83. Velká kunratická

13.11.2016 Kunratice u Dolnomlýnského rybníka








ŽÁCI STARŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 4006 Gajda Jan 2001 Spartak Praha 4 Žáci starší 3:35.5 7:19.7
2. 4027 Houška Filip 2001 Spartak Praha 4 Žáci starší 3:36.8 7:21.4
3. 4099 Hodboď Ondřej 2001 SKP Nymburk Žáci starší 3:46.9 7:23.4
4. 4015 Zamyslický Jakub 2002 ŠSK FZŠ Chodovická Žáci starší 3:47.7 7:44.0
5. 4050 Stodola Prokop 2002 KSBM Praha Žáci starší 4:02.3 8:03.1
6. 4057 Egyházi David 2002
Žáci starší 4:02.0 8:03.7
7. 4102 Vybíral Mikuláš 2001 SK Hamr veslování Žáci starší 3:59.1 8:08.0
8. 4043 Janovský Tomáš 2001 SK Praga Žáci starší 3:57.8 8:10.8
9. 4005 Mareš Jan 2001 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:06.5 8:13.4
10. 4021 Starý Adam 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:07.4 8:20.2
11. 4004 Neumann Radek 2001 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:11.7 8:21.4
12. 4034 Bolehovský Michal 2002 PSK Olymp Praha Žáci starší 4:14.3 8:26.4
13. 4069 Javůrek Emil 2001 SC Radotín Žáci starší 4:11.6 8:31.2
14. 4030 Knapp Jakub 2001 Sokol Kolovraty Žáci starší 4:21.4 8:34.4
15. 4062 Matuška Vojtěch 2002 Luigi Cocotti Žáci starší 4:01.5 8:39.1
16. 4103 Fišer František 2001 TJ Stodůlky Praha Žáci starší 4:13.9 8:40.9
17. 4029 Maleček Jakub 2001 MP Dukla Praha Žáci starší 4:19.5 8:45.9
18. 4086 Novák Matěj 2002 BA Nymburk Žáci starší 4:22.7 8:49.0
19. 4101 Vybíral Matyáš 2001 SK Hamr veslování Žáci starší - 8:49.7
20. 4084 Průša Kryštof 2001 ASK Slavia Praha Žáci starší 4:13.0 8:58.9
21. 4024 Žák Adam 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:36.6 9:07.9
22. 4090 Bartoš Václav 2001 MLOK Mariánské Lázně Žáci starší 4:35.2 9:09.4
23. 4007 Masařík Tomáš 2001 Veslaři Bohemians Praha Žáci starší 4:42.2 9:15.3
24. 4017 Polena Vojtěch 2001 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:32.3 9:19.6
24. 4044 Maňour Kryštof 2002 FBC Start98 Kunratice Žáci starší 4:29.2 9:19.6
26. 4107 Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská Žáci starší 4:35.2 9:20.0
27. 4067 Pipota Gabriel 2001 SC Radotín Žáci starší 4:32.2 9:23.1
28. 4065 Orlický Jáchym 2002 SC Radotín Žáci starší 4:31.9 9:25.0
29. 4020 Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:42.0 9:26.9
30. 4009 Knytl Jakub 2001 Veslaři Bohemians Praha Žáci starší 4:42.4 9:34.5
31. 4008 Tomek Kristián 2001 Veslaři Bohemians Praha Žáci starší 4:42.8 9:42.7
32. 4073 Holubec Jakub 2002 KSBM Praha Žáci starší 4:29.4 9:42.9
33. 4093 Burget Matouš 2001 Bikeclinic junior team Žáci starší 4:43.0 9:49.5
34. 4095 Sgalitzer Kryštof 2002 SC Radotín Žáci starší 4:41.9 9:51.5
35. 4038 Siblík Tomáš 2001 Úvaly Žáci starší 4:37.7 9:52.2
36. 4012 Touš Oleg 2001 Veslaři Bohemians Praha Žáci starší 4:57.0 9:54.3
37. 4106 John Jakub 2002 AŠK Mazurská Žáci starší 4:48.9 9:56.0
38. 4053 Jandl Vojtěch 2002
Žáci starší 4:43.6 10:00.3
39. 4045 Gubien Jakub 2001 Sokol Podolí Žáci starší 4:45.7 10:05.9
40. 4063 Kafka Jakub 2001 VK Neratovice Žáci starší 4:52.0 10:12.5
41. 4018 Čermák Jakub 2002 Multi Sport Žáci starší 4:46.2 10:12.6
42. 4056 Tajovský Pavel 2001
Žáci starší 5:04.9 10:15.1
43. 4042 Král Jakub 2002 Kolovraty Žáci starší 4:58.9 10:16.7
44. 4019 Cypro Daniel 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:58.5 10:20.9
45. 4023 Wooller Tomáš 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 4:54.2 10:25.1
46. 4026 Ozga Michal 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:06.7 10:32.2
47. 4046 Gubien Matěj 2002 FbŠ Bohemians Žáci starší 5:22.6 10:43.0
48. 4083 Kudrnovský Petr 2002 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci starší 4:53.7 10:44.4
49. 4013 Osond Richard 2001 Veslaři Bohemians Praha Žáci starší 5:19.8 10:45.9
50. 4035 Veselý Matyáš 2002 STS Chvojkovice Žáci starší 5:03.2 10:49.3
51. 4025 Kozák Miroslav 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 5:08.2 11:15.6
52. 4066 Matek Ondřej 2002 SC Radotín Žáci starší 5:13.2 11:18.4
53. 4016 Škvor Adam 2002 OK Kamenice Žáci starší 5:23.7 11:18.9
54. 4105 Šmida Filip 2002 AŠK Mazurská Žáci starší 4:57.3 11:27.3
55. 4097 Šebek Filip 2002 Atletika Hostivař Žáci starší 5:16.6 11:52.8
56. 4092 Balov Daniel 2001 FC Zlíchov 1918 Žáci starší 5:42.7 12:23.2
57. 4031 Gajdošík Matěj 2002
Žáci starší 5:48.2 12:33.1
58. 4022 Vlk Vojtěch 2002 Spartak Praha 4 Žáci starší 7:30.2 14:47.5








ŽÁCI MLADŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 5354 Pergler Jan 2003 ŠAK Praštice Žáci mladší - 2:51.6
2. 5376 Kožina Štěpán 2003 SK Aktis Praha Žáci mladší - 2:57.4
3. 5113 Honsa Antonín 2003 Fischer Ski klub Šumava Žáci mladší - 3:00.5
4. 5077 Šimša Martin 2003 PGP Žáci mladší - 3:00.9
5. 5018 Kubala Mikuláš 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:06.0
6. 5314 Matouš Ladislav 2004 ŠSK FZŠ Chodovická Žáci mladší - 3:06.4
7. 5071 Mařík Antonín 2003 SC Radotín Žáci mladší - 3:08.3
8. 5313 Tulach Petr 2003 ŠSK FZŠ Chodovická Žáci mladší - 3:09.0
9. 5013 Jaroš Adam 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:09.4
10. 5054 Dobiáš Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova Žáci mladší - 3:09.7
11. 5385 Kreidl Tomáš 2003 SK Aktis Praha Žáci mladší - 3:10.4
11. 5321 Hanák Ondřej 2003 DGP Žáci mladší - 3:10.4
13. 5045 Fiala Martin 2003 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší - 3:10.5
14. 5100 Seifert William 2003
Žáci mladší - 3:10.7
15. 5087 Chaloupka Viktor 2003 Exit Team Žáci mladší - 3:11.7
16. 5307 Hejna Viktor 2004 USK Praha Žáci mladší - 3:12.4
17. 5088 Beňa Ondřej 2003 USK Praha Žáci mladší - 3:13.0
18. 5120 Gribbin Daniel Sebastian 2003 SK Čtyři Dvory České Budějovice Žáci mladší - 3:14.4
19. 5006 Dissou Akinwale Adam 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:15.1
20. 5075 Matoušek Jiří 2003 SC Radotín Žáci mladší - 3:15.9
21. 5355 Pergler Michal 2005 ŠAK Praštice Žáci mladší - 3:16.1
22. 5095 Procházka Jindřich 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 3:16.2
23. 5302 Duda Adam 2004
Žáci mladší - 3:16.5
24. 5109 Kubeš Jan 2004 RunPORG Žáci mladší - 3:20.2
25. 5111 Lenghart Ondřej 2003 SC Radotín Žáci mladší - 3:20.5
26. 5301 Mlejnek Daniel 2004 Sokol Cholupice Žáci mladší - 3:20.6
27. 5326 Mikeš Matěj 2003 Datahelp Žáci mladší - 3:21.3
28. 5308 Hejna Igor 2004 USK Praha Žáci mladší - 3:22.3
29. 5015 Karabec Adam 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:22.5
30. 5373 Kára Kristián Michal 2003 SK ZŠ Jeseniova Žáci mladší - 3:22.6
31. 5082 Janda Jakub 2004 OK Dobříš Žáci mladší - 3:23.7
32. 5016 Král Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:23.9
33. 5098 Průša Dominik 2004 USK Praha OB Žáci mladší - 3:24.1
34. 5315 Kobezda Šimon 2003 VK BLESK Žáci mladší - 3:24.4
35. 5387 Liška Ondřej 2004
Žáci mladší - 3:25.4
36. 5363 Kára Mikuláš 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:25.5
37. 5306 Čížek Jiří 2003 Sokol Červená Žáci mladší - 3:25.6
38. 5041 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 3:26.0
39. 5114 Červenka Daniel 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 3:26.2
39. 5372 Hořejší Ondřej 2005 Ski-team.cz Žáci mladší - 3:26.2
41. 5388 Aschenbrenner Max 2004 Tatra Smíchov Žáci mladší - 3:26.3
42. 5133 Hejsler Jan 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:26.5
43. 5072 Matějka Albert 2004 SK Jeseniova Žáci mladší - 3:26.6
44. 5127 Děvěr Martin 2003 AŠK Mazurská Žáci mladší - 3:26.7
45. 5097 Novák Matěj 2003 VK Smíchov Žáci mladší - 3:26.8
46. 5036 Beneš Jan 2005 USK Praha Žáci mladší - 3:27.0
47. 5335 Vačkář Petr 2004 Radotín Žáci mladší - 3:27.3
48. 5337 Koblovský Jakub 2005 AK Moravská Třebová Žáci mladší - 3:27.4
49. 5329 Zakouřil Matyáš 2004 USK Praha Žáci mladší - 3:28.6
50. 5090 Reichold Filip 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:28.8
51. 5358 Kodídek Jan 2003 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 3:29.0
52. 5084 Dlouhý Aleš 2005 SK Praga Žáci mladší - 3:29.4
53. 5324 Trachta Lukáš 2005 USK Praha Žáci mladší - 3:29.7
54. 5012 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:29.8
55. 5048 Kuzma Tomáš 2003
Žáci mladší - 3:30.7
55. 5344 Vašina Samuel 2003 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 3:30.7
57. 5359 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město Žáci mladší - 3:31.2
58. 5047 Čech Ondřej 2004 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší - 3:31.7
59. 5017 Krátký Kryštof 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:31.9
60. 5009 Gajda Martin 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:32.3
61. 5029 Vítek Václav 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:32.6
61. 5123 Jisl David 2003 AŠK Mazurská Žáci mladší - 3:32.6
63. 5125 Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská Žáci mladší - 3:32.7
64. 5104 Dolejš Marek 2004 Vodní Stavby Praha Žáci mladší - 3:33.1
64. 5117 Svoboda Lukáš 2004 Atletika Chuchle Žáci mladší - 3:33.1
66. 5105 Hollmann Jakub 2005 USK Praha Žáci mladší - 3:33.4
67. 5311 Přída Jakub 2005 ŠSK FZŠ Chodovická Žáci mladší - 3:34.0
68. 5124 Kolek Jan 2003 AŠK Mazurská Žáci mladší - 3:34.5
69. 5046 Potoček Vojtěch 2004 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší - 3:35.1
69. 5030 Vrána Vítek 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:35.1
71. 5037 Lis Jan 2005 LAP Žáci mladší - 3:35.7
72. 5061 Tischler Jan 2005
Žáci mladší - 3:36.0
73. 5309 Vosátka Matěj 2004 TGC Kunratice Žáci mladší - 3:36.1
74. 5050 Vítek Matěj 2005
Žáci mladší - 3:36.2
75. 5051 Tůma Šimon 2004 KOB Tretra Praha Žáci mladší - 3:36.3
76. 5026 Štětka Filip 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:36.9
77. 5108 Vakoč Martin 2003 ČVK Žáci mladší - 3:37.0
78. 5044 Vaccino Alessandro 2005 USK Praha Žáci mladší - 3:37.5
79. 5328 Geprt Adam 2003 SK Slavia Praha Žáci mladší - 3:37.6
79. 5369 Fridrich Martin 2005 ČAFC Žáci mladší - 3:37.6
81. 5020 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:38.1
82. 5379 Brož Jaroslav 2005 SK Sokol Zlatníky Žáci mladší - 3:38.5
83. 5319 Nedvěd Tim 2003 Kunratice Žáci mladší - 3:38.8
84. 5028 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:38.9
85. 5060 Rokos Michal 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 3:39.0
85. 5058 Dítě Marek 2004 TJ Sokol Jaroměř Žáci mladší - 3:39.0
87. 5025 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:39.5
88. 5023 Rendón Enrique 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:39.8
89. 5357 Pospíšil Jiří 2005 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 3:40.3
90. 5312 Šolc Ondřej 2005 ŠSK FZŠ Chodovická Žáci mladší - 3:40.4
91. 5101 Taške Jakub 2005
Žáci mladší - 3:40.6
92. 5001 Bakoč Antonín 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:40.7
93. 5024 Sýkora David 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:40.9
94. 5371 Vido Tomáš 2005 AC Testa di F. Žáci mladší - 3:41.5
95. 5320 Kadaně Jan 2004 USK Praha Žáci mladší - 3:41.8
96. 5390 Prášil David 2005 Atletika Klatovy Žáci mladší - 3:42.0
97. 5106 Klimeš Ondřej 2005 Dansport Žáci mladší - 3:42.5
98. 5381 Moulík Jakub 2004 Fidibus Žáci mladší - 3:43.0
99. 5089 Augusta Ondřej 2005 Skyhouse Žáci mladší - 3:43.3
100. 5316 Kopal Lukáš 2003 VK BLESK Žáci mladší - 3:43.5
101. 5341 Zajíc Jakub 2005 SK Radim Žáci mladší - 3:43.7
101. 5008 Fröhlich Vít 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:43.7
103. 5022 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:43.9
103. 5305 Říha Daniel 2004 Atletika Chuchle Žáci mladší - 3:43.9
105. 5099 Škarda Jan 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:44.8
106. 5116 Muzikář Václav 2004
Žáci mladší - 3:45.3
106. 5019 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:45.3
108. 5122 Smejkal Tobiáš 2004 Sokol Nusle - Orbis Žáci mladší - 3:46.6
109. 5132 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší - 3:47.3
110. 5377 Kovačević Sava 2004 LISKATLETIKA PRAHA Žáci mladší - 3:47.9
111. 5055 Petrtýl Michal 2004 SDH Sedlec Žáci mladší - 3:48.2
111. 5107 Bureš Jáchym 2003 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:48.2
113. 5031 Zuzánek Jan 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:48.5
114. 5367 Beseda Ondřej 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 3:48.9
115. 5118 Tajbl Mikuláš 2004 Judo Vršovise Žáci mladší - 3:49.5
116. 5304 Kendík Jáchym 2004
Žáci mladší - 3:50.1
117. 5331 Navrátil Patrik 2004
Žáci mladší - 3:50.5
118. 5056 Petrtýl Jakub 2004 SDH Sedlec Žáci mladší - 3:50.8
119. 5102 Feix Adam 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žáci mladší - 3:52.8
120. 5342 Stařecký Artuš 2004 Zvoníci Svatovíští Žáci mladší - 3:53.2
121. 5352 Vágner Matěj 2005 VK BLESK Žáci mladší - 3:53.3
121. 5032 Kůžel Matyáš 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:53.3
123. 5368 Karban Jaroslav 2005 Badminton Radotín Žáci mladší - 3:54.0
124. 5070 Konečný Filip 2005 SC Radotín Žáci mladší - 3:54.1
125. 5332 Zarda Šimon 2004
Žáci mladší - 3:55.2
126. 5080 Laurin Jáchym 2005 Atletika Stará Boleslav Žáci mladší - 3:55.3
127. 5395 Vaněk Tomáš 2005
Žáci mladší - 3:55.8
128. 5366 Kodad Jindřich 2003
Žáci mladší - 3:55.9
129. 5034 Ostaš Jakub 2005 Hagisski Žáci mladší - 3:56.5
130. 5364 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 3:56.6
131. 5049 Gubien Marek 2004 ČVK Praha Žáci mladší - 3:56.7
131. 5035 Gajdošík Štěpán 2004
Žáci mladší - 3:56.7
133. 5027 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 3:56.8
134. 5370 Maleček Václav 2003 VK Smíchov Žáci mladší - 3:57.0
135. 5386 Lachmann Jonáš 2005 AC Sparta Praha Žáci mladší - 3:58.0
136. 5078 Nový Jáchym 2005 OK Dobříš Žáci mladší - 3:59.7
136. 5310 Čermák Matěj 2004 Multisport Žáci mladší - 3:59.7
138. 5325 Šalom Vojtěch 2004
Žáci mladší - 4:00.9
139. 5317 Prázdný Vilém 2004 VK BLESK Žáci mladší - 4:01.7
140. 5338 Brird Joachim 2005
Žáci mladší - 4:02.2
141. 5119 Ullsperger Jiří 2004 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 4:02.3
142. 5062 Kučera Josef 2005
Žáci mladší - 4:03.3
143. 5330 Janoušek Vojtěch 2004
Žáci mladší - 4:03.8
144. 5039 Baldrian Tomáš 2004 USK Praha OB Žáci mladší - 4:05.1
145. 5351 Vlček Matěj 2005 VK BLESK Žáci mladší - 4:05.7
146. 5042 Hurník Michal 2005 HUDRA Team Žáci mladší - 4:06.0
146. 5334 Peroutka Vojtěch 2003 Zzev Žáci mladší - 4:06.0
148. 5083 Kos Jan 2003 Nový PORG Žáci mladší - 4:06.6
149. 5129 Štroner Štěpán 2004 AŠK Mazurská Žáci mladší - 4:08.5
150. 5085 Hovorka Tomáš 2005 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 4:09.3
151. 5360 Laštovka Jakub 2005 FbŠ Bohemians Žáci mladší - 4:09.5
152. 5067 Cádra Vojtěch 2005 SC Radotín Žáci mladší - 4:09.8
153. 5340 Kučera Ondřej 2004 Praga 8 Žáci mladší - 4:10.9
154. 5066 Pícl Daniel 2004 TJ Sokol Spořilov Žáci mladší - 4:11.1
155. 5128 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší - 4:11.2
156. 5356 Kovář Filip 2005 Rytíři Kladno Žáci mladší - 4:11.7
157. 5004 Červený Denis 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 4:12.2
158. 5339 Kaifer Martin 2004 Český Brod Žáci mladší - 4:12.6
159. 5121 Vondraš Štěpán 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Žáci mladší - 4:12.9
160. 5038 Hloušek Kristián 2004 TJ Sokol Kbely Žáci mladší - 4:13.3
161. 5092 Braun Peter 2005 ZŠ Compass Žáci mladší - 4:13.4
162. 5010 Helcl Matyáš 2003 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 4:13.8
163. 5365 Vido Ondřej 2005 V klidu v pohodě Žáci mladší - 4:15.8
164. 5394 Mansen Simon 2005
Žáci mladší - 4:16.1
165. 5303 Peták Jakub 2005 Mladá Boleslav Žáci mladší - 4:17.0
166. 5361 Horčík Jan 2003 ZŠ Meteo Žáci mladší - 4:17.6
167. 5393 Szabó Ruben 2005 PSK Olymp Praha Žáci mladší - 4:18.8
168. 5345 Ulman Petr 2005 VK BLESK Žáci mladší - 4:19.2
169. 5053 Poliak Jan 2003 ASK Slavia Praha Žáci mladší - 4:19.3
170. 5322 Matoušek Jiří 2005 Hloubětín Žáci mladší - 4:20.0
171. 5382 Popelka Štěpán 2005
Žáci mladší - 4:20.2
172. 5021 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 4:20.7
173. 5380 Procházka Vojtěch 2005
Žáci mladší - 4:23.1
174. 5378 Svozil Radek 2005 USK Praha Žáci mladší - 4:23.9
175. 5333 Herman Lukáš 2005 VK Smíchov Žáci mladší - 4:24.2
176. 5003 Čabrádek Adam 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 4:24.3
177. 5068 Chyba František 2005 SC Radotín Žáci mladší - 4:24.9
178. 5103 Blín Jaromír 2004 SK Slovan Kunratice Žáci mladší - 4:25.9
179. 5375 Poledne Ondřej 2005 RC Litol Žáci mladší - 4:28.0
179. 5094 Velek Dorian 2004 ZŠ Compass Žáci mladší - 4:28.0
181. 5362 Horčík Tomáš 2005 ZŠ Meteo Žáci mladší - 4:28.1
182. 5093 Tomas Eduard 2004 ZŠ Compass Žáci mladší - 4:28.6
183. 5057 Šedivý Lucián 2005 Říčany Žáci mladší - 4:30.3
184. 5007 Endršt Vítězslav 2005 Spartak Praha 4 Žáci mladší - 4:31.0
185. 5064 Slavek Jakub 2005 Rumoplast Žáci mladší - 4:35.9
186. 5336 Maňour Vojtěch 2005 ZŠ Jílovská Žáci mladší - 4:37.4
187. 5349 Prchlík Petr 2005 VK BLESK Žáci mladší - 4:39.2
188. 5353 Kurbatov Richard 2005 VK BLESK Žáci mladší - 4:42.5
189. 5130 Špoutil Ondřej 2005 AŠK Mazurská Žáci mladší - 4:47.9
190. 5384 Murray Oliver 2004 ZŠ Compass Žáci mladší - 4:49.0
191. 5040 Kus Kryštof 2005 ZŠ Kunratice Žáci mladší - 4:51.9
192. 5134 Stodůlka Jakub 2003 AŠK Mazurská Žáci mladší - 4:52.9
193. 5343 Lacina Pavel 2004 Bikeclinic Žáci mladší - 4:56.2
194. 5348 Dvořák Michal 2005 VK BLESK Žáci mladší - 4:58.7
195. 5350 Jech Marek 2005 VK BLESK Žáci mladší - 5:04.8
196. 5327 Kašpar Václav 2005
Žáci mladší - 5:05.2
197. 5323 Veselý Filip 2005 Sportsteam.cz Žáci mladší - 5:06.0
198. 5052 Bánovský Jan 2004 Vinoř Žáci mladší - 5:06.2
199. 5347 Jeřábek Kryštof 2005 VK BLESK Žáci mladší - 5:21.7
200. 5391 Machač Filip 2005 Neratovice Žáci mladší - 5:33.1
201. 5346 Muláč David 2005 VK BLESK Žáci mladší - 5:52.3








KLUCI STARŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 7172 Hurdálek Jan 2006 Atletika Jižní Město Kluci starší - 2:05.6
2. 7004 Mareš Lukáš 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:07.1
3. 7418 Mlích Ondřej 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:08.2
4. 7402 Bruckner Filip 2006 Bikecycling Junior Team Kluci starší - 2:08.5
5. 7062 Jelen Lukáš 2008 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší - 2:11.4
6. 7168 Kovanda Jakub 2006
Kluci starší - 2:11.6
7. 7070 Burian Jáchym 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší - 2:12.8
8. 7417 Sládek Prokop 2006 SK Slavia Praha Kluci starší - 2:13.1
9. 7069 Plic Lukáš 2006 TRI-SKI Horní Počernice Kluci starší - 2:13.4
10. 7080 Pavinger Jakub 2006 SK Jeseniova Kluci starší - 2:13.6
11. 7414 Voler Ondřej 2006 Plzeň Kluci starší - 2:15.0
12. 7312 Vojáček Filip 2007 USK Praha Kluci starší - 2:15.4
13. 7427 Kheil Adam 2006 FK Meteor Praha 8 Kluci starší - 2:15.8
14. 7316 Lištaňský Adam 2006 Ski-team.cz Kluci starší - 2:16.3
15. 7027 Feigl Martin 2006 SK Luštěnice 2012 Kluci starší - 2:16.4
16. 7419 Havlíček Antonín 2006 Vomit blood Kluci starší - 2:17.6
17. 7028 Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:17.8
18. 7111 Lorenc Václav 2007 OK Dobříš Kluci starší - 2:18.1
19. 7055 Kavka František 2006 ZŠ Klíček Kluci starší - 2:18.3
20. 7107 Koukal Adam 2006 SC Radotín Kluci starší - 2:18.7
21. 7158 Maleček Pavel 2007 FK Dukla Praha Kluci starší - 2:19.0
21. 7174 Vondraš Petr 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Kluci starší - 2:19.0
23. 7416 Šrajt Vilém 2007 OOB USK Praha Kluci starší - 2:19.2
24. 7151 Novák Marek 2007
Kluci starší - 2:19.6
25. 7074 Simbartl Eduard 2006 Bikeclinic Junior Team Kluci starší - 2:19.9
25. 7083 Novotný Ondřej 2007
Kluci starší - 2:19.9
27. 7034 Starý Filip 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:20.0
28. 7061 Jelen Tomáš 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší - 2:20.4
29. 7315 Rosen Vojtěch 2006 Sokol Kobylisy Kluci starší - 2:20.9
30. 7311 Seidl Antonín 2006 SK Slovan Kunratice Kluci starší - 2:21.0
30. 7094 Krbec Lukáš 2006 Triatlet Karlovy Vary Kluci starší - 2:21.0
32. 7065 Šámal Viktor 2007 HC Slavia Praha Kluci starší - 2:21.8
33. 7123 Křesťan Kryštof 2008 SK Jeseniova Kluci starší - 2:22.1
34. 7023 Fillo David 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:22.4
34. 7446 Novotný František 2006 VK Blesk Kluci starší - 2:22.4
34. 7424 Žilka František 2007
Kluci starší - 2:22.4
37. 7086 Jíhlavec Jan 2007 SKS Střešovice 1911 Kluci starší - 2:22.7
38. 7421 Hampl David 2006 Vomit blood Kluci starší - 2:23.5
39. 7149 Strádal David 2007 SC Radotín Kluci starší - 2:23.6
40. 7411 Vosátka Vojtěch 2006 TGC Kunratice Kluci starší - 2:23.9
41. 7085 Děbnár Josef 2006 JK Racing Kluci starší - 2:24.0
42. 7319 Hrubý David 2007 Hrubý Sport Kluci starší - 2:24.2
43. 7109 Matys Ondřej 2008 OK Dobříš Kluci starší - 2:25.1
44. 7171 Král Matěj 2006
Kluci starší - 2:25.5
45. 7049 Bouša Martin 2007 Dukla Praha Kluci starší - 2:26.1
46. 7047 Řehák Tomáš 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:27.3
46. 7104 Vojtěch Lukáš 2008 SC Radotín Kluci starší - 2:27.3
48. 7425 Bílý Adam 2006
Kluci starší - 2:27.5
49. 7118 Pirk Vojtěch 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:28.0
50. 7317 Přibyl Martin 2006 Rugby Club Tatra Smíchov Kluci starší - 2:28.2
51. 7021 Šafránek Jan 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:28.5
52. 7302 Zajíček Miroslav 2006 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:28.8
53. 7170 Skokan Jan 2008 TJ Sokol Roudnice nad Labem Kluci starší - 2:28.9
54. 7320 Novák Filip 2006
Kluci starší - 2:29.1
54. 7436 Vačkář Jan 2007 Radotín Kluci starší - 2:29.1
56. 7413 Voler Vít 2007 Plzeň Kluci starší - 2:29.2
57. 7032 Fifka Petr 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:29.3
58. 7408 Kodym Filip 2008 ATIPIC, o.s. Kluci starší - 2:29.4
59. 7437 Koller Daniel 2006 Praha 12 Kluci starší - 2:29.5
60. 7053 Poč František 2006 ZŠ Kunratice Kluci starší - 2:29.7
61. 7130 Kadleček Vojtěch 2007
Kluci starší - 2:30.1
62. 7072 Sobota Oto 2008 Fox-klub Praha Kluci starší - 2:30.2
63. 7403 Mašek Ondřej 2006 ATIPIC, o.s. Kluci starší - 2:30.3
64. 7038 Bočan Vojtěch 2007
Kluci starší - 2:31.0
65. 7096 Hájek Sebastian 2006 SC Radotín Kluci starší - 2:31.4
66. 7071 Hromádka Jakub 2007
Kluci starší - 2:31.5
66. 7159 Tabulka Štěpán 2007 Sokol Říčany a Radošovice Kluci starší - 2:31.5
68. 7405 Procházka Tomáš 2007 ATIPIC, o.s. Kluci starší - 2:31.8
69. 7313 Hekrle Hynek 2007
Kluci starší - 2:32.1
70. 7026 Polívka Jonáš 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:32.2
71. 7409 Hrubý Maxmilián 2008 ATIPIC, o.s. Kluci starší - 2:32.4
71. 7181 Wagner Matěj 2008 AK Šakal Kbely Kluci starší - 2:32.4
73. 7022 Němec Jaromír 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:32.5
73. 7029 Rolet Samuel 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:32.5
75. 7059 Hanuška Richard 2006 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší - 2:32.7
76. 7081 Blažek Martin 2006
Kluci starší - 2:32.9
77. 7050 Měchura Matěj 2006
Kluci starší - 2:33.5
78. 7095 Cuřín Mikuláš 2006 SC Radotín Kluci starší - 2:33.9
79. 7113 Dragoun Matěj 2006 OK Dobříš Kluci starší - 2:34.9
80. 7052 Bráza Jim 2008
Kluci starší - 2:35.0
81. 7125 Skrbek Vladimír 2007 Hasiči Bozkov Kluci starší - 2:35.1
81. 7007 Heinige Hubert 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:35.1
83. 7008 Ulrych Jiří 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:35.4
84. 7024 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:35.6
85. 7126 Kastner Jan 2006 HC Berounští medvědi Kluci starší - 2:35.8
86. 7155 Bokoč Marek 2006 KVS Kluci starší - 2:35.9
87. 7318 Chicevič Eliah 2006
Kluci starší - 2:36.0
88. 7133 Bercha Matouš 2008 TJ Sokol Vráž Kluci starší - 2:36.2
89. 7041 Bártl Štěpán 2008 SK Aktis Praha Kluci starší - 2:36.3
90. 7410 Uriča Daniel 2007 Uri Team Kluci starší - 2:36.4
91. 7321 Kokeš Filip 2008 ZŠ Kunratice Kluci starší - 2:36.5
92. 7180 Šimon Jakub 2007 FC Háje Kluci starší - 2:36.7
93. 7006 Němeček Jakub 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:36.9
94. 7404 Kaštovský Michael 2007 ATIPIC, o.s. Kluci starší - 2:37.0
95. 7165 Pokorný Edvard 2006 Atletika Chuchle Kluci starší - 2:37.1
96. 7306 Dušek Vojtěch 2007
Kluci starší - 2:37.2
96. 7142 Chudoba Viktor 2007 ZŠ Compass Kluci starší - 2:37.2
98. 7447 Scott Nikolas 2006 VK Blesk Kluci starší - 2:37.3
99. 7046 Zón Jan 2008
Kluci starší - 2:37.4
100. 7066 Gubien Vojtěch 2006 Slavoj Vyšehrad Kluci starší - 2:37.7
100. 7045 Hloušek Štěpán 2006 TJ Sokol Kbely Kluci starší - 2:37.7
102. 7097 Netolický Filip 2006 SC Radotín Kluci starší - 2:37.9
103. 7064 Francl Pavel 2006 Petrovice Kluci starší - 2:38.0
104. 7001 Bednář Tomáš 2006 SKI Klub SK Praha 4 Kluci starší - 2:38.4
105. 7103 Vašut Nicolas 2007 SC Radotín Kluci starší - 2:38.5
106. 7304 Vojtěch Lukáš 2008 SK Míle Kluci starší - 2:38.9
107. 7420 Mikeš Kryštof 2007 Datahelp Kluci starší - 2:39.2
108. 7077 Andres Sebastian 2006
Kluci starší - 2:39.5
109. 7082 Kučera Antonín 2007
Kluci starší - 2:39.6
110. 7110 Sosna Petr 2007
Kluci starší - 2:40.0
111. 7075 Měchura Albert 2008 PUNK Tým Kluci starší - 2:40.1
112. 7310 Hamerník Matyáš 2006 SK Aktis Praha Kluci starší - 2:40.2
113. 7322 Dvořák Filip 2008 SC Radotín Kluci starší - 2:40.4
114. 7432 Kežlínek Oliver 2008 TJ Sokol Podolí Kluci starší - 2:40.6
115. 7449 Král Tomáš 2006 Elektrospoj Kluci starší - 2:40.7
116. 7448 Slavíček Vladimír 2007 FSC Libuš Kluci starší - 2:40.8
117. 7178 Filounek Jan 2008 TJ Sokol I. Smíchov Kluci starší - 2:40.9
118. 7127 Machovec Štěpán 2006 Sokol Říčany Kluci starší - 2:41.2
119. 7415 Volf Martin 2008 TJ Dukla Jižní Město Kluci starší - 2:41.4
119. 7054 Vávra Kajetán 2006
Kluci starší - 2:41.4
121. 7044 Perkner Vít 2006 Opice na stromě Kluci starší - 2:41.5
122. 7156 Hofmann Štěpán 2007 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci starší - 2:41.6
123. 7030 Kysela Dominik 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:41.8
124. 7015 Jára Martin 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:42.1
125. 7173 Havlín Jakub 2008 AR Rudná Kluci starší - 2:42.3
126. 7124 Křesťan Tomáš 2008 SK Jeseniova Kluci starší - 2:42.8
127. 7091 Donner Jan 2007 ZŠ Nový PORG Kluci starší - 2:43.2
128. 7412 Vojta Tom 2008 Velká Chuchle Kluci starší - 2:43.3
129. 7148 Jandourek Filip 2008 TC Spořilov Kluci starší - 2:43.9
130. 7433 Kežlínek Michal 2007 FC Háje Kluci starší - 2:44.1
131. 7150 Ivančák Petr 2008 SC Radotín Kluci starší - 2:44.2
132. 7160 Karbulka Matěj 2007 AK Šakal Kbely Kluci starší - 2:44.4
132. 7005 Fiala Enrico 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:44.4
134. 7009 Vrbický Filip Jan 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:44.9
134. 7025 Steiner Oliver 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:44.9
136. 7189 Štroner Adam 2007 AŠK Mazurská Kluci starší - 2:45.0
137. 7401 Peták Josef 2008 Mladá Boleslav Kluci starší - 2:45.2
138. 7108 Issa Martin 2007
Kluci starší - 2:45.3
139. 7017 Pajskr Jan 2006 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:45.4
140. 7423 Kříž Jakub 2006 TAK Praha Kluci starší - 2:46.0
140. 7445 Kaláš Ondřej 2006 VK Blesk Kluci starší - 2:46.0
142. 7101 Pícl František 2007 TJ Sokol Spořilov Kluci starší - 2:46.1
142. 7179 Braňka Lukáš 2007
Kluci starší - 2:46.1
144. 7087 Hamarčák Kryštof 2006 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:46.3
145. 7190 Vyšín Ondřej 2008 AŠK Mazurská Kluci starší - 2:46.5
146. 7114 Havlíček Martin 2006 OK Dobříš Kluci starší - 2:46.8
147. 7039 Koběrský Šimon 2006 Světice Kluci starší - 2:47.1
148. 7121 Duben Cyril 2007 RC Slavia Kluci starší - 2:48.0
149. 7136 Mašek Matěj Kryštof 2008
Kluci starší - 2:48.1
150. 7119 Ondruška Jan 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:48.2
150. 7092 Tichý Štěpán 2008 SK Tichý Kluci starší - 2:48.2
152. 7060 Kuzma Jakub 2006
Kluci starší - 2:48.3
153. 7435 Dlouhý Jan 2006 Olympia Kladno Kluci starší - 2:48.5
153. 7120 Horváth Vincent 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:48.5
153. 7428 Henžlík Šimon 2007
Kluci starší - 2:48.5
156. 7100 Svoboda Josef 2006 SC Radotín Kluci starší - 2:48.7
157. 7137 Chudoba Ivan 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:48.8
158. 7056 Šimek Viktor 2006
Kluci starší - 2:49.0
159. 7131 Pešata Vojtěch 2007 FTVS Kluci starší - 2:49.2
160. 7020 Mareš Jakub 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:49.3
161. 7016 Průka Vojtěch 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:49.5
161. 7043 Perkner Jonáš 2008 Králík Kluci starší - 2:49.5
163. 7450 Kadeřábek Matěj 2007 Longrun Kluci starší - 2:49.7
164. 7169 Pokštefl Jonáš 2007
Kluci starší - 2:50.0
164. 7122 Duben Metoděj 2008 RC Slavia Kluci starší - 2:50.0
166. 7443 Moulík Adam 2006 VK Blesk Kluci starší - 2:50.1
167. 7012 Endršt Jáchym 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:50.6
168. 7439 Kouřil Vojtěch 2007 SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou Kluci starší - 2:50.8
168. 7063 Bulis David 2008 CkB Kluci starší - 2:50.8
170. 7018 Pajskr Štěpán 2008 Spartak Praha 4 Kluci starší - 2:50.9
171. 7314 Chovanec Mikuláš 2008
Kluci starší - 2:51.0
171. 7128 Beneš Štěpán 2006 ZŠ Žerotínova Kluci starší - 2:51.0
171. 7176 Zeman Jakub 2008 Fox-klub Praha Kluci starší - 2:51.0
174. 7105 Vosmik Hynek 2007 SC Radotín Kluci starší - 2:51.4
175. 7441 Seidl Tomáš 2007 ČSKV Vysoké nad Jizerou Kluci starší - 2:51.5
176. 7106 Železný Václav 2007 SC Radotín Kluci starší - 2:51.9
177. 7117 Neužil Marek 2008 ASK Slavia Praha Kluci starší - 2:54.1
178. 7138 Klak Jan 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:54.7
179. 7147 Klepáč Marek 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:55.2
180. 7057 Munzar Matěj 2006 H-H Smíchov Kluci starší - 2:55.4
181. 7442 Procházka Vítek 2006 VK Blesk Kluci starší - 2:55.7
182. 7309 Štěpánek Petr 2006
Kluci starší - 2:56.1
182. 7145 Mráček Matouš 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:56.1
184. 7143 Matyáš David 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:56.6
185. 7067 Menger Pavel 2008
Kluci starší - 2:57.1
186. 7141 Doležal Jan 2007 ZŠ Compass Kluci starší - 2:57.4
187. 7076 Koutný Pascal 2007 ZŠ Drtinova Kluci starší - 2:57.5
188. 7166 Muzikář František 2008
Kluci starší - 2:57.9
189. 7430 Navrátil Robert 2007
Kluci starší - 2:58.2
190. 7144 Matyáš Jakub 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 2:58.7
191. 7434 Dlouhý Jiří 2006 Olympia Kladno Kluci starší - 2:58.9
192. 7003 Horad Antonín 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 3:00.2
192. 7129 Šetela Antonín 2007 ZŠ V Rybníčkách Kluci starší - 3:00.2
194. 7037 Horníček Kryštof 2008
Kluci starší - 3:00.3
195. 7440 Šimek Matouš 2008 Těptín Kluci starší - 3:01.4
196. 7177 Politzer Jakub 2008 TJ Sokol I. Smíchov Kluci starší - 3:01.9
197. 7426 Stelzer Jan 2008 Sokol Hodkovičky Kluci starší - 3:02.4
197. 7162 Tsouassa Armel Rémy 2008
Kluci starší - 3:02.4
199. 7429 Janoušek Adam 2007
Kluci starší - 3:02.5
200. 7161 Cihlář František Josef 2008
Kluci starší - 3:04.6
201. 7185 Flohr Matěj 2008 AK Šakal Kbely Kluci starší - 3:05.0
202. 7308 Šácha Filip 2008 ZŠ Drtinová Kluci starší - 3:05.1
202. 7153 Černovický Jakub 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 3:05.1
204. 7073 Tůma Oliver 2007 Hlubočepy Kluci starší - 3:05.5
205. 7051 Měchura Jakub 2007
Kluci starší - 3:06.0
206. 7431 Mokres Daniel 2008
Kluci starší - 3:07.4
207. 7134 Ludvík Tomas 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 3:08.4
208. 7191 Hoffman Vojtěch 2008 AŠK Mazurská Kluci starší - 3:08.7
209. 7152 Blín Marco 2007 SK Slovan Kunratice Kluci starší - 3:09.0
210. 7089 Kosička Petr 2008
Kluci starší - 3:09.8
211. 7183 Hladík Lukáš 2008 AK Šakal Kbely Kluci starší - 3:10.2
212. 7014 Bříza Adam 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 3:10.5
213. 7031 Kala Tomáš 2007 Spartak Praha 4 Kluci starší - 3:11.3
214. 7084 Brynda Matyáš 2008 HONEM Krč Kluci starší - 3:12.9
215. 7040 Koběrský Tobiáš 2008 Světice Kluci starší - 3:14.8
216. 7182 Havelka David 2008 AK Šakal Kbely Kluci starší - 3:15.5
217. 7303 Kadlec Adam 2006 AC Tepo Kladno Kluci starší - 3:17.5
217. 7438 Kučera Adam 2007 Praha 8 Kluci starší - 3:17.5
219. 7146 Hříbal David 2008 ZŠ Compass Kluci starší - 3:17.7
220. 7068 Seman Jakub 2007 Letňany Kluci starší - 3:22.4
221. 7307 Pohl Lukáš 2007
Kluci starší - 3:30.6
222. 7444 Jaroš Adam 2006 VK Blesk Kluci starší - 3:36.4
223. 7079 Andres Šimon 2007
Kluci starší - 3:39.5
224. 7078 Andres Lukáš 2007
Kluci starší - 3:47.5
225. 7305 Dušek Kryštof 2008
Kluci starší - 4:54.3
226. 7499 Tučný Kryštof 2008
Kluci starší - -








KLUCI MLADŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 6142 Stalmach Tobiáš 2009
Kluci mladší - 1:22.1
2. 6055 Vajsejtl Jan 2009 Bikeclinic Junior Team Kluci mladší - 1:23.4
3. 6371 Štěrba Tobiáš 2009
Kluci mladší - 1:23.6
4. 6340 Polívka Ondřej 2009 ABC Braník Kluci mladší - 1:24.2
5. 6079 Freudl David 2009 SC Radotín Praha Kluci mladší - 1:24.6
6. 6012 Svítil Martin 2009 Báječné děti v běhu Kluci mladší - 1:25.8
7. 6049 Plic Ondřej 2009 TRI-SKI Horní Počernice Kluci mladší - 1:26.2
8. 6348 Mach Jan 2009 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 1:27.0
9. 6378 Tříska Lukáš 2009 ŠSK Újezd nad Lesy Kluci mladší - 1:27.2
10. 6059 Krejbich Robin 2009
Kluci mladší - 1:27.5
11. 6116 Medal Matěj 2009
Kluci mladší - 1:27.6
12. 6045 Suchý Adam 2010
Kluci mladší - 1:29.9
12. 6151 Hlinecký Tomáš 2009
Kluci mladší - 1:29.9
14. 6006 John Tobias 2009 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 1:30.3
15. 6328 Vašina Timotej 2009 RC Tatra Smíchov Kluci mladší - 1:30.4
16. 6155 Mandík Michal 2010 Atletika Jižní Město Kluci mladší - 1:31.8
17. 6352 Bureš Lukáš 2009 Fincentrum Kluci mladší - 1:31.9
18. 6150 Choutka Marek 2010 SK Aktis Praha Kluci mladší - 1:32.0
19. 6149 Burget Šimon 2009 FK Meteor Praha Kluci mladší - 1:32.9
20. 6361 Novák Mikuláš 2009
Kluci mladší - 1:33.3
21. 6133 Rada Vojtěch 2010 Bikeclinic Junior Team Kluci mladší - 1:34.1
21. 6110 Rűck Vilém 2009 TJ Sokol Praha Staré Město Kluci mladší - 1:34.1
23. 6063 Drbohlav Tomáš 2009 PSK Olymp Praha Kluci mladší - 1:34.2
24. 6115 Procházka Adam 2009
Kluci mladší - 1:34.4
24. 6360 Policar Lukáš 2009
Kluci mladší - 1:34.4
24. 6403 Kodera Kryštof 2009
Kluci mladší - 1:34.4
27. 6107 Strnad Denis 2009 AK Hloubětín Kluci mladší - 1:35.0
28. 6413 Boček Matěj 2009
Kluci mladší - 1:36.2
29. 6106 Pešata Jakub 2009 FTVS Kluci mladší - 1:36.7
30. 6414 Lackovič Filip 2009
Kluci mladší - 1:36.8
31. 6007 Kozler Tomáš 2010 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 1:37.1
32. 6165 Kunc Richard 2009 Fox-klub Praha Kluci mladší - 1:37.4
33. 6302 Brucker Jakub 2009 Bikecycling Junior Team Kluci mladší - 1:37.6
34. 6407 Suchý Sven 2010
Kluci mladší - 1:37.7
35. 6042 Valášek Eduard 2009
Kluci mladší - 1:38.1
36. 6314 Linek Jakub 2010 ZŠ Kunratice Kluci mladší - 1:38.2
37. 6375 Mašín Matouš 2009
Kluci mladší - 1:38.4
37. 6130 Kubec Matěj 2009 SC Radotín Praha Kluci mladší - 1:38.4
37. 6140 Kupec Kryštof 2009 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 1:38.4
40. 6333 Hammeršmíd Václav 2009 Charlie Team Kluci mladší - 1:38.5
41. 6364 Dohnal Vojtěch 2009 TJ Sokol I. Smíchov Kluci mladší - 1:39.3
42. 6388 Rybář Matěj 2009 Lokal Blok Kluci mladší - 1:40.0
42. 6336 Vido Jáchym 2010 AC Testa di F. Kluci mladší - 1:40.0
44. 6176 Jílek Jiří 2009 Sokol Záběhlice Kluci mladší - 1:40.1
45. 6139 Dolejš Albert 2009 Vodní Stavby Praha Kluci mladší - 1:40.4
46. 6141 Kučera Jakub 2009 USK Praha OB Kluci mladší - 1:40.5
46. 6303 Bejček Jiří 2010 FC Tempo Praha Kluci mladší - 1:40.5
48. 6030 Hybš Ondřej 2009 Alcasys Kluci mladší - 1:40.8
49. 6381 Diviš Štěpán 2009 Bílá Hora Kluci mladší - 1:40.9
50. 6074 Bergl Jonáš 2011 Atletika Človíček Kluci mladší - 1:41.6
51. 6311 Pšenička Martin 2009 Pivovar Kunratice Kluci mladší - 1:41.8
52. 6091 Rybář Šimon 2010 FbŠ Bohemians Kluci mladší - 1:42.3
52. 6103 Vach Michal 2009
Kluci mladší - 1:42.3
54. 6180 Kohák Jan 2010
Kluci mladší - 1:42.4
55. 6099 Kastner Ondřej 2009 HC Berounští medvědi Kluci mladší - 1:42.7
56. 6020 Zón Jakub 2010
Kluci mladší - 1:42.9
57. 6372 Štěrba Robin 2009
Kluci mladší - 1:43.0
58. 6104 Vach Tomáš 2011
Kluci mladší - 1:43.3
59. 6161 Čakrt Vojtěch 2009
Kluci mladší - 1:43.6
60. 6011 Hricišin Hugo 2009
Kluci mladší - 1:44.0
61. 6308 Šamalík Theodor 2010 Velká Chuchle Kluci mladší - 1:44.1
62. 6374 Kuřil Adam 2009
Kluci mladší - 1:44.6
62. 6321 Henžlík David 2010
Kluci mladší - 1:44.6
64. 6359 Šimánek Matěj 2009
Kluci mladší - 1:44.9
65. 6406 Smékal Vít 2011
Kluci mladší - 1:45.8
66. 6339 Holubec David 2010 KSBM Praha Kluci mladší - 1:46.1
66. 6153 Čurda Jan 2009 Sokol Roztoky Kluci mladší - 1:46.1
68. 6301 Mlejnek Adam 2011 Sokol Cholupice Kluci mladší - 1:46.2
69. 6351 Bartoš Vojtěch 2010 Hobby In Club Kluci mladší - 1:46.5
70. 6058 Rosůlek Matěj 2010
Kluci mladší - 1:46.6
70. 6029 Krátký Šimon 2009 FK Jablonec nad Nisou Kluci mladší - 1:46.6
72. 6380 Topič Jáchym 2010
Kluci mladší - 1:46.9
73. 6067 Šoula Jakub 2011
Kluci mladší - 1:47.2
74. 6171 Šedivý Jan 2010 TJ Sokol I. Smíchov Kluci mladší - 1:47.3
74. 6399 Lachmann Ondřej 2009 AŠK Mazurská Kluci mladší - 1:47.3
74. 6341 Dryák Pavel 2009 Letňany Praha 18 Kluci mladší - 1:47.3
77. 6312 Stelzer Jakub 2011 Sokol Hodkovičky Kluci mladší - 1:47.7
78. 6073 Král Adam 2010 Zelené údolí Kluci mladší - 1:47.8
79. 6031 Hamouz Jáchym 2009
Kluci mladší - 1:47.9
80. 6383 Hradský David 2010
Kluci mladší - 1:48.2
80. 6394 Kostrbel Filip 2011
Kluci mladší - 1:48.2
82. 6053 Pergler Jakub 2009 STS Chvojkovice Brod Kluci mladší - 1:48.4
82. 6043 Valter Lukáš 2010
Kluci mladší - 1:48.4
84. 6117 Zavadil Adam 2009 ZŠ Compass Kluci mladší - 1:48.6
85. 6313 Knopp Matyáš 2009 ZŠ Kunratice Kluci mladší - 1:48.8
85. 6048 Menger David 2010
Kluci mladší - 1:48.8
87. 6046 Urban Lukáš 2010
Kluci mladší - 1:49.8
88. 6373 Pelikán Martin 2009 SK Radotin Kluci mladší - 1:50.1
89. 6393 Kostrbel Lukáš 2011
Kluci mladší - 1:50.4
90. 6061 Valenta František 2010
Kluci mladší - 1:50.6
91. 6050 Maňas Vojtěch 2010
Kluci mladší - 1:50.7
92. 6109 Bercha Jonáš 2010 TJ Sokol Vráž Kluci mladší - 1:50.8
93. 6168 Čejka Horálek Antonín 2010 SK Kotlářka Kluci mladší - 1:51.1
94. 6152 Hlinecký Šimon 2011
Kluci mladší - 1:51.2
95. 6101 Halaška Michael 2009
Kluci mladší - 1:51.3
96. 6068 Egyházi Jakub 2011
Kluci mladší - 1:51.4
97. 6034 Schorm Martin Alexander 2009
Kluci mladší - 1:51.7
98. 6113 Miller Maxmilián 2009 HC Sparta Praha Kluci mladší - 1:51.8
98. 6128 Severa Stanislav 2010 Gripeni Počernice Kluci mladší - 1:51.8
100. 6365 Vodička Jonáš 2009
Kluci mladší - 1:52.4
101. 6121 Klak Jakub 2011 ZŠ Compass Kluci mladší - 1:52.5
102. 6156 Muzikář Teodor Antonín 2010
Kluci mladší - 1:52.7
103. 6019 Hloušek Jiří 2010 TJ Sokol Kbely Kluci mladší - 1:52.8
104. 6329 Kovář Jiří 2009 Rytíři Kladno Kluci mladší - 1:52.9
105. 6081 Černý Adam 2010 SC Radotín Praha Kluci mladší - 1:53.0
106. 6169 Křemeček Hynek 2010 SC Radotín Praha Kluci mladší - 1:53.4
107. 6338 Horáček Kryštof 2010 Ski-team.cz Kluci mladší - 1:53.6
108. 6326 Kolský Samuel 2009 Kerteam Praha Kluci mladší - 1:53.9
108. 6317 Přichystal Jáchym 2010
Kluci mladší - 1:53.9
110. 6017 Zmátlo Norbert 2009 262. skautský oddíl - Utahové Kluci mladší - 1:54.2
111. 6344 Šolta Jáchym 2009
Kluci mladší - 1:54.3
112. 6419 Navrátil Pavel 2010
Kluci mladší - 1:54.7
113. 6134 Ondryáš Ondřej Andreas 2010 Praha 12 Kluci mladší - 1:54.9
113. 6163 Ondryáš Marek 2010 BMV Kluci mladší - 1:54.9
115. 6325 Vrňata Antonín 2010
Kluci mladší - 1:55.2
116. 6146 Šebela Vít 2010
Kluci mladší - 1:55.7
117. 6324 Vrňata Vítek 2010
Kluci mladší - 1:55.8
118. 6065 Herget Lukas 2010
Kluci mladší - 1:56.0
118. 6077 Redl Kvido 2010
Kluci mladší - 1:56.0
118. 6323 Růžička Matěj 2010
Kluci mladší - 1:56.0
121. 6096 Šplíchal Filip 2009
Kluci mladší - 1:56.1
122. 6319 Vobořil Marek 2010
Kluci mladší - 1:56.2
123. 6027 Šidlo Jan 2011
Kluci mladší - 1:56.3
124. 6396 Hrnčíř Alex 2010
Kluci mladší - 1:56.5
125. 6051 Dyntar Vojtěch 2011 EMA Kluci mladší - 1:56.6
126. 6411 Hořejší Kryštof 2009 Sokol Vinohrady Kluci mladší - 1:56.8
126. 6090 Schafhauser David 2010
Kluci mladší - 1:56.8
126. 6402 Strangmuller Max 2011 Marfa Sport Team Kluci mladší - 1:56.8
126. 6363 Mlích Robin 2011 Hunokoff Kluci mladší - 1:56.8
130. 6327 Kolský Hugo 2011 Kerteam Praha Kluci mladší - 1:57.6
131. 6310 Kulhavý Jan 2010 Kunratice Kluci mladší - 1:57.8
132. 6421 Hejna Tadeáš 2011 Palas Athena Kluci mladší - 1:58.0
133. 6131 Mecera Martin 2010
Kluci mladší - 1:58.1
134. 6409 Durec Petr 2010 AK Šakal Kbely Kluci mladší - 1:58.2
135. 6126 Pikal Jan 2010
Kluci mladší - 1:58.7
136. 6088 Čumpelík Lenny 2010 TvaNadeje.Cz Kluci mladší - 1:59.1
137. 6167 Hladina Vít 2010 Fox-klub Praha Kluci mladší - 1:59.4
138. 6143 Novák Albert 2010 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 1:59.5
139. 6353 Dušek Jan 2009 Déčko Kluci mladší - 1:59.6
140. 6346 Szabo Aaron 2009
Kluci mladší - 1:59.7
141. 6118 Zavadil Štěpán 2009 ZŠ Compass Kluci mladší - 1:59.8
142. 6010 Horníček Štěpán 2010
Kluci mladší - 1:59.9
143. 6015 Plavec Vítězslav 2009 Slapy Kluci mladší - 2:00.0
144. 6093 Paska Lukáš 2011 Star Wars Kluci mladší - 2:00.3
144. 6172 Fuka Natanael 2009 TJ Sokol I. Smíchov Kluci mladší - 2:00.3
146. 6021 Bráza Filip 2011
Kluci mladší - 2:00.8
147. 6123 Mráček Michal 2010 ZŠ Compass Kluci mladší - 2:01.2
148. 6417 Čumpelík Lenny 2010
Kluci mladší - 2:01.4
148. 6160 Janásek Marek 2011 JakFIT.cz Kluci mladší - 2:01.4
148. 6400 Veselovský Jan 2009
Kluci mladší - 2:01.4
151. 6304 Velenský Jakub 2012
Kluci mladší - 2:01.6
152. 6367 Málek Patrik 2010 Sokol Nusle Kluci mladší - 2:01.7
153. 6415 Šmelc Petr 2011 Fakeer Kluci mladší - 2:02.2
154. 6362 Lejsek Filip 2010 Drystar Kluci mladší - 2:02.3
155. 6382 Diviš Kryštof 2012 Bílá Hora Kluci mladší - 2:02.5
156. 6379 Topič Janek 2012
Kluci mladší - 2:02.6
157. 6368 Štěpánek Tomáš 2011 Slavia Praha Kluci mladší - 2:02.7
158. 6154 Cihlář Antonín Jan 2011
Kluci mladší - 2:03.5
158. 6410 Sochor Jakub 2010
Kluci mladší - 2:03.5
160. 6309 Smetana Matyáš 2010 Kunratice Kluci mladší - 2:04.0
160. 6044 Vrátný Tobiáš 2011 Zelené údolí Kunratice Kluci mladší - 2:04.0
162. 6003 Kubica Kryštof 2010 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 2:04.2
163. 6024 Baldrian Josef 2011 USK Praha OB Kluci mladší - 2:04.3
164. 6025 Kudláček Vojtěch 2011
Kluci mladší - 2:04.5
165. 6345 Job Hugo 2011
Kluci mladší - 2:04.7
166. 6376 Chilý Max 2011 Rugby Babice Kluci mladší - 2:05.1
167. 6377 Gabla Daniel 2011
Kluci mladší - 2:05.4
168. 6013 Hradecký Šimon 2011
Kluci mladší - 2:05.7
169. 6366 Hakl Tadeáš 2011 SK Los Lobos Kluci mladší - 2:05.9
169. 6335 Michal Ludvík 2009
Kluci mladší - 2:05.9
171. 6057 Koutný Patrik 2011 Minecraft Runners Kluci mladší - 2:06.1
172. 6069 Novotný Štěpán 2012
Kluci mladší - 2:06.4
173. 6125 Víšek Adam 2011
Kluci mladší - 2:06.5
174. 6391 Herget Jakub 2012 BeachClub Ládví Kluci mladší - 2:06.9
175. 6062 Čermák Denis 2010
Kluci mladší - 2:07.2
176. 6132 Gaubmann Matěj 2011
Kluci mladší - 2:07.4
177. 6124 Orlík Filip 2010
Kluci mladší - 2:08.1
178. 6170 Urbánek Oskar 2011
Kluci mladší - 2:09.6
179. 6162 Čakrt Kryštof 2011
Kluci mladší - 2:09.7
180. 6120 Doležal Viktor 2011 ZŠ Compass Kluci mladší - 2:10.2
181. 6054 Pergler Eliáš 2012 STS Chvojkovice Brod Kluci mladší - 2:10.9
182. 6384 Bříza Matyáš 2011
Kluci mladší - 2:11.1
183. 6092 Matzner Tobiáš 2012 M-Team Kluci mladší - 2:11.2
184. 6085 Hanzal Vilém 2011 TJ Unhošť Kluci mladší - 2:12.6
185. 6322 Trunečka Kryštof 2011 GOOY JAK Kluci mladší - 2:12.7
186. 6334 Laštovka Jan 2012 MŠ Sdružení Kluci mladší - 2:14.0
187. 6047 Vaněk Jan 2011 TJ Sokol Besednice Kluci mladší - 2:14.9
188. 6386 Dankovyč Nikita 2011
Kluci mladší - 2:15.0
189. 6389 Ševčík Jáchym 2012 TJ Unhošť Kluci mladší - 2:15.1
190. 6164 Habr Jan 2012 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Kluci mladší - 2:16.9
191. 6144 Novák Metoděj 2011 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 2:17.0
192. 6350 Matoušek Jan 2011 Sokol Praha 7 Kluci mladší - 2:17.6
193. 6095 Klier Šimon 2011 MLOK Mariánské Lázně Kluci mladší - 2:19.7
194. 6135 Janeček Tomáš 2012 Hejvy Intimmate Team Kluci mladší - 2:20.7
195. 6318 Procházka Ondřej 2012 MŠ Zeměkoule Kluci mladší - 2:21.0
196. 6307 Tučan Tobiáš 2012 Spartak Praha 4 Kluci mladší - 2:21.1
197. 6387 Rybář Petr 2011 Lokal Blok Kluci mladší - 2:21.2
198. 6347 Hall Samuel John 2011 AC Žižkov Praha Kluci mladší - 2:22.8
199. 6370 Štěpánek Filip 2011 Hymlík Hradíštko Kluci mladší - 2:23.7
200. 6369 Štěpánek Jáchym 2009 Hymlík Hradíštko Kluci mladší - 2:24.2
201. 6075 Donner Lukáš 2011
Kluci mladší - 2:24.6
202. 6420 Navrátil David 2012
Kluci mladší - 2:25.3
203. 6358 Vaca Vojtěch 2012
Kluci mladší - 2:25.8
204. 6076 Redl Hugo 2012
Kluci mladší - 2:25.9
205. 6097 Prachař Přemysl 2011
Kluci mladší - 2:26.9
206. 6098 Paska Marek 2012 Star Wars Kluci mladší - 2:27.1
206. 6100 Kastner Vojtěch 2011 HC Berounští medvědi Kluci mladší - 2:27.1
208. 6070 Šenk Martin 2012
Kluci mladší - 2:28.1
209. 6385 Dankovyč Alexandr 2011
Kluci mladší - 2:28.6
210. 6357 Měchura Kryštof 2012 MŠ Přerov nad Labem Kluci mladší - 2:28.7
211. 6306 Řehák Prokop 2012 Sokol Spořilov Kluci mladší - 2:30.2
212. 6412 Kvasnička Jakub 2011
Kluci mladší - 2:31.0
213. 6082 Haase Marek 2010
Kluci mladší - 2:31.7
214. 6137 Houška Matyáš 2011 Houšánci Kluci mladší - 2:34.8
215. 6337 Maryška Miroslav 2011 M-Team Kluci mladší - 2:35.2
216. 6343 Havel Aleš 2012 Jiskra Třeboň Kluci mladší - 2:35.8
217. 6316 Havránek Erik 2012
Kluci mladší - 2:37.0
218. 6392 Vacek Karel 2012 Modřanská Crew Kluci mladší - 2:40.6
219. 6342 Mason Carrou 2012
Kluci mladší - 2:41.4
220. 6148 Hladina Vojtěch 2012 Fox-klub Praha Kluci mladší - 2:44.1
221. 6005 Bednář Martin 2011 SKI Klub SK Praha 4 Kluci mladší - 2:44.8
222. 6331 Vinkler Jakub 2009 TJ Praha 4 Kluci mladší - 2:46.0
222. 6105 Vach Matyáš 2010
Kluci mladší - 2:46.0
224. 6390 Pařízek Antonín 2012 Pirát Hák Kluci mladší - 2:46.1
225. 6102 Halaška David 2012
Kluci mladší - 2:46.4
226. 6035 Skýpala Václav 2010
Kluci mladší - 2:47.1
226. 6356 Štrupl Pavel 2012 SK Rytířská Kluci mladší - 2:47.1
228. 6315 Hynek Dominik 2012
Kluci mladší - 2:47.7
229. 6181 Veselý Václav 2012 Sokol Senohraby Kluci mladší - 2:49.1
230. 6395 Bercha Šimon 2012 TJ Sokol Vráž Kluci mladší - 2:51.2
231. 6014 Doležel Adam 2012
Kluci mladší - 2:53.9
232. 6032 Hamouz Filip 2012
Kluci mladší - 2:57.2
233. 6398 Buriš Tobiáš 2012
Kluci mladší - 2:57.7
234. 6028 Thiel Nicholas 2012
Kluci mladší - 2:58.3
235. 6397 Buriš Tadeáš 2012
Kluci mladší - 2:59.5
236. 6405 Smékal Daniel 2012
Kluci mladší - 3:01.6
237. 6138 Houška Lukáš 2012 Houšánci Kluci mladší - 3:15.9
238. 6036 Skýpala Jindřich 2012
Kluci mladší - 3:18.1
239. 6087 Blaha Josef 2012 TvaNadeje.Cz Kluci mladší - 3:19.2
240. 6416 Novák Jan 2012 HC Buldoci Neratovice Kluci mladší - 3:21.8
241. 6354 Dušek Eduard 2012 Déčko Kluci mladší - 3:25.4
242. 6071 Burda Zdeněk 2012
Kluci mladší - 3:58.4
243. 6332 Chládek Jan 2012
Kluci mladší - 4:15.1
244. 6404 Achac Jakub 2012 KOS Plzeň Kluci mladší - 4:57.8
245. 6349 Dobiáš Max 2012 Trailpoint Kluci mladší - 5:02.2








ŽÁKYNĚ STARŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 4584 Málková Anna 2001 SK ZŠ Jeseniova Žákyně starší 3:41.1 4:57.9
2. 4508 Bell Julia-Anna Lily 2001 Spartak Praha 4 Žákyně starší 3:53.5 5:13.2
3. 4593 Šťastná Veronika 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:13.5 5:34.7
4. 4518 Půstová Šárka 2002 VSK Univerzita Brno Žákyně starší 4:10.7 5:36.0
5. 4582 Onderková Eliška 2002 SK Kotlářka Žákyně starší 4:15.0 5:44.1
6. 4568 Štěpánová Aneta 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:29.6 5:44.7
7. 4554 Husáková Tereza 2001 SK ZŠ Jeseniova Žákyně starší - 5:56.9
8. 4571 Chaloupková Hana 2002 Exit Team Žákyně starší 4:31.4 5:58.0
9. 4573 Dvorská Kateřina 2001 TJ Stodůlky Praha Žákyně starší 4:33.4 6:01.0
10. 4533 Nováková Anna 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:40.7 6:07.5
11. 4601 Dorňáková Nikita 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:42.1 6:19.2
12. 4524 Bartošová Veronika 2002
Žákyně starší 4:45.9 6:24.1
13. 4503 Keprtová Vanessa 2002 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně starší 5:00.0 6:27.1
14. 4588 Rybková Sára 2002 PSK Olymp Praha Žákyně starší 4:59.7 6:28.4
15. 4527 Pourová Alžběta 2002 TJ Sokol Jaroměř Žákyně starší 4:55.7 6:30.3
16. 4526 Sieglová Klára 2002 TRI-SKI Horní Počernice Žákyně starší 4:53.9 6:31.3
17. 4506 Starostová Marie 2001 Spartak Praha 4 Žákyně starší 4:54.4 6:31.4
18. 4545 Polívková Ema 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:56.6 6:32.8
19. 4561 Ticháčková Monika 2001 SC Radotín Žákyně starší 4:56.7 6:33.1
20. 4574 Machovcová Anna 2002 Mámintým Jihlava Žákyně starší 4:55.7 6:35.5
21. 4546 Šikýřová Barbora 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 4:57.0 6:38.1
22. 4505 Říhová Šárka 2001 Spartak Praha 4 Žákyně starší 4:57.2 6:38.8
23. 4531 Šámalová Sofie 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:05.7 6:39.0
24. 4570 Molnárová Anna Maria 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:03.7 6:43.8
25. 4539 Jonášová Barbora 2001
Žákyně starší 5:03.7 6:43.9
26. 4541 Cymbálová Zuzana 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:08.8 6:45.3
27. 4603 Havlíková Sára 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:10.6 6:46.8
28. 4596 Mňoučková Anna 2002 SK Jeseniova Praha Žákyně starší 5:06.8 6:50.5
29. 4578 Procházková Lucie 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:24.9 6:53.9
30. 4563 Fojtíková Sabina 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:13.9 6:54.0
31. 4548 Kotlíková Eliška 2002 CK Loko Rakovník Žákyně starší 5:15.8 7:00.0
32. 4514 Neumanová Johana 2001 Veslaři Bohemians Praha Žákyně starší 5:26.0 7:01.2
33. 4513 Šimková Lucie 2001 Veslaři Bohemians Praha Žákyně starší 5:26.9 7:02.1
34. 4543 Hrubá Klára 2001
Žákyně starší 5:25.5 7:06.1
35. 4502 Peštová Diana 2002 Spartak Praha 4 Žákyně starší 5:27.7 7:07.0
36. 4540 Blažková Veronika 2002
Žákyně starší 5:23.7 7:07.6
37. 4501 Pážiková Pavlína 2002 Spartak Praha 4 Žákyně starší 5:26.9 7:10.4
38. 4542 Hornofová Barbora 2001 ŠAK Novoborská Žákyně starší 5:38.8 7:10.8
39. 4560 Opová Kristýna 2001 SC Radotín Žákyně starší 5:27.0 7:13.9
40. 4602 Hollasová Kateřina 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:28.5 7:19.2
41. 4537 Draslarová Barbora 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:41.6 7:23.3
42. 4532 Mülernová Aneta 2001 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:39.9 7:24.4
43. 4595 Ziková Kristýna 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:44.4 7:26.1
44. 4577 Lexová Markéta 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:47.3 7:27.4
45. 4522 Čelikovská Andrea 2002
Žákyně starší 5:46.1 7:28.9
46. 4555 Martincová Nella 2001 VK Neratovice Žákyně starší 5:48.3 7:34.7
47. 4564 Šilhavá Anna 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 5:55.9 7:47.7
48. 4589 Smejkalová Natálie 2002 ASK Slavia Praha Žákyně starší 6:15.2 8:03.8
49. 4590 Jakubcová Josefina 2001
Žákyně starší 6:13.5 8:17.9
50. 4512 Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 4 Žákyně starší 6:21.8 8:19.3
51. 4534 Málková Kristýna 2001 Mosazný muž Žákyně starší 6:18.9 8:19.9
52. 4510 Bundilová Kateřina 2002 SKI Klub SK Praha 4 Žákyně starší 7:19.2 9:44.5
53. 4597 Matoušková Eliška 2002 Hloubětín Žákyně starší 7:33.3 10:16.3
54. 4569 Pluhařová Lucie 2002 Sokol Smiřice Žákyně starší 8:54.1 11:42.8








ŽÁKYNĚ MLADŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 5807 Poppelová Lucie 2003 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně mladší - 3:05.3
2. 5833 Vaculíková Edita 2003 TJ Dukla Praha Žákyně mladší - 3:08.2
3. 5619 Šimůnková Aneta 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:13.3
4. 5658 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:14.9
5. 5572 Vaňková Barbora 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:15.3
6. 5609 Millerová Natálie 2004 SC Radotín Žákyně mladší - 3:15.6
7. 5832 Šilhavá Anna 2003 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:15.8
8. 5816 Novotná Karolína 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 3:18.2
9. 5574 Durdová Michaela 2003 SK Jeseniova Žákyně mladší - 3:19.5
10. 5844 Chaloupková Stella 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:20.1
11. 5643 Fliegelová Kristýna 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:21.2
12. 5624 Polívková Lea Anna 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:22.9
13. 5638 Štrosová Aneta 2004 USK Praha Žákyně mladší - 3:23.3
14. 5852 Martinková Monika 2003 ČSKV Vysoké nad Jizerou Žákyně mladší - 3:23.4
15. 5851 Kovářová Natálie 2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Žákyně mladší - 3:24.0
16. 5633 Machovcová Julie 2005 Mámintým Jihlava Žákyně mladší - 3:25.2
17. 5608 Masnerová Eliška 2003 SC Radotín Žákyně mladší - 3:25.8
18. 5582 Sobotová Alžběta 2005 Fox-klub Praha Žákyně mladší - 3:26.0
19. 5630 Solničková Kateřina 2005 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:27.4
20. 5848 Špačková Petra 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:28.0
21. 5519 Machová Anna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:28.9
22. 5595 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 3:29.2
23. 5657 Benoni Anna Marie 2004 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 3:30.3
23. 5805 Tomanová Tereza 2005 Atletika Jižní Město Žákyně mladší - 3:30.3
25. 5580 Stodolová Johana 2005 KSBM Praha Žákyně mladší - 3:31.8
26. 5632 Košařová Karolína 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:32.1
27. 5659 Fišerová Ludmila 2003 TJ Stodůlky Praha Žákyně mladší - 3:32.3
28. 5804 Radová Daniela 2005 Atletika Benešov Žákyně mladší - 3:32.9
29. 5576 Konířová Karolina Anna 2004 AC Sparta Praha Žákyně mladší - 3:33.1
30. 5824 Baliamisová Tereza 2003 SK Slavia Žákyně mladší - 3:33.6
31. 5522 Švarcová Magdaléna 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:33.7
32. 5515 Saidlová Rozálie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:33.9
33. 5512 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:34.1
34. 5647 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město Žákyně mladší - 3:34.4
35. 5634 Teplá Magdaléna 2005 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:35.3
36. 5838 Karbanová Barbora 2003 Beachclub Strahov Žákyně mladší - 3:36.2
37. 5829 Dembowski Adéla 2003
Žákyně mladší - 3:37.1
38. 5613 Aschermannová Klára 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:38.0
39. 5808 Červenková Barbora 2005 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně mladší - 3:38.2
40. 5535 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:38.4
41. 5588 Hrubá Barbora 2004
Žákyně mladší - 3:38.6
41. 5850 Mrázková Štěpánka 2004 PORTHOS Žákyně mladší - 3:38.6
43. 5823 Šraitová Jolana 2004 USK Praha Žákyně mladší - 3:38.7
44. 5602 Kotlíková Adéla 2005 CK Loko Rakovník Žákyně mladší - 3:38.8
45. 5831 Seidlová Eliška 2004 ČSKV Vysoké nad Jizerou Žákyně mladší - 3:39.0
46. 5521 Gaigrová Sofie 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:39.4
47. 5862 Kohoutová Klára 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:39.9
48. 5847 Hřebíčková Anna 2005 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:40.5
49. 5817 Starostová Ema 2003 VK Blesk Žákyně mladší - 3:40.6
50. 5526 Švíbková Andrea 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:41.4
51. 5843 Neruda Adriana 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:42.1
51. 5606 Hobzová Anna 2003 SC Radotín Žákyně mladší - 3:42.1
53. 5571 Caldrová Eva 2004
Žákyně mladší - 3:42.3
54. 5610 Šlápotová Nikola 2005 SC Radotín Žákyně mladší - 3:42.5
54. 5520 Kučerová Sára 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:42.5
56. 5859 Ployharová Andrea 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:42.6
57. 5509 Skalíková Emilie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:43.0
57. 5846 Hřebíčková Eva 2003 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:43.0
59. 5501 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:43.1
60. 5861 Pecková Karolína 2004 SC Radotín Žákyně mladší - 3:43.5
61. 5566 Baštová Julie 2003 OK Dobříš Žákyně mladší - 3:44.3
62. 5511 Šimůnková Adéla 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:44.5
63. 5578 Šedová Viola 2003 Atletika Chuchle Žákyně mladší - 3:44.9
64. 5627 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:45.2
65. 5587 Hornofová Adéla 2004 ŠAK Novoborská Žákyně mladší - 3:45.7
66. 5645 Novotná Adéla 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:46.8
67. 5599 Dorazínová Nela 2005 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 3:47.8
67. 5591 Polívková Libuše 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:47.8
69. 5507 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:48.1
70. 5860 Eichlerová Kateřina 2004
Žákyně mladší - 3:48.2
71. 5508 Peštová Jasna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:48.5
72. 5834 Žídková Patricie 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:48.8
73. 5593 Koucká Veronika 2005 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:49.2
74. 5858 Břízová Veronika 2005 SK Hamr Žákyně mladší - 3:51.0
75. 5872 Švejdová Eliška 2004 Zvole Žákyně mladší - 3:51.6
76. 5502 Moudrá Kateřina 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:52.0
77. 5573 Mužíková Pavlína 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:52.4
78. 5857 Kratochvílová Amélie 2004 SC Radotín Žákyně mladší - 3:52.5
79. 5642 Donátová Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 3:52.7
80. 5665 Peerová Nika 2004
Žákyně mladší - 3:52.8
81. 5648 Gregorová Veronika 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:52.9
81. 5871 Malečková Hana 2005
Žákyně mladší - 3:52.9
83. 5589 Patočková Eva 2004 TJ Sokol Jaroměř Žákyně mladší - 3:53.0
84. 5586 Bábíčková Klára 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:53.4
85. 5826 Nedvědová Kitty 2005 Kunratice Žákyně mladší - 3:53.8
86. 5636 Pelantová Martina 2005 TK Radošovice Žákyně mladší - 3:54.4
87. 5510 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:54.6
87. 5809 Mudrová Sabina 2004 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně mladší - 3:54.6
89. 5855 Szabó Rebecca 2003 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 3:55.1
90. 5537 Baldová Lucie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:55.5
91. 5853 Rajdlová Agáta 2004 Sokol Staré Město Žákyně mladší - 3:55.7
92. 5854 Hulcová Sofie 2004 Sokol Staré Město Žákyně mladší - 3:56.0
92. 5811 Nedvědová Tereza 2003 VK Blesk Žákyně mladší - 3:56.0
94. 5548 Matušková Anna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:56.1
95. 5550 Hrušková Kristýna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:56.5
96. 5559 Kupková Adéla 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 3:56.6
97. 5557 Jedličková Marika 2003 RunPORG Žákyně mladší - 3:57.0
98. 5667 Jílková Eliška 2003 Kmen Bobrů Říčany Žákyně mladší - 3:57.4
99. 5661 Vodičková Johana 2003 OK Lokomotiva Pardubice Žákyně mladší - 3:57.8
99. 5856 Krýdová Kristýna 2005 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně mladší - 3:57.8
101. 5873 Čechová Alžběta 2003 TJ Sokol Královské Vinohrady Žákyně mladší - 3:57.9
102. 5827 Bártová Eliška 2005 Atletika Jižní Město Žákyně mladší - 3:58.2
102. 5552 Kolářová Kateřina 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:58.2
104. 5532 Stodolová Barbora 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:58.3
105. 5516 Ronová Zuzana 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 3:58.6
106. 5603 Tichá Tereza 2005 SK Tichý Žákyně mladší - 3:59.0
107. 5802 Issová Lucie 2005 SK Hamr Žákyně mladší - 3:59.1
108. 5803 Issová Barbora 2005 SK Hamr Žákyně mladší - 3:59.4
108. 5814 Hejdová Bára 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 3:59.4
110. 5570 Neumannová Šárka 2004 Open Gate Žákyně mladší - 3:59.7
111. 5598 Petlachová Lucie 2004 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 3:59.9
112. 5644 Malečková Hedvika 2005 SK Smíchov Žákyně mladší - 4:00.0
113. 5650 Bartošová Marie 2004 MLOK Mariánské Lázně Žákyně mladší - 4:00.2
114. 5840 Motlová Tereza 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 4:00.8
114. 5517 Dosdá Andrea 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:00.8
116. 5545 Velenská Barbora 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:01.1
117. 5585 Švejdová Gabriela 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 4:01.6
117. 5810 Zálohová Adéla 2005 ŠSK FZŠ Chodovická Žákyně mladší - 4:01.6
119. 5596 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 4:01.7
120. 5866 Kernerová Julie 2005 Sokol Královské Vinohrady Žákyně mladší - 4:02.2
121. 5536 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:02.4
122. 5538 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:02.6
123. 5660 Šloufová Nela 2005 Atletika Hostivař Žákyně mladší - 4:03.0
124. 5546 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:03.8
125. 5801 Tišerová Natálie 2005
Žákyně mladší - 4:05.0
126. 5639 Šejvlová Veronika 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 4:05.2
127. 5617 Nentvichová Julie 2003 OK Dobříš Žákyně mladší - 4:05.6
128. 5655 Görglová Karolína 2005 SC Radotín Žákyně mladší - 4:06.1
129. 5668 Jílková Marie 2005 Kmen Bobrů Říčany Žákyně mladší - 4:06.7
130. 5646 Sikorová Tereza 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 4:06.8
131. 5641 Nováková Markéta 2004
Žákyně mladší - 4:07.3
132. 5544 Koppová Karolína 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:07.5
133. 5666 Jeřábková Amélie 2004
Žákyně mladší - 4:07.9
134. 5640 Jandourková Veronika 2005 TC Spořilov Žákyně mladší - 4:08.0
135. 5518 Těhníková Ema 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:08.2
136. 5625 Hliňáková Lucie 2003
Žákyně mladší - 4:08.4
137. 5558 Sladká Anežka 2005 KNO Žákyně mladší - 4:08.9
138. 5612 Zatloukalová Nela 2005 SC Radotín Žákyně mladší - 4:09.0
139. 5551 Machová Marie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:10.1
140. 5514 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:10.2
141. 5592 Foxova Julia Luisaia Luisa 2004
Žákyně mladší - 4:11.7
142. 5818 Štáchová Simona 2003 VK Blesk Žákyně mladší - 4:11.8
143. 5525 Mrázová Anna 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:12.3
144. 5849 Brožová Karolína 2005 SK Sokol Zlatníky Žákyně mladší - 4:12.4
145. 5652 Sátrová Klára 2005
Žákyně mladší - 4:12.9
146. 5611 Vosmiková Julie 2004 SC Radotín Žákyně mladší - 4:13.0
147. 5542 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:13.6
148. 5597 Schormová Julie 2005 AŠK Mazurská Žákyně mladší - 4:15.1
149. 5669 Jünglingová Tereza 2004 Ski-team.cz Žákyně mladší - 4:15.2
150. 5553 Němečková Julie 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:15.3
151. 5815 Lejčková Agáta 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 4:15.6
152. 5541 Křenová Lenka 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:15.8
152. 5867 Gucfová Sofie 2004
Žákyně mladší - 4:15.8
154. 5830 Růžičková Lucie 2004
Žákyně mladší - 4:16.5
155. 5513 Urbanová Sofie 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:16.6
156. 5533 Fejfarová Barbora 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:16.9
157. 5626 Paulová Kateřina 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Žákyně mladší - 4:17.4
158. 5562 Cittová Pavlína 2005 Private Grafendorf Žákyně mladší - 4:18.1
159. 5841 Ledvinová Martina 2004 VK Smíchov Žákyně mladší - 4:18.4
160. 5664 Řehořová Aneta 2003 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 4:18.5
161. 5649 Kopecká Valentýna 2004 USK Praha Žákyně mladší - 4:19.0
162. 5820 Šamalíková Agáta 2004 Atletika Velká Chuchle Žákyně mladší - 4:19.3
163. 5504 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:19.5
164. 5870 Nováková Magdaléna 2005
Žákyně mladší - 4:20.3
165. 5663 Nekvasilová Adéla 2004
Žákyně mladší - 4:20.8
166. 5837 Králová Natálie 2004 Ski-team.cz Žákyně mladší - 4:20.9
167. 5618 Vlašaná Michaela 2004 OK Dobříš Žákyně mladší - 4:21.2
168. 5825 Dušátková Kristýna 2004
Žákyně mladší - 4:21.3
169. 5556 Zachová Natálie 2005 FBC Texas Žákyně mladší - 4:21.6
170. 5534 Mocová Vendula 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:21.8
171. 5869 Křížová Kateřina 2004 TAK Praha Žákyně mladší - 4:21.9
172. 5622 Lorencová Jana 2004 OK Dobříš Žákyně mladší - 4:22.0
173. 5524 Masopustová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:22.4
173. 5654 Karbulková Adéla 2005 AK Šakal Kbely Žákyně mladší - 4:22.4
175. 5567 Behenská Petra 2005 BMX Bohnice Žákyně mladší - 4:24.2
176. 5868 Hocková Johana 2005 SK ROVER Praha Žákyně mladší - 4:25.3
177. 5575 Vaňková Anežka 2004 TJ Sokol Besednice Žákyně mladší - 4:26.2
178. 5813 Jonášová Diana 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 4:26.8
179. 5543 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:26.9
180. 5828 Šamalíková Kamila 2003 LCC Harpyje Žákyně mladší - 4:28.2
181. 5842 Piskáčková Valerie 2004 VK Smíchov Žákyně mladší - 4:30.3
182. 5812 Bejdáková Bára 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 4:30.6
183. 5835 Šmejkalová Kateřina 2003 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 4:31.0
184. 5600 Štěpánková Rozálie 2004 Paropa Žákyně mladší - 4:31.2
185. 5616 Kuželková Anna 2003 TJ Sokol Jaroměř Žákyně mladší - 4:31.6
186. 5839 Holubcová Eva 2005 KSBM Praha Žákyně mladší - 4:33.9
187. 5662 Pěkná Lenka 2005
Žákyně mladší - 4:34.0
188. 5615 Issová Tereza 2004
Žákyně mladší - 4:34.2
189. 5670 Šimonová Kateřina 2005 SK Hamr Žákyně mladší - 4:35.1
190. 5560 Peluňková Adéla 2004 ASK Slavia Praha Žákyně mladší - 4:35.6
191. 5653 Pekárková Eliška 2005 RC Radotín Žákyně mladší - 4:35.9
192. 5540 Valešová Anna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:36.0
193. 5530 Řeháková Anežka 2004 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:36.4
194. 5806 Řeháková Ludmila 2004 Sokol Spořilov Žákyně mladší - 4:38.0
195. 5864 Prokišová Markéta 2005 Dívčí akademie sedmičkového rugby Babice Žákyně mladší - 4:38.7
196. 5635 Perknerová Nela 2005 ZŠ Compass Žákyně mladší - 4:38.9
197. 5577 Štěpánková Anna 2005 SK Dlouhé nohy Žákyně mladší - 4:41.5
198. 5531 Sopková Anna 2005 Spartak Praha 4 Žákyně mladší - 4:43.0
199. 5836 Kymlová Anna 2004 PSK Olymp Praha Žákyně mladší - 4:44.4
200. 5656 Bláhová Adéla 2005 SC Radotín Žákyně mladší - 4:45.1
201. 5564 Kavková Adéla 2005 ZŠ Klíček Žákyně mladší - 4:46.0
202. 5821 Volfová Tereza 2004 JNS Cheerleaders Žákyně mladší - 4:46.7
203. 5819 Budilová Nikola 2004 VK Blesk Žákyně mladší - 4:47.9
204. 5845 Dryáková Františka 2005 Letňany Praha 18 Žákyně mladší - 4:48.1
205. 5604 Dvořáková Eliška 2005 Sport Zbraslav Žákyně mladší - 4:48.4
206. 5865 Hájková Magdalena 2005 Dívčí akademie sedmičkového rugby Babice Žákyně mladší - 4:55.0
207. 5584 Kuzmiaková Veronika 2005 Sokol Podolí Žákyně mladší - 4:57.0
208. 5614 Březinová Klára 2005 OB Kotlářka Praha Žákyně mladší - 5:00.7
209. 5863 Kaprová Lada 2005 Dívčí akademie sedmičkového rugby Babice Žákyně mladší - 5:02.0
210. 5594 Kosičková Klára 2005
Žákyně mladší - 5:07.6
211. 5637 Mecerová Maria Katarina 2005
Žákyně mladší - 5:14.2








DĚVČATA STARŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 7810 Táborská Terezie 2006 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:03.7
2. 7675 Mandíková Daniela 2007 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:06.1
3. 7608 Farová Jolana 2006 SC Radotín Děvčata starší - 2:07.3
4. 7673 MAchová Marie 2007 Fischer Ski klub Šumava Děvčata starší - 2:08.7
5. 7802 Dudová Dominika 2007 TJ Sokol Stodůlky Děvčata starší - 2:13.0
6. 7570 Vítková Hana 2007
Děvčata starší - 2:14.9
7. 7606 Camphuijsen Zuzana 2006 SC Radotín Děvčata starší - 2:15.3
8. 7513 Johnová Amálie 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:16.7
9. 7878 Hofmanová Agáta 2006 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:17.1
10. 7609 Fílová Justýna 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:18.9
11. 7656 Horáková Zuzana 2006 Atletika Chuchle Děvčata starší - 2:19.3
12. 7872 Hartmanová Kateřina 2008 TJ Dukla Praha Děvčata starší - 2:19.9
13. 7568 Jarošová Karolína 2006
Děvčata starší - 2:21.7
14. 7880 Lacková Karolína 2006 Sokol Říčany a Radošovice Děvčata starší - 2:22.2
15. 7508 Velenská Ema 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:22.8
16. 7877 Chovancová Marie 2006 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:24.0
17. 7661 Dolejšová Sára 2007 Dukla Praha Děvčata starší - 2:24.2
18. 7819 Balcerová Kateřina 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:24.7
19. 7509 Hradilová Zuzana 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:24.8
20. 7881 Lacková Eliška 2008 Sokol Říčany a Radošovice Děvčata starší - 2:25.1
21. 7865 Bulínová Helena 2007
Děvčata starší - 2:25.9
22. 7528 Patáková Nikola 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:27.1
23. 7590 Kašková Karolína 2006 PSK Olymp Praha Děvčata starší - 2:27.7
24. 7504 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:28.1
24. 7887 Řeháková Laura Anna 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:28.1
26. 7846 Martinková Natálie 2006 ČSKV Vysoké nad Jizerou Děvčata starší - 2:28.4
27. 7563 Bambousková Julie 2006 OK Dobříš Děvčata starší - 2:28.6
28. 7582 Smetanová Anna 2006 SDH Sedlec Děvčata starší - 2:29.1
29. 7577 Krejbichová Berta 2007
Děvčata starší - 2:29.9
30. 7629 Vyšná Karolína 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:30.0
31. 7534 Štanclová Tereza 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:30.5
32. 7637 Vlašaná Karolína 2007 OK Dobříš Děvčata starší - 2:30.7
33. 7687 Mikšová Anička 2006 Fox-klub Praha Děvčata starší - 2:30.9
33. 7870 Švejdová Karolína 2007 SK OB Zvole Děvčata starší - 2:30.9
35. 7511 Rybářová Julie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:31.0
36. 7874 Šperlová Iva 2008 LK Slovan Karlovy Vary Děvčata starší - 2:31.5
36. 7700 Nýdrlová Eliška 2006 AK Šakal Kbely Děvčata starší - 2:31.5
38. 7666 Kubešová Anna 2006 RunPORG Děvčata starší - 2:31.6
39. 7529 Šimánková Lada 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:31.9
40. 7573 Osičková Erika 2008 Astra junior Děvčata starší - 2:32.0
40. 7567 Caldrová Jana 2006
Děvčata starší - 2:32.0
42. 7834 Kozohorská Karolína 2006
Děvčata starší - 2:32.1
42. 7805 Hejnová Barbora 2008 USK Praha Děvčata starší - 2:32.1
44. 7884 Štěpánová Sára 2007
Děvčata starší - 2:32.2
45. 7547 Jedličková Klára 2006 RunPORG Děvčata starší - 2:32.3
46. 7657 Jarošová Eliška 2008
Děvčata starší - 2:33.0
46. 7589 Drbohlavová Veronika 2006 TJ Sokol I. Smíchov Děvčata starší - 2:33.0
48. 7550 Daňková Tereza 2007
Děvčata starší - 2:33.6
49. 7854 Jurkechová Maria 2008 FK Plácek Spořilov Děvčata starší - 2:33.7
50. 7549 Baldrianová Eva 2007 USK Praha OB Děvčata starší - 2:33.9
51. 7517 Plačková Linda 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:34.1
52. 7876 Veselková Josefína 2007 USK Praha Děvčata starší - 2:34.4
53. 7596 Rokosová Lucie 2008 ŠSK Újezd nad Lesy Děvčata starší - 2:34.5
54. 7617 Marcová Anežka 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:34.6
55. 7858 Mašínová Magdaléna 2006
Děvčata starší - 2:34.9
56. 7840 Sláchová Natálie 2006 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:35.1
57. 7841 Škodová Nela 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:35.5
58. 7603 Zvoníčková Jana 2007 Sokol Královské Vinohrady Děvčata starší - 2:35.6
58. 7526 Procházková Lucie 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:35.6
60. 7512 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:35.9
61. 7882 Vlčková Natálie 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:36.0
61. 7515 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:36.0
61. 7807 Kocnárová Veronika 2006 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:36.0
64. 7605 Bürgerová Hana 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:36.1
65. 7696 Červenková Anna 2006 TJ Sokol I. Smíchov Děvčata starší - 2:36.2
66. 7676 Svobodová Anna 2007 Atletika Chuchle Děvčata starší - 2:36.5
67. 7558 Kortánková Kateřina 2008 Rumoplast Děvčata starší - 2:36.7
68. 7623 Šťastná Nataly 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:36.9
69. 7548 Jedličková Gabriela 2008 RunPORG Děvčata starší - 2:37.0
69. 7705 Brázdilová Alžběta 2006 Houdovka Děvčata starší - 2:37.0
71. 7566 Stoklasová Natálie 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:37.5
71. 7578 Geffertová Agáta 2007
Děvčata starší - 2:37.5
73. 7674 Šimková Tereza 2007 Praha 3 Děvčata starší - 2:37.6
73. 7644 Housková Barbora 2006 OK Dobříš Děvčata starší - 2:37.6
73. 7645 Klausová Nela 2007 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:37.6
76. 7532 Rosenová Karolína 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:37.7
77. 7624 Šťastná Dominika 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:37.8
78. 7543 Novotná Kristýna 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:37.9
78. 7849 Břízová Tereza 2007 SK Hamr Děvčata starší - 2:37.9
78. 7516 Kolářová Magdalena 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:37.9
81. 7665 Suchá Eliška 2007
Děvčata starší - 2:38.2
82. 7830 Besedová Klára 2008
Děvčata starší - 2:38.4
83. 7867 Hradská Kateřina 2008
Děvčata starší - 2:38.9
84. 7510 Krsková Adéla 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:39.0
85. 7839 Blahutová Barbora 2006 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:39.1
85. 7808 Šalomová Adéla 2007
Děvčata starší - 2:39.1
87. 7848 Svejkovsky Kristina 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:39.3
88. 7873 Ježková Lucie 2007 Videoanalýza.cz Děvčata starší - 2:39.6
89. 7524 Marešová Barbora 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:39.7
90. 7519 Szilvásiová Alžběta 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:39.9
91. 7638 Míčková Tereza 2007 SK Jeseniova Děvčata starší - 2:40.4
91. 7559 Holanová Anděla 2006 Symbio Děvčata starší - 2:40.4
93. 7803 Kordíková Anna 2006 ATIPIC, o.s. Děvčata starší - 2:40.6
93. 7561 Opavová Anna 2007 Hradecké lvice - Sokol Hradec Králové Děvčata starší - 2:40.6
95. 7514 Nyklová Klaudie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:40.8
96. 7631 Haase Vanesa 2007
Děvčata starší - 2:41.0
96. 7518 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:41.0
98. 7658 Hacklová Johana 2008
Děvčata starší - 2:41.5
99. 7556 Davisová Zuzana 2007
Děvčata starší - 2:41.8
99. 7619 Noll Emma 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:41.8
101. 7541 Nováková Natálie 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:42.1
102. 7835 Vojtíková Klára 2007 Sokol Brandýs nad Labem Děvčata starší - 2:42.4
103. 7586 Šedlbauerová Ema 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:42.8
104. 7879 Jeřábková Martina 2008 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:42.9
105. 7536 Rivas Elisabeth Kate 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:43.3
106. 7628 Veverková Lucie 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:43.5
107. 7611 Kahle Helena 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:43.7
108. 7885 Babická Johana 2008
Děvčata starší - 2:43.8
108. 7604 Kofronová Carolina 2006
Děvčata starší - 2:43.8
110. 7574 Lorencová Agáta 2006
Děvčata starší - 2:43.9
111. 7693 Herklová Anežka 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:44.0
111. 7646 Halašková Barbora 2006
Děvčata starší - 2:44.0
113. 7859 Morozovová Jana 2008 Neviddiven Děvčata starší - 2:44.1
113. 7662 Hollmannová Kristýna 2007
Děvčata starší - 2:44.1
115. 7847 Lukšová Eliška 2006 Atletika Jižní Město Děvčata starší - 2:44.2
115. 7817 Zakouřilová Klára 2008 USK Praha Děvčata starší - 2:44.2
117. 7697 Červenková Kristýna 2006 TJ Sokol I. Smíchov Děvčata starší - 2:44.5
118. 7600 Hampelová Veronika 2008 AŠK Mazurská Děvčata starší - 2:44.7
119. 7832 Čellárová Zuzana 2007 Ski-team.cz Děvčata starší - 2:44.8
120. 7813 Vaňková Klára 2008 STŘELA Žebrák atletika Děvčata starší - 2:44.9
121. 7825 Kratochvílová Veronika 2006 ZŠ Kunratice Děvčata starší - 2:45.0
122. 7866 Matoušková Marie 2008 Habrovka Děvčata starší - 2:45.1
123. 7527 Saidlová Amálie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:45.3
124. 7612 Kettnerová Tereza 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:45.4
125. 7571 Kozlíková Barbora 2006 SK Dlouhé nohy Děvčata starší - 2:45.7
126. 7833 Malečková Marie 2007 VK Smíchov Děvčata starší - 2:45.8
126. 7857 Vlčková Karolína 2007 ZŠ Resslova Děvčata starší - 2:45.8
128. 7537 Andršová Johana 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:46.0
129. 7591 Beldíková Sára 2006 SC Radotín Děvčata starší - 2:46.2
129. 7703 Smejkalová Rozálie 2008 Sokol Nusle - Orbis Děvčata starší - 2:46.2
131. 7668 Sátrová Tereza 2006
Děvčata starší - 2:46.4
132. 7663 Nováková Magdalena 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:46.7
132. 7806 Řeháková Karolína 2006 Sokol Spořilov Děvčata starší - 2:46.7
134. 7837 Janečková Klára 2006
Děvčata starší - 2:46.8
135. 7875 Smrčková Eliška 2006 BK Říčany Děvčata starší - 2:47.0
136. 7599 Kryštofová Eliška 2006 AŠK Mazurská Děvčata starší - 2:47.4
136. 7011 Endrštová Magdaléna 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:47.4
138. 7701 Jünglingová Aneta 2007 Ski-team.cz Děvčata starší - 2:47.5
139. 7616 Lustigová Adéla 2006 SC Radotín Děvčata starší - 2:48.0
140. 7523 Popiolková Gabriela 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:48.2
141. 7625 Cónová Tereza 2008 Studio Friends Děvčata starší - 2:48.3
142. 7667 Klimešová Olga 2008 ASK Slavia Praha Děvčata starší - 2:48.4
143. 7614 Kubíčková Anna 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:48.5
144. 7699 Jeřábková Nikol 2007 AK Šakal Kbely Děvčata starší - 2:48.6
145. 7655 Mecerová Nella Antonie 2007
Děvčata starší - 2:48.7
146. 7863 Procházková Nikola 2008
Děvčata starší - 2:48.8
146. 7601 Pejcharová Julie 2007 AŠK Mazurská Děvčata starší - 2:48.8
148. 7689 Klímová Kateřina 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:49.0
149. 7626 Cónová Rozálie 2008 Studio Friends Děvčata starší - 2:49.7
149. 7620 Smutná Tereza 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:49.7
151. 7855 Mikulová Tereza 2008 Zvole Děvčata starší - 2:49.9
152. 7581 Smetanová Běla 2008 SDH Sedlec Děvčata starší - 2:50.1
153. 7845 Jobová Adéla 2008
Děvčata starší - 2:50.2
153. 7860 Morozovová Anna 2008 Neviddiven Děvčata starší - 2:50.2
155. 7643 Housková Adéla 2008 OK Dobříš Děvčata starší - 2:50.4
156. 7690 Klímová Natálie 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:50.5
157. 7533 Kůželová Jasmína 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:50.7
157. 7815 Havlíčková Barbora 2008 Vomit blood Děvčata starší - 2:50.7
157. 7871 Melzmufová Valentýna 2007
Děvčata starší - 2:50.7
160. 7811 Přichystalová Josefína 2008
Děvčata starší - 2:51.1
161. 7681 Ondryášová Veronika 2008 BMV Děvčata starší - 2:51.3
161. 7652 Medalová Tereza 2007
Děvčata starší - 2:51.3
161. 7684 Pěkná Zuzana 2008
Děvčata starší - 2:51.3
164. 7587 Doležalová Ema 2007
Děvčata starší - 2:51.4
165. 7522 Dobrá Lucie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:51.5
166. 7538 Karpíšková Ela 2006 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:51.6
167. 7520 Máchová Barbora 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:51.7
167. 7583 Zemánková Anna 2007 Čechtice Děvčata starší - 2:51.7
169. 7864 Jozová Alžběta 2008
Děvčata starší - 2:51.8
170. 7580 Kmiťová Laura 2007 2.ZŠ Beroun Děvčata starší - 2:51.9
171. 7542 Dissou Ajoke 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:52.0
172. 7622 Pakurová Natálie 2006 SC Radotín Děvčata starší - 2:52.2
173. 7856 Křížová Daniela 2008 TAK Praha Děvčata starší - 2:52.4
173. 7838 Kašparová Anna 2007 Bikeranch Děvčata starší - 2:52.4
175. 7595 Kličková Barbora 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:52.5
176. 7576 Sobotová Veronika 2008 Fox-klub Praha Děvčata starší - 2:52.6
177. 7682 Šafářová Lucie 2008
Děvčata starší - 2:52.7
177. 7502 Bednářová Anna 2008 SKI Klub SK Praha 4 Děvčata starší - 2:52.7
179. 7821 Dembowski Barbora 2006
Děvčata starší - 2:52.9
179. 7593 Dimitrovova Ellen 2008
Děvčata starší - 2:52.9
181. 7540 Kozlerová Ela 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:53.3
182. 7635 Mirčeva Tereza 2007 OK Dobříš Děvčata starší - 2:53.5
182. 7804 Mašková Zuzana 2008
Děvčata starší - 2:53.5
182. 7829 Petrželová Barbora 2008 101.Sportovní Děvčata starší - 2:53.5
185. 7843 Sulejman Viktorie 2008
Děvčata starší - 2:53.7
186. 7801 Tišerová Eliška 2008
Děvčata starší - 2:54.2
187. 7539 Karpíšková Julie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:54.3
188. 7613 Košařová Anna 2007 SC Radotín Děvčata starší - 2:55.2
189. 7649 Macková Adéla 2008 ZŠ Compass Děvčata starší - 2:55.3
190. 7525 Jelínková Ema 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:55.7
191. 7862 Malečková Pavlína 2008
Děvčata starší - 2:55.8
192. 7569 Johanová Julie 2006
Děvčata starší - 2:55.9
193. 7823 Maňourová Laura 2007 ZŠ Kunratice Děvčata starší - 2:56.6
194. 7820 Dědková Alžběta 2008
Děvčata starší - 2:57.1
194. 7692 Opletalová Karolína 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:57.1
196. 7654 Henčová Michaela 2006 Lokomotiva Beroun Děvčata starší - 2:57.3
197. 7869 Skotáková Adéla 2008
Děvčata starší - 2:57.4
198. 7618 Milotová Marie 2008 SC Radotín Děvčata starší - 2:57.8
198. 7594 Bryndová Johanka 2007 HONEM Krč Děvčata starší - 2:57.8
200. 7560 Frčková Beata 2008
Děvčata starší - 2:58.3
200. 7557 Petrová Marie 2006 Stepp Praha Děvčata starší - 2:58.3
202. 7584 Zemánková Kateřina 2007 Čechtice Děvčata starší - 2:58.8
203. 7552 Kusová Klaudie 2007 ZŠ Kunratice Děvčata starší - 2:59.1
204. 7648 Zloská Markéta 2007
Děvčata starší - 2:59.2
204. 7868 Veselovská Anna 2007
Děvčata starší - 2:59.2
206. 7505 Valešová Barbora 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 2:59.3
207. 7852 Hornigová Anna 2006
Děvčata starší - 2:59.9
208. 7822 Dembowski Rozálie 2008
Děvčata starší - 3:00.0
209. 7686 Hendrichová Aneta 2007 Fox-klub Praha Děvčata starší - 3:00.2
210. 7818 Zardová Barbora 2008
Děvčata starší - 3:00.9
211. 7683 Vodičková Veronika 2006 OK Lokomotiva Pardubice Děvčata starší - 3:01.2
212. 7851 Kadlečková Barbora 2007 TSE Sedlčany Děvčata starší - 3:01.5
213. 7670 Špoutilová Barbora 2008 AŠK Mazurská Děvčata starší - 3:02.0
214. 7704 Krejčíková Natálie 2008
Děvčata starší - 3:02.3
215. 7861 Teltscherová Alžběta 2008 SKC Ondřejov Děvčata starší - 3:03.1
216. 7694 Půstová Markéta 2006
Děvčata starší - 3:04.3
217. 7828 Kynclová Emma 2007 VK Blesk Děvčata starší - 3:04.4
217. 7636 Neuerová Anna 2006 OK Dobříš Děvčata starší - 3:04.4
219. 7888 Prokopová Karolína 2007 TJ Sokol I. Smíchov Děvčata starší - 3:04.5
220. 7883 Sládková Monika 2008
Děvčata starší - 3:04.6
221. 7685 Kuncová Erika 2008 Fox-klub Praha Děvčata starší - 3:04.9
222. 7816 Vobořilová Vendula 2007
Děvčata starší - 3:05.3
223. 7551 Počová Kateřina 2008 ZŠ Kunratice Děvčata starší - 3:05.5
224. 7640 Koubková Tereza 2006 OK Dobříš Děvčata starší - 3:06.4
225. 7545 Vávrová Eliška 2007 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 3:06.8
226. 7680 Řeháková Jana 2006
Děvčata starší - 3:07.2
227. 7691 Dudíková Klára 2007 SC Radotín Děvčata starší - 3:07.5
228. 7836 Šimerková Linda 2008 SK Dlouhé nohy Děvčata starší - 3:07.7
229. 7553 Kudláčková Eliška 2007
Děvčata starší - 3:10.4
230. 7814 Ellis Natálie 2008 Vodní stavby Praha-lyžaři Děvčata starší - 3:10.6
231. 7824 Zajícová Veronika 2008 SK Radim Děvčata starší - 3:10.8
232. 7610 Hamplová Julie 2007 SC Radotín Děvčata starší - 3:12.3
233. 7702 Trsková Veronika 2008 AK Šakal Kbely Děvčata starší - 3:13.2
234. 7555 Líznerová Barbora 2007
Děvčata starší - 3:15.7
235. 7812 Houžvíková Ema 2007
Děvčata starší - 3:16.5
236. 7688 Nekvasilová Bára 2006
Děvčata starší - 3:18.0
237. 7850 Hradecká Adéla 2008
Děvčata starší - 3:18.1
238. 7826 Svobodová Klára 2006 VK Blesk Děvčata starší - 3:18.4
239. 7598 Slavková Alena 2008 Rumoplast Děvčata starší - 3:19.9
239. 7653 Víšková Adriana 2007
Děvčata starší - 3:19.9
241. 7585 Bandrowská Anna 2006
Děvčata starší - 3:24.0
242. 7831 Čellárová Jolana 2007 Ski-team.cz Děvčata starší - 3:24.1
243. 7546 Budinová Eva 2008 Atletik Rudná Děvčata starší - 3:24.6
244. 7844 Popelková Anna 2007
Děvčata starší - 3:26.6
245. 7627 Tomášková Ella 2008 SC Radotín Děvčata starší - 3:27.2
246. 7535 Dráberová Lucie 2008 Spartak Praha 4 Děvčata starší - 3:28.3
247. 7827 Poršová Barbora 2006 VK Blesk Děvčata starší - 3:28.7
248. 7664 Zusková Jana 2008 Ilkama Děvčata starší - 3:29.7
249. 7886 Kalfinova Klára 2008 ATILA Děvčata starší - 3:31.6
250. 7842 Háječková Laura 2008 DHC Slavia Děvčata starší - 3:31.7
251. 7572 Bánovská Adéla 2007 Vinoř Děvčata starší - 3:32.3
252. 7853 Hornigová Marie 2006
Děvčata starší - 3:33.1
253. 7669 Kořistková Anna 2007
Děvčata starší - 3:36.8








DĚVČATA MLADŠÍ














Pořadí v kategorii Startovní číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Kategorie Mezičas Čas
1. 6564 Duchoňová Alice 2009
Děvčata mladší - 1:24.5
2. 6554 Koukalová Eliška 2009 SC Radotín Děvčata mladší - 1:27.3
3. 6526 Burianová Vanda 2009 ŠSK Újezd nad Lesy Děvčata mladší - 1:27.6
4. 6629 Nýdrlová Štěpánka 2009 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:27.9
5. 6567 Šimůnková Dorina 2009 ASK Slavia Praha Děvčata mladší - 1:28.8
6. 6572 Laurinová Dominika 2009 Atletika Stará Boleslav Děvčata mladší - 1:30.4
7. 6817 Lískovcová Dominika 2009
Děvčata mladší - 1:31.3
8. 6808 Pavlišová Marie 2009 ATIPIC o.s. Děvčata mladší - 1:31.4
8. 6501 Fillová Eliška 2010 Spartak Praha 4 Děvčata mladší - 1:31.4
10. 6574 Machovcová Johana 2009 Sokol Říčany Děvčata mladší - 1:32.0
11. 6598 Krejčíková Kateřina 2009 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Děvčata mladší - 1:32.8
12. 6814 Bílá Adéla 2009
Děvčata mladší - 1:32.9
13. 6552 Šebková Josefina 2010 SC Radotín Děvčata mladší - 1:33.2
13. 6599 Kučerová Kateřina 2009 USK Praha OB Děvčata mladší - 1:33.2
15. 6524 Kozlíková Alžběta 2009 SK Dlouhé nohy Děvčata mladší - 1:33.3
16. 6839 Fišáková Lucie Johanka 2009 MLOK Děvčata mladší - 1:33.6
17. 6518 Holanová Julie 2009 Symbio Děvčata mladší - 1:34.4
18. 6820 Vaněčková Barbora 2010 ZŠ Kolovraty Děvčata mladší - 1:34.5
19. 6838 Slachová Viktorie 2009 Hazard Děvčata mladší - 1:35.5
20. 6525 Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město Děvčata mladší - 1:35.6
21. 6536 Moody Thea 2010
Děvčata mladší - 1:35.7
22. 6609 Pekárková Hana 2009 SC Radotín Děvčata mladší - 1:36.4
23. 6519 Švestková Nela 2009
Děvčata mladší - 1:36.5
24. 6622 Augustinová Kamila 2009 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:36.6
25. 6890 Ježková Kateřina 2009 Videoanalýza.cz Děvčata mladší - 1:36.7
26. 6825 Vinklerová Kristýna 2009 TJ Praha 4 Děvčata mladší - 1:37.3
27. 6608 Choutková Marie 2009 SK Aktis Praha Děvčata mladší - 1:37.9
27. 6581 Urbanová Kateřina 2010 AK Zátiší Rakovník Děvčata mladší - 1:37.9
29. 6845 Seidlová Klára 2009 ZŠ Kunratice-Atletika Děvčata mladší - 1:38.0
30. 6831 Hamerníková Adéla 2009 LES Děvčata mladší - 1:38.3
30. 6834 Svobodová Rozálie 2009
Děvčata mladší - 1:38.3
32. 6816 Klímová Anna 2009
Děvčata mladší - 1:38.4
33. 6578 Vatěrová Amálie 2010
Děvčata mladší - 1:38.6
34. 6826 Vinklerová Gabriela 2009 TJ Praha 4 Děvčata mladší - 1:38.7
35. 6610 Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Děvčata mladší - 1:39.0
36. 6621 Opletalová Emma 2010 SC Radotín Děvčata mladší - 1:39.3
37. 6550 Schánělová Markéta 2010 SC Radotín Děvčata mladší - 1:39.6
38. 6847 Hamerníková Eliška 2009 LES Děvčata mladší - 1:40.7
39. 6861 Bulínová Klára 2009
Děvčata mladší - 1:41.0
40. 6882 Bártlová Tereza 2010 SK Aktis Praha Děvčata mladší - 1:41.5
41. 6804 Sládková Jana 2009 Rugby Petrovice Děvčata mladší - 1:41.6
42. 6807 Kaštovská Nela 2009 ATIPIC o.s. Děvčata mladší - 1:41.7
43. 6555 Kocourková Nela 2011 Atletika Neratovice Děvčata mladší - 1:41.8
44. 6592 Rakuša Elisa 2009 ZŠ Compass Děvčata mladší - 1:41.9
45. 6617 Habrová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Děvčata mladší - 1:42.5
46. 6590 Spáčilová Edita 2009 ZŠ Compass Děvčata mladší - 1:42.9
47. 6516 Kortánková Klaudie 2011 Rumoplast Děvčata mladší - 1:43.3
48. 6854 Mrázová Ema 2009 DGP Děvčata mladší - 1:44.1
49. 6511 Veselá Eliška 2009 STS Chvojkovice Děvčata mladší - 1:44.2
49. 6837 Blahutová Daniela 2009 Hazard Děvčata mladší - 1:44.2
51. 6865 Zánová Barbora 2010 R Team Děvčata mladší - 1:44.3
52. 6821 Hánělová Lucie 2009 HSH Děvčata mladší - 1:44.5
53. 6520 Baštová Justýna 2009 OK Dobříš Děvčata mladší - 1:44.8
54. 6843 Matysová Inna 2010 Gym Club Reda Děvčata mladší - 1:45.1
55. 6860 Vobořilová Anna 2009 Sokol Libeň Děvčata mladší - 1:45.4
56. 6545 Hacklová Karolína 2010
Děvčata mladší - 1:45.5
57. 6864 Kopečná Anastázie 2009 Mámitým Děvčata mladší - 1:45.7
58. 6502 Čížková Gita 2009 Spartak Praha 4 Děvčata mladší - 1:46.0
58. 6612 Tabulková Barbora 2009 Sokol Říčany a Radošovice Děvčata mladší - 1:46.0
60. 6547 Černická Klára 2009 SC Radotín Děvčata mladší - 1:46.1
61. 6881 Hartmanová Tereza 2011 TJ Dukla Praha Děvčata mladší - 1:46.2
62. 6514 Davisová Lucie 2010
Děvčata mladší - 1:46.7
63. 6623 Schrötterová Ella 2010 SC Radotín Děvčata mladší - 1:46.8
64. 6513 Líznerová Gabriela 2009
Děvčata mladší - 1:47.0
65. 6553 Volešová Viola 2009 SC Radotín Děvčata mladší - 1:47.2
66. 6840 Šmeralová Žofie 2009
Děvčata mladší - 1:47.3
67. 6533 Šenková Barbora 2009
Děvčata mladší - 1:47.5
67. 6633 Novotná Johana 2010 Sokol Nusle - Orbis Děvčata mladší - 1:47.5
69. 6544 Dimitrovova Annie 2010
Děvčata mladší - 1:47.6
70. 6634 Veselá Julie 2010 Sokol Senohraby Děvčata mladší - 1:47.8
70. 6538 Burdová Karla 2010
Děvčata mladší - 1:47.8
72. 6512 Křížková Adéla 2009
Děvčata mladší - 1:48.0
73. 6833 Králová Tereza 2010 Ski-team.cz Děvčata mladší - 1:48.1
74. 6835 Vojtíková Tereza 2009 Sokol Brandýs nad Labem Děvčata mladší - 1:48.2
75. 6527 Dyntarová Barbora 2009 EMA Děvčata mladší - 1:48.6
75. 6625 Jünglingová Barbora 2010 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:48.6
77. 6537 Geffertová Marta 2010
Děvčata mladší - 1:48.9
77. 6829 Mitická Kristýna 2009
Děvčata mladší - 1:48.9
79. 6618 Kuzmiaková Margareta 2009
Děvčata mladší - 1:49.1
80. 6626 Stehlíková Karolína Marie 2010 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:49.5
81. 6546 Valentová Emilie 2010
Děvčata mladší - 1:49.7
82. 6603 Šafářová Hana 2009 HKF Litoměřice Děvčata mladší - 1:49.9
83. 6830 Hubáčková Annie 2009 ZŠ Kunratice-Atletika Děvčata mladší - 1:50.0
84. 6628 Kubešová Rozálie 2010
Děvčata mladší - 1:50.1
85. 6879 Štěpánková Táňa 2010
Děvčata mladší - 1:50.5
86. 6630 Reilová Lucie 2009 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:50.9
87. 6582 Mečlová Julie 2010 AK Rajská Zahrada Děvčata mladší - 1:51.0
88. 6509 Slavíková Eliška 2009
Děvčata mladší - 1:51.1
89. 6523 Franclová Jana 2010 Petrovice Děvčata mladší - 1:51.2
90. 6563 Hanzalová Eliška 2009 TJ Unhošť Děvčata mladší - 1:51.3
91. 6818 Trunečková Adéla 2009
Děvčata mladší - 1:51.8
91. 6632 Žižáková Ella 2009 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 1:51.8
93. 6597 Gotvaldová Kamila 2011 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Děvčata mladší - 1:51.9
94. 6596 Nováková Martina 2009
Děvčata mladší - 1:52.1
95. 6810 Dušátková Natálie 2009
Děvčata mladší - 1:52.2
96. 6577 Šetelová Lucie 2010 ZŠ V Rybníčkách Děvčata mladší - 1:52.5
97. 6862 Veselá Anežka 2009 STS Chvojkovice Děvčata mladší - 1:53.8
97. 6565 Janotová Sofie 2010
Děvčata mladší - 1:53.8
99. 6594 Moravcová Anežka 2009 TJ Břevnov Děvčata mladší - 1:53.9
100. 6585 Rűcková Eva 2011 TJ Sokol Praha Staré Město Děvčata mladší - 1:54.1
101. 6573 Klímová Anna 2010 Error404 Děvčata mladší - 1:55.0
102. 6562 Neuerová Eliška 2010 OK Dobříš Děvčata mladší - 1:55.7
103. 6615 Ondryášová Barbora 2010 BMV Děvčata mladší - 1:55.9
104. 6868 Hrnčířová Sofie 2010
Děvčata mladší - 1:56.1
105. 6530 Mrkousová Edita 2011 MŠ Hvězdička a rodina Děvčata mladší - 1:56.5
105. 6559 Krbcová Dominika 2011 Triatlet Karlovy Vary Děvčata mladší - 1:56.5
107. 6522 Bulisová Karolina 2010 CkB Děvčata mladší - 1:56.6
107. 6560 Kalistová Kristýna 2010 SPORTGARAGE Praha Děvčata mladší - 1:56.6
109. 6532 Doležalová Anna 2011
Děvčata mladší - 1:56.8
110. 6557 Smetanová Petra 2010 AC Třešť Děvčata mladší - 1:56.9
110. 6549 Freudlová Andrea 2011 SC Radotín Děvčata mladší - 1:56.9
112. 6561 Březinová Anna 2010 ZŠ Bílá Praha 6 Děvčata mladší - 1:57.1
113. 6885 Přibylová Hana 2009 Rugby Club Tatra Praha Děvčata mladší - 1:57.2
114. 6543 Brzková Nela 2011 Eleven Mercedes Mitas Děvčata mladší - 1:57.7
115. 6589 Perknerová Markéta 2010 ZŠ Compass Děvčata mladší - 1:57.9
116. 6884 Procházková Helena 2010 ATIPIC o.s. Děvčata mladší - 1:58.5
117. 6867 Klimperová Adéla 2010 Český Brod Děvčata mladší - 1:58.6
118. 6863 Dankovič Sofie 2009
Děvčata mladší - 1:58.8
119. 6602 Pavlicová Nelly 2009 Pavlica klan Děvčata mladší - 1:59.3
119. 6852 Mikulová Stella 2012 Zvole Děvčata mladší - 1:59.3
119. 6508 Kučerová Klaudie 2009 Ičy Skrečy Děvčata mladší - 1:59.3
122. 6571 Šplíchalová Linda 2009
Děvčata mladší - 1:59.9
123. 6614 Špejzlová Anna 2010 SK Aritma Praha Děvčata mladší - 2:00.4
124. 6575 Krejčí Tereze Evelína 2011 Český Turista Děvčata mladší - 2:00.6
125. 6823 Kučerová Viktorie 2010 Praha 8 Děvčata mladší - 2:00.7
126. 6504 Koběrská Ema Marie 2010 Světice Děvčata mladší - 2:01.5
127. 6613 Špejzlová Alice 2010 SK Aritma Praha Děvčata mladší - 2:01.7
128. 6880 Pohlová Sandra 2011
Děvčata mladší - 2:02.1
128. 6556 Redlová Julie 2010
Děvčata mladší - 2:02.1
130. 6570 Hulejová Aneta 2010 Vendetta Děvčata mladší - 2:02.2
131. 6875 Kudláčková Tereza 2010 B4 Děvčata mladší - 2:02.4
132. 6510 Rabiňák Nela 2011 Borová Lada Děvčata mladší - 2:02.7
133. 6539 Novotná Klára 2011
Děvčata mladší - 2:03.6
134. 6579 Vachová Jolana 2010
Děvčata mladší - 2:04.0
135. 6815 Houžvíková Julie 2010
Děvčata mladší - 2:05.0
136. 6844 Kadlečková Eva 2010 TSE Sedlčany Děvčata mladší - 2:05.1
137. 6846 Dobiášová Maya 2012 Trailpoint Děvčata mladší - 2:05.6
138. 6601 Horáčková Anna 2009 ZŠ Compass Děvčata mladší - 2:06.3
139. 6515 Thielová Agáta 2010
Děvčata mladší - 2:06.9
140. 6551 Matoušková Tereza 2011 SC Radotín Děvčata mladší - 2:07.7
141. 6806 Uriča Nina 2011 URI Team Děvčata mladší - 2:08.2
141. 6836 Kubalová Rebeka 2011 AC Testa di F. Děvčata mladší - 2:08.2
143. 6569 Dubnová Ludmila 2011 Princezny ze Strašnic Děvčata mladší - 2:09.1
144. 6604 Šafářová Klára 2011 HKF Litoměřice Děvčata mladší - 2:09.2
145. 6822 Kadeřábková Lada 2011 Longrun Děvčata mladší - 2:09.7
146. 6611 Svobodová Eliška 2012 Sarynka Děvčata mladší - 2:11.0
147. 6893 Veselá Emma 2010 SK Letná Děvčata mladší - 2:11.6
148. 6851 Illíková Alžběta 2011
Děvčata mladší - 2:11.8
149. 6842 Machačová Hana 2010 Neratovice Děvčata mladší - 2:12.1
149. 6841 Hall Laura Maria 2009 AC Žižkov Praha Děvčata mladší - 2:12.1
151. 6528 Málková Emma 2010 Mosazný muž Děvčata mladší - 2:13.4
152. 6853 Burešová Pavla 2011 Fincentrum Děvčata mladší - 2:13.9
153. 6809 Pavlišová Anna 2012 ATIPIC o.s. Děvčata mladší - 2:14.0
154. 6849 Holanová Anna 2012
Děvčata mladší - 2:14.3
155. 6507 Holá Markéta 2011
Děvčata mladší - 2:15.0
156. 6616 Skokanová Štěpánka 2012 TJ Sokol Roudnice nad Labem Děvčata mladší - 2:15.3
157. 6848 Kervitcerová Ella 2011 Kerteam Děvčata mladší - 2:15.9
158. 6505 Budinová Zdenka 2011
Děvčata mladší - 2:16.0
159. 6620 Katinová Lilly 2011 SC Radotín Děvčata mladší - 2:16.1
160. 6832 Zemanová Martina 2009 AK Šakal Kbely Děvčata mladší - 2:16.6
161. 6600 Lorencová Kateřina 2012 Spartak Praha 4 Děvčata mladší - 2:18.0
162. 6878 Zapiór Anežka 2011 Sokol Spořilov Děvčata mladší - 2:19.6
163. 6870 Koděrová Johana 2011
Děvčata mladší - 2:22.5
164. 6866 Vacková Hermína 2010 Modřanská Crew Děvčata mladší - 2:24.2
165. 6805 Pobořilová Jolana 2011 TJ Kluganost Děvčata mladší - 2:24.3
166. 6855 Řeháková Ela 2010 Sokol Říčany a Radošovice Děvčata mladší - 2:29.1
167. 6811 Braunová Emily 2012 SK Kladno Děvčata mladší - 2:29.9
168. 6869 Kocíková Barbora 2011 Včeličky Děvčata mladší - 2:30.0
169. 6606 Nemethová Magdaléna 2012 Mufloni Kunratice Děvčata mladší - 2:31.5
170. 6873 Kalfinova Alice 2011 Atila Děvčata mladší - 2:32.0
171. 6874 Šáchová Tereza 2009 Školka Nádražní Děvčata mladší - 2:32.6
172. 6531 Měchurová Dorota 2012 PUNK Tým Děvčata mladší - 2:35.0
173. 6827 Chládková Anna 2012
Děvčata mladší - 2:36.3
174. 6871 Švecová Anna 2011
Děvčata mladší - 2:37.6
175. 6877 Lacigová Antonie 2011 Zdravotník Praha Děvčata mladší - 2:37.9
176. 6892 Mrázová Lucie 2012 DGP Praha Děvčata mladší - 2:38.8
177. 6886 Nováková Karolína 2012 SKI Praha 4 Děvčata mladší - 2:39.3
178. 6593 Gaubmannová Anna 2012
Děvčata mladší - 2:52.0
179. 6883 Teplá Adéla 2012
Děvčata mladší - 2:54.4
180. 6828 Hammeršmídová Anna 2012 Charlie Team Děvčata mladší - 2:55.5
181. 6824 Zajícová Ella 2012 SK Radin Děvčata mladší - 3:05.4
182. 6858 Hobíková Kateřina 2012 SKC Ondřejov Děvčata mladší - 3:08.7
183. 6812 Klaková Alžběta 2012 AC Kriváň Děvčata mladší - 3:27.0
184. 6850 Sedláková Nikola 2012
Děvčata mladší - 3:34.0
185. 6506 Zmátlová Alžběta 2012 MŠ sv. Augustina Děvčata mladší - 3:38.4
186. 6888 Čeřovská Ela 2012
Děvčata mladší - 3:40.0
187. 6889 Hýblová Emílie 2011
Děvčata mladší - 3:43.3
188. 6813 Gebauerová Kristýna 2010 ZŠ Compass Děvčata mladší - 3:46.0
189. 6534 Šoulová Mia 2012
Děvčata mladší - 4:08.7
190. 6856 Filipová Šárka 2012 SK Koura Praha Děvčata mladší - 4:18.0
191. 6872 Čenková Anna 2012 Faker Klub Děvčata mladší - 6:44.4