Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva






Datum konání: 22. 9. 2016



Místo konání: Praha-Stromovka



Pořadatel: PSK Olymp Praha,z.s.



Výsledky zpracoval: Martin Smetana



Ředitel závodu: Miroslav Záhořák



Hlavní rozhodčí: Jan Kervitcer



Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.04 11.00
2 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.22 9.00
3 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 08.26 8.00
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.29 7.00
5 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 08.44 6.00
6 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.63 5.00
7 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.72 4.00
8 Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93 3.00






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.97 2.00
2 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98 1.00
3 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha B 09.05
4 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 09.24
5 Pavel Hlaváček 045904 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.53
6 Vojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.54
7 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 10.13

Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha B DNS






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.28
2 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha B 09.48
3 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
4 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 09.95
MB Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
MB Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha B 10.55






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.62 11.00
2 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.64 9.00
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.75 7.00
4 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.85 4.00
5 Lucie Petrů 035713 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.87 3.00
6 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha B 08.92
7 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93
8 Nela Simmerlová 035319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.14






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69 8.00
2 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.79 5.50
3 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 08.90 2.00
4 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 08.91 1.00
5 Tereza Hořínková 035606 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.16
6 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha B 09.21
7 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 09.23
8 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.43






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 08.79 5.50
2 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha B 09.11
3 Eliška Kalibová 045125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.20
4 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 09.22
5 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.36
6 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.43
7 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.49
8 Eliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha,z.s. 09.60






Běh 4 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 09.54
2 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.68
MB Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 09.03
MB Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 09.43
MB Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha B 09.45






Běh 5 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MB Nikola Voborská 035717 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.38
MB Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 09.78
MB Nikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub Praha 09.87
MB Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.74 11.00
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.14 9.00
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 21.09 8.00
4 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 21.12 7.00
5 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 21.84 6.00

Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.93 5.00
2 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha B 21.96 4.00
3 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23 2.00
4 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 22.41
5 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha B 22.91

Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha B DNS






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.09 3.00
2 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.38 1.00
3 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.98
4 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 23.67
5 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 23.78
6 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 24.75






Běh 4 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 25.62
MB Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 22.68
MB Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 24.32
MB Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha B 26.31

Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.13 11.00
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 20.47 9.00
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 20.62 8.00
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.99 7.00
5 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 21.15 6.00
6 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 21.22 5.00






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 21.30 4.00
2 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 21.57 3.00
3 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha B 21.73 1.00
4 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 21.83
5 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.99
6 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.10






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 21.85
2 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha B 22.06
3 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 22.46
4 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 22.65
5 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 22.73
6 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 23.02






Běh 4 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.44
2 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.86
3 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.96
4 Hana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.08
5 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.58
6 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 23.83






Běh 5 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.68 2.00
2 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.21
3 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha B 24.60
MB Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha B 22.67
MB Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 23.92






Běh 6 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MB Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 21.71
MB Michaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub Praha 23.32
MB Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 24.43
MB Nikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub Praha 24.45
MB Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 24.61
MB Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:28.06 11.00
2 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:33.17 9.00
3 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 2:35.42 8.00
4 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 2:39.28 7.00
5 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 2:39.87 6.00
6 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:40.21 5.00
7 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.10 1.00
8 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha,z.s. 2:46.78
9 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.51






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha B 2:43.44 4.00
2 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha B 2:43.94 3.00
3 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha B 2:44.08 2.00
4 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 2:49.15
5 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:51.84
6 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 2:52.27
7 Václav Akrman 050517 SK Kotlářka Praha 2:54.15
8 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:03.11






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 2:34.88 11.00
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:35.08 9.00
3 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:35.22 8.00
4 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2:42.84 6.00
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 2:42.89 5.00
6 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:44.56 4.00
7 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 2:45.43 3.00
8 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.47 2.00
9 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 2:46.46 1.00
10 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:46.47
11 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:53.34
12 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:53.40

Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNF






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha B 2:41.67 7.00
2 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha B 2:48.37
3 Michaela Jindrová 056206 PSK Olymp Praha,z.s. 2:49.95
4 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 2:51.18
5 Kristýna Dvořáková 055313 SK Kotlářka Praha 2:52.13
6 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:54.87
7 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:54.89
8 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 2:55.18
9 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 2:56.59
10 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha B 2:59.59
11 Adéla Frcková 035703 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3:23.67
12 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3:27.21






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.71 11.00
2 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.11 9.00
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.53 7.00
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.76 6.00
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.09 5.00
6 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.10 4.00
7 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.26 3.00
8 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.36 2.00






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 10.31 8.00
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 11.67 1.00
3 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 11.73
4 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 11.84
5 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha B 11.88
6 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.94
7 Sebastian Ling 030306 ASK Slavia Praha B 12.25
8 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha B 12.75






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 12.35
2 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 12.55
3 Thai Bao Tran 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 12.68
4 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 12.69
5 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 13.66
MB Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 11.99






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.67 11.00
2 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.85 9.00
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.06 8.00
4 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 10.59 7.00
5 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.66 6.00
6 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 10.68 5.00
7 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.76 4.00
8 Tereza Hořínková 035606 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 11.03 2.00






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 10.88 3.00
2 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 11.24 1.00
3 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 11.25
4 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha B 11.30
5 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 11.49
6 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 11.59
7 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha B 11.92
8 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.15






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 11.80
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 11.80
3 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.35
4 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 12.62
5 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.20
6 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.28
7 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.94






Běh 4 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.30
2 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.92
MB Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.65
MB Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.75






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pištěk, Jakubův, Čepelová, Rejholcová
ASK Slavia Praha 31.13 11.00
2 Pardubská, Krbcová, Poledník, Nýč
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.27 9.00
3 Justa, Lopušková, Dvořáková T., Bucha
SK Kotlářka Praha 32.46 8.00
4 Hlaváčová, Dvořáková N., Makovec, Nop
Univerzitní sportovní klub Praha 33.86 3.00
5 Chaloupková, Bolardt, Šilhavá, Argaláč
PSK Olymp Praha,z.s. 34.06 2.00
6 Baňas, Obrdová, Rokos, Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.68






Běh 2 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Surjomartono, Jisl, Skálová, Špačková
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.50 7.00
2 B Cihlář, Dvořák, Zajíčková, Skalická
ASK Slavia Praha 32.84 6.00
3 Veselý, Rezek, Durdová, Strnadová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.35 5.00
4 Jašek, Hruška, Kudělová, Rychlovská
ASK Slavia Praha B 34.67
5 Matějka, Dejdar, Simmerlová, Hořínková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 35.45

B Jasanský, Horák, Endrštová, Otáhalová
Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 3 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B Sokolová, Löwy, Stibor, Zunová
SK Kotlářka Praha 34.45
2 B Krejčíř, Kára, Hálová, Karásková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.24
3 B Procházka, Myslivec, Solničková, Věžníková
ASK Slavia Praha B 35.28
4 B Koler, Tran, Sojková, Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 35.74
5 B Karbanová, Kodídek, Loucký, Neruda
PSK Olymp Praha,z.s. 36.06
6 B Honsová, Měšťanová, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.18






Běh 4 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C Šimůnková, Vaňková, Holeček, Bohman
ASK Slavia Praha 33.44 4.00
2 C Koutníková, Kočárková, Švihel, Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.55
3 C Martinek, Stránecká, Žižková, Akrman
SK Kotlářka Praha 35.60

C Loucký, Pavlyuk, Štrosová, Javůrková
Univerzitní sportovní klub Praha DQ






Běh 5 (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C Nguyen, Ksandrová, Mottel, Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.38 1.00
2 C Kubák, Kratochvíl, Pacáková, Polívková
ASK Slavia Praha B 35.34
3 C Szabo, Vošická, Hrubý, Sedláček
PSK Olymp Praha,z.s. 36.67

C Auředník, Hlaváček, Foltýnová, Frcková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B DQ






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.60 11.00
2 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.44 9.00
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 1.40 8.00
4 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.40 7.00
5 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40 6.00
6= Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.36 4.50
6= Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.36 4.50
8 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.36 3.00
9 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 1.32 2.00
10= Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 1.28 0.50
10= Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.28 0.50

David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha,z.s. DNS

Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha B NM

Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha B NM

Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha B NM

Thai Bao Tran 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B NM

Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha NM

Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha NM






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.46 11.00
2 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 1.32 9.00
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 1.32 8.00
4 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 1.32 7.00
5 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha B 1.32 6.00
6= Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.28 4.00
6= Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 1.28 4.00
6= Eliška Kalibová 045125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.28 4.00
9 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 1.28 2.00
10 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 1.28 1.00
11 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.28
12 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha B 1.28
13 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 1.28
14= Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.24
14= Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.24
16 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 1.24

Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM

Rozálie Lautnerová 036014 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Michaela Voithová 045103 SK Kotlářka Praha NM

Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha NM

Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 5.03 11.00
2 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.93 9.00
3 Jan Trunda 030401 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.92 8.00
4 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 4.37 7.00
5 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 4.36 6.00
6 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.15 5.00
7 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 4.14 4.00
8 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 4.13 3.00
9 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 4.11 2.00
10 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.09 1.00
11 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 4.06
12 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.03
13 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha B 3.87
14 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 3.85
15 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.85
16 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.84
17 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha B 3.83
18 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.80
19 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 3.76
20 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.75
21 Sebastian Ling 030306 ASK Slavia Praha B 3.75
22 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 3.54
23 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.41

David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.71 11.00
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.53 9.00
3 Lucie Petrů 035713 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.42 8.00
4 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 4.37 7.00
5 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 4.27 6.00
6 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 4.24 5.00
7 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.22 4.00
8 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.16 3.00
9 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.00 2.00
10 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.00 1.00
11 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha B 3.96
12 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 3.92
13 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha B 3.86
14 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.82
15 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.81
16 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.81
17 Hana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.80
18 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.73
19 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.70
20 Eliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha,z.s. 3.66
21 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.63
22 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 3.59
23 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha B 3.58
24 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.54
25 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 3.39
26 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.23






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 11.23 11.00
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 11.11 9.00
3 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.66 8.00
4 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.14 7.00
5 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 09.89 6.00
6 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 09.81 5.00
7 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.79 4.00
8 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 09.24 3.00
9 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.21 2.00
10 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 09.04 1.00
11 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.57
12 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.27
13 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha B 08.14
14 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 07.63
15 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.53
16 Adéla Vošická 035113 PSK Olymp Praha,z.s. 07.46
17 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 07.45
18 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha B 07.41
19 Adéla Frcková 035703 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 07.21
20 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 06.83
21 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 06.67
22 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha B 06.17
23 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 06.15






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 11.88 11.00
2 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.83 9.00
3 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.85 8.00
4 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 09.85 7.00
5 Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.80 6.00
6 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 08.63 5.00
7 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 08.62 4.00
8 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 08.32 3.00
9 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 07.92 2.00
10 Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha B 07.89 1.00
11 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 07.37
12 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 07.31
13 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 07.16
14 Jan Auředník 050316 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.99
15 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 06.72
16 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha B 06.50
17 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 05.95
18 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 04.37

Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha B DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 75.87 11.00
2 Jan Trunda 030401 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 71.35 9.00
3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 63.78 8.00
4 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 57.22 7.00
5 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 56.97 6.00
6 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 54.17 5.00
7 Tomáš Pištěk 030428 ASK Slavia Praha 50.59 4.00
8 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 48.83 3.00
9 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 48.30 2.00
10 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha B 47.64 1.00
11 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 47.44
12 Vojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 45.04
13 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 44.44
14 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha B 43.75
15 Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha B 43.54
16 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42.92
17 Václav Akrman 050517 SK Kotlářka Praha 39.26
18 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 38.14
19 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 31.56
20 Pavel Hlaváček 045904 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 31.05
21 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 30.09
22 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.39

Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha,z.s. DNS

Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 22.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha B 46.42 11.00
2 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.37 9.00
3 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.60 8.00
4 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.49 7.00
5 Rozálie Lautnerová 036014 Univerzitní sportovní klub Praha 44.00 6.00
6 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 43.92 5.00
7 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 43.55 4.00
8 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 43.20 3.00
9 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 41.45 2.00
10 Nikola Voborská 035717 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 40.99 1.00
11 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 39.74
12 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 38.53
13 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 36.77
14 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 36.37
15 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 34.60
16 Nela Simmerlová 035319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 33.40
17 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.72
18 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 32.17
19 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.56
20 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha B 26.89
21 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.43
22 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.35
23 Adéla Vošická 035113 PSK Olymp Praha,z.s. 24.87
24 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 24.31
25 Kristýna Dvořáková 055313 SK Kotlářka Praha 22.67
26 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.87






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 145.00
2 JESPR
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 137.50
3 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 066.00
4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 057.00
5 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 034.00
6 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 028.00
7 SLAPB
ASK Slavia Praha B 015.00
8 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 011.00
9 JESPB
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 010.50






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 120.50
2 JESPR
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 109.00
3 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 047.50
4 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 046.00
5 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 038.00
6 KOTPR
SK Kotlářka Praha 038.00
7 SLAPB
ASK Slavia Praha B 025.00
8 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 016.00
9 JESPB
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. B 008.00