spartak Praha 4 2:47.24 2.00
10 Iaroslav Shumeilo 030716 ŠAK Novoborská Praha 2:58.26 1.00






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:33.53 11.00
2 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 2:36.51 9.00
3 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 2:38.85 8.00
4 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:40.70 7.00
5 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:43.49 6.00
6 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 2:43.55 5.00
7 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:46.27 4.00
8 Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 2:47.12 3.00
9 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 2:47.61 2.00
10 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.47 1.00
11 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 2:49.31






200 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 28.35 11.00
2 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.55 1.00
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 33.12
4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 40.67

Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 29.98 8.00
2 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 31.53 4.00
3 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 32.08 2.00
4 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 33.25
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 34.01






Běh 3 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 30.45 7.00
2 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 30.50 6.00
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 30.70 5.00
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 31.86 3.00

Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 4 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 28.76 9.00
2 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 33.14
3 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 34.95
4 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 38.95
5 Iaroslav Shumeilo 030716 ŠAK Novoborská Praha 41.20






200 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 29.49 11.00
2 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 32.11 9.00
3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 32.19 8.00
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 32.22 7.00
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 32.43 5.00

Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha DNF






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 32.35 6.00
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 33.51 2.00
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 34.63
4 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.44
5 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 39.32
6 Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha 40.68






Běh 3 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 32.96 4.00
2 Kateřina Kavanová 035619 ASK Slavia Praha 33.54 1.00
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 34.33
4 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.72
5 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 37.69
6 Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.46






Běh 4 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 33.38 3.00
2 Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha 34.64
3 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 36.06
4 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 36.47
5 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 37.21






1500 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 4:48.83 11.00
2 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 5:03.53 9.00
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 5:07.01 8.00
4 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 5:08.91 7.00
5 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha 5:30.47 6.00
6 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 5:30.61 5.00
7 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 5:41.41 4.00
8 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 5:51.21 3.00
9 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:02.97 2.00
10 Ondřej Žilka 030606 ASK Slavia Praha 6:21.65 1.00

Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žák, Starý, Wooller, Kozák
Spartak Praha 4 28.06 11.00
2 A Hykš, Novotný, Paták, Klokočník
ASK Slavia Praha 28.94 9.00
3 Lenghart, Oulický, Culliver, Sgalitzer
SC Radotín Praha 30.63 7.00
4 Jisl, Miřejovský, John, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.72 5.00
5 Kostka, Hospodka, Vojta, Gregor
A. C. Sparta Praha 32.07 3.00
6 Plaček, Kožina, Kreidl, Valo
SK Aktis Praha z.s. 35.98






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohman, Jaroš, Šmergl, Žák
Spartak Praha 4 30.10 8.00
2 A Hrubý, Hrubý, Piroch, Pokorný
ASK Slavia Praha 30.84 6.00
3 A Adamec, Konvalina, Cihlář, Koucký
ASK Slavia Praha 32.05 4.00
4 Hanousek, Helcl, Karabec, Fröhlich
Spartak Praha 4 33.65 2.00
5 Šebek, Šalanda, Hunal, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.18 1.00
6 Kordík, Dallal, Pavlica, Vrána
Spartak Praha 4 37.93






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hymplová, Peštová, Kotková, Kaletová
Spartak Praha 4 30.55 11.00
2 A Kotrhonzová, Procházková, Rejholcová, Čepelová
ASK Slavia Praha 31.31 9.00
3 Zaddem, Červinková, Kalálová, Danišová
A. C. Sparta Praha 32.77 3.00
4 Fišerová, Kolomazníková, Štoglová, Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.36

Provazníková, Kašparová, Buriánová, Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘ DQ

Kyselová, Vlečková, Doležalová, Falitová
ŠAK Novoborská Praha DQ






Běh 2 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Feitová, Eliášová, Šebáková, Polívková
ASK Slavia Praha 32.53 7.00
2 Pašková, Páčalová, Viplerová, Tóthová
SK Aktis Praha z.s. 32.59 6.00
3 Hobzová, Kročková, Masnerová, Mašková
SC Radotín Praha 32.62 5.00
4 Gaigrová, Pážiková, Kučerová, Krumlovská
Spartak Praha 4 33.48 2.00
5 B Augustová, Tvrdková, Obuškevičová, Hanzlíková
ASK Slavia Praha 34.47
6 Šmídová, Tichá, Krublová, Janečková
ATLETIKA HOSTIVAŘ 36.87






Běh 3 (st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Smejkalová, Dvořáková, Šedá, Březinová
ASK Slavia Praha 32.48 8.00
2 Ticháčková. Hurajová, Voršilková, Hrdličková
Spartak Praha 4 32.75 4.00
3 B Mašková, Kavanová, Řehořová, Metelková
ASK Slavia Praha 33.83 1.00
4 Jedličková, Šimlová, Grandová, Rubešová
SK Aktis Praha z.s. 35.32
5 Bláhová, Hospodková, Crowther, Požárová
A. C. Sparta Praha 35.55






Skok vysoký - Žáci










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 1.70 11.00
2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.70 9.00
3 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 1.67 8.00
4 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.61 7.00
5 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 1.55 6.00
6= Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.50 4.50
6= David Marek Čihák 030207 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.50 4.50
8 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 1.40 3.00
9 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40 2.00

Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 DNS

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNS






Skok vysoký - Žákyně










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1.55 11.00
2 Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 1.49 9.00
3 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40 8.00
4 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 1.35 7.00
5 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.35 6.00
6 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha z.s. 1.35 5.00
7 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30 4.00
8 Vendula Obuškevičová 035928 ASK Slavia Praha 1.30 3.00
9 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 1.30 2.00
10 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 1.25 1.00

Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha DNS






Skok o tyči - Žáci










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 3.00 11.00
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 2.70 9.00
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 2.70 8.00
4 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 2.40 7.00
5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 2.10 6.00

Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha DNS






Skok o tyči - Žákyně










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 3.00 11.00
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2.58 9.00
3 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2.18 8.00
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 1.98 7.00






Skok daleký - Žáci










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 5.93 +2.0 m/s 11.00
2 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.66 +2.2 m/s 9.00
3 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 5.60 +1.6 m/s 8.00
4 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 5.30 +1.1 m/s 7.00
5 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.24 +1.5 m/s 6.00
6 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 5.22 +2.1 m/s 5.00
7 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 5.06 +1.1 m/s 4.00
8 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 4.88 +2.6 m/s 3.00
9 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 4.80 +0.7 m/s 2.00
10 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 4.78 +1.4 m/s 1.00
11 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 4.61 -0.7 m/s
12 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 4.58 +1.4 m/s
13 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha 4.48 +1.9 m/s
14 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.46 +1.1 m/s
15 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.36 +1.8 m/s
16 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 4.28 +1.2 m/s
17 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 4.14 +1.5 m/s
18 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha 4.12 +1.7 m/s
19 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 3.99 +0.6 m/s
20 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.92 +0.0 m/s
MB Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.69 +0.4 m/s

Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNS

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNS






Skok daleký - Žákyně










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 5.40 +0.5 m/s 11.00
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 5.25 +1.0 m/s 9.00
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.91 +1.7 m/s 8.00
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.83 +2.2 m/s 7.00
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.80 +0.8 m/s 6.00
6 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.80 +0.3 m/s 5.00
7 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.76 +1.6 m/s 4.00
8 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 4.74 +0.3 m/s 3.00
9 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 4.65 +0.3 m/s 2.00
10 Tereza Kalálová 035217 A. C. Sparta Praha 4.54 +2.3 m/s 1.00
11 Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha 4.54 +1.6 m/s
12 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 4.45 +0.4 m/s
13 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 4.41 +1.8 m/s
14 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 4.38 +0.5 m/s
15 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 4.34 +0.0 m/s
16 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.29 +2.6 m/s
17 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.28 +1.2 m/s
18 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 4.27 +2.1 m/s
19 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 4.21 +0.9 m/s
20 Anna Maria Hovorka 026115 ASK Slavia Praha 4.20 +0.8 m/s
21 Klára Mašková 025426 SC Radotín Praha 4.18 -0.3 m/s
22 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 4.09 +2.2 m/s
23 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 4.04 -1.0 m/s
24 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.98 +1.5 m/s

Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha z.s. 3.98 +1.5 m/s
26 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 3.95 +1.5 m/s
27 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.92 +0.8 m/s
28 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.85 +0.3 m/s
29 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 3.80 +1.2 m/s
30 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 3.75 +2.7 m/s

Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 3.75 +0.9 m/s
32 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha z.s. 3.72 +2.3 m/s
33 Jana Ticháčková 035714 Spartak Praha 4 3.64 +1.5 m/s
34 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.57 +1.1 m/s
35 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha z.s. 3.55 +0.4 m/s
36 Magdaléna Krumlovská 026015 Spartak Praha 4 3.40 +0.4 m/s
37 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2.83 +2.0 m/s

Klára Celecká 025720 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha DNS

Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha NM






Vrh koulí 3kg - Žákyně










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.30 11.00
2 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 10.29 9.00
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 09.12 8.00
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.07 7.00
5 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 08.70 6.00
6 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 08.04 5.00
7 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 08.04 4.00
8 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.85 3.00
9 Šárka Kyselová 035504 ŠAK Novoborská Praha 07.72 2.00
10 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 07.63 1.00
11 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 07.55
12 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.50
13 Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha 07.45
14 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 07.43
15 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 07.31
16 Viktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia Praha 07.25
17 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.21
18 Gabriela Parkanová 035906 A. C. Sparta Praha 07.10
19 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.09
20 Magdalena Vondrová 035518 A. C. Sparta Praha 07.01
21 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha z.s. 06.96
22 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 06.81
23 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.70
24 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha z.s. 06.08

Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNS

Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha DNS






Vrh koulí 4kg - Žáci










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 11.32 11.00
2 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 11.17 9.00
3 Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha 10.34 8.00
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.98 7.00
5 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 09.36 6.00
6 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 09.30 5.00
7 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha 08.81 4.00
8 David Marek Čihák 030207 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.70 3.00
9 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 08.44 2.00
10 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.65 1.00
11 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 06.58
12 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.46
13 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.37
MB Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 10.28

Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha DNS

Matěj Pošíval 030602 ASK Slavia Praha DNS

Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha DNS






Hod kladivem 3kg - Žákyně










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 27.42 11.00
2 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 25.12 9.00
3 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 24.39 8.00
4 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 21.79 7.00
5 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.63 6.00
6 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 20.81 5.00
7 Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 19.12 4.00
8 Ela Kolomazníková 036111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.67 3.00

Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNS

Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha DNS

Tereza Macháčková 035413 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha DNS






Hod kladivem 4kg - Žáci










(st, 31.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 33.88 11.00
2 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 23.22 9.00
3 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 18.38 8.00
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.48 7.00
5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.00 6.00
6 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.62 5.00