1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A






Datum konání: 17. 5. 2017



Místo konání: Praha - Podvinný mlýn



Pořadatel: A. C. Sparta Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017) Vítr: -0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.41 11.00
2 David Ayeni 020205 ASK Slavia Praha 07.47 9.00
3 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.62 8.00
4 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 07.86 7.00
5 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 07.95 5.50
6 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.97 4.00






Běh 2 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 08.06 3.00
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.30 1.00
3 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 08.32
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.44
5 Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha 08.71
6 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 09.98






Běh 3 (st, 17.5.2017) Vítr: -4.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.44
2 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.86
3 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha B 09.36
4 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 09.89
5 Adam Balázs 020618 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.46

Oldřich Tulis 020201 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 4 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.47
2 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 08.51
3 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 08.68
4 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 08.92
5 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.97

Čeněk Šustr 030411 ASK Slavia Praha B DNS






Běh 5 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 07.95 5.50
2 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 08.12 2.00
3 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha B 08.79
4 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha B 09.01






Běh 6 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.14
2 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.05
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Trhoňová 020210 A. C. Sparta Praha 08.52 11.00
2= Jana Kotrhonzová 020126 ASK Slavia Praha 08.55 8.00
2= Johana Rejholcová 031231 ASK Slavia Praha 08.55 8.00
2= Adéla Šimůnková 030908 Spartak Praha 4 08.55 8.00
5 Petra Špačková 030226 ASK Slavia Praha 08.71 5.00
6 Lucie Procházková 020906 ASK Slavia Praha 08.75 2.50






Běh 2 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Hobzová 030825 SC Radotín Praha 08.79 1.00
2 Barbora Polanecká 020404 ASK Slavia Praha 08.87
3 Terezie Březinová 020305 ASK Slavia Praha 09.14
4 Magdaléna Hodová 030716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.72
5 Johana Kašparová 030829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.84

Linda Sněhotová 030821 Spartak Praha 4 DNS






Běh 3 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s. 08.99
2 Sára Kučerová 030812 Spartak Praha 4 09.06
3 Nikola Šimlová 021102 SK Aktis Praha z.s. 09.31
4 Šárka Kyselová 030504 ŠAK Novoborská Praha 09.36
5 Julie Ferdinandová 030219 Spartak Praha 4 09.53
6 Adéla Požárová 031228 A. C. Sparta Praha 09.70






Běh 4 (st, 17.5.2017) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hymplová 020719 Spartak Praha 4 08.63 6.00
2 Nicole Drašnarová 020224 A. C. Sparta Praha 08.72 4.00
3 Eliška Masnerová 030430 SC Radotín Praha 08.75 2.50
4 Marie Hujarová 030329 Spartak Praha 4 09.39
5 Tereza Vokounová 030925 ASK Slavia Praha B 09.41






Běh 5 (st, 17.5.2017) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára Kročková 020312 SC Radotín Praha 08.97
2 Magdaléna Švarcová 030311 Spartak Praha 4 09.26
3 Vendula Obuškevičová 030928 ASK Slavia Praha B 09.52
4 Petra Klimešová 030115 A. C. Sparta Praha 09.70
5 Lyulyeta Ibraimi 020115 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.09






Běh 6 (st, 17.5.2017) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Metelková 021023 ASK Slavia Praha B 08.90
2 Kristýna Ziková 020604 ASK Slavia Praha B 08.94
3 Dominika Pacholíková 030911 A. C. Sparta Praha 09.33
4 Magdaléna Krumlovská 021015 Spartak Praha 4 09.58
5 Julie Provazníková 030812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.64
6 Tereza Malcová 030828 Spartak Praha 4 10.01






Běh 7 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Dvořáková 030428 ASK Slavia Praha 08.93
2 Tereza Mašková 030429 ASK Slavia Praha B 09.06
3 Adéla Tvrdková 031007 ASK Slavia Praha B 09.13
4 Natálie Šmídová 031001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.64
5 Kateřina Malcová 030828 Spartak Praha 4 09.70






Běh 8 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Černá 020206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.69
2 Romana Tichá 030923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.79
3 Zuzana Buriánová 020901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
4 Eliška Barešová 020327 SC Radotín Praha 10.05
5 Denisa Krublová 030226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.08






Běh 9 (st, 17.5.2017) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka Nováková 020618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.04
2 Barbora Vlčková 030425 ŠAK Novoborská Praha 09.05
3 Jana Ticháčková 030714 Spartak Praha 4 09.24
4 Klára Mašková 020426 SC Radotín Praha 09.24






150 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 17.58 11.00
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 18.41 8.00
3 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 18.92 7.00
4 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 19.15 4.50
5 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 20.01






Běh 2 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 18.99 6.00
2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 19.15 4.50
3 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 19.27 3.00
4 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 19.39 2.00
5 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 21.41
6 Čeněk Šustr 030411 ASK Slavia Praha B 21.48






Běh 3 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 20.10
2 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 20.33
3 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha B 20.56
4 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 21.90
5 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 22.72
6 Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha 23.79






Běh 4 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.72 9.00
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 20.73
3 Tomáš Knap 030919 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.09
4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 23.55

Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha DNS






Běh 5 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.67 1.00
2 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 20.42
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha B 21.06
4 Matěj Procházka 030528 ASK Slavia Praha B 22.62
5 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha B 25.26






Běh 6 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.93
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.59
3 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 20.29
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.36






150 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 020424 Spartak Praha 4 19.82 11.00
2 Ester Červinková 020610 A. C. Sparta Praha 20.53 9.00
3 Sabina Fojtíková 020715 ASK Slavia Praha 20.80 7.00
4 Petra Špačková 030226 ASK Slavia Praha 21.14 2.00
5 Magdaléna Švarcová 030311 Spartak Praha 4 22.39

Johana Rejholcová 031231 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Diana Peštová 020522 Spartak Praha 4 21.17 1.00
2 Sára Kučerová 030812 Spartak Praha 4 22.20
3 Jana Ticháčková 030714 Spartak Praha 4 22.56
4 Marie Hujarová 030329 Spartak Praha 4 23.13
5 Eliška Barešová 020327 SC Radotín Praha 24.68

Anna Suchomelová 020203 SK Aktis Praha z.s. DNS






Běh 3 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole Drašnarová 020224 A. C. Sparta Praha 21.13 3.00
2 Tereza Macháčková 030413 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.19
3 Zuzana Augustová 030126 ASK Slavia Praha B 22.50
4 Tereza Obuškevičová 020921 ASK Slavia Praha 22.64
5 Klára Mašková 020426 SC Radotín Praha 22.71
6 Dominika Pacholíková 030911 A. C. Sparta Praha 23.07






Běh 4 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana Kotrhonzová 020126 ASK Slavia Praha 20.68 8.00
2 Lucie Procházková 020906 ASK Slavia Praha 20.94 5.00
3 Anna Hobzová 030825 SC Radotín Praha 21.09 4.00
4 Tereza Tóthová 030508 SK Aktis Praha z.s. 22.46
5 Lucie Mírovská 030426 ŠAK Novoborská Praha 26.16

Linda Sněhotová 030821 Spartak Praha 4 DNS






Běh 5 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Pašková 020724 SK Aktis Praha z.s. 21.26
2 Kristýna Ziková 020604 ASK Slavia Praha B 22.21
3 Magdaléna Bláhová 021222 A. C. Sparta Praha 22.27
4 Julie Ferdinandová 030219 Spartak Praha 4 23.38
5 Petra Klimešová 030115 A. C. Sparta Praha 23.84

Petra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s. DNS






Běh 6 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie Zdeňka Eliášová 020214 ASK Slavia Praha 20.84 6.00
2 Tereza Kalálová 030217 A. C. Sparta Praha 21.40
3 Tereza Mašková 030429 ASK Slavia Praha B 22.26
4 Tereza Vokounová 030925 ASK Slavia Praha B 23.39
5 Adéla Požárová 031228 A. C. Sparta Praha 23.40

Eliška Pekárková 021025 ASK Slavia Praha DNS






Běh 7 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonie Tesařová 030712 ASK Slavia Praha 21.61
2 Anna Danišová 020323 A. C. Sparta Praha 22.14
3 Magdaléna Krumlovská 021015 Spartak Praha 4 23.86
4 Julie Provazníková 030812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.94

Barbora Polanecká 020404 ASK Slavia Praha DNS

Natálie Šmídová 031001 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 39.05 11.00
2 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 41.05 8.00
3 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 41.92 7.00
4 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 42.07 6.00
5 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 42.34 4.50
6 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 46.14






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 42.63 3.00
2 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 43.63 1.00
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 45.86
4 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha 49.51
5 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 55.62

Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. DNS






Běh 3 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 40.70 9.00
2 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 42.34 4.50
3 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 43.43 2.00
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 45.05
5 Daniel Procházka 030712 A. C. Sparta Praha 50.41






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Tvrdková 031007 ASK Slavia Praha B 47.17 8.00
2 Tereza Tóthová 030508 SK Aktis Praha z.s. 47.50 7.00
3 Lucie Poppelová 030424 A. C. Sparta Praha 48.15 5.00
4 Magdalena Vondrová 030518 A. C. Sparta Praha 52.65 1.00

Karin Molinková 030521 ŠAK Novoborská Praha DNS






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 020610 A. C. Sparta Praha 43.32 11.00
2 Lea Anna Polívková 030106 ASK Slavia Praha 45.07 9.00
3 Tereza Hymplová 020719 Spartak Praha 4 47.90 6.00
4 Pavlína Pážiková 020418 Spartak Praha 4 49.45 4.00
5 Anna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s. 49.52 3.00
6 Gabriela Parkanová 030906 A. C. Sparta Praha 51.96 2.00






800 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 2:12.41 11.00
2 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 2:20.23 8.00
3 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 2:20.84 7.00
4 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 2:21.00 6.00
5 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:22.77 5.00
6 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 2:25.44 4.00
7 Michal Ozga 021028 Spartak Praha 4 2:39.86
8 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:51.67






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 2:17.44 9.00
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 2:25.73 3.00
3 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 2:29.45 2.00
4 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha B 2:29.52 1.00
5 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 2:35.57
6 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 2:37.08
7 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha B 2:53.30

Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha DNS






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Poppelová 030424 A. C. Sparta Praha 2:44.71 11.00
2 Karolína Fantová 020102 ŠAK Novoborská Praha 2:45.83 9.00
3 Magdaléna Bláhová 021222 A. C. Sparta Praha 2:46.90 8.00
4 Sofie Gaigrová 031030 Spartak Praha 4 2:49.74 7.00
5 Ludmila Fišerová 030504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:52.01 6.00
6 Lyulyeta Ibraimi 020115 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:08.60 5.00
7 Jasmína Cvrčková 030522 ŠAK Novoborská Praha 3:10.90 4.00






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Kupka 020722 ASK Slavia Praha 14.13 11.00
2 David Ayeni 020205 ASK Slavia Praha 14.32 9.00
3 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 14.74 8.00
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 16.10 5.00
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 16.14 4.00






Běh 2 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 16.48 3.00
2 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 18.08 1.00
3 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.16
4 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 18.93
5 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.35






Běh 3 (st, 17.5.2017) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 14.96 7.00
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 15.28 6.00
3 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 23.12

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNS






Běh 4 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 17.00 2.00
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 18.17
4 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha B 19.18
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha B 18.64






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017) Vítr: -1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela Kotková 020128 Spartak Praha 4 15.29 11.00
2 Adéla Šimůnková 030908 Spartak Praha 4 15.71 9.00
3 Kateřina Kavanová 030619 ASK Slavia Praha B 16.50 6.00
4 Barbora Draslarová 021210 ASK Slavia Praha 17.08 4.00
5 Adéla Čepelová 030325 ASK Slavia Praha 17.52 2.00
6 Jessica Crowther 030430 A. C. Sparta Praha 19.61






Běh 2 (st, 17.5.2017) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 020424 Spartak Praha 4 16.15 8.00
2 Viktorie Zdeňka Eliášová 020214 ASK Slavia Praha 17.71
3 Viktorie Vydrová 021026 SK Aktis Praha z.s. 18.48
4 Romana Tichá 030923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.29
5 Tereza Černá 020206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.29
6 Petra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s. 25.47






Běh 3 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína Šedá 020211 ASK Slavia Praha 17.50 3.00
2 Lea Anna Polívková 030106 ASK Slavia Praha 17.58 1.00
3 Klára Ziková 030515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.45
4 Aneta Řehořová 031014 ASK Slavia Praha B 20.31
5 Klára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.07






Běh 4 (st, 17.5.2017) Vítr: -2.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Feitová 020906 ASK Slavia Praha 16.48 7.00
2 Monika Pašková 020724 SK Aktis Praha z.s. 16.71 5.00
3 Michaela Zajíčková 030103 ASK Slavia Praha B 19.05
4 Kristina Anna Doležalová 030627 ŠAK Novoborská Praha 22.54
5 Zuzana Augustová 030126 ASK Slavia Praha B 24.86






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kozák, Starý, Wooller, Žák
Spartak Praha 4 27.87 11.00
2 Hunal, Šalanda, Šebek, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 30.39 8.00
3 Culliver, Lenghart, Oulický, Sgalitzer
SC Radotín Praha 31.39 3.00
4 Gregor, Hospodka, Kostka, Říha
A. C. Sparta Praha 31.68 2.00
5 Jisl, John, Miřejovský, Švihel
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.84

Höfner, Schneider, Kupka, Ayeni
ASK Slavia Praha DQ






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hykš, Jakubův, Klokočník, Paták
ASK Slavia Praha 29.80 9.00
2 Beneš, Hrubý, Hrubý, Novotný
ASK Slavia Praha 30.75 7.00
3 Bohman, Jaroš, Šmergl, Žák
Spartak Praha 4 30.95 6.00
4 Dvořák, Kůstka, Mařík, Matoušek
SC Radotín Praha 32.29 1.00
5 Jirucha, Ludvík, Msallam, Řeháček
ASK Slavia Praha 32.68






Běh 3 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adamec, Cihlář, Konvalina, Koucký
ASK Slavia Praha 31.11 5.00
2 Dallal, Kordík, Pavlica, Vrána
Spartak Praha 4 31.32 4.00
3 Cypro, Fröhlich, Habětín, Hanousek
Spartak Praha 4 33.19

Helcl, Karabec, Kolář, Ozga
Spartak Praha 4 DNS






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kaletová, Kotková, Peštová, Šimůnková
Spartak Praha 4 30.45 11.00
2 Feitová, Kotrhonzová, Procházková, Špačková
ASK Slavia Praha 31.69 9.00
3 Červinková, Drašnarová, Kalálová, Trhoňová
A. C. Sparta Praha 32.47 7.00
4 Pácalová, Pašková, Šimlová, Vydrová
SK Aktis Praha z.s. 32.68 5.00
5 Doležalová, Fantová, Kyselová, Vlčková
ŠAK Novoborská Praha 34.62
6 Buriánová, Černá, Kašparová, Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.36






Běh 2 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gaigrová, Hymplová, Kučerová, Pážiková
Spartak Praha 4 33.48 3.00
2 Hobzová, Kročková, Masnerová, Mašková
SC Radotín Praha 33.67 2.00
3 Kavanová, Metelková, Řehořová, Zajíčková
ASK Slavia Praha B 34.06 1.00
4 Bláhová, Danišová, Pacholíková, Poppelová
A. C. Sparta Praha 34.55
5 Janečková, Krublová, Šmídová, Tichá
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.68
6 Celecká, Fišerová, Ibraimi, Macháčková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.45






Běh 3 (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Draslarová, Dvořáková, Polívková, Šedá
ASK Slavia Praha 32.40 8.00
2 Fojtíková, Polanecká, Smejkalová, Šebáková
ASK Slavia Praha 32.59 6.00
3 Augustová, Mašková, Tvrdková, Ziková
ASK Slavia Praha B 33.42 4.00
4 Daňková, Konvalinová, Obuškevičová, Pekárková
ASK Slavia Praha 34.10
5 Crowther, Klimešová, Vondrová, Zaddem
A. C. Sparta Praha 35.38






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 3.40 11.00
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 3.00 9.00
3 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 2.80 8.00
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 2.50 7.00
5 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha NM

Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha NM

Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha B NM






Skok o tyči - Žákyně










(st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šebáková 020928 ASK Slavia Praha 2.90 11.00
2 Yasmina Zaddem 030302 A. C. Sparta Praha 2.60 9.00
3 Šárka Daňková 020523 ASK Slavia Praha 2.20 8.00
4 Anna Danišová 020323 A. C. Sparta Praha 2.10 7.00
5 Veronika Skalická 020801 ASK Slavia Praha 2.00

Karolína Fantová 020102 ŠAK Novoborská Praha 2.10

Jessica Crowther 030430 A. C. Sparta Praha DNS






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Kupka 020722 ASK Slavia Praha 5.83 11.00
2 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.72 9.00
3 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 5.70 8.00
4 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 5.52 7.00
5 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.43 6.00
6 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 5.36 5.00
7 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 5.18 4.00
8 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 5.07 3.00
9 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 5.05 2.00
10 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.93 1.00
11 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.87
12 Oldřich Tulis 020201 A. C. Sparta Praha 4.84
13 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.80
14 Michal Špaček 020703 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.78
15 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 4.75
16 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 4.71
17 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha B 4.68
18 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 4.54
19 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.23
20 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.15
21 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 4.11
22 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 4.02
23 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.97

Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. DNS

Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha DNS






Skok daleký - Žákyně










(st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Trhoňová 020210 A. C. Sparta Praha 5.40 11.00
2 Anna Suchomelová 020203 SK Aktis Praha z.s. 5.18 9.00
3 Anna Feitová 020906 ASK Slavia Praha 5.09 8.00
4 Sabina Fojtíková 020715 ASK Slavia Praha 5.04 7.00
5 Diana Peštová 020522 Spartak Praha 4 4.96 6.00
6 Kateřina Kavanová 030619 ASK Slavia Praha B 4.95 5.00
7 Pavlína Šedá 020211 ASK Slavia Praha 4.83 4.00
8 Natalie Smejkalová 020319 ASK Slavia Praha 4.82 3.00
9 Veronika Šebáková 020928 ASK Slavia Praha 4.70 2.00
10 Adéla Čepelová 030325 ASK Slavia Praha 4.56 1.00
11 Šárka Daňková 020523 ASK Slavia Praha 4.47
12 Petra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s. 4.45
13 Michaela Metelková 021023 ASK Slavia Praha B 4.42
14 Klára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.36
15 Sára Kročková 020312 SC Radotín Praha 4.35
16 Michaela Zajíčková 030103 ASK Slavia Praha B 4.26
17 Barbora Vlčková 030425 ŠAK Novoborská Praha 4.24
18 Aneta Řehořová 031014 ASK Slavia Praha B 4.19
19 Johana Kašparová 030829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.15
20 Eliška Masnerová 030430 SC Radotín Praha 4.13
21 Ludmila Fišerová 030504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.12
22 Romana Tichá 030923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.06
23 Tereza Macháčková 030413 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.98
24 Lenka Nováková 020618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.88
25 Magdaléna Hodová 030716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.87
26 Vendula Obuškevičová 030928 ASK Slavia Praha B 3.83
27 Tereza Černá 020206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.81
28 Tereza Hladíková 030716 SK Aktis Praha z.s. 3.80
29 Barbora Slabá 020518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.70
30 Aneta Bulínová 030313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.35

Yasmina Zaddem 030302 A. C. Sparta Praha DNS

Anežka Pexová 020407 SC Radotín Praha DNS

Veronika Skalická 020801 ASK Slavia Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Žákyně










(st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta Mikundová 020420 Spartak Praha 4 10.58 11.00
2 Michaela Kozáková 030722 A. C. Sparta Praha 09.21 9.00
3 Sofie Konvalinová 021025 ASK Slavia Praha 08.95 8.00
4 Eliška Pekárková 021025 ASK Slavia Praha 08.91 7.00
5 Karolína Komárková 030115 A. C. Sparta Praha 08.65 6.00
6 Petra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s. 08.42 5.00
7 Gabriela Parkanová 030906 A. C. Sparta Praha 08.20 4.00
8 Barbora Slabá 020518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.74 3.00
9 Kateřina Kodadová 031127 Spartak Praha 4 07.73 2.00
10 Šárka Kyselová 030504 ŠAK Novoborská Praha 07.59 1.00
11 Zuzana Buriánová 020901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.38
12 Tereza Skalová 030226 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.36
13 Markéta Lexová 020129 ASK Slavia Praha B 07.31
14 Kristina Anna Doležalová 030627 ŠAK Novoborská Praha 07.28
15 Magdalena Vondrová 030518 A. C. Sparta Praha 07.14
16 Jasmína Cvrčková 030522 ŠAK Novoborská Praha 06.74
17 Julie Provazníková 030812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.72
18 Denisa Krublová 030226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.42
19 Aneta Bulínová 030313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.30
20 Gabriela Honsová 030201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.27
21 Lucie Mírovská 030426 ŠAK Novoborská Praha 05.91
22 Tereza Hladíková 030716 SK Aktis Praha z.s. 05.59

Simona Bartoňková 020714 A. C. Sparta Praha DNS






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 11.10 11.00
2 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 10.48 9.00
3 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.90 8.00
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.90 7.00
5 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 09.57 6.00
6 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 09.30 5.00
7 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 09.25 4.00
8 Prokop Smetana 031005 ASK Slavia Praha B 08.73 3.00
9 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 08.61 2.00
10 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 08.35 1.00
11 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 06.13
12 Vladislav Průcha 030621 ASK Slavia Praha B 04.89

Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha B DNS

Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Josef Dvořák 020106 SC Radotín Praha DNS






Hod oštěpem 500g - Žákyně










(st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Kalálová 030217 A. C. Sparta Praha 31.95 11.00
2 Daniela Kotková 020128 Spartak Praha 4 31.19 9.00
3 Tereza Obuškevičová 020921 ASK Slavia Praha 30.87 8.00
4 Anna Danišová 020323 A. C. Sparta Praha 28.34 7.00
5 Kateřina Dvořáková 030428 ASK Slavia Praha 27.01 6.00
6 Karolína Komárková 030115 A. C. Sparta Praha 26.82 5.00
7 Sofie Konvalinová 021025 ASK Slavia Praha 26.26 4.00
8 Agáta Mikundová 020420 Spartak Praha 4 25.78 3.00
9 Natalie Smejkalová 020319 ASK Slavia Praha 25.01 2.00
10 Barbora Draslarová 021210 ASK Slavia Praha 22.95 1.00
11 Michaela Kozáková 030722 A. C. Sparta Praha 21.79
12 Natálie Šmídová 031001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.46
13 Terezie Březinová 020305 ASK Slavia Praha 21.19
14 Antonie Tesařová 030712 ASK Slavia Praha 20.10
15 Klára Ziková 030515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.10
16 Nikola Šimlová 021102 SK Aktis Praha z.s. 14.87
17 Denisa Krublová 030226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.53
18 Markéta Lexová 020129 ASK Slavia Praha B 14.39
19 Zuzana Buriánová 020901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.00
20 Gabriela Honsová 030201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.85
21 Tereza Skalová 030226 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.79
22 Viktorie Vydrová 021026 SK Aktis Praha z.s. 11.68

Simona Bartoňková 020714 A. C. Sparta Praha DNS






Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)










Finále (st, 17.5.2017)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 38.11 11.00
2 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 36.30 9.00
3 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 34.99 8.00
4 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.60 7.00
5 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 31.31 6.00
6 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 30.15 5.00
7 Vítek Vrána 031004 Spartak Praha 4 27.59 4.00
8 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 26.60 3.00
9 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha B 25.19 2.00
10 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 22.59 1.00
11 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 22.55
12 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha 21.68
13 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.17
14 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha B 20.00
15 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 19.23
16 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.04
17 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha NM

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNS






Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 245
2 Spartak Praha 4
Spartak Praha 4 171
3 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 38,5
4 SC Radotín Praha
SC Radotín Praha 38
5 A. C. Sparta Praha
A. C. Sparta Praha 15,5
6 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 13
7 Atletický školní klub Mazurská, z. s.
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 9
8 ASK Slavia Praha B
ASK Slavia Praha B 6
9 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 3
10 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 0






Celkový bodový stav - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha 181,5
2 A. C. Sparta Praha
A. C. Sparta Praha 141
3 Spartak Praha 4
Spartak Praha 4 116
4 SK Aktis Praha z.s.
SK Aktis Praha z.s. 35
5 ASK Slavia Praha B
ASK Slavia Praha B 28
6 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 21
7 TJ Stodůlky Praha, o.s.
TJ Stodůlky Praha, o.s. 11
8 SC Radotín Praha
SC Radotín Praha 9,5
9 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 0
10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 0