2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo





Datum konání: 18. 5. 2017


Místo konání: Praha - Jeseniova


Pořadatel: Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 08.87
2 Juraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 08.93
3 Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 09.29
4 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.36
5 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.53





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.65
2 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 09.01
3 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha 09.29
4 František Čechák 051115 ASK Slavia Praha 09.85
5 Tomáš Lamač 060103 Atletika Jižní Město z.s. 10.41





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Pechar 050514 A. C. Sparta Praha 09.19
2 Jakub Hrbáček 060815 AK VEGA z.s. 09.62
3 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 09.87
4 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.90
MB Matyáš Baňka 06 SC Radotín Praha 10.81





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.38
2 Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha 09.59
3 Alexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha B 10.07
4 Jakub Podlešák 06 SC Radotín Praha B 10.25





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.57
2 Ondřej Turek 05 ASK Slavia Praha D 09.66
MB Filip Netolický 060930 SC Radotín Praha 09.68
MB Matěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s. 09.86





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 08.70
2 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 08.71
3 Veronika Šeflová 045706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
4 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 09.30

Anna Šimková 06 A. C. Sparta Praha B DNS





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Hacklová 04 ASK Slavia Praha D 09.07
2 Anna Wicková 05 ASK Slavia Praha D 09.46
3 Natálie Hanley 05 SC Radotín Praha B 10.44

Barbora Vůjtová 05 ASK Slavia Praha D DNS

Eliška Urbanová 05 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha B 08.99
2 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 09.13
3 Aneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.72
4 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.25
5 Valentýna Škorpíková 05 SC Radotín Praha B 10.33





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Honzíková 055105 A. C. Sparta Praha 09.18
2 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.50
3 Nikola Skalická 046029 AK VEGA z.s. 09.71

Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Eliška Klégrová 045617 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Grögerová 055205 ASK Slavia Praha 08.89
2 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 09.01
3 Barbora Kotrčová 045423 AK VEGA z.s. 10.22
4 Karolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 10.46
5 Eliška Blahunková 05 A. C. Sparta Praha B 10.79





Běh 6 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Rousková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.33
2 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 09.45
3 Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.89
4 Laura Brodilová 056114 ASK Slavia Praha 10.20

Lucie Žariková 065217 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 7 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha D 09.33
2 Klára Macíková 04 SC Radotín Praha B 09.49
3 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 09.67
4 Natálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.81
5 Andrea Šajnová 045904 ŠAK Novoborská Praha 09.99





Běh 8 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Vítková 05 SC Radotín Praha B 09.91
2 Emma Prouzová 05 ASK Slavia Praha D 10.02
MB Valerie Lišková 066021 SC Radotín Praha 09.67
MB Eliška Kubíčková 056124 SC Radotín Praha 10.11





Běh 9 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Zuzana Camphuijsen 065330 SC Radotín Praha 10.01
MB Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 10.38
MB Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 10.54
MB Eliška Bednárková 05 A. C. Sparta Praha B 10.57





Běh 10 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Nela Zatloukalová 056221 SC Radotín Praha 10.17
MB Aneta Rákosníková 05 ASK Slavia Praha D 10.26
MB Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha 10.99
MB Eliška Pekárková 055414 SC Radotín Praha 11.10





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 23.81
2 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.17
3 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 24.35
4 Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.17





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta Praha B 22.47
2 Jonáš Sgalitzer 06 SC Radotín Praha B 24.33
3 Josef Ureš 06 A. C. Sparta Praha B 24.59

Ondřej Malý 040801 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.23
2 Ondřej Kos 05 ASK Slavia Praha D 24.53
3 Denis Holik 04 A. C. Sparta Praha B 24.91
4 Josef Svoboda 06 SC Radotín Praha B 30.32





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 21.40
2 Antonín Pihera 04 ASK Slavia Praha D 23.92
3 Jan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 26.05
MB Jáchym Flachs 051214 ASK Slavia Praha 25.74





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 22.79
2 Filip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 24.07
3 Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. 30.76

Ondřej Turek 05 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 6 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.74
2 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 22.33
3 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 24.28

Josef Liška 050601 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 7 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.89
2 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 23.72
3 Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha 23.76
MB Matěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s. 24.66





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha 22.48
2 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.06
3 Kateřina Žohová 065219 ASK Slavia Praha 23.20
4 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 24.56
MB Amelie Josefína Kratochvílová 045810 SC Radotín Praha 22.48





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Kárníková 065614 ASK Slavia Praha 23.83
2 Natálie Hanley 05 SC Radotín Praha B 25.75
3 Valentýna Škorpíková 05 A. C. Sparta Praha B 27.20
4 Julie Schormová 055619 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.66





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 04 ASK Slavia Praha D 21.91
2 Petra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha 22.98
3 Dominika Frkousová 04 A. C. Sparta Praha B 25.23
4 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.81





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 22.08
2 Barbora Seidlová 05 ASK Slavia Praha D 25.46
3 Tereza Procházková 056108 ŠAK Novoborská Praha 27.27
MB Natálie Erbertová 056011 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.16





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 21.90
2 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.14
3 Karolína Parkanová 055209 A. C. Sparta Praha 24.48

Eliška Urbanová 05 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 6 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.08
2 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha D 24.58
3 Nina Koroušová 045401 ŠAK Novoborská Praha 25.34
MB Aneta Hovorková 065221 AK VEGA z.s. 28.08





Běh 7 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 23.30
2 Kristýna Dohnalová 045723 A. C. Sparta Praha 24.04
3 Eliška Bednárková 05 A. C. Sparta Praha B 24.85
4 Odette Niklová 066127 AK VEGA z.s. 31.95





Běh 8 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Honsů 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 22.33
2 Valérie Václavíková 05 ASK Slavia Praha D 22.58
3 Adriana Žuffová 05 A. C. Sparta Praha B 25.81
4 Anna Ručková 05 A. C. Sparta Praha B 26.25





Běh 9 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Vendula Hofmannová 046201 AK VEGA z.s. 24.50

Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 44.43

Eliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská Praha 23.59





Běh 10 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Hájková 05 A. C. Sparta Praha B 23.66
2 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 24.33
3 Alžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha D 24.82
MB Lucie Haladová 045818 SC Radotín Praha 27.55





Běh 11 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Valerie Lišková 066021 SC Radotín Praha 24.19
MB Barbora Havlová 066223 ASK Slavia Praha 25.24
MB Eliška Kubíčková 056124 SC Radotín Praha 25.52





Běh 12 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Kristýna Mazouchová 055624 ASK Slavia Praha 24.76
MB Adéla Bláhová 056111 SC Radotín Praha 26.47
MB Eliška Pekárková 055414 SC Radotín Praha 28.46





Běh 13 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Aneta Škorpíková 055729 SC Radotín Praha 24.78
MB Nicole Scheibová 066220 SC Radotín Praha 27.98
MB Michaela Špičáková 045808 A. C. Sparta Praha 29.13





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:41.94
2 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:48.19
3 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:00.32
4 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 2:00.43
5 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:06.81
6 Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha 2:16.91
7 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:21.19
8 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 2:21.50





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Bernas 04 ASK Slavia Praha D 1:55.50
2 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha 1:57.58
3 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 2:08.94
4 Filip Netolický 06 SC Radotín Praha B 2:10.89
5 Filip Drbal 05 A. C. Sparta Praha B 2:13.49
6 Filip Bartoň 060512 Atletika Jižní Město z.s. 2:18.60
7 Vojtěch Navrkal 050728 ŠAK Novoborská Praha 2:19.78

Samuel Koller 05 ASK Slavia Praha D DNS

Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha DNS





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha 1:57.21
2 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 1:58.91
3 Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha 1:59.47
4 Frederik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 2:02.27
5 Nikolas Konykov 05 ASK Slavia Praha D 2:03.03
6 Ondřej Novák 050220 AK VEGA z.s. 2:14.02
7 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 2:24.50

Kryštof Lukavec 050328 Atletika Jižní Město z.s. DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:00.89
2 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 2:02.74
3 Zuzana Demeke 056016 SC Radotín Praha 2:04.20
4 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:06.39
5 Adéla Lustigová 06 SC Radotín Praha B 2:21.43
6 Barbora Klattová 05 A. C. Sparta Praha B 2:31.42

Barbora Kašparová 05 ASK Slavia Praha D DNF

Nikola Šlápotová 055526 SC Radotín Praha DNS

Veronika Brabcová 065908 SC Radotín Praha DNS

Eliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Františka Floriánková 055524 A. C. Sparta Praha 1:58.74
2 Berenika Hrášová 055703 A. C. Sparta Praha 2:02.04
3 Alžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha D 2:02.47
4 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:09.14
5 Natálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha D 2:10.65
6 Barbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 2:13.44
7 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 2:15.05
8 Veronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha B 2:17.61
9 Dominika Štekerová 04 A. C. Sparta Praha B 2:19.81

Lucie Hrodková 065228 ŠAK Novoborská Praha DNS





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha D 2:01.49
2 Adéla Trnková 04 ASK Slavia Praha D 2:09.32
3 Patricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha D 2:09.42
4 Adéla Marková 055828 ASK Slavia Praha 2:10.38
5 Anežka Fořtová 045427 AK VEGA z.s. 2:11.09
6 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha B 2:11.30
7 Nela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 2:12.60
8 Johana Burdová 056129 ASK Slavia Praha 2:25.66

Ormela Silvia d 055202 ŠAK Novoborská Praha DNS





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 2:00.34
2 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 2:00.37
3 Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha 2:03.83
4 Veronika Dvořáková 065602 Atletika Jižní Město z.s. 2:10.78
5 Julie Šorbanová 055801 ASK Slavia Praha 2:23.98
6 Eliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha B 2:26.16
MB Zuzana Camphuijsen 065330 SC Radotín Praha 2:09.38
MB Nela Zatloukalová 056221 SC Radotín Praha 2:14.34
MB Nelly Onderková 04 ASK Slavia Praha D 2:40.15





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 09.76
2 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.97
3 Matyáš Perner 04 A. C. Sparta Praha B 11.60
4 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 11.62

Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha D 09.89
2 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.13
3 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.25
4 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.51
5 Mikuláš Cuřín 06 SC Radotín Praha B 16.42





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 11.05
2 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 12.21
3 Jonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha D 13.45
4 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 15.17

Erik Feix 050105 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Řezáč 04 ASK Slavia Praha D 12.01
2 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 12.79
3 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 14.05
4 Tomáš Hlávka 041118 ŠAK Novoborská Praha 15.23
5 Michael Macek 05 A. C. Sparta Praha B 16.26





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 11.30
2 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 11.35
3 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.67
4 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.88
5 Magdaléna Kůstková 045213 SC Radotín Praha 15.72





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 11.62
2 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.00
3 Kristýna Krýdová 05 A. C. Sparta Praha B 12.09
4 LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 12.57
5 Matilda Lejla Briglová 056005 AK VEGA z.s. 16.09





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Raschová 046106 A. C. Sparta Praha 12.46
2 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.66
3 Leontýna Dupalová 065516 ASK Slavia Praha 13.38
4 Veronika Kohoutová 055715 AK VEGA z.s. 14.15

Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 12.49
2 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 12.60
3 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 13.00
4 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.36
5 Karolína Lipová 065112 ASK Slavia Praha 13.52





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Caldrová 04 ASK Slavia Praha D 12.29
2 Adéla Kupková 046021 ASK Slavia Praha 12.56
3 Petra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha 13.88
4 Natálie Kloudová 06 A. C. Sparta Praha B 14.03
5 Veronika Hovorková 045409 AK VEGA z.s. 14.42





Běh 6 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 11.88
2 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 12.27
3 Anna Čermáková 055514 ASK Slavia Praha 13.32
4 Josephine Crowther 05 A. C. Sparta Praha B 14.71

Barbora Kašparová 05 ASK Slavia Praha D DNS





Běh 7 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Němečková 05 ASK Slavia Praha D 10.95
2 Tereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s. 11.64
3 Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha 12.37
4 Leontýna Krimláková 05 A. C. Sparta Praha B 13.70
5 Josefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 14.33





Běh 8 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha D 11.67
2 Helena Nosková 05 A. C. Sparta Praha B 13.06
3 Aneta Mírovská 055911 ŠAK Novoborská Praha 13.82
4 Julie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 14.05





Běh 9 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MB Barbora Seidlová 05 ASK Slavia Praha D 13.79
MB Nela Kurková 055221 ASK Slavia Praha 13.89
MB Viktorie Hubová 055605 ASK Slavia Praha 14.20
MB Markéta Brunclíková 055920 ASK Slavia Praha 15.84





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.95
2 A Pecková, Millerová, Vačkář, Matl
SC Radotín Praha 34.62
3 A Burdová, Šulc, Kárníková, Kopenec
ASK Slavia Praha 35.76
4 A Fořtová, Skalická, Hrbáček, Kaftan
AK VEGA z.s. 36.82





Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Migová, Němečková, Holeček, Pihera
ASK Slavia Praha D 32.76
2 A Nekvasilová, Olšovská, Maštalíř, Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.94
3 A Kukla, Šafránek, Rousková, Otcovská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 35.97
4 A Drbal, Perner, Hájková, Krýdová
A. C. Sparta Praha B 36.61





Běh 3 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Beránek, Matějka, Sojková, Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.51
2 A Sečkář, Tolj, Nováková, Kaucká
A. C. Sparta Praha 33.56
3 A Vandírek, Järvinen, Suchá, Teplá
Atletika Jižní Město z.s. 34.29
4 Navrkal, Hlávka, Brabencová, Tomasová
ŠAK Novoborská Praha 37.61





Běh 4 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Jeřábková, Křížová, Pohl, Veselý
A. C. Sparta Praha 34.41
2 B Grögerová, Koucká, Čechák, Buriánek
ASK Slavia Praha 36.84
3 B Hovorková, Briglová, Novák, Žilina
AK VEGA z.s. 38.26
4 B Holík, Macek, Kllatová, Nosková
A. C. Sparta Praha B 39.74





Běh 5 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Schnajberk, Šimek, Ondříková, Tomanová
Atletika Jižní Město z.s. 34.44
2 Trnková, Václavíková, Konykov, Turek
A. C. Sparta Praha B 35.40
3 B Kůstková, Macíková, Hájek, Konečný
SC Radotín Praha 36.55

B Koutníková, Moutelíková, Klečka, Adamík
Atletický školní klub Mazurská, z. s. DQ





Běh 6 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Wicková, Vojtěchovská, Kostka, Řezáč
A. C. Sparta Praha B 35.75
2 B Slovák, Laibl, Kučerová, Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 36.65
3 C Bartoň, Černoch, Rubešová, Pristačová
Atletika Jižní Město z.s. 37.45

C Auředník, Dlabač, Zadražilová, Drychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ





Běh 7 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Tuša, Hanzal, Konířová, Navrátilová
A. C. Sparta Praha 35.12
2 C Marková, Spálenka, Kárník, Šorbanová
ASK Slavia Praha 36.93
3 C Böhmová, Motešická, Pečený, Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.10
4 C Ledvinková, Brabcová, Jordanidis J., Jordanidis T.
SC Radotín Praha 38.02





Běh 8 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 D Hlaváček, Hrdlička, Burdová, Pěnkavová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.54
2 C Ureš, Tulis, Růžičková, Kloudová
A. C. Sparta Praha B 38.22
MB D Flachs, Bakus, Havlová, Mazouchová
ASK Slavia Praha 38.48





Běh 9 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 D Pechar, Boček, Honzíková, Pastuchová
A. C. Sparta Praha 36.35
2 D Lamač, Kopřiva, Kostelecká, Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. 37.34
3 D Lustigová, Vítková, Čuřín, Chyba
SC Radotín Praha 40.48





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 1.57
2 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.48
3 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 1.33
4 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
5 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 1.30
6= Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
6= Ondřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.25
8 Filip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.25
9 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.25
10= František Čechák 051115 ASK Slavia Praha 1.20
10= Filip Hanzal 060414 A. C. Sparta Praha 1.20
10= Oskar Matl 040405 SC Radotín Praha 1.20
13 Juraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.20
14 Alexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha B 1.15
15= Ondřej Turek 05 ASK Slavia Praha D 1.15
15= Martin Pechar 050514 A. C. Sparta Praha 1.15
17 Tomáš Lamač 060103 Atletika Jižní Město z.s. 1.15
18 Tomáš Buriánek 060717 ASK Slavia Praha 1.10
19 Jakub Podlešák 06 SC Radotín Praha B 1.10

Jakub Srnec 041117 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Jakub Hrbáček 060815 AK VEGA z.s. NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s. 1.35
2 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 1.35
3 Laura Grögerová 055205 ASK Slavia Praha 1.35
4 Karolína Rousková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.32
5= Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 1.29
5= Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.29
7 Šárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha B 1.29
8 Nikola Skalická 046029 AK VEGA z.s. 1.29
9 Anna Wicková 05 ASK Slavia Praha D 1.29
10= Apolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha D 1.24
10= Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.24
10= Laura Brodilová 056114 ASK Slavia Praha 1.24
13 Klára Nováková 056013 A. C. Sparta Praha 1.24
14= Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 1.19
14= Eliška Blahunková 05 A. C. Sparta Praha B 1.19
16 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.19
17 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 1.19
18 Barbora Hacklová 04 ASK Slavia Praha D 1.19
19= Natálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.14
19= Andrea Šajnová 045904 ŠAK Novoborská Praha 1.14
19= Barbora Kotrčová 045423 AK VEGA z.s. 1.14
22 Veronika Šeflová 045706 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.14
23 Klára Honzíková 055105 A. C. Sparta Praha 1.14
24 Karolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.07
25 Aneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.07
26 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.07
27= Emma Prouzová 05 ASK Slavia Praha D 1.00
27= Lucie Vítková 05 SC Radotín Praha B 1.00

Eliška Klégrová 045617 ASK Slavia Praha DNS

Klára Macíková 04 SC Radotín Praha B DNS

Anna Šimková 06 A. C. Sparta Praha B DNS

Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Lucie Žariková 065217 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha D 4.79
2 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.35
3 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 4.32
4 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.22
5 Jakub Řezáč 04 ASK Slavia Praha D 4.14
6 Matyáš Perner 04 A. C. Sparta Praha B 4.09
7 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 4.06
8 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 4.02
9 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 3.88
10 Jonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha D 3.87
11 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.84
12 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.76
13 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.69
14 Tomáš Hlávka 041118 ŠAK Novoborská Praha 3.55
15 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.34
16 Tomáš Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 3.33
17 Jan Jordanidis 051215 SC Radotín Praha 3.15
18 Michael Macek 05 A. C. Sparta Praha B 3.05

Erik Feix 050105 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Mikuláš Cuřín 06 SC Radotín Praha B DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Němečková 05 ASK Slavia Praha D 4.43
2 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.24
3 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 4.15
4 Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha 4.09
5 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 3.99
6 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.98
7 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 3.93
8 Magdaléna Kůstková 045213 SC Radotín Praha 3.93
9 Eva Caldrová 04 ASK Slavia Praha D 3.93
10 Tereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s. 3.90
11 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.84
12 Klára Raschová 046106 A. C. Sparta Praha 3.79
13 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 3.73
14 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.73
15 Josefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.68
16 Mariana Tomasová 056230 ŠAK Novoborská Praha 3.67
17 LINH NGOC NGVYEN 046018 A. C. Sparta Praha 3.64
18 Leontýna Dupalová 065516 ASK Slavia Praha 3.59
19 Karolína Görglová 056121 SC Radotín Praha 3.57
20 Kristýna Krýdová 05 A. C. Sparta Praha B 3.56
21 Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha 3.54
22 Adéla Kupková 046021 ASK Slavia Praha 3.53
23 Helena Nosková 05 A. C. Sparta Praha B 3.45
24 Julie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.43
25 Leontýna Krimláková 05 A. C. Sparta Praha B 3.34
26 Matilda Lejla Briglová 056005 AK VEGA z.s. 3.32
27 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.30
28 Veronika Kohoutová 055715 AK VEGA z.s. 3.25
29 Anna Čermáková 055514 ASK Slavia Praha 3.24
30 Nicol Čadová 055821 ŠAK Novoborská Praha 3.21
31 Karolína Lipová 065112 ASK Slavia Praha 3.16
32 Aneta Mírovská 055911 ŠAK Novoborská Praha 3.01
33 Natálie Kloudová 06 A. C. Sparta Praha B 2.98
34 Petra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha 2.97
35 Josephine Crowther 05 A. C. Sparta Praha B 2.93
36 Veronika Hovorková 045409 AK VEGA z.s. 2.88

Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








Ml. žákyně 1 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 04 ASK Slavia Praha D 09.81
2 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.79
3 Valérie Václavíková 05 ASK Slavia Praha D 08.91
4 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 08.50
5 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.30
6 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.12
7 Karolína Ledvinková 046017 SC Radotín Praha 08.09
8 Dominika Frkousová 04 A. C. Sparta Praha B 07.96
9 Karolína Parkanová 055209 A. C. Sparta Praha 07.63
10 Eliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská Praha 07.59
11 Klára Honsů 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 07.52
12 Adriana Žuffová 05 A. C. Sparta Praha B 07.29
13 Anna Ručková 05 A. C. Sparta Praha B 07.27
14 Kateřina Hájková 05 A. C. Sparta Praha B 07.11
15 Kristýna Dohnalová 045723 A. C. Sparta Praha 06.98
16 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha D 06.91
17 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.82
18 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 06.70
19 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.59
20 Petra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha 06.41
21 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.35
22 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 06.29
23 Kateřina Žohová 065219 ASK Slavia Praha 06.23
24 Nina Koroušová 045401 ŠAK Novoborská Praha 06.16
25 Vendula Hofmannová 046201 AK VEGA z.s. 06.13
26 Anna Ludvíková 045420 SC Radotín Praha 05.89
27 Eliška Bednárková 05 A. C. Sparta Praha B 05.81
28 Aneta Hovorková 065221 AK VEGA z.s. 05.54
29 Tereza Procházková 056108 ŠAK Novoborská Praha 05.53
30 Aneta Škorpíková 05 SC Radotín Praha B 05.24
31 Julie Schormová 055619 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.19
32 Anežka Kárníková 065614 ASK Slavia Praha 05.05
33 Natálie Erbertová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 04.99
34 Odette Niklová 066127 AK VEGA z.s. 04.64

Venuše Kempfová 055831 AK VEGA z.s. DNS

Ela Mikšíková 056220 AK VEGA z.s. DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 10.08
2 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.05
3 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 08.29
4 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.84
5 Antonín Pihera 04 ASK Slavia Praha D 07.76
6 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.74
7 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 07.67
8 Denis Holik 04 A. C. Sparta Praha B 07.10
9 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 06.98
10 Jan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.85
11 Matěj Kárník 040110 ASK Slavia Praha 06.33
12 Filip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.32
13 Oleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta Praha B 05.68
14 Jan Šulc 050708 ASK Slavia Praha 05.62
15 Filip Kokeš 050218 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.57
16 Filip Konečný 050707 SC Radotín Praha 05.23
17 Benedikt Spálenka 051123 ASK Slavia Praha 04.97
18 Jonáš Sgalitzer 06 SC Radotín Praha B 04.83
19 Ondřej Kos 05 ASK Slavia Praha D 04.67
20 Josef Ureš 06 A. C. Sparta Praha B 04.62
21 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 04.61
22 Josef Svoboda 06 SC Radotín Praha B 03.77
23 Jakub Šedo 061222 AK VEGA z.s. 03.76

Josef Liška 050601 A. C. Sparta Praha DNS

Ondřej Malý 040801 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Ondřej Turek 05 ASK Slavia Praha D DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 56.65
2 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 42.39
3 Samuel Koller 05 ASK Slavia Praha D 41.41
4 Frederik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 36.94
5 Adam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s. 36.92
6 Robert Tuša 060214 A. C. Sparta Praha 35.89
7 Martin Kopenec 050618 ASK Slavia Praha 35.50
8 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.25
9 Pavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s. 34.84
10 František Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.04
11 Daniel Bernas 04 ASK Slavia Praha D 33.73
12 Ondřej Novák 050220 AK VEGA z.s. 33.34
13 Nikolas Konykov 05 ASK Slavia Praha D 30.95
14 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.41
15 Albert Bakus 051015 ASK Slavia Praha 30.41
16 Oldřich Daněk 060606 A. C. Sparta Praha 29.35
17 Jan Žilina 061205 AK VEGA z.s. 27.91
18 Vojtěch Navrkal 050728 ŠAK Novoborská Praha 25.32
19 Filip Drbal 05 A. C. Sparta Praha B 22.86
20 Sebastián Hájek 060901 SC Radotín Praha 22.07
21 František Chyba 051125 SC Radotín Praha 18.56
22 Filip Bartoň 060512 Atletika Jižní Město z.s. 16.34

Kryštof Lukavec 050328 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Adam Koukal 061106 SC Radotín Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Běh)








Běh 2 (čt, 18.5.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Trnková 04 ASK Slavia Praha D 40.95
2 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 38.31
3 Barbora Jakešová 055801 Atletika Jižní Město z.s. 37.05
4 Barbora Křížová 055630 A. C. Sparta Praha 36.84
5 Eliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.06
6 Linda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha D 33.76
7 Anežka Fořtová 045427 AK VEGA z.s. 32.73
8 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.08
9 Johana Burdová 056129 ASK Slavia Praha 30.66
10 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 29.03
11 Patricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha D 28.52
12 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 28.07
13 Eliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha B 28.05
14 Nela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 28.00
15 Adéla Lustigová 06 SC Radotín Praha B 27.68
16 Berenika Hrášová 055703 A. C. Sparta Praha 26.85
17 Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha 25.88
18 Julie Šorbanová 055801 ASK Slavia Praha 25.77
19 Barbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 25.52
20 Dominika Štekerová 04 A. C. Sparta Praha B 24.48
21 Veronika Dvořáková 065602 Atletika Jižní Město z.s. 23.92
22 Natálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha D 23.31
23 Veronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha B 21.34
24 Veronika Brabcová 065908 SC Radotín Praha 20.85
25 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.77
26 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha B 20.31
27 Kateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská Praha 19.93
28 Barbora Klattová 05 A. C. Sparta Praha B 19.46
29 Zuzana Demeke 056016 SC Radotín Praha 15.38
30 Františka Floriánková 055524 A. C. Sparta Praha 15.21
31 Adéla Marková 055828 ASK Slavia Praha 14.42

Natálie Nováková 055525 ŠAK Novoborská Praha DNS

Nikola Šlápotová 055526 SC Radotín Praha DNS

Ormela Silvia d 055202 ŠAK Novoborská Praha NM

Lucie Hrodková 065228 ŠAK Novoborská Praha NM