Přebor Prahy staršího žactva





Datum konání: 25. - 26. 5. 2016


Místo konání: Praha - Děkanka


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Radek Fischer, Ondřej Benda


Ředitel závodu: Jan Koutník


Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová


Technický delegát:



Poznámka: kamera ALGE







60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.40
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.55
3 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.78
4 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 07.80
5 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 07.81
6 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.76





Rozběh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.43
2 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.54
3 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.77
4 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 07.92
5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.73

Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. DNP





Rozběh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.60
2 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 07.62
3 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.03
4 Vít Jeřábek 010117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.08
5 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.57

Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha DNP





Rozběh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.68
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 07.79
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 07.79
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 08.09
5 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 08.24
6 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 08.30





Rozběh 5 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.70
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.73
3 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 07.98
4 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.11
5 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 08.20
6 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.32





Rozběh 6 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 07.42
2 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.80
3 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 08.99
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 09.08
5 Jan Korselt 021219 Univerzitní sportovní klub Praha 09.38

David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha DNP





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (st, 25.5.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.41
2 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.43
3 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.55
4 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.55
5 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.64

Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha DNP





Finále B (st, 25.5.2016) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.45
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.52
3 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.57
4 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 07.69
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.78
6 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.80





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.11
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.47
3 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 08.60
4 Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.62
5 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.87

Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Rozběh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.11
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 08.19
3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.47
4 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.77
5 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.91

Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.01
2 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 08.45
3 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 08.51
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.52
5 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.59
6 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.61





Rozběh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 08.25
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.41
3 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 08.54
4 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 08.54
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.64

Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha DNP





Rozběh 5 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.20
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.21
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.39
4 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.54
5 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.55
6 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 08.69





Rozběh 6 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.07
2 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.52
3 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.55
4 Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.66
5 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.74
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 09.50





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 25.5.2016) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 07.95
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.00
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.05
4 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.07
5 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.10
6 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 08.20





Finále B (st, 25.5.2016) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.21
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.35
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.37
4 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 08.43
5 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.53

Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha DNP





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 17.45
2 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.52
3 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.77
4 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 18.03

Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 2 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.11
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 18.18
3 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 18.24
4 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 18.27
5 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 18.36
6 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.74





Běh 3 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 18.21
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 18.47
3 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.56
4 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 18.77
5 Vít Jeřábek 010117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.84
6 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 18.87





Běh 4 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 18.42
2 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 18.94
3 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 19.09
4 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.16
5 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.52
6 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 19.89





Běh 5 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 19.14
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 19.23
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 19.41
4 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 19.56
5 Artem Efremov 020513 SK Kotlářka Praha 19.59
6 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.35





Běh 6 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 19.59
2 Filip Macháček 010830 Spartak Praha 4 19.73
3 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.07
4 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 20.37
5 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 20.45
6 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.69





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 19.02
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 19.18
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 19.33
4 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 19.43
5 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.44
6 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 19.80





Běh 2 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 19.42
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 19.48
3 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 19.56
4 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s. 19.66
5 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.91
6 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 19.99





Běh 3 (čt, 26.5.2016) Vítr: +2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.00
2 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 20.18
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 20.19
4 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 20.20
5 Kateřina Tichá 015130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.21

Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 4 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.38
2 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 20.58
3 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 20.61
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 20.73
5 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.83
6 Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.90





Běh 5 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.47
2 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 20.64
3 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 20.75
4 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 20.89
5 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.09
6 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 21.15





Běh 6 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 20.54
2 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 20.99
3 Aneta Špronglová 016130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.06
4 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 21.07
5 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 21.25

Amaliya Korseko 015118 TJ Dukla Praha DNP





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 37.46
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 38.54
3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 38.98
4 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.49
5 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 40.04





Běh 2 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.30
2 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 40.18
3 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 40.37
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 41.31

Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 3 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 41.34
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 41.49
3 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 42.16
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 47.84

Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 4 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 41.98
2 David Klement 010708 SK Aktis Praha 42.66
3 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 44.51
4 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 45.66

Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha DNF





Běh 5 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 43.80
2 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 44.24
3 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 44.94
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.55
5 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 45.78

Tomislav Jočič 020216 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 6 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 42.10
2 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 42.44
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 43.14
4 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 46.77

Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha DNP

David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha DNP





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 41.33
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 41.46
3 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s. 41.73
4 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 42.77
5 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 43.36
6 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 43.42





Běh 2 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 43.09
2 Kateřina Tichá 015130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.75
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.01
4 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 45.29
5 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 45.93
6 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 46.06





Běh 3 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 44.19
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 45.12
3 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 45.89
4 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 45.96
5 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 46.14
6 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 46.96





Běh 4 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 46.64
2 Anna Koppová 025207 ASK Slavia Praha 47.04
3 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 47.64
4 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 48.49
5= Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 48.64
6= Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 48.64





Běh 5 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 46.37
2 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.91
3 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 48.07
4 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 48.42

Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. DNP





Běh 6 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 48.63
2 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 48.66
3 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 49.05
4 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 49.33
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 49.87
6 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 51.36





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 2:12.37
2 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 2:13.68
3 Vít Vladyka 010430 A. C. Sparta Praha 2:16.30
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:19.47
5 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 2:20.93
6 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha,z.s. 2:26.56
7 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 2:27.81





Běh 2 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 2:28.19
2 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 2:28.20
3 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:33.16
4 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:35.40
5 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 2:35.41
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2:35.41





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:22.96
2 Anna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:25.73
3 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 2:26.10
4 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:26.73
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 2:27.41
6 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:32.06
7 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:32.30
8 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.84
9 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 2:53.78

Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha DNP





Běh 2 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 2:35.39
2 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:39.85
3 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:41.35
4 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 2:43.03
5 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 2:46.57
6 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 2:46.86
7 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:47.53
8 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 2:47.92
9 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:49.39
10 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:50.10

Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 4:35.20
2 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 4:44.60
3 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:48.91
4 Vít Vladyka 010430 A. C. Sparta Praha 4:54.86
5 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 4:55.82
6 Štěpán Veleta 020606 AC Praha 1890 4:57.43
7 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 4:59.60
8 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 5:02.33
9 Jakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:08.60
10 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 5:09.78

Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNP





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4:50.95
2 Julia-Anna Lily Bell 015422 Spartak Praha 4 4:51.29
3 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 5:17.27
4 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 5:27.27
5 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 5:49.67
6 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:58.17

Anežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O. DNP





100 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 13.91
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.32
3 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 15.37
4 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.18
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.54





Rozběh 2 (čt, 26.5.2016) Vítr: +2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 14.01
2 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.52
3 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 17.35
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.23

Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (čt, 26.5.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 14.21
2 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 15.67
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 16.48
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.82

Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha DNP





Rozběh 4 (čt, 26.5.2016) Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 13.97
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 14.93
3 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.30
4 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 19.21
5 Petr Fulín 021004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.68

František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Rozběh 5 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 14.54
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 15.93
3 David Klement 010708 SK Aktis Praha 16.15
4 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.63
5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.59

Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





100 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 13.67
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 13.81
3 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 14.16
4 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 14.54
5 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 15.96
6 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 16.07





Finále B (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 15.08
2 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.20
3 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.36
4 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 15.45
5 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 15.80
6 David Klement 010708 SK Aktis Praha 16.25





100 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 14.93
2 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 16.78
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 17.37
4 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 18.51
5 Jasmína Sirotková 015927 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.90
6 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 19.00





Rozběh 2 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 15.12
2 Valentýna Dušková 015912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.00
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 17.07
4 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 18.52
5 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 19.54





Rozběh 3 (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.59
2 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 18.16
3 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 18.52

Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha DNP

Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 4 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.11
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 16.35
3 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 16.43
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 17.99

Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNP





Rozběh 5 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 16.13
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 16.50
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 16.66

Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha DNP

Julie Stránská 025429 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Rozběh 6 (čt, 26.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 15.78
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 16.56
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.04
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 17.19

Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





100 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 14.99
2 Tereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.15
3 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 15.32
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.45
5 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 15.57
6 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 16.23





Finále B (čt, 26.5.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 15.95
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 16.25
3 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 16.32
4 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 16.60
5 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 16.64
6 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 16.87





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 26.80
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 27.05
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 28.28
4 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 29.10
5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.89
6 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.49





Běh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 30.03
2 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 30.79
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 31.72
4 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 31.81
5 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.23
6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.11





Běh 3 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 32.83
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 33.58
3 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.67
4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 34.73
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 36.08





Běh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 28.26
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 30.25
3 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 32.86
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.94
5 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 35.47





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 28.81
2 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 30.83
3 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.41
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 32.76
5 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 33.87

Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha DNP





Běh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tichá 015130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.01
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 33.18
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 33.22
4 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 33.59
5 Valentýna Dušková 015912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.62

Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 31.34
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 34.17
3 Tereza Veverková 026206 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 36.69
4 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.13

Julie Stránská 025429 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.79
2 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 32.59
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.65
4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 35.24
5 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 38.78





1500 m překážek - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 010417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:02.65
2 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 5:06.11
3 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:06.92
4 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:34.54
5 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 5:35.52
6 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 5:47.49
7 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 5:54.80
8 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 5:55.51
9 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 6:40.26

Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha DNP





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Kašák, Havelka, Novotný, Höfner
ASK Slavia Praha 27.94
2 Žák, Starý, Šmergl, Kozák
Spartak Praha 4 29.41
3 Zuklín, Jeřábek, Blachowicz, Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.86
4 A Ayeni, Kupka, Pavlas, Tobiáš
TJ Dukla Praha 30.02

Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš
Atletika Jižní Město z.s. DNF





Běh 2 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pechar, Gorski, Slunečko, Baše
A. C. Sparta Praha 28.52
2 B Nečas, Lipový, Hykš, Dudra
ASK Slavia Praha 30.43
3 Jabůrek, Švihel, Šmida, Rejka
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.79
4 Stezka, Dvořák, Dostál, Horký
Univerzitní sportovní klub Praha 31.30
5 A Severa, Lazar, Rychlík, Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ 31.35





Běh 3 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Šachta, Štěpánek, Schatz, Koucký
ASK Slavia Praha 31.53
2 D Hrubý, Hrubý, Šimůnek, Mlčoch
ASK Slavia Praha 32.09
3 B Šebek, Šalanda, Veselý, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.57
4 B Fiker, Seidl, Vološin, Fišar
TJ Dukla Praha 33.38





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Šťastná,Cukerová,Cymbálová,Marková
ASK Slavia Praha 30.46
2 A A.Šínová, L.Dufková, Čižinská, T.E.Šínová
Atletika Jižní Město z.s. 30.51
3 A Bláhová, Tichá, Husáková, Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.87
4 A Rabiňáková, Peštová, Kaletová, Kotková
Spartak Praha 4 31.19
5 A Zedníková, Joklová, Kramcha, Čechová
TJ Dukla Praha 32.89





Běh 2 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pašková, Pácalová, Damašková, Suchomelová
SK Aktis Praha 31.64
2 B Šámalová, Šašková, Bastlová, Kotrhonzová
ASK Slavia Praha 31.85
3 Zaddem, Danišová, Bláhová, Červinková
A. C. Sparta Praha 33.10

Štancelová, Šídlová, Krejčí, Veselá
Univerzitní sportovní klub Praha DQ

C Polívková, Feitová, Kaufmanová, Polanecká
ASK Slavia Praha DQ





Běh 3 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 D Procházková, Skalická, Novotná, Houšková
ASK Slavia Praha 32.13
2 B Harazímová, Cukánová, Ulmanová, Šestáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.39
3 E Nováková, Obuškevičová, Štěpánová, Fojtíková
ASK Slavia Praha 33.62
4 B Jelínková, Supová, Janouská, Přibylová
TJ Dukla Praha 34.56

B Novotná, Eliášová, I.Dufková, Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. DNP





Běh 4 (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Cerhová, Molová, Dušková, Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.66
2 F Smejkalová, Březinová, Molnárová, Draslarová
ASK Slavia Praha 32.85
3 G Hollasová, Dorňáková, Šedá, Feitová
ASK Slavia Praha 33.10
4 D Auředníková, Michálková, Šafářová, Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 33.58
5 B Žáková, Hymplová, Šimánková, Winterová
Spartak Praha 4 33.68

H Nováková, Štěpánová, Fojtíková, Vrbová
ASK Slavia Praha DNP





4 x 300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Havelka, Schatz, Novotný, Hykš
ASK Slavia Praha 2:32.04
2 Vacátko, Bohetta, Novák, Horejš
Atletika Jižní Město z.s. 2:37.02
3 Pechar, Gorski, Slunečko, Barek
A. C. Sparta Praha 2:38.06
4 A Ayeni, Kupka, Macík, Pavlas
TJ Dukla Praha 2:40.97
5 A Žák, Starý, Kozák, Wooller
Spartak Praha 4 2:46.27
6 Blachowicz, Jeřábek, Málek, Zuklín
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:46.62





Běh 2 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Mlčoch, Dudra, Lipový, Kašák
ASK Slavia Praha 2:44.77
2 Efremov, Frk, Vaněček, Jahoda
SK Kotlářka Praha 2:51.42
3 Jabůrek, Švihel, John, Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:55.65
4 B Neumann, Cypro, Pavlica, Macháček
Spartak Praha 4 2:58.51
5 Helmich, Matuška, Inger, Procházka
ŠAK Novoborská Praha 3:05.87
6 B Seidl, Ott, Postávka, Vološin
TJ Dukla Praha 3:08.51





4 x 300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Čižinská, I. Dufková, L. Dufková, Šímová
Atletika Jižní Město z.s. 2:49.71
2 A Šťastná, Marková, Procházková, Cymbálová
ASK Slavia Praha 2:50.52
3 A Tichá, Málková, Husáková, Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:50.98
4 A Červinková, Poppelová, Roblíková, Danišová
A. C. Sparta Praha 2:55.95

Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová
Spartak Praha 4 DNP





Běh 2 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Houšková, Bastlová, Dorňáková, Štěpánová
ASK Slavia Praha 2:59.05
2 A Pašková, Kramolišová, Viplerová, Suchomelová
SK Aktis Praha 3:01.53
3 B Harazínová, Kubešová, B. Venclová, Ulmanová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:07.80
4 Plecitá, Joklová, Supová, Petříková
TJ Dukla Praha 3:09.65
5 Weberová, Doležilová, Hornotová, Fantová
ŠAK Novoborská Praha 3:30.72





Běh 3 (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Fojtíková, Skalická, Vrbová, Kaufmanová
ASK Slavia Praha 3:05.21
2 B Konířová, Drašnarová, Poláková, Bláhová
A. C. Sparta Praha 3:10.21
3 D Draslarová, Březinová, Havlíková, Ziková
ASK Slavia Praha 3:14.49





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 1.78
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 1.75
3 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 1.70
4 Tomáš Veselský 010522 PSK Olymp Praha,z.s. 1.70
5 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.60
6 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.50
7 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.50
8 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha,z.s. 1.50
9 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.45
10 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 1.45
11 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
12 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.45
13 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 1.45
14 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.40

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha DNP

Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. DNP

Adam Ehrenberger 010221 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Petr Fulín 021004 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Daniel Dufek 020616 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.60
2 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha,z.s. 1.60
3 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.55
4 Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.55
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.50
6= Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.40
6= Tereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40
8= Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 1.35
8= Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 1.35
8= Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 1.35
8= Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 1.35
8= Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha,z.s. 1.35
8= Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 1.35
8= Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
15= Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.35
15= Lucie Eliášová 025617 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
15= Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35

Marie Dvořáková 025607 AC Praha 1890 DNP

Šárka Vyšatová 025911 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Agáta Bachronyová 025312 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM

Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha NM





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50
2 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 3.30
3 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 2.60
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 2.50
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 2.40
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2.40

Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha NM





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 2.65
2 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 2.35
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2.25
4= Šárka Daňková 025523 ASK Slavia Praha 2.05
4= Natálie Fridrichová 025708 Univerzitní sportovní klub Praha 2.05
MS Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2.45

Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha NM

Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha NM





Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)








Kvalifikace (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 5.64-0.6 m/s
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.40-1.2 m/s
3 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 5.36-0.4 m/s
4 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.35-1.0 m/s
5 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.34-0.1 m/s
6 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.23-0.8 m/s
7 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 5.20-0.7 m/s

Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.20-0.1 m/s
9 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 5.16-0.5 m/s
10 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.08-0.6 m/s
11 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 5.08-0.3 m/s
12 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 4.84+0.0 m/s
13 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 4.83-1.3 m/s
14 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 4.78-1.3 m/s
15 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 4.74-0.3 m/s
16 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.70-0.6 m/s
17 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 4.67-0.4 m/s
18 Adam Ehrenberger 010221 Univerzitní sportovní klub Praha 4.53-0.6 m/s
19 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 4.45-0.5 m/s
20 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 4.44-0.3 m/s
21 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.39+0.9 m/s
22 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 4.21-0.2 m/s
23 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.18-0.2 m/s
24 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.02+0.0 m/s
25 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.90-1.1 m/s

Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ DNS

Artem Gornostaev 010703 ATLETIK RUDNÁ DNS

Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha DNS

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.94+0.0 m/s
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.87-1.0 m/s
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.65-0.3 m/s
4 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.64-1.7 m/s
5 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 5.59-0.2 m/s
6 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 5.57-1.2 m/s
7 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.48+0.1 m/s
8 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 5.36+0.2 m/s
9 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 5.30-0.4 m/s
10 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 5.18-0.9 m/s
11 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 4.82+0.1 m/s
12 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 4.77-1.2 m/s





Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)








Kvalifikace (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.95+0.0 m/s
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.84-0.2 m/s
3 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 4.83+1.0 m/s
4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.79-1.3 m/s
5 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.76-1.0 m/s
6 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 4.75-0.1 m/s
7 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.72+0.4 m/s
8 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.70-0.4 m/s
9 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.60-0.6 m/s
10 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.54-0.5 m/s
11 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.53-0.7 m/s
12 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 4.47-0.9 m/s
13 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 4.46-1.0 m/s
14 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 4.45-0.7 m/s
15 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 4.44-0.6 m/s
16 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.28-0.7 m/s
17 Aneta Špronglová 016130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.26-0.6 m/s
18 Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.23-0.4 m/s
19 Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.23+0.0 m/s
20 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 4.20-0.1 m/s
21 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 4.12-1.1 m/s
22 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.10-0.3 m/s
23 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.10-0.4 m/s
24 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. 4.03+0.0 m/s
25 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.97-0.3 m/s
26 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 3.96-0.8 m/s
27 Anežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.96-0.9 m/s
28 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 3.86-0.3 m/s
29 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2.77-1.74 m/s

Lucie Eliášová 025617 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha DNS

Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha DNS

Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha DNS

Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha DNP

Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 5.09-0.3 m/s
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.94-1.3 m/s
3 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.93-1.5 m/s
4 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 4.90+0.0 m/s
5 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.83-0.4 m/s
6 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.78-1.0 m/s
7 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.68+0.0 m/s
8 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 4.57-0.9 m/s
9 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 4.49-0.9 m/s
10 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.46-0.6 m/s
11 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.35-0.1 m/s
12 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.24-1.6 m/s





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 11.30
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.25
3 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.12
4 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 10.85
5 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 10.68
6 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.56
7 Michaela Petrecká 015207 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.88
8 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 09.09
9 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 09.00
10 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.55
11 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.52
12 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 08.38
13 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.10
14 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.03
15 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.92
16 Noemi Fritzová 015822 Univerzitní sportovní klub Praha 07.90
17 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.75
18 Vendula Dalibová 016014 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.73
19 Natálie Valentinová 015607 Univerzitní sportovní klub Praha 07.50
20 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 07.36
21 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.25
22 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 06.73





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 14.17
2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 12.95
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 12.21
4 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 12.14
5 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.39
6 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 10.35
7 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.27
8 Vojtěch Mudraninec 010805 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.05
9 Jan Ščepán 010811 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.88
10 Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha 09.85
11 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.76
12 Richard Hes 011109 Univerzitní sportovní klub Praha 09.76
13 Ondřej Jaroš 011207 Univerzitní sportovní klub Praha 09.74
14 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 09.74
15 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60
16 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.46

Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS

Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha DNS

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 31.76
2 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.07
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.57
4 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 22.74
5 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 21.61
6 Radana Budzanowská 025219 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.04
7 Anna Domanská 015304 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.64
8 Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 19.62
9 Daniela Ružičová 025319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.39
10 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 19.11
11 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 18.89
12 Jasmína Sirotková 015927 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.46
13 Michaela Křesťanová 015707 Univerzitní sportovní klub Praha 17.49
14 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 16.62
15 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 15.73
16 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.52

Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Jana Štruncová 016112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNP





Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 39.37
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 37.48
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 31.44
4 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 30.28
5 Jan Ščepán 010811 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.10
6 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 29.93
7 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.72
8 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 27.78
9 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 25.40
10 Sebastián Klimeš 021122 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.50
11 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 22.73
12 Ben Sachta 011009 ASK Slavia Praha 22.70
13 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 20.07
14 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 19.79
15 Daniel Dufek 020616 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.62
16 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 17.58
17 Alfred Hostička 021124 TJ Dukla Praha 17.25

David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.25

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha DNP

Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. NM





Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 32.81
2 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.54
3 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 27.51
4 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 27.39
5 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 26.62
6 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.51
7 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 22.63
8 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 22.37
9 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.29
10 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 20.58
11 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 20.45
12 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 20.37
13 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.36
14 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 15.63
15 Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha 15.34
16 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 11.29

Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 DNP

Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNP





Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 010417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.50
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 32.12
3 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 29.64
4 Richard Hes 011109 Univerzitní sportovní klub Praha 26.98
5 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 26.10
6 Ondřej Jaroš 011207 Univerzitní sportovní klub Praha 25.07
7 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 24.10
8 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 22.46
9 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 21.65
10 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 19.95
11 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 19.12
12 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 18.62
13 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.79
14 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 17.70
15 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.22
16 Petr Řehák 021021 ASK Slavia Praha 16.99
17 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 16.60
18 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 16.15

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 36.28
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 35.79
3 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.74
4 Tereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.71
5 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 31.18
6 Aneta Špronglová 016130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.02
7 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.00
8 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.88
9 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 26.80
10 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 25.38
11 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 24.45
12 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.64
13 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 23.31
14 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 21.95
15 Michaela Křesťanová 015707 Univerzitní sportovní klub Praha 21.78
16 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 20.87
17 Anna Domanská 015304 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.18
18 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.95
19 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 14.88

Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha DNP

Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha DNP





Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)








Finále (st, 25.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 54.72
2 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 39.51
3 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 38.42
4 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 36.02
5 Vojtěch Mudraninec 010805 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 34.59
6 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 34.04
7 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 32.90
8 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 32.80
9 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 30.03
10 Vít Málek 010417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 29.56
11 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.46
12 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 28.69
13 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 28.32
14 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 26.12
15 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 25.18
16 Ben Sachta 011009 ASK Slavia Praha 25.08
17 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.03
18 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 24.25
19 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.89
20 Ondřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.93
21 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 16.32

Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha NM