ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2017


2.kolo


Datum: 29.3.2017


Místo: Památník na Vítkově

Ředitel: Milan Gála

Hlavní rozhodčí: Tomáš Hrabě

Startér: Mgr. Daniel Musil

Pořádající klub: SK ZŠ Jeseniova






Přípravka dívky








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 243 Hliňáková Zuzana 2006 SK ZŠ Jeseniova 1:50,5
2 229 Šmehilová Johana 2006 AC Sparta 1:52,0
3 225 Prýcová Nela 2007 AC Sparta 1:52,5
4 261 Lišková Valerie 2006 SC Radotín 1:53,4
5 201 Blažková Michaela 2006 SK ZŠ Jeseniova 1:58,2
6 207 Kubátová Kareřina 2006 SK ZŠ Jeseniova 1:58,8
7 255 Camphuijsen Zuzana 2006 SC Radotín 1:59,9
8 223 Prýcová Julie 2007 AC Sparta 2:02,3
9 202 Casková Alžběta 2006 SK ZŠ Jeseniova 2:05,2
10 220 Jaroušková Aneta 2006 AC Sparta 2:05,7
11 209 Sálová Barbora 2006 SK ZŠ Jeseniova 2:06,4
12 249 Kloubková Anežka 2006 AC Sparta 2:07,2
13 256 Henley Emily 2008 SC Radotín 2:08,9
14 217 Jaroušková Amélie 2006 AC Sparta 2:09,8
15 221 Procházková Agáta 2006 AC Sparta 2:10,4
16 268 Scheibová Nikola 2009 SC Radotín 2:10,7
17 235 Ledvinová Anna 2007 AK VEGA z.s. 2:11,2
18 206 Krejbichová Berta 2007 SK ZŠ Jeseniova 2:13,0
19 264 Marcová Anežka 2007 SC Radotín 2:13,5
20 231 Vlčková Agáta 2007 AC Sparta 2:14,1
21 214 Benešová Beáta 2007 AC Sparta 2:14,8
22 248 Bauerová Vanessa 2007 AC Sparta 2:15,4
23 246 Surová Natálie 2006 AC Sparta 2:16,7
24 242 Kohoutková Andrea 2006 SK SK ZŠ Jeseniova 2:17,4
25 247 Nevoralová Anežka 2007 AC Sparta 2:17,8
26 263 Lustigová Adéla 2006 SC Radotín 2:18,4
27 272 Blábolová Tereza 2007 AC Sparta 2:18,7
28 250 Ivanyus Alina 2006 AC Sparta 2:19,0
29 215 Burianová Nela 2007 AC Sparta 2:19,4
30 274 Wodere Rozálie 2007 SC Radotín 2:19,6
31 273 Gorblová Kateřina 2008 SC Radotín 2:19,7
32 228 Steinmannová Nela 2006 AC Sparta 2:20,1
33 265 Pekárková Hana 2009 SC Radotín 2:20,4
34 262 Karychová Nela 2008 Atletika Jižní město 2:20,8
35 204 Doskočilová Hana 2007 SK ZŠ Jeseniova 2:26,9
36 266 Penková Klára 2006 SC Radotín 2:27,7
37 275 Sedláčková Barbora 2006 SC Radotín 2:28,0
38 234 Hovorková Aneta 2006 AK VEGA z.s. 2:28,4
39 257 Randáčková Magdalena 2008 Atletika Jižní město 2:32,2
40 227 Schmiedbergerová Tereza 2006 AC Sparta 2:32,8
41 237 Niklová Odette 2006 AK VEGA z.s. 3:08,1








Přípravka hoši








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 595 Kheil Adam 2006 ZŠ Perunova 1:43,0
2 599 Hořejší Jáchym 2006 Atletika Vinohrady 1:43,6
3 503 Klouda Jonáš 2006 Jeseniova 1:48,6
4 507 Pavinger Jakub 2006 Jeseniova 1:51,0
5 596 Jakl Jakub 2006 Vršovice 1:54,9
6 509 Topol Jakub 2006 Jeseniova 1:56,7
7 584 Jordanidis Matěj 2007 SC Radotín 2:00,0
8 593 Poděbradský Tomáš 2007 SK Aktis 2:01,0
9 510 Zitko jan 2007 Jeseniova 2:02,1
10 512 Benek Patrik 2007 AC Sparta 2:03,2
11 594 Holý Filip 2006 Radotín 2:04,1
12 585 Rubeš Adam 2007 SC Radotín 2:04,5
13 591 Galo Vojtěch 2006 AC Sparta 2:09,0
14 513 Národa Matouš 2007 AK VEGA z.s. 2:09,7
15 592 Smítka Jiří 2007 ASK Slavia 2:11,7
16 588 Janovský Lukáš 2010 SC Radotín 2:13,6
17 597 Procházka Mikuláš 2006 Atletika Vinohrady 2:14,1
18 516 Vojtěch Lukáš 2008 SK Míle 2:14,8
19 506 Lorenc Vít 2006 Jeseniova 2:15,4
20 598 Pech Matěj 2006 SK Jeseniova 2:16,4
21 586 Vosmík Hynek 2007 SC Radotín 2:17,7
22 502 Beneš Kryštof 2007 Jeseniova 2:19,2
23 505 Koudelka Fikip 2006 Jeseniova 2:20,2
24 589 Němeček Jan 2008 Atletika Jižní město 2:20,6
25 590 Klofáč TOBIÁŠ 2007 AC Sparta 2:21,1
26 508 Stastny Vítek 2007 Jeseniova 2:25,2








Mladší žákyně








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 455 Vilímová Kateřina 2004 SK Aritma 4:05,2
2 423 Solničková Kateřina 2005 SK Slavia 4:09,2
3 100 Millerová Natálie 2004 SC Radotín Praha 4:11,5
4 33 Šimková Anna 2006 A. C. Sparta 4:19,3
5 451 Florová Monika 2004 Újezd nad lesy 4:22,8
6 8 Konířová Karolína Anna 2004 A. C. Sparta 4:24,6
7 3 Floriánková Františka 2005 A. C. Sparta 4:28,2
8 439 Szymanská Zuzana 2004 SK Aktis 4:29,2
9 442 Mariani Monika 2004 SK Aktis 4:29,5
10 126 Poborská Zdena 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:31,1
11 73 Olšovská Alžběta 2004 AŠK Mazurská 4:34,2
12 5 Hrášová Berenika 2005 A. C. Sparta 4:34,5
13 422 Kolllárová Marina 2004 Vinohrady 4:34,7
14 425 Štrosová Aneta 2004 USK Praha 4:35,2
15 7 Kaucká Tereza 2005 A. C. Sparta 4:37,3
16 91 Demeke Zuzana 2005 SC Radotín Praha 4:37,7
17 52 Koucká Veronika 2005 ASK Slavia 4:38,2
18 45 Bučányová Petra 2004 ASK Slavia 4:38,8
19 83 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město 4:39,1
20 113 Nosková Tereza 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:39,3
21 415 Veverková Dorota 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:39,4
22 94 Kratochvílová Amelie Josefína 2004 SC Radotín Praha 4:39,9
23 72 Nekvasilová Kateřina 2005 AŠK Mazurská 4:40,0
24 101 Pecková Karolína 2004 SC Radotín Praha 4:43,2
25 443 Fiedlerová Andrea 2004 SK Aktis 4:45,8
26 110 Burdová Anika 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:46,5
27 98 Ludvíková Anna 2004 SC Radotín Praha 4:46,9
28 96 Kůstková Magdaléna 2004 SC Radotín Praha 4:48,2
29 4 Honzíková Klára 2005 A. C. Sparta 4:48,7
30 29 Nosková Helena 2005 A. C. Sparta 4:49,5
31 452 Melounová Nicol 2004 Újezd nad lesy 4:50,3
32 116 Stachová Eliška 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:51,0
33 405 Hallerová Veronika 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:51,4
34 15 Raschová Klára 2004 A. C. Sparta 4:51,8
35 440 Suchánková Barbora 2005 SK Aktis 4:52,1
36 78 Bártová Eliška 2005 Atletika Jižní Město 4:52,2
37 38 Fořtová Anežka 2004 AK VEGA z.s. 4:52,6
38 6 Jeřábková Amélie 2004 A. C. Sparta 4:53,2
39 55 Vatěrová Eliška 2005 ASK Slavia 4:53,8
40 80 Kostelecká Klára 2004 Atletika Jižní Město 4:54,2
41 13 Parkanová Karolína 2005 A. C. Sparta 4:54,5
42 438 Vorlová Elisa 2004 SK Jeseniova 4:55,2
43 87 Váchová Magda 2006 Atletika Jižní Město 4:56,8
44 40 Hovorková Veronika 2004 AK VEGA z.s. 4:57,2
45 70 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 4:57,9
46 401 Čechová Tereza 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:58,0
47 48 Grögerová Laura 2005 ASK Slavia 4:59,2
48 430 Prouzová Ema 2005 SK Slavia 4:59,4
49 53 Kupková Adéla 2004 ASK Slavia 4:59,7
50 9 Křížová Barbora 2005 A. C. Sparta 5:00,0
51 114 Pěnkavová Alžběta 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:00,1
52 54 Marková Ilona 2006 ASK Slavia 5:00,4
53 21 Danišová Veronika 2005 A. C. Sparta 5:00,7
54 108 Vosmíková Julie 2004 SC Radotín Praha 5:01,1
55 402 Dvořáková Nela 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:01,2
56 119 Zemánková Alžběta 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:01,9
57 139 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 5:02,5
58 43 Skalická Nikola 2004 AK VEGA z.s. 5:02,9
59 134 Hrodková Lucie 2006 ŠAK Novoborská 5:03,1
60 124 Otcovská Aneta 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:03,5
61 445 Čečáková Nikola 2005 SK Aktis 5:04,2
62 67 Janáčková Elen 2004 AŠK Mazurská 5:05,0
63 410 Moravcová Tereza 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:05,4
64 432 Němečková Eliška 2005 SK Slavia 5:05,8
65 60 Migová Kristýna 2004 ASK Slavia 5:06,3
66 23 Hájková Kateřina 2005 A. C. Sparta 5:06,8
67 71 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 5:07,1
68 32 Svobodová Adéla 2004 A. C. Sparta 5:07,3
69 427 Brejchová Alžběta 2005 SK Slavia 5:07,7
70 106 Šlápotová Nikola 2005 SC Radotín Praha 5:08,1
71 404 Erbertová Natálie 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:08,5
72 122 Hasprová Barbora 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:08,9
73 28 Krýdová Kristýna 2005 A. C. Sparta 5:09,2
74 17 Bednárková Eliška 2005 A. C. Sparta 5:09,4
75 56 Žohová Kateřina 2006 ASK Slavia 5:10,2
76 112 Franzbergerová Beata 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:10,3
77 125 Plochová Lucie 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:10,6
78 74 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 5:10,9
79 31 Růžičková Šárka 2006 A. C. Sparta 5:11,1
80 446 Reimerová Justina 2005 SK Jeseniova 5:11,4
81 64 Vojtěchovská Eliška 2004 ASK Slavia 5:11,8
82 51 Klégrová Eliška 2004 ASK Slavia 5:12,3
83 428 Wicková Anna 2005 SK Slavia 5:12,7
84 412 Poláková Anna 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:13,4
85 88 Zápotocká Adéla 2005 Atletika Jižní Město 5:13,9
86 437 Vodeňková Alžběta 2005 Vinohrady 5:14,3
87 34 Štekerová Dominika 2004 A. C. Sparta 5:14,5
88 97 Ledvinková Karolína 2004 SC Radotín Praha 5:15,0
89 448 Mírovská Aneta 2005 Novoborská 5:15,3
90 115 Sojková Hana 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:15,7
91 429 Václavíková Valérie 2005 SK Slavia 5:15,9
92 76 Schormová Julie 2005 AŠK Mazurská 5:16,4
93 41 Kohoutová Veronika 2005 AK VEGA z.s. 5:16,9
94 69 Koutníková Kristýna 2004 AŠK Mazurská 5:17,3
95 75 Petlachová Lucie 2004 AŠK Mazurská 5:17,8
96 121 Foltýnová Josefína 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:18,2
97 431 Prouzová Karla 2005 SK Slavia 5:18,5
98 123 Kučerová Karolína 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:19,2
99 118 Zadražilová Barbora 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:20,0
100 407 Javornická Barbora 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:21,3
101 61 Mrázová Žaneta 2004 ASK Slavia 5:23,0
102 409 Kulhová Kristýna 204 SK ZŠ Jeseniova 5:23,3
103 127 Rousková Karolína 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:23,9
104 413 Rybová Kristýna 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:24,4
105 90 Brabcová Veronika 2006 SC Radotín Praha 5:24,8
106 62 Svatošová Tereza 2004 ASK Slavia 5:25,0
107 416 Žáková Nikola 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:25,3
108 433 Aneltová Rozálie 2005 SK Slavia 5:25,8
109 26 Krimláková Eliška 2005 A. C. Sparta 5:26,2
110 11 NGVYEN LINH NGOC 2004 A. C. Sparta 5:26,6
111 37 Briglová Matilda Lejla 2005 AK VEGA z.s. 5:27,1
112 20 Crowther Josephine 2005 A. C. Sparta 5:28,4
113 128 Švadlenová Natálie 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:29,0
114 79 Cuřínová Monika 2005 Atletika Jižní Město 5:29,1
115 109 Zatloukalová Nela 2005 SC Radotín Praha 5:29,6
116 120 Benešová Barbora 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:30,2
117 104 Škorpíková Aneta 2005 SC Radotín Praha 5:31,0
118 449 Fialková Klára 2004 SK Jeseniova 5:31,3
119 92 Görglová Karolína 2005 SC Radotín Praha 5:33,1
120 44 Brodilová Laura 2005 ASK Slavia 5:33,7
121 24 Horynová Elena 2004 A. C. Sparta 5:34,0
122 426 Kracíková Julie 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:34,8
123 36 Žuffová Adriana 2005 A. C. Sparta 5:36,5
124 30 Ručková Anna 2005 A. C. Sparta 5:36,9
125 47 Čermáková Anna 2005 ASK Slavia 5:37,9
126 68 Jeřábková Daniela 2005 AŠK Mazurská 5:38,6
127 450 Zachovalová Eliška 2004 SK Jeseniova 5:38,9
128 447 Lipenská Kateřina 2004 SK Jeseniova 5:39,4
129 25 Klattová Barbora 2005 A. C. Sparta 5:39,8
130 18 Borkovcová Barbora 2005 A. C. Sparta 5:40,2
131 107 Vítková Lucie 2005 SC Radotín Praha 5:42,9
132 117 Vrzáková Zuzana 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:43,3
133 19 Buriánová Dita 2004 A. C. Sparta 5:43,7
134 27 Krimláková Leontýna 2005 A. C. Sparta 5:44,0
135 435 Vyroubalová Natálie 2005 SK Slavia 5:44,5
136 59 Hacklová Barbora 2004 ASK Slavia 5:44,8
137 434 Seidlová Barbora 2005 SK Slavia 5:45,1
138 22 Frkousová Dominika 2004 A. C. Sparta 5:45,7
139 102 Pekárková Eliška 2005 SC Radotín Praha 5:52,0
140 42 Kotrčová Barbora 2004 AK VEGA z.s. 5:52,3
141 95 Kubíčková Eliška 2005 SC Radotín Praha 5:58,4
142 105 Škorpíková Valentýna 2005 SC Radotín Praha 6:14,2
143 89 Bláhová Adéla 2005 SC Radotín Praha 6:14,5
144 236 Mikšíková Ela 2005 AK VEGA z.s. 6:14,7
145 444 Rostykusová Daniela 2004 SK Aktis 6:34,9








Mladší žáci








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 329 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis 3:57
2 338 Hejsler Jan 2004 Újezd nad lesy 3:59
3 330 Sellner Vojtěch 2004 TJ Stodůlky 3:59
4 78 Hrdlička Matěj 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:06
5 83 Kudláček Jakub 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:08
6 39 Bernas Daniel 2004 ASK Slavia Praha 4:10
7 79 Jankovský Tomáš 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:11
8 58 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město 4:13
10 5 Matouš Ladislav 2004 A. C. Sparta Praha 4:18
11 335 Řehák Jakub 2004 Kotlářka 4:18
12 85 Matějka Albert 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:24
13 9 Sork Dominik 2005 A. C. Sparta Praha 4:24
14 35 Kopenec Martin 2005 ASK Slavia Praha 4:26
15 45 Bělohlávek Josef 2005 AŠK Mazurská 4:27
16 90 Slovák Juraj 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:27
17 91 Studničný Filip 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:28
18 11 Tolj Damjan 2004 A. C. Sparta Praha 4:29
19 328 Grulich S. 2004 SK Aktis 4:30
20 327 Nemšovský Filip 2005 SK Aktis 4:30
21 94 Buzický Patrik 2005 ŠAK Novoborská 4:31
22 43 Pelant Ondřej 2004 ASK Slavia Praha 4:31
23 337 Novotný Vít 2005 SK Aktis 4:32
24 336 Sup Michal 2004 TJ Dukla Praha 4:33
25 42 Novosad Jakub 2004 ASK Slavia Praha 4:34
26 316 Vaněk Matyáš 2004 SK Aktis 4:34
27 74 Vačkář Petr 2004 SC Radotín Praha 4:35
28 88 Kukla Albert 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:35
29 3 Hanzal Filip 2006 A. C. Sparta Praha 4:35
30 81 Kára Mikuláš Jan 2005 SK ZŠ Jeseniova 4:35
31 7 Řehák Tomáš 2004 A. C. Sparta Praha 4:37
32 68 Koukal Adam 2006 SC Radotín Praha 4:37
33 76 Beránek Lukáš 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:38
34 2 Daněk Oldřich 2006 A. C. Sparta Praha 4:40
35 23 Škoda Andrej 2004 A. C. Sparta Praha 4:41
36 86 TRAN THAI BAO 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:42
37 33 Flachs Jáchym 2005 ASK Slavia Praha 4:42
38 60 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 4:43
39 6 Pohl Adam 2004 A. C. Sparta Praha 4:43
40 320 Kopecký Matěj 2004 SK Aktis 4:44
41 89 Laibl Frederik 2004 SK ZŠ Jeseniova 4:45
42 38 Šesták Michal 2004 ASK Slavia Praha 4:46
43 40 Holeček Adam 2004 ASK Slavia Praha 4:47
44 1 Boček Tobiáš 2005 A. C. Sparta Praha 4:48
45 8 Sečkař Marek 2004 A. C. Sparta Praha 4:49
46 315 Řezáč Jakub 2004 Slavia 4:50
47 18 Holik Denis 2004 A. C. Sparta Praha 4:51
48 31 Žilina Jan 2006 AK VEGA z.s. 4:53
49 57 Ráž Miloslav 2004 Atletika Jižní Město 4:54
50 312 Kostka Jonáš 2004 Slavia 4:55
51 13 Veselý Lukáš 2004 A. C. Sparta Praha 4:56
52 314 Pihera Antonín 2004 Slavia 4:59
53 302 Kolínský Jakub 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:00
54 29 Novák Ondřej 2005 AK VEGA z.s. 5:00
55 26 Vítek Jaroslav 2006 A. C. Sparta Praha 5:01
56 309 Šťastný Mirek 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:01
57 77 Hlaváček Pavel 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:01
58 19 Macek Michael 2005 A. C. Sparta Praha 5:01
59 82 Krista Jan 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:02
60 44 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská 5:03
61 67 Konečný Filip 2005 SC Radotín Praha 5:03
62 24 Tulis Alexander 2004 A. C. Sparta Praha 5:04
63 12 Tuša Robert 2006 A. C. Sparta Praha 5:05
64 92 Šafránek Ondřej 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:06
65 75 Auředník Jan 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:07
66 87 Hübsch Filip 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:08
67 50 Labuť Petr 2005 AŠK Mazurská 5:08
68 49 Klečka Dominik 2005 AŠK Mazurská 5:08
69 66 Hájek Sebastián 2006 SC Radotín Praha 5:09
70 306 Rajchart David 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:09
71 4 Liška Josef 2005 A. C. Sparta Praha 5:13
72 93 Šťastný Jan 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:14
73 311 Michálek David 2005 SK Jeseniova 5:16
74 63 Vodvářka Eduard 2006 Atletika Jižní Město 5:17
75 332 Chyba F. 2005 Radotín 5:17
76 64 Cádra Vojtěch 2005 SC Radotín Praha 5:18
77 322 Sokorovský Vojta 2004 SK Aktis 5:18
78 36 Šesták Martin 2006 ASK Slavia Praha 5:19
79 301 Alferi Patrik 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:22
80 52 Štroner Štěpán 2004 AŠK Mazurská 5:22
81 333 Kokeš Filip 2005 AŠK Mazurská 5:24
82 73 Šejvl Antonín 2006 SC Radotín Praha 5:25
83 46 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská 5:25
84 303 Kvapil Tomáš 2005 SK ZŠ Jeseniova 5:25
85 80 Jaroš Vojtěch 2004 SK ZŠ Jeseniova 5:27
86 69 Netolický Filip 2006 SC Radotín Praha 5:28
87 70 Podlešák Jakub 2006 SC Radotín Praha 5:29
88 71 Sgalitzer Jonáš 2006 SC Radotín Praha 5:31
89 323 Rusek M. 2004 SK Aktis 5:32
90 65 Cuřín Mikuláš 2006 SC Radotín Praha 5:33
91 32 Buriánek Tomáš 2006 ASK Slavia Praha 5:34
92 72 Svoboda Josef 2006 SC Radotín Praha 5:36
93 28 Kaftan Pavel 2006 AK VEGA z.s. 5:40
94 27 Hrbáček Jakub 2006 AK VEGA z.s. 5:50
95 334 Manachi F. 2004 SK Jeseniova 5:53
96 30 Šedo Jakub 2006 AK VEGA z.s. 6:00








Starší žákyně


Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 194 Zvolánková Lucie 2002 SK Aritma Praha 6:01,9
2 178 Poborská Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:16,1
3 193 Hartmanová Barbora 2002 TJ Dukla Praha 6:21,2
4 193 Hartmanová Barbora 2002 Dukla Praha 6:21,2
5 179 Štillerová Eliška 2002 Dukla Praha 6:26,1
6 181 Bartošová Veronika 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:32,6
7 200 Durdová Michaela 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:35,0
8 26 Kormáňošová Hana 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:37,1
9 27 Königsmarková Justýna 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:43,5
10 192 Šafářová Anežka 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:47,7
11 187 Viplerová Petra 2002 SK Aktis Praha 6:51,7
12 190 Šimlová Nikola 2002 SK Aktis Praha 6:54,4
13 182 Fišerová Ludmila 2003 Stodůlky 7:10,6
14 183 Nováková Eliška 2003 Dukla Praha 7:11,2
15 22 Strnadová Anna 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:14,6
16 199 Michálková Alena 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:16,6
17 17 Voříšková Tereza 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:17,2
18 18 Ksandrová Alexandra 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:17,7
19 197 Pardubská Karolína 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:19,0
20 20 Mullerová Anna Vanessa 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:21,1
21 1 Nguyen Tran 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:27,8
22 186 Tóthová Tereza 2003 SK Aktis Praha 7:29,1
23 196 Červenková Anna 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:37,3
24 189 Hladíková Tereza 2003 SK Aktis Praha 7:43,3
25 23 Kozačová Daniela 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:51,4
26 188 Ružičová Daniela 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:53,3
27 175 Molová Adriana 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:54,4
28 191 Kheilová Andrea 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:55,0
29 176 Síbová Amélie 2003 SK ZŠ Jeseniova 8:11,3
30 185 Hospodková Anna 2003 AC Sparta 8:12,6
31 198 Cikánová Vendula 2002 SK ZŠ Jeseniova 8:13,8
32 195 Grandová Patricia 2003 SK Aktis Praha 8:28,1
33 16 Kolaříková Kateřina 2003 SK ZŠ Jeseniova 8:35,3
34 184 Ljunggren Marie 2003 Dukla Praha 8:50,9
35 180 Davis Lucy 2002 Dukla Praha 8:51,3
36 15 Skyvová Marcela 2002 SK ZŠ Jeseniova 9:22,2
37 24 Krbcová Lucie 2003 SK ZŠ Jeseniova 9:22,5
38 25 Venclová Klára 2002 SK ZŠ Jeseniova 9:43,1
39 19 Venclová Bára 2002 SK ZŠ Jeseniova 9:43,5
40 28 Longinová Adéla 2003 SK ZŠ Jeseniova 9:43,9








Starší žáci








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 30 Slabý Samuel 2002 SK Kotlářka 5:36
2 6 Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha 5:38
3 1 Matuška Vojtěch 2002 Novoborská 5:44
4 37 Krsička Lukáš 2003 SK Aritma Praha 5:49
5 21 Janoušek Eduard 2002 Sokol Král. Vinohrady 5:56
6 35 Kreidl Tomáš 2003 SK Aktis Praha 5:59
7 39 Kratochvíl Lukáš 2002 SK ZŠ Jeseniova 5:59
8 19 Jočič Tomislav 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:13
9 9 Dobiáš Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:14
10 8 Flieger Martin 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:15
11 5 Valo Jakub 2003 SK Aktis Praha 6:18
12 23 Surjomartono Michal 2003 AŠK Mazurská 6:24
13 38 Poledník Ondřej 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:27
14 33 Fišar Ondřej 2002 Dukla Praha 6:27
15 43 Filip David 2003 SK Jeseniova 6:28
16 18 Vološin Viktor 2002 Dukla Praha 6:29
17 31 Dejdar Vojtěch 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:30
18 28 Hospodka Vojtěch 2003 AC Sparta 6:30
19 13 Novotný Adam 2003 SK ZŠ Jeseniova 6:47
20 7 Weiser Šimon 2003 SK Jeseniova 6:50
21 15 Dufek Daniel 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:54
22 14 Hejzlar Jakub 2002 SK ZŠ Jeseniova 6:54
23 24 Kolek Jan 2003 AŠK Mazurská 6:55
24 40 Dubový Matyáš 2003 SK Jeseniova 6:58
25 34 Adam Roman 2002 Dukla Praha 7:01
26 10 Halbich Adam 2003 SK Jeseniova 7:02
27 2 Nýč Filip 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:05
28 42 Gondek Marian 2002 SK ZŠ Jeseniova 7:11
29 26 Koller Pavel 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:12
30 12 Jarolímek Filip 2003 SK Jeseniova 7:17
31 20 Karol David 2003 SK ZŠ Jeseniova 7:22
32 16 Plaček Radomír 2003 SK Aktis Praha 7:28
33 36 Rázga Igor 2002 SK Jeseniova 7:30
34 29 Matek Ondřej 2002 Radotín 7:53
35 11 Pavlát Matěj 2003 SK Jeseniova 8:15
36 17 Veselý Daniel 2003 SK ZŠ Jeseniova 8:28
37 32 Seidl David 2002 Dukla Praha 8:28
38 22 Rezek Viktor 2003 SK ZŠ Jeseniova 8:38
39 4 Klimeš Sebastián 2002 SK ZŠ Jeseniova 9:24
40 3 Víšek Matěj 2003 SK ZŠ Jeseniova 9:24
41 27 Ayeni David 2002 Dukla Praha 9:32
42 25 Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 10:05








Dorostenky








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 153 Málková Anna 2001 SK ZŠ Jeseniova 6:19,7
2 149 Kačerovská Klára 2000 USK Praha 6:21,4
3 145 Husáková Tereza 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:04,1
4 143 Cikánová Andrea 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:13,5
5 150 Kramolišová Markéta 2001 SK Aktis Praha 7:15,1
6 152 Kotěšovcová Pavla 2000 SK Jeseniova 7:17,4
7 146 Škáchová Magdalena 2001 SK Aktis Praha 7:22,9
8 151 Grandová Paula 2001 SK Aktis Praha 7:27,3
9 142 Deutschová Kateřina 2000 ASK Slavia Praha 7:55,8
10 144 Líbalová Tereza 2001 SK Aktis 8:15,1
11 141 Damašková Eliška 2001 SK Aktis 8:45,6
12 147 Sirotková Jasmína 2001 SK Jeseniova 9:53,3
13 148 Sovová Natálie 2000 SK Jeseniova 9:53,3
M 140 Dobiášová Veronika 1999 SK Jeseniova 8:02,8








Dorostenci








Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1 97 Štros David 2000 USK Praha 9:17
2 100 Vokrouhlický Jakub 2000 SK Jeseniova 9:20
3 77 Neumann Radek 2001 Spartak Praha 4 9:23
4 98 Valo Mikuláš 2000 SK Aktis Praha 9:51
5 101 Červenka Jan 2000
9:52
6 102 Málek Vít 2001 SK Jeseniova 10:04
7 104 Mráz Tomáš 2000 VKL 10:06
8 103 Vácha Ben 2000 SK Jeseniova 10:19
9 99 Pavinger Matěj 2000 SK Jeseniova 12:17