4. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 15. 2. 2017


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha, z.s.


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Karolína Šeborová, Vendula Setničk


Ředitel závodu: Miloslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Karel Mácha


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 07.44
2 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 07.51
3 Michal Slanina 02 Atletika Benešov 07.66
4 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s. 07.72
5 Tomáš Flekač 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 07.72
6 Sebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha 07.73
7 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 07.82
8 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 07.84





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Raba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 07.83
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 07.85
3 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 07.93
4 Jáchym Oulický 02 SC Radotín Praha 07.94
5 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 07.98
6 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 08.01
7 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.04
8 Jakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 08.08





Běh 3 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 08.00
2 Jan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 08.00
3 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 08.02
4 Leon Škrabák 02 SK Kotlářka Praha 08.13
5 Ivo Březka 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.30
6 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 08.30
7 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.37
8 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 08.41





Běh 4 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.25
2 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 08.30
3 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha 08.31
4 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 08.37
5 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.48
6 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 08.55
7 Kryštof Sgalitzer 02 SC Radotín Praha 08.58
8 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28





Běh 5 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 07.94
2 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.17
3 Damjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha 08.19
4 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 08.38
5 Pavel Kordík 03 Spartak Praha 4 08.44
6 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha 08.54
7 Jan Habětín 02 Spartak Praha 4 08.74
8 Mikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 08.85





Běh 6 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 08.29
2 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 08.44
3 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 08.44
4 Vítek Vrána 03 Spartak Praha 4 08.47
5 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 08.53
6 Ondřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.61
7 Josef Bašus 03 Spartak Praha 4 08.79
8 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s. 08.84





Běh 7 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
2 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 08.99
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha, z.s. 09.01
4 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.23
5 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 09.24
6 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
7 Filip Matějka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.67
8 Enrique Rendón 05 Spartak Praha 4 10.07





Běh 8 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.53
2 Jan Boháč 05 TJ Sokol Říčany 08.82
3 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.01
4 Štěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta Praha 09.08
5 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 09.13
6 pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.18
7 Filip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.60
8 Jakub Šebek 05 Spartak Praha 4 09.86





Běh 9 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Chochola 02 A. C. TEPO Kladno 08.82
2 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
3 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
4 David Hrubý 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.13
5 Petr Tran 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.19
6 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. 09.26
7 David Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.30
8 Jiří Křivan 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.54





Běh 10 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.91
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.05
3 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 09.23
4 Matěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
5 Brahim Aliev 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.38
6 David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.66

David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNS





Běh 11 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 08.70
2 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 08.91
3 Jan Kratochvíl 03 ASK Slavia Praha 08.97
4 Tomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha, z.s. 09.09
5 Pavel Koller 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.21
6 Martin Pechar 05 A. C. Sparta Praha 09.22
7 Štěpán Suchan 05 TJ Dukla Praha 09.30
8 Tobiáš Boček 05 Spartak Praha 4 10.25





Běh 12 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 08.81
2 Lukáš Salač 06 ASK Slavia Praha 09.09
3 Natanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.16
4 Jan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.19
5 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.27
6 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.77
7 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 09.89
8 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s. 09.95





Běh 13 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 08.87
2 Eugen Šaloun 04 TJ Dukla Praha 09.30
3 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 09.73
4 Jiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s. 09.76
5 Tadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.81
6 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.82
7 Jan Malina 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.92
8 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.28





Běh 14 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno 09.46
2 Vojtěch Sobotka 05 ASK Slavia Praha 09.55
3 Filip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s. 09.63
4 Vojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.82
5 Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha 10.10
6 Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha z.s. 10.11
7 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.13
8 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 10.42





Běh 15 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Adam 02 TJ Dukla Praha 08.38
2 Tomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.46
3 Ondřej Fišar 02 TJ Dukla Praha 08.51
4 Petr Chalupa 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.12
5 Jáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.70
6 Ondřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.93
7 Lukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 10.33
8 Adam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.15





Běh 16 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.40
2 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s. 08.70
3 Patrik Alferi 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.69
4 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.82
5 Ondřej Nenička 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.23
6 Michael Šabata 04 TJ Dukla Praha 10.37
7 Jan Tomášek 06 Univerzitní sportovní klub Praha 10.72
8 Radek Svozil 05 VSK FTVS Praha 10.84





Běh 17 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 08.69
2 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s. 08.78
3 Šimon Jarolímek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.80
4 Filip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.99
5 Miroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolek 09.18
6 Ondřej Liška 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.20
7 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 09.48
8 David Rajchart 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.51





Běh 18 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Juraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.89
2 Tomáš Jeřábek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.35
3 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.38
4 Matyáš Rusek 04 SK Aktis Praha z.s. 09.74
5 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.85
6 Tomáš Kirnár 04 ASK Slavia Praha 10.05
7 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 10.59
8 Mirek Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.70





Běh 19 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s. 08.76
2 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.21
3 Jaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. 09.59
4 Andrej Škoda 04 A. C. Sparta Praha 10.22
5 Alexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha 10.22
6 Jan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.53





Běh 20 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomislav Jočič 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.21
2 Jan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.85
3 David Filip 03 SK Kotlářka Praha 08.91
4 David Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno 09.40
5 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha, z.s. 09.43
6 Martin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.31

Šimon Jarolímek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 08.07
2 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 08.11
3 Veronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 08.16
4 Eliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.28
5 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 08.29
6 Andrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolek 08.30
7 Veronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolek 08.50
8 Klára Raschová 04 A. C. Sparta Praha 09.75





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 08.20
2 Aneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno 08.26
3 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.34
4 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
5 Anna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno 08.41
6 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s. 08.42
7 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 08.48
8 Monika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s. 09.18





Běh 3 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 08.41
2 Sára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.48
3 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
4 Sára Kučerová 03 Spartak Praha 4 08.72
5 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 08.72
6 Zuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.73
7 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 08.84
8 Rozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93





Běh 4 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 08.66
2 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 08.67
3 Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.69
4 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 08.70
5 Nicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.88
6 Veronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 08.94
7 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.95
8 Klára Voršilková 02 Spartak Praha 4 09.34





Běh 5 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 04 SC Radotín Praha 08.52
2 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 08.55
3 Veronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.72
4 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.73
5 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha 08.74
6 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.74
7 Anna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha 08.80
8 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.91





Běh 6 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 08.62
2 Petra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s. 08.64
3 Kateřina Vilímová 04 SK Aritma Praha 08.73
4 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 08.76
5 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. 08.80
6 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s. 08.86
7 Kristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.00

Jana Zítková 02 AK ŠKODA Plzeň DNS





Běh 7 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 08.76
2 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 08.88
4 Lucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.92
5 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.01
6 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s. 09.05
7 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 09.12

Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha DNS





Běh 8 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Hobzová 03 SC Radotín Praha 08.68
2 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 08.71
3 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 08.82
4 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 08.93
5 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s. 08.94
6 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
7 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.07
8 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha 09.68





Běh 9 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 08.82
2 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89
3 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 09.02
4 Růžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.03
5 Hana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.05
6 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.25
7 Marie Hurajová 03 Spartak Praha 4 09.84

Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha DNS





Běh 10 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.84
2 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 09.07
3 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.08
4 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.08
5 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.13
6 Natálie Beckertová 02 ASK ELNA Počerady 09.17
7 Karolína Grofová 03 TJ Dukla Praha 09.17
8 Šárka Rychlovská 04 ASK Slavia Praha 09.27





Běh 11 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
2 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 09.06
3 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 09.07
4 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 09.11
5 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
6 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 09.20
7 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s. 09.28
8 Lucia Davis 02 TJ Dukla Praha 09.51





Běh 12 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
2 Kristýna Migová 04 ASK Slavia Praha 08.99
3 Michaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
4 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.19
5 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s. 09.28
6 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.32
7 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.42
8 Magdalena Kůstková 04 SC Radotín Praha 09.64





Běh 13 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 08.86
2 Eliška Hrabětová 02 Spartak Praha 4 09.00
3 Kateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha 09.10
4 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 09.12
5 Berenika Zemanová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17
6 Jana Ticháčková 03 Spartak Praha 4 09.19
7 Eliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.24
8 Barbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.31





Běh 14 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.00
2 Nela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.26
3 Tereza Jakoubková 04 SK Aritma Praha 09.27
4 Karolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.32
5 Denisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.41
6 Anna Králová 05 ASK Slavia Praha 09.43
7 Jolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha 09.63
8 Karolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. 09.93





Běh 15 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.00
2 Martina Primasová 04 ASK Slavia Praha 09.06
3 Valerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. 09.17
4 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.24
5 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 09.56
6 Klára Macíková 04 SC Radotín Praha 09.60
7 Alžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.80





Běh 16 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.11
2 Anna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.40
3 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 09.41
4 hana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
5 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 09.50
6 Anna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.57
7 Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.61
8 Markéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.79





Běh 17 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha 09.00
2 Josefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.27
3 Zdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.43
4 Nikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49
5 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 09.51
6 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 09.59
7 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 09.64
8 Rebeka Vetchá 05 ASK Slavia Praha 10.59





Běh 18 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 08.99
2 Julie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
3 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.30
4 Nikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. 09.40
5 Klára Honsů 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.42
6 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 09.50
7 Beata Franzbergerová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.54
8 Anna Šafránková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.61





Běh 19 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. 08.93
2 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35
3 Eliška Kubátová 04 ASK Slavia Praha 09.37
4 Gabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.41
5 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 09.46
6 Lucie Majznerová 05 ASK Slavia Praha 09.51
7 Anna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s. 09.56
8 Zuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice 09.81





Běh 20 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 09.37
2 Jana Reschkeová 05 ASK Slavia Praha 09.55
3 Kateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s. 09.60
4 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 09.65
5 Klára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s. 09.73
6 Zuzana Vrzáková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.73
7 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.99
8 Sofie Amaral 04 SK Aritma Praha 10.17





Běh 21 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.72
2 Klára Sondelová 03 SK Aritma Praha 09.82
3 Eliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.03
4 Dominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 10.09
5 Adéla Johová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 10.17
6 Tereza Sikorová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.26
7 Renata Maierová 04 Atletika Líbeznice 10.73
8 Natálie Erbertová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.84





Běh 22 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.45
2 Kristýna Vojtová 03 ASK Slavia Praha 09.60
3 Aneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.82
4 Miriam Culková 04 SK Aktis Praha z.s. 10.07
5 Stella Ottová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 10.15
6 Lucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 10.35
7 Anika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.52
8 Anežka Peroutková 05 ASK Slavia Praha 10.59





Běh 23 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 09.49
2 Tereza Vokounová 03 ASK Slavia Praha 09.72
3 Barbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s. 09.82
4 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.94
5 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s. 10.03
6 Andrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s. 10.10
7 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.12
8 Nela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.91





Běh 24 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.69
2 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.22
3 Pavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.27
4 Emma Kolajová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.71
5 Karolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.72
6 Emma Sjöstrandová 05 ASK Slavia Praha 10.73
7 Marie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 10.79
8 Barbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.16





Běh 25 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Manaldová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.22
2 Tereza Masopustová 04 TJ Dukla Praha 09.52
3 Klára Mašková 02 SC Radotín Praha 09.54
4 Adéla Růžičková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.62
5 Eliška Zachovalová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.70
6 Kateřina Lipenská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.72
7 Barbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.14

Martina Primasová 04 ASK Slavia Praha DNS





Běh 26 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristína Kučerová 04 TJ Neratovice 08.97
2 Veronika Šeflová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.18
3 Linda Sněhotová 03 Spartak Praha 4 09.37
4 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.51
5 Amálie Durajová 04 SK Aritma Praha 09.52
6 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 09.70
7 Tereza Příhodová 04 Atletika Líbeznice 09.78
8 Eliška Brzobohatá 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.19





Běh 27 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha 09.01
2 Klára Fialková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.29
3 Alžběta Johanová 03 ASK Slavia Praha 09.41
4 Lucie Píchová 05 Atletika Líbeznice 09.67
5 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 09.86
6 Linda Šprinclová 05 TJ Neratovice 10.28
7 Kateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.47





Běh 28 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kropáčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.34
2 Sabina Derková 04 ASK Slavia Praha 09.51
3 Anna Poláková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.26
4 Kristýna Rybová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.28
5 Adéla Brejlová 05 ASK Slavia Praha 10.45
6 Tereza Anežka Čechová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.50





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 17.47
2 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 17.65
3 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 18.15
4 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 19.18
5 Damjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha 19.98
6 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 21.98





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha 18.27
2 Michal Slanina 02 Atletika Benešov 18.33
3 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 18.53
4 Roman Adam 02 TJ Dukla Praha 19.83
5 Šimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s. 21.12
6 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 23.18





Běh 3 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Flekač 02 AC Pardubice 18.51
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 18.64
3 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 18.74
4 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 19.71
5 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. 21.92
6 Adam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.15





Běh 4 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Raba 03 AC Pardubice 18.67
2 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s. 18.68
3 Jáchym Oulický 02 SC Radotín Praha 19.25
4 Ondřej Fišar 02 TJ Dukla Praha 19.96
5 Adam Karabec 03 Spartak Praha 4 20.91
6 Jiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s. 24.04





Běh 5 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.73
2 Jan Vaněček 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.79
3 Jan Habětín 02 Spartak Praha 4 20.68
4 Mikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 21.16
5 Josef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 23.36
6 Adam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.67





Běh 6 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 18.99
2 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 19.19
3 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 19.34
4 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha 19.83
5 Šimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.96
6 Lukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 24.87





Běh 7 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 19.31
2 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 19.47
3 Kryštof Sgalitzer 02 SC Radotín Praha 20.25
4 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 23.51
5 Enrique Rendón 05 Spartak Praha 4 24.67
6 Radek Svozil 05 VSK FTVS Praha 26.41





Běh 8 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 19.63
2 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 20.03
3 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 20.08
4 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s. 20.89
5 Marek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha 22.78
6 Vojtěch Sobotka 05 ASK Slavia Praha 24.66





Běh 9 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 19.79
2 Ivo Březka 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 19.92
3 Vítek Vrána 03 Spartak Praha 4 20.59
4 Vojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta Praha 21.41
5 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s. 21.84
6 Lukáš Salač 06 ASK Slavia Praha 23.63





Běh 10 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha 19.37
2 Vojtěch Mach 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.87
3 Ondřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha 20.99
4 Jan Kratochvíl 03 ASK Slavia Praha 21.96
5 Albert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.12
6 Lukáš Trachta 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.86





Běh 11 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Cypro 02 Spartak Praha 4 20.01
2 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 20.33
3 Jakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.06
4 Michal Ozga 02 Spartak Praha 4 22.24
5 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 23.22

Hugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s. DNS





Běh 12 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.33
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 20.62
3 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.44
4 Miroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolek 21.75
5 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 21.81
6 Jan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.26





Běh 13 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 20.12
2 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 21.19
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha, z.s. 21.64
4 Vojtěch Dejdar 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.98
5 Lukáš Beránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.09
6 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 22.76





Běh 14 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Bašus 03 Spartak Praha 4 21.13
2 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s. 21.18
3 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s. 21.61
4 Štěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta Praha 22.06
5 Kristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.53
6 David Rajchart 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.15





Běh 15 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla Praha 20.33
2 Tomáš Řehák 04 A. C. Sparta Praha 21.63
3 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 21.93
4 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 22.13
5 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.60
6 Tobiáš Boček 05 A. C. Sparta Praha 25.24





Běh 16 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 21.24
2 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s. 21.63
3 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 21.78
4 Jan Boháč 05 TJ Sokol Říčany 22.41
5 Jaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. 23.94
6 Kryštof Novotný 03 A. C. Sparta Praha 24.51





Běh 17 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 21.60
2 Tomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha, z.s. 22.12
3 Pavel Koller 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.48
4 Natanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.74
5 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.80
6 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.55





Běh 18 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.11
2 David Hrubý 04 PSK Olymp Praha, z.s. 22.18
3 Daniel Procházka 03 A. C. Sparta Praha 22.85
4 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s. 23.69
5 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 25.87

Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha DNS





Běh 19 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.48
2 Petr Tran 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.75
3 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 22.84
4 Jakub Kojan 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.02
5 Daniel Říha 04 Atletika Chuchle 24.09
6 Jan Malina 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.26





Běh 20 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 19.56
2 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.65
3 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.94
4 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.42
5 Jan Krista 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.28

Jakub Novosad 04 ASK Slavia Praha DNS





Běh 21 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.34
2 Ondřej Liška 04 PSK Olymp Praha, z.s. 22.18
3 Adam Pohl 04 A. C. Sparta Praha 23.00
4 Jiří Křivan 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.74
5 Tadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha 24.04
6 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 24.24





Běh 22 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.09
2 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha, z.s. 23.50
3 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.60
4 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 24.30
5 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 25.34
6 Ondřej Nenička 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.69





Běh 23 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 20.87
2 Vendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.12
3 Matěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.54
4 Filip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s. 23.82
5 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 24.65
6 Andrej Škoda 04 A. C. Sparta Praha 24.79





Běh 24 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Vávra 04 SK Aritma Praha 22.14
2 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 22.55
3 Jáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.14
4 Vojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha z.s. 24.34
5 Alexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha 29.29

David Filip 03 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 25 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Juraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.05
2 Eugen Šaloun 04 TJ Dukla Praha 22.30
3 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.59
4 Mirek Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.09





Běh 26 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip David 03 SK Kotlářka Praha 21.86
2 Kryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s. 22.82
3 Štěpán Suchan 05 TJ Dukla Praha 23.13
4 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 25.83





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. 19.63
2 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 19.86
3 Veronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolek 19.97
4 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 20.04
5 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 20.71

Lucie Píchová 05 Atletika Líbeznice DNS





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 18.99
2 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 19.77
3 Andrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolek 19.98
4 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 21.23
5 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 22.38
6 Anna Poláková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.18





Běh 3 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 19.55
2 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.93
3 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 19.98
4 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.03
5 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 21.02
6 Linda Šprinclová 05 TJ Neratovice 25.42





Běh 4 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.92
2 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 20.27
3 Lucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.84
4 Barbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s. 23.95
5 Veronika Brabcová 05 SC Radotín Praha 24.54

Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 20.39
2 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 20.43
3 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78
4 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 20.87
5 Kateřina Kropáčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.65
6 Lucie Majznerová 05 ASK Slavia Praha 24.59





Běh 6 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 04 SC Radotín Praha 20.72
2 Sára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 20.86
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.95
4 Rozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.15
5 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.70
6 Tereza Anežka Čechová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.88





Běh 7 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 20.50
2 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 20.83
3 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 21.01
4 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.37
5 Karolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. 22.96





Běh 8 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 20.92
2 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 21.10
3 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 21.38
4 Anežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.43
5 Jana Reschkeová 05 ASK Slavia Praha 23.98
6 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 24.74





Běh 9 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 20.64
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 21.24
3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s. 21.24
4 Petra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.25
5 Tereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 24.03
6 Adéla Brejlová 05 ASK Slavia Praha 27.61





Běh 10 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 21.29
2 Apolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.34
3 Anna Hobzová 03 SC Radotín Praha 21.36
4 Kristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.80
5 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 22.87
6 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 24.20





Běh 11 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.79
2 Natálie Beckertová 02 ASK ELNA Počerady 21.56
3 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 21.69
4 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 21.77
5 Gabriela Parkanová 03 A. C. Sparta Praha 22.79
6 Adéla Johová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 25.25





Běh 12 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 20.73
2 Kateřina Vilímová 04 SK Aritma Praha 20.75
3 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.54
4 Veronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.70
5 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 22.56

Zuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice DNS





Běh 13 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 21.14
2 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 21.49
3 Nicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.13
4 Linda Sněhotová 03 Spartak Praha 4 23.54
5 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha 24.15
6 Tereza Příhodová 04 Atletika Líbeznice 24.63





Běh 14 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s. 20.95
2 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.01
3 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 21.47
4 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.77
5 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 21.82
6 Valerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. 22.49





Běh 15 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Kučerová 03 Spartak Praha 4 21.29
2 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 21.58
3 Michaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.94
4 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 22.10
5 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.59

Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s. DNF





Běh 16 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 20.83
2 Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.15
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 21.29
4 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 22.24
5 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.79
6 Anna Marešová 05 Atletika Chuchle 23.70





Běh 17 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. 21.43
2 Tereza Navrátilová 04 A. C. Sparta Praha 21.48
3 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 21.77
4 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 22.80
5 Terezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.15
6 Anna Králová 05 ASK Slavia Praha 23.24





Běh 18 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 20.94
2 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 21.15
3 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 21.28
4 Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. 21.47
5 Tereza Sikorová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.37
6 Marie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 26.39





Běh 19 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 21.38
2 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.42
3 Kristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.86
4 Kateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha 22.02

Amálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Catharine Serafinová 03 SK Aritma Praha DNS





Běh 20 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s. 20.41
2 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.15
3 Alexandra Soláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.39
4 Tereza Jakoubková 04 SK Aritma Praha 22.61
5 Barbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.99
6 Klára Raschová 04 A. C. Sparta Praha 24.31





Běh 21 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s. 21.46
2 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 22.33
3 Thalia Pandelides 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.49
4 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.54
5 Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.06
6 Sofie Amaral 04 SK Aritma Praha 25.15





Běh 22 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.73
2 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 21.90
3 Berenika Zemanová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23
4 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.31
5 Zdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.30
6 Alžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.23





Běh 23 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.14
2 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.43
3 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 22.61
4 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 22.72
5 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 23.98
6 Barbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.90





Běh 24 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.48
2 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 22.89
3 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 23.05
4 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.25
5 Nela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 23.27
6 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.38





Běh 25 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.67
2 Adéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.40
3 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.77
4 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s. 24.29
5 Elisa Vorlová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.54
6 Anika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.68





Běh 26 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. 22.23
2 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.66
3 Markéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.38
4 Adéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.16

Veronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 DNS

Klára Voršilková 02 Spartak Praha 4 DNS





Běh 27 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Grofová 03 TJ Dukla Praha 22.06
2 Nikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.96
3 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 23.11
4 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 23.31
5 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 23.47
6 Tereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s. 23.99





Běh 28 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 22.65
2 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 22.83
3 Klára Honsů 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.18
4 Magdalena Kůstková 04 SC Radotín Praha 23.43
5 Kristýna Vojtová 03 ASK Slavia Praha 23.57
6 Josefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.62





Běh 29 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.90
2 Eliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.50
3 Marcela Skyvová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.34
4 Magdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.35
5 Tereza Vokounová 03 ASK Slavia Praha 24.50
6 Tereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s. 26.00





Běh 30 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 22.07
2 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 22.45
3 Klára Mašková 02 SC Radotín Praha 22.99
4 Anna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s. 23.85
5 Stella Ottová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 25.24

Hana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 31 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina Derková 04 ASK Slavia Praha 23.00
2 Klára Macíková 04 SC Radotín Praha 23.76
3 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.42
4 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 24.99
5 Anna Hospodková 03 A. C. Sparta Praha 25.51
6 Dominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 25.73





Běh 32 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.53
2 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s. 23.84
3 Anna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. 24.58
4 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.69

Renata Maierová 04 Atletika Líbeznice DNS

Denisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Běh 33 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristína Kučerová 04 TJ Neratovice 22.10
2 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 22.33
3 Veronika Šeflová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.56
4 Monika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s. 23.17
5 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.07





Běh 34 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 21.79
2 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha, z.s. 23.19
3 Kateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s. 23.46
4 Barbora Čepková 04 TJ Dukla Praha 24.06
5 Lucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 26.19





Běh 35 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Primasová 04 ASK Slavia Praha 22.57
2 Klára Fialková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.31
3 Eliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.55
4 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.84





1500 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 5:02.95
2 Šárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno 5:04.92
3 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 5:06.58
4 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s. 5:07.35
5 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 5:33.63
6 Veronika Bartošová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:43.25
7 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:47.89
8 Jana Zítková 02 AK ŠKODA Plzeň 5:50.16
9 Veronika Hanzlíková 03 ASK Slavia Praha 5:50.29
10 Daniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolek 5:53.05





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:36.03
2 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:40.56
3 Radka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:52.90
3 Hana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:41.45
4 Milada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 5:42.46
5 Eliška Kubátová 04 ASK Slavia Praha 5:46.37
7 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:54.46
8 Klára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 5:57.13
9 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s. 5:57.96
10 Jolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha 6:00.24
11 Eliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6:04.46





3000 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s. 10:02.83
2 David Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:38.62
3 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 10:40.86
4 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s. 11:00.95
5 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s. 11:15.42
6 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. 11:34.30
7 Radek Hušek 03 TJ Neratovice 11:54.95
8 Jakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11:56.09
9 Michal Michlík 03 ASK Slavia Praha 12:36.68
10 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 12:47.61





Běh 2 (st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 11:14.65
2 Martin Gajda 04 Spartak Praha 4 11:15.70
3 Tomáš Jankovský 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11:17.26
4 Jakub Novosad 04 ASK Slavia Praha 11:52.83
5 Jakub Surga 04 TJ Dukla Praha 11:53.36
6 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha z.s. 12:04.67
7 Vít Novotný 04 SK Aktis Praha z.s. 12:05.02
8 Mikuláš Jan Kára 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12:27.84
9 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12:28.97





Skok vysoký - Žáci








(st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 1.64
2 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 1.63
3 Vojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha 1.63
4 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 1.60
4 František Justa 03 SK Kotlářka Praha 1.60
6 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 1.54
7 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 1.54
8 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 1.54
9 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 1.54
10 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 1.54
11 Leon Škrabák 02 SK Kotlářka Praha 1.51
12 Ondřej Poledník 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.51
13 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 1.48





Skok daleký - Žákyně








(st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.19
2 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 5.14
3 Aneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno 5.01
4 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 4.98
5 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. 4.90
6 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 4.84
7 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 4.80
8 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 4.76
9 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 4.74
10 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 4.73
11 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.70
12 Andrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha 4.67
13 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 4.62
14 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 4.59
15 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 4.59
16 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 4.57
17 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 4.50
18 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 4.49
19 Petra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s. 4.44
20 Karolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.43
21 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 4.42
22 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 4.42
23 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 4.40
24 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s. 4.37
25 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha 4.36
26 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.36
27 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.36
28 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.34
29 Adéla Novotná 03 ASK Slavia Praha 4.31
30 Anežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.30
31 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.29
32 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s. 4.27
33 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 4.20
34 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.20
35 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.17
36 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha 4.13
37 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 4.09
38 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 4.07
39 Hana Nguyen 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.05
40 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.04
41 Eliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 4.00
42 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 4.00
43 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s. 3.94
44 Lucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.92
45 Eliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.91
46 Marie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.88
47 Tereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s. 3.87
48 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s. 3.85
49 Anna Šafránková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.79
50 Adéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.79
51 Amélie Síbová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.68

Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s. NM

Gabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








(st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.93
2 Jitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.25
3 Karla Mráčková 04 AK Most 09.86
4 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 09.74
5 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 09.71
6 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 09.44
7 Anna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.39
8 Veronika Škaloudová 02 AK Most 09.10
9 Denisa Čejková 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 09.04
10 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s. 08.83
11 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 08.76
12 Adéla Longinová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.60
13 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 08.46
14 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.40
15 Tereza Lišková 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.31
16 Klára Kubínová 02 AK Most 08.19
17 Vanessa Anna Müllerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.90
18 Anna Steinerová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.71
19 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.61
20 Tereza Skalová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.44
21 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 07.42
22 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 07.38
23 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 07.32
24 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 07.17
25 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 07.12
26 Adéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.11
27 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.03
28 Agáta Bachronyová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.00
29 Pavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.97
30 Tereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha, z.s. 06.84
31 Anna T. Voříšková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.81
32 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s. 06.80
33 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s. 06.48
34 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 06.45
35 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 06.33
36 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 06.15
37 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.80





Vrh koulí 4kg - Žáci








(st, 15.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 12.21
2 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 11.95
3 Tomáš Blažek 02 AK Most 11.23
4 Jakub Daněk 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.03
5 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 10.73
6 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 10.15
7 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 09.99
8 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 09.96
9 Filip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.54
10 Artur Lautner 02 SK Aritma Praha 09.32
11 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.15
12 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 08.97
13 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 08.79
14 Daniel Veselý 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.73
15 Pavel Kordík 03 Spartak Praha 4 08.67
16 Sebastián Klimeš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.67
17 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 08.18
18 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 08.14
19 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 08.08
20 Vojtěch Mach 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.00
21 Martin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.97
22 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.86
23 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 07.76
24 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 07.72
25 Matěj Víšek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.67
26 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 07.62
27 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 07.40
28 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 07.23
29 David Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.00
30 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s. 06.51
31 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha, z.s. 06.44
32 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 06.11