3. veřejné závody žactva






Datum konání: 19. 5. 2016



Místo konání: Praha



Pořadatel: ASK Slavia Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 08.41
2 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.70
3 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 08.76
4 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
5 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 08.90
6 Martin Černík 04 SK Aktis Praha 08.99






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34
2 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.07
4 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 09.15
5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.19
6 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.33
7 Adam Halbich 030920 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77
8 Jan Lazar 050917 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.82






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.72
2 Vít Jeřábek 010117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.13
3 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha,z.s. 08.57
4 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.64
5 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.89
6 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.29
7 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 09.67
8 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.76






Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletika 07.33
2 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 09.07
3 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
4 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 09.38
5 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 09.72
6 Tomáš Přibyl 040527 Univerzitní sportovní klub Praha 09.93
7 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 10.23
8 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 10.31






Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.58
2 Karel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub Praha 08.02
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 08.30
4 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 08.70
5 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
6 Vojtěch Braidl 031115 ASK Slavia Praha 09.84
7 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 10.36
8 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 10.74






Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 07.93
2 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 08.07
3 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.15
4 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 08.53
5 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 09.13
6 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 09.15
7 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 09.19
8 Martin Chmelař 04 TJ Dukla Praha 10.34






Běh 7 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.56
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.85
3 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.12
4 Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha 08.31
5 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 08.76
6 Filip Kolín 020804 ASK Slavia Praha 09.21
7 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 09.59
8 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 09.73






Běh 8 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 08.48
2 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 08.81
3 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 08.98
4 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 09.04
5 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 09.39
6 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 09.89
7 Ladislav Kostolný 040309 TJ Dukla Praha 09.92
8 Vojtěch Coufal 031124 TJ Dukla Praha 10.66






Běh 9 (čt, 19.5.2016) Vítr: +2.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.44
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 07.80
3 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 08.09
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.30
5 Štěpán Turček 040427 SK Aktis Praha 09.39






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.65
2 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.69
3 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.70
4 Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.77
5 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.89
6 Růžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.89
7 Daniela Ružičová 025319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.46






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.28
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 08.50
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 08.65
4 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.95
5 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.11
6 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.12
7 Adéla Frcková 035703 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.70
8 Zuzana Kojanová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.29






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.66
2 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 08.88
3 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 08.90
4 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 09.07
5 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 09.40
6 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.88
7 Kateřina Lipenská 045905 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.15
8 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.19






Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 08.28
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.56
3 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.77
4 Adéla Novotná 035821 ASK Slavia Praha 09.10
5 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.06
6 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.07
7 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 10.44

Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha DNS






Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.75
2 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 08.88
3 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 08.93
4 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 08.94
5 Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha 09.38
6 Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 09.47
7 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.87
8 Barbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.35






Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.59
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.66
3 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 09.27
4 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.49
5 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 09.51
6 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 09.60
7 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 09.80
8 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 10.13






Běh 7 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 09.11
2 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 09.15
3 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37
4 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
5 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 09.83
6 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 10.03
7 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 10.04

Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 8 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 08.75
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.85
3 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.99
4 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.09
5 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 09.23
6 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha,z.s. 09.64
7 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.07
8 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 10.14






Běh 9 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Vodvářková 03 SK Aktis Praha 08.49
2 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 08.99
3 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. 09.01
4 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 09.05
5 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 09.10
6 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 09.31
7 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha,z.s. 10.05
8 Tereza Motlová 045611 PSK Olymp Praha,z.s. 10.28






Běh 10 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 08.62
2 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 08.87
3 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 09.04
4 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 09.33
5 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 09.44
6 Luisa Pelikánová 025308 ASK Slavia Praha 09.64
7 Žofie Mrázková 035823 TJ Dukla Praha 09.67
8 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 09.76






Běh 11 (čt, 19.5.2016) Vítr: +2.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.42
2 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 08.53
3 Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 08.59
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.76
5 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 08.77
6 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 08.80
7 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 09.06
8 Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 09.14






Běh 12 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.20
2 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 08.65
3 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.70
4 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 08.88
5 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 08.93
6 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha 09.28
7 Johanna Juráková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.72
8 Emma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 11.43






Běh 13 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 08.27
2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.56
3 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 08.75
4 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 08.86
5 Natálie Fridrichová 025708 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90
6 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 09.03
7 Veronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha 09.17
8 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 09.63






Běh 14 (čt, 19.5.2016) Vítr: -1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.21
2 Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.72
3 Valentýna Dušková 015912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.73
4 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.83
5 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.01
6 Nicole Böhmová 025502 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.02
7 Jasmína Sirotková 015927 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.28
8 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 10.01






150 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.68
2 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 19.12
3 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 19.38
4 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 19.55
5 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.33
6 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 21.98
7 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 22.64
8 Šimon Opočenský 04 TJ Dukla Praha 25.22






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 17.94
2 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 19.50
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 19.79
4 Jan Ščepán 010811 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.32
5 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 20.52
6 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 20.60
7 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 21.10
8 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 21.87






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17.83
2 Karel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub Praha 19.38
3 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 21.05
4 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 21.27
5 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha,z.s. 21.51
6 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 22.12
7 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 22.14

Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS






Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletika 17.51
2 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 18.24
3 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.15
4 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 24.17
5 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.38

Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha DNS






Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 17.61
2 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 20.63
3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 20.82
4 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 21.16
5 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.27

Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha DNS






150 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.54
2 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.44
3 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 21.81
4 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.94
5 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 23.16
6 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.27
7 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 23.30






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 20.54
2 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 20.65
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 21.41
4 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 21.42
5 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 22.26
6 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 25.15
7 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 25.42

Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha DNS






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 19.59
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 20.57
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 20.81
4 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 21.40
5 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 22.36
6 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 22.98
7 Luisa Pelikánová 025308 ASK Slavia Praha 23.78
8 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 24.14






Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 20.52
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 20.58
3 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 21.89
4 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 22.30
5 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha,z.s. 22.82
6 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 22.92
7 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 24.70
8 Tereza Motlová 045611 PSK Olymp Praha,z.s. 25.34






Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: -2.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 20.31
2 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 20.96
3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 21.09
4 Natálie Fridrichová 025708 Univerzitní sportovní klub Praha 21.81
5 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 22.47
6 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 22.98
7 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 23.77
8 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 24.97






Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 20.03
2 Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.43
3 Jitka Harazímová 025912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.48
4 Anna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.53
5 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.70
6 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 21.87
7 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 21.92
8 Eliška Nováková 035328 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.06






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 41.98
2 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 42.48
3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 43.22
4 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 44.29
5 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 44.55
6 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 44.94
7 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 45.99
8 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 48.38






Běh 2 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 41.31
2 Vít Jeřábek 010117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 41.44
3 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 45.07
4 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 51.61
5 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 54.62
6 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 57.44
7 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 57.87

Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha,z.s. DNS






Běh 3 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 41.31
2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 43.12
3 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 45.19
4 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 45.90
5 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.18
6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 50.48
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 50.49
8 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 53.50






Běh 4 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 37.36
2 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 42.91
3 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 47.99
4 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 50.57
5 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 54.34
6 Šimon Opočenský 04 TJ Dukla Praha 55.33
7 David Filip 02 ASK Slavia Praha 58.89

Vojtěch Braun 03 ASK Slavia Praha DNS






Běh 5 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 48.27
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 49.21
3 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 51.37
4 Vojtěch Braidl 031115 ASK Slavia Praha 55.63
5 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 61.09
6 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 62.45






Běh 6 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 48.03
2 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 54.37
3 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 54.79
4 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 55.77
5 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 55.79






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 42.47
2 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 46.25
3 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 47.34
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 49.45
5 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 51.34
6 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 51.51
7 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 52.19
8 Michaela Větrovská 04 TJ Dukla Praha 57.99






Běh 2 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 44.78
2 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 47.32
3 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 49.18
4 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 49.78
5 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 50.44
6 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 53.56
7 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 54.09
8 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s. 57.69






Běh 3 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 45.55
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 45.62
3 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s. 46.95
4 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 47.77
5 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha,z.s. 48.11
6 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha,z.s. 48.38
7 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 48.79
8 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha,z.s. 51.92






Běh 4 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 42.89
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 46.70
3 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 47.65
4 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 47.93
5 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 48.03
6 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 50.74
7 Aneta Müllernová 016204 ASK Slavia Praha 51.42
8 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 55.29






Běh 5 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tichá 015130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 44.05
2 Anna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 44.37
3 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 46.50
4 Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.06
5 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 47.09
6 Barbora Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 47.92
7 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 50.20
8 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 51.28






Běh 6 (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 45.64
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.99
3 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 46.22
4 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 46.52
5 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 46.99
6 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 48.93
7 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha 49.07
8 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 54.40






800 m - Žáci (Finále)










Finále (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 2:29.90
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:33.84
3 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 2:40.56
4 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:42.08
5 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:45.72
6 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 2:50.01
7 Kilián Frank 030314 TJ Dukla Praha 3:11.17






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 19.5.2016)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:37.90
2 Žofie Mrázková 035823 TJ Dukla Praha 2:42.57
3 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 2:42.62
4 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:42.68
5 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:51.38
6 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:58.17






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.21
2 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 12.12
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 12.22
4 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 12.43
5 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 12.52
6 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 12.55
7 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 12.66
8 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.22






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.10
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.44
3 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 12.22
4 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.17
5 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 13.49
6 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.59
7 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 13.61
8 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.71






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.09
2 Adéla Novotná 035821 ASK Slavia Praha 10.61
3 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.81
4 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 11.86
5 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 12.12

Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. DNF

Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.24
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.75
3 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 11.71
4 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 11.81
5 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.10
6 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.31
7 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 12.67






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 11.93
2 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 12.99
3 Petra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha 13.01
4 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 13.60
5 Veronika Koucká 055711 ASK Slavia Praha 14.03

Petra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha DNS






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Rybák 01 SK Větřní 15.92
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 16.09
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 16.33
4 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 16.49
5 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 17.95
6 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.95
7 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.34
8 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.61






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 15.37
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 15.74






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 16.27
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 17.00
3 Kamila Šmahová 015628 Hvězda Pardubice z.s. 17.05
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 17.30
5 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 19.07






Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 16.91
2 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 17.50
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.50
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.64
5 Kateřina Tichá 015130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.67
6 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 19.13






Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 15.10
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 16.88
3 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 17.57
4 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.19
5 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 21.04






Skok vysoký - Žáci










čt, 19.5.2016




Umí. Jméno Ročník
Výkon
1 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 1.66
2 Adam Rybák 01 SK Větřní 1.60
3 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.55
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 1.55
5 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.50
6 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 1.45
7 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.42
8 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40
9 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
10 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
11 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
12 Martin Černík 04 SK Aktis Praha 1.30
13 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25
14 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
15 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 1.25
16 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 1.20
17= Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15
17= Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 1.15
19 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 1.15

Adam Halbich 030920 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM






Skok vysoký - Žákyně










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon
1 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.46
2 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha,z.s. 1.43
3 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.43
4 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 1.40
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 1.40
6 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.35
7 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 1.35
8 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 1.35
9 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30
10= Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 1.30
10= Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 1.30
12 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha,z.s. 1.30
13 Lucie Eliášová 025617 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
14= Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1.25
14= Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25
16 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 1.25






Skok daleký - Žáci










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon Reg. výk.
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 5.72+0.4 m/s
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 5.44+1.4 m/s
3 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.15+2.4 m/s 5.09 +1.0 m/s
4 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 5.11+0.9 m/s
5 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 5.05+0.7 m/s
6 Adam Rybák 01 SK Větřní 5.03+0.2 m/s
7 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 4.96+1.4 m/s
8 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 4.96+0.4 m/s
9 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 4.78+2.5 m/s 4.42 +1.7 m/s
10 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.74+0.6 m/s
11 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.68+0.9 m/s
12 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.65+2.1 m/s
13 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 4.65+0.8 m/s
14 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.52+3.1 m/s 4.40 +1.5 m/s
15 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 4.49+2.3 m/s 4.28 +0.2 m/s
16 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 4.46+1.1 m/s
17 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 4.46+1.5 m/s
18 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.41+0.2 m/s
19 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.35+0.2 m/s
20 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.11+1.4 m/s
21 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 3.93+1.0 m/s
22 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.93+2.1 m/s
23 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 3.90+3.0 m/s 3.85 +0.3 m/s
24 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 3.90+1.0 m/s
25 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 3.85+1.3 m/s
26 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.85+1.3 m/s
27 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha,z.s. 3.76+2.1 m/s 3.73 +0.2 m/s
28 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 3.75+1.1 m/s
29 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.65+0.3 m/s
30 Ladislav Kostolný 040309 TJ Dukla Praha 3.51+0.4 m/s
31 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 3.44+1.0 m/s
32 Martin Chmelař 04 TJ Dukla Praha 3.36+0.2 m/s
33 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.30+0.2 m/s
34 Jan Lazar 050917 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.29+0.3 m/s
35 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.27+0.2 m/s
36 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 3.18+1.4 m/s






Skok daleký - Žákyně










Žákyně A (čt, 19.5.2016)




Umí.
Ročník
Výkon
1 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.93-1.7 m/s
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.90+0.2 m/s
3 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.85+0.4 m/s
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.78-0.1 m/s
5 Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 4.77+1.0 m/s
6 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.77+1.2 m/s
7 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 4.53+0.7 m/s
8 Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 4.48-0.9 m/s
9 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 4.47+0.7 m/s
10 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 4.45-1.5 m/s
11 Pavla Nováková 02 ASK Slavia Praha 4.34+0.2 m/s
12 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 4.30-0.9 m/s
13 Petra Cerhová 025125 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.22-0.1 m/s
14 Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.22+0.7 m/s
15 Adriana Molová 025212 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.21+0.2 m/s
16 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.18-0.4 m/s
17 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 4.15-1.5 m/s
18 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 4.13+0.3 m/s
19 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 4.10+0.9 m/s
20 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.08+0.5 m/s
21 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.02+0.8 m/s
22 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 3.96-0.2 m/s
23 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 3.94-0.1 m/s
24 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 3.94-1.7 m/s
25 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 3.93-1.5 m/s
26 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 3.90-0.1 m/s
27 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.88+0.9 m/s
28 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.77+1.3 m/s
29 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 3.71-0.1 m/s
30 Andrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha 3.60-0.2 m/s
31 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 3.52-1.5 m/s






Žákyně B (čt, 19.5.2016)




Umí.
Ročník
Výkon
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.98
2 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.83
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.67
4 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 4.63
5 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.57
6 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.55
7 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 4.43
8 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.43
9 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 4.17
10 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 4.15
11 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 4.11
12 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.07
13 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.95
14 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 3.92
15 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.82
16 Pavla Vodvářková 03 ASK Slavia Praha 3.80
17 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3.79
18 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha,z.s. 3.79
19 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.74
20 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.74
21 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3.70
22 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 3.65
23 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 3.63
24 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.54
25 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.46
26 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.42
27 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 3.41
28 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 3.15
29 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.13
30 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 2.95






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon
1 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.18
2 Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 09.10
3 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.49
4 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.40
5 Anna T. Voříšková 035322 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.34
6 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 07.34
7 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.05
8 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.02
9 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 06.80
10 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.40
11 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 06.39
12 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 06.34
13 Justýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.14
14 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.86
15 Barbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 04.67

Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon
1 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.75
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.71
3 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
4 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.88
5 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 08.67
6 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.59
7 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 07.14
8 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 06.88
9 Štěpán Turček 040427 SK Aktis Praha 06.83
10 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.56
11 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.45
12 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 06.43
13 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 06.39
14 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 06.31
15 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 06.27
16 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.16
17 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.11
18 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 05.94
19 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 05.76
20 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 05.58
21 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 05.07
22 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.00
23 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 04.50
24 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 04.44

Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Žákyně










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 11.18
2 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.74
3 Agáta Richterová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 10.60
4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 08.81
5 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.63
6 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.57
7 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 08.06
8 Michaela Křesťanová 015707 Univerzitní sportovní klub Praha 07.63
9 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.43
10 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.41
11 Natálie Valentinová 015607 Univerzitní sportovní klub Praha 07.40
12 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.13
13 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 07.00
14 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 06.28
15 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.77






Vrh koulí 4kg - Žáci










čt, 19.5.2016




Umí.
Ročník
Výkon
1 Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha 12.26
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.97
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 11.22
4 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 09.83
5 Richard Hes 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.65
6 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 06.85

Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha DNS