II. kolo MPD staršího žactva, skupina B






Datum konání: 8. 6. 2016



Místo konání: Praha - Kotlářka



Pořadatel: SK Kotlářka Praha



Výsledky zpracoval: M. Krejčí



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka: Pro poruchu kamery měřeno ručně.









60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.2 11.00
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.3 7.50
3 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.3 7.50
4 Sebastian Merta 010412 Atletika Jižní Město z.s. 07.4 4.00
5 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 07.4 4.00
6 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 07.6 0.33






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 07.3 7.50
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.3 7.50
3 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 07.4 4.00
4 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 07.5 2.00
5 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 07.7
6 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.7






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 07.6 0.33
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.6 0.33
3 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.7
4 Vojtěch Zuza 020324 ASK Slavia Praha 08.8
5 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.9






Běh 4 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 07.9
2 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 08.0
3 Artem Efremov 020513 SK Kotlářka Praha 08.0
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 08.3
5 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha 08.4

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNS






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 08.4
2 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 08.5
3 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 08.5
4 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 08.6
5 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 08.8

Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 07.9 7.50
2 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.0 4.00
3 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 08.0 4.00
4 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 08.0 4.00
5 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.2

Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha DNS






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 07.7 11.00
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 07.9 7.50
3 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 07.9 7.50
4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 07.9 7.50
5 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.1 1.50

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 4 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 08.6
2 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 08.7
3 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 09.1

Valerie Kolářová 015627 ASK Slavia Praha DNS

Anna Franková 015110 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha DNS






Běh 5 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 08.4
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.4
3= Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.5
3= Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.5
5 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 08.6
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 09.2






Běh 6 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 08.1 1.50
2 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 08.7
3 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 08.7
4 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 09.1
5 Karolína Rysová 016009 ASK Slavia Praha 09.1

Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha DNS






Běh 7 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 08.4
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.4
3 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 08.5
5 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 08.5
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 08.9
MB Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 08.4






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 39.6 8.00
2 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 39.8 7.00
3 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 41.6 4.00
4 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 41.8 3.00
5 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 45.0






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 41.4 5.00
2 Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. 42.3 2.00
3 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 42.7 1.00
4 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 47.4
5 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha 47.8






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 38.2 9.00
2 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 40.2 6.00
3 Artem Efremov 020513 SK Kotlářka Praha 42.8
4 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 45.6

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS






Běh 4 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 37.9 11.00
2 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 43.8
3 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 46.4
MB Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha 50.5

Petr Haškovec 020418 TJ Dukla Praha DNS






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 43.0 11.00
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 43.8 8.00
3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 45.1 7.00
4 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 45.2 6.00
5 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 45.9 3.00
6 Romana Roblíková 016215 A. C. Sparta Praha 46.4






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 45.3 4.00
2 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 46.1 2.00
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 46.4 1.00
4 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.0
5 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 47.8
6 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 51.2






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 45.2 5.00
2 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 46.7
3 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 48.7
4 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 51.8
5 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 53.1

Amaliya Korseko 015118 TJ Dukla Praha DNS






Běh 4 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 43.1 9.00
2 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 50.7
3 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město z.s. 51.0
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 51.6
5 Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha 52.4






800 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 2:11.9 11.00
2 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 2:12.2 9.00
3 Vít Vladyka 010430 A. C. Sparta Praha 2:18.0 8.00
4 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 2:20.5 6.00
5 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 2:23.6 4.00
6 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:24.6 3.00
7 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 2:25.0 1.00
8 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 2:29.2






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 2:18.8 7.00
2 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 2:23.4 5.00
3 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 2:24.9 2.00
4 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 2:26.8
5 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 2:31.7
6 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:45.6
7 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 2:49.0
MB Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 2:22.0

Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNS






800 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:22.5 11.00
2 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:23.9 9.00
3 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 2:26.7 8.00
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 2:26.8 7.00
5 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:30.2 5.00
6 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:30.3 4.00
7 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:38.2 2.00
8 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:39.5 1.00






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 2:29.9 6.00
2 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 2:34.9 3.00
3 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:44.3
4 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 2:44.6
5 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 2:46.6
6 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město z.s. 2:50.3
7 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:53.9
8 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 3:11.8






200 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 26.2 11.00
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 26.5 9.00
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 26.7 8.00
4 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 29.3 6.50
5 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 29.9 4.00






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 29.3 6.50
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 33.3 1.00
3 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 33.5
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 33.7
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.5






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ben Sachta 011009 ASK Slavia Praha 29.7 5.00
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 31.3 3.00
3 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 32.8 2.00
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 34.8
MB Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 29.8






200 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 28.0 11.00
2 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 30.8 9.00
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 32.9 5.00
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 33.9

Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 33.9






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 30.9 8.00
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 32.2 7.00
3 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 32.5 6.00
4 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 33.3 2.00
5 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 34.4






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 33.1 4.00
2 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 33.7
3 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 37.2
4 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 47.1
5 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 64.3






Běh 4 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 33.2 3.00
2 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 33.6 1.00
3 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 34.2
4 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 35.7
5 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 38.1
6 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 39.4






Běh 5 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 33.7
2 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 36.3
3 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 40.7
4 Barbora Skalická 016121 ŠAK Novoborská Praha 40.9
MB Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 33.5

Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha DNS






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - A Kašák, Novotný, Havelka, Höfner
ASK Slavia Praha 27.6 11.00
2 A - Vejllupek, Vacátko, Marta, Horejš
Atletika Jižní Město z.s. 28.7 8.00
3 A - Ayeni, Kupka, Macík, Pavlas
TJ Dukla Praha 29.1 7.00
4 B - Slunéčko, Gregor, Baše, Barek
A. C. Sparta Praha 30.3 5.00
5 Jabůrek, Švihel, Šmida, Lachman
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.6 4.00






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Pechar, Faltus, Gorski, Nývlt
A. C. Sparta Praha 28.1 9.00
2 A - B Dudra, Lipový, Klokočník, Schätz
ASK Slavia Praha 30.1 6.00
3 B - Fišar, Seidl, Vološin, Hron
TJ Dukla Praha 32.4 2.00

Efremov, Macháček, Vagaday, Škrabák
SK Kotlářka Praha DNF

A - C Koucký, Konvalina, Koblic, Havlík
ASK Slavia Praha DNF






Běh 3 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C - Pohl, Bubela, Míka, Vladyka
A. C. Sparta Praha 31.7 3.00
2 B - Podlena, Novák, Boketta, Švejda
Atletika Jižní Město z.s. 33.2 1.00
3 B - B Jirucha, Zuza, Adamec, Ludvík
ASK Slavia Praha 33.7
4 C - Hostička, Ott, Postávka, Raym
TJ Dukla Praha 34.3

B - A Mašek, Kolín, Hrubý, Hrubý
ASK Slavia Praha DQ






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Šinová, Dufková, Čižinská, Šínová
Atletika Jižní Město z.s. 30.5 11.00
2 A - A Marková, Cymbálová, Cukerová, Kotrhonzová
ASK Slavia Praha 31.3 9.00
3 B - A Fojtíková, Vrbová, Šebáková, Koppová
ASK Slavia Praha 33.2 5.00
4 A - Zedníková, Čechová, Kramcha, Joklová
TJ Dukla Praha 33.3 4.00
5 Nováková, nemešová, Cihelková, Ryšavá
SK Kotlářka Praha 33.4 3.00
6 Fantová, Weberová, Fantová, Roučková
ŠAK Novoborská Praha 36.3






Běh 2 (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - B Šámalová, Polívková, Šašková, Procházková
ASK Slavia Praha 31.9 8.00
2 A - C Novotná, Feitová, Štěpánková, Smejkalová
ASK Slavia Praha 32.1 7.00
3 Drašnarová, Bláhová, Damišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 33.0 6.00
4 B - Supúová, Svatošová, Janovská, Jelínková
TJ Dukla Praha 34.1 2.00
5 B - B Šilhavá, Michková, Obuškevičová, Konvalinová
ASK Slavia Praha 34.6 1.00
6 B - Eliášová, Novotná, Dufková, Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. 36.6






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 1.76 11.00
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.50 9.00
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 1.50 8.00
4 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 1.50 7.00
5 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.45 6.00
6 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 1.40 5.00
MB Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha DNS

Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNS






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.45 11.00
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1.40 9.00
3 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 1.40 8.00
4 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 1.35 7.00
5 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 1.35 6.00
6 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 1.35 5.00
7 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 1.35 4.00
8 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 1.30 3.00
9 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 1.25 2.00

Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha DNS






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 3.00 11.00
2 MIchal Bubela 020314 A. C. Sparta Praha 2.20 9.00

Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha DNS

Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha NM






Skok o tyči - Žákyně (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha 2.30 11.00
2= Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2.30 8.50
2= Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2.30 8.50
4 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2.00 7.00
5 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2.00 6.00
MB Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 2.20

Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha DNS






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 5.75 11.00
2 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 5.61 9.00
3 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 5.59 8.00
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 5.27 7.00
5 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 5.19 6.00
6 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 5.02 5.00
7 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.99 4.00
8 Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. 4.92 3.00
9 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 4.85 2.00
10 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 4.65 1.00
11 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 4.43
12 MIchal Bubela 020314 A. C. Sparta Praha 4.42
13 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 4.42
14 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 4.10
15 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 3.82
16 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.45
MB Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha DNS

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNS

Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha DNS

Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha NM






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 4.82 11.00
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.78 9.00
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.71 8.00
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.68 7.00
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.60 6.00
6 Veronika Šebáková 025928 ASK Slavia Praha 4.56 5.00
7 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 4.41 4.00
8 Romana Roblíková 016215 A. C. Sparta Praha 4.41 3.00
9 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 4.39 2.00
10 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.29 1.00
11 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.25
12 Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha 4.23
13 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 4.21
14 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 4.18
15 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.15
16 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 4.15
17 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 4.13
18 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 4.06
19 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.99
20 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 3.96
21 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.93
22 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 3.93
23 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 3.89
24 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 3.87
25 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 3.75
26 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 3.74
27 Karolína Rysová 016009 ASK Slavia Praha 3.74
28 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 3.67
29 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 3.38
30 Barbora Skalická 016121 ŠAK Novoborská Praha 3.09

Anna Dvořáková 026104 ASK Slavia Praha DNS

Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha DNS

Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 11.91 11.00
2 Anna Hrdinová 015530 A. C. Sparta Praha 09.77 9.00
3 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 09.41 8.00
4 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 09.12 7.00
5 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.73 6.00
6 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 08.69 5.00
7 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.60 4.00
8 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 08.53 3.00
9 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.49 2.00
10 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 08.40 1.00
11 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 08.03
12 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 07.92
13 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 07.84
14 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 07.54
15 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 07.40
16 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 07.09
17 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 06.96
18 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 06.83
19 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 06.58

Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha DNS

Anna Franková 015110 Atletika Jižní Město z.s. DNS

Valerie Kolářová 015627 ASK Slavia Praha DNS

Amaliya Korseko 015118 TJ Dukla Praha DNS

Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha DNS

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNS






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 13.12 11.00
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.38 9.00
3 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 11.33 8.00
4 Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 10.60 7.00
5 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 09.87 6.00
6 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 09.62 5.00
7 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 08.91 4.00
8 Vojtěch Zuza 020324 ASK Slavia Praha 08.63 3.00
9 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.63 2.00
10 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.39 1.00

Petr Haškovec 020418 TJ Dukla Praha DNS

Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS






Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 24.33 11.00
2 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 24.31 9.00
3 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 23.13 8.00
4 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 21.91 7.00
5 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 21.12 6.00
6 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 19.54 5.00
7 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 18.24 4.00
8 Anna Hrdinová 015530 A. C. Sparta Praha 17.91 3.00
9 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 17.81 2.00
10 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 17.74 1.00
11 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 17.08
12 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 14.84
13 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 14.35
14 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 14.00
15 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 13.28
16 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 11.14






Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 38.69 11.00
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 36.86 9.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 32.13 8.00
4 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 29.87 7.00
5 Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 29.02 6.00
6 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 28.84 5.00
7 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 27.68 4.00
8 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.64 3.00
9 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 24.56 2.00
10 Ben Sachta 011009 ASK Slavia Praha 23.89 1.00
11 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 20.00
12 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 19.98
13 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.61
14 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 18.04
15 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 14.48
MB Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 22.79
MB Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 18.86

Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS






Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)










Finále (st, 8.6.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 59.84 11.00
2 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 40.18 9.00
3 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 38.69 8.00
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 33.71 7.00
5 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 32.47 6.00
6 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 29.24 5.00
7 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 26.26 4.00
8 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 23.13 3.00
9 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 22.85 2.00
10 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.00 1.00
11 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 21.41
12 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 21.19
13 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 20.59
14 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 16.68
15 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 14.03
MB Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 20.32