2. kolo kvalifikace MPD – 1. dvojboje ml. žactva, skupina A





Datum konání: 12. 5. 2016


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: M. Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 08.94
2 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 09.61
3 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 09.74
4 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.84
5 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 09.92
6 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 10.57





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 09.24
2 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
4 Tomáš Kuna 040616 SK Kotlářka Praha 10.11
5 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 10.18

Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 09.19
2 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 09.32
3 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
4 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 10.18
MS Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 09.35





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.45
2 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.71
3 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 10.23
4 Matouš Zástěra 050819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.00
MS Vojtěch Szonowski 050718 SK Kotlářka Praha 10.57





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.95
2 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.42
3 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.64
4 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 10.09
5 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.14

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.99
2 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
3 Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.38
4 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.68
5 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 10.05
6 Karolína Hrušková 045118 AC Praha 1890 10.15





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 09.08
2 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 09.20
3 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 09.31
4 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.84
5 Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 10.08
6 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 10.39





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 08.82
2 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.04
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.04
4 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 09.25
5 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.49





Běh 5 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 09.89
MS Jana Tomanová 055206 SK Kotlářka Praha 09.99
MS Johana Juráková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.71
MS Petra Svobodová 055118 SK Kotlářka Praha 10.86
MS Tereza Turečková 055721 SK Kotlářka Praha 11.64





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 24.10
2 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 25.37
3 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 26.53
4 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 29.18

Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 23.24
2 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 25.32
3 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 26.80
4 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 27.22

Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 21.50
2 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 22.54
3 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 22.80
4 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 23.47
5 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 26.52





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.15
2 Jonáš Zelený 041013 SK Kotlářka Praha 24.00
3 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 27.05
MS Vojtěch Szonowski 050718 SK Kotlářka Praha 26.34





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 21.88
2 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 23.91
3 Anežka Čisláková 035222 Univerzitní sportovní klub Praha 26.12
4 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 26.62
5 Klára Batt 035313 ASK Slavia Praha 27.65

Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 21.30
2 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 21.83
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.78
4 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 23.14
5 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.09
6 Lenka Folkmanová 046022 Univerzitní sportovní klub Praha 26.02





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 22.70
2 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.74
3 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 26.39
4 Adéla Maříková 055731 AC Praha 1890 27.63

Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 20.85
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 21.28
3 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.53
4 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 24.92
5 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 24.94





Běh 5 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 21.93
2 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.89
3 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.24
4 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.61
MS Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha 23.99





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 1:55.11
2 Filip Eliáš 040531 SK Kotlářka Praha 1:56.50
3 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:00.77
4 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:06.19
5 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 2:06.79
6 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 2:10.18
7 Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha 2:12.86
8 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 2:12.92





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 1:56.32
2 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:56.53
3 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 2:07.17
4 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 2:13.27
5 Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 2:14.97
6 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 2:15.29
7 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:23.85
8 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 2:33.91





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 2:00.59
2 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:04.15
3 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha 2:06.00
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:12.97
5 Michal Hrbek 040429 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:22.48
6 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 2:27.74
7 František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:36.11





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 1:56.97
2 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 2:00.60
3 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha 2:04.53
4 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 2:05.99
5 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 2:12.21
6 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:28.42
7 Lora Cassidy 045224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:28.77
8 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 2:29.80
9 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 2:31.99

Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Alžběta Miklová 045731 AC Praha 1890 DNS





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:50.34
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 1:53.71
3 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 2:00.97
4 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 2:01.49
5 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:03.86
6 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 2:05.86
7 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 2:06.07
8 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 2:16.68
9 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 2:18.70
10 Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha 2:28.32





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 1:55.30
2 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 1:57.34
3 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.34
4 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.36
5 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:17.67
MS Anežka Janáková 045108 SK Kotlářka Praha DNS
MS Markéta Prokelová 046012 SK Kotlářka Praha 2:09.27
MS Jana Tomanová 055206 SK Kotlářka Praha 2:19.74
MS Petra Svobodová 055118 SK Kotlářka Praha 2:21.90
MS Emma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 2:26.47
MS Tereza Turečková 055721 SK Kotlářka Praha 2:31.22





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 12.60
2 Theodor Bartoň 031025 SK Kotlářka Praha 13.00
3 Vojtěch Braidl 031115 ASK Slavia Praha 13.61
4 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 13.92

Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 12.29
2 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 12.40
3 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 12.41
4 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 12.89
5 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 13.00





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.05
2 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 11.85
3 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.09
4 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.56
MS Tobiáš Martinek 031206 SK Kotlářka Praha 11.50





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 11.66
2 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.93
3 Jan Dvořák 030410 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.29
4 Matyáš Přibyl 041127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 13.84





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.74
2 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 13.03
3 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.50
4 Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 13.63
5 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 15.91





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 13.29
2 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 13.63
3 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 14.24
4 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 14.78

Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.10
2 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 11.36
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.51
4 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 13.45
5 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 14.22





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 12.10
2 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 12.37
3 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.22
4 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 13.84
5 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 14.56





Běh 5 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 10.81
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.81
3 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 12.19
4 Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha 12.26
5 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.36





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Surjomartono, Jisl, Skálová, Špačková
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 32.48
2 A - A - Piroch, Msallam, Čepelová, Rejholcová
ASK Slavia Praha 33.30
3 A - Justa, Zelený J., Dvořáková T., Zunová
SK Kotlářka Praha 34.89
4 A - A - Nop, Loucký, Hlaváčová, Edrštová
Univerzitní sportovní klub Praha 34.96

A – Řeháková, Slonková, Cielecký, Maršálek
AC Praha 1890 DQ





Běh 2 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - B - Volf, Polák, Jakabová N., Dvořáková N.
Univerzitní sportovní klub Praha 34.77
2 A - Florová, Kůrková, Baňas, Rokos
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.98
3 B - Bělohradský, Bucha, Stránecká, Železná
SK Kotlářka Praha 35.51
4 A - Mogg, Sýkorová, Balcar, Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 36.72
5 B - A – Lebeda, Inneman, Kuthanová, Bednářová A.
Univerzitní sportovní klub Praha 40.73





Běh 3 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - B - Hruška, Maléř, Šimůnková, Vaňková
ASK Slavia Praha 34.40
2 B - Měšťanová, Kalátová, Miřejovský, Kolek
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 34.74
3 B - A - Zajíčková, Gregorová, Kocnár, Kratochvíl
ASK Slavia Praha 37.11
4 B - KOhl, Kopecký, Hrušková, Bulvasová
AC Praha 1890 40.68
5 B - B - Kalabiška, Krása, Pitt, Joachimová
Univerzitní sportovní klub Praha 41.53





Běh 4 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Krejčíř, Rouček, Svobodová, Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.52
2 C - Löwy, Stibor, Kvasničková, Stará
SK Kotlářka Praha 36.04
3 B - B - Plzáková, Růžičková, Šikýř, David
ASK Slavia Praha 37.41
4 C - Hejduk, Řehák, Hochmanová, Pokorná
AC Praha 1890 39.41

A - C - Sedláček, Jakabová S., Dvořáková K., Aloukla
Univerzitní sportovní klub Praha DQ





Běh 5 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - C - Jašek, Řeháček, Vlčková, Skalická
ASK Slavia Praha 34.42
2 D - Bartoň, Procházka D., Chválová, Ryšavá M.
SK Kotlářka Praha 35.85
3 C - Košařová, Augustová, Kudrnovský, Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.65
4 B - Cassidy, Dušek, Čechová, Jakubů
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.68
5 B - C - Zelenka V., Zelenka L., Folkmanová, Landová
Univerzitní sportovní klub Praha 41.47





Běh 6 (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - D - Pavlyuk, Vyskočil, Štrosová, Vaccino
Univerzitní sportovní klub Praha 35.30
2 D - Benoni, Honsová, Dvořák, Přibyl
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.19
3 C - Moutelíková, Bulínová, Maštalíř, Švihel
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 37.71
4 B - C - Aschermanová, Rychlovská, Hlaváč, Jíra
ASK Slavia Praha 39.80
5 D - Barták, Mlejnek, Maříková, Miklová
AC Praha 1890 42.37





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.50
2 Jakub Cielecký 030704 AC Praha 1890 1.35
3 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30
4 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30
5 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 1.25
6= Artur Jasanský 040519 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
6= Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20
6= David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
9 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.15
10 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 1.15
11 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.10
12 Mikuláš Jan 050410 Kára ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.10
13 Tomáš Kuna 040616 SK Kotlářka Praha 1.10
14 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 1.10
15= Filip David 030821 ASK Slavia Praha 1.05
15= Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 1.05
15= Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 1.05

Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 NM

Matouš Zástěra 050819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 1.35
1= Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 1.35
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.30
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 1.30
5 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 1.25
6 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 1.25
7 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25
8 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1.20
9= Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20
9= Gabriela Honsová 035201 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
11 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
12 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
13 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 1.15
14 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
16= Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15
16= Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 1.15
17= Karolína Hrušková 045118 AC Praha 1890 1.10
17= Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.10
17= Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.10
20 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.05
21 Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 1.05
22 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 1.00
MS Johana Juráková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 1.00

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 4.43
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.24
3 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 4.13
4 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.09
5 Patrik Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 3.94
6 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.94
7 David Procházka 030630 SK Kotlářka Praha 3.92
8 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 3.80
9 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3.80
10 Theodor Bartoň 031025 SK Kotlářka Praha 3.75
11 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.61
12 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.60
13 Jan Dvořák 030410 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.37
14 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 3.34
15 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.27
16 Matyáš Přibyl 041127 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.20
17 Jakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub Praha 3.15

Vojtěch Braidl 031115 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.50
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.42
3 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.28
4 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 4.22
5 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.95
6 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 3.94
7 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 3.92
8 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.86
9 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 3.83
10 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 3.81
11 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 3.75
12 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.74
13 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.73
14 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 3.60
15 Klára Železná 036027 SK Kotlářka Praha 3.50
16 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 3.49
17 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 3.47
18 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.45
19 Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha 3.42
20 Eliška Chválová 055522 SK Kotlářka Praha 3.41
21 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.36
22 Lucie Slonková 035802 AC Praha 1890 3.29
23 Šárka Rychlovská 045206 ASK Slavia Praha 3.26
24 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 3.17

Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 10.99
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 09.82
3 Michaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.27
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 09.08
5 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 09.01
6 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 08.89
7 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 08.09
8 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.81
9 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.66
10 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 07.59
11 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 07.57
12 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.30
13 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.46
14 Aneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha 06.28
15 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.27
16 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.25
17 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.18
18 Anežka Čisláková 035222 Univerzitní sportovní klub Praha 06.06
19 Adéla Maříková 055731 AC Praha 1890 06.00
20 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 05.93
21 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 05.84
22 Lenka Folkmanová 046022 Univerzitní sportovní klub Praha 05.70
23 Klára Batt 035313 ASK Slavia Praha 04.75
24 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 04.34

Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha DNS

Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.04
2 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 08.72
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 08.46
4 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 08.19
5 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.17
6 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 07.08
7 Ondřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha 07.04
8 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.57
9 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 06.26
10 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 06.06
11 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 06.03
12 Vojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 05.84
13 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 05.78
14 Jonáš Zelený 041013 SK Kotlářka Praha 05.50
15 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.31
16 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 04.87
17 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 04.57
18 Štěpán Štroner 040717 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 04.41
19 Richard Mlejnek 050107 AC Praha 1890 04.03





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 71.28
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 52.24
3 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 44.51
4 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 42.90
5 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 42.45
6 Viktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 37.17
7 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 35.85
8 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.04
9 Filip Eliáš 040531 SK Kotlářka Praha 34.99
10 František Švarc 050828 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 32.80
11 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 32.52
12 Adam Kopecký 050720 AC Praha 1890 32.25
13 Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha 32.12
14 Matyáš Kasalý 040923 ASK Slavia Praha 31.47
15 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 31.38
16 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.40
17 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 30.29
18 Matyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub Praha 30.28
19 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 28.86
20 Ondřej Kohl 050302 AC Praha 1890 26.60
21 Abudů Aloukla 030728 Univerzitní sportovní klub Praha 25.84
22 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha 24.93
23 Michal Hrbek 040429 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.38





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 12.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 48.88
2 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.90
3 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 43.34
4 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 39.07
5 Julie Pokorná 035122 AC Praha 1890 35.04
6 Lora Cassidy 045224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 34.57
7 Magdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka Praha 34.26
8 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 33.94
9 Kateřina Kudělová 036023 ASK Slavia Praha 32.19
10 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 31.33
11 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 29.92
12 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 28.87
13 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.51
14 Andrea Věžníková 045515 ASK Slavia Praha 27.12
15 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 26.85
16 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 26.17
17 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.78
18 Martina Primasová 045809 ASK Slavia Praha 24.59
19 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 24.45
20 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 20.99
21 Barbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha 20.07
22 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.78
23 Alžběta Miklová 045731 AC Praha 1890 18.45
24 Šárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 17.70
25 Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha 16.10
26 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
MS Emma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub Praha 15.80
MS Adéla Bartošová 046014 Univerzitní sportovní klub Praha DNS