3. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 1. 2. 2017


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha,z.s.


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Žofie Janoušková, Karolína Šeborov


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Svatopluk Kubíček


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 07.35
2 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 07.45
3 Matyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto 07.48
4 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 07.51
5 Jiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika 07.66
6 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 07.74
7 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 07.82
8 Tomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto 08.07





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 07.80
2 Dominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub Praha 07.82
3 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 07.85
4 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 07.96
5 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 07.99
6 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 08.03
7 Leon Škrabák 02 SK Kotlářka Praha 08.20
8 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.41





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.14
2 Ivo Březka 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.21
3 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.21
4 Jan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.27
5 Matěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.28
6 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34
7 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 08.41

Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha DNS





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 08.35
2 Damjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha 08.36
3 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 08.41
4 Ondřej Poledník 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.49
5 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.63
6 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 08.63
7 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 08.70

Lukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletika DNS





Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 08.00
2 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 08.26
3 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.45
4 Kryštof Sgalitzer 02 SC Radotín Praha 08.47
5 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.52
6 Jiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletika 08.60
7 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69
8 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.76





Běh 6 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.44
2 Šimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika 08.57
3 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 08.57
4 Tomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy 08.58
5 Ondřej Krameš 02 AC Praha 1890 08.61
6 Matyáš Mottel 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.63
7 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90
8 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 08.91





Běh 7 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 08.07
2 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 08.36
3 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 08.56
4 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 08.74
5 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 08.98
6 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.17

Filip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Artur Lautner 02 SK Aritma Praha DNS





Běh 8 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 08.33
2 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 08.59
3 Ondřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.63
4 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 08.70
5 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 08.79
6 Vojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy 08.93
7 Vojtěch Ježek 03 SK Žirovnice 08.95
8 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.12





Běh 9 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.28
2 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 09.32
3 Matěj Hrdlička 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.40
4 Kryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.49
5 Václav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.37
6 Vojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.39
7 Petr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.44

Václav Dlabač 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 10 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
2 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.31
3 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.41
4 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49
5 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.83
6 Dalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁ 10.10
7 Ondřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.24
8 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.48





Běh 11 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.99
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.03
3 Šimon Vála 02 TJ Sokol Kolín-atletika 09.16
4 Tomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.16
5 Filip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.44
6 Jan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.45
7 Mikuláš Jan Kára 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.59
8 David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.77





Běh 12 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 08.33
2 Vít Vrána 03 Spartak Praha 4 08.76
3 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 09.17
4 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.27
5 Štěpán Suchan 05 TJ Dukla Praha 09.35
6 Petr Tran 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.36
7 Matěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.48





Běh 13 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Maršálek 03 AC Praha 1890 08.75
2 Antonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika 08.92
3 Matyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.31
4 Filip Matějka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
5 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
6 Daniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika 09.68
7 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.89
8 Jan Malina 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.08





Běh 14 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Sebastian Havelka 04 ATLETIK RUDNÁ 09.36
2 Martin Pechar 05 A. C. Sparta Praha 09.37
3 Pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.38
4 Tomáš Hájek 04 ATLETIK RUDNÁ 09.75
5 Jakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.76
6 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.82
7 Štefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.14
8 Filip Tůma 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.25





Běh 15 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta Praha 09.31
2 Oliver Gaži 02 Sokol Roztoky u Prahy 09.40
3 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.54
4 Adam Novotný 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.93
5 Samuel Golombek 04 Sokol Roztoky u Prahy 10.11
6 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 10.13
7 Filip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.22
8 Jan Krista 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.46





Běh 16 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.21
2 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 08.98
3 Tomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.05
4 Petr Chalupa 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.17
5 Eugen Šaloun 04 TJ Dukla Praha 09.67
6 Tomáš Abraham 05 SK Kotlářka Praha 09.95
7 Radek Svozil 05 VSK FTVS Praha 10.62
8 Adam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.79





Běh 17 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha 07.80
2 Matyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha 08.47
3 Josef Bašus 03 Spartak Praha 4 08.66
4 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 08.93
5 Samuel Pergl 02 SK Kotlářka Praha 08.98
6 Ondřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u Prahy 09.65
7 Vendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.80
8 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 09.92





Běh 18 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 08.35
2 Adam Macků 03 SK Aritma Praha 09.23
3 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.29
4 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 09.70
5 Matyáš Rusek 04 SK Aktis Praha 09.83
6 Martin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.01
7 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.04
8 Jan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.54





Běh 19 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.57
2 Adam Karabec 03 Spartak Praha 4 08.97
3 Josef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.48
4 Jan Rajmon 04 Spartak Praha 4 09.58
5 Vít Novotný 04 SK Aktis Praha 09.62
6 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.27
7 Matyáš Matoušek 04 ASK Slavia Praha 10.49
8 Michal Šabata 04 TJ Dukla Praha 10.61





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 08.56
2 Karolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.74
3 Eliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.47
4 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 08.11
5 Petra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto 08.33
6 Veronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.10
7 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.26
8 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.40





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 08.35
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.41
3 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 08.54
4 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha 08.58
5 Sára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.68
6 Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.73
7 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.75
8 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.86





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 08.46
2 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 08.48
3 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 08.56
4 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 08.63
5 Kateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha 08.76
6 Nicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.85
7 Lucie Bartůšková 02 TJ Spartak Vlašim 08.91
8 Rozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.95





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 08.49
2 Zuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.69
3 Sára Kučerová 03 Spartak Praha 4 08.70
4 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 08.84
5 Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. 08.92
6 Martina Trhoňová 02 TJ Neratovice 08.98
7 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.05
8 Alice Přibylová 02 TJ Spartak Vlašim 09.08





Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.34
2 Jitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.67
3 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.75
4 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.77
5 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 08.82
6 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 08.83
7 Anna Hobzová 03 SC Radotín Praha 08.85
8 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 08.90





Běh 6 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.74
2 Kateřina Vilímová 04 SK Aritma Praha 08.79
3 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.86
4 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 08.90
5 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 08.93
6 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 09.02
7 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.07
8 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.11





Běh 7 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 08.70
2 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 08.76
3 Anežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.77
4 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.86
5 Vendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.92
6 Kateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
7 Tereza Fibichová 03 ASK Lovosice 08.99
8 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 09.00





Běh 8 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 08.61
2 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 08.82
3 Anna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.90
4 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 08.96
5 Vendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.98
6 Hana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.15
7 Karolína Grofová 03 TJ Dukla Praha 09.17
8 Klára Hávová 02 ASK Lovosice 09.69





Běh 9 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 08.93
2 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.01
3 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 09.14
4 Hana Nquyen 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.21
5 Patricie Žídková 03 ASK Slavia Praha 09.35
6 Anna Králová 05 ASK Slavia Praha 09.56
7 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.59
8 Jasna Peštová 04 Spartak Praha 4 09.63





Běh 10 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 08.89
2 Michaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.08
3 Tereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.12
4 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.38
5 Gabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.40
6 Vendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.48
7 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.60
8 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.81





Běh 11 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Štillerová 02 TJ Dukla Praha 09.20
2 Andrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.36
3 Viktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.38
4 Tereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha 09.40
5 Kateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.56
6 Klára Macíková 04 SC Radotín Praha 09.83
7 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 09.92
8 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 10.30





Běh 12 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.90
2 Vanessa Anna Müllerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.31
3 Anna Steinerová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.44
4 Julie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.61
5 Adéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.64
6 Anna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.65
7 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 09.74
8 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 10.02





Běh 13 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
2 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.17
3 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.39
4 Jaroslava Lečbychová 04 ASK Lovosice 09.45
5 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 09.65
6 Vanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.70
7 Karolína Somrová 05 ASK Lovosice 09.70
8 Lucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.87





Běh 14 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.04
2 Růžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.10
3 Klára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.21
4 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32
5 Zuzana Kodešová 03 ASK Lovosice 09.42
6 Alena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.44
7 Gabriela Parkanová 03 A. C. Sparta Praha 09.64
8 Julie Pokorná 03 AC Praha 1890 09.91





Běh 15 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Černá 03 Sokol Roztoky u Prahy 09.05
2 Lucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁ 09.06
3 Valerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha,z.s. 09.26
4 Karolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.35
5 Magdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁ 09.65
6 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.65
7 Anna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.80
8 Dominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 10.25





Běh 16 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Musilová 06 SK Žirovnice 09.18
2 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha 09.26
3 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 09.31
4 Julie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.31
5 Barbora Hasprová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.47
6 Beata Franzbergerová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.52
7 Viktorka Kobiánová 03 Spartak Praha 4 09.81
8 Tereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.90





Běh 17 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.13
2 Barbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.24
3 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 09.25
4 Anna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35
5 Tereza Jakoubková 04 SK Aritma Praha 09.40
6 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.42
7 Anna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.71
8 Nikola Skálová 05 ASK Lovosice 09.83





Běh 18 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.97
2 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.06
3 Adéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha 09.11
4 Hana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28
5 Tereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 09.37
6 Rozálie Krejčolesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.48
7 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49
8 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77





Běh 19 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.34
2 alžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.59
3 Zuzana Zajícová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.61
4 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 09.64
5 Nela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.68
6 Sabina Derková 04 ASK Slavia Praha 09.76
7 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.86
8 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.95





Běh 20 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 08.17
2 Kateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.16
3 Nikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.50
4 Adéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.60
5 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 09.67
6 Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.73
7 Alžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.82
8 Denisa Kopecká 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.88





Běh 21 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 08.85
2 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 09.05
3 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.60
4 Adéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.70
5 Andrea Dosdá 03 Spartak Praha 4 09.84
6 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.02
7 Daniela Barabasheva 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.05
8 Natálie Kramlová 05 ATLETIK RUDNÁ 10.27





Běh 22 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Vilímová 06 TJ Neratovice 09.39
2 Lucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.42
3 Anna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.93
4 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha 10.16
5 Sára Hryzáková 05 SK Žirovnice 10.28
6 Kateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.33
7 Kateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha 10.58
8 Anna Kymlová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.58





Běh 23 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.70
2 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 09.94
3 Aneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.95
4 Adéla Johová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 10.13
5 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.23
6 Lucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.33
7 Lenka Křenová 05 Spartak Praha 4 10.41
8 Barbora Laštovková 03 PSK Olymp Praha,z.s. 10.49





Běh 24 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.91
2 Barbora Maivaldová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.23
3 Terezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.29
4 Klára Sondelová 03 SK Aritma Praha 09.74
5 Elisa Vorlová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.99
6 Sofie Amaral 04 SK Aritma Praha 10.44
7 Emma Kolajová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.85
8 Anna Valešová 05 Spartak Praha 4 11.12





Běh 25 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 09.08
2 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.15
3 tereza Faltýnková 05 TJ Neratovice 09.21
4 Amálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s. 09.33
5 Sofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.41
6 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 09.60
7 Valentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.96
8 Zuzana Prchalová 03 SK Aritma Praha 10.30





Běh 26 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 09.35
2 Gabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.48
3 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.50
4 Daniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.65
5 Nela Šebestová 04 SK Kotlářka Praha 09.82
6 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.06
7 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.37
8 Karolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.84





Běh 27 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 08.70
2 Anežka Koubková 02 ASK ELNA Počerady 08.71
3 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha 09.10
4 Viktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 09.64
5 Viktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 09.78
6 Sofie Urbanová 04 Spartak Praha 4 09.88
7 Ema Zimovjanová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.99
8 Nela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.02





Běh 28 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.17
2 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 09.47
3 Barbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 09.79
4 Michaela Čapková 05 Sokol Roztoky u Prahy 09.87
5 Lucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 10.35
6 Julie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.53





Běh 29 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.26
2 Kristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 09.72
3 Anastasija Panova 04 Spartak Praha 4 10.05
4 Eliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u Prahy 10.21
5 Petra Svobodová 05 SK Kotlářka Praha 10.40





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 52.3
2 Albert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 53.1
3 Kryštof Novotný 03 A. C. Sparta Praha 55.6

Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 53.6
2 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 59.7

Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha DNS

Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 43.3
2 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 41.5
3 Hugo Haman 05 PSK Olymp Praha,z.s. 51.3

Tomáš Abraham 05 SK Kotlářka Praha DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 40.9
2 Jan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s. 47.7
3 Simon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u Prahy 53.2

Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha DNS

Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 42.3
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 43.5
3 Daniel Procházka 03 A. C. Sparta Praha 49.8
4 Oliver Gaži 02 Sokol Roztoky u Prahy 51.1
5 Jakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika 53.7

David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 6 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.0
2 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 42.8
3 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 44.5
4 Vít Novotný 04 SK Aktis Praha 50.7
5 Adam Pohl 04 A. C. Sparta Praha 53.3
6 Radek Svozil 05 VSK FTVS Praha 58.6
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 7 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika 40.0
2 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 42.4
3 Matyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha 44.4
4 Jindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha 47.5
5 Jakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.7
6 Marek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha 50.4
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 8 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damjan Tolj 04 A. C. Sparta Praha 45.7
2 Tomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy 48.5
3 Šimon Vála 02 TJ Sokol Kolín-atletika 50.0
4 Vojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy 50.5
5 Ondřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u Prahy 57.7
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 9 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 45.1
2 Vojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta Praha 45.6
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s. 46.2
4 Antonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika 48.9
5 Štěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta Praha 49.6
6 Daniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika 56.7
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 10 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 43.1
2 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 43.2
3 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s. 47.0
4 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 48.3
5 Denis Holik 04 A. C. Sparta Praha 54.9
6 Ondřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 55.7
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 11 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 44.1
2 Šimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika 45.0
3 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s. 46.1
4 Samuel Pergl 02 SK Kotlářka Praha 46.8
5 Josef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 51.3
6 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 51.4
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 41.4
2 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 42.0
3 Kateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva Rakovník 44.3
4 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 44.6
5 Barbora Suchánková 05 SK Aktis Praha 52.9

Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 44.7
2 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 45.4
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 45.7
4 Anna Hospodková 03 A. C. Sparta Praha 54.8
5 Andrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha 56.4
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.8
2 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 44.9
3 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 45.9
4 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 46.7
5 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 47.7
6 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha 57.7
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jirásková 02 ASK Lovosice 44.4
2 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.3
3 Petra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto 45.8
4 Kristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 46.1
5 Michaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.5
6 Sára Noasová 05 Spartak Praha 4 58.8
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vilímová 04 SK Aritma Praha 44.4
2 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 45.9
3 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 46.4
4 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 47.2
5 Michaela Čapková 05 Sokol Roztoky u Prahy 61.7

Anna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 6 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 45.0
2 Kristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 45.8
3 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 46.8
4 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.6
5 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 48.5

Magdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁ DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 7 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 46.2
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 46.7
3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 46.9
4 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 47.8
5 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 54.0
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 8 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 46.9
2 Anežka Koubková 02 ASK ELNA Počerady 48.1
3 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 49.5
4 Aneta Bendlová 04 A. C. Sparta Praha 54.3
5 Eliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u Prahy 59.0

Zuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 9 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha 47.5
2 Magdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s 48.4

Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s. DNS

Andrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 10 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.3
2 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 47.9
3 Vanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 49.5
4 Anna Králová 05 ASK Slavia Praha 54.1
5 Adéla Johová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 55.5

Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 11 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 48.6
2 Nela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 52.0
3 Jolana Charousková 05 ASK Slavia Praha 53.0
4 Gabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 55.5
5 Soňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 55.8

Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 12 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Hobzová 03 SC Radotín Praha 47.5
2 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 51.8
3 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 54.0
4 Anna Mrázová 04 Spartak Praha 4 56.4

Sára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí DNS

Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 13 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 47.6
2 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 51.1
3 Viktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 51.7
4 Nikola Skálová 05 ASK Lovosice 52.8
5 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 53.5

Vendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 14 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Tereza Navrátilová 04 A. C. Sparta Praha 48.5
3 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 52.2
4 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 52.9
5 Kateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha 64.0
5 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 47.6

Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 15 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika 49.1
2 Alexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 50.0
3 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 50.7
4 Gabriela Parkanová 03 A. C. Sparta Praha 51.8
5 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s. 54.6
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 16 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 50.0
2 Viktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 50.8
3 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 51.8
4 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s. 52.5
5 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 53.1
6 Lucie Baldová 05 Spartak Praha 4 53.9
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 17 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Pacholíková 03 A. C. Sparta Praha 48.3
2 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 49.2
3 Valerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha,z.s. 52.7
4 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 53.2
5 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 53.6
6 Dominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 57.0
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 18 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 50.1
2 Karolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 51.0
3 Magdalena Kůstková 04 SC Radotín Praha 52.9
4 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha 53.5
5 Tereza Sluková 03 ASK Lovosice 53.8
6 Klára Hávová 02 ASK Lovosice 57.1
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 19 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Kodešová 03 ASK Lovosice 51.1
2 Alžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletika 52.2
3 Klára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 52.8
4 Ema Zimovjanová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 54.2

Klára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Andrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 20 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Isolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 53.6
2 Sofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u Prahy 54.3
3 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 64.0

Karolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky DNS

Magdalena Kůstková 04 SC Radotín Praha DNS

Tereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 21 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 49.1
2 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.6
3 Dita Buriánová 04 A. C. Sparta Praha 56.1

Viktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika DNS

Nicole Vilímová 06 TJ Neratovice DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 22 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 51.4
2 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 52.8
3 Nela Šebestová 04 SK Kotlářka Praha 53.2
4 Daniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u Prahy 56.7
5 Anastasija Panova 04 Spartak Praha 4 58.7
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








Běh 23 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.3
2 Michaela Špičáková 04 A. C. Sparta Praha 53.9
3 Klára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s. 55.5
4 Klára Raschová 04 A. C. Sparta Praha 56.7
5 Barbora Laštovková 03 PSK Olymp Praha,z.s. 57.6

Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNS
Poznámky:



ruční měření, porucha kamery








800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. 2:07.17
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 2:20.33
3 Jan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:20.63
4 Petr Vokoun 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 2:21.70
5 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 2:24.42
6 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 2:25.43
7 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 2:25.64
8 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 2:25.84
9 Jakub Kudláček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:28.77
10 Ivan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 2:31.11
11 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 2:32.77





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:29.51
2 Matěj Hrdlička 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:33.84
3 Jakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:33.85
4 Jakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:34.37
5 Vít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletika 2:35.10
6 David Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s. 2:35.80
7 Jakub Vávra 04 SK Aritma Praha 2:38.48
8 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.36
9 Vojtěch Dejdar 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:43.96
10 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2:47.90
11 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 2:54.77





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 2:30.19
2 Václav Dlabač 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:37.67
3 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:37.68
4 Tomáš Jankovský 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:39.63
5 Jakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.90
6 Matyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:46.54
7 Daniel Říha 04 Atletika Chuchle 2:53.06
8 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:54.70
9 Dalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁ 3:08.21
10 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 3:14.11
11 Alexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha 3:23.75





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s. 2:31.11
2 Adam Geprt 03 ASK Slavia Praha 2:31.24
3 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:31.91
4 Martin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:38.30
5 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 2:52.50
6 Daniel Veselý 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:54.93
7 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 2:55.68
8 Daniel Dufek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:58.68
9 Matouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha 2:58.76
10 Šimon Ludvík 05 ASK Slavia Praha 3:01.14
11 Matěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:07.29





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s. 2:25.50
2 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:25.64
3 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s. 2:27.82
4 Věra Podrábská 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 2:34.57
5 Eliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:40.01
6 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:44.04
7 Natálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto 2:44.05
8 Anna Slámová 04 ASK Lovosice 2:46.34
9 Veronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.33
10 Kateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha 2:52.74





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 2:37.57
2 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 2:38.71
3 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 2:43.61
4 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2:43.85
5 Milada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.14
6 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.15
7 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 2:56.15
8 Karolína Daubnerová 05 AK Most 3:02.28
9 Ema Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:03.51
10 Amálie Niklová 04 ASK Slavia Praha 3:06.04





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:45.64
2 Matylda Haasová 06 PSK Olymp Praha,z.s. 2:49.82
3 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 2:50.29
4 Anna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:50.63
5 Kateřina Kalibová 04 AK Most 2:52.57
6 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 2:52.79
7 Adriana Mia Pednová 04 ASK Slavia Praha 2:54.30
8 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:55.70
9 Adéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:00.06
10 Barbora Staňková 05 AK Most 3:00.36





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.14
2 Eliška Kubátová 04 ASK Slavia Praha 2:47.87
3 Jolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha 2:48.81
4 Nela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:50.14
5 Michaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. 2:54.28
6 Magda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. 2:58.56
7 Eliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:02.79
8 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 3:10.23
9 Andrea Dosdá 03 Spartak Praha 4 3:17.36
10 Anežka Řeháková 04 Spartak Praha 4 3:32.73

Anna Nondková 02 SK Kotlářka Praha DNF





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 08.84
2 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 08.96
3 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 09.46
4 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.61
5 Ivo Březka 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 09.98

Tomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika DNS





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.76
2 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 09.84
3 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
4 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.39
5 Vojtěch Ježek 03 SK Žirovnice 11.07
6 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 11.30
7 Kristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.96





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.06
2 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 10.71
3 Šimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.95
4 Lukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11.37
5 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 11.52
6 Petr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁ 12.25





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 10.20
2 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 10.37
3 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 11.65
4 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 11.99
5 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 12.87
6 Filip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.66





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika 10.64
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 10.83
3 Jakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha 11.05
4 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.21
5 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 11.28
6 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.25





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 11.39
2 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 11.65
3 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.75
4 Tomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika 12.16
5 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.53
6 Richard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha 15.09





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u Prahy 10.58
2 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 10.83
3 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.55
4 Jakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha 13.16
5 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 13.86





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 09.15
2 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.17
3 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 09.20
4 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.52
5 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.52
6 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 09.61
7 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha 12.54

Natálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika DNF





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.41
2 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.60
3 Adéla Jirásková 02 ASK Lovosice 09.74
4 Barbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha 09.80
5 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.98
6 Karolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.22
7 Lucie Bartůšková 02 TJ Spartak Vlašim 10.54

Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha DNF





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s. 10.26
2 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 10.60
3 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 10.80
4 Vendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 10.80
5 Kateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.22
6 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 11.24
7 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.58
8 Anna Šafránková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.40





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 09.98
2 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 10.52
3 Anna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.56
4 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.66
5 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.68
6 Adéla Longinová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.62
7 Viktorka Kobiánová 03 Spartak Praha 4 12.52
8 Catharine Serafinová 03 SK Aritma Praha 12.75





Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 10.90
2 Adéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11.02
3 Lucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.09
4 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 11.16
5 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11.33
6 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11.40
7 Lucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁ 12.06





Běh 6 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 10.70
2 Patricie Žídková 03 ASK Slavia Praha 11.34
3 Marie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.73
4 Alena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11.81
5 Kateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika 12.03
6 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 12.40
7 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha 12.87





Běh 7 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 10.65
2 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 11.27
3 Eliška Černá 03 Sokol Roztoky u Prahy 11.97
4 Klára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.13
5 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.16
6 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.22
7 Klára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.80





Běh 8 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha 10.01
2 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 10.37
3 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.21
4 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.29
5 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.82
6 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 11.94





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 09.90
2 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 09.97
3 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 10.30
4 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.48
5 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.60
6 Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. 10.78
7 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.93
8 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 11.73





Běh 2 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.12
2 Kateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11.36
3 Hana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.63
4 Alexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.85
5 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.89
6 Vendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11.90
7 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 11.91
8 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.45





Běh 3 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11.79
2 Eliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.91
3 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.98
4 Barbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika 12.18
5 Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 12.67
6 Nela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.73
7 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 13.89
8 Julie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.41





Běh 4 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jasna Peštová 04 Spartak Praha 4 12.26
2 Markéta Šimková 04 Spartak Praha 4 12.53
3 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.55
4 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 12.91
5 Nikola Musilová 06 SK Žirovnice 13.20
6 Anežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 13.51
7 Sára Hryzáková 05 SK Žirovnice 13.76
8 Valentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u Prahy 14.13





Běh 5 (st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 12.16
2 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 12.26
3 Michaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.96
4 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 13.00
5 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.78





Skok vysoký - Žákyně








(st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Natálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.65
2 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 1.51
3 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.48
4 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.48
5= Alice Přibylová 02 TJ Spartak Vlašim 1.45
5= Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 1.45
7 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 1.45
8= Adéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
8= Adéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.40
10 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 1.40

Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika NM

Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika NM

Anna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletika NM

Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 DNS





Skok daleký - Žáci








(st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 5.98
2 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 5.50
3 Josef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5.10
4 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 5.06
5 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.95
6 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 4.95
7 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.93
8 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.77
9 Jiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.75
10 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 4.71
11 Sebastián Klimeš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.70
12 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 4.67
13 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 4.62
14 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 4.61
15 Pavel Kordík 03 Spartak Praha 4 4.57
16 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.57
17 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 4.55
18 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 4.48
19 Lukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.44
20 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.41
21 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 4.41
22 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 4.35
23 Filip Bartoš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.19
24 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 4.14
25 David Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.96
26 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha,z.s. 3.80





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








(st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Nikola Novotná 04 Atletika Jižní Město z.s. 09.32
2 Beata Franzbergerová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.22
3 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 09.15
4 Tereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.83
5 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s. 08.67
6 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.42
7 Julie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.22
8 Karolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky 08.09
9 Nikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.93
11 Tereza Jakoubková 04 SK Aritma Praha 07.60
10 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.60
12 Agáta Vagenknechtová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 07.57
13 Viktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 07.55
14 Amálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s. 07.54
15 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.53
16 Eliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.37
17 Magdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s. 07.32
18 Hana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.31
19 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 07.26
20 Nela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.21
21 Valentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u Prahy 07.18
22 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 07.13
23 Vendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 07.13
24 Lucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.04
25 Klára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika 07.03
26 Petra Svobodová 05 SK Kotlářka Praha 07.02
27 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 07.01
28 Natálie Kramlová 05 ATLETIK RUDNÁ 07.00
29 Klára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.77
30 Tereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha 06.53
31 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 06.33
32 Anna Kymlová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 06.25
33 Daniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u Prahy 06.11
34 Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 06.04
35 Barbora Suchánková 05 SK Aktis Praha 05.98
36 Daniela Barabasheva 04 Univerzitní sportovní klub Praha 05.86





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








(st, 1.2.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 11.34
2 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.16
3 Vendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.60
4 Jan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.17
5 Jan Malina 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.91
6 Tomáš Hájek 04 ATLETIK RUDNÁ 07.89
7 David Gottwald 05 ATLETIK RUDNÁ 07.67
8 Filip Matějka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.60
9 Tomáš Jeřábek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.43
10 Jiří Sebastian Havelka 04 ATLETIK RUDNÁ 07.27
11 Kryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.15
12 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.13
13 Vojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.12
14 Petr Tran 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.01
15 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 07.01
16 Štefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub Praha 07.00
17 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 06.99
18 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 06.84
19 David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.80
20 Jan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.71
21 Filip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.50
22 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 06.50
23 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.90
24 Samuel Golombek 04 Sokol Roztoky u Prahy 05.25
25 Jakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha 04.75