2. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 27. 1. 2017


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: Univerzitní sportovní klub


Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík


Ředitel závodu: Jan Ruda


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 17.63
2 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 18.15
3 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 18.94





Běh 2 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 18.78
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 18.96
3 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 19.64





Běh 3 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18.43
2 Sebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha 18.55
3 Dominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub Praha 19.10





Běh 4 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 19.19
2 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 19.40
3 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 19.43





Běh 5 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 19.60
2 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 19.70
3 Patrik Gregor 02 A. C. Sparta Praha 19.79





Běh 6 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 19.46
2 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 19.58
3 Leon Škrabák 02 SK Kotlářka Praha 19.76





Běh 7 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.46
2 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 20.24
3 Viktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.26





Běh 8 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 20.19
2 Kryštof Sgalitzer 02 SC Radotín Praha 20.51
3 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s. 20.81





Běh 9 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletika 20.94
2 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 22.03

Jiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 10 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 22.01
2 Kristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.81
3 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.09





Běh 11 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.09
2 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 21.70
3 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 21.84





Běh 12 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.59
2 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.04
3 Jakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.53





Běh 13 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 20.42
2 Michal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika 21.13
3 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 21.75





Běh 14 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 21.56
2 Jan Kratochvíl 03 ASK Slavia Praha 22.64
3 David Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.52
4 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 25.88





Běh 15 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 19.88
2 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 20.47
3 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 20.70
4 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.43





Běh 16 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.31
2 Filip Matějka
Univerzitní sportovní klub Praha 22.81
3 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.89
4 Lukáš Trachta
Univerzitní sportovní klub Praha 24.67





Běh 17 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hugo Benda
Univerzitní sportovní klub Praha 24.76
2 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.29
3 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.68
4 Radek Svozil 05 VSK FTVS Praha 26.51





Běh 18 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.92
2 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.03
3 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.46
4 Jakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.21





Běh 19 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.92
2 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.84
3 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.48
4 Jan Malina
Univerzitní sportovní klub Praha 25.12





Běh 20 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub Praha 23.63
2 Adam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.05
3 Adam Novotný 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.32
4 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 24.37





Běh 21 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub Praha 26.15
2 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 27.73

Filip Pechar 03 ASK Slavia Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 22 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 20.24
2 Michal Pokorný 02 ASK Slavia Praha 20.74
3 Daniel Procházka 03 A. C. Sparta Praha 23.06
4 Marek Měchura 05 VSK FTVS Praha 25.24





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 19.71
2 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.34
3 Anna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno 20.75





Běh 2 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno 20.18
2 Eliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.37
3 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 20.54





Běh 3 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 20.12
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 20.46
3 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 20.77





Běh 4 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Srnová 03 TJ Neratovice 20.55
2 Jana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 20.74

Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 5 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 20.63
2 Petra Pácalová 02 SK Aktis Praha 20.80

Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 DNF





Běh 6 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 20.51
2 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 21.11
3 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 21.17





Běh 7 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 20.52
2 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 21.12
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 21.25





Běh 8 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 21.27
2 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 21.37
3= Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 21.58
3= Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.58





Běh 9 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.01
2 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 21.28
3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 21.95
4 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.26





Běh 10 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 22.26
2 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 21.33
3 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.01
4 Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha 21.95





Běh 11 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 21.94
2 Jolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha 23.32





Běh 12 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 22.29
2= Eliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.34
2= Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 22.34





Běh 13 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 21.85
2 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.69

Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha DNS





Běh 14 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.18
2 Diana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22.90
3 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.33

Eliška Mašková 03 ASK Slavia Praha DNS





Běh 15 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.25
2 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.19
3 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 22.28

Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 16 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.06
2 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.34
3 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.46
4 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.66





Běh 17 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.12
2 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 22.68
3 Vanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.36
4 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.84





Běh 18 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Kučerová 03 Spartak Praha 4 21.65
2 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.80
3 Kateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika 22.18
4 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.42





Běh 19 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.17
2 Anna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.37
3 Gabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.55
4 Milada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.31





Běh 20 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ellen Olšavská
Univerzitní sportovní klub Praha 22.58
2 Michaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.66
3 Anna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.05
4 Helena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.14





Běh 21 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub Praha 23.55
2 Lucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.76
3 Kateřina Luňáková 03 ASK Slavia Praha 26.18

Adriana Molová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 22 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Vojtová 03 ASK Slavia Praha 23.75
2 Tereza Vokounová 03 ASK Slavia Praha 23.79
3 Agáta Vageknechtová
Univerzitní sportovní klub Praha 26.86
4 Ester Vanišová
Univerzitní sportovní klub Praha 28.33





Běh 23 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kubátová 03 ASK Slavia Praha 23.55
2 Anna Nondková 02 SK Kotlářka Praha 24.71
3 Soňa Snížková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 25.74

Marcela Skyvová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF





Běh 24 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 22.99
2 Tereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.83
3 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.98
4 Daniela Barabasheva
Univerzitní sportovní klub Praha 25.59





Běh 25 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.74
2 Adéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.03
3 Eliška Nováková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.20





Běh 26 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Branišová 02 SK Sporting Příbram 21.17
2 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 21.41
3 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 21.84
4 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 24.75





Běh 27 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 21.30
2 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.06
3 Klára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.52
4 Tereza Skalová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.26





Běh 28 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Štillerová 02 TJ Dukla Praha 21.95
2 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha 22.75
3 Amálie Niklová 03 ASK Slavia Praha 24.05





Běh 29 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Thalia Pandelides 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.33
2 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha 22.57
3 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.19





Běh 30 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 24.60
2 Eliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.46





Běh 31 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Mašková 03 ASK Slavia Praha 22.26
2 Anita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.07
3 Ibraimi Lyulyeta 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.45





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletika 39.89
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 40.71
3 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 40.95





Běh 2 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 40.50
2 Ondřej Melč 02 A. C. TEPO Kladno 40.94

Jakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 3 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 40.18
2 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 41.32
3 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 41.33





Běh 4 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 42.30
2 Tomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha 43.05
3 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 44.10





Běh 5 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 42.53
2 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 42.99
3 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 51.50





Běh 6 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.19
2 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 48.20
3 Matyáš Sedláček 03 Univerzitní sportovní klub Praha 48.91





Běh 7 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 49.27
2 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 51.03
3 Jakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha 59.19





Běh 8 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Akinwale Adam Dissou 03 Spartak Praha 4 47.52
2 Vojtěch Dejdar 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 49.39
3 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 50.38
4 Jáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.58





Běh 9 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 44.69
2 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s. 46.26
3 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s. 46.76
4 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.40





Běh 10 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 44.92
2 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 46.29
3 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 47.50
4 Jan Kratochvíl 03 ASK Slavia Praha 48.93





Běh 11 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 43.74
2 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 45.61
3 Michal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika 47.19
4 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 47.95





Běh 12 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 43.10
2 Michal Rokos 04 ASK Slavia Praha 51.12
3 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 52.11
4 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 61.25





Běh 13 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 54.72
2 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 56.72
3 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 59.35
4 Filip Pechar 03 ASK Slavia Praha 71.61





Běh 14 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.35
2 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 46.52
3 Šimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha,z.s. 47.49

František Bucha 03 SK Kotlářka Praha DNS





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.80
2 Gabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava 44.31
3 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 44.59





Běh 2 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 44.70
2 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.09
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 47.97





Běh 3 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s. 44.43
2 Natálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 44.94
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 45.02





Běh 4 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 44.18
2 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 44.86
3 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 45.67
4 Anna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 48.65





Běh 5 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 46.08
2 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 46.34
3 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 46.84
4 Jana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 49.26





Běh 6 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 46.59
2 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 47.13
3 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 49.41
4 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 52.07





Běh 7 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Páškova 03 ASK Slavia Praha 45.61
2 Petra Viplerová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 46.56
3 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 46.96

Barbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 8 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 47.42
2 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 50.11
3 Kateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika 50.58
4 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 51.59





Běh 9 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 47.71
2 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.86
3 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 48.19
4 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 50.34





Běh 10 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 49.45
2 Markéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 50.65
3 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 51.29

Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 11 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 49.88
2 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 50.45
3 Anita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 51.28
4 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 54.58





Běh 12 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 48.89
2 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 49.72
3 Jolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha 50.00
4 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 50.57





Běh 13 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s. 52.72
2 Markéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 52.76
3 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s. 53.49
4 Kateřina Luňáková 03 ASK Slavia Praha 63.69





Běh 14 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kubátová 03 ASK Slavia Praha 49.58
2 Tereza Mašková 03 ASK Slavia Praha 49.87
3 Julie Pokorná 03 AC Praha 1890 52.70

Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha DQ
Poznámky:



DQ dle pravidla 163.3








Běh 15 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 49.63
2 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 51.57
3 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 52.77
4 Amálie Niklová
ASK Slavia Praha 55.31





Běh 16 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 47.49
2 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 49.80
3 Anna Nodková 02 SK Kotlářka Praha 52.85
4 Kristýna Vojtová 03 ASK Slavia Praha 53.29





Běh 17 (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vokounová 03 ASK Slavia Praha 52.99
2 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 54.42
3 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 54.64
4 Kateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 57.67





800 m - Žáci (Finále)








Finále (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 2:17.49
2 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 2:22.43
3 Jáchym Oulický 02 SC Radotín Praha 2:22.93
4 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 2:24.17
5 Kryštof Sgalitzer 02 SC Radotín Praha 2:27.22
6 Jiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletika 2:38.86





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 27.1.2017)




Přihlášky Výsledky


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s. 2:24.87
2 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:25.77
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.14
4 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 2:33.44
5 Tereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha 2:35.14
6 Vanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2:44.26
7 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:45.85





Běh 2 (pá, 27.1.2017)




Přihlášky Výsledky


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:52.20
2 Melanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň 2:52.50
3 Veronika Bartošová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:55.25
4 Radka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:55.93
5 Veronika Havlová 02 AK ŠKODA Plzeň 2:58.75
6 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 2:59.06
7 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:59.72





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. 4:25.99
2 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 4:57.81
3 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 4:59.98
4 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha,z.s. 5:00.09
5 Philipe Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň 5:01.23
6 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 5:21.70





Skok vysoký - Žáci








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Vojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha 1.70
2 Jan Beneš 02 ASK Slavia Praha 1.65
3 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 1.60
4 Ondřej Poledník 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.55
5 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 1.55
6 Filip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.55
7= Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 1.50
7= Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 1.50
7= Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 1.50
10 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 1.50
11 Michal Pokorný 02 ASK Slavia Praha 1.50
12= Matyáš Mottel 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
12= David Seidl 02 TJ Dukla Praha 1.45
14 Jan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁ 1.45
15 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 1.40





Skok vysoký - Žákyně








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 1.57
2 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 1.54
3 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 1.48
4 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 1.48
5 Diana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1.45
6 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 1.45
7 Aneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁ 1.40
8 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
9= Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 1.40
9= Petra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.40
9= Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 1.40
12 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 1.40
13 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
14 Kateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
15 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha 1.30

Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 DNS
1 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 1.48
2 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 1.46

Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Skok o tyči - Žáci








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 2.70
2 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 2.70





Skok o tyči - Žákyně








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Eva Kubešová 02 A. C. TEPO Kladno 2.90
2 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha 2.90
3 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 2.20
4 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2.00





Skok daleký - Žáci








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 6.00
2 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 5.77
3 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 5.61
4 Vojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha 5.40
5 František Bucha 03 SK Kotlářka Praha 5.18
6 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5.10
7 Jiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.91
8 Filip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.79
9 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 4.77
10 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.71
11 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 4.66
12 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 4.63
13 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 4.51
14 Šimon Bohman 03 Spartak Praha 4 4.50
15 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 4.34
16 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 4.24
17 Sebastián Klimeš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.20
18 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.20
19 Jan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.02
20 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 3.94
21 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 3.79
22 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.78
23 Petr Fulín 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.73
24 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 3.47
25 Adam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.36





Skok daleký - Žákyně








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 5.02
2 Aneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno 5.01
3 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha 4.97
4 Natálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.96
5 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 4.92
6 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 4.80
7 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.70
8 Kateřina Branišová 02 SK Sporting příbram 4.70
9 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.61
10 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 4.54
11 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 4.47
12 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 4.46
13 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 4.45
14 Markéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.42
15 Petra Pácalová 02 SK Aktis Praha 4.42
16 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 4.39
17 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 4.37
18 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.37
19 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 4.36
20 Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 4.36
21 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 4.32
22 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.28
23 Anna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.28
24 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 4.22
25 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 4.21
26 Barbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.20
27 Zuzana Augustová 03 ASK Slavia Praha 4.19
28 Kateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno 4.18
29 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.14
30 Lucie Lavelová 02 AK ŠKODA Plzeň 4.13
31 Lucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.09
32 Alexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.06
33 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.04
34 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 4.02
35 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 4.00
36 Jana Špinková 03 TJ Neratovice 3.96
37 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 3.93
38 Gabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.91
39 Klára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.86
40 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.82
41 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.79
42 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 3.78
43 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.76
44 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.71
45 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.69
46 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha 3.68
47 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 3.65
48 Eliška Štillerová 02 TJ Dukla Praha 3.64
49 Anna Jedličková 03 SK Aktis Praha 3.61
50 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 3.26

Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Tereza Srnová 03 TJ Neratovice NM

Ibraimi Lyulyeta 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Vrh koulí 3kg - Žákyně








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.52
2 Jitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.73
3 Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha 09.33
4 Daniela Kozačová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.08
5 Adéla Longinová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.47
6 Anna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.40
7 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.21
8 Karolin Ann Nessmith 03 Sk Kotlářka Praha 08.07
9 Tereza Skalová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.31
10 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 07.14
11 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.10
12 Veronika Beranová 02 AK ŠKODA Plzeň 06.67
13 Barbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.62
14 Lucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 06.33





Vrh koulí 4kg - Žáci








(pá, 27.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 12.20
2 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 11.72
3 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 10.57
4 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 10.53
5 Lukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.13
6 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 09.90
7 Šimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.89
8 Filip Štec 03 A. C. TEPO Kladno 09.67
9 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.72
10 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 08.70
11 Kryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO Kladno 08.11
12 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 07.91
13 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.59
14 Jakub Talaš 03 ATLETIK RUDNÁ 06.97
15 David Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.65
16 Petr Fulín 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.25