Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň





Datum konání: 22. - 23. 2. 2017


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: USK Praha


Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík


Ředitel závodu: Jan Ruda


Hlavní rozhodčí: Zdeněk Simon


Technický delegát: Jan Ruda


Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.35
2 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 07.82
3 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 07.96
4 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 08.20
5 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.33
6 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.36





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.39
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 07.93
3 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 07.97
4 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 08.28
5 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 08.30
6 Filip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.78





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.41
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.01
3 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 08.18
4 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 08.28
5 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s. 08.86
MS Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 07.90





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.66
2 David Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletika 07.69
3 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 08.31
4 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.44

Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 07.74
2 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 07.76
3 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 07.99
4 David Hájek 030208 SK Kotlářka Praha 08.34

Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 DQ





Rozběh 6 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.70
2 Dominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub Praha 07.98
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.18
4 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.23
5 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s. 08.65





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.37
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.41
3 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.45
4 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.65
5 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 07.72
6 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.73





Finále B (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 07.86
2 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 07.87
3 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 07.94
4 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 07.97
5 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 07.98
6 Dominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub Praha 08.00





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.08
2 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 08.51
3 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 08.62
4 Eliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletika 08.74
5 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 08.76
6 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.84





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 07.91
2 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 08.44
3 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 08.52
4 Anežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.70
5 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.70
6 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha, z.s. 08.78





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.07
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 08.38
3 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.66
4 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha, z.s. 08.78
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 08.80
6 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 08.86





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletika 08.12
2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.42
3 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.58
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.59
5 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.64
6 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.71





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.22
2 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 08.40
3 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.58
4 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.79
5 Nicole Böhmová 025502 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.92

Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha DNS





Rozběh 6 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.30
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.48
3 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 08.84
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 08.94
5 Rozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
6 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 09.12





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.93
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.96
3 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.21
4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.27
5 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 08.38
6 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 08.40





Finále B (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.28
2 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 08.37
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44
4 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 08.51
5 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 08.58
6 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.62





150 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.49
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 18.07
3 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 18.58





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.05
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.26
3 Dominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub Praha 19.15





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 18.22
2 David Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletika 18.49
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 18.93





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 18.68
2 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 18.86
3 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 19.84





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 19.03

Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha DQ

Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:



DQ 163/3a








Rozběh 6 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 18.97
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.39
3 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 19.78





Rozběh 7 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 19.43
2 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 19.51

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 8 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 19.54
2 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 19.84

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Rozběh 9 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 19.45
2 David Hájek 030208 SK Kotlářka Praha 20.14

Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Rozběh 10 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Adam 020228 TJ Dukla Praha 19.14
2 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 20.04

Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 11 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.08
2 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 20.20





150 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.55
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 17.83
3 Sebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha 18.32





Finále B (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.21
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 18.52





Finále C (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 18.85
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 18.92

Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha DNS





150 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 19.04
2 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 19.14
3 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 20.24





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 19.40
2 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 19.59
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 20.30





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.06
2 Kateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva Rakovník 20.12
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.71





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 19.90
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.02
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 20.29





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletika 20.46
2 Petra Špačková 035226 ASK Slavia Praha 20.98

Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Rozběh 6 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s. 20.67
2 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.81
3 Rozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub Praha 21.42





Rozběh 7 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 20.75
2 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 21.05
3 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 21.53





Rozběh 8 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 20.72
2 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 21.08
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha, z.s. 21.09





Rozběh 9 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 21.01
2 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.41
3 Natálie Fridrichová 025708 Univerzitní sportovní klub Praha 21.46





Rozběh 10 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 20.82
2 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 21.13
3 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.56





Rozběh 11 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.17
2 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 21.22

Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha DNS





Rozběh 12 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s. 20.88
2 Eliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletika 21.07
3 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.63
4 Anna Steinerová 026216 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.57





150 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 19.28
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 19.50
3 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 19.62





Finále B (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 19.78
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 19.97





Finále C (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.27
2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 20.34





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 39.40
2 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 39.78
3 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 39.80





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 40.93
2 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 41.35

Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 020905 SK Kotlářka Praha 41.05
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 41.36
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 42.22





Běh 4 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 41.98
2 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 42.30
3 David Hájek 030208 SK Kotlářka Praha 43.18





Běh 5 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 43.00
2 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 44.13
3 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 44.57





Běh 6 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 42.67
2 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.03

Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:



DQ 163.3a








Běh 7 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Lovětínský 021115 Atletika Jihlava 43.12
2 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha, z.s. 46.51

Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 8 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 43.62
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 44.97
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 45.75





Běh 9 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Adam 020228 TJ Dukla Praha 42.28
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 43.40

Filip Vadlejch 020116 TJ Dukla Praha DNS





Běh 10 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 46.28
2 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 46.49
3 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s. 51.97





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 42.59
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.29
3 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.52





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 43.68
2 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 44.29
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 45.70





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.66
2 Kateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva Rakovník 43.78
3 Gabriela Vejvarová 025426 Atletika Jihlava 44.67





Běh 4 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 43.41
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 44.63

Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. DQ
Poznámky:



DQ 163.3a








Běh 5 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.81
2 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 45.98
3 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha z.s. 46.79





Běh 6 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s. 45.29
2 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 46.60
3 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 48.73





Běh 7 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 46.28
2 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.84
3 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 47.28





Běh 8 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Měšťanová 035726 Univerzitní sportovní klub Praha 46.75
2 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.06
3 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 48.00





Běh 9 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 49.31
2 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 51.99

Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha DNS





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita Brno 2:13.90
2 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:19.34
3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:19.66
4 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 2:21.26
5 Kryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín Praha 2:23.69
6 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 2:24.90

Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha DNS





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:24.91
2 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s. 2:25.61
3 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:26.79
4 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha, z.s. 2:27.28
5 Lukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4 2:29.03
6 Jakub Haspra 021020 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:30.65
7 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:31.78





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.85
2 Jakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:29.66
3 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 2:30.70
4 Oliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:31.34
5 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:31.67
6 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 2:42.88
7 Vojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:46.61





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA Počerady 2:20.28
2 Eliška Zahrádková 035522 AK Most 2:25.23
3 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 2:26.45
4 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:27.16
5 Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 2:27.77
6 Alžběta Pourová 025223 TJ Sokol Jaroměř 2:29.83
7 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:32.36





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Hanáková 025724 ACTIVITY Lanškroun 2:34.66
2 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:34.91
3 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:35.99
4 Hana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:36.27
5 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:38.44

Linda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletika DNS





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:48.26
2 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:49.97
3 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:51.79
4 Radka Šulcová 025815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:51.87

Lucia Davis 026211 TJ Dukla Praha DNS

Ibraimi Lyulyeta 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 4:19.79
2 Jan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ Přeštice 4:39.02
3 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 4:39.52
4 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 4:55.75
5 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 4:58.07
6 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 5:03.30
7 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 5:03.47
8 Pavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:08.19
9 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 5:26.07
10 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 5:28.59

Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha DNS

Petr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 5:05.14
2 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 5:06.07
3 Šárka Půstová 025316 VSK Univerzita Brno 5:22.61
4 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:30.26
5 Milada Kočárková 035327 Univerzitní sportovní klub Praha 5:40.57
6 Veronika Bartošová 025406 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:40.80
7 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 5:44.92
8 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:51.91
9 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:56.91
10 Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6:06.20
11 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:29.83





3000 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 09:26.4
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 10:45.1
3 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 11:20.5

Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:



měřeno ručně








60 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.61
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.20
3 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.73
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.89

Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha DNS

Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.64
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.14
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 10.59
4 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s. 11.10
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s. 11.23

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.82
2 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 09.80
3 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.24
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.50
5 Filip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.17
6 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.76





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.82
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.21
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.04
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.26
5 David Čermák 030212 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.34
6 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha z.s. 11.36





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.40
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.46
3 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.10
4 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.02
5 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 11.29

František Justa 030112 SK Kotlářka Praha DNS





60 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.35
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.60
3 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.88
4 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.18
5 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.47
6 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.75





Finále B (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.43
2 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 09.75
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.01
4 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.04
5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.12
6 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.69





60 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 08.68
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.93
3 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.73
4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.83
5 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.87
6 Zuzana Augustová 035126 ASK Slavia Praha 10.78





Rozběh 2 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.56
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 09.74
3 Aneta Brabcová 035517 AK ŠKODA Plzeň 09.93
4 Natálie Fridrichová 025708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.10
5 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 10.19
6 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 10.72





Rozběh 3 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 09.04
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 09.70
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.88
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 10.23
5 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 10.44
6 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 10.49





Rozběh 4 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. 09.13
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.82
3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s. 09.85
4 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s. 10.17
5 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 10.52
6 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.50





Rozběh 5 (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 09.23
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.45
3 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 09.64
4 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha, z.s. 09.85
5 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.55
6 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 10.55





60 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.86
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.92
3 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s. 09.22
4 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.47
5 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.79

Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s. DNF





Finále B (st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 09.57
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 09.63
3 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.69
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 09.80
5 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.82
6 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.86





4 x 300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Höfner, Hykš, Schneider, Paták
ASK Slavia Praha 2:39.29
2 Žák, Starý, Wooller, Kozák
Spartak Praha 4 2:41.52
3 Culliver, Tomek, Lenghart, Oulický
SC Radotín Praha 2:51.57
4 Slabý, Zasadil, Vaněček, Bucha
SK Kotlářka Praha 2:53.06





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vaidiš, Petrikovič, Uldrich, Sztrapek
SKP Union Cheb - klub atletiky 2:37.41
2 Filip, Weiser, Nýč, Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:54.65
3 Surjomartono, Jisl, John, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:55.94
4 Valo, Plaček, Kreidl, Kožina
SK Aktis Praha z.s. 3:12.94





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hrubý, Hrubý, Adamec, Jakubův
ASK Slavia Praha 2:52.96
2 Pavlica, Šmergl, Jaroš, Bohman
Spartak Praha 4 2:53.10
3 Hála, Frk, Hájek, Škrabák
SK Kotlářka Praha 2:55.54
4 Mařík, Sgalitzer, Matoušek, Kůstka
SC Radotín Praha 2:59.47





Běh 4 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Piroch, Msallam, Maléř, Pištěk
ASK Slavia Praha 2:57.49
2 Veselý, Šalanda, Šebek, Knap
ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:58.56
3 Janoušek, Čermák, Aliev, Martinský
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:04.74





4 x 300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Macháčková, Šilhavá, Bendová, Šplechtnová
PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.40
2 Procházková, Polívková, Skalická, Kotrhonzová
ASK Slavia Praha 2:58.73
3 Semecká, Supová, Joklová, Nováková
TJ Dukla Praha 2:58.85
4 Šimůnková, Hymplová, Kotková, Kaletová
Spartak Praha 4 3:04.05





Běh 2 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eibichová, Krbcová, Pardubská, Vojtěchová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:59.25
2 Lánská, Cibiková, Onderová, Ambrožová
SK Kotlářka Praha 3:08.50
3 Pecková, Kročková, Pexová, Masnerová
SC Radotín Praha 3:12.94
4 Kollárová, Steinerová, Čechová, Sýkorová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:27.05





Běh 3 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Poláková, Drašnarová, Danišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 3:00.78
2 Čepelová, Fojtíková, Smejkalová, Feitová
ASK Slavia Praha 3:04.93
3 Viplerová, Tóthová, Pácalová, Pašková
SK Aktis Praha z.s. 3:08.20
4 Ulmanová, Ksandrová, Strnadová, Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:09.03





Běh 4 (čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zajíčková, Metelková, Březinová, Draslarová
ASK Slavia Praha 3:09.84
2 Huňáková, Kömgsmarková, Šulcová, Kormaňášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:19.98

Poborská, Červenková, Šafářová, Vencová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ
Poznámky:



163.5 předčasný seběh








Skok vysoký - Žáci








(čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 1.70
2 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.61
3 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 1.61
4 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.61
5 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 1.61
6= František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.61
6= František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 1.61
8 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.58
9 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.58
10= Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 1.58
10= Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 1.58
12 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 1.55
13 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.50
14= Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 1.45
14= Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 1.45
16 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.45
17 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40
18 Matyáš Jan Martinský 030114 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.40
19 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 1.35

David Seidl 020906 TJ Dukla Praha DNS





Skok vysoký - Žákyně








(čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.60
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1.57
3 Viktorie Klepetková 036002 ASK Lovosice 1.51
4 Alice Přibylová 026205 TJ Spartak Vlašim 1.48
5 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1.48
6= Magdaléna Slavíková 035609 USK PROVOD Ústí n/L. 1.45
6= Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 1.45
6= Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 1.45
9 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
10= Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.40
10= Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
10= Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 1.40
13 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha, z.s. 1.40
14 Ela Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.40
15= Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 1.35
15= Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
15= Tereza Macháčková 035413 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
18 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.35
19= Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
19= Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 1.25

Anna Dvořáková 026104 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNS





Skok o tyči - Žáci








(st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.00
2= David Hašek 021219 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.00
2= Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 3.00
4 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 2.90

Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha DNS

Filip Sedláček 020920 ATLETIK RUDNÁ DNS

Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ DNS





Skok o tyči - Žákyně








(st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 2.70
2 Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha 2.20





Skok daleký - Žáci








(čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 6.14
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.73
3 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 5.68
4 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 5.55
5 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 5.41
6 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 5.35
7 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 5.28
8 Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 5.26
9 Vojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha 5.18
10 Šimon Bohman 030608 Spartak Praha 4 4.82
11 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.82
12 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 4.76
13 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 4.73
14 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.68
15 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 4.68
16 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 4.48
17 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s. 4.43
18 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 4.30

Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 DNS

Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha DNS





Skok daleký - Žákyně








(čt, 23.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Steinerová 025405 AKM Viktoria Plzeň 5.32
2 Markéta Trhoňová 025210 A. C. Sparta Praha 5.25
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 5.21
4 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 5.09
5 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 4.97
6 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.94
7 Eliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.78
8 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 4.75
9 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.74
10 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.73
11 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 4.70
12 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 4.69
13 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 4.68
14 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 4.68
15 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.64
16 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 4.63
17 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.54
18 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.53
19 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 4.49
20 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 4.42
21 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.40
22 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.37
23 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 4.08
24 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.07





Vrh koulí 3kg - Žákyně








(st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 11.75
2 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.24
3 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 09.98
4 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 09.93
5 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 09.72
6 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.56
7 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.55
8 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 09.27
9 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha, z.s. 09.00
10 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.46
11 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 08.17
12 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.01
13 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 07.77
14 Vanessa Anna Müllerová 026101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.46
15 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.32
16 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 07.04
17 Tereza Skalová 035226 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.95
18 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 06.88
19 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.41

Agáta Mikundová 025420 Spartak Praha 4 DNS

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky/pokusy:



žlutá karta: Danišová Anna - za nedovolenou pomoc trenéra (vnesl videozáznam na plochu)








Vrh koulí 4kg - Žáci








(st, 22.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 12.54
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.80
3 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 11.09
4 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 11.00
5 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.83
6 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.27
7 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 10.04
8 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.03
9 Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.21
10 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 09.06
11 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.97
12 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 08.30
13 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.00
14 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 07.71
15 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.57
16 David Čermák 030212 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.92
17 Adam Žák 021218 Spartak Praha 4 06.46

Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ DNS

Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS