Veřejné závody žactva





Datum konání: 24. 4. 2017


Místo konání: Praha-Jeseniova


Pořadatel: Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.03
2 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.06
3 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.13
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.16
5 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.17





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Frantík 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.33
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.38
3 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 08.41
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.44
5 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.74





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.11
2 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.70
3 Tomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.73
4 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.11
5 Filip Kokeš 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.83





Běh 4 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.37
2 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.47
3 Matyáš Dubový 030316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.04
4 Jáchym Bureš 031013 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.40





Běh 5 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.87
2 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.04
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 09.09
4 Tomáš Kvapil 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.35
5 Matěj Pavlát 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.52





Běh 6 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 09.26
2 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.30
3 Juraj Slovák 040424 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.35
4 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.97
5 Ondřej Nenička 050508 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.59





Běh 7 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 08.82
2 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 09.01
3 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.09
4 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 09.68





Běh 9 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.26
2 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.70
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.81
4 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.99
5 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.31





Běh 10 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.62
2 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.13
3 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.26
4 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.70
5 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.83





Běh 11 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.04
2 Filip Tůma 051017 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.39
3 Robert Fešar 050801 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.51





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.34
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.37
3 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.46
4 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha 08.82
5 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.04





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.98
2 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.08
3 Vanessa Anna Müllerová 026101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.33
4 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.68





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.76
2 Anežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.95
3 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 09.07
4 Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.20
5 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 09.50





Běh 4 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.80
2 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.08
3 Berenika Zemanová 035922 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.11
4 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
5 Dominika Lebedová 035402 SK DVOJKA Praha z.s. 09.94





Běh 5 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Steinerová 026216 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.19
2 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.79
3 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.97
4 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.62
5 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.62





Běh 6 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
2 Růžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.14
3 Magdaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 09.30
4 Zuzana Zajícová 025408 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77
5 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.29





Běh 7 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.67
2 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.88
3 Barbora Maivaldová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
4 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.10
5 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65





Běh 8 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
2 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.13
3 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.53
4 Viktorie Richterová 046029 Atletika Jižní Město z.s. 09.87
5 Natálie Švadlenová 046018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.05





Běh 9 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.58
2 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.81
3 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.37
4 Aneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77
5 Tereza Sasková 045916 SK DVOJKA Praha z.s. 09.78





Běh 10 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.99
2 Viktorie Dolistová 055913 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.30
3 Anna Králová 055721 ASK Slavia Praha 09.73
4 Natálie Trávníčková 056117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.01
5 Aneta Hlinková 05 SK DVOJKA Praha z.s. 10.06





Běh 11 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Hadrbolcová 065724 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.46
2 Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.65
3 Lucie Plochová 055324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.71
4 Veronika Hallerová 056029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.15
5 Julie Kracíková 055726 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.75





Běh 12 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.41
2 Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.44
3 Klára Honsů 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.47
4 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.87
5 Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.32





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:46.63
2 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:49.50
3 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:59.30
4 Štěpán Schmidt 060426 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.39
5 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:03.15
6 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:03.98
7 Jan Škarda 050508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:0355





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:53.20
2 Jáchym Burian 061011 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.94
3 Jakub Adamec 060331 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.76
4 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:07.86
5 Jan Uma 040712 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.87
6 Richard Hanuška 060728 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.87





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:57.92
2 Jakub Kolínský 051027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:11.20
3 Vojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:11.65
4 Václav VLASÁK 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:12.69
5 Robert Fešar 050801 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:12.73
6 Dominik Klečka 050324 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:16.72
7 Filip Kokeš 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:21.00





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Olšovská 045816 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:06.46
2 Kateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:07.41
3 Eliška Patáková 045806 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:07.49
4 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 2:07.78
5 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:08.32
6 Dorota Veverková 055926 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:11.96
7 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:15.27
8 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 2:18.18





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:55.72
2 Jolana Charousková 056023 ASK Slavia Praha 2:04.48
3 Nela Dorazinová 055428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:05.28
4 Kristýna Hadrbolcová 065724 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:05.29
5 Veronika Hallerová 056029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:05.72
6 Tereza Anežka Čechová 055104 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:07.42
7 Natálie Erbertová 056011 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:22.43
8 Daniela Jeřábková 056231 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:32.04





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:00.23
2 Elisa Vorlová 045705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:04.91
3 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.58
4 Karolína Šimková 056107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:07.74
5 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:09.98
6 Viktorie Richterová 046029 Atletika Jižní Město z.s. 2:10.48
7 Anna Poláková 055113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:14.27
8 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 2:14.62
9 Kristýna Kulhová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:14.62





800 m - Žáci








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:29.37
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:29.78
3 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:32.50
4 Jakub Haspra 021020 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:33.92
5 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:48.45





800 m - Žákyně








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:39.41
2 Radka Šulcová 025815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:52.83
3 Veronika Bartošová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:53.17
4 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:53.73
5 Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:53.94

Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNF





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 10.75
2 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.98
3 Ondřej Nenička 050508 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.90
4 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.11
5 Ondřej Adamík 050710 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.13





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.44
2 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.48
3 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.40
4 Jasef Maivald 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.26
5 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15.48





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s. 11.77
2 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.18
3 Adam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.44
4 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.97





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.80
2 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha 11.50
3 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.72
4 Anna Králová 055721 ASK Slavia Praha 12.88
5 Nela Dorazinová 055428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.04





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Motešická 055315 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.43
2 Klára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.80
3 Aneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.98
4 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.35
5 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 13.80





Běh 3 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.44
2 Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.63
3 Karolína Rousková 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.67
4 Dorota Veverková 055926 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.19
5 Sofie - Josefín Svěráková 055927 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18.91





Běh 4 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.67
2 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 13.52
3 Natálie Trávníčková 056117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.02
4 Nela Dvořáková 056001 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.40





Běh 5 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Moravcová 056231 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.02
2 Jolana Charousková 056023 ASK Slavia Praha 12.41
3 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.49
4 Julie Kracíková 055726 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.96

Viktorie Dolistová 055913 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 6 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.15
2 Tereza Sasková 045916 SK DVOJKA Praha z.s. 12.77
3 Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.98
4 Alžběta Vodenková 055819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.41
5 Tereza Anežka Čechová 055104 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.97





Běh 7 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.40
2 Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. 12.97
3 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.53
4 Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 14.06
5 Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. 14.15





Běh 8 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.46

Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.25
2 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.31
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.36
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.86
5 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.09





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.63
2 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.14
3 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.49
4 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.22
5 Jakub Kojan 030317 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.34





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.76
2 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.15
3 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.95
4 Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.59





Běh 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.33
2 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.01
3 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 19.01
4 Tereza Veverková 026206 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.78
5 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.81





Skok vysoký - Žákyně








Žákyně 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie Žariková 065217 Atletika Jižní Město z.s. 1.42
2 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.39
3 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.33
4 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
5 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
6 Adéla Zápotocká 055711 Atletika Jižní Město z.s. 1.25
7 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
8 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.15
9 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.15
10 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.10

Barbora Benešová 055114 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Žákyně 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.43
2 Kateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.30
4 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
5 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.25
6 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 1.25

Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ NM

Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha NM





Skok daleký - Žáci








Žáci 1 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.10
2 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.08
3 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.78
4 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.65
5 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 4.54
6 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.39
7 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.38
8 Tomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.28
9 Jakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.23
10 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.18
11 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.11
12 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.05
13 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.94
14 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.94
15 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 3.93
16 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.91
17 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 3.86
18 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.84
19 Adam Novotný 030530 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.73
20 Jáchym Burian 061011 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.63

Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Žáci 2 (po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.78
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.61
3 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.61
4 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.53
5 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.23
6 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 4.09
7 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.08
8 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 3.70
9 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.67
10 Jasef Maivald 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.55
11 Jakub Kojan 030317 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.54
12 Filip Tůma 051017 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.38
13 Lukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.30





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.14
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.05
3 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.46
4 Eliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.17
5 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.16
6 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.06
7 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.79
8 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.69
9 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.54
10 Barbora Hasprová 045903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.43
11 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.22
12 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.22
13 Lucie Plochová 055324 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.13
14 Karolína Šimková 056107 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.01
15 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.68
16 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.28
17 Anna T. Voříšková 035322 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.20
18 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.11





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.57
2 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.92
3 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.73
4 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.37
5 Ondřej Špoutil 050709 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.34
6 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.97
7 Jan Šťastný 040127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.93
8 Filip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.79
9 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.41
10 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.23
11 Jan Uma 040712 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.52
12 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.29
13 Filip Tůma 051017 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.19
14 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 04.56
15 Štěpán Schmidt 060426 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 04.06
16 Richard Hanuška 060728 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 04.03
17 Jan Škarda 050508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 03.37





Vrh koulí 3kg - Žákyně








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.38
2 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.48
3 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.93
4 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.45
5 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.31
6 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.16
7 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.99
8 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.92
9 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 07.74
10 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.23
11 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.22
12 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.66
13 Magdaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 06.57
14 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.17





Vrh koulí 4kg - Žáci








(po, 24.4.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.27
2 Daniel Dufek 020616 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.78
3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.97
4 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.22
5 Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.10
6 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.92
7 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.24
8 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.23
9 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.00
10 Jáchym Bureš 031013 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.08