Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B






Datum konání: 15. 9. 2016



Místo konání: Praha-Stromovka



Pořadatel: PSK Olymp Praha,z.s.



Výsledky zpracoval: Martin Smetana



Ředitel závodu: Miroslav Záhořák



Hlavní rozhodčí: pí.Horniaková



Technický delegát: Martin Smetana



Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.97 11.00
2 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 08.44 9.00
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.47 8.00
4 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.50 7.00
5 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha B 08.86 5.00
6 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha 08.92 4.00
7 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 B 09.89






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha B 08.83 6.00
2 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 B 09.25 2.00
3 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.44
4 Jakub Dučay 040114 SK Aktis Praha 09.72
5 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha D 10.00
6 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.37
7 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 10.49






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 09.12 3.00
2 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha B 09.31 1.00
3 Kryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4 B 09.38
4 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 09.40
5 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha D 09.46
6 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha D 10.45
7 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 10.89
MB Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha D 11.25






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha B 08.70 11.00
2 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.91 9.00
3 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 09.09 7.00
4 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 09.22 5.00
5 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.24 4.00
6 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 09.29 2.00






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha D 09.28 3.00
2 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha B 09.31
3 Eliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha,z.s. 09.64
4 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 B 09.77
5 Ela Kolomazníková 036111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.78
6 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 09.82
7 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.91






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha B 08.98 8.00
2 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 09.21 6.00
3 Anna Hrušková 045205 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.30 1.00
4 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.44
5 Kateřina Krupičková 035120 Spartak Praha 4 B 10.06
6 Anna Ngoyenová 045918 AC Praha 1890 10.72






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.25 11.00
2 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 20.78 9.00
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 20.91 8.00
4 Jindřich Procházka 051207 ASK Slavia Praha B 21.59 7.00
5 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 21.88 6.00
6 Ondřej Beseda 050221 ASK Slavia Praha B 22.46 4.00






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha 22.41 5.00
2 David Hrubý 031231 PSK Olymp Praha,z.s. 23.35 1.00
3 Lukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4 B 23.43
4 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 B 24.11
5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 24.30






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.53 2.00
2 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha D 24.23
3 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 26.30
4 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha D 27.10






Běh 4 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha B 22.52 3.00
2 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha D 25.82
MB Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha B 22.89
MB Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha D 29.22






150 m - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s. 20.10
2 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha,z.s. 22.21
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha,z.s. 22.41






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. 21.46 11.00
2 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.70 9.00
3 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 22.41 6.00
4 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha B 22.82 4.00

Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha D DNS






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 23.07 3.00
2 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha D 23.21
3 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 23.72
4 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.79

Michaela Jirasová 045322 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha B 21.79 8.00
2 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.81 5.00
3 Ela Kolomazníková 036111 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.12 2.00
4 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 23.14 1.00
5 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 23.47
6 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 24.89






Běh 4 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha B 21.96 7.00
2 Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha D 23.65
3 Zuzana Krupičková 035120 Spartak Praha 4 B 23.85
4 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 B 25.25
5 Tereza Macháčková 035413 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.61
6 Anna Ngoyenová 045918 AC Praha 1890 27.81






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:25.71 11.00
2 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 B 2:32.79 9.00
3 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 2:34.66 8.00
4 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:36.09 7.00
5 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha B 2:37.58 5.00
6 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 2:39.22 4.00
7 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 2:40.36 3.00
8 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:44.05 0.50
9 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha D 2:48.22
10 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha D 2:53.60






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 2:37.49 6.00
2 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha B 2:42.56 2.00
3 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha B 2:44.05 0.50
4 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 2:48.48
5 Kryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4 B 2:50.64
6 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha D 2:52.43
7 Daniel Bolehovský 050817 PSK Olymp Praha,z.s. 2:53.61
8 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 2:58.09
9 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 3:04.67

Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNF






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 2:34.19 11.00
2 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha B 2:37.50 9.00
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:38.18 8.00
4 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 2:39.70 7.00
5 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha B 2:46.66 4.00
6 Michaela Jindrová 056206 PSK Olymp Praha,z.s. 2:47.76 2.00
7 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 2:49.79 1.00
8 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:55.15






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:42.75 6.00
2 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha D 2:43.09 5.00
3 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 2:47.75 3.00
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 2:53.63
5 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:53.90
6 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha D 2:54.24
7 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha B 3:01.01
8 Nella Mazurová 045721 ASK Slavia Praha D 3:21.32






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.08 11.00
2 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.83 9.00
3 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 11.31 8.00
4 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 11.53 6.00
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 11.64 5.00






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.12 3.00
2 Sebastian Ling 030306 ASK Slavia Praha B 12.14 2.00
3 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.17 1.00
4 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 12.18
5 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha D 13.32
6 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 13.82






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha B 11.50 7.00
2 Jakub Novosad 040128 ASK Slavia Praha B 11.98 4.00
3 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha D 12.60
4 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 12.79
5 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 14.34






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.63 11.00
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 10.70 9.00
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 10.79 8.00
4 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha B 11.06 7.00
5 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 11.39 6.00
6 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha B 11.86 5.00






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 12.35 4.00
2 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 12.70 3.00
3 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha D 13.00 1.00
4 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 B 13.09
5 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.69
6 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha B 14.03






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.87 2.00
2 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.30
3 Nella Mazurová 045721 ASK Slavia Praha D 13.31
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 13.58






4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bolardt, Argaláč, Poštová, Šilhavá
PSK Olymp Praha,z.s. 33.91 9.00
2 Beseda, Procházka, Kudělová, Rychlovská
ASK Slavia Praha B 34.75 7.00
3 Grulich, Grandová, Mariani, Vaněk
SK Aktis Praha 36.34
4 Kocnár, Hlaváč, Žídková, Ployharová
ASK Slavia Praha D 37.85
5 Jaroš, Král, Kučerová, Šimůnková
Spartak Praha 4 38.23

Sellner V., Sellner M., Kadlecová, Hrušková
TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS






Běh 2 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Surjomartono, Jisl, Skálová, Měšťanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 33.26 11.00
2 B Honsová, Kalátová, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.09 8.00
3 B Chaloupková, Kodídek, Sedláček, Neruda
PSK Olymp Praha,z.s. 35.32 6.00
4 B Snížek, Pelant, Caldrová, Trnková
ASK Slavia Praha B 35.83 3.00
5 B Hanzlíková, Grecmanová, Michlík, Berka
ASK Slavia Praha D 36.09
6 Slonková, Pokorná, Maršálek, Řehák
AC Praha 1890 37.60






Běh 3 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B Dissou, Kubala, Švarcová, Švíbková
Spartak Praha 4 35.70 4.00
2 B Chabičovský, Janoušek, Fišerová, Adámková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.67
3 Rajmon, Zuzánek, Ronová, Krupičková
Spartak Praha 4 B 37.96
4 B Pavlica, Štětka, Panova, Kodadová
Spartak Praha 4 B 38.73
5 B Barták, Kohl, Hochmanová, Ngoyenová
AC Praha 1890 40.87

B Kožina, Kreidl, Szymanská, Tóthová
SK Aktis Praha DQ






Běh 4 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C Karbanová, Szabo, Loucký, Hrubý
PSK Olymp Praha,z.s. 35.89 2.00
2 C Kubák, Hruška, Benešová, Polívková
ASK Slavia Praha B 35.96 1.00
3 C Fröhlich, Karabec, Peštová, Saidlová
Spartak Praha 4 36.50
4 C Buriánek, Řezáč, Svatošová, Bulantová
ASK Slavia Praha D 37.16
5 C Ziková, Kočárková, Švihel, Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.18






Běh 5 (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 D Ling, Myslivec, Solníčková, Věžníková
ASK Slavia Praha B 35.68 5.00
2 D Jára, Šach, Machová, Šimková
Spartak Praha 4 37.07

D Mazurová, Vatěrová, Poliak, Ullspeger
ASK Slavia Praha D DQ






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 1.38 11.00
2 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 1.35 9.00
3 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha D 1.30 8.00
4 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 1.25 7.00
5= Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 1.20 5.50
5= Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha B 1.20 5.50
7= Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha B 1.20 3.00
7= Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha D 1.20 3.00
7= Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20 3.00
10 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha B 1.20 1.00

Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha D DNS

David Smutný 040218 SK Aktis Praha NM

Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha NM






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 1.37 11.00
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.34 9.00
3 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 1.34 8.00
4= Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha 1.25 6.00
4= Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha B 1.25 6.00
4= Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha B 1.25 6.00
7 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 1.25 4.00
8 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 1.20 3.00
9 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 1.20 2.00
10= Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20 0.50
10= Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20 0.50
12= Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 1.15
12= Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
12= Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha B 1.15
15 Petra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha D 1.15

Eliška Adámková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Tereza Macháčková 035413 TJ Stodůlky Praha, o.s. NM






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 4.72 11.00
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.32 9.00
3 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.25 8.00
4 Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.25 7.00
5 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 4.08 6.00
6 Jakub Dučay 040114 SK Aktis Praha 4.01 5.00
7 Akinwale Adam 040905 Dissou Spartak Praha 4 3.99 4.00
8 Martin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.97 3.00
9 Sebastian Ling 030306 ASK Slavia Praha B 3.88 2.00
10 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha B 3.72 1.00
11 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 B 3.72
12 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha D 3.69
13 Ondřej Pelant 040424 ASK Slavia Praha B 3.61
14 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha D 3.53
15 Filip Janoušek 050331 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.47
16 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 3.44
17 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 3.31
18 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 3.28
19 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha D 2.93
MB Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha D 3.63






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 4.42 11.00
2 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.02 9.00
3 Tereza Tóthová 035508 SK Aktis Praha 3.87 8.00
4 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 B 3.85 7.00
5 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 3.80 6.00
6 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.75 5.00
7 Kateřina Solničková 055814 ASK Slavia Praha B 3.69 4.00
8 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.69 3.00
9 Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha B 3.59 2.00
10 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.57 1.00
11 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 3.51
12 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 3.49
13 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 3.48
14 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha B 3.46
15 Anna Hrušková 045205 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.30
16 Tereza Svatošová 045408 ASK Slavia Praha D 3.27
17 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 B 3.18
18 Denisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.06
19 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 2.97
20 Eliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha D 2.69

Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha D DNS

Anna Ngoyenová 045918 AC Praha 1890 DNS






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.19 11.00
2 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 B 08.77 9.00
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.73 8.00
4 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha B 08.70 7.00
5 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. 08.47 6.00
6 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha B 08.27 5.00
7 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.98 4.00
8 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 07.54 3.00
9 Zuzana Krupičková 035120 Spartak Praha 4 B 07.50 2.00
10 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 07.46 1.00
11 Tereza Svatošová 045408 ASK Slavia Praha D 07.37
12 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 07.20
13 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 06.88
14 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 05.70
15 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha D 05.30
16 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha B 05.24
17 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha D 05.17






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.25 11.00
2 Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha B 07.83 9.00
3 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 07.45 8.00
4 Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha D 07.43 7.00
5 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 07.35 6.00
6 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 07.35 5.00
7 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha D 06.66 4.00
8 Jakub Červený 031220 AC Praha 1890 06.65 3.00
9 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 06.58 2.00
10 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 06.33 1.00
11 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha B 06.07
12 Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha B 05.79
13 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 05.60
14 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 05.37
15 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 B 05.35
16 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 05.10
17 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha D 04.97
18 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 B 04.41






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 62.14 11.00
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.60 9.00
3 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 53.65 8.00
4 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 50.63 7.00
5 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha B 49.63 6.00
6 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 48.38 5.00
7 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 48.31 4.00
8 Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha B 47.53 3.00
9 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha D 42.10 2.00
10 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 41.22 1.00
11 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 40.66
12 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha B 40.45
13 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha,z.s. 40.30
14 Lukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4 B 39.20
15 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 38.94
16 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 35.16
17 Jakub Červený 031220 AC Praha 1890 34.07
18 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 B 30.10
19 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 29.74
20 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha D 29.10
MB Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha B 38.80
MB Kryštof Šejnost 05 ASK Slavia Praha D 32.75






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 15.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 53.00 11.00
2 Patricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha D 42.22 9.00
3 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 41.54 8.00
4 Eva Caldrová 045713 ASK Slavia Praha B 40.95 7.00
5 Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha B 40.52 6.00
6 Klára Pečená 045920 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.70 5.00
7 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 35.73 4.00
8 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.10 3.00
9 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 32.58 2.00
10 Adéla Vošická 035113 PSK Olymp Praha,z.s. 31.60 1.00
11 Petra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha D 30.65
12 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 30.54
13 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha D 30.52
14 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha B 29.03
15 Kateřina Krupičková 035120 Spartak Praha 4 B 28.75
16 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 27.85
17 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 26.81
18 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 25.38

Eliška Adámková 056120 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SPPR4
Spartak Praha 4 087.50
2 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 079.50
3 AKTPR
SK Aktis Praha 079.00
4 SLAPB
ASK Slavia Praha B 077.00
5 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 049.00
6 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 029.00
7 SLAPD
ASK Slavia Praha D 024.00
8 ACPRA
AC Praha 1890 012.00
9 SPP4B
Spartak Praha 4 B 011.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně (+štafety)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 136.00
2 SLAPB
ASK Slavia Praha B 122.00
3 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 090.00
4 SPPR4
Spartak Praha 4 064.00
5 AKTPR
SK Aktis Praha 030.00
6 SPP4B
Spartak Praha 4 B 018.00
7 SLAPD
ASK Slavia Praha D 018.00
8 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 016.00
9 ACPRA
AC Praha 1890 010.00