Přebor Prahy mladšího žactva na dráze





Datum konání: 15. - 16. 6. 2016


Místo konání: Praha - Kotlářka


Pořadatel: SK Kotlářka


Výsledky zpracoval: M. Krejčí


Ředitel závodu: J. Fialová


Hlavní rozhodčí: F. Bort


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 15.6.2016) Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.04
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 08.11
3 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.13
4 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.18
5 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.21
6 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 08.69





Rozběh 2 (st, 15.6.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.64
2 Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 08.65

Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.65
4 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.69
5 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha,z.s. 08.85
6 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 08.87





Rozběh 3 (st, 15.6.2016) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 08.70
2 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.83
3 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.86
4 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 08.89
5 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 09.03
6 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 09.38





Rozběh 4 (st, 15.6.2016) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
2 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.52
3 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 09.61
4 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.63
5 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 09.73

Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Rozběh 5 (st, 15.6.2016) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha 09.08
2 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 09.19
3 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
4 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 10.15
5 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 10.17

Martin Černík 040320 SK Aktis Praha DNP





Rozběh 6 (st, 15.6.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 09.30
2 Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha 09.32
3 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 09.96
4 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha 10.01
5 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 10.31

Dalibor Berka 030228 ASK Slavia Praha DNP





60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále A (st, 15.6.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.06
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 08.07
3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.12
4 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.16
5 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.25
6 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 08.60





Finále B (st, 15.6.2016) Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 08.55
2 Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 08.58
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.65
4 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.68
5 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 08.70
6 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.79





60 m - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 15.6.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.38
2 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.53
3 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.56
4 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.59
5 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.60
6 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 08.71





Rozběh 2 (st, 15.6.2016) Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.48
2 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.56
3 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.61
4 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 08.77
5 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.77
6 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 08.90





Rozběh 3 (st, 15.6.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.70
2 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.94
3 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 09.07
4 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 09.08
5 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.10
6 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 09.24





Rozběh 4 (st, 15.6.2016) Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.21
2 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
3 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 09.23
4 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 09.27
5 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.41

Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město z.s. DNP





Rozběh 5 (st, 15.6.2016) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Kubeschová 035224 SK DVOJKA Praha z.s. 09.13
2 Julie Pohořelická 035812 SK DVOJKA Praha z.s. 09.15
3 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 09.78
4 Tereza Slavíčková 045506 ASK Slavia Praha 09.81
5 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 09.97

Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha DNP





Rozběh 6 (st, 15.6.2016) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.27
2 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 09.46
3 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 09.56
4 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 09.60
5 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 09.76

Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha DNP





Rozběh 7 (st, 15.6.2016) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. 09.14
2 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 09.38
3 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.70
4 Andryiana Kris 036120 SK DVOJKA Praha z.s. 09.81

Barbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha DNP





60 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (st, 15.6.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.41
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.49
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.52
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.54
5 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.65
6 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.72





Finále B (st, 15.6.2016) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.69
2 Sára Kučerová 035812 Spartak Praha 4 08.71
3 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 08.78
4 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.80
5 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.87
6 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 09.00





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.36
2 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 19.42
3 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 19.96
4 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.16
5 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 20.23
6 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 20.65





Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: -1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 20.76
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 21.78
3 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.83

Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 21.83
5 Jakub Hercík 031104 ASK Slavia Praha 22.20
6 David Kříž 030505 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.61





Běh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 031013 A. C. Sparta Praha 21.16
2 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 21.20
3 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 21.70
4 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 21.99
5 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 22.58
6 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 23.04





Běh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maxim Bělovský 040708 SK DVOJKA Praha z.s. 22.32
2 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 22.58
3 Viktor Hejna 041202 SK DVOJKA Praha z.s. 22.78
4 Matyáš Zakouřil 040924 SK DVOJKA Praha z.s. 23.88

Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha DNP

Jáchym Kolda 040428 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Igor Hejna 041202 SK DVOJKA Praha z.s. 23.30
2 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 23.83
3 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 24.79
4 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.22

Martin Černík 040320 SK Aktis Praha DNP





Běh 6 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 21.66
2 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 22.52
3 Jakub Jech 040217 SK Aritma Praha 23.47
4 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 24.15
5 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.23





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 20.15
2 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.19
3 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 20.25
4 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 20.37
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 20.87
6 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 20.98





Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 20.78
2 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 21.47
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.52
4 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 22.15

Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. DNS





Běh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 21.27
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.61
3 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 21.72
4 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.78
5 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 22.74

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.98
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 22.19
3 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 22.29
4 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 22.47
5 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.51

Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Běh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 22.30
2 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 22.40
3 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 23.57
4 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s. 23.58

Magaléna Ferynová 035807 SK DVOJKA Praha z.s. DNP

Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město z.s. DNP





Běh 6 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Kubeschová 035224 SK DVOJKA Praha z.s. 22.44
2 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.00
3 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 23.07
4 Amálie Durajová 046231 SK Aritma Praha 23.71

Julie Pohořelická 035812 SK DVOJKA Praha z.s. DNP

Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha DNP





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 43.24
2 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 45.88
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 46.25
4 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 46.28
5 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 47.16
6 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 49.74





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 46.00
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 46.35
3 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.53
4 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 47.51
5 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.94
6 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 48.67





Běh 3 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 46.68
2 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 48.83
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 50.13
4 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.49
5 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 53.65

Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 47.98
2 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 49.85
3 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 54.32
4 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 56.10
5 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 57.13
6 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 60.91





Běh 5 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.28
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 46.66
3 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 47.79
4 Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 48.22
5 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 54.43
6 Vojtěch Sochorovský 041101 SK Aktis Praha 54.52





Běh 6 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 47.97
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 50.21
3 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 50.90
4 Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha 56.26
5 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 58.74
6 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 61.11





Běh 7 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s. 47.68
2 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.11
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 53.27
4 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 54.29

Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Běh 8 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s. 42.19
2 Jakub Hercík 031104 ASK Slavia Praha 47.88
3 Michal Krsička 030506 SK Aritma Praha 49.13
4 Adam Macků 031027 SK Aritma Praha 54.80
5 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 56.90





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 44.97
2 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 45.25
3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 45.34
4 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 45.60
5 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 46.30





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 45.34
2 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. 46.29
3 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 47.70
4 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.83
5 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 47.90





Běh 3 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 48.00
2 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 49.35
3 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 50.49
4 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 51.24
5 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 51.62





Běh 4 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 43.60
2 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.14
3 Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha 50.52
4 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 50.78
5 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 55.90





Běh 5 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.55
2 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 50.11
3 Anna Ihmová 035303 SK Aritma Praha 50.75
4 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 50.81

Barbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha DNP





Běh 6 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 50.50
2 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 51.58
3 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 52.72
4 Žofie Mrázková 035823 TJ Dukla Praha 53.63

Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha DNP

Andrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha DNP





800 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s. 2:29.90
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.38
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:33.35
4 Kateřina Vilímová 045215 SK Aritma Praha 2:34.14
5 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:35.54
6 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:37.25
7 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:38.22
8 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.98
9 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:40.27
10 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:40.73
11 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:50.15





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:34.29
2 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2:39.49
3 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 2:44.55
4 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 2:45.09
5 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 2:45.37
6 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:46.27
7 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:50.06
8 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:50.58
9 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 2:52.03

Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 3 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:42.76
2 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 2:44.40
3 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 2:54.84
4 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:56.60
5 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 2:57.41
6 Ema Jánská 035831 SK Aritma Praha 3:06.14

Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha DNP

Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha DNP

Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha DNP

Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha DNP

Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





1500 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 5:02.3
2 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 5:03.1
3 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 5:05.6
4 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 5:09.1
5 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:29.3
6 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:30.2
7 Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ 5:30.6
8 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 5:32.8
9 Štěpán Turček 040427 SK Aktis Praha 6:09.1
10 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 6:12.0

Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha DNS

Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 5:11.54
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 5:14.78
3 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 5:23.33
4 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 5:26.16
5 Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha 5:28.46
6 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s. 5:42.00
7 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 5:45.95
8 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 6:22.64
9 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 6:42.23
10 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 6:48.37

Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. DNP

Filip Eliáš 040531 SK Kotlářka Praha DNP

Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha DNP





60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.69
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.84
3 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.90
4 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.32
5 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.62





Rozběh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.76
2 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.86
3 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 11.19
4 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.26
5 David Kříž 030505 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.26





Rozběh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 11.13
2 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 11.36
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.70
4 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 11.91
5 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 12.09
6 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 12.10





Rozběh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 11.82
2 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.48
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 12.61
4 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 12.65
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 12.93
6 Adam Valeš 040915 ASK Slavia Praha 13.52





Rozběh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 12.45
2 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha 12.64
3 Samuel Grulich 040328 SK Aktis Praha 12.79
4 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 13.06
5 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 13.58

Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNP





60 m překážek - Ml. žáci (Finále)








Finále A (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.41
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.78
3 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.94
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.40
5 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.57
6 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.71





Finále B (čt, 16.6.2016) Vítr: +2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.64
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.00
3 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 11.00
4 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 11.11
5 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.19
6 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 11.44





60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.81
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.02
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.29
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.30
5 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.63
6 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.84





Rozběh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +3.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.17
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.48
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 10.71
4 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 10.72
5 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.90
6 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 12.22





Rozběh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 10.77
2 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.94
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.47
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 11.72

Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. DNP

Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. DNP





Rozběh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 11.17
2 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 11.63
3 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 11.92
4 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 12.03
5 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 13.94

Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Rozběh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.86
2 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.02
3 Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ 12.15
4 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.32
5 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.16

Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 6 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 12.38
2 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 12.52
3 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 12.80
4 Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 13.39
5 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha 14.08





60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (čt, 16.6.2016) Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.59
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 09.80
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.93
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.21
5 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.24
6 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.26





Finále B (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.18
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 10.35
3 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.51
4 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 10.60
5 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 10.62
6 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.17





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Filip, Nýč, Poledník, Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.52
2 A - Piroch, Msallam, Holeček, Jakubův
ASK Slavia Praha 33.08
3 Justa, Bucha, Stibor, Martinek
SK Kotlářka Praha 35.59
4 Loucký, Nop, Polák, Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub Praha 35.88
5 Macků, Štorek, Krsička M., Krsička L.
SK Aritma Praha 36.30





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dallal, Kubala, Jaroš, Král
Spartak Praha 4 33.89
2 B - Koler, Tran, Karol, Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.27

Bolardt, Malý, Argaláč, Vašina
PSK Olymp Praha,z.s. DQ

B - Řeháček, Kasan, Buriánek, Bohman
ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Surjomartono, Jisl, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.66
2 Kostka, Dvořák, Kospodka, Sečkář
A. C. Sparta Praha 34.93
3 Zvánovec, Turček, Smutný, Grulich
SK Aktis Praha 40.18
4 C - Ullsperger, Jíra, Poliak, Šikýř
ASK Slavia Praha 40.68





4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Zajíčková, Vlčková, Čepelová, Reihollová
ASK Slavia Praha 32.25
2 Ljunggren, Nováková, Šimková, Antoňová
TJ Dukla Praha 33.65
3 Lautnerová, Vilímová, Ihmová, Vostrá
SK Aritma Praha 33.74
4 B - Lopušková, Dvořáková, Šaljič, Zunová
SK Kotlářka Praha 34.30
5 Endrštová, Javůrková, Otáhalová, Vaccino
Univerzitní sportovní klub Praha 34.50





Běh 2 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Nguien, Ksandrová, Sojková, Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.45
2 Kalibová, Ferynová, Králová, Voborská
SK DVOJKA Praha z.s. 34.21

Šmídová, Hausnerová, Kavanová, Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.21
4 Honsová, Měšťanová, Skálová, Špačková
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.23
5 A - Švarcová, Kučerová, Šimůnková, Peštová
Spartak Praha 4 35.31
6 A - Kvasničková, Železná, Voithová, Sokolová
SK Kotlářka Praha 35.91





Běh 3 (st, 15.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Ticháčková, Švíbková, Šmeralová, Gaigrová
Spartak Praha 4 35.21
2 Pacholíková, Crowther, Pastuchová, Burianová
A. C. Sparta Praha 36.27
3 C - Žižková, Kasová, Hedlová, Votinská
SK Kotlářka Praha 36.49

B - Polívková, Řehořová, Bábíčková, Kuďělová
ASK Slavia Praha DQ

B - Zadražilová, Vejdovcová, Blahová, Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DQ





4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 16.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Cihlář, Dvořák, Maléř, Vinš
ASK Slavia Praha 3:02.31
2 Schnajberk, Bednář, Kroupa, Gnip
Atletika Jižní Město z.s. 3:02.52
3 A - Beránek, Flieger, Veselý, Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:05.70
4 Horák, Jasanský, Sedláček, Volf
Univerzitní sportovní klub Praha 3:14.32
5 Hejna V., Hejna I., Bělovský, Zakouřil
SK DVOJKA Praha z.s. 3:24.76





Běh 2 (čt, 16.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kreidl, Poděbradský, Vaněk, Kožina
SK Aktis Praha 3:08.78
2 B - Kubák, Řeháček, Hercík, Myslivec
ASK Slavia Praha 3:13.66
3 B - Koler, Matějka, Dobiáš, Kára
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:21.25
4 C - Jašek, Hruška, Valeš, Řezáč
ASK Slavia Praha 3:22.01





4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 16.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Polívková, Vaňková, Šimůnková, Skalická
ASK Slavia Praha 3:03.42
2 Zaddem, Poláková, Konířová, Poppelová
A. C. Sparta Praha 3:05.77
3 Chaloupková, Nevuda, Haasová, Poštová
PSK Olymp Praha,z.s. 3:13.67
4 Šimková, Vaculíková, Mrázková, Antoňová
TJ Dukla Praha 3:19.41
5 Hlaváčová, Jakabová N, Jakabová S., Elfmarková
Univerzitní sportovní klub Praha 3:20.42





Běh 2 (čt, 16.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pardubská, Durdová, Krbeová, Strnadová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:06.20
2 Petrů, Hořínková, Simmerlová, Kubesutová
SK DVOJKA Praha z.s. 3:17.05
3 Honsová, Kočárková, Měšťanová, Kalátová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:24.86

Součková, Vosecká, Cubínková, Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ





Běh 3 (čt, 16.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Tesařová, Novotná, Ashermannová, Tvrdková
ASK Slavia Praha 3:18.31
2 Pecková, Millerová, Masnerová, Lorencová
SC Radotín Praha 3:19.57
3 B - Červenková, Königsmarková, Longinová, Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:23.77
4 Sýkorová, Cassidy, Burešová, Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:38.65





Skok vysoký - Ml. žáci








st, 15.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.48
2 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 1.42
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 1.38
4= Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.34
4= Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.34
6 Mike Dallal 030830 Spartak Praha 4 1.34
7 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.34
8 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.34
9 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 1.30
10 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 1.30
11 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 1.30
12 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 1.25
13 Martin Dvořák 031013 A. C. Sparta Praha 1.25
14 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
15= Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 1.20
15= Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 1.20
17 Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha 1.20

Martin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha DNS

Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně








čt, 16.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.49
2 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 1.46
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.46
4 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 1.37
5= Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.31
5= Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 1.31
7 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 1.31
8 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 1.27
9 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 1.27
10 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.27
11 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.27
12= Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.23
12= Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 1.23
12= Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 1.23
15 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 1.23
16 Nicola Králová 035103 SK DVOJKA Praha z.s. 1.23
17 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.23
18 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 1.19
19 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.19
20= Catharine Serafinová 036201 SK Aritma Praha 1.15
20= Michaela Voithová 045103 SK Kotlářka Praha 1.15
20= Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 1.15
23 Petra Vostrá 046103 SK Aritma Praha 1.15

Eliška Vojtěchovská 046126 ASK Slavia Praha DNS

Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha DNS

Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 NM





Skok daleký - Ml. žáci








čt, 16.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.58
2 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 4.53
3 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 4.46
4 Martin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.40
5 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.30
6 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 4.21
7 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.08
8 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 4.00
9 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.98
10 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 3.90
11 Jakub Řezáč 040812 ASK Slavia Praha 3.85
12 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.57
13 Adam Valeš 040915 ASK Slavia Praha 3.55
14 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 DNS
15 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha,z.s. DNS





Skok daleký - Ml. žákyně








st, 15.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.80
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.70
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.67
4 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 4.52
5 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.45
6 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 4.40
7 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 4.36
8 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.36
9 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.24
10 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 4.13
11 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.05
12 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.95
13 Eliška Kalibová 045125 SK DVOJKA Praha z.s. 3.93
14 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 3.91
15 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86
16 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 3.75
17 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.74
18 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.70
19 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 3.67
20 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 3.39
21 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 3.28

Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








st, 15.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 12.45
2 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.66
3 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 09.90
4 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 09.62
5 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 09.33
6 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 09.16
7 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha,z.s. 09.01
8 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 08.86
9 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.78
10 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 08.78
11 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 08.47
12 Nicola Králová 035103 SK DVOJKA Praha z.s. 08.28
13 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 07.46
13 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 07.46
15 Tereza Slavíčková 045506 ASK Slavia Praha 07.27
16 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.86
17 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 06.19

Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha DNS

Tereza Skalová 035226 ATLETIK RUDNÁ DNS

Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha DNS

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








st, 15.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.09
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.02
3 Daniel Veselý 030315 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77
4 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
5 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 08.30
6 Šimon Bohman 030608 ASK Slavia Praha 08.29
7 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 07.81
8 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 06.66
9 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 06.29
10 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 06.14
11 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 06.06

Petr Franek 041125 ASK Slavia Praha DNS

Jáchym Kolda 040428 ASK Slavia Praha DNS

Matěj Pošíval 030602 ASK Slavia Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








čt, 16.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 68.25
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 60.48
3 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 58.70
4 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 57.85
5 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 55.68
6 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 53.82
7 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 50.38
8 Jakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁ 50.14
9 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.83
10 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 49.44
11 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 49.30
12 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 48.99
13 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 47.90
14 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 46.84
15 Filip Snížek 030103 ASK Slavia Praha 46.80
16 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 44.13
17 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 43.35
18 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 41.57
19 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 40.10
20 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 39.78
21 David Kalika 041104 ASK Slavia Praha 36.60
22 Daniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha 35.88
23 Petr Franek 041125 ASK Slavia Praha DNS
24 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








čt, 16.6.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 60.28
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 49.97
3 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 47.79
4 Nikola Voborská 035717 SK DVOJKA Praha z.s. 44.82
5 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 44.13
6 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.82
7 Andrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4 43.39
8 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 42.22
9 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 40.78
10 Andryiana Kris 036120 SK DVOJKA Praha z.s. 38.61
11 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 38.24
12 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 37.89
13 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 37.62
14 Klára Pečená 045920 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.43
15 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 37.21
16 Michaela Kozáková 035722 A. C. Sparta Praha 36.09
17 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 33.89
18 Linda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha 31.82
19 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 30.96