3. kolo MPD staršího žactva, skupina B







Datum konání: 22. 6. 2016




Místo konání: Praha-Juliska




Pořadatel: TJ Dukla Praha




Výsledky zpracoval: Jana Zemanová




Ředitel závodu:





Hlavní rozhodčí:





Technický delegát:





Poznámka:












60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.43 11.00
2 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.44 9.00
3 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.56 7.00
4 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 07.63 5.00
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.68 3.00
6 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.83 0.50

Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha DNS








Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian Merta 010412 Atletika Jižní Město z.s. 07.54 8.00
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.62 6.00
3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 07.67 4.00
4 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 07.73 2.00
5 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 07.91

6 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.94

7 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.03








Běh 3 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.83 0.50
2 Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha 08.33

3 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 08.36

4 Oldřich Tulis 020201 A. C. Sparta Praha 09.30


Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha DNS


Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS


Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha B DNS








Běh 4 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.01

2 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 08.11

3 Artem Efremov 020513 SK Kotlářka Praha 08.35

4 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 08.36

5 Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha 08.37


Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha B DNS


Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha B DNS








60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 08.01 11.00
2 Nikola Štancelová 016012 Atletika Jižní Město z.s. 08.10 9.00
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.16 8.00
4 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.31 7.00
5 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 08.41 6.00
6 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.50 3.50
7 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.56 1.00







Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 08.49 5.00
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.51 2.00
3 Klára Šídlová 025307 Atletika Jižní Město z.s. 08.57

4 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 08.67

5 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 08.78

6 Barbora Skalická 016121 ŠAK Novoborská Praha 09.65


Anna Vávrová 016127 SK Aritma Praha DNS








Běh 3 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.50 3.50
2 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 08.66

3 Anna Hrdinová 015530 A. C. Sparta Praha 08.78

4 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 08.79

5 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.84

6 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha B 08.87

7 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha B 09.16








Běh 4 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha B 08.71

2 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha B 08.73

3 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 08.96

4 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 09.10

5 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha B 09.28


Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha DNS


Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha B DNS








Běh 5 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.68

2 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 08.70

3 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 08.90

4 Karolína Rysová 01 ASK Slavia Praha B 09.56

MB Eliška Alaxinová 015208 ASK Slavia Praha DNS


Valerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha B DNS








150 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 17.73 11.00
2 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 17.95 8.00
3 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 18.17 7.00
4 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 18.32 6.00
5 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 18.33 5.00
6 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 18.37 4.00

Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha DNS








Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 18.99 2.00
2 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 19.46 1.00
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.47

4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 19.87

5 Artem Efremov 020513 SK Kotlářka Praha 19.94

6 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.37


Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. DNS








Běh 3 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian Merta 010412 Atletika Jižní Město z.s. 17.77 9.00
2 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 18.61 3.00

Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. DNS


Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha B DNS


Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha DNS


Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS








Běh 4 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Haškovec 020418 TJ Dukla Praha 19.59

2 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 19.65

3 MIchal Bubela 020314 A. C. Sparta Praha 20.41

4 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 21.87


Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha DNS


Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha B DNS








150 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 19.34 11.00
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 19.72 9.00
3 Nikola Štancelová 016012 Atletika Jižní Město z.s. 19.80 8.00
4 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.21 6.50
5 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 20.44 5.00
6 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 20.60 1.00

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 20.46 4.00
2 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 20.48 3.00
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 20.49 2.00
4 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 20.80

5 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 20.95

6 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 21.92

7 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 23.00








Běh 3 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 20.21 6.50
2 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha B 20.92

3 Romana Roblíková 016215 A. C. Sparta Praha 21.00

4 Klára Šídlová 025307 Atletika Jižní Město z.s. 21.22

5 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha B 22.10

6 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 22.37

7 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 22.70








Běh 4 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 21.90

2 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 22.77

3 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha B 23.13

4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 23.16

5 Karolína Rysová 01 ASK Slavia Praha B 23.25

6 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 23.95


Barbora Skalická 016121 ŠAK Novoborská Praha DNS








Běh 5 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha B 21.34

2 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha B 21.64

3 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 23.01

MB Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha DNS

MB Eliška Honzáková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 26.58

MB Klára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.13








1500 m - Žáci (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 4:26.62 11.00
2 Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha 4:34.82 9.00
3 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 4:38.09 8.00
4 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 4:38.34 7.00
5 Vít Vladyka 010430 A. C. Sparta Praha 4:40.84 6.00
6 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 4:41.70 5.00
7 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 4:55.99 4.00
8 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 4:56.54 3.00
9 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 4:57.89 2.00
10 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 5:06.82 1.00
11 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 5:16.53

12 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 5:31.75

13 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 5:33.74


Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha DNS


Šimon Pittermann 010825 TJ Dukla Praha DNS


Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha DNS


Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha DNS








1500 m - Žákyně (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 5:10.4 11.00
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 5:22.7 9.00
3 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 5:25.2 8.00
4 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 5:43.5 7.00
5 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 5:59.8 6.00
6 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 6:00.1 5.00
7 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 6:10.4 4.00
8 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město z.s. 6:11.8 3.00
9 Lucia Davis 026211 TJ Dukla Praha 6:27.5 2.00
10 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 6:55.5 1.00
MB Kateřina Kubáková 01 ASK Slavia Praha DNS








100 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 13.60 11.00
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 13.64 9.00
3 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 14.24 8.00
4 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 14.81 7.00
5 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 15.75 5.00







Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 14.92 6.00
2 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 16.54 4.00
3 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 17.72 3.00
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.84 2.00
5 Jakub Málek 021022 A. C. Sparta Praha 24.86 1.00







100 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 13.93 11.00
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 16.05 9.00
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 16.18 8.00
4 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 16.20 7.00
5 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 16.39 6.00
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 17.71 3.00







Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 16.85 5.00
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.22 4.00
3 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 18.79 2.00
4 Nicola Petříková 01 ASK Slavia Praha B 19.50 1.00

Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha DNS

MB Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 18.38








200 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 26.90 11.00
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 27.21 9.00
3 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 29.91 8.00
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 30.81 7.00
5 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 33.80 3.00







Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 31.97 6.00
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 32.34 5.00
3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 33.04 4.00
4 Jakub Málek 021022 A. C. Sparta Praha 43.94 2.00







200 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 27.95 11.00
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 30.17 9.00
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 30.78 7.00
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 32.16 6.00
5 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 32.92 5.00
6 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 33.77 2.00







Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 33.12 4.00
2 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 33.66 3.00
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 34.25

4 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha B 36.43

5 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 40.83


Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha DNF








Běh 3 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 30.53 8.00
2 Nicola Petříková 01 ASK Slavia Praha B 34.22 1.00
3 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha B 34.60

4 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 36.84

5 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 37.06

6 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha B 39.30








4 x 300 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AA - Hykš, Hofner, Novotný, Havelka
ASK Slavia Praha 2:33.34 11.00
2 A - Faltus, Gorsk, Pechar, Slunečko
A. C. Sparta Praha 2:37.73 9.00
3 A - Ayeni, Kupka, Pavlas, Tobiáš A.
TJ Dukla Praha 2:41.38 8.00
4 Efremov, Frk, Hála, Toman
SK Kotlářka Praha 3:03.42 5.00
5 Jabůrek, Lachman, John, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:05.90 3.00

Vejlupek, Boketta, Novák, Merta
Atletika Jižní Město z.s. DNS








Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AB - Dudra, Kašák, Lipový, Klokočník
ASK Slavia Praha 2:45.90 7.00
2 B - Barek, Baše, Gregor, Vladyka
A. C. Sparta Praha 2:53.55 6.00
3 B - Hron, Seidl, Tobiáš M., Voborský
TJ Dukla Praha 3:04.71 4.00
4 C - Bubela, Málek, Míka, Tulis
A. C. Sparta Praha 3:21.48 2.00







4 x 300 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šímová
Atletika Jižní Město z.s. 2:48.21 11.00
2 AA- Marková, Cymbálová, Procházková, Houšková
ASK Slavia Praha 2:54.13 9.00
3 A - Čechová, Joklová, Plecitá, Zedníková
TJ Dukla Praha 2:59.84 8.00
4 A - Damišová, Červinková, Drašnarová, Roblíková
A. C. Sparta Praha 3:02.76 7.00
5 A - Lánská, Nemešová, Onderková, Nováková
SK Kotlářka Praha 3:14.36 1.00
6 BA - Fojtíková, Šikýřová, Koppová, Šebáková
ASK Slavia Praha B 3:15.53

7 A - Fantová M., Fantová K., Weberová T., Skalická
ŠAK Novoborská Praha 3:27.45








Běh 2 (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AB - Bastlová, Polívková, Dorňáková, Cukerová
ASK Slavia Praha 3:05.90 6.00
2 AC - Skalická, Smejkalová, Kaufmanová, Šašková
ASK Slavia Praha 3:07.23 5.00
3 B - Eliášová, Štancelová, Vejšická, Šímová
Atletika Jižní Město z.s. 3:10.45 4.00
4 B - Hniková, Jelínková K., Janovská, Supová
TJ Dukla Praha 3:12.47 3.00
5 AD - Hollasová, Draslarová, Plachá, Březinová
ASK Slavia Praha 3:13.04 2.00
6 BB - Konvalinová, Petříková, Havlíková, Ziková
ASK Slavia Praha B 3:18.17

7 C - Davis, Petříková, Přibylová, Šandová
TJ Dukla Praha 3:22.24








Skok vysoký - Žáci (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body Jméno
1 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 1.74 11.00
2 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 1.60 9.00
3 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.50 8.00
4 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 1.45 7.00
5 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 1.45 6.00
6 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 1.35 5.00

Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha B DNS


Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha DNS








Skok vysoký - Žákyně (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.56 11.00
2 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.53 9.00
3= Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 1.40 7.50
3= Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 1.40 7.50
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 1.40 6.00
6 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 1.35 5.00
7 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 1.30 4.00
8 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.30 3.00
9 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 1.30 2.00
10 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 1.25 1.00
11 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 1.20


Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha B DNS


Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha B DNS








Skok daleký - Žáci (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 5.88 11.00
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.77 9.00
3 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.58 8.00
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 5.49 7.00
5 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 5.43 6.00
6 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 5.11 5.00
7 Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 4.82 4.00
8 Oldřich Tulis 020201 A. C. Sparta Praha 4.43 3.00
9 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 4.15 2.00
10 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.09 1.00
11 MIchal Bubela 020314 A. C. Sparta Praha 3.97


Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha DNS


Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha DNS


Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS








Skok daleký - Žákyně (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 5.05 11.00
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 5.00 9.00
3 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 4.92 8.00
4 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 4.80 7.00
5 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 4.79 6.00
6 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.76 5.00
7 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 4.58 4.00
8 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 4.53 3.00
9 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 4.46 2.00
10 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 4.40 1.00
11 Romana Roblíková 016215 A. C. Sparta Praha 4.39

12 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 4.28

13 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.25

14 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 4.12

15 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.10

16 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 4.06

17 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 4.01

18 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 4.00

19 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 3.99

20 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.97

21 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha B 3.82

22 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.72


Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha B DNS


Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha B DNS


Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha B DNS


Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM








Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 11.51 11.00
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 10.28 9.00
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.88 8.00
4 Anna Hrdinová 015530 A. C. Sparta Praha 09.48 7.00
5 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha B 09.06 6.00
6 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 08.53 5.00
7 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 08.52 4.00
8 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 08.49 3.00
9 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.98 2.00
10 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 07.91 1.00
11 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 07.30

12 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 07.17

13 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 07.00

14 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 06.98

15 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 06.94

16 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 06.65

17 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 05.38

MB Eliška Houdová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

MB Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Valerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha B DNS

MB Klára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.50








Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 15.05 11.00
2 Vojtěch Ruda 010503 Atletika Jižní Město z.s. 13.22 9.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 12.28 8.00
4 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.56 7.00
5 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 11.33 6.00
6 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 09.94 5.00
7 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 09.61 4.00
8 Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. 09.34 3.00
9 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 09.12 2.00
10 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 08.09 1.00
11 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 08.09

12 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.97

13 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha B 07.57

14 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 07.31

15 Matthew Ajayi 02 ASK Slavia Praha B 06.45


Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha B DNS


Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS








Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 28.45 11.00
2 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 25.19 9.00
3 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 25.18 8.00
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 22.11 7.00
5 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha B 21.97 6.00
6 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 20.04 5.00
7 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 18.71 4.00
8 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 17.96 3.00
9 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 16.94 2.00
10 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 16.20 1.00
11 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 16.05

12 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 14.35

13 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 14.33


Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha DNS








Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)












Finále (st, 22.6.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Ruda 010503 Atletika Jižní Město z.s. 44.11 11.00
2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 43.71 9.00
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 35.75 8.00
4 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 34.69 7.00
5 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 34.55 6.00
6 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 34.39 5.00
7 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.31 4.00
8 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 27.00 3.00
9 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 24.66 2.00
10 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 23.41 1.00
11 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 23.32

12 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 23.05

13 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 20.16

14 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 19.41

15 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.18

16 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 17.46

17 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 16.69

18 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha B 14.55

19 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 14.17

20 Petr Haškovec 020418 TJ Dukla Praha 12.73


Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha DNS


Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha B DNS