Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích






Datum konání: 28. 9. 2016



Místo konání: Praha-Podvinný Mlýn



Pořadatel: A. C. Sparta Praha



Výsledky zpracoval: Veronika Purmanová



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.98 565
2 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 08.98 309
3 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 09.30 241
4 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 09.31 239
5 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 09.57 190
6 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.79 31






Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 08.45 436
2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.56 408
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.90 327
4 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 09.05 293
5 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.23 255






Běh 3 (st, 28.9.2016) Vítr: +4.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 08.94 318
2 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44 214
3 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 09.52 199
4 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 09.58 188






Běh 4 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.49 205
2 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.79 153
3 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 09.91 134
4 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 10.20 93
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 09.37 227
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice 10.00 120






Běh 5 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 08.31 473
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.95 315
3 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 09.32 237
4 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86 142
5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 09.90 135
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 09.54 196






Běh 6 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.73 366
2 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 09.10 282
3 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 09.64 178
4 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 10.43 65
5 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.59 48
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 08.70 374






Běh 7 (st, 28.9.2016) Vítr: +3.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.46 434
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 09.03 298
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 09.16 270
4 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.61 183
5 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.70 168






Běh 8 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 09.09 285
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 09.25 251
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86 142
4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 09.87 140
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 09.45 212






Běh 10 (st, 28.9.2016) Vítr: +3.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 08.66 383
2 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 08.70 374
3 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 08.71 371
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 08.72 369
5 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 09.15 272






Běh 11 (st, 28.9.2016) Vítr: +4.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.65 386
2 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 08.99 306
3 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.19 264
4 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 09.24 253
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 08.61 396
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 08.64 388






Běh 12 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 08.90 327
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 09.06 291
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 09.07 289
4 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 09.12 278
5 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 09.29 243






Běh 13 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.91 324
2 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 09.19 264
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.57 190
4 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 09.82 148
5 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.86 25






Běh 14 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.96 313
2 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 09.05 293
3 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 09.24 253
4 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 09.57 190
5 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 09.60 185






Běh 15 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.11 528
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.17 511
3 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 08.26 487
4 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.44 439
5 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 08.70 374






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.81 616
2 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.97 574
3 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.19 518
4 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 09.94 348
5 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.99 338
6 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 10.34 270






Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 08.78 624
2 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.13 533
3 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 09.30 492
4 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.36 477
5 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.52 440
6 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 09.96 344






Běh 3 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 08.81 616
2 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 09.09 543
3 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.19 518
4 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 09.59 424
5 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 09.64 413
6 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 10.08 320






Běh 4 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 09.01 564
2 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 09.27 499
3 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.74 391
4 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.77 384
5 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 10.51 240
6 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 10.82 188






Běh 5 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 09.38 472
2 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44 458
3 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 09.53 438
4 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 09.60 422
5 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 10.25 287
6 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 10.91 174






Běh 6 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 09.29 494
2 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 09.63 415
3 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 09.73 393
4 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 09.96 344
5 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 10.26 285
6 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 10.36 267






Běh 7 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.25 504
2 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32 487
3 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.33 484
4 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 09.35 480
5 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 09.63 415
6 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 10.04 328






Běh 8 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 10.57 229
MS Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 09.60 422
MS Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 09.83 371
MS Veronika Steklá 035101 AK Bílina 10.16 304






Běh 9 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.42 723
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 08.44 718
3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 08.70 645
4 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 08.72 640
5 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 08.79 621
6 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 09.76 386






Běh 10 (st, 28.9.2016) Vítr: +5.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82 613
2 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 09.02 561
3 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 09.13 533
4 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.19 518
5 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 09.51 442
6 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 09.77 384






Běh 11 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 08.97 574
2 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 09.35 480
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.41 465
4 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 10.04 328
5 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 10.50 242
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 09.21 513






Běh 12 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.85 605
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 08.94 582
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.54 435
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 09.56 431
5 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 09.66 408
6 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.74 391






Běh 13 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 08.82 613
2 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 09.11 538
3 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 09.34 482
4 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 09.69 402
MS Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. 08.68 651
MS Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 09.30 492






Běh 14 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.74 635
2 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.84 608
3 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.60 422
4 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 09.89 359
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 08.78 624
MS Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 08.97 574






Běh 15 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 08.70 645
2 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 09.24 506
3 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 09.33 484
4 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 09.49 447
5 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 09.57 428
6 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 09.57 428






Běh 16 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 08.86 603
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 09.06 551
3 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 09.65 411






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:30.10 491
2 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 2:32.89 462
3 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:35.62 434
4 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:36.67 423
5 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 2:37.61 414
6 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 2:39.17 398
7 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:40.86 382
8 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:41.21 379
9 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 2:43.99 353
10 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 2:54.06 266
11 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:16.08 116
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 2:36.47 425






Běh 2 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 2:33.76 453
2 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 2:37.89 411
3 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:49.20 306
4 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 2:50.22 298
5 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 2:54.97 258
6 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 2:55.38 255
7 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:56.96 243
8 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:59.11 226
9 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 2:59.53 223
10 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 3:05.29 182
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 2:31.74 474
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 2:44.73 346






Běh 3 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 2:33.08 460
2 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 2:43.82 354
3 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 2:45.52 339
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:47.17 324
5 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 2:50.37 296
6 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 2:51.68 285
7 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 2:53.10 274
8 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 2:54.75 260
9 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 2:55.46 255
10 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 2:55.92 251
11 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 3:08.14 163
12 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 3:24.88 72






Běh 4 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:25.57 541
2 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 2:38.90 401
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 2:40.00 390
4 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 2:46.19 333
5 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 2:47.83 318
6 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 2:48.53 312
7 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 2:48.55 312
8 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:49.58 303
9 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 2:50.40 296
10 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:51.05 291
11 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:55.06 258
12 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:56.52 246






Běh 5 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 2:40.00 390
2 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 2:40.22 388
3 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 2:43.85 354
4 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 2:51.76 285
5 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 2:53.49 270
6 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 2:56.07 250
7 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:59.57 223
8 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3:04.94 185
9 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 3:10.73 147
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 2:47.89 318
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 2:57.45 239
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 3:02.70 200






Běh 6 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 2:51.99 283
2 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 2:53.59 270
3 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 2:57.73 237
4 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.21 211
5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 3:02.30 203
6 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:03.05 198
7 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:03.84 192
8 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:12.92 134
9 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3:23.19 79
10 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 3:24.56 73
11 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:29.18 54
12 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3:49.06 3
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice 3:03.80 192

Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha DNS






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 2:39.99 573
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2:41.66 554
3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 2:42.23 548
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 2:44.85 519
5 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 2:47.17 493
6 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2:48.41 480
7 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 2:53.72 426
8 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:57.30 391
9 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 2:58.96 375
10 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 3:00.99 356
11 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:05.23 318
12 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 3:08.72 288
MS Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 2:48.83 476






Běh 2 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 2:47.91 486
2 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 2:49.65 467
3 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:50.30 460
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 2:52.75 435
5 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 2:56.98 394
6 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 2:57.20 392
7 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 2:58.72 377
8 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:59.01 374
9 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 3:03.13 337
10 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:04.39 325
11 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 3:07.80 296
12 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 3:15.49 235
13 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:21.07 194






Běh 3 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.97 573
2 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.08 538
3 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 2:45.85 508
4 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.30 471
5 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 2:49.59 468
6 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:50.98 453
7 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:51.14 452
8 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:51.20 451
9 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 2:56.13 402
10 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 2:57.14 392
11 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 2:57.62 388
12 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 2:59.37 371
13 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 3:05.26 318






Běh 4 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:43.82 530
2 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2:44.40 523
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:46.05 505
4 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 2:55.67 406
5 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 2:57.87 385
6 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:59.95 366
7 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 2:59.98 365
8 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 3:00.25 363
9 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 3:06.01 311
10 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3:16.79 225
11 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3:18.38 213
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 3:12.42 258
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 3:15.96 231






Běh 5 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 2:51.58 447
2 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 2:51.59 447
3 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 2:54.36 419
4 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:58.96 375
5 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 2:59.05 374
6 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:03.33 335
7 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 3:09.09 285
8 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 3:11.33 267
9 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 3:12.63 257
10 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 3:25.84 163
MS Veronika Steklá 035101 AK Bílina 2:43.05 538
MS Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 3:19.45 206
MS Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 3:20.40 199






Běh 6 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 2:46.59 500
2 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 3:01.09 355
3 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:01.67 350
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 3:02.56 342
5 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:02.66 341
6 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 3:04.34 326
7 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 3:04.60 324
8 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 3:09.13 285
9 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 3:09.59 281
10 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 3:09.93 278
11 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 3:19.52 205
12 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 3:45.96 58
MS Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. DNS






Běh 7 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 2:57.44 389
2 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 3:08.30 292
3 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 3:19.63 204
4 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 3:21.08 194
5 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 3:24.08 174
6 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 3:26.01 161
7 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 3:27.50 152
8 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 3:29.56 140
9 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 3:30.70 133
10 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 3:31.95 126
11 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 3:33.08 120
12 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 3:37.42 97
MS Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 3:05.66 314






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 10.71 415
2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 11.90 240
3 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 12.75 143
4 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.34 90
5 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 13.85 53






Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.88 387
2 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 12.07 218
3 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 12.61 157
4 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.74 144
5 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 13.99 45






Běh 3 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 11.52 291
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.18 205
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 12.70 148
4 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.58 71
5 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 13.60 70






Běh 4 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 11.29 324
2 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 11.53 289
3 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 12.59 159
4 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 13.68 64
5 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 13.78 58






Běh 5 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.24 331
2 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 12.11 213
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 12.92 126
4 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 13.22 99
5 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 15.05 4






Běh 6 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 12.01 226
2 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 12.03 223
3 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 12.20 203
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.68 150
5 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.63 68






Běh 7 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.58 623
2 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.36 313
3 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 11.62 277
4 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.71 264
5 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 13.75 60
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 13.15 105






Běh 8 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 11.78 255
2 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 12.97 121
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 11.81 251
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice 13.05 114






Běh 9 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.91 7
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 13.39 86
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 13.45 81






Běh 10 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.86 568
2 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.22 500
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.52 447
4 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 10.93 379

Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha DQ






Běh 11 (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.52 447
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.58 437
3 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 11.97 231






Běh 12 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 11.30 322
2 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 11.76 258
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 12.51 168
4 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 12.59 159






Běh 13 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 11.83 249
2 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 12.08 217
3 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 12.12 212
4 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 12.30 191
5 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.81 10






Běh 14 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 12.10 215
2 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 13.15 105
3 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 13.26 96






Běh 15 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.23 333
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 12.14 210
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 12.65 153
4 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 13.17 104






Běh 16 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 11.42 305
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 11.51 292
3 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.55 286
4 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 13.08 111






Běh 17 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.31 190
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 10.04 533
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 10.95 376






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.75 420
2 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 12.47 320
3 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 12.66 296






Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 10.64 597
2 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 10.94 546
3 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.08 373
4 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.06 145






Běh 3 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.60 604
2 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.31 341
3 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.47 320
4 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 13.22 230
5 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 13.92 157






Běh 4 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 12.42 327
2 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 12.82 276
3 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 14.58 101
4 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 14.85 81
5 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 14.95 74






Běh 5 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 12.50 316
2 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 12.72 288
3 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 13.01 254
4 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.16 236
5 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 13.50 199






Běh 6 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 12.93 263
2 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 13.30 221
3 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.39 211
4 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 14.12 139
5 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 14.94 75






Běh 7 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.22 353
2 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 12.97 258
3 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 13.53 196
4 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 14.66 95






Běh 8 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 10.96 543
2 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 13.22 230
3 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 13.64 185






Běh 9 (st, 28.9.2016) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 12.52 314
2 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 12.90 267
3 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.46 203
4 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 13.71 178






Běh 10 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 13.51 198
2 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 14.32 122
3 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 14.81 84






Běh 11 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 12.48 319
2 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 12.82 276
MS Veronika Steklá 035101 AK Bílina 12.58 306
MS Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 13.71 178
MS Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 14.18 134






Běh 12 (st, 28.9.2016) Vítr: +2.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.70 769
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.13 688
3 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.53 616
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 10.56 611
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.64 597






Běh 13 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.12 517
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 11.71 426
3 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.94 392
4 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 12.02 381
5 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 12.12 367






Běh 14 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 11.08 523
2 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 12.03 380
3 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 12.44 324
4 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 12.64 298
5 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.83 166






Běh 15 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.64 436
2 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 12.87 270
3 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 13.33 217






Běh 16 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 11.68 430
2 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.04 250
3 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 17.13 0






Běh 17 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 11.11 519
2 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 11.49 459
3 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 12.07 374
4 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 12.58 306
5 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 12.86 271






Běh 18 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 11.58 445
2 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.86 404
3 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 12.80 279
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 12.86 271
5 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 17.02 0






Běh 19 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 12.74 286
2 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.78 281
3 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 13.06 248






Běh 20 (st, 28.9.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.33 652
2 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 12.45 323
3 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 12.74 286
4 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 13.21 231
5 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 14.87 80






Běh 21 (st, 28.9.2016) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 13.07 247
MS Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. DQ
MS Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 10.82 566
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 12.31 341
MS Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 12.35 336
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 13.18 234






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále A (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.72 330
2 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.64 315
3 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 4.54 297
4 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 4.52 294
5 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 4.52 294
6 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 4.34 262
7 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 4.26 249
8 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.25 247
9 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 4.25 247
10 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 4.24 245
11 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 4.19 237
12 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 4.17 234
13 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.15 230
14 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 4.07 217
15 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.05 214
16 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 4.02 209
17 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.99 204
18 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.93 195
19 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 3.93 195
20 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 3.82 177
21 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.80 174
22 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.78 171
23 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 3.74 165
24 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.65 152
25 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3.64 150
26 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 3.61 146
27 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 3.58 142
28 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 3.57 140
29 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3.55 137
30 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.55 137
31 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.52 133
32 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 3.44 122
33 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 3.39 115
34 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.24 95
35 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 3.23 94
36 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.18 88
37 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 3.10 78
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 4.24 245
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 4.18 235
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 3.70 159
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 3.62 147

Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha DNS
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice NM






Finále B (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 5.35 451
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 5.34 449
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 4.91 365
4 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.88 360
5 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 4.80 345
6 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.64 315
7 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 4.55 299
8 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.53 295
9 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 4.32 259
10 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 4.25 247
11 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 4.22 242
12 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 4.22 242
13 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 4.21 240
14 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 4.21 240
15 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 4.21 240
16 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 4.15 230
17 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 4.07 217
18 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.05 214
19 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 4.05 214
20 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 3.92 193
21 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3.92 193
22 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.89 188
23 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 3.83 179
24 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 3.82 177
25 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 3.70 159
26 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 3.69 158
27 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 3.41 118
28 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 3.26 98
29 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.02 68
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 5.19 419
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 4.08 219






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 4.47 421
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 4.47 421
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 4.23 362
4 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.20 355
5 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.13 338
6 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.11 333
7 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06 322
8 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.00 308
9 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 4.00 308
10 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 3.99 306
11 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 3.95 296
12 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 3.94 294
13 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.92 290
14 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 3.86 276
15 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.86 276
16 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 3.82 267
17 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.80 263
18 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.73 248
19 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 3.72 246
20 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 3.67 235
21 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 3.64 229
22 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 3.62 225
23 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 3.61 223
24 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 3.58 216
25 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 3.53 206
26 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.53 206
27 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 3.52 204
28 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 3.49 198
29 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 3.48 196
30 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 3.44 188
31 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 3.43 186
32 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 3.42 184
33 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 3.38 176
34 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 3.34 168
35 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 3.33 167
36 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 3.33 167
37 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 3.28 157
38 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 3.24 150
39 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 3.20 142
40 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 3.15 133
41 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 3.14 131
42 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 3.11 126
43 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 3.08 121
MS Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 3.68 237
MS Veronika Steklá 035101 AK Bílina 3.66 233
MS Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 3.22 146






Finále B (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.85 519
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.77 498
3 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 4.64 464
4 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.56 443
5 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.55 441
6 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.53 436
7 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.44 413
8 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 4.40 403
9 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 4.38 398
10 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.33 386
11 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 4.31 381
12 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.22 359
13 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 4.22 359
14 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 4.15 343
15 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 4.12 336
16 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 4.10 331
17 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 4.06 322
18 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06 322
19 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 4.00 308
20 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.97 301
21 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.95 296
22 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 3.94 294
23 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 3.92 290
24 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.91 287
25 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 3.88 281
26 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 3.87 279
27 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.84 272
28 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 3.77 257
29 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 3.71 244
30 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 3.65 231
31 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 3.63 227
32 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.63 227
33 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 3.61 223
34 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 3.58 216
35 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.57 214
36 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 3.50 200
37 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.49 198
38 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 3.42 184
39 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 3.36 172
40 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 3.05 116
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 4.50 428
MS Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 4.50 428
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 4.28 374
MS Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 4.23 362
MS Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále A (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 61.95 411
2 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 55.47 354
3 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 52.02 325
4 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.25 293
5 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 46.78 281
6 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 46.45 278
7 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.05 274
8 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.42 261
9 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 44.02 258
10 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 43.29 251
11 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 43.22 251
12 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 41.78 239
13 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 41.73 238
14 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 41.60 237
15 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 41.19 234
16 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 41.10 233
17 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 40.13 225
18 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 39.07 217
19 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 38.81 214
20 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 38.07 208
21 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 37.93 207
22 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 37.86 207
23 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.46 195
24 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 36.45 195
25 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 36.22 193
26 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.00 183
27 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 34.69 181
28 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.50 179
29 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 34.46 179
30 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 33.76 173
31 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 33.66 173
32 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.01 159
33 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 31.64 156
34 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 30.33 146
35 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 29.43 139
36 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 29.20 137
37 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.44 108
38 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 13.63 22
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice 41.37 235
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 37.44 203
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 35.10 184
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 33.41 171
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 29.80 142






Finále B (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 68.18 465
2 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 55.15 352
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 52.35 328
4 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 51.98 325
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 45.75 272
6 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 45.60 271
7 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 45.41 269
8 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 44.14 259
9 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 43.58 254
10 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 42.56 245
11 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 41.84 239
12 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 41.31 235
13 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 41.12 233
14 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 40.66 230
15 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 39.09 217
16 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.08 200
17 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 36.80 198
18 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 34.85 182
19 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 34.32 178
20 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 34.03 176
21 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 32.45 163
22 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 32.42 163
23 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 32.29 162
24 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 31.60 156
25 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 30.87 150
26 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 29.58 140
27 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 29.47 139
28 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 28.51 132
29 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 27.29 122
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 64.41 432
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 49.17 301






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále A (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 34.75 292
2 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 33.37 275
3 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.16 273
4 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.38 263
5 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 31.27 250
6 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 31.18 249
7 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 30.60 242
8 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.17 237
9 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.33 227
10 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 28.79 221
11 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 28.62 219
12 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 28.45 217
13 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 27.04 201
14 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.02 200
15 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.50 194
16 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 26.30 192
17 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 25.50 183
18 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 25.25 180
19 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 25.14 179
20 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 24.99 177
21 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 24.88 176
22 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.23 168
23 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 23.96 165
24 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 23.64 161
25 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 23.25 157
26 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.22 157
27 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 22.93 153
28 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 22.40 147
29 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 22.10 144
30 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 21.88 142
31 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 20.93 131
32 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 20.25 123
33 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 20.12 122
34 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 20.11 122
35 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 19.79 118
36 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 19.24 112
37 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 19.15 111
38 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 19.00 109
39 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 18.84 108
40 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 18.83 108
41 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 17.76 96
42 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 17.70 95
43 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 17.29 91
MS Veronika Steklá 035101 AK Bílina 29.42 228
MS Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 23.65 162
MS Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 18.75 107






Finále B (st, 28.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 43.51 398
2 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 40.75 365
3 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 40.07 356
4 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 39.01 343
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 38.58 338
6 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 38.44 336
7 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 38.25 334
8 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 38.25 334
9 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 38.25 334
10 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 37.60 326
11 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 36.70 315
12 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 34.44 288
13 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.33 275
14 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 32.24 262
15 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 31.70 255
16 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.65 255
17 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 31.18 249
18 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 31.15 249
19 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 31.00 247
20 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 30.63 243
21 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.38 240
22 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 29.79 233
23 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 29.10 225
24 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 28.51 218
25 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 28.29 215
26 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 27.85 210
27 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 27.06 201
28 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 26.50 194
29 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.40 193
30 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 25.10 178
31 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 24.35 170
32 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 24.03 166
33 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 24.02 166
34 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.32 146
35 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 22.10 144
36 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 21.44 137
37 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 20.99 132
38 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 20.58 127
39 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 18.33 102
40 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 17.40 92
MS Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 43.13 394
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 35.00 295
MS Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. 33.61 278
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 32.56 265
MS Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 26.86 198






Pětiboj - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 2256
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2189
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2014
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 1916
5 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1858
6 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 1803
7 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 1783
8 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 1763
9 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1748
10 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 1638
11 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 1520
12 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 1473
13 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 1429
14 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 1426
15 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 1426
16 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 1425
17 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1413
18 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1382
19 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 1342
20 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 1338
21 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 1335
22 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 1335
23 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 1328
24 Damjan Tolj 041120 A. C. Sparta Praha 1314
25 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1295
26 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1290
27 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 1284
28 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha 1280
29 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 1274
30 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 1271
31 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 1267
32 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 1213
33 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 1205
34 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 1196
35 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1187
36 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 1177
37 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1171
38 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1163
39 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 1159
40 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 1156
41 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 1151
42 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 1144
43 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1144
44 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 1124
45 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 1111
46 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 1108
47 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 1079
48 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1029
49 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 1025
50 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 0923
51 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 0876
52 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0872
53 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 0863
54 Adam Pohl 040731 A. C. Sparta Praha 0847
55 Jakub Havel 030730 ŠAK Novoborská Praha 0817
56 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 0812
57 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 0756
58 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 0748
59 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 0745
60 Frederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 0734
61 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 0568
62 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 0513
63 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 0511
64 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0492
65 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0427
66 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 0371

Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha DNF
MS Petr Stránský 030604 AC Česká Lípa 2205
MS Aleš Slouka 030908 AK Bílina 1630
MS Pavel Beneš 031125 TJ Neratovice 1547
MS Adam Vyšínský 030430 TJ Neratovice 1056
MS Daniel Bareš 040409 TJ Neratovice 0863
MS Ondřej Šoul 041104 TJ Neratovice 0783
MS Martin Fojtík 040314 TJ Neratovice 0661






Pětiboj - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2691
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 2626
3 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2592
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 2510
5 Anna Středová 036108 AC Česká Lípa 2438
6 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 2316
7 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2296
8 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 2282
9 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 2270
10 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2261
11 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 2258
12 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 2197
13 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 2185
14 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2177
15 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 2170
16 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 2097
17 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 2082
18 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 2054
19 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1969
20 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1926
21 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1912
22 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1906
23 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1853
24 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 1827
25 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 1818
26 Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 1809
27 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha 1797
28 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 1787
29 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 1770
30 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 1768
31 Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 1754
32 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1748
33 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 1747
34 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 1741
35 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1729
36 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1728
37 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 1712
38 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1694
39 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1674
40 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 1658
41 Veronika Steklá 035101 AK Bílina 1609
42 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha 1609
43 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 1605
44 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1602
45 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 1588
46 Kristýna Pasovská 045108 TJ Neratovice 1587
47 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 1583
48 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 1575
49 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 1552
50 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1528
51 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 1527
52 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 1512
53 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 1502
54 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 1501
55 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 1486
56 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 1473
57 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1472
58 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 1471
59 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 1458
60 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 1437
61 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1420
62 Anna Jedličková 035213 SK Aktis Praha 1417
63 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1416
64 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 1386
65 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 1375
66 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1373
67 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 1345
68 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 1336
69 Klára Raschová 03 A. C. Sparta Praha 1315
70 Tereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta Praha 1296
71 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 1274
72 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 1255
73 Jana Špinková 036029 TJ Neratovice 1205
74 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 1189
75 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 1183
76 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 1177
77 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 1174
78 Kristína Kučerová 045810 TJ Neratovice 1072
79 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 1056
80 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 1007
81 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 0972
82 Aneta Bendlová 045302 A. C. Sparta Praha 0904
83 Michaela Špičáková 03 A. C. Sparta Praha 0877
84 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 0836
85 Alžběta Janoušková 03 A. C. Sparta Praha 0807
86 Anna Mrázová 046225 Spartak Praha 4 0797
87 Anna Hospodková 035121 A. C. Sparta Praha 0744
88 Dita Buriánová 045322 A. C. Sparta Praha 0708
89 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 0691
90 Dominika Štekerová 046124 A. C. Sparta Praha 0628

Kristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s. DNF