3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A





Datum konání: 9. 6. 2016


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Pra


Výsledky zpracoval: Mgr. Lukáš Slavík


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.15
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 08.83
3 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 09.06
4 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.45
5 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha 09.72
6 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 10.25





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.50
2 Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
3 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.55
4 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 09.82
5 Theodor Bartoň 031025 SK Kotlářka Praha 09.95
6 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 10.05
7 Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.05





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 08.87
2 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 09.06
3 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 09.14
4 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 10.51
5 Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 10.52

Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.03
2 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 09.19
3 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.25
4 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 10.03

Anežka Čisláková 035222 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Gabriela Švejdová 036028 ASK Slavia Praha DNS

Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.54
2 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 08.71
3 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha 08.91
4 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.28
5 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 09.47
6 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 09.61
7 Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 09.70





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.43
2 Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 09.56
3 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 09.59
4 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 09.80
5 Michaela Voithová 045103 SK Kotlářka Praha 09.95

Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha DNS





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.20
2 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 22.11
3 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 22.13
4 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 25.82
5 František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.75

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNS

Jan Dvořák 030410 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 21.02
2 Jakub Hercík 031104 ASK Slavia Praha 21.68
3 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 21.77
4 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 22.50
5 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.71
6 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 24.85
7 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.31





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 21.26
2 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 23.38
3 Michal Hrbek 040429 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.14
4 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 24.46
5 Tomáš Přibyl 040527 Univerzitní sportovní klub Praha 24.61
6 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 26.63

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 20.94
2 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.58
3 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.07
4 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 24.69
5 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 25.00
6 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 25.07

Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 20.88
2 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.30
3 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 23.29
4 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 24.06
5 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.49
6 Klára Červinková 045101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.89

Adéla Jebavá 036228 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Juráková 035219 Univerzitní sportovní klub Praha 21.15
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 21.33

Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 21.33
4 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 23.31
5 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.64
6 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 23.94

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 4 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 22.07
2 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 22.21
3 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.51
4 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 22.77
5 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.07
6 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 25.13





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 1:54.59
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:59.25
3 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 2:03.32
4 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:09.97
5 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 2:12.57
6 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:13.10
7 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:15.79
8 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 2:16.67
9 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 2:24.11





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 1:56.35
2 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 2:09.19
3 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 2:12.35
4 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 2:20.38
5 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 2:21.38
6 Matyáš Přibyl 041127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:21.67
7 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:22.53

Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Daniel Pavlík 030919 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 1:49.70
2 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1:54.93
3 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 1:56.60
4 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 1:59.25
5 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:59.48
6 Kristýna Dvořáková 055313 SK Kotlářka Praha 2:03.88
7 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 2:04.33
8 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:04.85
9 Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 2:05.10
10 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 2:09.79
11 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:10.70

Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Andrea Hanzalová 046211 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 2:02.87
2 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:03.72
3 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 2:04.08
4 Tisa Kirby 055417 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:07.03
5 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 2:08.82
6 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:08.91
7 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 2:10.34
8 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 2:16.98
9 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 2:18.86

Lenka Folkmanová 046022 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Adina Kremlíková 046009 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 11.58
2 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 11.70
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 11.79
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.29
5 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 12.89
6 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.99
7 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 13.44
8 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 14.45





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.96
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 11.96
3 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 12.03
4 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 12.36
5 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 14.46
6 Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 14.75
7 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 14.81
8 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 15.04





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.01
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.80
3 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 11.89
4 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 12.89
5 Julie Hačecká 045224 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.14
6 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.97

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 11.47
2 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 12.49
3 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 12.99
4 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.72
5 Jana Tomanová 055206 SK Kotlářka Praha 14.24
6 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.31





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.81
2 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 11.91
3 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 13.54
4 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 14.66

Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha DNS

Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha DNS





Běh 4 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 12.01
2 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 12.14
3 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 12.52
4 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.08
5 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.76

Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Surjomartono, Jisl, Skálová, Špačková
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.61
2 AA Piroch, Msallam, Šimůnková, Vaňková
ASK Slavia Praha 32.84
3 A Hlaváčová, Nop, Volf, Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha 33.56
4 A železná, žižková, Löwy, Bucha
SK Kotlářka Praha 33.57
5 A Mogg, Balcar, sýkorová, Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 33.61
6 A Florová, Kůrková, Kára, Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.56
7 A řeháková, Slonková, Cielecký, Hejduk
AC Praha 1890 36.23





Běh 2 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AB Maléř, Vinš, Rejholcová, Čepelová
ASK Slavia Praha 32.97
2 B Měšťanová, Kalátová, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 33.95
3 B Javůrková, Endrštová, Loucký, Polák
Univerzitní sportovní klub Praha 34.45
4 BA Lebeda, Krása, Kuthanová, Bednářová
Univerzitní sportovní klub Praha 35.91
5 B Bartoň, Chválová, Stará, Stibor
SK Kotlářka Praha 36.19
6 BA Rychlovská, Gregorová, Hercík, David
ASK Slavia Praha 36.44
7 B Kukla, Vlasák, Vá., Kirby, Čechová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.82





Běh 3 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Dvořáková, K., Procházka D., Procházka P., Tomanová
SK Kotlářka Praha 36.05
2 B Malátová, Vosecká, Krejčíř, Reichold
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.71
3 BB Kalabiška, Zelenka L., Joachymová, Elfmarková
Univerzitní sportovní klub Praha 37.63
4 B Pokorná, Bulvasová, Řehák, Kohl
AC Praha 1890 38.40
5 BB Primasová, Růžičková, Kocnár, Hlaváč
ASK Slavia Praha 39.06
6 C Burešová, Švarc, Vlasák Vo., Červinková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 39.88

C Vaccino, Štrosová, Horák, Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha DQ





Běh 4 (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AC Dvořák, Jašek, Tesařová, Polívková
ASK Slavia Praha 33.71
2 D Moutelíková, Benoni, Hrbek, Přibyl
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.29
3 D Aloukla, Sedláček, Jakabová, Koželuhová
Univerzitní sportovní klub Praha 35.66
4 C Koutníková, Ziková, Maštalíř, Švihel
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.70
5 BC Bularotová, Andrlová, Poliak, Jíra
ASK Slavia Praha 39.66

D Bělohradský, Votinská, Kasová, Kříž
SK Kotlářka Praha DQ

BC Zelenka V., Přibyl, Pitt, Juráková
Univerzitní sportovní klub Praha DQ





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí. Jméno Ročník
Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.35
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 1.32
3 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 1.28
4 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha 1.24
5= Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 1.20
5= David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 1.20
7 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 1.20
8 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20
9 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.20
10= Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
10= Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
12 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 1.15
13= Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 1.10
13= Theodor Bartoň 031025 SK Kotlářka Praha 1.10
15 Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 1.10
16 Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha 1.10
17 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 1.10

Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.36
2 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.32
3 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 1.28
4 Michaela Voithová 045103 SK Kotlářka Praha 1.20
5 Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 1.20
6 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20
7= Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 1.20
7= Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
9= Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha 1.15
9= Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 1.15
9= Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
12= Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 1.10
12= Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.10
14 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 1.10
15 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 1.05
16 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 1.05

Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha DNS

Gabriela Švejdová 036028 ASK Slavia Praha DNS

Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Anežka Čisláková 035222 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 4.31
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 3.99
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 3.98
4 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 3.98
5 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 3.94
6 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 3.88
7 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.88
8 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.67
9 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 3.64
10 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.63
11 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3.59
12 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 3.53
13 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 3.47
14 Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 3.44
15 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 3.39
16 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 3.17





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.26
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3.97
3 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 3.96
4 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.93
5 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 3.90
6 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 3.89
7 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 3.72
8 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.57
9 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 3.54
10 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 3.54
11 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 3.52
12 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 3.50
13 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.50
14 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 3.49
15 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 3.49
16 Julie Hačecká 045224 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.26
17 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.20
18 Jana Tomanová 055206 SK Kotlářka Praha 3.18
19 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.13
20 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 3.11
21 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.10

Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha DNS

Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 11.33
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 08.52
3 Eva Kasová 045528 SK Kotlářka Praha 08.14
4 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 07.99
5 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.54
6 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.45
7 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.34
8 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 07.26
9 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 07.15
10 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 06.94
11 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 06.66
12 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.66
13 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 06.27
14 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 06.20
15 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 06.06
16 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 06.01
17 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.86
18 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 05.61
19 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.59
20 Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 05.58
21 Klára Červinková 045101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.55
22 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.34
23 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.03
24 Johana Juráková 035219 Univerzitní sportovní klub Praha 05.02
25 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 04.16

Adéla Jebavá 036228 ASK Slavia Praha DNS

Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.42
2 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 08.17
3 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.10
4 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 07.50
5 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 06.18
6 Jakub Hercík 031104 ASK Slavia Praha 06.18
7 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.13
8 František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.90
9 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 05.63
10 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.60
11 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 05.54
12 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 05.31
13 Michal Hrbek 040429 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.29
14 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 05.26
15 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 05.19
16 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 04.66
17 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 04.04
18 Tomáš Přibyl 040527 Univerzitní sportovní klub Praha 04.03

Jan Dvořák 030410 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 50.37
2 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 45.16
3 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 40.98
4 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 38.78
5 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.60
6 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 34.23
7 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.10
8 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 29.55
9 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 29.20
10 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 28.80
11 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 28.01
12 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 27.72
13 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 27.72
14 Matyáš Přibyl 041127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.74
15 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 22.64
16 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 19.48

Daniel Pavlík 030919 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 9.6.2016)



Umí.
Ročník
Výkon
1 Jolana Andrlová 045602 ASK Slavia Praha 45.84
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 42.48
3 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 32.64
4 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 31.91
5 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 31.00
6 Tisa Kirby 055417 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 30.10
7 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 30.09
8 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.72
9 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 27.49
10 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 27.47
11 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.45
12 Kristýna Dvořáková 055313 SK Kotlářka Praha 26.45
13 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 25.27
14 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 25.08
15 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.32
16 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.04
17 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 20.19
18 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.22
19 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15.23
20 Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 14.55

Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS

Andrea Hanzalová 046211 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Lenka Folkmanová 046022 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Adina Kremlíková 046009 Univerzitní sportovní klub Praha DNS