1. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 11. 1. 2017


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha,z.s.


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Žofie Janoušková, Karolína Šeborov


Ředitel závodu: Jindřich Linhart


Hlavní rozhodčí: Alena Belzová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 07.53
2 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 07.63
3 Michal Slanina 02 Atletika Benešov 07.77
4 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.77
5 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 07.82
6 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 07.88
7 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 07.99
8 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 08.21





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 02 ASK Slavia Praha 07.96
2 Tomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.12
3 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.16
4 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.34
5 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.37
6 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.42
7 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 08.49
8 Josef Bašus 03 Spartak Praha 4 08.79





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.32
2 Jan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.39
3 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 08.53
4 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.53
5 Daniel Bareš 04 TJ Neratovice 08.64
6 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.67
7 Filip Bartoš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.90
8 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.27





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis Kraft 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.77
2 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.82
3 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.84
4 Matěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.18
5 Ondřej Liška 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.23
6 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 09.41
7 Richard Hrádecký 04 TJ Dukla Praha 09.42
8 Štěpán Suchan 05 TJ Dukla Praha 09.53





Běh 5 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Sehnal 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.86
2 Tomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.18
3 Jan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.24
4 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.51
5 Tobiáš Boček 05 A. C. Sparta Praha 10.02
6 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.03
7 Matěj Šulc 05 PSK Olymp Praha,z.s. 10.06
8 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 10.13





Běh 6 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 08.76
2 Filip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.77
3 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 08.84
4 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.97
5 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.13
6 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 09.22
7 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.30
8 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44





Běh 7 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.69
2 Ondřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89
3 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 09.05
4 David Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.19
5 Matěj Brabec 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.25
6 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 09.71
7 Josef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.78
8 Matyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.81





Běh 8 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Adam 02 TJ Dukla Praha 08.68
2 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.80
3 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.11
4 Richard Vrábel 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.94
5 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.06
6 Jakub Polák 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.29
7 Štefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.37
8 Theodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.52





Běh 9 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy 08.85
2 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89
3 Jakub Vávra 04 SK Aritma Praha 09.24
4 Simon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.44
5 Matyáš Rusek 04 SK Aktis Praha 09.67
6 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 10.05
7 Václav Hrabě 05 TJ Neratovice 10.17

David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Běh 10 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Vadlejch 02 TJ Dukla Praha 08.58
2 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.62
3 Adam Karabec 03 Spartak Praha 4 09.06
4 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.19
5 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.44
6 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 09.74
7 Martin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.95
8 Adam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.72





Běh 11 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 08.26
2 Viktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.45
3 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 08.51
4 Pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.03
5 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 09.12
6 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 09.43
7 Vojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.78
8 Ondřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.05





Běh 12 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.57
2 Václav Dlabač 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.99
3 Tomáš Jeřábek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.24
4 Marek Sečkář 04 A. C. Sparta Praha 09.29
5 Filip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.49
6 Petr Kaiser 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.13
7 Jan Krumpholz 05 SK Kotlářka Praha 10.17





Běh 13 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 07.90
2 Tomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy 08.44
3 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.67
4 Tomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u Prahy 09.12
5 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 09.67
6 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.74
7 Daniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.98
8 Alexandr Tulis 04 A. C. Sparta Praha 10.63





Běh 14 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.10
2 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.36
3 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.83
4 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.09
5 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.38





Běh 15 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 08.74
2 Adam Hraník 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.95
3 Jan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.31
4 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.41
5 Lukáš Trachta 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.50





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 08.22
2 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.25
3 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 08.38
4 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 08.43
5 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.52
6 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.56
7 Karolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.78
8 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 08.81





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.34
2 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 08.38
3 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 08.49
4 Tereza Kalálová 03 A. C. Sparta Praha 08.58
5 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 08.61
6 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.73
7 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.92
8 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 08.96





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 08.57
2 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
3 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 08.83
4 Nicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.85
5 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 08.98
6 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 08.99
7 Nela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
8 Tereza Sikorová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.25





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.59
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 08.75
3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 08.77
4 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 08.81
5 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
6 Kateřina Šebrlová 6 SK Aritma Praha 08.94
7 Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha 09.02
8 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.16





Běh 5 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 08.78
2 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.78
3 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 08.90
4 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 08.92
5 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 08.95
6 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 08.96
7 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.03
8 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.32





Běh 6 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha 08.65
2 Apolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.86
3 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 08.89
4 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 08.92
5 Adéla Kadlecová 04 TJ Dukla Praha 09.11
6 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 09.20
7 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 09.21
8 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 09.24





Běh 7 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 08.51
2 Alena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.11
3 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.14
4 Tereza Blažková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.32
5 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.33
6 Barbora Hufeislová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.47
7 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.48
8 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.59





Běh 8 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s. 08.94
2 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.03
3 Františka Stašková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.06
4 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 09.10
5 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.13
6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.45
7 Natálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.51
8 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 09.52





Běh 9 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 08.96
2 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
3 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.22
4 Růžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.23
5 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.39
6 Eliška Šárová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.50
7 Hana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
8 Anna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha,z.s. 09.64





Běh 10 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.90
2 Tereza Tóthová 03 SK Aktis Praha 09.16
3 Julie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.33
4 Anežka Holková 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.40
5 Lenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.47
6 Michaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 09.56
7 Adéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.11
8 Michaela Buriánková 05 ASK Slavia Praha 10.31





Běh 11 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 09.26
2 Emilie Skalíková 04 Spartak Praha 4 09.37
3 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 09.44
4 Sára Noasová 05 Spartak Praha 4 09.46
5 Gabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.53
6 Markéta Šimková 04 Spartak Praha 4 09.80
7 Kateřina Masopustová 03 Spartak Praha 4 10.02
8 Lenka Křenová 05 Spartak Praha 4 10.10





Běh 12 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.02
2 Gabriela Parkanova 03 A. C. Sparta Praha 09.28
3 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
4 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 09.46
5 Nikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.61
6 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 09.66
7 Kateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4 09.84
8 Eliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.99





Běh 13 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vanessa Anna Müllerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.12
2 Anna Steinerová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.34
3 Alžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.38
4 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 09.51
5 Tereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.68
6 Kristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 09.74
7 Lucie Petlachová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.83
8 Stella Ottová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 10.16





Běh 14 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 09.09
2 Nela Dorazínová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.33
3 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 09.37
4 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.49
5 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.80
6 Anna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.81
7 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.90
8 Christine Cianci 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.72





Běh 15 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.52
2 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.56
3 Tereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 09.87
4 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.94
5 Anika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.06
6 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.09
7 Eliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.20
8 Anna Hospodková 03 A. C. Sparta Praha 10.22





Běh 16 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dobiášová 02 Atletika Benešov 09.11
2 Aneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.88
3 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.88
4 Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha 10.09
5 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.26
6 Eliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.31
7 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.36
8 Karolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.70





Běh 17 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.93
2 Natálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.31
3 Karolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.41
4 Kateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 09.99
5 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 10.18
6 Lucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.19
7 Kateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.51
8 Marie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.81





Běh 18 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Masopustová 04 TJ Dukla Praha 09.38
2 Karolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky 09.40
3 Tereza Jakoubková 04 SK Aritma Praha 09.47
4 Rozálie Krejčolesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.58
5 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 09.77
6 Klára Kohoutová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.95
7 Adéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha 10.12
8 Hedvika Dejdarová 04 SK Kotlářka Praha 10.24





Běh 19 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06
2 Amálie Durajová 04 SK Aritma Praha 09.50
3 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
4 Nela Šebestová 04 SK Kotlářka Praha 09.65
5 Zuzana Zumrová 05 Líbeznice 10.19
6 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.47
7 Anna Kymlová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 10.83





Běh 20 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.73
2 Ema Jelínková 05 TJ Neratovice 09.14
3 Tereza Faltýnková 05 TJ Neratovice 09.19
4 Kateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.22
5 Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44
6 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.69
7 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 09.91
8 Renáta Maierová 04 Líbeznice 10.85





Běh 21 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.33
2 Anna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
3 Lucie Kubová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.03
4 Daniela Barubasheva 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.38
5 Eliška Kvapilová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.58

Nikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 22 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha 09.20
2 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 09.44
3 Markéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.65
4 Markéta Maierová 04 Líbeznice 09.66
5 Klára Raschová 04 A. C. Sparta Praha 10.02
6 Josefína Studená 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.51

Barbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





150 m - Muži (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 17.90
2 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 19.55
3 Patrik Gregor 02 A. C. Sparta Praha 19.59
4 David Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.51
5 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha,z.s. 21.56
6 Martin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.90





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 18.63
2 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 19.47
3 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 19.88
4 Jakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.56
5 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.04
6 Jan Krumpholz 05 SK Kotlářka Praha 25.14





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 18.45
2 Michal Slanina 02 Atletika Benešov 18.48
3 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.67
4 David Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s. 22.11
5 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.52
6 Jakub Polák 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 26.69





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.16
2 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.29
3 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.42
4 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 21.66
5 Vojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy 21.90
6 Tomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha,z.s. 22.19





Běh 5 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 19.08
2 Hynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.91
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s. 21.16
4 Matyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.99
5 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 22.75
6 Tobiáš Boček 05 A. C. Sparta Praha 24.70





Běh 6 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 18.64
2 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 18.74
3 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 19.05
4 Petr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.16
5 Petr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.18
6 Lukáš Trachta 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.83





Běh 7 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s. 20.73
2 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 20.92
3 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s. 21.21
4 Samuel Chaloupka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.81
5 Filip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.85
6 Tomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u Prahy 21.88





Běh 8 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha 19.85
2 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s. 20.52
3 Vojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta Praha 21.50
4 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 21.79
5 Adam Pohl 04 A. C. Sparta Praha 23.33

Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 9 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.93
2 Roman Adam 02 TJ Dukla Praha 20.38
3 Tomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy 20.46
4 Jan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.49
5 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 21.75
6 Ondřej Liška 04 PSK Olymp Praha,z.s. 23.08





Běh 10 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Jaroš 03 Spartak Praha 4 20.18
2 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 21.05
3 Daniel Bareš 04 TJ Neratovice 21.39
4 Denis Kraft 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.89
5 Simon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u Prahy 23.56

Adam Hraník 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ





Běh 11 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.99
2 Richard Vrábel 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.02
3 Daniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha,z.s. 24.32
4 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 24.44
5 Sebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.98
6 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha,z.s. 25.47





Běh 12 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.09
2 Jakub Sehnal 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.73
3 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.35
4 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 24.17
5 Václav Hrabě 05 TJ Neratovice 25.72





Běh 13 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.03
2 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha,z.s. 23.96
3 Alessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha 23.97
4 Štěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.70
5 Adam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.76

David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Běh 14 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Vadlejch 02 TJ Dukla Praha 20.55
2 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 21.54
3 Marek Sečkář 04 A. C. Sparta Praha 22.79
4 Martin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.88
5 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 23.20
6 Matěj Šulc 05 PSK Olymp Praha,z.s. 24.42





Běh 15 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Hájek 03 SK Kotlářka Praha 20.56
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 20.81
3 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 20.91
4 Adam Karabec 03 Spartak Praha 4 21.96
5 Jáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.42





Běh 16 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Vojta 02 A. C. Sparta Praha 19.20
2 Ondřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.30
3 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 20.89
4 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s. 21.87
5 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 22.55





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 19.57
2 Ester Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 19.57
3 Lucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.11
4 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 21.03
5 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 22.15
6 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.60





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 19.25
2 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 20.55
3 Adéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 21.17
4 Ellen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.27
5 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.82

Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha DNS





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 20.46
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 20.79
3 Petra Špačková 03 ASK Slavia Praha 20.81
4 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 21.28
5 Anna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.58
6 Eliška Šárová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 23.23





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 04 SC Radotín Praha 20.80
2 Anna Hobzová 03 SC Radotín Praha 21.14
3 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s. 21.85
4 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 21.90
5 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 23.36
6 Kateřina Masopustová 03 Spartak Praha 4 24.96





Běh 5 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 21.49
2 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.67
3 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 22.18
4 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.95
5 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 23.04
6 Tereza Sikorová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.03





Běh 6 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s. 21.19
2 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 21.32
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.34
4 Adéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.64
5 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 22.05
6 Markéta Maierová 04 Líbeznice 24.02





Běh 7 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 21.19
2 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 21.41
3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 21.74
4 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.34
5 Ema Jelínková 05 TJ Neratovice 22.47
6 Marie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 26.69





Běh 8 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 20.84
2 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.06
3 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 21.08
4 Kateřina Šebrlová 6 SK Aritma Praha 21.94
5 Tereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha 22.17
6 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 22.90





Běh 9 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s. 20.84
2 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 21.24
3 Barbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.39
4 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 22.52
5 Zuzana Zumrová 05 Líbeznice 25.32

Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha DNS





Běh 10 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 21.54
2 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha 21.73
3 Nela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.77
4 Tereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha,z.s. 24.29
5 Barbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.37
6 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.54





Běh 11 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha 21.09
2 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 21.49
3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 21.91
4 Tereza Faltýnková 05 TJ Neratovice 22.49
5 Kristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 23.25
6 Klára Sondelová 03 SK Aritma Praha 24.08





Běh 12 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 22.47
2 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 23.19
3 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.35
4 Adéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.28
5 Alžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.49
6 Lucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.02





Běh 13 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kalálová 03 A. C. Sparta Praha 20.91
2 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.59
3 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 21.71
4 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.97
5 Julie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.98
6 Eliška Nováková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.12





Běh 14 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 21.20
2 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 22.82
3 Alexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.94
4 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 22.97
5 Barbora Pojarová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.51
6 Anika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.68





Běh 15 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 22.27
2 Ester Gutwirtová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.42
3 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.49
4 Anežka Holková 05 PSK Olymp Praha,z.s. 23.56
5 Tereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.82

Tereza Masopustová 04 TJ Dukla Praha DNS





Běh 16 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.59
2 Tereza Blažková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.78
3 Amélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha 23.14
4 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 23.29
5 Kateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha,z.s. 24.56
6 Adéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 24.86





Běh 17 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela Parkanova 03 A. C. Sparta Praha 22.55
2 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.63
3 Lenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.25
4 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.58
5 Daniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u Prahy 23.97

Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 18 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 21.71
2 Františka Stašková 04 PSK Olymp Praha,z.s. 21.89
3 Kristýna Kučerová 04 TJ Neratovice 22.05
4 Lucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.15
5 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.17
6 Renáta Maierová 04 Líbeznice 26.53





Běh 19 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.15
2 Eliška Černá 03 Sokol Roztoky u Prahy 22.79
3 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s. 23.39
4 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.11
5 Anna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha,z.s. 24.54
6 Natálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.84





Běh 20 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.74
2 Štěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.89
3 Michaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha,z.s. 22.95
4 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s. 23.75
5 Rozálie Krejčolesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.51
6 Sofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u Prahy 25.08





Běh 21 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 20.64
2 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 20.81
3 Tereza Navrátilová 04 A. C. Sparta Praha 21.94
4 Kateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha 22.14
5 Christina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.31
6 Hedvika Dejdarová 04 SK Kotlářka Praha 25.71





Běh 22 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.26
2 Barbora Hufeislová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.03
3 Klára Kohoutová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.41
4 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 24.64
5 Anna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha,z.s. 25.26
6 Thalia Pandelides 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.37





Běh 23 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 22.92
2 Nela Šebestová 04 SK Kotlářka Praha 23.49
3 Miriam Garza 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.89
4 Magdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.13
5 Lucie Kubová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.42





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gnip 03 Atletika Jižní Město, z.s. 2:08.50
2 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 2:18.64
3 Petr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:21.15
4 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 2:25.35
5 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 2:25.43
6 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 2:26.84
7 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 2:29.61
8 Ivan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 2:31.63





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 2:28.25
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 2:30.37
3 Matěj Hrdlička 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:36.16
4 Jakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:38.04
5 Matyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:38.39
6 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:38.44
7 Matěj Brabec 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 2:42.41
8 Josef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:42.77
9 Albert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:50.29





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Jankovský 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:45.77
2 Jakub Vávra 04 SK Aritma Praha 2:45.81
3 Vojtěch Dejdar 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:50.38
4 Theodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:57.12
5 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 2:58.33
6 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 3:01.59
7 Tomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha 3:09.85
8 Jaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky 3:13.26





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.72
2 Jan Mozga 05 TJ Neratovice 2:48.03
3 Ondřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha 2:48.56
4 Matěj Špicl 05 Atletika Líbeznice Stonožka 2:49.32
5 Jakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.55
6 Ondřej Huml 05 TJ Neratovice 3:08.77
7 Radek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha 3:19.77





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město, z.s. 2:25.80
2 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:25.83
3 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 2:31.28
4 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 2:31.52
5 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:39.14
6 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2:43.91
7 Milada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:44.17
8 Veronika Bartošová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:47.30





Běh 2 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Machátová 03 SK Kotlářka Praha 2:43.50
2 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 2:46.84
3 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha,z.s. 2:47.02
4 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:49.05
5 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 2:55.97
6 Christina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:00.32
7 Barbora Pojarová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3:00.77
8 Štěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:03.84
9 Eliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 3:12.66





Běh 3 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kalibová 04 AK Most 2:53.80
2 Barbora Staňková 05 AK Most 2:54.63
3 Kristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:55.28
4 Kristýna Dvořáková 05 SK Kotlářka Praha 2:58.51
5 Ester Gutwirtová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:01.07
6 Kateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:01.97
7 Karolína Daubnerová 05 AK Most 3:05.91
8 Anna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:06.71
9 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3:12.17





Běh 4 (st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 radka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:51.00
2 Lucie Pichová 05 Atletika Líbeznice Stonožka 3:00.85
3 Anna Robková 05 PSK Olymp Praha,z.s. 3:04.86
4 Nela Dorazínová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:05.25
5 Tereza Příhodová 04 Atletika Líbeznice Stonožka 3:06.50
6 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:07.09
7 Kristýna Bohmová 05 AK Most 3:12.04
8 Barbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:12.83
9 Julie Mudříková 03 SK Aritma Praha 3:19.38





Skok vysoký - Žáci








(st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha 1.59
2 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.56
3 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.56
4 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 1.56
5 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 1.50
6 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 1.45

Hynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ NM





Skok daleký - Žákyně








(st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 5.08
2 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.94
3 Markéta Trhoňová 02 A. C. Sparta Praha 4.85
4 Eliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.75
5 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 4.74
6 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.70
7 Karolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.63
8 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 4.61
9 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 4.60
10 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.57
11 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 4.54
12 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 4.49
13 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.41
14 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 4.38
15 Vendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.32
16 Adéla Novotná 03 ASK Slavia Praha 4.31
17 Adéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.27
18 Rozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.22
19 Eliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.21
20 Tereza Tóthová 03 SK Aktis Praha 4.08
22 Kristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.06
21 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 4.06
23 Andrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.05
24 Anežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.04
25 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 3.88
26 Anna Šafránková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.83
27 Veronika Jakubcová 02 Atletika Benešov 3.77
28 Justýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.76
29 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.74
30 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 3.72
31 Daniela Růžičová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.68
32 Anna Ihmová 03 SK Aritma Praha 3.67
33 Barbora Dobiášová 02 Atletika Benešov 3.66
34 Adriana Molová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.65
35 Amálie Durajová 04 SK Aritma Praha 3.64
36 Barbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3.63
37 Alžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3.62
38 Gabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.54
39 Denisa Krublová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.35
40 Kateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3.07

Tereza Hladíková 03 SK Aktis Praha NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








(st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Mikundová 02 Spartak Praha 4 11.65
2 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.98
3 Jitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.12
4 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 09.51
5 Barbora Hufeislová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.97
6 Daniela Kozačová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.88
7 Andrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.67
8 Karolin Ann Nessmith 03 SK Kotlářka Praha 08.38
9 Anna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.28
10 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.22
11 Adéla Longinová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.20
12 Michaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.18
13 Anna Kinkorová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.14
14 Denisa Krublová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.14
15 Klára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.13
16 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 08.04
17 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.88
18 Tereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 07.87
19 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 07.84
20 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 07.71
21 Adéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 07.58
22 Eliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.54
23 Marie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.54
24 Eliška Černá 03 Sokol Roztoky u Prahy 07.48
25 Anna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.37
26 Anna T. Voříšková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.19
27 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 07.09
28 Kateřina Kodadová 03 Spartak Praha 4 07.05
29 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 06.77
30 Nikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 06.32
31 Veronika Jakubcová 02 Atletika Benešov 06.28
32 Daniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u Prahy 05.54





Vrh koulí 4kg - Žáci








(st, 11.1.2017)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.76
2 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 11.27
3 Viktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.44
4 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.15
5 Šimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.65
6 Martin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.25
7 Daniel Dufek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.13
8 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 08.62
9 Daniel Veselý 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.38
10 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.34
11 Tomislav Jočič 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.31
12 Petr Chalupa 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.24
13 Sebastián Klimeš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.14
14 Oliver Gaži 02 Sokol Roztoky u Prahy 08.04
15 Igor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.70
16 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 07.04
17 Petr Kaiser 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.49
18 Adam Pohl 04 Spartak Praha 4 05.05