3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A





Datum konání: 31. 5. 2016


Místo konání: Praha - Eden


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.40
2 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 09.17
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.30
4 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 09.40
5 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.47
6 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.83





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 09.20
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 09.29
3 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49
4 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha B 10.51
5 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 10.54
6 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 10.67





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.56
2 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 09.91
3 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.23
4 Adam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 10.53
5 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.01
MS Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 11.07

Vojtěch Braidl 03 ASK Slavia Praha B DNS





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.63
2 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 09.00
3 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.01
4 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 09.02
5 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.17
6 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.49
7 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.78
MS Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 10.18





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 09.31
2 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 09.42
3 Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.54
4 Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 09.81
5 Šárka Joachimová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 10.05
6 Christina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 10.06
7 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha B 10.07
8 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.12





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha B 09.25
2 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 09.75
3 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 10.17
4 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 10.29
5 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.35
6 Lenka Folkmanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 10.60
MS Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 09.96
MS Barbora Vitáčková 055319 SK Kotlářka Praha 10.85





Běh 4 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
2 Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
3 Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 09.23
4 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 09.85
5 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 09.95
6 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.06

Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha B DNS





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 22.11
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 22.85
3 David Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 25.58
4 Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 26.52
5 Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 28.21





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 22.89
2 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 23.46
3 Filip David 03 ASK Slavia Praha B 24.98
4 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 25.57
5 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha B 26.59

Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha B DNS





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 21.79
2 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.50
3 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 22.92
4 Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha 24.21
5 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 25.92
6 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 26.51
7 Jan Vetešník 051111 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 29.26
MS Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 26.80





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha B 21.61
2 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 22.23
3 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.64
4 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 24.15
5 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.82
6 Veronika Všetečková 04 ASK Slavia Praha B 27.12
MS Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 24.17
MS Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 24.93





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 21.62
2 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 21.83
3 Veronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha B 25.09
4 Barbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 27.08
5 Andrea Hanzalová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 28.74
MS Gabriela Švejdová 036028 ASK Slavia Praha DNS

Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha B DNS





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.46
2 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 22.03
3 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 22.57
4 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.23
5 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.34
6 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 25.05
7 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 25.14
8 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 25.27





Běh 4 (út, 31.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 21.32
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 21.80
3 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.28
4 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.81
5 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.86
6 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 24.34
7 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 26.42

Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 1:55.70
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:59.51
3 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:00.14
4 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:00.64
5 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 2:01.22
6 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:03.89
7 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 2:07.98
8 Sebastian Pippal 051019 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:35.75
9 Jakub Červený 031220 AC Praha 1890 2:57.90

Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNF





Běh 2 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 1:54.09
2 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 1:56.72
3 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 1:58.46
4 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 1:59.14
5 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 2:08.73
6 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha B 2:26.28
7 Tomáš Přibyl 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 2:28.60
8 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha B 2:30.83
9 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 2:45.90
10 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 3:08.32





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 1:52.37
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 1:57.59
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:58.18
4 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 1:59.05
5 Šárka Rychlovská 04 ASK Slavia Praha B 1:59.71
6 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 2:00.40
7 Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 2:04.25
8 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 2:04.60
9 Tereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha B 2:07.33
10 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:08.93
11 Klára Červinková 045101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:26.02
12 Emma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub Praha B 2:26.05

Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha B DNS





Běh 2 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:56.63
2 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 2:04.85
3 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 2:08.27
4 Gabriela Nováková 055917 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.40
5 Klára Pečená 045920 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:16.18
6 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 2:17.53
7 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:19.38
8 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 2:19.85
9 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.84
MS Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 2:10.70

Jolana Andrlová 04 ASK Slavia Praha B DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.12
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.01
3 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 11.38
4 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.20
5 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 13.54
6 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.88





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 12.18
2 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 12.27
3 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 12.48
4 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 13.24
5 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 13.82
6 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.92

Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 11.14
2 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 11.87
3 Jakub Hercík 03 ASK Slavia Praha B 12.36
4 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.83
5 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 14.17
6 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha B 14.35





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.40
2 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 11.64
3 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 11.87
4 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 12.74
5 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.46
6 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.50





Běh 2 (út, 31.5.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 11.61
2 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.71
3 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13.83
4 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.06
MS Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha DNS

Martina Primasová 04 ASK Slavia Praha B DNS





Běh 3 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.21
2 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.90
3 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 13.27
4 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.42
5 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha B 14.96

Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 4 (út, 31.5.2016) Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 11.82
2 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 12.63
3 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.14
4 Anna Růžičková 04 ASK Slavia Praha B 14.81
MS Barbora Vitáčková 055319 SK Kotlářka Praha 17.44

Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha B DNS





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A: Surjomantono, Jisl, Skálová, Špačková
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.05
2 A: Justa, Stibor, Dvořáková, Lopušková
SK Kotlářka Praha 33.07
3 AA: Piroch, Msallam, Šimůnková, Vaňková
ASK Slavia Praha 33.15
4 AA: Nop, Volf, Hlaváčová, Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha 34.34
5 A: Baňas, Rokos, Florová, Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.75
6 BA: Pavlyuk, Lebeda, Elfmarková, Kuthanová
Univerzitní sportovní klub Praha B 35.48
7 A: Řeháková, Slonková, Cielecký, Maršálek
AC Praha 1890 36.52
8 BA: David, Poliak, Zajíčková, Gregorová
ASK Slavia Praha B 38.86





Běh 2 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AB: Dvořák, Řeháček, Vlčková, Polívková Lea
ASK Slavia Praha 33.73
2 B: Honsová, Kalátová, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 33.95
3 AB: Loucký, Endrštová, Javůrková, Polák
Univerzitní sportovní klub Praha 34.99
4 B: Martinek, Bucha, Stránecká, Chválová
SK Kotlářka Praha 35.01
5 BB: Braidl, Kocnár, Baliamisová, Andrlová
ASK Slavia Praha B 37.11
6 A: Schonpflugová, Jakubů, Kollárová, Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.38
7 B: Hochmanová, Pokorná, Kopecký, Kohl
AC Praha 1890 40.59

BB: Kalabiška, Krása, Bednářová, Joachimová
Univerzitní sportovní klub Praha B DQ





Běh 3 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AC: Maléř, Vinš, Rejholcová, Skalická
ASK Slavia Praha 33.59
2 AC: Jánský, Sedláček, Otáhalová, Vaccino
Univerzitní sportovní klub Praha 35.10
3 B: Kára, Reichold, Flieglová, Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.24
4 C: Kříž, Lowy, Stará, Žižková
SK Kotlářka Praha 36.50
5 BC: Inneman, Byczkowski, Pitt, Folkmanová
Univerzitní sportovní klub Praha B 40.04

B: Čechová, Pippa, Kukla, Sýkorová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DQ

C: Červinková, Burešová, Vlasák Vo., Vlasák Vá.
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DQ





Běh 4 (út, 31.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 AD: Buriánek, Hruška, Dvořáková, Novotná,
ASK Slavia Praha 34.67
2 D: Procházka D, Procházka P., Prokelová M., Železná
SK Kotlářka Praha 35.32
3 C: Kočárková, Měšťanová, Švihel, Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.02
4 BD: Jíra, Ullsperger, Plzáková, Bulantová
ASK Slavia Praha B 39.73

BC: Hlaváč, Hercík, Aschermanová, Šimáčková
ASK Slavia Praha B DNF





Skok vysoký - Ml. žáci








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 1.43
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.34
3 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 1.28
4 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 1.24
5 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 1.24
6 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 1.20
7 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
8= Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.15
8= Adam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 1.15
10 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
11 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha B 1.10
12= Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 1.10
12= Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 1.10
14 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.10
15 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 1.05

Vojtěch Braidl 03 ASK Slavia Praha B DNS

Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 NM





Skok vysoký - Ml. žákyně








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.34
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.31
3 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha B 1.28
4 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 1.28
5 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.24
6 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 1.24
7 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 1.24
8 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 1.24
9 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.20
10= Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.20
10= Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
12= Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
12= Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha B 1.15
14 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 1.15
15= Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 1.15
15= Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
17= Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.10
17= Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 1.10
19= Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 1.10
19= Šárka Joachimová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 1.10
21= Christina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 1.10
21= Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 1.10
23= Anna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.05
23= Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.05
25 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 1.05

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNS

Jolana Andrlová 04 ASK Slavia Praha B DNS

Lenka Folkmanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B NM





Skok daleký - Ml. žáci








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 4.32
2 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 4.03
3 Jakub Hercík 03 ASK Slavia Praha B 4.03
4 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 3.91
5 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 3.87
6 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 3.78
7 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.77
8 Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 3.72
9 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.49
10 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.46
11 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 3.43
12 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 3.37
13 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 3.36
14 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 3.34
15 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha B 3.33
16 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 3.14
17 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.92
18 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.76

Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Matyáš Kasalý 04 ASK Slavia Praha B DNS





Skok daleký - Ml. žákyně








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 4.36
2 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.10
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.99
4 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 3.94
5 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 3.90
6 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.88
7 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 3.81
8 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.80
9 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.74
10 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.66
11 Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.60
12 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 3.59
13 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 3.58
14 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.53
15 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.48
16 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 3.34
17 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.31
18 Anna Růžičková 04 ASK Slavia Praha B 3.10
19 Andrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha B 3.03
MS Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha DNS

Martina Primasová 04 ASK Slavia Praha B DNS

Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha B DNS

Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. soutěž neproběhla

Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady soutěž neproběhla

Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 soutěž neproběhla

Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. soutěž neproběhla

Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha soutěž neproběhla

Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha soutěž neproběhla

Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha soutěž neproběhla

Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha soutěž neproběhla

Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 soutěž neproběhla

Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha soutěž neproběhla

Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. soutěž neproběhla

Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha B soutěž neproběhla

Veronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

Andrea Hanzalová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B soutěž neproběhla

Barbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B soutěž neproběhla

Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla
MS Gabriela Švejdová 036028 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

Veronika Všetečková 04 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

Michaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha soutěž neproběhla

Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha soutěž neproběhla





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha soutěž neproběhla

Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 soutěž neproběhla

Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 soutěž neproběhla

Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla

David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha soutěž neproběhla

Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 soutěž neproběhla

Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha soutěž neproběhla

Jan Vetešník 051111 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady soutěž neproběhla

Filip David 03 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

David Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha B soutěž neproběhla

Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha B soutěž neproběhla

Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha B soutěž neproběhla

Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha soutěž neproběhla

Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. soutěž neproběhla

Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha soutěž neproběhla





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 57.02
2 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 49.70
3 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 43.67
4 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 40.36
5 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 37.52
6 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha B 36.67
7 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 36.57
8 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.98
9 Jakub Červený 031220 AC Praha 1890 34.43
10 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 34.42
11 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 33.49
12 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 30.07
13 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 30.04
14 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 28.70
15 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 24.63
16 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha B 21.79
17 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 21.59
18 Sebastian Pippal 051019 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.17
19 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.83
20 Tomáš Přibyl 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 15.71





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








út, 31.5.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 50.01
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 46.57
3 Klára Pečená 045920 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 38.12
4 Tereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha B 32.89
5 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha B 32.81
6 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 31.44
7 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.42
8 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 28.50
9 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 27.40
10 Šárka Rychlovská 04 ASK Slavia Praha B 27.33
11 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 26.92
12 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.47
13 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.72
14 Klára Červinková 045101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.86
15 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 21.25
16 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.09
17 Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 19.27
18 Gabriela Nováková 055917 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.13
19 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 17.38
20 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 15.74
21 Emma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub Praha B 13.16
MS Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 24.27

Jolana Andrlová 04 ASK Slavia Praha B DNS

Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha B DNS