Mistrovství ČR žáků a žákyň






Datum konání: 4. - 5. 3. 2017



Místo konání: Praha-Stromovka



Pořadatel: PSK Olymp Praha



Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.



Ředitel závodu: Miroslav Zahořák



Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková



Technický delegát: Josef Šoba



Poznámka:










60 m - Žáci (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Formánek 020127 TJ Sokol Opava 07.25 Q
2 Michal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s. 07.40 Q
3 Matyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s. 07.42 q
4 Adam Sychra 030704 TJ Jiskra Otrokovice 07.57
5 Štěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s. 07.63
6 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.70
7 Tomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s. 07.88






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.35 Q
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.47 Q
3 David Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s. 07.48
4 Richard Šenk 040415 TJ Sokol Opava 07.61
5 Michal Slanina 020809 Atletika Benešov 07.66
6 David Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletika 07.70
7 Jan Tichý 020620 AK Šternberk z.s. 07.71
8 Erik Šutera 020920 T. J. Sokol České Budějovice 07.73






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 15:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Krivčík 020217 SK Nové Město nad Metují 07.37 Q
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.40 Q
3 Jiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletika 07.47 q
4 Lukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s. 07.51
5 Daniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 07.62
6 Viktor Vencl 020814 TJ Sokol Opava 07.63
7 Marek Celfr 020304 BYAC Brno 07.71
8 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.75






60 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Formánek 020127 TJ Sokol Opava =NL 07.18
2 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.26
3 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.38
4 Michal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s. 07.39
5 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.44
6 Matyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s. 07.45
7 Filip Krivčík 020217 SK Nové Město nad Metují 07.45
8 Jiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletika 07.47






60 m - Žákyně (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha NL 07.88 Q
2 Klára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s. 07.92 Q
3 Veronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 07.93 q
4 Františka Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.06 q
5 Aneta Jonášová 025316 A. C. TEPO Kladno 08.21
6 Andrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolek 08.22
7 Simona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 08.31
8 Alžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s. 08.36






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.00 Q
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.05 Q
3 Kateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s. 08.14
4 Adriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.14
5 Petra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s. 08.16
6 Jana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletika 08.24
7 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.33
8 Radka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s. 08.34






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. NL 07.86 Q
2 Lucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s. 07.88 Q
3 Kristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletika 08.09
4 Markéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L. 08.23
5 Dominika Miková 025409 JAC Brno 08.23
6 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.24
7 Nikol Smolková 025411 TJ Sokol Opava 08.29
8 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.46






60 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. NL 07.78
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.80
3 Lucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s. 07.88
4 Klára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s. 07.97
5 Veronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 08.01
6 Kateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.03
7 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.06
8 Františka Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.10






150 m - Žáci (Rozběh)










Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (ne, 5.3.2017 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.42 Q
2 Matyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s. 17.68 q
3 Filip Krivčík 020217 SK Nové Město nad Metují 17.71 q
4 Lukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s. 17.72
5 Viktor Vencl 020814 TJ Sokol Opava 18.25
6 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 18.70






Rozběh 2 (ne, 5.3.2017 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Formánek 020127 TJ Sokol Opava NL 17.40 Q
2 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 17.93
3 Jan Tichý 020620 AK Šternberk z.s. 18.23
4 David Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletika 18.23
5 Benedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s. 18.48
6 Artur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.96






Rozběh 3 (ne, 5.3.2017 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 17.48 Q
2 Lukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.11
3 Daniel Holuscha 020117 TJ Sokol Opava 18.12
4 Matěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.15
5 Tomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 18.35
6 Tomáš Flekač 020616 AC Pardubice 18.45






Rozběh 4 (ne, 5.3.2017 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.65 Q
2 Adam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s. 17.89
3 Michal Slanina 020809 Atletika Benešov 18.19
4 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 18.54
5 Jakub Zawada 020706 TJ TŽ Třinec 18.56
6 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 18.60






150 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Formánek 020127 TJ Sokol Opava NL 17.31
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 17.33
3 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.39
4 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.58
5 Matyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s. 17.67
6 Filip Krivčík 020217 SK Nové Město nad Metují 17.72






150 m - Žákyně (Rozběh)










Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (ne, 5.3.2017 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. NL 18.66 Q
2 Anežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.46
3 Dominika Miková 025409 JAC Brno 19.52
4 Andrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolek 19.66
5 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.91
6 Elen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s. 20.20






Rozběh 2 (ne, 5.3.2017 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s. 18.72 Q
2 Klára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s. 19.05 q
3 Simona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 19.78
4 Petra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s. 19.89
5 Veronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolek 19.96
6 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.26






Rozběh 3 (ne, 5.3.2017 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.77 Q
2 Klára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.15 q
3 Natálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.39
4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 19.92
5 Alžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s. 20.09
6 Kateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 20.16






Rozběh 4 (ne, 5.3.2017 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 19.27 Q
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 19.33
3 Karolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.67
4 Radka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s. 19.79
5 Vanda Brunová 035626 TJ Sokol Opava 19.92
6 Eliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s. 20.07






150 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s. NL 18.56
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. NL 18.56
3 Adéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.66
4 Klára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s. 19.00
5 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 19.19
6 Klára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.29






300 m - Žáci (Rozběh)










Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 18:13)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s. 37.92 Q
2 Vojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s. 38.59 q
3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 39.41
4 Jakub Zawada 020706 TJ TŽ Třinec 39.74
5 Jiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletika 41.96






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 18:13)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletiky 37.91 Q
2 Jan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletika 38.64 q
3 Marek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s. 39.75

Josef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. DNF

Jakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 18:13)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s. 37.98 Q
2 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 39.77
3 Filip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s. 39.98
4 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 43.33

Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha DQ 163.3a






Rozběh 4 (so, 4.3.2017 - 18:13)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Bauer 020410 ŠAK Chodov, z. s. 38.46 Q
2 Daniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 38.66
3 Daniel Holuscha 020117 TJ Sokol Opava 39.73
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 40.37
5 Antonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s. 42.72

Ondřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s. DNF






300 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s. NL 37.22
2 Stanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletiky 38.32
3 Adam Bauer 020410 ŠAK Chodov, z. s. 38.53
4 Vojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s. 39.23
5 Jan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletika 39.27
6 Jakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s. 40.09






300 m - Žákyně (Rozběh)










Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:44)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 41.48 Q
2 Jitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s. 42.70
3 Elen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s. 43.41
4 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 43.43
5 Karolína Šimůnková 025101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.23
6 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 46.36






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:44)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek 41.70 Q
2 Anna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO Kladno 42.31 q
3 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.91
4 Ludmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s. 43.20
5 Barbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice 43.21
6 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 44.32






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:44)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s. 41.55 Q
2 Viktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L. 41.62 q
3 Tereza Lamačová 045808 A. C. TEPO Kladno 42.51
4 Kateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva Rakovník 43.11
5 Eliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s. 43.12
6 Tereza Korhoňová 025205 AC Prostějov 44.41






Rozběh 4 (so, 4.3.2017 - 17:44)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L. NL 41.17 Q
2 Anežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.33
3 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 42.68
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 44.04
5 Lucie Kovářová 026026 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.12

Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha DNS






300 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 41.42
2 Anna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek 41.66
3 Nikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L. 41.86
4 Anna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO Kladno 42.41
5 Viktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L. 45.52

Karolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s. DNF






800 m - Žáci (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:22)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Thomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.74 Q
2 Jakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolek 2:14.99 Q
3 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 2:16.16
4 Antonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:17.18
5 Milan Chaloupka 020717 VSK Univerzita Brno 2:18.78
6 Lukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:19.55
7 Tomáš Gruň 021122 TJ Sokol Opava 2:19.61






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:22)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s. 2:09.44 Q
2 Pavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s. 2:09.52 Q
3 Daniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.53
4 David Bix 020417 TJ Znojmo, z.s. 2:12.39
5 Roman Stehno 020723 AC Čáslav z.s. 2:15.57
6 Štěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolek 2:15.74
7 Jan Kopřiva 030207 TJ Jiskra Nový Bor 2:17.00
8 Adam Feranec 020412 SSK Vítkovice 2:19.45






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:22)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s. 2:06.78 Q
2 Tadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita Brno 2:06.90 Q
3 Ondřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s. 2:08.21 q
4 Lukáš Vícha 020425 TJ Sokol Opava 2:08.45 q
5 Jan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:11.30
6 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 2:12.09
7 Jakub David 021121 AC Mladá Boleslav z.s. 2:17.05
8 Jan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 2:17.95






800 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 10:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolek NR 1:57.66
2 Jakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s. 2:01.75
3 Tadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita Brno 2:02.37
4 Pavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s. 2:05.99
5 Thomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:07.56
6 Ondřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s. 2:09.95
7 Michal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s. 2:10.55
8 Lukáš Vícha 020425 TJ Sokol Opava 2:11.06






800 m - Žákyně (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Štoudková 035305 ASK Blansko 2:21.81 Q
2 Kristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s. 2:24.08 Q
3 Kristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s. 2:26.22 q
4 Eliška Zahrádková 035522 AK Most 2:27.12
5 Adéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s. 2:29.58
6 Adéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s. 2:29.72
7 Anna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s. 2:35.20
8 Lucie Sajdlová 035422 AC Turnov, z. s. 2:35.57






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Sasynová 025704 TJ TŽ Třinec 2:21.06 Q
2 Zuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice 2:23.96 Q
3 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 2:25.34 q
4 Tereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s. 2:27.65
5 Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 2:28.86
6 Michaela Bittnerová 035501 TJ Sokol Opava 2:29.66
7 Adéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:31.04
8 Kristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva Břeclav 2:31.26






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA Počerady 2:26.60 Q
2 Nikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L. 2:27.27 Q
3 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.88
4 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:28.08
5 Marika Havelková 025922 AC TJ Jičín 2:28.18
6 Zdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s. 2:28.55
7 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:30.28
8 Alexandra Hromadová 025808 TJ Sokol Opava 2:41.06






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Štoudková 035305 ASK Blansko NL 2:16.14
2 Karolína Sasynová 025704 TJ TŽ Třinec 2:16.52
3 Nikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L. 2:17.94
4 Zuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA Počerady 2:18.06
5 Zuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice 2:22.28
6 Kristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s. 2:23.26
7 Kristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s. 2:26.50
8 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 2:28.88






1500 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 15:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. NR 4:07.27
2 Michal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s. 4:08.09
3 Nicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s. 4:09.75
4 Jakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s. 4:29.85
5 Tomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4:32.74
6 Jan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ Přeštice 4:34.02
7 Patrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:34.52
8 Petr Bahenský 020219 T. J. Sokol České Budějovice 4:35.24
9 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 4:35.72
10 Jan Bužga 020127 SSK Vítkovice 4:40.90
11 Radek Vostřel 020309 AK Žatec 4:41.43
12 Pavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4:44.68
13 Jan Odehnal 040527 VSK Univerzita Brno 4:44.89
14 Martin Bláha 020902 TJ Sokol Opava 4:47.32
15 Šimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s. 4:48.81
16 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 4:51.58
17 Vojtěch Konečný 020807 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:56.32

Philippe Carpentier 021223 AK ŠKODA Plzeň DNS






1500 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 15:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. NL 4:54.60
2 Šárka Somrová 045723 A. C. TEPO Kladno 4:55.59
3 Anna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:58.42
4 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 5:00.68
5 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 5:03.14
6 Jana Pekařová 025124 AC Turnov, z. s. 5:04.81
7 Klára Toová 046118 Atletika Poruba z.s. 5:05.02
8 Michaela Šimurdová 026012 TJ TŽ Třinec 5:07.18
9 Sára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s. 5:12.54
10 Šárka Půstová 025316 VSK Univerzita Brno 5:14.18
11 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:24.62
12 Viktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:24.96
13 Klára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:28.40
14 Anna Machačová 025204 SSK Vítkovice 5:31.51
15 Vendula Stránská 035416 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5:32.82
16 Linda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletika 5:33.59
17 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 5:34.38
18 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:48.67






3000 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 12:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 09:27.84
2 Nicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s. 09:28.90
3 Michal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s. 09:39.18
4 Petr Bahenský 020219 T. J. Sokol České Budějovice 09:59.62
5 Patrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek 10:02.41
6 Tomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s. 10:03.84
7 Oliver Zamazal 020404 TJ Sokol Opava 10:11.11
8 David Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:13.32
9 Radek Kofroň 021230 T. J. Sokol České Budějovice 10:16.45
10 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 10:21.57
11 Daniel Juříček 020425 SSK Vítkovice 10:23.37
12 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 10:26.87
13 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 10:37.49
14 Ondřej Vajda 020422 TJ Sokol Opava 10:41.38
15 Matyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s. 10:49.58
16 Jiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s. 10:56.80
17 Šimon Lukašák 021214 AK Šternberk z.s. 11:13.08
18 Matěj Šimek 020611 Hvězda Pardubice z.s. 11:32.27

Philippe Carpentier 021223 AK ŠKODA Plzeň DNS






60 m překážek - Žáci (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha NL 08.23 Q
2 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.55 Q
3 Marek Večeřa 020526 SSK Vítkovice 08.82
4 Petr Dočkal 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.92
5 David Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol Opava 08.93
6 Rostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České Budějovice 09.04
7 Kryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s. 09.27

Tomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletika DQ 168.7b






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s. NL 08.21 Q
2 David Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 08.63 Q
3 Matyáš Plaček 020421 TJ Sokol Opava 08.69 q
4 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.73 q
5 Michal Bujdák 030416 TJ Jiskra Otrokovice 08.86
6 Lukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
7 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.20
8 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.29






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 08.73 Q
2 Tomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.75 Q
3 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.85
4 Jan Vicher 020208 SSK Vítkovice 08.85
5 Filip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s. 08.95
6 Roman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s. 08.96
7 Jan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s. 09.01
8 Štěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.21






60 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s. NL 08.16
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.29
3 Jonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 08.39
4 David Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 08.56
5 Tomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.58
6 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.81
7 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.85

Matyáš Plaček 020421 TJ Sokol Opava DNF






60 m překážek - Žákyně (Rozběh)










Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)




Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 08.73 Q
2 Kateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.89 Q
3 Karolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.04 q
4 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 09.12
5 Tereza Korhoňová 025205 AC Prostějov 09.24
6 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
7 Johana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s. 09.37
8 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 09.81






Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.83 Q
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 08.85 Q
3 Lucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s. 09.03 q
4 Pavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.44
5 Sára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.56
6 Anna Řezníková 026026 T. J. Sokol České Budějovice 09.56
7 Tereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s. 09.69
8 Andrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.98






Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.74 Q
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.89 Q
3 Natálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.20
4 Adéla Savarová 025417 TJ Jiskra Otrokovice 09.30
5 Veronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s. 09.30
6 Martina Hajtmarová 025601 TJ Šumperk, z.s. 09.52
7 Markéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L. 09.62
8 Klára Hercíková 025928 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.64






60 m překážek - Žákyně (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 08.70
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.76
3 Kateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.80
4 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.83
5 Kateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.84
6 Karolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.99
7 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 09.02

Lucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s. DNF






4 x 300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Schneider, Hykš, Paták, Höfner
ASK Slavia Praha NR 2:36.35
2 Horák, Lochman, Adensam, Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. 2:37.10
3 Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek
SKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.50
4 Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím
TJ Sokol Kolín-atletika 2:41.14
5 Flekač, Sádovský, Raba, Mareček
AC Pardubice 2:47.02






Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart
AK Šternberk z.s. 2:37.58
2 A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák
Spartak Praha 4 2:40.81
3 Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav 2:42.33
4 Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2:45.22

Paulina, Osoba, Žampach, Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS






Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý
SK Kotlářka Praha 2:45.93
2 A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda
TJ Sokol Hradec Králové 2:47.25
3 Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer
SC Radotín Praha 2:48.64
4 Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr
BYAC Brno 2:48.82
5 Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra
TJ Jiskra Otrokovice 2:49.89






Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný
AC Turnov, z. s. 2:43.60
2 B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman
Spartak Praha 4 2:52.60
3 B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza
TJ Sokol Hradec Králové 2:56.50
4 Steklý, Stodola, Zoicas, Janů
TJ Svitavy, z . s. 2:58.31






4 x 300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:49.89
2 A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová
A. C. TEPO Kladno 2:51.73
3 Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová
PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.14
4 Joklová, Nováková, Supová, Semecká
TJ Dukla Praha 2:57.15
5 Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková
TJ TŽ Třinec 2:59.34






Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:53.95
2 Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 2:55.92
3 A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická
ASK Slavia Praha 2:58.04
4 Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová
AK Šternberk z.s. 3:00.03

Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. DQ 170.7






Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová
Spartak Praha 4 2:58.25
2 Hezká, Perná, Hooper, Moravcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3:01.37
3 B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová
ASK Slavia Praha 3:04.16
4 Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.04
5 Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová
TJ Sokol Hradec Králové 3:12.67






Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová
TJ Sokol Kolín-atletika 2:58.10
2 B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:00.11
3 B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová
A. C. TEPO Kladno 3:00.76
4 B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:01.05
5 Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:09.94






Běh 5 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletika 3:00.83
2 C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:01.22
3 Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková
AC Turnov, z. s. 3:11.46






Běh 6 (ne, 5.3.2017 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:05.01
2 Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová
TJ Olympia Bruntál z.s. 3:08.30
3 Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská
AC Domažlice, z. s. 3:09.82






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České Budějovice NL 1.96
2 Stanislav Bělka 020608 TJ Sokol Kolín-atletika 1.76
3 Jakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva Břeclav 1.72
4 Jakub Mareček 020716 AC Pardubice 1.70
5 Richard Šenk 040415 TJ Sokol Opava 1.67
6= Patrik Vašut 020321 Atletický klub Olomouc z.s. 1.67
6= Radim Mlečka 031008 BYAC Brno 1.67
8= Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.61
8= Jindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.61
8= Jan Vicher 020208 SSK Vítkovice 1.61
8= Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.61
12 Ondřej Buráň 030121 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.61
13 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 1.57
14= Štěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva Břeclav 1.57
14= Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.57
16 Martin Burian 020510 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 1.52

František Justa 030112 SK Kotlářka Praha DNS

Bohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 09:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. NL 1.72
2 Klára Krejčiříková 025422 JAC Brno NL 1.72
3 Daniela Volná 025613 AC TJ Jičín NL 1.72
4 Natálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletika 1.64
5 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.57
6 Denisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva Břeclav 1.57
7 Alice Přibylová 026205 TJ Spartak Vlašim 1.54
8 Natálie Paťavová 035103 SKM Valašské Meziříčí 1.54
9= Viktorie Klepetková 036002 ASK Lovosice 1.51
9= Tereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s. 1.51
9= Simona Svozilová 025910 Atletický klub Olomouc z.s. 1.51
12= Adéla Sobčíková 025613 SSK Vítkovice 1.51
12= Andrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.51
12= Karolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.51
15 Klára Klementová 045327 JAC Brno 1.51
16 Julie Kotalíková 025531 TJ Sokol Milevsko 1.47
17 Adéla Berková 026207 A. C. TEPO Kladno 1.47
18 Kateřina Chadrabová 035323 Atletika Chrudim, z.s. 1.47






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 14:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s. NL 3.54
2= Jáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.44
2= Vojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec Králové 3.44
4 Henrich Strýček 021117 AC Čejkovice 3.24
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2.94
6= Patrik Vašut 020321 Atletický klub Olomouc z.s. 2.94
6= David Hašek 021219 TJ Nová Včelnice, z.s. 2.94
8 Martin Celta 020523 TJ Sokol Opava 2.94
9 Štěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2.74
10= Karel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.74
10= Matěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice 2.74
12 Dušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2.74
13 Marek Macura 020114 SSK Vítkovice 2.54
14 Cyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s. 2.54
15= Mario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.34
15= Samuel Ciminga 050104 TJ Sokol Opava 2.34
17 Jan Krček 050401 TJ Sokol Opava 2.34






Skok o tyči - Žákyně (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Janíková 025403 TJ Sokol Opava NL 3.55
2 Natálie Paťavová 035103 SKM Valašské Meziříčí 3.11
3 Eva Kubešová 025301 A. C. TEPO Kladno 3.01
4 Lucie Dvořáková 035527 AC Choceň, spolek 2.91
5 Anna Rydvalová 025803 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.76
6 Kateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.61
7 Eliška Hezká 025507 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2.61
8 Kateřina Chadrabová 035323 Atletika Chrudim, z.s. 2.21
9 Adéla Kršová 026106 AC Čejkovice 2.21
9 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2.21

Zuzana Křížová 025524 Atletika Chrudim, z.s. NM

Petra Picmausová 025217 SSK Vítkovice NM






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České Budějovice 6.83
2 Samuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s. 6.58
3 Marek Netík 020202 AK Sokolov 6.14
4 David Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6.03
5 David Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol Opava 6.00
6 Miroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.93
7 Robert Dykast 021123 Atletika Chrudim, z.s. 5.84
8 František Doubek 020404 TJ SOKOL Nová Paka 5.73
9 Ondřej Mikeš 020125 AC TJ Jičín 5.70
10 Ondřej Buráň 030121 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.70
11 Benedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s. 5.69
12 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.68
13 David Termer 020325 AK Sokolov 5.63
14 Jakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva Břeclav 5.56
15 Kryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s. 5.51
16 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 5.45
17 Jakub Remuta 020122 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5.19
18 Michal Bujdák 030416 TJ Jiskra Otrokovice 5.16






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (so, 4.3.2017 - 16:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň NL 5.73
2 Klára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.46
3 Erika Zahaluková 025125 TJ TŽ Třinec 5.33
4 Nikola Steinerová 025405 AKM Viktoria Plzeň 5.32
5 Kateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5.25
6 Veronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolek 5.23
7 Veronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s. 5.20
8 Johana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec Králové 5.19
9 Františka Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.11
10 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 5.10
11 Aneta Jonášová 025316 A. C. TEPO Kladno 5.09
12 Karolína Šimůnková 025101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.09
13 Michaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4.91
14 Barbora Pokorná 025801 SSK Vítkovice 4.90
15 Markéta Baroňová 025418 TJ Sokol Opava 4.88
16 Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 4.87
17 Tereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.82
18 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.76






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 11:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Králová 026118 SSK Vítkovice NL 12.38
2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 11.59
3 Katrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice 11.58
4 Andrea Vitásková 026211 AC Prostějov 11.57
5 Johana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec Králové 11.55
6 Klára Holcová 035530 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.38
7 Eliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s. 11.23
8 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.05
9 Barbora Velíšková 025812 AC Turnov, z. s. 10.73
10 Zuzana Zdražilová 025203 TJ Sokol Opava 10.72
11 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 10.65
12 Eliška Barcalová 036107 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.26
13 Sára Dočekalová 035516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.16
14 Hana Hájková 025426 AK Slovan Moravská Třebová 10.12
15 Barbora Malá 025421 TJ Dvůr Králové n/L. 10.02
16 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 09.63
17 Natálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletika 09.48
18 Nicola Kovaříčková 025106 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 09.17
19 Vendula Divišová 026010 TJ Šumperk, z.s. 08.94






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (ne, 5.3.2017 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Frydryšek 020219 SSK Vítkovice 14.28
2 Jonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14.15
3 Lukáš Macura 020114 SSK Vítkovice 14.09
4 Václav Nepomucký 020218 TJ Neratovice 14.06
5 Patrik Brodníček 020801 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.73
6 David Termer 020325 AK Sokolov 13.57
7 Michal Špilháček 020816 TJ Sokol Opava 12.38
8 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 12.35
9 Martin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s. 12.03
10 Matěj Bína 020922 Bechyňský atlet.klub Bechyně 12.00
11 Matyáš Plaček 020421 TJ Sokol Opava 11.42
12 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.25
13 Štěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO Kladno 11.16
14 Jakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletika 11.12
15 Jakub Daněk 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.09
16 Matěj Dobrý 021123 Atletika Chrudim, z.s. 10.92
17 Matěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice 10.88