Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva





Datum konání: 10. 12. 2016


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana


Ředitel závodu: Jindřich Linhart


Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.78
2 Marek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s. 07.96
3 Vojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA Plzeň 07.99
4 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.00
5 Josef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s. 08.07
6 Tomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.15
7 Ondřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.43





Rozběh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.18
2 Daniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.29
3 David Koutník 030207 TJ Jiskra Humpolec 08.42
4 Ondřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s. 08.55
5 Petr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.63
6 Vojtěch Turek 030410 Atletika Prachatice 08.67
7 Mathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.82





60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále A (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.80
2 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 07.87
3 Marek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s. 07.95
4 Vojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA Plzeň 07.97
5 Josef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s. 08.10
6 Tomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
7 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.22
8 Daniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.49





Finále B (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.38
2 David Koutník 030207 TJ Jiskra Humpolec 08.53
3 Mathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
4 Petr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.64
5 Ondřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s. 08.72
6 Vojtěch Turek 030410 Atletika Prachatice 08.86





60 m - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s. 08.33
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.42
3 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
4 Valérie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov 08.57
5 Eliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.59
6 Zuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
7 Lucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.69
8 Renáta Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.88





Rozběh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.42
2 Karolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub Bechyně 08.58
4 Kateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ Přeštice 08.58
4 Martina Achcenitová 035128 Atletika Jihlava 08.63
5 Kristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
6 Zuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
7 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 08.73
MB Sára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.54





60 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s. 08.28
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.29
3 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.34
4 Valérie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov 08.52
5 Karolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub Bechyně 08.60
6 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
7 Eliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.63
8 Kateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ Přeštice 08.64





Finále B (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
2 Lucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.70
3 Martina Achcenitová 035128 Atletika Jihlava 08.72
4 Zuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
5 Renáta Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.77
6 Kristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.77
7 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 08.80





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 19.05
2 Marek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s. 19.10
3 Tomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.35
4 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.36





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 18.84
2 Vojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA Plzeň 19.16
3 Mathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletiky 20.33
4 Hynek Randák 030421 Atletika Prachatice 20.98





Běh 3 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s. 19.79
2 David Koutník 030207 TJ Jiskra Humpolec 21.13
3 Jakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolek 21.88
4 Šimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolek 22.39





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s. 19.65
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.80
3 Pavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.47
4 Valérie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov 20.71
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 20.95





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.70
2 Viktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA Plzeň 20.73
3 Jana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.02
4 Kristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA Plzeň 21.06
5 Zuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké Meziříčí 21.42





Běh 3 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolek 21.23
2 Zuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.46
3 Tereza Hodinová 045221 TJ VS Tábor, z. s. 22.90
MB Sára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké Meziříčí 21.38





800 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 2:10.43
2 Jan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.05
3 Štěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolek 2:16.83
4 Petr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.22
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:22.66
6 Daniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.49
7 David Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:26.18

Jan Kundrát 030825 AK Sokolov DQ





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:21.94
2 Petr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké Meziříčí 2:22.54
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:22.55
4 Ivan Brejška 030829 T. J. Sokol České Budějovice 2:27.10
5 Vít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:27.95
6 Radek Musil 040724 Atletika Jihlava 2:51.71
MB Adam Trojan 040312 TJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.70

Jakub Altrichter 041226 Atletika Jihlava DNF





800 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 2:24.95
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.54
3 Barbora Hesová 035811 TJ VS Tábor, z. s. 2:31.25
4 Natálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:33.36
5 Monika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.83
6 Zuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.85
7 Jaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:39.16





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.99
2 Barbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.01
3 Mirka Váňová 035927 Atletika Jihlava 2:38.03
4 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:38.12
5 Kateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.17
6 Barbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České Budějovice 2:38.22
7 Lucie Mikešová 046104 Atletika Prachatice 2:43.27
8 Sofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké Meziříčí 2:44.29





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.49
2 Marek Špác 031028 AK ŠKODA Plzeň 09.63
3 Ondřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolek 10.03
4 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.04
5 Tomáš Koza 040806 AK ŠKODA Plzeň 10.25
6 Matěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.28
7 Vojtěch Turek 030410 Atletika Prachatice 10.41





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.56
2 Petr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.27
3 Jakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolek 10.68
4 Hynek Randák 030421 Atletika Prachatice 10.94
5 Šimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
6 Petr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s. 11.23





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s. 09.71
2 Pavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.75
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 09.99
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.01
5 Lucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.65
6 Štěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.69
7 Terezie Grulichová 035304 AC Domažlice, z. s. 10.87





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.27
2 Aneta Brabcová 035517 AK ŠKODA Plzeň 10.46
3 Ludmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.52
4 Viktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA Plzeň 10.82
5 Lia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.26
6 Tereza Hodinová 045221 TJ VS Tábor, z. s. 11.68





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.58
2 Tomáš Jelínek 040606 TJ Nová Včelnice, z.s. 1.52
3 Matyáš Jan Martinský 030114 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.49
4 Jan Roháč 031125 ŠAK při ZŠ Přeštice 1.46
5 Vojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1.43
6 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.43
7 Adam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.40
8 Ondřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s. 1.35
9 Daniel Klejch 031022 ŠAK Chodov, z. s. 1.35
10= Tomáš Kružík 040206 Atletika Jihlava 1.30
10= Jan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.30





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub Bechyně 1.50
2 Zuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.50
3 Karolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.47
4 Petra Chalupová 045909 T. J. Sokol České Budějovice 1.47
5 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.47
6 Kateřina Kornová 036206 TJ Sušice 1.44
7 Tereza Škarková 035118 Atletika Jihlava 1.44
8 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.41
9 Klára Kousalová 035219 Atletika Jihlava 1.38
10 Renáta Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.38
11 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 1.38
12 Zuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletiky 1.35
13 Tereza Herbánszká 045306 TJ MDDM Ostrov 1.35





6 x 200 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Kostka, Gnip, Pardubská, Krbcová, Nýč, Bendová
Praha 2:40.36
2 A Špác, Čapská, Krejčí, Hanzlíková, Petrušová, Kovářík
Plzeňský kraj 2:44.51
3 Kosielská, Vokoun, Kováčová, Koutník, Rašovská, Veselý
Kraj Vysočina 2:50.67
4 A Langmaier, Pelcová, Vébrová, Šebestová, Sladký, Terč
Karlovarský kraj 2:51.11
5 A Krejčí, Mášková, Vilhemová, Krňanský, Randák, Zeman
Jihočeský kraj 2:52.99





Běh 2 (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Bucha, Jakubův, Polívková, Čepelová, Skalická, Surjomartono
Praha 2:45.87
2 B Vrba, Brabcová, Trávníček, Buriánová, Husárková, Perglerová
Plzeňský kraj 2:49.09
3 B Chalupová, Čermáková, Janoušková, Turek, Czepiec, Gribin
Jihočeský kraj 2:49.20
4 B Štatský, Dušková, Gabrielová, Študlarová, Kundrát, Špreňar
Karlovarský kraj 2:52.56





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 5.28
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 5.22
3 Zbyněk Zeman 030319 SKOK J. Hradec, z.s. 5.06
4 David Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4.87
5 Adam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.84
6 Petr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletiky 4.79
7 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.77
8 Marek Špác 031028 AK ŠKODA Plzeň 4.75
9 Jan Kundrát 030825 AK Sokolov 4.53
10 Michal Tikal 040906 TJ ČZ Strakonice 4.51
11 Matyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolek 4.51
12 Zdeněk Matějka 031113 Atletika Jemnice 4.46
13 Tomáš Novák 030903 Atletika Jemnice 4.30





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.97
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.74
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.73
4 Kateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s. 4.68
5 Nika Kroupová 045227 T. J. Sokol České Budějovice 4.60
6 Veronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.60
7 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 4.48
8 Lucie Ledvinová 035421 Atletika Klatovy 4.47
9 Kristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletiky 4.40
10 Aneta Hradská 045126 AK Sokolov 4.37
11 Lia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.30
12 Zuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.22
13 Vendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké Meziříčí 4.21





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 11.44
2 Tereza Herbánszká 045306 TJ MDDM Ostrov 11.43
3 Karolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolek 10.70
4 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 10.52
5 Kateřina Kulhánková 035707 TJ VS Tábor, z. s. 10.42
6 Michaela Míčková 035105 TJ Sušice 10.37
7 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.27
8 Kateřina Mazaná 035521 TJ VS Tábor, z. s. 10.09
9 Petra Sičaková 035414 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.03
10 Markéta Bauerová 036107 ŠAK Chodov, z. s. 10.00
11 Tereza Škarková 035118 Atletika Jihlava 09.95
12 Simona Kuboušková 045915 AC Domažlice, z. s. 09.95
13 Tereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké Meziříčí 09.63
14 Michaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s. 09.51
MB Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 12.30





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 10.12.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.81
2 Jakub Novák 030903 Atletika Jemnice 10.90
3 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.67
4 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.57
5 Zbyněk Zeman 030319 SKOK J. Hradec, z.s. 10.05
6 Matyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolek 09.83
7 Matěj Kovář 040211 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.41
8 Matěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.20
9 Tomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra Humpolec 08.68
10 Matyáš Svoboda 041123 Atletika Jihlava 08.54
11 Šimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.84
12 Jan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.55
MB Tomáš Novák 030903 Atletika Jemnice 09.80





Celkový bodový stav - Ml. žáci



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Praha
Praha 134.00
2 Plzeňský kraj
Plzeňský kraj 80.00
3 Jihočeský kraj
Jihočeský kraj 70.00
4 Karlovarský kraj
Karlovarský kraj 55.00
5 Kraj Vysočina
Kraj Vysočina 52.00





Celkový bodový stav - Ml. žákyně



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Praha
Praha 122.00
2 Kraj Vysočina
Kraj Vysočina 74.00
3 Jihočeský kraj
Jihočeský kraj 72.00
4 Plzeňský kraj
Plzeňský kraj 62.00
5 Karlovarský kraj
Karlovarský kraj 62.00