MPD staršího žactva, finále B






Datum konání: 8. 9. 2016



Místo konání: Praha-Stromovka



Pořadatel: PSK Olymp Praha z.s.



Výsledky zpracoval: Martin Smetana



Ředitel závodu: Miroslav Záhořák



Hlavní rozhodčí: Miroslav Fliegl



Technický delegát: Martin Smetana



Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.77 11.00
2 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.15 9.00
3 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.20 8.00
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.37 5.00
5 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.45 4.00
6 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.94
7 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.01






Běh 2 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 08.30 7.00
2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.31 6.00
3 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.47 3.00
4 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
5 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 08.84
6 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 08.91

Petr Fulín 021004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS






Běh 3 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 08.63 2.00
2 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.72 1.00
3 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha 08.80
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 08.82
5 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 08.84
MB František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.36
MB Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.39






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.51 11.00
2 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.11 6.00
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha,z.s. 09.13 5.00
4 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 09.48
5 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 09.68
6 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 10.04






Běh 2 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.61 9.00
2 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 08.84 8.00
3 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 09.16 4.00
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.24 2.00
5 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 09.41
6 Anna Vávrová 016127 SK Aritma Praha 09.61
7 Luisa Pelikánová 025308 ASK Slavia Praha 09.91






Běh 3 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 09.10 7.00
2 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.21 3.00
3 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.28 1.00
MB Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.53
MB Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.78
MB Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.77
MB Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.22






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 39.01 11.00
2 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 42.42 9.00
3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 43.16 8.00
4 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 43.35 7.00
5 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 44.79 6.00






Běh 2 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 45.52 5.00
2 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 45.53 4.00
3 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.29 3.00
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.54 2.00






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s. 45.05 11.00
2 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha,z.s. 47.26 9.00
3 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.41 8.00
4 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 48.62 7.00
5 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 49.46 5.00
6 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 50.01 2.50






Běh 2 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 48.86 6.00
2 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 49.90 4.00
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.01 2.50
4 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 51.30 1.00
MB Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 45.79






1500 m - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 4:54.91 11.00
2 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 5:01.24 9.00
3 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 5:01.39 8.00
4 Filip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:23.63 7.00
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:21.51 6.00
MB Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 5:17.72

Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






1500 m - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 5:36.26 11.00
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:44.75 9.00
3 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 5:46.81 8.00
4 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 5:49.25 7.00
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:50.21 6.00
6 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 6:01.24 5.00
7 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 6:37.52 4.00
8 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:51.93 3.00






100 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.49 11.00
2 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 16.79 9.00
3 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 18.09 8.00
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 19.34 7.00
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.25 6.00
6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.37 5.00






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s. 16.56 11.00
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 17.39 9.00
3 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 18.63 8.00
4 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.46 7.00
5 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 21.22 3.00

Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Běh 2 (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 19.87 6.00
2= Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 20.99 4.50
2= Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 20.99 4.50
4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 21.25 2.00
5 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.48 1.00






4 x 60 m - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Severa, Šalanda, Veselý, Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ 31.28 11.00
2 Zasadil, Frk, Macháček, Vaněček
SK Kotlářka Praha 32.04 9.00
3 Jabůrek, Švihel, Lachman, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.17 8.00
4 Kudrnovský, Král, Smítal, Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.71 7.00






4 x 60 m - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Macháčková, Traxmandlová, Žížalová, Šplechtnová
PSK Olymp Praha,z.s. 32.85 11.00
2 Ambrožová, Jánská, Nemešová, Nováková
SK Kotlářka Praha 33.45 9.00
3 Fantová K., Fantová M., Roučková, Weberová
ŠAK Novoborská Praha 36.30 8.00
4 Weberová K., Doležilová, Hornofová, Vlasáková
ŠAK Novoborská Praha 37.48 7.00






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Veselský 010522 PSK Olymp Praha,z.s. 1.70 11.00
2 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 1.45 9.00
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.45 8.00

Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha,z.s. 1.55 11.00
2 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha,z.s. 1.40 9.00
3= Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 1.35 7.50
3= Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 1.35 7.50
5 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.30 6.00
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.20 5.00

Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5.18 11.00
2 Tomáš Veselský 010522 PSK Olymp Praha,z.s. 4.73 9.00
3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 4.54 8.00
4 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 4.49 7.00
5 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 4.44 6.00
6 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.35 5.00
7 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 4.35 4.00
8 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.34 3.00
MB David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.03

Petr Fulín 021004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 4.60 11.00
2 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.57 9.00
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.40 8.00
4 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 4.39 7.00
5 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 4.29 6.00
6 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 4.24 5.00
7 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 4.06 4.00
8 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 3.99 3.00
9 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3.95 2.00
10 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 3.89 1.00
11 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 3.87
12 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 3.61
13 Luisa Pelikánová 025308 ASK Slavia Praha 3.44
14 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 3.32
MB Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.66
MB Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha NM






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 09.56 11.00
2 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 09.10 9.00
3 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 08.67 8.00
4 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 08.57 7.00
5 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha,z.s. 08.56 6.00
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.28 5.00
7 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.83 4.00
8 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.34 3.00
9 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 07.14 2.00
10 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 05.78 1.00






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 12.02 11.00
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.78 9.00
3 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.16 8.00
4 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.10 7.00
5 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.09 6.00
6 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 09.06 5.00
7 Filip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.96 4.00
8 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 07.36 3.00
MB Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.46






Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 22.54 11.00
2 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 20.46 9.00
3 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 20.15 8.00
4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 19.93 7.00
5 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.61 6.00
6 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 17.67 5.00
7 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 16.02 4.00
8 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 15.98 3.00
9 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 12.46 2.00
MB Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 20.21

Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha DNS






Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)










Finále (čt, 8.9.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 35.35 11.00
2 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.98 9.00
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.37 8.00
4 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 30.19 7.00
5 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.91 6.00
6 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 26.86 5.00
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.97 4.00
8 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.31 3.00
9 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 18.45 2.00
10 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha 13.57 1.00

Ben Sachta 011009 ASK Slavia Praha DNS






Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 092.00
2 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 080.00
3 KOTPR
SK Kotlářka Praha 068.00
4 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 048.00
5 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 046.00
6 ARIPR
SK Aritma Praha 035.00
7 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 032.00
8 SLAPR
ASK Slavia Praha 022.00






Celkový bodový stav - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 OLYPR
PSK Olymp Praha,z.s. 130.50
2 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 088.00
3 SLAPR
ASK Slavia Praha 086.00
4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 073.00
5 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 037.50
6 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 023.00
7 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 020.00
8 ARIPR
SK Aritma Praha 011.00