Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň





Datum konání: 19. 2. 2017


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha, z.s.


Výsledky zpracoval: Mrtin Smetana


Ředitel závodu: Miloslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Lukáš Vébr


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 08.12
2 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 08.15
3 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.32
4 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s. 08.41
5 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 08.58
6 Adam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.79
7 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 08.94
8 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha 08.97
2 Pavel Hlaváček 040909 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
3 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.98
4 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 09.07
5 Tomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s. 09.14
6 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. 09.15
7 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.16
8 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.23





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.10
2 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
3 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.42
4 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.50
5 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 09.54
6 Jan Kadaně 040321 Univerzitní sportovní klub Praha 09.57
7 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 09.57
8 Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha 09.58





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Novotný 041112 SK Aktis Praha z.s. 09.41
2 Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha z.s. 09.61
3 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha z.s. 09.65
4 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 09.84
5 Jakub Šebek 051120 Spartak Praha 4 09.86
6 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.97
7 Ondřej Šafránek 041129 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.16
8 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha z.s. 11.13





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.33
2 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.42
3 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.53
4 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 08.54
5 Martina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s. 08.60
6 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 08.60
7 Adéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha, z.s. 08.69
8 Anna Skálová 045418 PSK Olymp Praha, z.s. 08.88





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
2 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.98
3 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 09.05
4 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 09.06
5 Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
6 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.13
7 Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha 09.35

Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 09.00
2 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.15
3 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
4 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.26
5 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 09.27
6 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 09.28
7 Amálie Šteflová 045724 Atletika Jižní Město z.s. 09.33
8 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha z.s. 09.33





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 08.99
2 Anna Paula Moreira 046201 Univerzitní sportovní klub Praha 09.11
3 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
4 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
5 Anna Králová 055721 ASK Slavia Praha 09.43
6 Jolana Charousková 056023 ASK Slavia Praha 09.44
7 Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.45
8 Sabina Derková 045831 ASK Slavia Praha 09.54





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 19.75
2 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 19.86
3 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 20.25
4 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 23.78





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 20.32
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.47
3 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha 21.04
4 Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. 23.04





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 21.66
2 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 21.68
3 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 22.23

Tomáš Řehák 040424 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s. 21.60
2 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.73
3 Ondřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s. 21.89
4 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha 22.05





Běh 5 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub Praha 22.16
2 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 22.41
3 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 22.54
4 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.86





Běh 6 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.25
2 Alessandro Vaccino 050109 Univerzitní sportovní klub Praha 22.56
3 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 22.59
4 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.16





Běh 7 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha z.s. 23.74
2 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha z.s. 24.07

Štěpán Suchan 050124 TJ Dukla Praha DNS





Běh 8 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 24.20
2 Sebastian Pippal 051019 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.13

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 19.88
2 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 20.44
3 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 20.55
4 Martina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s. 21.02





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 20.82
2 Adéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha, z.s. 21.29
3 Ellen Olšavská 045413 Univerzitní sportovní klub Praha 21.89
4 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 22.25





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 21.63
2 Anna Paula Moreira 046201 Univerzitní sportovní klub Praha 21.92
3 Kateřina Kaňáková 046104 Univerzitní sportovní klub Praha 22.40
4 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 22.42





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.23
2 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.47
3 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.64
4 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.74





Běh 5 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Prokopová 055209 Univerzitní sportovní klub Praha 22.42
2 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha z.s. 22.67
3 Sabina Derková 045831 ASK Slavia Praha 23.21
4 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 23.69





Běh 6 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena Poborská 055705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.56
2 Anna Králová 055721 ASK Slavia Praha 22.90
3 Jolana Charousková 056023 ASK Slavia Praha 23.19
4 Markéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub Praha 23.50





Běh 7 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 22.44
2 Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. 24.23

Anna Davidová 046221 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 8 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Raschová 046106 A. C. Sparta Praha 23.70
2 Tereza Sikorová 045602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.84

Tereza Pristačová 055504 Atletika Jižní Město z.s. DNS





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 46.92
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 47.41
3 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 48.70

Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 47.22
2 Štěpán Šufliarský 050219 A. C. Sparta Praha 48.06
3 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 51.64
4 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 51.78





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.34
2 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 49.78
3 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 50.56
4 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 58.85





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 46.51
2 Adam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.96
3 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.93

Petr Fučík 050712 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha 44.02
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 44.90
3 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 47.80
4 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.92





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.96
2 Anna Skálová 045418 PSK Olymp Praha, z.s. 47.30
3 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 47.33
4 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 47.96





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Prokopová 055209 Univerzitní sportovní klub Praha 48.25
2 Karolína Doležalová 055607 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.08
3 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 49.54
4 Kateřina Kaňáková 046104 Univerzitní sportovní klub Praha 50.02





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 056206 PSK Olymp Praha, z.s. 47.44
2 Barbora Suchánková 055327 SK Aktis Praha z.s. 50.68
3 Lucie Baldová 055622 Spartak Praha 4 51.67
4 Markéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub Praha 53.61

Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha DNS





Běh 5 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 51.20
2 Klára Kostelecká 045320 Atletika Jižní Město z.s. 52.28
3 Amélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘ 53.63
4 Soňa Ledvinková 055419 Spartak Praha 4 54.88

Karolína Koppová 056108 Spartak Praha 4 DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:45.78
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 1:47.26
3 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1:49.70
4 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1:53.23
5 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha, z.s. 1:53.78
6 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 2:01.03

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha, z.s. 1:54.66
2 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 1:57.45
3 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:00.08
4 Michaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s. 2:06.18
5 Andrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha z.s. 2:07.66
6 Gabriela Nováková 055917 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:08.71
7 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.20





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha 1:48.93
2 Eliška Kubátová 045113 ASK Slavia Praha 1:53.12
3 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:59.33
4 Nela Dorazinová 055428 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:59.34
5 Klára Kohoutová 046227 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.76
6 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 2:08.56

Kateřina Polanská 055430 ATLETIK RUDNÁ DNS

Ludmila Vávrová 055803 ATLETIK RUDNÁ DNS





1000 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:10.87
2 Matěj Hrdlička 041204 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:12.26
3 Jan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:17.00
4 Jakub Vávra 040108 SK Aritma Praha 3:22.56
5 Václav Dlabač 050222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:28.84
6 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 3:38.81
7 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 3:38.98
8 Tomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub Praha 3:56.12

Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:24.89
2 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 3:27.60
3 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s. 3:30.88
4 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:33.84
5 Vít Novotný 041112 SK Aktis Praha z.s. 3:34.41
6 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 3:39.81
7 Jan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub Praha 3:41.92
8 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha z.s. 3:48.24

Ladislav Matouš 040905 A. C. Sparta Praha DNS

Albert Kukla 050113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Bělohlávek 050211 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:29.50
2 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 3:30.42
3 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 3:34.50
4 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 3:34.77
5 Jakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub Praha 3:37.53
6 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 3:48.69
7 Tobiáš Boček 050504 A. C. Sparta Praha 3:55.17
8 Petr Fučík 050712 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4:30.41

Ondřej Kubišta 050421 ATLETIK RUDNÁ ´DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s. 10.44
2 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s. 10.51
3 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 10.75
4 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 10.97
5 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 11.09
6 Michal Rokos 040408 ASK Slavia Praha 11.49
7 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 11.83
8 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 15.46





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 11.77
2 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 11.83
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 11.93
4 Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.94
5 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 12.42
6 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.23
7 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 15.79





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.06
2 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.15
3 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s. 10.40
4 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.61
5 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 10.81

Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.77
2 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.44
3 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 11.46
4 Tereza Kaucká 056210 A. C. Sparta Praha 11.56
5 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.57
6 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.14





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 11.85
2 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 12.33
3 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 12.43
4 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 12.81

Alžběta Pěnkavová 055120 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF

Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha DNS





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta Praha 11.92
2 Anita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁ 12.76
3 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.90
4 Sophie Hegyi 046019 ATLETIK RUDNÁ 13.88

Anika Burdová 055729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF

Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha DNS

Amálie Šteflová 045724 Atletika Jižní Město z.s. DNS





4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Procházka, Šimůnková, Vaňková, Holeček
ASK Slavia Praha 1:51.16
2 A Tolj, Řehák, Navrátilová, Kaucká
A. C. Sparta Praha 1:55.06
3 A Florová, Karásková, Hejsler, Hraník
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:59.17
4 A Peštová, Skalíková, Král, Jára
Spartak Praha 4 2:06.58
5 A Beránek, Tran Thai, Burdová, Pěnkovová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:09.35





Běh 2 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Löwy, Sokolová, Řehák, Lopušková
SK Kotlářka Praha 1:58.85
2 Fritz, Dvořáková, Jakabová, Loucký
Univerzitní sportovní klub Praha 2:00.54
3 B Rychlovská, Pacáková, Vinš, Rokos
ASK Slavia Praha 2:01.07
4 A Kollárová, Mogg, Kukla, Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:01.55
5 B Dlabač, Hrdlička, Zaražilová, Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:04.07





Běh 3 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kroutil, Kunický, Haasová, Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s. 2:00.83
2 Lautnerová, Štorek, Vávra, Jakoubková
SK Aritma Praha 2:02.08
3 B Sečkař, Šufliarský, Konířová, Pastuchová
A. C. Sparta Praha 2:06.20
4 B Šmeralová, Saidlová, Rajmon, Dissou
Spartak Praha 4 2:08.89

Zajícová, Šteflová, Kopřiva, Vandírek
Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 4 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlyuk, Olšavská, Kaňáková, Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha 2:00.16
2 B Melounová, Vosecká, Reichold, Burián
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.96
3 Mariani, Zvánovec, Suchánková, Grulich
SK Aktis Praha z.s. 2:08.49
4 Benoni, Dorazínová, Labuť, Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:10.11
5 B Cassidy, Votava, Pippal, Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:13.71





Běh 5 (ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Primasová, Solničková, Myslivec, Beseda
ASK Slavia Praha 2:03.74
2 Knébl, Pořízka, Fantová, Nováková
SK Zvole, z.s. 2:15.24
3 C Vodenková, Mogg D., Votavová, Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:16.51

Nováková, Hegyi, Červenka, Svoboda
ATLETIK RUDNÁ DQ





Skok vysoký - Ml. žáci








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.53
2 Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ 1.37
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.37
4 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 1.34
5 Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ 1.31
6 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.28
7 Filip Studničný 050802 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25

Kristiyan Atanasov 040619 ATLETIK RUDNÁ DNS

Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha DNS

Vojtěch Jaroš 040619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha NM

Jan Guttenberg 050523 ATLETIK RUDNÁ NM





Skok vysoký - Ml. žákyně








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 1.38
2 Lora Cassidy 045224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.35
3 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1.35
4 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 1.32
5 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.29
6= Sophie Hegyi 046019 ATLETIK RUDNÁ 1.29
6= Amálie Durajová 046231 SK Aritma Praha 1.29
8 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 1.29
9 Anita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁ 1.29
10 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 1.26
11 Ellen Olšavská 045413 Univerzitní sportovní klub Praha 1.26
12 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.23
13 Klára Brandejsová 055624 ATLETIK RUDNÁ 1.20

Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha DNS

Magdalena Klírová 055329 ATLETIK RUDNÁ DNS

Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha DNS

Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 DNS





Skok daleký - Ml. žáci








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 040408 ASK Slavia Praha 4.60
2 Adam Červenka 050102 ATLETIK RUDNÁ 4.38
3 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 4.30
4 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 4.22
5 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.21
6 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.13
7 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.11
8 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 4.06
9 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.90
10 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3.89
11 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 3.85
12 Kryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s. 3.81
13 Jan Guttenberg 050523 ATLETIK RUDNÁ 3.77
14 Kristiyan Atanasov 040619 ATLETIK RUDNÁ 3.75
15 Mikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.64
16 Jakub Svoboda 051006 ATLETIK RUDNÁ 3.62
17 Petr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.40
18 Sebastian Pippal 051019 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.28

Marek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s. NM





Skok daleký - Ml. žákyně








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.77
2 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 4.30
3 Alexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.30
4 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.20
5 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 4.16
6 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.06
7 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.98
8 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.97
9 Alžběta Vodenková 055819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.89
10 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 3.87
11 Andrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha z.s. 3.75
12 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.67
13 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 3.58
14 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 3.47
15 Mariana Votavová 046006 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.27
16 Karolína Kučerová 055126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.26

Klára Brandejsová 055624 ATLETIK RUDNÁ DNS

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha DNS

Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 DNS

Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. NM





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 10.61
2 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.82
3 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.72
4 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s. 09.54
5 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
6 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 09.42
7 Beata Franzbergerová 045928 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.19
8 Nikola Novotná 045621 Atletika Jižní Město z.s. 08.84
9 Julie Durychová 055507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.50
10 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.19
11 Lora Cassidy 045224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.15
12 Tereza Jakoubková 045409 SK Aritma Praha 08.15
13 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 08.06
14 Eliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.92
15 Petra Svobodová 055118 SK Kotlářka Praha 07.83
16 Lucie Böhmová 055312 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.52
17 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 07.24

Natálie Kramlová 055225 ATLETIK RUDNÁ DNS

Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








(ne, 19.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha 09.27
2 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 09.01
3 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 08.95
4 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.50
5 Štefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub Praha 08.22
6 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.20
7 Tomáš Hájek 040514 ATLETIK RUDNÁ 08.03
8 Daniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s. 07.95
9 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.76
10 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.12
11 Jan Šťastný 040127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.69
12 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 06.50
13 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 05.33

Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. DNS